Eendrachtbode Familieberichten Joëlle Jorn A Plaats uw familieadvertentie in de uwerijdeKort Cors Hoogendoorn St uitvaartwinkel www.dekortnatuursteen.nl EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 4 Donderdag 13 december 2012 Eliane C.P. VAN BENDEGOM COR HOOGENDOORN Janna Adriana CORSTIAAN HOOGENDOORN 7 Tholen: 7 Willem Adriaan BUURMAN VAN BENDEGOM Gouda: 7 V 7 10-12-2012 WILLEM VAN ZETTEN HendriDavina/ CORSTIAAN HOOGENDOORN Corrie van Driel-de Rijke 7 12-12 12.12 uur Johanna Maria Potter-Gebraad JAN VAN GORP CORS HOOGENDOORN 7 Piet en Gerda Lisseveld 7 Wim van Vossen en Betty vanVossen-vanBeveren Adriaanen Marian Moerland LINEKE HACE Machelina Grietje Voor de getoonde belangstelling na het overlijden en rondom de begrafenis willen wij u heel hartelijk bedanken. Hartverwarmend was het medeleven dat we op zoveel manieren hebben mogen ontvangen, dit alles heeft ons goed gedaan. FRANCIJNA EERLAND-VAN DEN BROEK Julia Mylou Tel. 0164 - 23 41 09 Fax 0164 - 24 51 00 Albert van Kolthoorn en Mandy Rijnberg Uw grafmonument op maat, met een persoonlijk ontwerp! Wij leveren rechtstreeks en/of werken samen met uw begrafenis ondernemer! Tilly Kaan MARJA al 40 kaarsjes uitblazen. “Mijn genade is u genoeg” “In het kruis zal ik eeuwig roemen” Fam. Potappel 7 december 2012 Geborgen in Gods Hand Frank en Diana Eerland-Oosdijk Sint-Annaland, 3 december 2012 Tholen, 5 december 2012 pa, ma en broer 7 Utrecht: 4 december 2012 Alblasserdam: Jorn weegt 3090 gram en is 49 cm lang. Sint-Annaland, 3 december 2012 Orchideestraat 13, 4651 ND Steenbergen Patricia en Sjaak Wij zijn getrouwd Nieuw adres: 7 Tholen: M.W. Polderman-Quaak 88 jaar. Tholen: J.L. Bijl-Quaak Sint-Maartensdijk: J.J. Oudesluijs-Quaak 12 1/2 jaar getrouwd. Marit en Lieke Jansens in de leeftijd van 57 jaar. December 2012 7 Namens de kerkenraad: Kinderen en kleinkinderen Familie Van Driel 15 december 2012 zijn Namens de kerkrentmeesters: Chantal Hélène Marie Tholen, 5 december 2012 nooit te vergeten. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Je mama XXX Tholen, december 2012 Burgemeet 31, 4693 CJ Poortvliet Tholen, 5 december 2012 Familie Eerland Stavenisse, december 2012 Arjan Raats en Wilrina den Engelsman Grote broer Ruben Raats Ze zijn elkaar nog steeds niet zat 25 jaar getrouwd dat is nogal wat Wilt u mij graag zien? Druk dan deze 10: 0167-852877 40 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd!!! 45 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. Gefeliciteerd xxx Silvana en Stefan Paola en Mark Rianne en Willem-Jan Anne en Wilbert Michel en Corina Melvin en Naomi Niels en Nanja Celine en Pieter Wiljan en Martine We denken ook aan onze moeders en oma's die met dit sterven een zoon verliezen. De rouwdienst heeft plaatsgevonden jl. dinsdag 11 december om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Tholen. Daarna heeft de begrafenis plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Waddinxveen: J.C. Hoogendoorn-Bos J. van Dijk-van der Ben Ik ben het Licht der wereld; wie Mij volgt zal niet in de duisternis wandelen, maar het Licht des Levens hebben. Joh. 8:12 L.M. Moerland, voorzitter A.J. Wouters, secretaris Ds. W. Meijer, predikant D.F. Duine, preses P.A. Baaij, scriba Overleden: Antwerpen, 5 december 2012 We hebben in familiekring afscheid van Jan genomen. Scherpenisse, 13 september 1943 Medewerkers van het dienstencentrum Tholen en de leiding van korps Goes van het Leger des Heils delen u mede dat is Bevorderd tot Heerlijkheid, onze zeer gewaarde vrijwilliger Cors was een vrijwilliger die zich heeft ingezet voor het werk van het dienstencentrum van het Leger des Heils in Sint-Maartensdijk. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie kracht en Gods nabijheid toe dit verlies te dragen. MEVROUW JOHANNA JACOMINA V.D. SLIKKE-QUAAK weduwe van C. G. v.d. Slikke Scherpenisse: J.C. Giljam-Quaak M.J. Gijam De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. vader van: Annemiek, Marie-Louise, Brigit, Karin, Joop schoonvader van: Ad, Roland, Hans opa van: Kayleigh, Warren, Dylan, Heather, Kevin Bestuur en leden van de Mannenvereniging Tot de wet en de Getuigenis Zevenbergen, 28 november 2012 Wij zullen zijn vriendschap missen. We wensen Adri, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 4695 EE Sint-Maartensdijk, 9 december 2012 Bloemenlaan 19 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze beste vriend Groot is het verdriet en de lege plaats na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Fam. A.J. van Duijn Fam. W. Stoutjesdijk Dhr. C. Goedegebuure Ruud en Christine van Bemmel Fam. R. Westdorp Fam. T. Rijnberg Izak en Aagje Han en Nelly Nelly Cathrien Jo G. van Zetten - Bos Bram en Corrie Gerda en Chris Robert, Corien, Gea Wim en Cindy Ashley Job en Lucia Justin en Jolien Anja en Jan Kevin Tholen, december 2012 Scherpenisse, december 2012 Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Janny Zwagemaker- Tichem Van harte gefeliciteerd Tholen, december 2012 Deze lieve (o)pa wordt vandaag 65 jaar Van harte gefeliciteerd! Geboren: Boskoop, 30 oktober 1955 Dit lieve meisje wordt 14 decem ber 40 jaar. Nog vele gezonde jaren gewenst van Burgemeester Van der Hoevenstraat 11 4691 JK Tholen Hieperdepiep HOERA!! Adrie Opree Zorgcentrum Ten Anker K. 225 Pr. Clauslaan 1 4691 ZA Tholen Grafmonumenten, Urnmonumenten, Urnen Grafdecoratie, Vazen, Lantaarns, Porseleinen foto’s Meer dan 85 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Uw persoonlijke wens staat bij ons centraal. Bezoek onze showroom uitvaartwinkel en showtuin. Janneke Hoogendoorn- van Dijk Corné Hoogendoorn Jacoline en Maurits van de Sande Thomas, Lise, Jurian Desiree en Maarten van Dijk Xander en Gerdine Hoogendoorn Tholen, december 2012 Einde van de rit. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer, het is goed zo. De crematieplechtigheid zal worden ge houden heden donderdag 13 december om 15.30 uur in crematorium Zoomstede, Mas- tendreee 5 te E5ei^g^^no|3 Zoom. Marc 40 jaar!! Diana, Lars pa ma Jacco echtgenoot van Geertje Bos 4693 RA Poortvliet, december 2012 Deestraat 63 Sjaak, Danny en Dennis pa van Beveren Ria en Jaap Peter en Astrid Jeannet en Sander neven en nichten Scherpenisse, december 2012 Tevens wens ik familie en bekenden een goed 2013 Op zaterdag 15 december zijn onze ouders, opa en oma Kerkstraat 11 4696 CD Stavenisse geboren te Breda op 13 december 1928 en overleden te Poortvliet op 9 december 2012 Prinses Beatrixstraat 5 4696 CB Stavenisse 4697 DD Sint-Annaland ‘s-Gravenkreek 9 4697 GX Sint-Annaland, december 2012 Burg. Baasstraat 75 Een dag om op de leeftijd van Wij wensen buurvrouw en de (klein)kinde- ren veel sterkte. Wij wensen jullie nog veel geluk Sint Philipsland, december 2012 Boserf 17 neven en nichten Wij noemen hem betuigen wij u onze welgemeende dank. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jacqueline en Arjan Carlijn en Marijn Luuc Leger des Heils Dienstencentrum Tholen Leger des Heils korps Goes Bedroefd laten wij u weten dat op 69-jarige leeftijd is overleden onze moeder, schoon moeder en oma De Heere sterke Janneke, de kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies. Graag willen we bedanken voor de belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekenhuis opname en de revalidatieperiode van echtgenoot van: De belangstelling per kaart, telefoon, het bezoek of een luisterend oor, het deed ons goed. Moeder vond de kaarten erg mooi en ze was vereerd dat ze meer dan 150 kaar ten ontvangen heeft. Tevens wenst zij u hierbij gelukkige kerst dagen en een gezond 2013. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de HEERE op Zijn tijd tot Zich heeft ge nomen mijn lieve man, onze trotse pa en opa Paul en Els Polderman Mart en Rie Hage “Maar het zij verre van mij, dat ik zou roemen anders dan in het kruis van onze Heere Jezus Christus” Galaten 6:14a langs deze weg iedereen Op zondag 16 december 2012 zijn onze lieve papa en mama Sint Philipsland, december 2012 Voorstraat 21 Ook namens mijn man wil ik iedereen bedan ken voor alle hulp, bezoek, kaarten en andere attenties die ik mocht ontvangen tij dens en na mijn verblijf in het ziekenhuis. 13 december 2012 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij af scheid moeten nemen van Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de vele jaren die hij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame vader, schoonvader en trotse opa en overgroot opa Zeer bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggeno men onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een kort ziekbed tot Zich geno men heeft ons trouw en meelevend lid Cors toonde altijd zijn belangstelling en leefde met ons mee en dat zullen we erg missen. Een lege plaats laat hij na op onze jachtda gen waarbij we zo intens konden genieten van de natuur, het landschap, het samen zijn. We wensen Janneke en de (klein)kinderen Gods vertroosting toe in dit grote verlies. Wij willen iedereen bedanken voor alle cadeaus, bloemen en kaarten ter gelegen heid van ons 25-jarig huwelijk. Tholen, december 2012 Het zal iedereen verbazen, maar op 16 december zal Na de crematieplechtigheid is er gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren. De Heere sterke en vertrooste zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. In dankbaarheid denken wij aan de langdu rige periode dat broeder Hoogendoorn de gemeente heeft mogen dienen in het ambt van ouderling. Cors mocht dit ambt dragen, roemend in het kruis van Christus. Voor het medeleven en de belangstelling die we van u mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van onze lieve moeder en oma Heel verdrietig en met verslagenheid in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend De kerkenraad en het college van kerkrent- meesters van de Hervormde gemeente te Tholen delen met leedwezen en ontroering mee dat de Heere tot Zich heeft genomen onze ambtsbroeder Dankbaar en blij mochten wij uit Gods hand een dochter ontvangen Filip en Tineke Bogert

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 4