Rommelgoal slotfase kost Smerdiek zege Overtuigende zege van WHS op De Waaije tegen Krabbendijke Vosmeer stopt na drie goals tegen Volharding Unieke voetbalplaatjes en album van Tholense Boys verzamelen bij C1000 Koersballen Smash verliest flink van Wilvo en zakt naar degradatieplek «V Tholen Actie begint dit weekend bij supermarkt Jurgen Stroot in Tholen Donderdag 18 oktober 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 SPS op details geklopt Stavenisse doet zichzelf tekort Jeugd Reserves WHS nam voor de pauze al voldoende afstand van Krab- bendijke en won overtuigend met 3-0. Daardoor nestelt de formatie van coach Erwin de Nijs zich stevig in de subtop. De Setallanders staan op gelijke hoogte met Tho- lense Boys dat bij Yerseke op de valreep een remise wist af te dwingen: 2-2. Noad '67 is na zaterdag drager van de rode lantaarn. De Fluplanders moesten in de tweede helft hun meerdere erkennen in Internos. De ploeg uit Etten- Leur boog een achterstand bij rust om in een 4-1 zege. In de derde klasse B delen Tholense Boys en WHS de twee de plaats met 12 punten uit 7 wedstrijden. Noad sluit de rij met slechts 1 punt uit 6 wedstrijden. Gemengde gevoelens Tholense Boys Noad op de pijnbank Remise Tholense BoysNoad 67 nu rode lantaarndrager Vinkentouw Ben Suurlant weer terug in de basis Ingebonden Verlies voor SPS, Stavenisse doet zichzelf tekort Smerdiek leek in Nieuwerkerk op weg naar een sensatie door bij koplo per SKNYVK een 0-2 voorsprong te nemen. Uiteindelijk moest de for matie van coach Peter van Poortvliet genoegen nemen met een 2-2 ge lijkspel. SPS verloor bij Kogelvangers nipt met 3-2, nadat de marge eerst drie treffers was geweest. Stavenisse sloot in en tegen Brouwers haven af met een 2-2 remise. In de vierde klasse B is Smerdiek de best geklasseerde Thoolse ploeg met 12 punten uit 7 wedstrijden, goed voor een zesde plaats. SPS en Stavenisse volgen direct met respectievelijk 9 uit 7 en 7 uit 7. Vierde klasse Pas acht minuten voor het einde moest Smerdiek de aandringende koploper SKNWK een gelijkspel toestaan. Het was zelfs niet eens een mooi doelpunt waarmee de ploeg uit Nieuwerkerk langszij kwam. Na een vrije trap werd de bal in een vol zes tienmetergebied. met de schouder en een vreemde boog, over doelman Alex Stoutjesdijk gewerkt: 2-2. Smerdiek-trainer Peter van Poort vliet hinkte na afloop op twee ge dachten. „Over de hele wedstrijd ge zien is een gelijkspel misschien wel een terechte uitslag. Een punt weg halen bij SKNWK is ook niet ver keerd. Aan de andere kant is het jam mer dat we net niet wat meer uit de wedstrijd hebben weten te halen." Smerdiek kwam op Schouwen-Dui- veland furieus uit de startblokken, met Andreas Vroegop die oog in oog met de doelman verscheen. Ook haalden de bezoekers enkele malen de achterlijn, zonder dat de laatste pass bij de spitsen kwam. Na een halfuur nam Smerdiek de leiding, met Andreas Vroegop als aangever van de treffer van Juliën Vermeulen in de korte hoek: 0-1Niet veel later was Andreas Vroegop zelf succes vol: 0-2. Peter van Poortvliet: „Beter kon het voor ons op dat moment als bovenliggende partij niet zijn." Op slag van rust keerde SKNWK echter terug in de wedstrijd, na een door braak over de flank en terugleggen op een inkomende middenvelder: 1- 2. „En dan ziet de tweede helft er in eens heel anders uit", aldus Van Poortvliet. De lijstaanvoerder, die tot zaterdag het maximale rendement uil zes gespeelde wedstrijden had ge haald, rook zijn kans en trok voluit ten aanval. Van Poortvliet: „We kon den onze spitsen niet meer bereiken en het was wachten op de gelijkma ker." Met de rommelgoal in de slot fase kwam de 2-2 tot stand. Van Poortvliet had er gemengde gevoe lens bij. „We hebben goed gespeeld maar beschikken nog niet over de ploeg om zo'n wedstrijd helemaal naar onze hand te zetten." SPS had de partij in Willemstad lang onder controle, al moest de formatie van Cees Stoutjesdijk in de 11e mi nuut de openingstreffer incasseren. Bij een hoekschop werd door het ge slepen Kogelvangers fors geduwd, waardoor met name Jan Deij in het luchtduel niet aan de bak kwam. Doelman René Uijl redde nog wel bij de kopstoot, maar in tweede ter mijn was het alsnog raak: 1-0. SPS was niet van zijn stuk gebracht en kreeg via de aanvallers Stefan Bo- gers en Martin Quist mogelijkheden op de gelijkmaker. Halverwege de eerste helft waren de bezoekers het even kwijt en sloeg Kogelvangers voor de tweede maal toe. „Misschien waren we toen net wat te gehaast op zoek naar de 1-1. Iedereen was uit positie en ineens stond er een speler van Kogelvangers vrij", aldus Stout jesdijk. Met de 2-0 achterstand bij rust leek de tweede helft een zware opgave. In de 57e minuut werd het zelfs 3-0, na een vrije trap vanaf de zijkant. Stoutjesdijk: „Kogelvangers bewoog en wij niet. Drie mensen vrij voor de keeper. Je moet bij zulke standaardsituaties altijd je man vol gen en dat gebeurde niet. Gelukkig beschikken we dan over voldoende mentaliteit om het niet op te geven." Goed doorgaan van Stefan Bogers leverde in de 68e minuut de 3-1 op, met een mooi schot van buiten het zestienmetergebied. Een kwartier voor het einde keerde de spanning volledig terug. De diep in de vijande lijke linies penetrerende Leonard Quist werd.in de beruchte zone neer gelegd en Ramon Voshol benutte de penalty: 3-2. In de slotfase beukte SPS voortdurend op de goal van Ko gelvangers, zonder dat het gaatje nog werd gevonden. Stoutjesdijk vond dat er meer voor zijn ploeg had in gezeten. Je kunt zeggen dat we op details zijn geklopt. En op het laatst heb je wat meeval nodig. Het balletje moet dan net goed vallen en dat deed het niet." Als enige Thoolse overle ver in het bekertoernooi richt SPS de pijlen nu op zondagvierdeklasser SC Kruisland. Het duel wordt pas ko mende dinsdagavond gespeeld. Jaap Knop bekeek de 2-2 eindstand in Brouwershaven na afloop van de zonnige kant. „Zo lang ik trainer ben van Stavenisse hebben we daar nooit een punt gepakt." De bezoe kers traden op Schouwen-Duiveland aan zonder Daan Ponsteen, Reinier Prins en Mare Klippel. Daardoor waren er basisplekken voor Jacco Knuist en de weer fitte Sander Smits. Stavenisse was in de ope ningsfase meteen gevaarlijk, met een schot van Lorenzo van Haaften op de paal. Enkele andere mogelijk heden werden niet voldoende uitge buit, doordat de laatste pass ontbrak. Halverwege de eerste helft nam de thuisclub onverwacht de leiding, na balverlies van Lorenzcl Van Haaften en een dieptepass op de snelle spits: 1-0. Stavenisse kwam snel op gelij ke hoogte, met William Smits als wegbereider voor de treffer van Lo renzo van Haaften: I -1Kort daarop miste Jacco Knuist, vrij voor de doelman. Aan de overzijde was het wel raak, met een dwarrelde voorzet die plots over keeper Aalt de Rijke binnenviel: 2-1. In het tweede be drijf kwam Brouwershaven bijna niet meer van de eigen helft af. De uitblinkende goalie van de thuisclub hield het lang droog, totdat invaller Quincy Moerland in de 80e minuut voor de 2-2 zorgde. Vervolgens hield de keeper met weer een sterke reflex Moerland van de winnende treffer af. Knop claimde de volle buit. „We waren klassen beter, maar de bal wilde er niet in. Daar loop je soms tegenaan." Wilvo uit Bergeijk kwam zaterdag op bezoek bij Smash '76. In de Wellevaete in Sint-Annaland versloeg het Brabantse team de Thoolse tafeltennissers met 9-1. Wilvo stond gelijk met de Setallanders en daarom was een goed resultaat gewenst om niet af te zakken naar de zevende plaats. vijfde team haalde een 5-5 gelijk spel tegen Kerkwerve. Chris en El len Hage wonnen twee partijen. An- ky Vroegop haalde een punt binnen. Smash 6 won met 4-6 van Tanaka via Lonneke den Engelsman, Gert- jan van den Berg en Eldert Bessing die elk voor twee punten zorgden. Het eerste jeugdteam verloor met 6- 4 van medetitelkandidaat Yerseke. Smash ging goed van start met Jo- han AarnoudSe die de ongeslagen kopman van Yerseke wist te ver schalken. De lijn werd niet doorge trokken. Johan Aarnoudse kwam uit op twee .overwinningen en Joost van Dijke op een overwinning. Dit tweetal won samen de dubbel. Het tweede jeugdteam staat gedeeld tweede na een 7-3 overwinning op Het Markiezaat. De punten kwamen van Jelmar Elenbaas (3x), Arne Fa se (2x), Marlijn Keur en de dubbel van Jelmar en Martijn. Het derde team verloor van ODT. De drie pun ten voor Smash kwamen van Rens van der Doel. Het vierde team won met 9-1 van Vice Versa. Hans van Eenennaam en Anthonie Verloop wisten hun ongeslagen status te handhaven en wonnen al hun partij en. Mario Elenbaas won twee partij en en won samen met Anthonie de dubbel. Zaterdag speelt alleen het vierde se niorenteam. Het is een thuiswed strijd tegen Scaldina, aanvang twee uur. De andere teams komen vol gende week weer in actie. Het eer ste team ontmoet op zaterdag 27 ok tober Irene in de Wellevaete. Na de eerste drie wedstrijden werd het duidelijk dat de Setallanders niet in vorm waren en stonden ze nog met lege handen. Remco Vroegop en Merijn van der Klooster pakten daarna wel de dubbel maar daarmee was de koek op. Smash '76 staat door dit resultaat op de zevende plaats in de hoofdklasse en zal ko mende weken flink aan de bak moe ten om degradatie te voorkomen Het tweede seniorenteam heeft dins dagavond in Zierikzee een gelijk spel behaald tegen Scaldina. De punten kwamen van Peter Bazen (2x), Peter Hendrikx en Kees van Poortvliet en de dubbel van Bazen en Hendrikx. Het derde team nam het op tegen de concurrent voor het kampioenschap Witac '89. Kopman Mamix van de Graaf won twee partijen. Jan-Wil lem van Vossen en David van Driel wonnen elk een partij. Jan-Willem en Marnix trokken bij de dubbel aan het langste eind en zodoende werd het 5-5. Door deze uitslag blijft het derde team aan de leiding met een marge van vier punten op de num mer twee. Het vierde team had zaterdagmid dag moeite met Oudelande en leed een 7-3 nederlaag, waarmee het team zakt naar de vierde plaats. Ja cob Elenbaas zorgde voor twee pun ten, Job Moerland voor één. Het Donderdag 18 oktober uur WHS-Meto(vr.) 20.00 Kogelvangers 5-Thol. Boys 5 20.00 Zaterdag 20 oktober uur Krabbendijke-Noad 14.30 Kruisland-SPS(beker) 14.30 SSS-Smerdiek da.(beker) 14.30 Noad da.-Virtus 10.00 KIundert-Thol. Boys da. 12.00 Smerdiek 3 da.-Marjola Girls 15.00 Thol. Boys 2-Alliance 2 14.30 SPS 2-DVO 2 14.00 Kogelvangers 3-Smerdiek 2 12.30 Vrederust 2-Noad 3 12.30 SAB 3-WHS 3 14.30 Noad 4-Cortgene 1 14.00 Stavenisse 2-VVC 4 15.00 Thol. Boys 3-Vrederust 3 14.30 Rimboe 2-SPS 3 12.00 Moe 2-Smerdiek 3 15.00 DHV 2-Thol. Boys 4 14.30 Vosmeer 2 za.-Noad 5 14.30 Zondag 21 oktober uur Divo-Vosmeer(restant) 13.30 Vosmeer 2-Alliance 4 11.00 Vosmeer da.-Vivoo 2 11.00 Donderdag 25 oktober uur Thol. Boys 5-De Fendert 6 20.00 Voetbal Uitslagen Trefzeker Topscorer Derde kl.: WHS-Krabbendijke 3-0, Yerseke-Thol. Boys 2-2, Internos- Noad 4-1 Vierde kl.: SKNWK-Smerdiek 2-2, Brouwershaven-Stavenisse 2-2. Ko- gelvangers-SPS 3-2. Vijfde kl.: Vosmeer-Volharding 3-0. Dames: Smerdiek-Reiger Boys 2-3, Botlek-Smerdiek 2 3-0. Thol. Boys- Virtus afgelast, Smerdiek 3-Noad 3- I, Vosmeer-B VV 8-1. Derde kl. res.: Noad 2-lnternos 2 3- 0, Alliance 2-WHS 2 0-1, TSC 2- Thol. Boys 2 afgelast. Vierde kl. res.: Halsteren 2-Smer- diek 2 2-1SAB 3-SPS 2 7-1. WHS 3-FC Bergen 3 3-3, DVO 2-Noad 3 2-2. Vijfde kl. res.: Noad 4-SKNWK 4 1-6, SPS 3-Vrederust 3 4-4. WC 4- Smerdiek 3 2-3. Halsteren 4-Thol. Boys 3 uitgesteld,Thol. Boys 4-Uni- tas 4 afgelast. Zesde kl. res.: Val Aan 2-Vosmeer 2 6-1. Zevende kl. res.: WHS 4-Noad 5 2- 1Stavenisse 3-Vosmeer 2 za. uitge steld. Jeugd: GPC Vlissingen-Thol. Boys Al 1-1, VVC-Thol. Boys B2 6-2, Thol. Boys CI-WHS Cl 10-0, Kruiningen-Thol. Boys C2 4-2, Thol. Boys Dl-Dauwendaele 6-0, 's Heer Arendskerke-Thol. Boys D2 5- 10, Thol. Boys El-Kloetinge 2-3, Thol. Boys F2-Prinsenland 8-2, Jon ge Spartaan-Thol. Boys E meisjes 3- 2; DVO-WHS A B 3-2, WHS B mei*je*-Kapelle 6-1. WHS D-Rillandia 3-1Moc-WHS D meisjes 0-10; Vosmeer C-De Fendert 1-3 (beker). Vosmeer D-Klundert 14-2 (beker), NVS-Vosmeer El 7-2. Arvin dc Witte (W1 IS) {•j Andreas Vroegop (Smerdiek) Niels Hopmans Thol.Boys) Jeffrey Krul'(Vosmeer) De vijftien doelpunten op de zeven de competitiedag brachten geen ver andering in de top drie. Alle vier voegden er een puntje bij en verste vigden daarmee hun positie. Sylves ter van Willigen van Vosmeer maak te als enige twee goals, maar zijn totaal kwam niet verder dan vijf, zo dat hij wat topscorers betreft nog op de reservebank zit. samen met Juliën Vermeulen van Smerdiek. Op sportpark De Waaje in Sint-An naland waren het de bezoekers die fel van acquit vertrokken. Via de vingertoppen van doelman Anton Elenbaas raakte Krabbendijke de paal. Het was echter WHS dat hal verwege de eerste helft de leiding nam. met de in de basis gestarte Jeffrey Rijnberg als belangrijke schakel in een aanval die door goal- tjesdief Arvin de Witte met het hoofd werd afgerond: 1-0. Uit een half weggewerkte hoekschop van Dennis Vaders kopte Hans van den Ouden zelfs de 2-0 tegen de tou wen. Krabbendijke liet zich even min onbetuigd en raakte andermaal de paal. Nog voor de pauze nam WHS een veilige 3-0 voorsprong, dankzij de opgerukte rechtsachter Armando van de Repe die voorbe reidend werk van Jeffrey Rijnberg en Patrick van Schetsen met een droog schot besloot. „Een beetje geflatteerd", noemde WHS-coach Erwin de Nijs de ruime marge bij rust. In de tweede helft was het trouwens een stuk minder bij WHS, hoewel de thuisploeg nooit echt in de problemen kwam. Dat was ook de verdienste van Ronald van de Repe en Perry Snoep, de tandem op het middenveld die al in een vroeg tijdig stadium de angel uit het spel van de bezoekers wist te halen. De I Nijs was vooral tevreden over de manier waarop zijn team de voor sprong consolideerde. „We bleven compact spelen, de organisatie wordt beter en ook individueel zie ik sommige spelers stappen ma ken." Toch kan WHS volgens De Nijs nog altijd meer rendement ha len. „Na rust waren we soms nog teveel bezig met het verdedigen van de voorsprong, in plaats van onze mogelijkheden te zien. Als we bij balbezit rustiger waren gebleven, had de score nog een stuk hoger kunnen uitvallen." Achteraf gezien liet Tholense Boys het in Yerseke liggen in het eerste bedrijf. Bij een van de eerste aan vallen van de middag verstuurde Koen Nieuwkoop een haarscherpe voorzet waar dé spitsen enkel maar Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Oud-Vossemeer: 1. mevr. J. de Bakker en mevr. C. van Mierlo, en mevr. C. Havermans en mevr. R. Nagtegaal 33 p.; 3. mevr. L. Weeze- naar en mevr. B. Roggeband 26 p.; 4. mevr. M. van Poortvliet en mevr. J. van Houte 12 p. Gezelligheid vóór AIles/St.-Maar- tensdijk: 1mevr. M. Dane en mevr. A. Poot 35 p.; 2. mevr. B. Bijnagte en W. Bijl 34 p.; 3. mevr. T. Breure en mevr. W. Kloet 33 p.; 4. mevr. C. van Mierlo en C. Breure 28 p.; 5. J. Bijnagte en C. van Gorsel 27 p. Meulvliet: 1. mevr. J. Verbraeken en mevr. J. Bos 37 p.; 2. mevr. N. Deurloo en W. Bijl 28 p.; 2. mevr. H. Schot en D. Lindenberg 28 p.; 3. mevr. A. Hilgerson en W. Deurloo 24 p.; 4. mevr. C. Sprenkels en G. v.d. Padt 12 p.; 5. mevr. A. Suurland en J. Sprenkels 7 p. tegenaan hoefden te lopen. Niels Hopmans raakte later dc lat en Ar jan van Dijke schoot in riante posi tie recht in handen van de doelman. Op slag van rust werd de verdiende voorsprong afgedwongen. Het was Niels Hopmans die voorbereidend werk van Auke Bovenberg doel treffend afrondde: 0-1. Na de her vatting was Yerseke de beste partij. De ploeg van Paul van Buuren werd korter op de huid gezeten en leed telkens te snel balverlies. Het spel werd daardoor onrustiger en de thuisclub kwam op gelijke hoogte. Tien minuten voor het einde leken de geelzwarten zelfs met lege han den te komen staan. Joey Deurloo leed balverlies, de sliding van Wer ner Marsman haalde niets uit en de voorzet bereikte de vrijstaande man: 2-1Van Buuren trok het noodsce nario uit de kast, waarin de kopster- ke Freddy Simons als derde cen trumspits doorschoof naar de voorste lijn. Het opportunistische slotoffensief leverde een hoekschop op, waaruit Joey Deurloo in de laat ste minuut de niet meer verwachte 2-2 binnenschoot. De frustraties bij de thuisclub over die late gelijkma ker leidden nog tot een opstootje in het eindsignaal. Hans Willem Hop mans ging in het tumult tegen het gras, met zijn broer Niels die daar revanche voor nam. Het leverde de boosdoener van Yerseke en de oud ste Hopmans een rode kaart op. Van Buuren had na afloop gemengde ge voelens. „In het eerste kwartier ver gaten we om onszelf ruimte te ver schaffen. Als je er dan één of twee inlegt, wordt het waarschijnlijk een stuk gemakkelijker. Aan de andere kant mag je niet ontevreden zijn als je vlak voor tijd nog een punt pakt." Met Dennis Kot als diepe spits en een gegroepeerd middenveld hoopte Noad bij Internos met een goed re sultaat weg te komen. Halverwege het duel leek dat ook niet onmoge lijk, na een treffer van Kot die op maat werd aangespeeld door Danny Steijn: 0-1. Daarvoor was ook Thom Buijs al dicht bij de ope ningstreffer geweest. Internos moest het in die fase vooral hebben van vrije trappen en hoekschoppen, hoe- Dennis Vaders rechtsis altijd een toonbeeld van inzet bij WHS, dat Krabbendijke zaterdag goed onder de duim hield. wel de Fluplanders zich bij vlagen wel erg ver op de eigen helft lieten terugzakken. In de tweede helft ging het al vrij snel mis bij de be zoekers. Een vrijstaande speler mocht ongehinderd de 1-1 inkop pen. Vervolgens miste Noad twee goede mogelijkheden. Rob den En gelsman kapte in het zestienmeter gebied enkele tegenstanders uit, zonder tot het beslissende schot te komen. Ook Roy van Splunter kwam ver, maar koos voor het eigen succes en schoot in het zijnet. No- ad-coach Johan Sulkers: „Week op week vergeten we in de beslissende fase van de wedstrijd de trekker over te halen." Het waren missers die Noad duur kwamen te staan. Met twee identieke treffers binnen de minuut nam Internos voldoende afstand. Beide keren ontsnapte de thuisclub over de rechterflank van Noad. waarop een inkomende spe ler de bal simpel kon binnenlopen: 2-1 en 3-1. Sulkers: .Zuur om een wedstrijd zo snel en zo eenvoudig te verspelen." Uiteindelijk werd het zelfs nog 4-1 voor de Brabanders. Door de verrassende zege van Ril- Derde klasse landia op DHV (3-1) is Noad nu ro de lantaarndrager. Sul kers is nog niet in paniek. „We zijn nog door geen enkele ploeg echt opzij gezet." Komende zaterdag in het inhaalduel bij Krabbendijke is Frank den En gelsman naar verwachting weer in zetbaar. Sulkers hoopt op de omme keer. „Hoog tijd dat we met onze inhaalrace beginnen." Tegen laagvlieger Volharding uit Ovezande was de winst voor Vosmeer op voorhand een zekerheid. De vraag was vooral hoeveel treffers de oranje brigade op het bord wist te krijgen. Het werden er drie, zodat het laatste halfuur op sportpark de Vossenberg vooral saai was. „We waren vooral slordig in de afwerking", vond duo-coach Tim van Mierlo. Vijfde klasse Vosmeer trad aan zonder Robin Ca- pelle en ook Jeremy Stolwijk was nog niet beschikbaar. Ben Suurlant startte voor het eerst in vele weken in de basis. Ook voor Youri den Hol lander was een plekje in de formatie gereserveerd. Het was vanaf de af trap eenrichtingsverkeer richting het doel van Volharding. In de 19e mi nuut was het voor het eerst raak. Het was Sylvester van Willigen die op aangeven van Ricky de Klerk voor de 1-0 zorgde. Daarvoor waren Mark Mosch en Jeffrey Driehuis al dicht bij de openingstreffer geweest. Tot aan dc pauze werd er njet meer gescoord, hoewel Ricky de Klerk nog wel het doel vond. Zijn rake vrije trap werd geannuleerd wegens een overtreding in de muur. Volgens Van Mierlo liet Vosmeer na om de tegenstander van de mat te spelen. „Met één doelpunt verschil blijven die mannen er in geloven en ga je te gen jezelf voetballen." Kort na rust werd het met een schot in de korte hoek van Sylvester van Willigen 2-6. „Dan weet je dat de winst in principe binnen is", aldus Van Mierlo. Kort daarop tikte Jeffrey Kruf tussen drie verdedigers de 3-0 achter de doelman en was het pleit helemaal beslist. De toch al schaarse inspiratie verdween bij Vosmeer, hoewel Joshua van Willigen van af stand nog wel de lat raakte. Het mat te spel van de thuisclub bood Volhar ding de kans op de eretreffer. Dat doelpunt kwam er ook na een vrije trap, maar de arbiter floot juist daar voor af wegens een overtreding en legde bal op de stip. Vervolgens ram de de aanvoerder van de bezoekers de penalty hoog over het doel van Sam Douw. Van Mierlo sprak van een zakelijke overwinning. „De top drie in onze klasse heeft een gaatje geslagen, maar al die ploegen moeten nog te gen elkaar. We zitten op het vinken touw." Komende zondag moet Vos meer de resterende 12 minuten uitspelen van het gestaakte duel bij Divo. Een verplicht nummer, aldus Van Mierlo. Je mag niet verwach ten dat we nog veel verandering in die stand kunnen brengen. We gaan vol op de aanval spelen. Meer kun je niet doen." In de vijfde klasse B staat Vosmeer samen met Divo en Vivoo op een gedeelde vierde plaats met 12 punten. Divo staat er het beste voor met slechts 5 gespeelde wedstrijden, tegenover Vosmeer 6 en Vivoo 7. Priscilla van Broekhoven, Bianca Kuhn, Michael Marinus, Jeanine Schot, Marius Bal, Anita Sloof en Jurgen Stroot (v.l.n.r.) zijn verheugd met het eerste exemplaar van het voetbalplaatjesboek van Tholense Boys. Foto's van je eigen elftal, of die van je zoon of kleinkind: die moet je hebben! Bij C10Ö0 Jurgen Stroot wordt vanaf maandag aan deze wens van menig voetballiefhebber voldaan. Van elke speler en elk elftal van de Thoolse voetbalclub Tholense Boys, zo'n 400 leden, zijn bij het boodschappen doen, foto's te verzamelen. Die kunnen geplakt worden in een speciaal daarvoor gemaakt verzamelalbum. Supermarkteigenaar Jurgen Stroot spreekt van een unieke actie, maar wel eentje die heel veel inspanning heeft gevergd. .Zonder medewer king van alle vrijwilligers was het niet mogelijk geweest om zo'n actie op touw te zetten. Hoeveel zaterda gen die mensen wel niet bezig zijn geweest om foto's te maken. Het was echt heel veel werk. maar het resultaat mag er zijn." Er zijn 320.000 plaatjes gedrukt. Ze zijn verkrijgbaar in zakjes van vier stuks, die worden verstrekt bij elke 15 euro aan boodschappen. Ook zijn de verzamelalbums te koop in de supermarkt aan de Postweg in Tholen. Stroot heeft er een speciale aanbieding voor. Wie morgen en za terdag voor minimaal 50 euro aan boodschappen komt doen, kan het album voor 2,99 euro meenemen. Na deze actiedagen is het album voor drie euro meer verkrijgbaar. Stroot zegt dat het niet zomaar een plaatjesboek is. „Het is mooi inge bonden met garen. Een echt be- waarboek, waarin je over tien jaar nog eens terug kan kijken om te zien bij wie je in het elftal zat." Er zijn niet alleen plaatjes te sparen V s van alle spelers, ook de leiders, trai ners en coaches zijn in te plakken. Verder staat er allerlei informatie in over de club, zoals het verhaal over het ontstaan van voetbalclub Tho lense Boys. Het boek is samengesteld met me dewerking van alle clubleden. Jur gen Stroot heeft zelf samen met Jea nine Schot de eindredactie op zich genomen. Ook heeft hij het voor woord geschreven. Het oudste en het jongste lid. Co Sturris en Lev op den Brouw sieren de voorpagina. Er zijn in totaal 600 boeken gedrukt. „Daarvoor geldt op is op. Meer zijn er echt niet. Hetzelfde geldt overi gens voor de plaatjes", zegt Stroot. Wie ze dubbel heeft, kan medio no vember op de club terecht. Dan wordt er een ruilmiddag georgani seerd voor de jeugd. Aanstaande maandag zijn de plaat jes verkrijgbaar bij de kassa. Tegelij kertijd kan er ook gespaard worden voor keiharde cadeaukorting bij di verse winkels. „Het is en, en", zegt Stroot. Dat de voetbal plaatjes ge liefd zijn. weet hij nu al. „Er was nog geen boek uit en iedereen sprak er al over. Het leeft enorm." Mensen hebben tot en met 1 december de tijd om de plaatjes te bemachtigen voor het enige echte voetbalalbum van Tholense Boys. (Advertentie LM.)

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 13