AmissioifH- Eendrachtbode Kieskringvergadering 2012 Rabobank Oosterschelde esgmm GROTE VERKOPING Familieberichten 0166- 657007 TE STAVENISSE B Wij leveren rechtstreeks en/of werken B samen met uw begrafenis- steenhouwerijdeKort www.dekortnatuursteen.nl YA RD EN VISSER Kom naar de kieskringvergadering en ontmoet de mensen van uw bank. Dat is het idee. VAN HAAFTEN Tel: 0166-603766 t.b.v. kerk en bouwkas Oud Gereformeerde Gemeente 11.00 uur. om 14.00 uur. EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT vervolg MEES PUNT ABRAHAM CORNELIS ROOZEMOND ELIZABETH JOZINA SCHOT WAGEMAKER Beeldhouw- Etswerken WILLEM BIJL Grafmonumenten El Uw grafmonument op maat, met een persoonlijk ontwerp! uitvaartwinke advertentie eendrachtbode.nl Plaats uw familieadvertentie in de Voor persoonlijke begeleiding en een waardige, respectvolle uitvaart 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. 5..~, Bent u lid van Rabobank Oosterschelde? Kom dan naar de kieskringvergadering. Ontmoet onze directiemedewerkers, ambassadeurs, ledenraadsleden en commissarissen. En natuurlijk gastspreker Victor Deconinck. Hij geeft een boeiende lezing over watermanagement. Maandag 8 oktober, 19.30 uur - De Vossenkuil, Oud-Vossemeer Programma 19:30 uur Ontvangst Aanmelden Vacature ledenraad kieskring Tholen Rabobank Rabobank. Een bank met ideeën. Coöperatieve Rabobank Oosterschelde U.A. gevestigd te Goes. Superstunt1. Jonge komijne kaas Boeren Stolwijk Roomkaas ananas 10 verse scharreleieren V.H BEGRAFENISONDERNEMING Algehele Verzorging Afscheid nemen in huiselijke sferen in eigen rouwcentrum AUTODEMONTAGE- BEDRIJF AD STOUTEN B.V. Oostrum - van Haatten Dag en nacht bereikbaar Bel voor een abonnement naar Deze zal worden gehouden op D.V. zaterdag 29 september van 9.30 tot 15.00 uur. Locatie: Woonzorgcomplex Scheldeoord, Weth. CJ. Moerlandstraat, Stavenisse. - In de kramen, zowel binnen als buiten het gebouw, is het aanbod zeer divers, zoals: Ook dit jaar zal er een veiling met opbod plaatsvinden van interessante spullen. Deze vindt plaats om Indien er genoeg spullen zijn, nogmaals Kortom: Een groot aanbod van producten in en buiten Scheldeoord, waar gezelligheid en ontmoeting een vast bestanddeel is gebleken tijdens deze verkopingen. 6 Donderdag 27 september 2012 Wij zijn getroffen door het overlijden van onze jachtvriend 13 april 1926 - 20 september 2012 Zijn persoonlijkheid en de onmisbare kennis van het jachtbedrijf zullen we missen. We wensen Adrie en familie veel sterkte toe met dit verlies. Jachtvrienden en drijvers jagersvereniging DE LINIEDIJK Poortvliet, 20 september 2012 Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, ge ven wij u kennis dat na een moedig gedra gen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde zorgzame man, onze lieve vader, opa en 'ouwe' opa echtgenoot van Elizabeth Roozemond-Kunst Geboren, 23 december 1923 Sint Philipsland Overleden, 24 september 2012 Bruinisse Bruinisse: E. Roozemond-Kunst Bruinisse: Louis Roozemond Marlies Roozemond-Okkerse Ellen, Thijmen Bram en Anneke, Veerle Heinkenszand: Marijke Roozemond René Judith en Camil, Wessel, Lindy Simone en Christian, Emely t Onze dank gaat uit naar Dr. Dorrestein en het verplegend personeel van Allévo thuiszorg voor de liefdevolle en goede verzorging. Meidoornstraat 2 4311 GR Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 28 september om 13.00 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Schoolstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Molenhof aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante betuigen wij u onze oprechte dank. Onze speciale dank gaat uit naar het ver zorgend personeel en dagopvang van zorg centrum Ten Anker voor de liefdevolle ver zorging. Familie Schot Tholen, september 2012 Wogemaker Marmer Graniet Pascal 6. 3241 MB Middelharnls T: 0187-489088 F: 0187-485088 E: info®corwagemaker.nl W: www.corwagemaker.nl Algemene Nederlandse Bond van Nataursteenbedrijven Wij willen u, die na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa blijk heeft gegeven van uw hartverwarmen de steun, oprecht dankzeggen. Uw brieven, persoonlijke aanwezigheid en andere tekenen van medeleven hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Kinderen en kleinkinderen Scherpenisse, september 2012 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen en attenties die wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk. Het heeft ons goed ge daan dat zo velen aan ons hebben gedacht. Rien en Heieen Kempeneers Sint Philipsland, september 2012 Uw medeleven door kaarten, telefoontjes, bezoek, bloemen en attenties zijn mij tot grote steun geweest tijdens en na mijn ver blijf in het ziekenhuis. Hartelijk dank hier voor. Ida de Wilde-Gaakeer Sint-Annaland, september 2012 >i - -s- b 4 ondernemer! Grafmonumenten, Urnmonumenten, Urnen Graf decoratie, Vazen, Lantaarns, Porseleinen foto's Meer dan 85 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Uw persoonlijke wens staat bij ons centraal. Bezoek onze showroom uitvaartwinkeI en showtuin. Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Tel. 0164-23 41 09 Fax 0164 - 24 51 00 27 september 1962 2012 Hier is het nog niet te zien, maar onze JohoAV wordt vandaag toch echt 5x10 H.G. van ons allemaal Tholen, september 2012 Eben Haëzer Met dank aan de Hee re die ons dit 60-jarig jubileum nog deed be leven, al was het met gemengde gevoelens. Vele attenties mochten wij ontvangen, daar voor onze hartelijke dank. Marien en Phien Potapel-Hoek 4695 HV Sint-Maartensdijk, september 2012 Maartenshof 4 BEGRAFENISVERZORGING Molenpad 4 4696 BP Stavenisse Telefoon: 0166-6974 38 Mobiel 06-10 64 28 07 www.dorstbegrafeniszorg.nl Wij verzorgen alléén begrafenissen Begrafenisonderneming Uu verlies, onze zorg... 4b Uw onderneming voor het eiland Tholen en omstreken!! 4b Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding. Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken. Tel. 06-41826826 Tel. 06-41826925 Arentine Bout-Kot Chris Kot www.amissio.nl Molenvlietsedijk 6 4691 HS Tholen Uitvaartzorg De Schelde 0166-60 26 22 Yarden Visser Uitvaartzorg De Schelde Oesterstraat 41 4691 KV Tholen www.yarden-visser.nl Wim Visser Eigen productie van uw monument v naar elk gewenst ontwerp v,! V t' - Snelle levertijden 1 - iJarenlange ervaring waarborgt kwaliteit en deskundig advies 19:45 uur Opening vergadering en formeel gedeelte 20:30 uur Pauze 20:45 uur Spreker Victor Deconinck: Watermanagement 21:45 uur Afsluiting met een hapje en drankje Voor de pauze informeert de bank de leden over de jaarrekening, ontwikkelingen binnen en buiten de bank en over lokale actualiteiten. De agenda, de notulen van de vorige vergaderingen en de overige relevante stukken liggen voor leden ter inzage op ons kantoor in Sint-Maartensdijk. Wilt u de stukken per e-mail ontvangen? Op verzoek sturen wij ze u toe. Neemt u daarvoor contact op via e-mail: communicatie@oosterschelde.rabobank.nl De ledenvergaderingen zijn bedoeld voor al onze leden. U bent uiteraard ook welkom in een andere kieskring als u graag wilt luisteren naar het verhaal van Cees Veerman. Kijkt u op onze website www.rabobank.nl/oosterschelde voor meer informatie en aanmelden. In de ledenraad is voor de kieskring Tholen een vacature ontstaan vanwege het vertrek van mevrouw EJ. Lindhout-Theunisse. Meer informatie en reageren: www.oosterschelde.rabobank.nl Weydeland-kaas, buitenlandse kaasspecialiteiten vers gebrande noten, olijven en tapenades Bij u op de markt:Tholen, Poortvliet, Scherpenisse, Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk Heerlijk jong met veel komijn kilo 6,95 Pikant belegen, met zoutkristal 500 gram 6,95 Lekkere roomkaas met stukjes ananas 100 gram 0,99 maat L €0,99 Deze reclame Is geldig van do 27 sepl. t/m wo 3 okt. grote sortering gebruikte en nieuwe onderdelen, van alle merken inkoop van sloop- en schadeauto's afgifte van origineel R. D. W.-vrijwarings- bewijs, lid van A.R.N. Ringweg 1A, Oosterland Tel. 0111-4821 30 Markt 56 4695 CH Sint-Maartensdijk Gebruikte goederen Steigerhouten meubelen Cadeauartikelen Nieuwe/2ehands boeken Speelgoed Bloemen/planten Foto en 3D kaarten Optidee artikelen Voordelig handgereedschap Stoffen Decoraties Brocante Groenten en fruit, ambachtelijke bakmixen Sokken panty's Kaas/noten/eieren Advocaat/gebak Vis/Patat Pannekoeken, snoep en chocolade Voor de inwendige mens veel kramen met etenswaren en versnaperingen Koffiehoek aanwezig EA/ NOG VEEL MEER Deze advertentie is mogelijk gemaakt door Biemond van Pelt b.v., Graafmachineverhuur te Zwijndrecht www.biemondenvanpelt.nl V

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 6