Oosterschelde 6 kantoren per september 2013 Kieskringvergadering oktober Uw ambassadeurs! Maak kans op een fiets: word lid! Coöperatief Dividend ledereen over op IBAN Rabobank Oosterschelde Rabobank Voldoende alternatieven yr j EEN DRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 september 2012 Directievoorzitter Ad de Korte: 'Rabobank Oosterschelde gaat mee met de tijd. Dat betekent minder investeren in "steen" en meer in mensen, binnen een klantvriendelijke, virtuele bankomgeving' Het gebruik van internet, telefoon en e-mail groeit waardoor steeds minder mensen onze bankkantoren bezoeken. Rabobank Oosterschelde past haar dienstverlening aan deze ontwikkeling aan om u als klant goed van dienst te blijven. Wat betekentdit concreet voor u?Vanaf september 2013 heeft RabobankOosterscheldeö kantoren in haar werkgebied, namelijk in Goes, Zierikzee, Heinkenszand, Yerseke,Tholen en Kapelle. De geldautomaten en chipknip-oplaadpunten blijven in dezelfde aantallen bestaan. De Rabobankkantoren in 's-Gravenpolder, Kruiningen en Krabbendijke sluiten per 1 april 2013. De kantoren in Burgh-Haamstede, Bruinisse, Sint- Annaland en Sint-Maartensdijk volgen in september van dat jaar. De twee kantoren in Goes voegen in die maand samen om u volledig vanuit het kantoor aan de Livingstoneweg te kunnen bedienen. De geldautomaten blijven wel in het centrum van Goes aanwezig. De bank heeft de beslissingen uitvoerig besproken en afgestemd met uw vertegenwoordigers, de ledenraad. Een positieve aanwinst is de Virtuele Bank waar u als particuliere of ondernemende klant telefonisch en online snel eenvoudige bankzaken regelt zoals een betaalpas of creditcard aanvragen, een rekening openen, persoonlijke gegevens wijzigen of zakelijk een incasso- of sealbagcontract afsluiten. Bankieren als het u uitkomt, waar u ook bent. Dat is het idee. Bent u nog niet vertrouwd met de moderne middelen? Geen punt. Naast alle collega's zijn natuurlijk ook het directieteam en onze ambassadeurs uw aanspreekpunt als u vragen of opmerkingen heeft. Neem gerust contact met ons op. We kijken graag samen met u naar oplossingen die het beste passen bij uw persoonlijke situatie. Bent u lid van Rabobank Oosterschelde? Kom naar de kieskringvergadering in oktober! Ontmoet onze medewerkers, directie, ambassadeurs, ledenraadsleden en commissarissen. En natuurlijk gastspreker Victor Deconinck. Hij geeft een boeiende lezing over watermanagement. Maandag 8 oktober Kieskring Tholen Locatie: De Vossekuil in Oud-Vossemeer Spreker: voormalig televisiepresentator Victor Deconinck Gastspreker Kieskringvergadering Tholen: Victor Deconinck Kijk voor het programma en hoe u zich aanmeldt op rabobank.nl/oosterschelde. Leden krijgen een uitnodiging voor de vergadering thuisgestuurd. Corina Menheere heeft zich voor het eiland Tholen als nieuw gezicht toegevoegd aan de enthousiaste club ambassadeurs die Rabobank Oosterschelde rijk is. Piet van Dijke bent u vast al eerder als ambassadeur tegengekomen in Sint-Philipsland of Sint-Annaland. U komt deze "gezichten" van de bank onder meer tegen bij evenementen en bijeenkomsten in uw buurt. te i Corina: 'Ik wil als ambassadeur graag de kernwaarden van de bank, "Dichtbij" en "Betrokken", concreet invulling geven. De verbinding zijn tussen de bank en de klant. Ik richt me onder meer op de sluiting van de kantoren: wat speelt en leeft er onder de mensen en wat kunnen de bank en ik als ambassadeur hierin betekenen. Ook maak ik kennis met het netwerk van mijn voorganger en ben ik aanwezig bij de viering van I p •mmmM speciale gelegenheden van fc wÊ verenigingen, organisaties en ®jL' I klanten.' 31 I '2j. Piet: 'Ik vind het erg belangrijk om Rabobank Oosterschelde op een positieve manier bij de mensen te brengen. Zo ben ik het betrokken gezicht van de bank dat onder andere jubilerende klanten bezoekt én zich bezighoudt met de sluiting van de kantoren in Sint-Maartensdijk en Sint-Annaland. Ik vind de rol van de ambassadeur steeds belangrijker worden in een periode waarin meer vestigingen worden gesloten.' 4 18 jaar of ouder? Word vóór 30 september a.s. gratis lid van Rabobank Oosterschelde en maak automatisch kans op één van de zes Rabobank City Bike fietsen t.w.v. 149,50 die de bank verloot onder alle nieuwe leden die zich tijdens de actieperiode aanmelden. De winnaar krijgt in week 41 persoonlijk bericht. Als lid profiteert u het hele jaar door van interessante ledenaanbiedingen en -voordelen. Bovendien ontvangt u gratis het ledenmagazine Dichterbij. Ga naar rabobank.nl/leden voor meer info en aanmelden. i- Elk jaar investeert Rabobank Oosterschelde een deel van de winst direct in de verbetering van de economische, sociale en culturele leefomgeving van onze klanten! Dat is het idee. Lees op rabobank.nl/ oosterschelde meer over de verschillende vormen van bijdragen en bekijk of üw aanvraag aan de criteria voldoet om in aanmerking te komen voor Coöperatief Dividend. Stuur vóór 1 november a.s. een volledig ingevuld aanvraagformulier met bijlagen naar Rabobank Oosterschelde. ledereen gaat over op IBAN. Iedere rekeninghouder in Nederland krijgt hiermee te maken. Uw huidige rekeningnummer wordt omgezet in een internationaal rekeningnummer: IBAN. Weten wat dit voor u als particulier, vereniging of ondernemer inhoudt? Kijk dan op rabobank.nl/iban (particulieren) of rabobank.nl/sepa (bedrijven). Beleefde Floriade tot en met 7 oktober 2012. Met korting er naartoe? Word lid! Sponsoractiviteiten Rabobank Oosterschelde deze zomer: Musica Nautica Thoolse Dag 7 Dorpentocht Rabobank. Een bank met ideeën. Volg ons ook op Twitter fiBk Rabobankvestigingen dichtbij u in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen. Geldautomaten in Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sint-Philipsland, Stavenisse en Tholen. Rabobank Oosterschelde Postbus 33 4460 AA Goes www.rabobank.nl/oosterschelde Virtuele Bank Particulieren: (0113) 24 80 00 infoparticulier@oosterschelde.rabobank.nl Virtuele Bank Zakelijk: (0113) 24 84 00 infozakelijk@oosterschelde.rabobank.nl 18 rabooost

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 18