3 Keuze uit 150 zeer scherp geprijsde auto's met wekelijks veel wisselingen in de voorraad www.autoraaymakers.nl Veiligheidsdag HUIJSMANS AUTO'S STEENBERGEN 'Wat de klant vraagt, leveren wij, je moet wat extra kunnen bieden' 'Wat het bijzonder maakt, is dat ik de auto rijdend heb gekregen' UW VERTROUWDE ADRES UW VERTROUWDE DEALER VOOR NISSAN EN KI A f KI A autoschade Buijs 18 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 oktober 2012 JAAR 0% RENTE Autobedrijf Doggen houdt zaterdag 10 november tussen negen en vier uur een veiligheidsdag. Die dag controleren de monteurs alle vitale delen van de auto. „Alle vloeistoffen en slijtage delen zoals remmen en banden", zegt Gérard. „Mankeert er wat aan de auto, dan maken de monteurs meteen een afspraak voor de reparatie. Zo komen mensen veilig de winter door." Wie deze pagina meeneemt naar de veiligheidsdag, krijgt een speciale attentie. Inspelen op de vraag van de klant. Dat is wat autobedrijf Doggen in Steenbergen doet. De Citroën- specialist levert naast het Franse merk nog twintig andere auto merken. „Volkswagen, Toyota, Fiat. Wat de klant vraagt, dat leveren wij", zegt eigenaar Gérard Doggen. Hij weet dat luisteren naar de wensen van de klant van levensbelang is. „Autobedrijven sneuvelen bij bosjes. Je moet de klant wat extra's kunnen bieden." Goedkoop Na twintig jaar op zolder, inmid dels weer op de weg: de rode Opel Kadett B uit 1968 van Jurian Geuze (20) uit Sint-Maartensdijk. Destijds gekocht door de opa van zijn vader. Later overgeno men door Rinus Geuze, de oom van Jurian. Maar ook zijn vader Kees heeft de nodige ritjes in het wagentje gemaakt. Nu rijdt de twintiger er mee. Maar daar ging een driejaar durende opknap beurt aan vooraf. De Kadett ging tot het laatste boutje uit elkaar. Verflaagje Al ruim 25 /aar VOLVO specialist Autobedrijf Doggen levert 20 verschillende outomerken Specialist Keuring Middelharnis/Sommelsdijk Noordgouwe Uw dealer voor de regio Goeree-Overflakkee, Schouwen-Duiveland, Tholen en Sint-Philipsland JAAR GRATIS ONDERHOUD AUTOBEDRIJF BOGERS Steenspil 36, 4661 TZ Halsteren, telefoon: 0164-267010 Wir leben Autos. Gérard Doggen runt het autobedrijf samen met zijn vrouw. „Wij zijn nog een echt familiebedrijf." AUTOSCHADE KREDIETSOM LOOPTIJD TOTAALPRIJS MAANDLAST DEBETRENTEVOET IN MAANDEN KREDIET wij werken voor alle verzekeringsmaatschappijen complete schade afhandeling gratis vervangende auto bij schadereparatie 10 jaar garantie op onze spuitwerkzaamheden 10 jaar ervaring met autoschadeherstel Energieweg 25 4691 SE Tholen Tel. 0166 - 60 68 98 Mob. 06 - 14 43 18 00 Jurian Geuze heeft de witte Kadett grotendeels zelf opgeknapt in zijn werk plaats. INNOVATIE IN DRIEVOUD. Let op! Geld lenen kost geld Hoewel Doggen alle merken kan leveren, ver loochent hij zijn afkomst niet. De showroom op bedrijventerrein Reinierpolder I in Steenbergen is voor het merendeel gevuld met nieuwe en gebruikte Citroëns. Toch staan er ook enkele 'vreemde' merken tussen, zoals een Audi A6, en Volkswagen Polo. „Citroen is onze specialiteit", zegt hij. „Al dertig jaar lang. Daarnaast zijn we gespecialiseerd in Fiat en Toyota. Maar we leve ren ook net zo goed een nieuwe Volkswagen. Het is maar net wat de klant wil. Niet alleen ver koopt Doggen nieuwe auto's, ook heeft hij altijd zo'n tachtig tweedehandswagens op voorraad. „Van duizend tot honderdduizend euro. Hebben we de gewenste auto niet staan, dan zoeken we er één op." Waar Gérard Doggen mee wil afrekenen is het vooroordeel dat de dealer duur is in onderhoud. „Wij werken niet met onderhoudspakketten, Voordat Jurian nog maar kon dromen van een rijbewijs, wist hij het zeker. Die Kadett moet weer rijden. Twintig jaar heeft het wagentje bo venop de spuiterij van zijn vader gestaan. En dat heeft weinig goeds gedaan aan de staat van de auto. „De motor zat vast, de remmen waren niets meer en overal zat roest. Veel roest", zegt de Smurdiekenaar, terwijl hij een shaggie rolt. „Er is veel nieuw plaatwerk in gegaan. Hij wijst naar de linker zijkant van de auto. „Vanaf de deur, tot aan de bumper, helemaal vernieuwd. Via internet scharrelde de student werktuigbouwkunde een tweede Kadett op, als donor-auto voor onderde len. „Daar heb ik allerlei onderdelen afgehaald, zoals de motorkap en het zijscherm." Het opknappen bleef niet beperkt tot het plaat werk. De motor moest er ook aan geloven. „Deed na al die jaren helemaal niets meer." De originele maakte plaats door de motor uit de donor-Kadett. De complete 'remmerij' verving Jurian door nieuwe onderdelen. „Veel onderde len zijn nog nieuw verkrijgbaar", zegt hij. „Dat is erg fijn." Jurian deed grotendeels alles zelf aan de auto. Soms sprong zijh vader Kees bij. Begin dit jaar was de auto klaar voor een nieuw verf laagje. „Dat heb ik uitbesteed." De nieuwe kleur stelde de Smurdiekenaar voor de keuze: origi neel rood, of een compleet andere kleur. „Rood vervaagt snel, kijk maar naar de motorkap." Hij wijst naar een stuk blikwerk dat als een schilderij aan de muur in zijn werkplaats hangt. De kleur is meer oranje, dan rood. Bij wit heb je dat pro Altijd een keus uit ±25 jonge vu maar vervangen alleen wat nodig is. Dat merkt de klant in de portemonnee. En dat is belangrijk in deze tijd." Een apk voert het bedrijf uit voor 29 euro, een eigenaar van een auto met dieselmo tor moet 39 euro afrekenen. Klanten kunnen zes dagen in de week in de werkplaats terecht. Die is van maandag tot en met zaterdag van acht tot vijf uur geopend. „Ideaal voor ondernemers die doordeweeks hun bedrijfsbusjes niet kwijt kun nen." Naast onderhoud zorgt Gérard bij een on geluk ook voor schadeherstel. „Wij nemen alle zorgen uithanden. Zo is vervangend vervoer bij ons gratis." Ook met oudere auto's, met name van het merk Citroen, weet Gérard Doggen wel raad. „Bezit ters van een Citroën DS, Mehari, CX of BX zijn bij ons aan het juiste adres", zegt hij. „Onze chef werkplaats werkt al dertig jaar in dit bedrijf en kent die auto's van binnen en buiten. Een mon teur met nog liefde voor het vak."Verder werken in het bedrijf nog drie monteurs, in totaal zijn er zes mensen. „Het is een echt familiebedrijf", zegt Gérard. „Altijd al geweest." Het autobedrijf ging tot vijf jaar terug door het leven als Krebbekx, de vorige eigenaar. Tien jaar terug heeft Doggen het bedrijf overgenomen. (Advertentie I.M.) Autobedrijf Doggen Prins Reinierstraat 3, Steenbergen www.autobedrijfdoggen.nl Jurion Geuze (20) uit Sint-Maartensdijk rijdt de Opel Kadett van opa bleem niet, moet Jurian hebben gedacht. Want dat is de kleur die de Kadett nu heeft. Het bleef niet bij een andere kleur. Zo maakten de stalen- velgen plaats voor exemplaren van het merk Wolfrace. Dat produceerde in de jaren zeven tig velgen, onder andere voor Opel. „Het staat stoer, en de wegligging is een stuk beter."Verder liet hij de Opel, op een andere voorspoiler na, origineel. Donderdag 28 juni was het zover. De dag dat Jurian met zijn Kadett naar de keuring ging. Die liet hij uitvoeren bij de Rijksdienst voor het Weg verkeer (RDW) in Roosendaal. Dat was nodig omdat het kenteken niet meer in het compu tersysteem zat. „In Roosendaal zijn de papieren en het chassisnummer gecontroleerd", zegt hij. „Vervolgens heb ik'm laten keuren." Daar kwam de Kadett niet in één keer doorheen. „Eén van de keurmeesters begon over de zonneband op de voorruit. Die zou niet zijn toegestaan. Toen heb ik even haarfijn uitgelegd dat die band er altijd al heeft gezeten. Verder waren een paar kleine puntjes, maar die heb ik zelf op kunnen lossen." Jurian maakt nu dagelijks gebruik van zijn zelf gerestaureerde Kadett. „Het rijdt heer lijk", zegt hij. „Wat het bijzonder maakt, is dat ik de auto weer rijdend heb gekregen." Met de winter in het vooruitzicht moet Jurian hard aan de slag om nog een andere auto rij dend te krijgen. Dit keer geen bejaarde Duitser, maar een snelle Fransoos. Om precies te zijn: een blauwe Renault 19-16v. Met die auto wil hij in de wintermaanden zijn Kadett ontzien. Want zo'n oudje blijft nu eenmaal gevoelig voor roest. De 19-I6v is een bijzonder exemplaar. Zijn er maar heel weinig van gemaakt, weet Jurian. De Renault valt op door de luchthapper op de mo torkap. Daaronder schuilt een 1,8 liter 16 klep per. Goed voor 137 pk en een top van 215 km/u. „Ja, die wil wel vooruit", zegt hij. „Jammer dat de onderdelenvoorziening zo slecht is. Er is bijna niets voor te vinden. Als je al iets kunt vinden, is het schreeuwend duur. Gelukkig heb ik nog één staan voor onderdelen. Kwestie van de goede delen overbouwen. Ik kom de winter wel door." De nieuwe Astra overtreft alle verwachtingen. Zowel in 5-deurs, Sports Tourer als in de gloednieuwe 4-deurs versie. Met baanbrekende technologische innovaties en Opeis bekroonde nieuwe designfilosofie voegt de Astra een geheel eigen dimensie toe aan de compacte klasse. Een auto voorzien van technologische innovaties die u normaal gesproken alleen verwacht in auto's van een hogere prijscategorie. Kom nu voor een proefrit naar onze showroom en vraag ons dan meteen naar de unieke 5+5 deal. Hierbij profiteert u van maximale zekerheid: 5 jaar 0% rente en 5 jaar gratis onderhoud. j - - m KNÖPS, Langeweg 113, (0187) 47 67 67. AKKERDAAS, Kloosterweg 2, (011140 13 47. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km: 3,7 - 7,5; kms/liter: 27,03 -13,33; C02 gr/km 99 -177. De 5+5 actie loopt op nieuwe klantenorders t/m 30 sept. 2012 met een uiterlijke kentekenregistrotiedotum von 31 december 2012 en geldt voor alle Opel modellen m.u.v. Selection en Business-uitvoeringen en Agila en Ampera. Het betreft een niet doorlopend krediet aangeboden door GMAC Nederland N.V. te Breda (KvK nr. 24107861AFM register nr. 12013025). De vermelde kredietsommen zijn voorbeelden van het aanbod; het maximaal te financieren bedrog varieert per model, zie complete 5*5 actievoorwaarden op www.opel.nl. Toetsing bij BKR te Tiel. Informatieblad bij GMAC klantenservice (076 - 5448932). Uw Opel dealer bemiddelt voor GMAC op basis van een contractuele verplichting. \i 5.000.- IC 7.500,- E 83.34 Ie 125,- Ook voor onderhoud en APK alle automerken. Graaf Hendrikstraat 1 4651 TB Steenbergen Tel: 0167 564196 W: www.huijsmansautos.nl i-vr" tfc/W 0.00% 10,00% e-mail: info@autobedrijfbogers.nl - www.autobedrijfbogers.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 18