PERSONEEL VLIEGEN? urtuuu 11 /A VRIJDAG 26 EN ZATERDAG IN Veel actuele en nieuwe modellen Deze hebben tijdens de showdagen speciale prijzen! I I' www.esselink.nl VERSPREIDINGEN EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 25 oktober 2012 Sialoo Sjaloom Zorg twee leden voor de Raad van Toezicht (m/v) AUTODEMONTAGE- BEDRIJF AD STOUTEN B.V. Officiële Mededelingen van de Provincie Zeeland natuur en landschap 0113-639760 milieu Eendrachtbode, de meest gelezen krant van Tholen en Sint Philipsland Bel voor een abonnement naar 0166-657007 IL Hét adres voor het bezorgen van al uw folders en direct mail op Tholen en Sint-Philipsland! info@droogersverspreidingen.nl www.droogersverspreidingen.nl Vrijdag 26 en zaterdag 27 oktober is de Imabo Esselink Kachels en "aard*" Uitverkoopshow. 25 modellen (hout, gas, elektrisch, inbouw én vrijstaand) gaan tegen hoge kortingen de deur uit. Kijk maar naar de meeneemprijzen in deze advertentie. Start verkoop: vrijdag om 10.00 uur. Sla toe, weg=weg. Gashaard Bellfire XL Van 3960,- Voor 21 50," Showtijden: vrijdag 26 oktober van 10.00-21.00 uur, zaterdag 27 oktober 10.00-16.00 uur Industrieweg 35, Middelharnis Tel. 0187-475440 Kijk voor meer informatie op 8 De Protestants Christelijke Stichting Sjaloom Zorg op Goeree Overflakkee en omstreken is een regionale net werkorganisatie met als werkgebied Goeree-Overflakkee, TholenHoek- sche Waard en Voorne-Putten. Sjaloom Zorg biedt begeleiding hulp en ondersteuning aan mensen met een lichamelijke en/of verstan delijke beperking en anderen die zorg behoeven. Deze zorg varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg, van logeeropvang tot dagbesteding en begeleide woonvormen. Sjaloom Zorg heeft elf woonvoorzie ningen en acht dagcentra van waar uit ruim 300 medewerkers werk zaam zijn. Vanuit het hoofdkantoor in Dirksland wordt strategisch be leid ontwikkeld en wordt ondersteu ning geboden aan de organisatie bij de uitvoering van haar kerntaken. Sjaloom Zorg werkt vanuit een christelijk perspectief. In de visie van de organisatie staan de zorg vraag èn het volwaardig burger schap van cliënten centraal. Wij zijn op zoek naar De Raad van Toezicht van Stichting Sjaloom Zorg bestaat uit vijf leden en heeft tot taak toe te zien op het vormgeven van de doelstelling en mis sie en de uitvoering van het beleid door de Raad van Bestuur. Daarnaast vervult de Raad van Toezicht een klankbordfunctie en staat ze de Raad van Bestuur met raad terzijde. Dit met inachtneming van de Zorgbrede Governance code. Functie-eisen Gelet op de huidige samenstelling van de Raad van Toezicht, zoeken wij: - een kandidaat met financiële deskundigheid en bestuurlijke capaci teiten ervaring, waarbij bekendheid met het overheidsbeleid ten aanzien van de gehandicaptenzorg uiteraard van belang is; - een kandidaat die naast bestuurlijke capaciteiten en ervaring, be schikt over kennis van de ontwikkelingen binnen de langdurige zorg en die daarbij ook de belangen van cliënten en medewerkers van de organisatie in het oog houdt. Verder heeft u affiniteit met de doelstelling en de zorgfunctie van Sja loom Zorg en heeft u gevoel voor maatschappelijke verhoudingen van uit een Christelijk perspectief. De profielschets van de Raad van Toezicht is op te vragen via a.bezuijen@ sjaloomzorg.nl. Benoeming en honorering Benoeming van de leden van de Raad van Toezicht vindt plaats voor een periode van vier jaar, met de mogelijkheid van herbenoeming voor één periode van vier jaar. De vergaderfrequentie is ca. zes keer per jaar en incidenteel vindt tussentijds overleg plaats. De leden van de Raad van Toezicht ontvangen jaarlijks een honorering (afgeleid van de richtlijnen van de NVTZ) en een vergoeding voor de gemaakte onkosten. Informatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer drs. S. Stoop, voorzitter van de Raad van Toezicht (bereikbaar via telefoonnummer (0187 - 60 80 80) en/of mevrouw mr. M.W. de Bruine, secretaris van de Raad van Toezicht (bereikbaar via telefoonnummer (0187 - 48 36*6). Of kijk op onze website www.sjaloomzorg.nl. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 17 november a.s. richten aan: Sjaloom Zorg onder vermelding van vacature Raad van Toezicht. Bij voorkeur per e-mail: a.bezuijen@sjaloomzorg.nl. Of per post: Watertoren 8b, 3247 CL Dirksland grote sortering gebruikte en nieuwe onderdelen, van alle merken inkoop van sloop- en schadeauto's afgifte van origineel R. D. W.-vrijwarings- bewijs, lid van A.R.N. Ringweg 1A, Oosterland Tel. 0111 -482130 OVERWINTERENDE Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 NB.12.026 Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend dat zij het voornemen hebben om de vergunning te verle nen in het kader van artikel 19d, eer ste lid, van de Natuurbescherming swet 1998 voor de realisatie van het project Veiligheidsbuffer Oesterdam in het Natura 2000-gebied Ooster- schelde. Zienswijze Het ontwerpbesluit ligt van 15 okto ber 2012 tot 28 november 2012 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantoor uren Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot dhr. C.A. Polderdijk (tel. 0118-6311821 of dhr. B. Bouwman (tel. 0118-6317951. Belanghebbenden kunnen tot en met 28 november 2012 een ziens wijze op het ontwerpbesluit indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 NB.12.024 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 42 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning hebben verleend aan Broedhof B.V. Voor omvormen van een pluimvee stal met betrekking op het Natura 2000-gebied Oosterschelde. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inza ge bi) de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1. Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantoor- uren.Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. M. Pross (tel. 0118-6319881 of dhr. B. Bouwman (tel. 0118-6317951. Beroep Belanghebbenden die een zienswijze tegen het ontwerpbesluit hebben ingediend of die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet kunnen worden verweten dat zij geen ziens wijzen hebben ingediend tegen het ontwerpbesluit, kunnen gedurende zes weken, ingaande de dag na de dag waarop een exemplaar van het besluit ter inzage is gelegd, beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werlpng van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van' State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wor den ingediend, indien - gelet op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Melding BUS-bodemsanering Oudelandsedijk ong. te Tholen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op een 'Melding BUS- bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ont vangen van voor.de bodemsanering op de locatie Oudelandsedijk ong. te Tholen. Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aan leiding van de melding kan door belanghebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodem verontreiniging of de voorgenomen bodemsanering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme sane ringen. Voor het inzien, mondelinge toe lichting en kopieën van de 'Melding BUS-bodemsanering' kunt u zich wenden tot dhr. R.P.A. de Witte (tel. 0118-631705). Provincie Zeeland Informatie over hel provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Machii ALUP Schroef Kompressoren Al vanaf 300 ltr./min. GELUIDSARM - CONTINU - ECONOMISCH 'T Raadhuisstraat 40 4698 AK Oud-Vossemeer tel. 0166-672458 fax. 0166-677249 Ondememersweg 7 Tholen T: 0166-60 73 97 ESSELINK KACHEL HAARD UITVERKOOPSHOW! p( prilzoi w ii2t odiMU neowfrij*»- \Joor aftorn*) rmbxjt )dM w murprijs. 25/ dr adUuxrwmlm op cmt webdk. imaèo ESSELINK T

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 8