Familieberichten Eendrachtbode Micha z z z z DE VLIEGER Plaats uw familieadvertentie in de EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 4 Donderdag 20 december 2012 WIM KREUKNIET Z Oud Beijerland: Rinus en Thonia Moree ^Willem Kreukniet Micha Immanuël 17 december 2012 Familie Bevelander t 17 december 2012 Poortvliet, december 2012 Daniëlle Kees en Coba Reijngoudt-Joppe Z Frank en Arend 50 jaar Gerben Jorrit 82 jaar. Opa Kreukniet Bruinisse, december 2012 het 25 jaar J. C. Koopman Heleen en Charlie Sint-Maartensdijk, december 2012 Han en Jannie Nelisse 40 jaar getrouwd. J.J. Elenbaas Nellie Quist-Priem WILLEM KREUKNIET de periode Z Bert en Jeannet S.C. KOOPMAN-DE GRAAF Z To van Iwaarden Tholen, 17 december 2012 Sint-Maartensdijk, 17 december 2012 DE HEER W. KREUKNIET Dag- DANKBETUIGING Z PIET BOGERS Z Het was hartverwarmend. Oud Vossemeer, 17 december 2012 Tholen, december 2012 Bert en Jannie Janse Na een kort aangrijpend ziek zijn is in de HEERE ontslapen onze vader en opa Groetjes van Hans en de kids U kunt onze ouders feliciteren van 10.00 tot 14.00 u in verenigingsgebouw Calvijn, Hazenstraat 1, Sint-Maartensdijk. in het huwelijk zijn getreden. Wij feliciteren ze daarmee. Ontvangen in Geloof Teken van Hoop Geboren uit Liefde! Johanna Helmie Vijftig kaarsjes op een taart Onze Sjaan wordt al bejaard Correspondentieadres: Familie Kreukniet, Winterplein 2, 3297 SB Puttershoek. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. De rouwdienst voor familie en belangstellen den zal gehouden worden op vrijdag 21 decem ber om 13.15 uur D.V. in de Ichthuskerk, Doel- weg 7 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Prins Bern- hardstraat te Tholen. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.00 uur in de kerk aanwezig te zijn. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen H.M.J. Dorst M. de Koster Kerkvoogdij, Voorzitter: J.K. Eerland Secretaris: J.P. Aarnoudse Kerkenraad Kerkvoogdij van de Hersteld Hervormde Gemeente Tholen. Arnold en Mariena Dennis en Yine Locatiemanager Mentor Dagactiviteiten- groep ‘t Kombuis De kerkenraad van de Hervormde gemeen te Rehoboth te Sint Maartensdijk houdt in dankbare herinnering wat God ons in zuster Stavenisse: André en Dieneke Roozemond Jaap en Janneke Namens de kerkenraad: Ds. J.W. Meeuwissen Preses, C.J. de Korte Scriba, J.J. Snoep Sint-Annaland, december 2012 mochten ontvangen, willen wij danken. Het is voor ons een grote troost geweest. hebben ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Huib en Ina Dorst Nelleke en René, Annette en Michel, Wilna CORNELIA MARIA VAN DER KLEIJN-ROOZEMOND Cor MARIA VAN VELDHUIZEN VAN GENT PIETERNELLA JANNA VAN DER WERFF Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Oud-Vossemeer, december 2012 Arend en Mina Aarnoudse Sint Philipsland, december 2012 Sint-Maartensdijk, december 2012 Sint-Annaland, december 2012 Tevens wensen wij u allen, ook langs deze weg, gezegende kerstdagen en de beste wensen voor 2013 toe. Herbert en Margreet Jelle, Niek en Joris Mol Fam. D. van Dijke- Geense Tholen Sint Philipsland Contactpersoon J.M. Steijn Eendrachtstraat 49 4675 CR Sint Philipsland info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Scherpenisse, december 2012 Sint-Annaland, december 2012 J. den Engelsman- v.d. Boogaart Hartelijk gefeliciteerd! Leen, Michael, Wendy Jan Wim en Betty van Vossen Hiep hiep hoera het is feest, bij Marleen is Sarah langs geweest. Wij wensen hen nog vele gezonde jaren toe. Hartelijk gefeliciteerd. Kerkenraad, Preses: Ds. C.J.P. v.d. Bas Scriba: J. Schakel 4695 HV Sint-Maartensdijk, 17 december 2012 Maartenshof 44 JanWalpot en Silvia Walpot-Ooiterboer UITVAARTZORG is geboren op 13 december 2012 Nicky Jeffrey ma Walpot pa en ma Oosterboer Margré en Jan Sandra en Bastiaan Anoeska Het is niet te geloven, we waren even ondersteboven. Sara komt eraan, maar daarom nog geen traan. Het is je niet aan te zien, maar het wordt toch 5 x 10. STOFFELINA CORNELIA DE GRAAF echtgenote van Jacob Cornelis Koopman Z MarjkeLenwBevelander-Uyb op 29 december 2012 te gedenken dat zij 45 jaar door het huwelijk zijn verbonden. Dat ze nog lang voor ons en voor elkaar gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen Namens medewerkers, deelnemers, bewoners en vrijwilligers van De Schutse te Oud-Vossemeer Ik wil jullie fijne feestdagen en een gezond 2013 toewensen. Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze vriend Stavenisse, december 2012 Voor de vele hartverwarmende bewijzen van medeleven die we na het overlijden van onze moeder en oma Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gemeentelid en koster Dankbetuiging Na de Heere, willen wij u allen, ook na mens onze kinderen en kleinkinderen, heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten en de vele andere attenties, in welke vorm dan ook, die wij van u hebben mogen ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Het heeft ons heel erg goed gedaan dat er zoveel mensen aan ons gedacht hebben. vader van Danielle, bezoeker van ons activiteitencentrum te Oud-Vossemeer. Arina, moeder en oma 4695 PC Sint-Maartensdijk, december 2012 Zurenhoekseweg 1 Smalschip 4 4697 HJ Sint-Annaland Sint Philipsland, december 2012 Gelegenheid tot afscheid nemen voor aan vang van de afscheidsdienst. 4695 HS Sint-Maartensdijk, december 2012 Gladiolenstraat 24 Sint-Annaland, december 2012 Uw meeleven en ziekte en na het overlijden van onze en zorgzame moeder, schoonmoeder oma in de leeftijd van Tevens wensen wij u gezegende kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Graag willen wij ieder een bedanken voor alle felicitaties, kaarten, ca deaus en bloemen die wij ontvingen na de ge boorte van onze zoon en ons broertje Joris Gijsbert en Marry van Steenis- van Veldhuizen Marieke, Willianne, Gijs-Jan en Nienke belangstelling tijdens de lieve en Stavenisse, 24 december 2012 Langs deze weg wil ik iedereen, ook na mens mijn kinderen, bedanken, die met mij hebben meegeleefd tij dens mijn opname in Emergis. Tevens wens ik ieder een goede kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Familie en vrienden willen wij u onze oprechte dank betuigen. als ambtsdrager in het verleden heeft ge schonken, en in haar ten dienste van onze gemeente mocht zijn. Dankbaar kijken wij terug naar die hij binnen onze gemeente als koster werkzaam was. Tevens willen wij familie, vrienden en be kenden GOEDE KERSTDAGEN en een VOORSPOEDIG NIEUWJAAR toewensen. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, geld en attenties die we moch ten ontvangen voor ons 25-jarig huwelijk. Scherpenisse, december 2012 Margrietlaan 20 u hartelijk "Vele dochteren hebben deugdelijk gehan deld; maar gij gaat die allen te boven". Spreuken 31:29 (sv) Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze moeder, moedertje, oma en overgrootoma De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 21 december om 10.30 uur in de Rehobothkerk, Westvest 2 te Sint-Maartens- dijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Op dinsdag 18 december was geleden dat Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van haar hebben mogen ontvangen, de len wij u mee dat door haar Heer en Hei land is thuisgehaald mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma De Heere sterke de achtergebleven fami liebetrekkingen in dit smartelijke verlies en mocht deze roepstem nog heiligen aan ons aller hart. Janny van Wezel John-Paul en Leen Bogers- van den Eeden kleinkinderen 4675 CX Sint Philipsland, december 2012 Eendrachtstraat 50a Wij willen u hartelijk dank zeggen voor zoveel belangstelling, medeleven, kaarten, bloemen en steun, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Trotse ouders: Rudi en Dinetta Hage Het is ons een be hoefte u hartelijk te bedanken voor de vele blijken van belangstel ling vóór en na mijn operatie in het Univer sitair Ziekenhuis van Leuven. Bovenal dank aan de Heere, Die mij tot hiertoe gespaard en bewaard heeft. Na de begrafenis is er gelegenheid de fa milie persoonlijk te condoleren in gemeen schapscentrum Haestinge, Sportlaan 2d te Sint-Maartensdijk. 4697 RS Sint-Annaland, december 2012 Stoofweg 4 Na de Heere wil ik, mede namens mijn man en kinderen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes, bezoe ken, geld en geschenken die ik in het afge lopen jaar tijdens alle onderzoeken en voor en na de operatie heb mogen ontvangen. Dit meeleven heeft ons erg goed gedaan. Sint-Maartensdijk, december 2012 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en Potappel andere attenties die wij hebben gekregen voor onze 40-jarige bruiloft. Tevens wensen wij ie dereen fijne kerstda gen en een goed en gezond 2013. 27 december 1955 Na de Heere, wil ik iedereen, ook namens vrouw en kinderen, hartelijk bedanken voor het meeleven, dat ik mocht ontvangen tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, door middel van de vele kaarten, bezoekjes en andere attenties. Tevens willen wij familie, vrienden en be kenden gezegende kerstdagen en gelukkig nieuwjaar toewensen. Wij willen eenieder bedanken voor de vele kaarten, attenties, bloemen en cadeaus ter gelegenheid van ons 45-jarig huwelijk. Tevens prettige kerst dagen en gelukkig nieuwjaar. Zo de Heere wil en wij leven hopen onze geliefde ouders en grootouders JacobBevelander Wij willen u, na de Heere, bedanken voor alle cadeaus, bloemen en kaarten ter gelegen heid van ons 50-jarig huwelijk en wensen u gezegende kerstdagen en voorspoedig nieuw jaar. Op zaterdag 15 december jl. waren onze ouders, opa en oma Mogen haar man, kinderen en kleinkinde ren met verdere familie en allen die haar van nabij gekend hebben, getroost worden door onze Heer en Heiland, Jezus Christus, die aan allen die in Hem geloven eeuwig leven geeft. 2012 Was een ingrijpend jaar voor mij, m’n ge zin en familie. Terugziende kan ik me alleen maar verwonderen over zoveel medeleven, in welke vorm dan ook. Het deed en doet me nog steeds goed. Graag wil ik iedereen daarvoor bedanken, ook namens Han en de kinderen. Ook wensen wij iedereen fijne kerstdagen en een goed, maar vooral gezond 2013 toe! Wij wensen de families Kreukniet en Ter- louw Gods onmisbare zegen en nabijheid toe. Psalm 121 vers 1, 2 Geen bloemen Geen bloemen Gefeliciteerd! kus van Esmée Daan Matthias, Rebekka Rygainoo Esra, Rosan, Tirsa Want die den ander liefheeft, die heeft de wet vervuld. Romeinen 13:8b (sv) (dag en nacht bereikbaar) 0167 572 105 Eigen rouwkamer op Sint Philipsland H.G. Bram en Driek Zorgcentrum De Schutse Afdeling Oudeland, K. 013, 4697 GM Sint-Annaland HOERA, wat prachtig! 1e kerst wordt OPA DRIES Priscilla in herinnering Gelukkig heeft m'n papa Tömz nog geen grijs haar, maar hij wordt 1e kerstdag wel 30 jaar! Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal. Mijn hulp is van den HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Sint-Annaland, december 2012 Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Ps. 90:12 Anna Jacobapolder, december 2012 Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 4