Eendrachtbode Familieberichten pleur LEENDERT DE JONGE echtgenoot van Josina Neeltje de Jonge-Bossers LEENDERT DE JONGE TEUNTJE DE HOND-SAARLOOS TEUNI DE HOND-SAARLOOS TEUNTJE DE HOND-SAARLOOS TEUNI DE HOND JOHANNISSCHERPENISSE LIEVE OPA JOHANNIS SCHERPENISSE JOHANNIS SCHERPENISSE Plaats uw familieadvertentie in de GERARD MOL MARINUS HEIJBOER echtgenoot van Lena Heijboer-den Boer MARINUS HEIJBOER echtgenoot van L. Heijboer-den Boer MARINUS HEIJBOER M. HEIJBOER HANS BOLOMEY NELLY MARIA VAN PEURSEN weduwe van Jan Jacob van de Zande Vervolg familieberichten zie pagina 6. 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 augustus 2012 Dankbaar en blij zijn wij met geboorte van onze dochter en zusje M ij Petr&neUcu 7 augustus 2012 Artwin, Marloes en Thijs Otte-Veld 4694 CM Scherpenisse Kaai straat 6 1987 2012 Dinsdag 7 augustus jl. waren onze lieve ouders SiAnovvLeend^rtBcuUj ew Breien CaXharbnas vawdervVoeL 25 jaar getrouwd. We hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Stephan Judy en Bas Ferdie Pieter Anne-Lize 4691 KK Tholen Garnalenstraat 60 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, door de Heere, na een kortstondig ziekbed, voor ons onverwachts is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve meelevende vader en opa in de leeftijd van 69 jaar. J.N. de Jonge-Bossers Kees en Eveliene de Jonge- Ceense Marit, Frank Bertha en René Polderman- de Jonge Suanne, Weiard Ad en Diana de Jonge- Groenescheij Dimara, Ivana Ada en Jaap Jonkers-de Jonge Jorine, Aron Herman en Hanneke de Jonge- Steenpoorte Bergen op Zoom, 8 augustus 2012 Grindweg 2 4691 ET Tholen Mijn man, onze vader en opa is thuis opge baard. Er is gelegenheid om afscheid te ne men aan huis D.V. vrijdag 10 augustus van 19.00 tot 20.00 uur en voor aanvang van de rouwdienst in de kerk. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 13 augustus om 13.00 uur in de Gereformeerde Gemeente, Ds. G.H. Kerstenstraat 2 te Tholen, u wordt vriende lijk verzocht uiterlijk 12.45 uur aanwezig te zijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bern- hardstraat te Tholen. Na de begrafenis kunt u de familie persoon lijk condoleren in de kerk. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze rouwadvertentie als zodanig be schouwen. Wij zijn diep bedroefd dat de Heere plotse ling heeft weggenomen onze geliefde broer, tweelingbroer, zwager en oom De Heere sterke Josien, kinderen en klein kinderen in dit grote verlies. Zwijndrecht: W.J. de Jonge P. de Jonge- Quist Tholen: J. de Jonge H. de Jonge- van Maanen Neven en nichten Tholen, 8 augustus 2012 Stil ben je van ons heengegaan Ie hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde hebt je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Met groot verdriet, maar ook in diepe be wondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en dochter weduwe van Abraham Cornelis de Hond in de leeftijd van 70 jaar. Cees en Marian Barry en Ilse Peter en Joanne Dick en Carin Fabienne, Isabelle Rian en Michel Floor, Twan Moeder Saarloos Bergen op Zoom, 6 augustus 2012 Correspondentieadres: Familie C.P. de Hond, Rijkebuurtseweg 1, 4698 PL Oud- Vossemeer Onze ma en oma is thuis opgebaard, Prins Mauritsstraat 11 te Oud-Vossemeer, waar er gelegenheid is om afscheid te nemen heden donderdag 9 augustus van 19.00 tot 20.00 uur en vrijdag 10 augustus van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 11 augustus om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Hofstraat 21 te Oud- Vossemeer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in "deVossen- kuil", Bou Kooijmanstraat 48 te Oud-Vosse meer. Zo kort na het verlies van haar man is na een ernstige ziekte overleden mijn innig geliefde dochter, onze zuster, schoonzuster en tante weduwe van Bram de Hond in de leeftijd van 70 jaar. Fijnaart: moeder J. Saarloos- Agterdenbos Oud-Vossemeer: Leny en Bert den Hol- lander-Saarloos Sint-Annaland: Marijn en Anny Saarloos- Heijboer Meteren: Kees en Nel Saarloos- Goedegebuure Fijnaart: Elly en Joost de Raadt- Saarloos Neven en nichten Oud-Vossemeer, 6 augustus 2012 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante G.C. van Tilburg-de Hond M.A. de Hond J.H. de Hond-Geensen Neven en nichten Oud-Vossemeer, 6 augustus 2012 Op 6 augustus is overleden onze vriendin en buurvrouw Wij wensen de familie veel sterkte toe. Oud Vossemeer: Kees en Hanna van Oeveren Poortvliet: Kees KI eppe, Son ja van Oeveren en Sven Oud-Vossemeer, augustus 2012 Achter je ligt een leven van werken en plicht. En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven. Moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn. Maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn. Vol verdriet om de leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Levina Pieternella Slootmaaker op de leeftijd van 80 jaar. Nooit meer zul je door de tuin lopen, waar iedere bloem en iedere plant getuigde van jouw zorgzame hand. L.P. Scherpenisse- Slootmaaker Wilma en Hans John en Lotte Nathan, Ryan, Jason Armando en Els Jesse, Tim Daniël en Martine Ezra, Lynne, Luca t Josianne en David Heleen en Arthur Timothy, Melvin Cecilia en Marco Marinda, Jens, Charissa Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en Hospice Markies voor de liefdevolle verzorging. 4697 GS Sint-Annaland, 3 augustus 2012 Tienhoven 66 De crematieplechtigheid heeft plaatsgevon den op woensdag 8 augustus jl. om 15.30 uur in crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom. Mogen wij je iets vertellen? Het is maar echt heel klein, Lieve opa, je zal voor altijd in ons hartje zijn. Timothy, Melvin, Marinda, Jens en Charissa Sint-Annaland, augustus 2012 Na een kort ziekbed is toch nog onver wachts overleden onze geliefde oom Ineke den Braber en Pieter Vogelaar Vincent, Suzanne, Ruben, Beatrix Willy den Haan-den Braber en Marty den Haan t Anton den Engelsman Harm, Jeroen, Nicolle Wij wensen tante Fien, kinderen en klein kinderen veel sterkte met dit verlies. Sint-Annaland, 3 augustus 2012 Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze buurman Mw. Hage-Boogaart Mw. Rijnberg-den Braber Mw. Van Dijke-den Haan Fam. IJzerman-Ridderhof Fam. Hout-Reeders Mw. Ridderhof-Gunter Leen en Helma Ad en Diana Sint-Annaland, 3 augustus 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en uw medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, vader, opa, zoon en schoonzoon willen wij u hartelijk dank zeggen. Truus Patricia en Patrick Levi, Li am C. Mol-Anthonisse C. van den Berg-Hage Stavenisse, augustus 2012 Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere op Zijn tijd en Zijn wijze, van onze zijde is wegge nomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Geboren, 21 januari 1931 Overleden, 4 augustus 2012 L. Heijboer-den Boer Bep en Piet Marcel en Jolande, Anne Leon en Arina, Sanni, Jet, Maud Maja en Theo Hendrik én Petra, Martina, Joanna, William Elena en Leon, Petran, Mattheo, Johanna Connie en Arie, Martijn Marlies en Maurits Jan en Dilly Marvin, Rick, Karen, Leanne René en Marjanne Marius, Joëlle Johan en Anneke Marinelle, Martijn, Pieter, Lennard Hogedorpstraat 12 4693 EG Poortvliet Heden donderdag 9 augustus zal om 13.15 uur de rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Zuidstraat 15 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Ho- geweg te Poortvliet. Zij die de rouwdienst willen bijwonen, wor den verzocht om in gepaste kleding aanwe zig te zijn. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat, door de Heere, uit onze familiekring is weggeno men, onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 81 jaar. Poortvliet: N. Heijboer Scherpenisse: W. Heijboer J.H. Heijboer-van Dijke Sint-Annaland: K.A. Heijboer W.T. Heijboer-Bijnagte Neven en nichten Poortvliet, 4 augustus 2012 Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere, is weggeno men de echtgenoot van onze geliefde oud ste zus en schoonzus in de leeftijd van 81 jaar. Oud-Vossemeer: J.H. Aarnoudse-den Boer Oosterland: Joh. den Boer Poortvliet: J.M. den Boer-Suurland Oud-Vossemeer: W.C. Aarnoudse-den Boer A. Aarnoudse Scherpenisse: E.J. Lindhout-den Boer J.C. Lindhout Dinteloord: M.N. Verhage-den Boer J. Verhage Poortvliet, 4 augustus 2012 Ontroerd hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van onze meelevende buurman mijnheer op de leeftijd van 81 jaar. Fam. N. Lisseveld Fam. H. Kurvers Fam. J. v.d. Rijst Fam. A. Hage Poortvliet, 4 augustus 2012 Wat de toekomst brenge moge, mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Gezang 293 lied Jongerenclub van de Nederlandse Kerk Austin Friars in 7 955 te Londen. Verdrietig stellen wij U ervan in kennis dat mijn man en onze betrokken, liefdevolle va der, schoonvader en opa is overleden op 31 juli 20T2 in de leeftijd van 83 jaar. Na een voorspoedig leven waren de laatste jaren niet zoals hij die gewenst zou hebben door zijn afnemende gezondheid en fysieke beperkingen. Ploon Bolomey-Moerland Annet Bolomey Johan en Susan Bolomey An nel ine en Melvin Bas Jorieke Brandingdijk 430 3059 RB Rotterdam tel.nr. 010-2261951 De uitvaartdienst werd gehouden op maan dag 6 augustus in de aula van crematorium Schollevaar te Capelle aan den IJssel vooraf gaande aan de crematie aldaar. M Mij, in de kuil verzonken, mij heeft Hij hulp geschonken, gevoerd uit modd'rig slijk, mij op een rots gezet, waar ik, met vasten tred die jammerkolk ontwijk. Psalm 40 vers 1b (berijmd) Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons genomen, onze zeer zorgzame geliefde zuster, schoonzuster, tante en vriendin in de leeftijd van 90 jaar. Familie Van Peursen Familie Van 't Slot Maja en Tjieo Jansen l'jVt II Ridderkerk, 6 augustus 2012 Verpleeghuis "Salem" Correspondentieadres: M.A. Jansen, Paas- dijkweg 21, 4693 RE Poortvliet. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 11 augustus om 10.30 uur in de zaal van de Rehobothkerk van de Gerefor meerde Gemeente, Ds. G.H. Kerstenstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Prins Bernhardstraat te Tholen. Zij die de rouwdienst willen bijwonen, wor den verzocht om in gepaste kleding aanwe zig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren in de zaal van de kerk. Geen toespraken Geen bloemen -

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 4