Dijkversterking 2014 ijke weringen Kennisgeving GEMEENTE NIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN Leen Piistenbil Jolanda van if! GEMEENTENIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN gemeente Tholen www.tholen.nl Projectplan Rammegors en schorherstel Oosterschelde GEMEENTE ThOLEN WEEK49 MEER INFORMATIE: WWW.BOOTKUSSENS.COM Al 26 jaar uw regiokapper www.rijstenbil.nl Gemeente Tholen Anna Vosdijkpolder, Moggershilpolder Nieuwe- Annex- Stavenissepolder, Noordpolder üCHTHA* VERVOER 10 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 december 2012 BOUWEN OPENBARE BEKENDMAKINGEN SCHEEPSSSTOFFEERDERIJ schorher- Middelburg, 28 november 2012 ing. J.T.L. van der Togt (SCHEEPS)MATRASSEN GROTE COLLECTIE MEUBELSTOFFEN POLYETHER: ELKE MAAT, ELKE DIKTE NU OOK WORKSHOP STOFFEREN De Minister van Infrastructuur en Milieu heeft het voornemen om het projectplan Rammegors en schorherstel Oosterschelde vast te stellen. De minister van Infrastructuur en Milieu, Namens deze, de Directeur Water en Scheepvaart, Ten behoeve van de tweede doelstelling worden in de Oosterschelde maatregelen genomen bij het schor Sint Annaland voor het verdedigen en waar mogelijk uitbreiden van het schorareaal. Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken bekend dat zij de volgende reguliere bouwvergunning hebben geweigerd: WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT (WABO) OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? Rijkswaterstaat Miniscerie van Infrastructuur en Milieu Molenstraat 31 4698 BA Oud-Vossemeer Tel. 0166-672563 0167 - 52 45 40 06 - 309 636 16 Taxi WIELER Om het herintroduceren van getijde te realiseren wordt een afsluitbaar doorlaatmiddel gerealiseerd in de Krabbenkreekdam om water van en naar de Oosterschelde door te laten. Door de mogelijk heid tot afsluiten behoudt de Krabbenkreekdam haar functie van primaire waterkering. In het Rammegors wordt de bodem geprofileerd om, in relatie tot het getijde, schor en slik te laten ont staan. Zienswijze(n) Belanghebbenden kunnen naar aanleiding van het ontwerpbesluit zienswijzen naar voren bren gen gedurende de periode van terinzagelegging. Zienswijze(n) kunnen zowel mondeling als schrif telijk worden ingebracht. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan Rijkswaterstaat, Wa terdistrict Zeeuwse Delta, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Voor mondelinge zienswijzen kan contact worden opgenomen met het telefoon nummer 0113 - 247 852. Directie Ruimte, Milieu en Water Terinzagelegging Het plan met bijbehorende stukken liggen van 29 november 2012 voor een periode van zes weken ter inzage bij: Rijkswaterstaat, Waterdistrict Zeeuwse Delta, Evertsenstraat 98 te Goes; Gemeente Tholen, Hof van Tholen 2 te Tholen. Het plan is tijdens de periode van inzage ook te downloaden op http://www.rijkswaterstaat.nl/ water/plannen_en_projecten/vaarwegen/ooster- schelde/ oosterschelde_getijdeherstel_rammegors/docu- menten/ Inhoud Projectplan Rammegors en stel Oosterschelde Rijkswaterstaat Zeeland is verantwoordelijk voor het beheer van kustwateren waaronder de Oos- terschelde. Rijkswaterstaat zoekt naar projecten die de natuurkwaliteit van de Oosterschelde per saldo verbeteren en wil het oppervlak aan schor ren uitbreiden. Hiervoor heeft zij het gebied Rammegors op het oog. Het Rammegors is een beschermd natuurgebied met een oppervlak van 142 hectare. Het gebied is in 1972 ingedamd en vervolgens verzoet. Het project Rammegors en schorherstel Ooster- schelde heeft tot doel het schorbiotoop op twee manieren te herstellen: 1. Herintroduceren van getijde in het Ramme- gors. 2. Verdedigen van (afkalvende-) schorranden en waar mogelijk uitbreiden van bestaande schor ren in de Oosterschelde. Het herstel van de schorren en schorranden maakt onderdeel uit van de inrichtingsmaatrege len die zijn voorgesteld in het kader van de Ka derrichtlijn Water (KRW). Meubelstoffeerderij ■<- Kussenatelier GEMEENTEHUIS THOLEN: Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen Telefoon: 0166 - 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 - 66 76 67 Tholenderwij s OP WWW.THOLEN.NL: Gemeenteraadsvergadering 13 december 2012 ’S MAANDAGS GESLOTEN EN ZATERDAG NA 14.00 UUR De werkgebieden zijn gearceerd aangegeven. Tholen X Sint Maartensdijk Sint-Annaland Projectbureau Zeeweringen is een project van: Oosterschelde Krabbenkreek Oosterschelde Projectbureau Zeeweringen versterkt in 2014 twee dijktrajecten in de gemeente Tholen. Voor deze dijktrajecten zijn verbeteringsplannen geschreven. De plannen liggen ter inzage van 10 december 2012 tot en met 20 januari 2013. Gemeente Tholen Hof van Tholen 2 Tholen Herdenking Watersnoodramp Wijzigingen Regiotaxi Openingstijden gemeentehuis rond Kerst en Nieuwjaar Informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met projectbureau Zeeweringen, telefoonnummer 088 246 1370. Zienswijze Uw zienswijze kunt u tot en met 20 januari 2013 schriftelijk kenbaar maken aan het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. De plannen voor deze werken kunt u tijdens openingstijden inzien op de volgende adressen: Waterschap Scheldestromen Kanaalweg 1 Middelburg Geweigerde bouwvergunning Tholen - Flierweg ongenummerd: het bouwen van twee boerderijwoningen met dubbele garage met paardenstallen: verzonden 26 november 2012; Belanghebbenden kunnen op grond van de Algeme ne wet bestuursrecht binnen 6 weken na 26 novem ber 2012 schriftelijk bezwaar maken. Het bezwaar schrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en ge motiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het be zwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, tele foonnummer 0166-668354. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet gericht worden aan de Voorzieningen rechter van de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Bezwaar Nadere informatie over het indienen van een be zwaarschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tholen.nl /digitale balie/trefwoord: ‘bezwaar en beroep’). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de brochure ‘Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid’. Het plan is tijdens de periode van inzage ook te downloaden op www.zeeweringen.nl. Avondopenstelling burgerzaken: donderdag 18.00 - 20.00 uur Iedere werkdag geopend Van 9.00 uur tot 12.30 uur: vrije inloop van 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert iedere maandag in de even weken vanaf 9:30 uur in het gemeente huis van Tholen. De agenda ligt op de donderdag en vrijdag voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeentehuis. De behandeling van de aanvragen omgevingsvergun- ning is openbaar. De behandeling van de voorover- legplannen is niet openbaar. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het tref fen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzie ningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. De ingediende aanvragen liggen niet ter inzage en hiertegen kan nog geen bezwaar gemaakt worden. Beschikkingen omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure 52: het vergroten op 26 november Bezwaar en beroep Nadere informatie over het indienen van een be zwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tholen.nl /digitale balie/ trefwoord: ‘bezwaar en beroep’). Naast deze infor matie vindt u op deze website een document van de brochure ‘Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid’. Burgemeester en wethouders van de gemeente Tho len maken bekend dat zij de volgende omgevings- vergunning ambtshalve hebben gewijzigd: Sint-Maartensdijk - Oudelandseweg 3: ambts halve wijzigen van een omgevingsvergunning voor een gronddepot en werkplaats. De aanvraag, de beschikking en de bijbehorende stukken liggen vanaf 7 december 2012 tot en met 17 januari 2013 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen. Zie voor adres en openingstijden het colofon. Tegen de beschikking kan beroep worden ingesteld door: De adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over de ont werpbeschikking. Belanghebbenden die zienswijzen hebben inge diend tegen de ontwerpbeschikking of belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Belanghebbenden kunnen op grond van de Alge mene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd beroep aantekenen. Het beroepschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u beroep aantekent en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het beroepschrift moet worden ingediend bij Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrechtspraak, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Degene die tegen een beschikking beroep heeft ingediend, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzie ningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Beschikkingen omgevingsvergunningen Uitgebreide voorbereidingsprocedure De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbe schikking niet gewijzigd. Provincialeweg 11 4695 RM Sint-Maartensdijk T/F: 0166 - 69 71 55 M: 06 - 53 78 80 35 Bezwaar en beroep Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tholen.nl /digitale balie/trefwoord: ‘be zwaar en beroep’). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de brochure ‘Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid’. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikke ling maakt, krachtens mandaat dat burgemeester en wethouders aan hem hebben verleend, bekend dat op grond van de artikelen 3.8 en 3.31 van de Wet ruimtelijke ordening juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht met ingang van 7 de cember 2012 ter inzage ligt: het ontwerpbestemmingsplan Kommen gemeen te Tholen, met kenmerk NL.IMRO.0716. Bp-Kom- menTholen-OW01, bestaande uit regels, verbeel dingen (kaarten) en een toelichting met bijlagen; Plangebied en doelstelling. Het plangebied omvat alle woonkernen van de ge meente en de daarbij behorende bedrijventerreinen voor locale bedrijvigheid. Het ontwerpbestemmingsplan heeft ten doel om de bestaande planologische regelingen voor de bebouwde kom van de woonkernen in een bestem mingsplan onder te brengen. Het bestemmingsplan maakt geen nieuwe ontwikkelingen mogelijk en is daardoor consoliderend van aard. Inzien ontwerpplan en ontwerpbesluiten Het ontwerpbestemmingsplan, ligt vanaf 7 decem ber 2012 gedurende zes weken, dus tot en met 17 januari 2013 ter inzage tijdens de openingsuren in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. U kunt het digitale bestemmingsplan ‘Komplannen gemeente Tholen’ ook bekijken op www.ruimtelijke- plannen.nl. Daarnaast kunt u het ontwerpplan, in clusief bijlagen in pdf-formaat, ook bekijken op de gemeentelijke website: www.tholen.nl. Zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn zienswijze over het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij de gemeenteraad van Tholen, Hof van Tholen 2 te 4691 DZ Tholen. Voor inlichtingen over een en ander of voor het maken van een afspraak over het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u tij dens kantooruren bellen naar de heer K van Gorp van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoon nummer 0166-668242. IN UW REGIO: (Vanaf 8 december gratis huis-aan-huis verspreid) Ingekomen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken bekend dat zij de volgende aanvra gen voor een omgevingsvergunning hebben ont vangen: Poortvliet - Kalfdamseweg 7: het uitbreiden van een bedrijfsruimte (ontvangen op 27 november 2012) Sint-Maartensdijk - Vierde Dijk 6: het wijzigen van de gevel van de schuur (ontvangen op 19 novem ber 2012) Tholen - Bebouwdendam 16: het plaatsen van 8 zonnepanelen (ontvangen op 28 november 2012) Tholen - Visstraat 5: het herbouwen van een kap die door brand verwoest is (ontvangen op 28 no vember 2012) U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 0166 - 66 83 30: voor de burgemeester 0166 - 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets met (een lid van) de gemeenteraad wilt bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: 0166 - 66 83 50. Belanghebbenden kunnen op grond van de Alge mene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking is verzonden aan de aan vrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, ge dateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschik king wilt inzien, kunt u contact opnemen met de af deling Vergunningen en Handhaving, telefoonnum mer 0166-668260. rijdt ook ‘s nachts Rens Jonker Dinteloord www.taxibedrijfwieler.nl info@taxibedrijfwieler.nl Provincie Zeeland Het Groene Woud 1 Middelburg Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Burgemeester en wethouders van de gemeente Tho len maken bekend dat zij de volgende omgevings vergunningen hebben verleend: Oud-Vossemeer - Kalisbuurt 65: het bouwen van een woning en het aanpassen van de bestaande schuur (verzonden op 26 november 2012) Sint-Annaland - Hoenderweg 47: het uitbreiden op 29 november van een woning (verzonden 2012) Sint-Annaland - Hoenderweg van een woning (verzonden 2012) Tholen - ter hoogte van Doelweg 40: het kandela- beren van 4 bomen (verzonden op 28 november 2012) Tholen - ter hoogte van Hertenkamp 2: het kap pen van 2 veldesdoorns (verzonden op 28 novem ber 2012) Tholen - Lorentzweg 18: het uitbreiden van een bedrijfspand (verzonden op 29 november 2012)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 10