Tholense Boys gelijk, Noad pakt dure punten Smerdiek haakt na 2-0 winst aan in de kampioensrace F Koersballen Blauw-zwarten zijn lijstaanvoerder op 1 punt genaderd Team The Sixties sluit jaar af met koppositie in zaalvoetbal j ■ws. nï Geen voetbal na dood grensrechter - EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 december 2012 17 Derde klasse Vierde klasse Kom dicteert wedstrijd tegen Gebr. Roggeveen Tholense Boys ruikt winst na inhaalrace Terechte remise Stavenisse Jeroen Verwijs matchwinnaar bij Noad Voetbal uitslagen Trefzeker Topscorer B-poule SPS krijgt te weinig Zowel WHS als Tholense Boys zien de top-drie lang zaam uit het zicht verdwijnen. De Setallanders verloren op eigen veld met 2-3 van Internos, een van de kam- pioenskandidaten in de derde klasse. Tholense Boys red de een punt bij Krabbendijke, mede dankzij een eigen treffer van de thuisclub: 3-3. Na een halfuur keken de geel-zwarten al tegen een achterstand van drie treffers aan. NOAD pakte dure punten bij DHV (0-1) maar zag doelman Peter Jan Fontijne in een grimmige slotfase met een rode kaart vertrekken. Met een knappe 2-0 zege op lijstaanvoerder Halsteren be vestigde Smerdiek dat het zelf ook mee wil doen in de kampioensrace. Leroy Pors en de jonge invaller Sander van ’t Hof zorgden voor de doelpunten. Stavenisse leverde een puike prestatie door het eveneens op de titel azende ZSC op een 1-1 gelijkspel te houden. SPS was zaterdag de enige dissonant. De formatie van Cees Stoutjesdijk moest in Roosendaal buigen voor DVO: 3-1. In de zaalvoetbalcompetitie in Tholen neemt The Sixties nog geen gas terug, ook deze week werd de wedstrijd ge wonnen. Het volgende slachtoffer van de dadendrang was Flowserve. Eindstand van de wedstrijd werd 3-1 voor The Sixties, waardoor het team ruimschoots aan de leiding in de A-poule gaat. Bij de andere wedstrijd in de A-poule tussen Hotel Kom en de gebr. Roggeveen uit Sint Philipsland, was er een ruime overwinning voor het team uit Sint-Maartensdijk. 18 11 10 Armando van de Repe, hier in de derby tegen Noad, maakte gelijk tegen Internos (2-2) maar dat bleek niet genoeg zijn. WHS ongelukkig de teil in tegen Internos 2-3 Leroy Pors, koppend rechts in de derby tegen Stavenisse, bezorgde Smerdiek het openingsdoelpunt. wind Arvin de Witte (WHS) Martin Quist (SPS) Andreas Vroegop (Smerdiek) doel te treffen, waardoor de eind stand werd bepaald op 10-4. alle protesten van Op slag van rust Duikapp. De Nederlandse Onderwa tersport Bond heeft met subsidie van de provincie een gratis applicatie ge naamd Mijn Duik gelanceerd. Daar mee zien duikers in één oogopslag waar in Zeeland ze kunnen duiken en wordt er allerlei informatie verstrekt. pen kans voor DVO, waar van der Werff eerst van de werd gelopen. Onmiddel- de hervatting bouwden de alers de voorsprong uit, na wachtte op een ingooi en gewoon verder ging. Met ard, diagonaal schot werd gepasseerd: 2-0. „Daarna ve geen keus meer’’, aldus lijk. ,,Bij zo’n achterstand Een klasse lager werden ook twee wedstrijden gespeeld. ’t Keeten/ Westdorp bouw had geen kind aan Klavertje Bier. De Tholenaren speel den een te laag tempo om het de te genstander lastig te maken en deze maakte dan ook gebruik van dit ge brek. ’t Keeten/Westdorp bouw had grotendeels het balbezit en liet Kla vertje Bier niet in het spel voorko men. Door de ruimte die er was kon ’t Keeten/Westdorp bouw een aantal keren makkelijk scoren en dit lever de dan ook een 12-5 overwinning op. Van der Kleijn schilders speelde met de inzet om te winnen en na men al snel het initiatief in de wed strijd tegen Decora. Dit kon de te genstander niet verleiden om ook dat stapje extra te zetten. Gezegd moet worden dat Decora met een aantal nieuwe spelers zijn draai nog moet vinden in de huidige competi tie. De schilders speelden een sterke wedstrijd en bekroonden dat dan ook met een 11-4 overwinning. tot de titelkandidaten wordt gere kend. De geroutineerde formatie uit Etten-Leur vond elkaar gemakkelijk in de combinatie, zonder dat de groen-witte defensie echt in de pro blemen kwam. Toch keek de thuis club halverwege tegen een 0-1 ach- toen in het slot moeten gooien’’, zei Knop daarover later. Zoals vooraf bekend was, kon Marco Klippel de wedstrijd niet uitspelen. Na diens vertrek, en de komst van de jonge invaller Marc Klippel, liep het min der. ZSC was in het resterende half uur de bovenliggende partij. Tot twee keer toe werd Stavenisse gered door de lat. Ook Youssef Smits keerde nog enkele gevaarlijke inzet ten. Al met al had Knop vrede met 1-0. De ploeg van Stout- p mee, hoewel het en slagregens in it van Martin Quist het laatste moment door edigers geblokt. Vervol- er een betwiste fase, waar- rt van Leonard Quist bij Voor het eerst dit seizoen had WHS trainer Erwin de Nijs het gevoel dat zijn ploeg te weinig had gekregen. ,,We hebben eigenlijk niet veel fout gedaan. Een punt zou zeker ver diend zijn geweest.’’ Natuurlijk was op de Waaje zichtbaar dat Internos SPS beklaagde zich na het 3-1 ver lies bij DVO vooral over de arbitra ge. Bij het tweede doelpunt van de Roosendalers zou de bal over de zij- op met goede passeeracties en stond in de 72e minuut ook aan de basis van de 3-2, waarbij Van Stee als aan gever fungeerde voor de scorende Koen Nieuwkoop. Tien minuten voor het einde werkte het in het nauw gebrachte Krabbendijke een voorzet van Mourad Tihani achter de eigen doelman: 3-3. Tholense Boys rook de winst, maar de lat stond de treffer van de opgerukte Marsman in de weg. Derde kl.: WHS-Internos 2-3, Krabbendij- ke-Thol. Boys 3-3, DHV-Noad 0-1. Vierde kl.: Smerdiek-Halsteren 2-0, Stave- nisse-ZSC 1-1, DVO-SPS 3-1. Vijfde kl.: Vosmeer-Divo afgelast. Dames: Smerdiek-Zwolle 1-2, Ariston- Smerdiek 2 6-1, Rillandia-Noad 4-1Zwalu- we-Thol. Boys 0-2, Meto-Vosmeer 1-3. Derde kl. res.: TVC Breda 2-WHS 2 4-1, Advendo 2-Thol. Boys 2 0-3, Noad 2-Mer- lijn 2 afgelast. Vierde kl. res.: Smerdiek 2-Kogelvangers 3 6-2, DVO 2-SPS 2 5-0, WHS 3-SAB 3 1-2, Noad 3-Vrederust 2 6-1. Vijfde kl. res.: Cortgene 1-Noad 4 4-2, VVC 4-Stavenisse 2 2-0, SPS 3-Rimboe 2 1-1, Smerdiek 3-Moc 2 2-2, Vrederust 3- Thol. Boys 3 1-1, Thol. Boys 4-DHV 2 2-7. Zesde kl. res.: Alliance 4-Vosmeer 2 afge last. Jeugd: WHS C1-Vivoo 4-1, WHS D meis- jes-Molenschot 3-4 (beker), SPS E-WHS E3 2-12, Duiveland-WHS F1 1-8; Steenber- gen-Vosmeer C 2-2; Alliance-Thol. Boys A 4-1, Thol. Boys A-Moc 5-2, Thol. Boys B1- Alliance 4-2, Dioz-Thol. Boys B2 6-1, Thol. Boys C1-FC Bergen 6-0, FC Bergen-Thol. Boys D1 2-3, Thol. Boys D2-Meto 1-9, Thol. Boys E1-Zeelandia Middelburg 1-3, Thol. Boys E meisjes-Bevelanders 0-8. hander.’’ Ramon Voshol prima kans op de aanslui- :r, maar behandelde de bal op het beslissende moment ver keerd. Na een uur spelen zorgde Martin Quist uit de draai wel voor de 2-1. SPS rook kansen en de weer herstelde Jorn Elenbaas joeg de bal, na een schitterende actie vanaf de flank, rakelings naast de verkeerde kant van de paal. Vervolgens redde de doelman van DVO bij een vrije trap van Ramon Voshol. De bezoe kers vroegen andermaal om een strafschop na vasthouden van Mar tin Quist, die zelf wegens protesten een gele kaart kreeg gepresenteerd. De tijd werd de grote tegenstander voor SPS en bij een uitval in de slot fase maakte DVO er 3-1 van. Stout- jesdijk was teleurgesteld. ,,We heb ben zeker niet slecht gevoetbald. Voor de goal was DVO effectiever en bij enkele cruciale momenten hadden we de scheidsrechter niet mee. Dan heb je het gevoel dat je te weinig hebt gekregen.’’ In de vierde klasse B staat Smerdiek tweede met 27 punten uit 12 wed strijden, 1 minder dan koploper Halsteren. SPS is zevende met 19 uit 12, Stavenisse achtste met 11 punten uit 12 wedstrijden. Komend weekeinde zijn er geen voetbalwedstrijden op de Thoolse velden. De KNVB heeft besloten tot een algehele afgelasting van het amateurvoetbal in verband met het overlijden van een 41-jarige grens rechter van SC Buitenboys te Alme- re. De man is zaterdag na een wed strijd van B-junioren door een aantal spelers van de tegenstander, het Am sterdamse SV Nieuw Sloten, gemo lesteerd. Aan de gevolgen van de mishandeling is hij zondag in het ziekenhuis overleden. De politie heeft inmiddels drie Amsterdamse jeugdvoetballers - 15 en 16 jaar oud - opgepakt. In Almere wordt zon dagmiddag een stille tocht gehouden ter nagedachtenis aan de overleden grensrechter. In verband met het incident heeft de KNVB de voor zaterdag geplande al gemene vergadering amateurvoetbal uitgesteld. Wedstrijden in het betaald voetbal beginnen komend weekeinde met een minuut stilte, spelers en arbi ters dragen rouwbanden. de winst: 2-3. De Nijs noemde de manier waarop die treffer tot stand kwam illustratief voor de wedstrijd. ,,Wij maken twee bloedmooie goals en dan ga je met zo’n aangeraakt balletje de teil in. Zoiets gebeurt dus op een dag dat het niet meezit.’’ De WHS-trainer zag ook positieve aan knopingspunten, zeker in vergelij king met de op de eerste competitie- dag geleden 3-1 nederlaag bij Internos. ,,We konden nu veel beter meevoetballen. Dan zie je toch dat we als team stappen hebben gezet. Ik hoop dat er nog een beetje meer rek in zit.’’ lijn zijn geweest en tot twee keer toe claimden de bezoekers tevergeefs een strafschop na vasthouden in het zestienmetergebied. SPS-trainer Cees Stoutjesdijk sprak na afloop van een levendige wedstrijd die in hoog tempo werd gespeeld. ,,Een gelijkspel zou dik verdiend zijn ge weest.’’ Tussen de palen bij SPS maakte de 18-jarige Matthijs Ver strate (ex-SKNWK) zijn debuut. Hij verving de aan zijn knie geblesseer- loste in de slotfase Erik van Haaften af, om de voorsprong beter te kun nen consolideren. Vijf minuten voor het einde moest Stefan Lindhout er geblesseerd af, met Sander van ’t Hof als zijn vervanger. Koud in het veld nam de in de diepte wegge stuurde Van ’t Hof de bevrijdende 2-0 voor zijn rekening. Vervolgens werd nog een doelpunt van De Rij ke afgekeurd wegens buitenspel. Met de zege nadert Smerdiek de lijstaanvoerder tot op één punt en is de spanning in de vierde klasse he lemaal terug. Ook doen de blauw zwarten volop mee in de tweede pe riode, waarin Kogelvangers de belangrijkste concurrent is. Van Poortvliet was na afloop een tevre den man en prees met name zijn verdedigers. „Achterin stond het als een huis.’’ het eindresultaat. ,,Ik vond ons voetballend beter, we kregen ook genoeg kansen, maar op het eind kropen we zelf een paar keer door het oog van de naald.’’ de verdediging gelegd balletje net jes afwerkte: 1-1. In de tweede helft moesten de rood-gelen tegen de for se wind optornen. Dat ging de ploeg van Jaap Knop aanvankelijk nog goed af. Enkel een reflex van de Schouwse goalie op een kopbal van Marco Klippel hield de thuisclub van een voorsprong af. Ook Ard Jan en Reinier Prins kregen in dat eerste kwartier na de hervatting goede kansen. „Eigenlijk hadden we het Slechts negen doelpunten in de twaalfde competitiewedstrijd. Niemand slaagde er in om meer dan 1 treffer te halen. Geen uitschieters dus en het klassement bleef nagenoeg ongewijzigd. Arvin de Witte scoorde niet en viel ook geblesseerd uit. Met een week extra rust door de algehele afgelasting voor komende zaterdag kan hij de volgende wedstrijd mogelijk her steld zijn. Martin Quist maakte wel een doelpunt en kwam daarmee alleen op de tweede plaats. De niet scorende Andreas Vroegop zakte een plaatsje en de ge schorste Niels Hopmans viel daardoor uit de top drie. Zaterdag 15 december wordt mogelijk het 8 december afgelaste programma in gehaald en dat is gelijk de laatste compe titiewedstrijd van dit jaar. De hele maand januari wordt er niet gevoetbald. Op 2 fe bruari gaat de bal weer pas rollen in 2013. Daarna weer twee weken rust tot 23 februari. verstand tussen de jonge Ton Geluk en doelman Anton Elenbaas: 1-2. Tom Vroegop en Armando van de Repe kwamen kort achter elkaar binnen de lijnen, als vervangers van respectievelijk Kevin Schaegen en de geblesseerde Arvin de Witte. Een kwartier voor het einde kwam WHS voor de tweede maal op gelijke hoogte, na een aanval waarin de twee invallers de hoofdrol speelden. Vroegop zette op maat voor en de inglijdende Armando van de Repe zorgde voor 2-2. Het waren uitein delijk de Brabanders die het laatst lachten. Een ongelukkige klutsbal in de 80e minuut was genoeg voor Zo makkelijk als het vooraf leek te gaan worden, bleek het niet te gaan bij The Sixties. Vanuit een hechte organisatie met een hoge balcircula- tie probeerde Flowserve zijn tegen stander uit het evenwicht te bren gen. Door vanuit een verdedigende stelling voorzichtig te manoeuvre ren, kreeg The Sixties geen kans om Flowserve zijn wil op te leggen. Toch viel er in de eerste helft een doelpunt in het voordeel van The Sixties. Een afstandschot van meer dan 15 meter verdween rechtstreeks in de kruising en liet de keeper kansloos. Dit voordeel maakte dat de tweede helft iets meer mogelijk heden tot scoren gaf, doordat Flow serve iets meer risico in het spel moest leggen. Gevolg was dat er een klein beetje meer ruimte ont stond wat The Sixties goed benutte met enkele mooie goals. Hotel Kom dicteerde de wedstrijd tegen Gebr. Roggeveen en scoorde er lustig op los. Daardoor werd met 10-2 de ruststand bereikt. De twee de helft ging het tempo bij Hotel Kom omlaag, waardoor Gebr. Rog geveen kon aanhaken. Laatstge noemde slaagde er nog in twee maal Het kostte Stavenisse-trainer Jaap Knop de nodige moeite om tegen ZSC een volwaardig team op de been te brengen. Tussen de palen was Youssef Smits het meest opval lende gezicht, als vervanger van de wegens werkzaamheden afwezige doelman Aalt de Rijke. Robert Lindhout, als keeper van de reser ves de meest logische opvolger, was niet beschikbaar. Vanwege blessures ontbraken ook pionnen als Lorenzo van Haaften en Wilmar Kole. On danks de fantasie-opstelling kwam Stavenisse goed uit de startblokken. Erik de Rijke en Daan Ponsteen hielden zich als backs prima staande en in de voorste punt op het mid denveld voelde Marco Klippel zich boven verwachting thuis. De beste kansen in de openingsfase waren voor de thuisclub. Ard Jan Prins mikte juist langs de verkeerde kant van de kruising en ook een kopbal van Reinier Prins ging naast. In de 25e minuut profiteerde ZSC van het onwennig optreden van veldspeler Youssef Smits: 0-1. Het was vol gens Knop het enige foutje van zijn doelman. ,,Op onorthodoxe wijze heeft hij best veel reddingen ver richt.’’ In het zicht van de rust kwam Stavenisse op gelijke hoogte, dankzij Ard Jan Prins die een over terstand aan, een treffer die al in de vijfde minuut kon worden geno teerd. Ronald van de Repe liet zijn directe tegenstander even uit de rug weglopen en meteen was het raak. WHS speelde ditmaal op het mid denveld met vaste mandekkers en wist zich mede daardoor goed staande te houden. Een treffer van Arvin de Witte werd geannuleerd wegens hinderen van de doelman. Een kwartier na de hervatting kwam WHS op gelijke hoogte, na een mooi uitgespeelde aanval met Arvin de Witte en Jeffrey Rijnberg als wegbereiders voor schutter Ronald van de Repe. zorgde na de hervat ting ook voor de fraaie gelijkmaker, na voorbereidend werk van Jeffrey Rijnberg: 1-1. Vrijwel vanaf de af trap moest de thuisclub weer in de achtervolging, na een pijnlijk mis- In de topper tegen Halsteren maakte Erik van Haaften na een lange bles- sureperiode zijn rentree, als vierde schakel op een aanvallend ingesteld middenveld. Winst tegen de oppo nent uit West-Brabant was nodig om mee te blijven doen voor de titel of plek twee, een positie die dit sei zoen ook goed is voor rechtstreekse promotie. Het eerste halfuur op het koude Haestinge was voor de be zoekers, met een aantal kansen na balverlies van Smerdiek in de op bouw. Zo leverden Hilbert Brink man en Leroy Pors de bal in, met gevaarlijke tegenstoten als gevolg. Brinkman nam achterin de honneurs waar, samen met Jan de Viet. Mo Allali was wegens een blessure nog niet beschikbaar. Pas na 35 minuten was er de eerste kans voor Smer- diek. Andreas Vroegop schoot in vrije positie rakelings naast. Nog voor de pauze was ook Dennis Moerland dicht bij de openings treffer en mikte Vroegop na een mooie aanval in het zijnet. Aan de overkant werd een doelpunt van Halsteren geannuleerd wegens het hardop roepen van een aanwijzing, in de aanloop naar de treffer. Smer- diek-trainer Peter van Poortvliet zag kansen voor de tweede helft. ,,We wilden bewust wat inzakken, om gebruik te maken van de ruimtes die er zouden komen.’’ De thuisclub nam na de hervatting de leiding, uit een door Stefan Lindhout opgezette aanval waar ook Erik van Haaften een aandeel in had. Bij de tweede paal schoot Leroy Pors diagonaal binnen: 1-0. De treffer was het re sultaat van een sterke fase van Smerdiek, waarin de Halsterse doel man fantastisch redde bij een kop bal van Dennis Moerland. Omge keerd moest ook de goed opgestelde Alex Stoutjesdijk redden bij een kans voor de Brabanders. Dennis Polderman kwam in de ploeg voor Dennis Moerland, waarbij de snelle Stefan Lindhout doorschoof naar de voorste lijn. Halsteren bracht een extra spits binnen de lijnen en liet ook de laatste man steeds meer doorschuiven naar het middenveld. Toch moesten de bezoekers het in de zoektocht naar de gelijkmaker vooral hebben van spelhervattingen, een bekend wapen van de kam- pioenskandidaat. Eduward de Rijke Na een halfuur leek Tholense Boys in Krabbendijke bezig te zijn met een heilloze missie. Twee rake vrije trappen en een misvatting van aan voerder Marien Hopmans hadden de thuisclub met 3-0 aan de leiding ge bracht. Vervolgens begon de ploeg van Paul van Buuren aan een specta culaire inhaalrace, waarin Werner Marsman met een schot op de lat zelfs nog dicht bij de winnende treffer was. Van Buuren had na af loop vrede met de 3-3. ,,We hebben veerkracht getoond.’’ De coach was ook realist en keek meteen terug na de verloren partij bij DHV, veertien dagen geleden. ,,Als we toen dezelf de mentaliteit aan de dag hadden ge legd, waren we er daar zwaar over heen gegaan.’’ In Krabbendijke waren er pluspunten en tegenvallers te noteren. Mo el Jilali haakte in de warming up af met een pijnlijke kuit en werd vervangen door Matthijs van Stee, terug na drie maanden blessureleed. Later in de partij maakte ook Laurens Bovenberg een sterke rentree. In afwachting van het herstel van eerste doelman Ibrahim el Jilali geeft Van Buuren de voor keur aan Patricio Jansen. Ook Joey Deurloo was na liesproblemen weer beschikbaar. Tholense Boys speelde in de openingsfase soms slordig. ,,De passes waren te vaak onzorg vuldig, waardoor we telkens moes ten corrigeren. Dat leverde Krabben- dijke twee vrije trappen op die ze dan ook nog binnen schieten. Zeker die tweede, na pakweg tien minuten, viel bij ons als een mokerslag bin nen.’’ Na een halfuur liet Marien Hopmans zich op de achterlijn af troeven en kon de thuisclub zelfs uitlopen naar 3-0. Gelukkig voor Tholen revancheerde Hopmans zich door in de 37e minuut voor de 3-1 te zorgen, met een rake kopbal uit een hoekschop van Joey Deurloo. Die treffer gaf de bezoekers moed voor een sterke tweede helft. In het eerste kwartier na de hervatting waren er mogelijkheden voor Matthijs van Stee en Mourad Tihani, zonder dat de aansluiting tot stand werd ge bracht. Na een uur spelen greep Van Buuren in. De na een gele kaart op het randje van rood spelende verde diger Erwin Doggen werd ingele verd voor aanvaller Laurens Boven berg. Tal van pionnen op het bord werden na die wissel verschoven en de bezoekers kozen voluit voor het offensief. Laurens Bovenberg viel Noad lijkt de stijgende lijn te pak ken te hebben. Net als bij Seolto gaf de formatie van Johan Sulkers tegen DHV weinig kansen weg. Een kwartier voor het einde zorgde de weer herstelde Jeroen Verwijs voor de winnende treffer: 0-1. Het weg zenden van Peter Jan Fontijne, na een trappende beweging, vormde in Zevenbergschenhoek het enige smetje. ,,Een verdiende overwin ning’’, vond Sulkers. Rob van den Engelsman was in de openingsfase al dicht bij een doelpunt. De lob vanaf de zijkant van het zestienme tergebied zeilde net naast de paal. Noad claimde tevergeefs een penal ty toen Jeroen Verwijs, halverwege de eerste helft, door de Brabantse goalie leek te worden neergelegd. Schoten van afstand door Thom Buijs en Wiljan Lisseveld leverden evenmin resultaat op. DHV was, in het gelijk opgaande duel, met een schuiver voorlangs dicht bij de ope ningstreffer. In de tweede helft wer den de Fluplanders weer regelmatig gevaarlijk. Rob den Engelsman raakte zelfs de lat. Ook de op dreef zijnde Lisseveld zorgde met goede voorzetten voor de nodige dreiging. Het was uiteindelijk Jeroen Verwijs die toesloeg door onverwacht, uit de draai, onder de Brabantse goalie de 0-1 binnen te schieten. Sulkers: ,,Ik stond me eigenlijk al boos te ma ken, omdat niemand bijsloot. En dan bewijst Jeroen ineens dat hij een mannetje is die het verschil kan maken.’’ Maurice Feleus kwam in de ploeg voor Lisseveld en Remco Buijs loste Verwijs af. Niet gepland was de wissel van centrumverdedi- ger Arjan van Dijke voor doelman Fontijne. Sulkers: ,,Piejie werd bij een hoekschop aangetikt, iets van de arbiter niet zag. De revanche stelde hij wel vast, zoals dat wel va ker gaat. Het was hoe dan ook een domme overtreding.’’ DHV zette aan voor een slotoffensief en liet al le remmen los. Assistent Huib van Westen werd in die grimmige sfeer zelfs volledig onder de voet gelopen en als grensrechter afgelost door voorzitter John Verbraeken. Carlo van Oeveren viel in de turbulente laatste minuten nog in voor Rob den Engelsman. Verder dan een gevaar lijk afstandsschot, netjes overgetikt door Van Dijke, kwam het aandrin gende DHV niet meer. In de derde klasse B bezet Tholense Boys de vierde plaats met 21 punten uit 12 wedstrijden. WHS volgt op de vijfde stek met 18 uit 12. Noad is voorlaatste met 11 punten uit 12 wedstrijden. ste kans voor DVO, door van de snelle linkerspits ooi te houden. De Braban- den sterk, hoewel Leonard een steekpass van zijn artin ook gevaarlijk kon In de 25e minuut nam leiding, na een voorzet die Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Gezelligheid Vóór Alles/Sint- Maartensdijk: 1. J. Bijnagte en A. Wielaard 42 p.; 2. mevr. A. Bocxe en W. Bijl, en mevr. B. Bijnagte en C. van Gorsel 30 p.; 4. mevr. A. Poot en mevr. T. Breure 18 p.; 5. mevr. W. Kloet en G. v.d. Padt 15 p.; 6. mevr. C. van Mierlo en C. Breure 11 p. Meulvliet: 1. mevr. J. Bos en mevr. A. Hilgerson 35 p.; 2. mevr. C. Sprenkels en W. Bijl 30 p.; 3. mevr. D. Lindenberg en J. Sprenkels 22 p.; 4. J. Suurland en W. Deurloo 18 p.; 5. mevr. A. Suurland en mevr. H. Schot 17 p.; 6. mevr. J. Verbraeken en G. v.d. Padt 13 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. L. van Poortvliet en mevr. L. Weezenaar 35 p.; 2. mevr. C. Havermans 34 p.; 3. mevr. C. van Mierlo en mevr. J. van Houte 19 p.;4. G. Rombouts en N. Moerkerken 13 p.; 5. mevr. R. Roggeband en mevr. J. de Bakker 11 p.; 6. mevr. M. van Poortvliet en mevr. L. Rombouts 6 p. een lijk na 1

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 17