GEMEENTE NIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN GEMEENTENIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN gemeente Tholen GEMEENTE THOLEN WEEK51 MEER INFORMATIE: AANMELDFORMULIEREN HERDENKINGEN AANGEPASTE OPENINGSTIJDEN ROND KERST EN OUD NIEUW WATERSNOODRAMP ONLINE VERANTWOORD OMGAAN MET VUURWERK NIEUWJAARSRECEPTIE OP 2 JANUARI 2013 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 10 Donderdag 20 december 2012 OP WWW.THOLEN.NL: WET MILIEUBEHEER OPENBARE BEKENDMAKINGEN WWW.THOLEN.NL WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT WABO OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? SIN'J GEMEENTEHUIS THOLEN: Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen Telefoon: 0166 - 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 - 66 76 67 Tholenderwij s klem. Bijvoorbeeld tussen 2 bakstenen. pleziervaartuigen Belanghebbenden kunnen op grond van de Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert iedere maandag in de even weken vanaf 09:30 uur in het gemeentehuis van Tholen. In verband met de feestdagen vergadert de welstands commissie op donderdag 20 december 2012 en vervalt de vergadering van maan dag 24 december 2012. De agenda ligt twee dagen voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke leesruimte van het ge meentehuis. De behandeling van de aanvra gen omgevingsvergunning is openbaar. De behandeling van de vooroverlegplannen is niet openbaar. De ingediende aanvragen liggen niet ter in zage en hiertegen kan nog geen bezwaar gemaakt worden. Ontwerpbeschikking omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij voor nemens zijn een omgevingsvergunning te verlenen voor: Stavenisse - Stoofpad 13: het realiseren van een stal voor het houden van vleeskal- veren. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen vanaf 21 de cember 2012 tot en met 31 januari 2013 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen. Zie voor adres en openingstijden het colofon. Tijdens de periode van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk of mondeling ziens wijzen naar voren brengen. Een schrifte lijke zienswijze kunt u richten aan het col lege van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Voor een mondelinge zienswijze kan contact worden opgenomen met afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoonnum mer 0166-668260. Van een mondelinge zienswijze zal een verslag worden opgesteld. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan wor den ingediend als ook een zienswijze is in gebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. De ingebrachte zienswijzen worden mede ter inzage gelegd. Beschikking omgevingsvergunning Reguliere voorbereidingsprocedure Op 1 februari 2013 is het 60 jaar geleden dat ons land en onze gemeente getroffen werd door de Watersnoodramp. In deze gemeente waren ten tijde van de Ramp vele slachtoffers te betreuren, waarvan de meeste, 153, in Stavenisse. Ook in Sint Philipsland, Sint-Maartensdijk en Tholen lieten in totaal 13 mensen het leven. Daarnaast was er veel materiële schade. Om die reden organiseert het gemeentebestuur een tweetal plechtigheden. Een in Stavenisse en een in Sint Philipsland. Op de website van de gemeente, www.tholen.nl, kunt u vanaf deze week twee formulieren vinden voor de herdenkingen van de Watersnoodramp op 1 februari 2013. Sint Philipsland Het tweede formulier dat u kunt vinden is voor de herdenking in Sint Philipsland. Aanmelden voor deze bijeen komst is niet nodig, maar wel als u een krans of bloemstuk wilt leggen. U kunt via het formulier op de website aangeven dat u een krans/bloemstuk wenst te leggen. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Bezwaar en beroep Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tho- len.nl /digitale balie/trefwoord: ‘bezwaar en beroep’). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de brochu re ‘Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid’. Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: Sint-Annaland - Spuistraat 1; het bouwen van een supermarkt. Op dit besluit is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Tholen - Postweg 8: het realiseren van een tankstation voor het wegverkeer met lpg, shop en een wasstraat voor motorvoertui gen. De aanvragen, de beschikkingen en de bijbe horende stukken liggen vanaf 21 december 2012 tot en met 1 februari 2013 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen. Zie voor adres en openingstijden het colofon. Deze bekend making, de beschikkingen, de ruimtelijke onderbouwingen en enkele relevante bijla gen zijn ook te raadplegen via onze website www.tholen.nl. Tegen de beschikkingen kan beroep worden ingesteld door: De adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend tegen de ontwerpbeschikking of belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen ziens wijzen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Op de omgevingsvergunning voor het bou wen van een supermarkt aan de Spuistraat De beschikkingen zijn ten opzichte van de ontwerpbeschikkingen niet gewijzigd. Beschikking omgevingsvergunning Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet milieubeheer kennisgeving Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij de volgende melding ingevolge het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbe sluit) hebben ontvangen van: Tholen.com B.V. i.v.m. het oprichten van het woonservicecentrum Scherpenisse te Scherpenisse. 1 te Sint-Annaland is afdeling 2 van hoofd stuk 1 van de Crisis- en herstelwet van toe passing. Dit betekent dat de belangheb bende in het beroepschrift moet aangeven welke beroepsgronden hij aanvoert tegen het besluit. Na afloop van de termijn van zes weken kunnen geen nieuwe beroepsgronden meer worden aangevoerd. Vermeld in het beroepschrift dat de Crisis- en herstelwet van toepassing is. Degene die tegen een beschikking beroep heeft ingediend, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Bezwaar en beroep Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tho- len.nl /digitale balie/trefwoord: ‘bezwaar en beroep’). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de brochu re ‘Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid’. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling maakt, krachtens door burge meester en wethouders van die gemeente aan hem verleend mandaat, bekend dat met ingang van 21 december 2012 op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht ter inzage ligt het ontwerp- bestemmingsplan Nieuwlandse Kruisweg 1 Tholen. Iedere werkdag geopend Van 9.00 uur tot 12.30 uur: vrije inloop van 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: donderdag 18.00 - 20.00 uur De feestdagen staan weer voor de deur. In deze periode heeft ook de gemeente Tholen aangepaste openings tijden. Op 31 december steken overdag veel mensen, met name jongeren, vuurwerk af. Belangrijk is dat dit op een veilige en verantwoorde manier gebeurt. Een aan dachtspunt is bijvoorbeeld de kleding. Zorg ervoor dat ze geen nylon kleding aandoen, of vuurwerk in hun jas- of broekzakken stoppen. Als ze hun vuur werk afsteken, zorg dan ook voor voldoende afstee- klonten. Als u vuurwerkpotten heeft, zet deze dan Kerst Maandag 24 december is het gemeentehuis in princi pe gesloten, behalve van 10.00 uur tot 11.00 uur voor het aangeven van geboortes of overlijden. Er is deze dag geen andere gemeentelijke dienstverlening. Dinsdag 25 en woensdag 26 december is het gemeente huis gesloten in verband met de Kerst. Op donderdag 27 en vrijdag 28 december is het gemeentehuis geopend. ren versie van het ontwerpbestemmingsplan in te zien. Deze versie ligt, inclusief bijlagen, gedurende bovengenoemde periode op werk dagen ter inzage op het gemeentehuis Hof van Tholen 2 te Tholen. Het ontwerp is in pdf formaat, inclusief bijlagen, ook te zien op de gemeentelijke website: www.tholen.nl. Beroepsmogelijkheid Op grond van artikel 8.3 van de Wro worden het bestemmingsplan, de omgevingsvergun ning en het besluit hogere grenswaarden voor de mogelijkheid van beroep als één besluit aangemerkt. De termijn voor het in dienen van een beroepschrift bedraagt zes weken en loopt van 21 december 2012 tot Oud Nieuw Maandag 31 december en dinsdag 1 januari 2013 is het gemeentehuis gesloten vanwege Oud Nieuw. Op woensdag 2 januari is het gemeentehuis ‘s morgens gesloten vanwege een personeelsbijeenkomst. Het ge meentehuis is deze dag vanaf 12.30 uur geopend. U hoeft deze middag geen afspraak te maken, maar kunt vrij inlopen. Opruimen Bent u klaar met het afsteken van vuurwerk, laat geen vuurwerk op straat liggen. En al helemaal geen vuur werk wat niet is afgegaan. Ervaring leert dat veel kleine kinderen de volgende dag zoeken naar vuurwerkresten en proberen die opnieuw af te steken. Milieustraat Maandag 24 december en maandag 31 december is de milieustraat vanaf 14.00 uur gesloten. Verzoek om een voorlopige voorziening Indien onverwijlde spoed gelet op de betrok ken belangen dit vergt, kan de belangheb bende die beroep heeft ingesteld, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek indienen om een voorlopige voorziening te treffen. Indien een dergelijk verzoek wordt ingediend binnen de beroepstermijn van zes weken, wordt de werking van het (gecoör dineerde) besluit opgeschort totdat op dat verzoek is beslist. en met 31 januari 2013. Het beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende die een zienswijze heeft ingediend tegen één of meerdere van de op 6 september 2012 bekendgemaakte ontwerpbesluiten; ook kan beroep worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat hij geen zienswijze heeft ingediend. Op deze besluiten is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit betekent dat de belang hebbende in het beroepschrift moet aan geven welke beroepsgronden hij aanvoert tegen het besluit. Na afloop van de termijn van zes weken kunnen geen nieuwe beroeps- gronden meer worden aangevoerd. Een beroepschrift moet schriftelijk worden ingediend bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Het adres is: Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een beroepschrift moet worden ondertekend en bevat ten minste: - de naam en het adres van indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van het besluit waarte gen het beroep is gericht; - de gronden van het beroep; - een afschrift van het besluit waarop het beroep betrekking heeft. in Tholen tot 1 december heer J.J. Hartingsveld een gehandicaptenparkeer- tijdens werkdagen in de openbare leesruim- te ter gemeentesecretarie, Hof van Tholen 2 te (4691 DZ) Tholen van maandag tot en met vrijdag tussen 08.30 tot 17.00 uur. Dit besluit treedt in werking op de dag vol gende na publicatie. Iedere belanghebbende kan tegen dit be sluit binnen 6 weken na de datum van af kondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en on dertekend te zijn. Verder moet het bezwaar schrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tho- len.nl /digitale balie/trefwoord: ‘bezwaar en beroep’). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de brochu re ‘Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid’. De toelichting kunt u vinden op www.tho- len.nl. Nieuwe website archief www.archieftholen.nl De Nieuwjaarsreceptie wordt gehouden op woensdag 2 januari 2013. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom in het atrium van ons gemeentehuis aan Hof van Tholen 2 te Tholen. Algemene wet bestuursrecht binnen 6 we ken na de dag waarop de beschikking is ver zonden aan de aanvrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk be sluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, ge dateerd en ondertekend zijn. Het bezwaar schrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoonnum mer 0166-668260. Bovengenoemde melding ligt met ingang van 21 december 2012 gedurende vier we ken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 16.30 uur (indien tussen 12.30 en 16.30 uur een toelichting wordt ge wenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166-668277). Voor inlichtingen over een en ander kunt u tijdens kantooruren bellen naar de sec tor Vergunningen en Handhaving, telefoon 0166-668277. U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 0166 - 66 83 30: voor de burgemeester 0166 - 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets met (een lid van) de gemeenteraad wilt bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: 0166 - 66 83 50. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn zienswijze over het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad van Tholen, Hof van Tholen 2 te 4691 DZ Tholen. Voor inlich tingen over een en ander of voor het maken van een afspraak omtrent het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u tijdens kantooruren bellen naar de mevrouw N. Tiernego van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling, telefoonnummer 0166-668560. Het college van burgemeester en wet houders, de gemeenteraad en de me dewerkers van de gemeente Tholen wensen u goede feestdagen en een voor spoedig 2013. Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunning hebben ver leend: Tholen - Hertenkamp 7: het plaatsen van een tuinmuur, hekwerk en poorten en het bouwen van een zwembad kas (verzon den op 13 december 2012) Stavenisse Het formulier voor de herdenking in Stavenisse is een formulier voor het aanvragen van het toezenden van een toegangsbewijs voor de herdenking. In verband met de beperkte ruimte is er namelijk een uitnodigingenbeleid. U kunt via het formulier ook aangeven of u wel of geen krans of bloemstuk wenst te leggen na de herdenkings bijeenkomst. De kranslegging is na de herdenking buiten de kerk bij de plaquette. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 we ken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd beroep aantekenen. Het beroepschrift moet uw naam en adres be vatten, duidelijk maken tegen welk besluit u beroep aantekent en gemotiveerd, geda teerd en ondertekend zijn. Het beroepschrift moet worden ingediend bij Rechtbank Mid delburg, sector Bestuursrechtspraak, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 11 - 2012. Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift worden verkregen. In het Gemeenteblad Tholen worden de in tegrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubli ceerd. Het ontwerpbestemmingsplan ligt geduren de zes weken ter inzage tijdens de openings uren in de openbare leesruimte van het ge meentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Het bestemmingsplan heeft tot doel sane ring van voormalige agrarische bebouwing op de locatie Nieuwlandse Kruisweg 1 te Tholen en het ter compensatie terugbouwen van 1 nieuwe woning met bijgebouwen. Het besluit ligt vanaf 21 december 2012 ge durende zes weken voor een ieder ter inzage Ter inzage De drie besluiten liggen met de daarop be trekking hebbende stukken met ingang van 21 december 2012 gedurende 6 weken ter inzage tijdens de openingsuren in de open bare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. U kunt het bestem mingsplan, de omgevingsvergunning en het besluit hogere grenswaarden ook digi taal bekijken op www.ruimtelijkeplannen.nl. Daarnaast kunt u het bestemmingsplan, de omgevingsvergunning en het besluit hogere grenswaarden, inclusief bijbehorende stuk- ken/bijlagen, in pdf-formaat bekijken op de gemeentelijke website www.tholen.nl. Korte inhoud Op grond van artikel 3.30 van de Wro is bij raadsbesluit van 15 december 2011, be kendgemaakt op 29 december 2011, be paald dat voor drie besluiten ten aanzien van het project Woonservicecentrum Scher- penisse de voorbereiding en bekendmaking gecoördineerd plaatsvindt. Het betreft de volgende besluiten: besluit van 13 december 2012 tot het ongewijzigd vaststellen van het Bestem mingsplan Woonservicecentrum Scherpe- nisse; besluit van 14 december 2012 tot het ver lenen van de Omgevingsvergunning voor het bouwen van een woonservicecentrum aan de Laban Deurloostraat 19 t/m 19g, 21 t/m 21e, 23 t/m 23l en 25 t/m 25f te Scherpenisse; besluit van 6 november 2012 tot vaststel ling van het Besluit hogere grenswaarden Wet geluidhinder Woonservicecentrum Scherpenisse. Het bestemmingsplan bestaat uit een plan- verbeelding, regels en gaat vergezeld van een toelichting. Vanaf 1 januari 2010 is het digitale bestemmingsplan het rechtsgel dige bestemmingsplan. U kunt het digitale bestemmingsplan Nieuwlandse kruisweg 1 Tholen bekijken op www.ruimtelijkeplannen. nl. U kunt er ook voor kiezen om de papie- 1. Het besluit van het college van burge meester en wethouders van Tholen van 4 december 2012 tot: intrekking van het besluit van 19 decem ber 2006 waarbij als de gemeenteambte naar, bedoeld in artikel 231, tweede lid, onderdelen b en c van de Gemeentewet is aangewezen de heer H.van Vossen (func tioneel leidinggevende van de cluster Fi nanciën en Belastingen); aanwijzing van de heer H. van Vossen, functioneel leidinggevende van de clus ter Financiën en Belastingen, als de ge meenteambtenaar, bedoeld in artikel 231, tweede lid, onderdelen b en c van de Ge meentewet, waarbij deze aanwijzing niet van toepassing is voor de onroerende- zaakbelastingen, de rioolheffing, de afval stoffenheffing, de hondenbelasting en de forensenbelasting omdat voor deze belas tingen zijn aangewezen medewerkers van de Gemeenschappelijke Regeling Belas- tingsamenwerking SaBeWa Zeeland. 2. Het besluit van de heer H. van Vossen, functioneel leidinggevende van de cluster Financiën en Belastingen van 5 december 2012 om het vaststellen, bekendmaken en invorderen in eerste aanleg van een aantal gemeentelijke heffingen te manda teren aan diverse medewerkers binnen de gemeentelijke organisatie. 3. De besluiten van de gemeenteraad van 13 december 2012 tot vaststelling van de onderstaande verordeningen: a. Verordening onroerende-zaakbelastingen 2013; b. Verordening afvalstoffenheffing 2013; c. Verordening hondenbelasting 2013; d. Verordening forensenbelasting 2013; e. Verordening lijkbezorgingsrechten 2013 (inclusief Tarieventabel); f. Legesverordening 2013 (inclusief Tarie ventabel); g. Verordening scheepvaartrechten 2013 (in clusief Tarieventabel); h. Verordening liggeld 2013. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling van de gemeente Tholen maakt, krachtens door burgemeester en wethou ders van die gemeente aan hem verleend mandaat, ingevolge artikel 3.32 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat voor het project woonservicecentrum Scherpe- nisse, met toepassing van de coördinatiere- geling uit de Wro, de volgende samenhan gende besluiten zijn genomen: het ongewijzigd vaststellen van het Be stemmingsplan Woonservicecentrum Scherpenisse; het verlenen van de Omgevingsvergunning Woonservicecentrum Scherpenisse, en het vaststellen van het Besluit hogere grenswaarden Wet geluidhinder Woonser- vicecentrum Scherpenisse, waarvan de ontwerpbesluiten bekend zijn gemaakt op 6 september 2012. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare Werken maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuurs recht namens het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen be kend dat 1. de gehandicaptenparkeerplaats voor de entree van het appartementencomplex Achtererf (pand Achtererf 95) te Tholen ten behoeve van de heer J.A. Buijs tot 1 december 2017 opnieuw te reserveren. 2. de gehandicaptenparkeerplaats aan de achterzijde van het pand Meerkoetlaan 8 te Sint-Maartensdijk op 4 januari 2013 te verwijderen in verband met de verhuizing van belanghebbende. 3. de gehandicaptenparkeerplaats aan de achterzijde van het pand Meerkoetlaan 6 op 4 januari 2013 te verplaatsen naar de achterzijde van het pand Meerkoetlaan 8 te Sint-Maartensdijk voor de heer B. Kie- vith. 4. de gereserveerde gehandicaptenpar keerplaats nabij de entree van het ap partementencomplex Het Lint (kenteken 33-GPT-1) te verwijderen in verband met verhuizing van belanghebbende; 5. de gereserveerde gehandicaptenparkeer plaats aan de overzijde van het pand Blauwstraat 8 te Sint-Maartensdijk te ver lengen tot 1 januari 2018. 6. de gereserveerde gehandicaptenparkeer plaats nabij de entree van het apparte mentencomplex Achtererf 101 wordt ver lengd tot 1 december 2017 voor mevrouw J.M. van Dongen-Huijps; 7. er aan de overzijde van het pand Hoog aarsstraat 18 2013 voor de gereserveerde plaats komt. Ingekomen aanvragen omgevingsvergun- ning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omgevingsver- gunning hebben ontvangen: Sint Philipsland - Gladiolenstraat 9: het vergroten van de woning (ontvangen op 11 december 2012) Sint Philipsland - Rijksweg 3: het maken van een paardrijbak (ontvangen op 12 de cember 2012) Sint-Maartensdijk - Pierhoekseweg 3: het bouwen van een loods (ontvangen op 9 december 2012) Stavenisse - Buurtweg 20: het bouwen van een loods (ontvangen op 14 december 2012) ST. 7. NISSI ^9' PÉRSumlw, bmmw- - MM

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 10