oooooooo 'Voor veertig kilometer gaan de Bricja's echt niet van huis' WHS zet in op zonne-energie Eneco Tour is vrijdag tien minuten op Tholen Op de pedalen Twee Feyenoordteams op één dag te zien op Thoolse voetbalvelden Promotiepunten Akkermans binnen Fietevriendinnen rijden in de zomer heel Nederland rond Heieen van Hemert-Rijnberg verrassende winnares Bergerac Donderdag 9 augustus 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Fietsknooppunten Zolang we gezond zijn willen we zelf blijven trappen Fietskleding Oud-coryfeeën in Tholen, Al in Sint Philipsland Pech onderweg Elektrische fiets moder zegt Riet 7 Door een spatje regen laten we ons niet uit het veld slaan*chap "a^e Dubbeltoernooi op 't Spookhuisje Openbare training in Scherpenisse Vanmiddag finish in Bergen op Zoom Oesterdam Teletekst voor Jan Capelle vanuit Mantes la Jolie Duiven Uitslag Bergerac Uitslag Mantel la Jolie Tholen. Lange, rechte wegen en kronkelige dijken. Overal oneindige vergezichten over het polderland. Fietsend door de polder is het iedere keer weer de vraag: is het hoog, of is het laag water. Tholen, fietseiland bij uitstek. Tegen de wind in beuken. Met de wind in de rug, suizen. De één voor ontspanning, de ander naar het werk. Altijd is het ontspannend, gezond en zelfs verslavend. Een serie Thoolse fietsverhalen. Elektrische fietsen. Daar moeten de zes dames nog niet aan denken. „Zijn we nog veel te jong voor", zegt Riet van Dalen (70) uit Stavenisse. Samen met Bouke Gaakeer (68), Ineke Timmer (71), Conny Radema kers (57), Jo Franke (70) en Annelies Moerland (58) vormen ze de Bric- ja's. Een fietsgroep die iedere donderdag een toertocht maakt van pak weg zeventig kilometer. „Voor minder gaan we niet van huis." De fietsgroep is ontstaan uit het dansen. Twee vrijetijdsbestedingen die ogenschijnlijk weinig met elkaar van doen hebben. „We kennen el kaar van volksdansgroep Dodi Do- di", zegt Bouke Gaakeer uit Oud- Vossemeer, die tijdelijk in Renesse woont. In 1998 is het idee ontstaan. Hoe, weten de dames niet meer. „Fietsen deden we graag. Iets an ders is nooit ter sprake gekomen." Het begon met tochtjes in de buurt. ..Hier over het eiland", zegt Riet van Dalen. „Van het één kwam het ander." Sindsdien komen de da mes iedere donderdagochtend bij een voor een toertocht in de regio. Afstanden variëren van zeventig tot tachtig kilometer. Voor veertig kilo meter gaan de dames niet van huis. Iedere week bedenkt één van hen een nieuwe ronde. Schouwen-Dui- „We wonen allemaal ergens an ders." Zo woont Ineke Timmer in Tholen, Conny Rademakers in Hal steren, Jo Franke in Sint-Maartens dijk en Annelies Moerland in Scher- penisse. „De fiets gaat op de fietsendrager van de auto".zegt ze. „We spreken af op een centrale plaats, vlakbij het begin van de rou te." Rondjes in de regio hadden de da mes op den duur wel gezien. Ze wil den meer. Maar bovenal langere tijd achter elkaar fietsen. „In oktober 2008 zijn we een midweek naar de Veluwe geweest", zegt Gaakeer. „Dat beviel uitstekend. Toen heb ben we besloten om er een vervolg aan te geven. Over de bestemming waren de dames het snel eens: een rondje Nederland. „Niet in één va kantie, hoor", zegt Rademakers. „We hebben de route verdeeld over de jaren." Eind deze maand staat het laatste deel van de tocht op de plan- veland is favoriet. „Behalve als het hard waait", zegt Gaakeer. „Dan zoeken we de bossen op." De routes stippelen de dames uit aan de hand van het fietsknooppuntennetwerk. „Werkt ideaal. Kwestie van de num mertjes op de borden volgen. Moet je ze natuurlijk wel goed opschrij ven, anders gaat het mis." En mis gaat het wel eens. „In de grens streek is het opletten", zegt Van Da len. ,Je moet de Belgische bordjes niet verwarren met de Nederlandse. Anders verdwaal je geheid." Het vertrekpunt van de fietsroute verschilt keer op keer. Zelden ver trekken ze ivanaf een vast punt. „Kan ook niet", zegt Van Dalen. ning. „Van Haarlem naar Lauwers- oog in Groningen." Een route van ruim 200 kilometer. Daarmee is de Ronde van Nederland (1300 kilo meter) in vier jaar voltooid. Slapen doen de dames bij bed en breakfast accomodaties, gelegen aan de route. Ze boeken de slaap plaatsen vooraf via internet. „Gaat erg goed", zegt Van Dalen. „Op een enkele keer na." Toen kwamen de dames terecht in een Pipo de Clown wagen. „De foto's op internet waren veelbelovend, maar het was een drama. Het gras stond vijf kontjes De dames dragen alle zes dezelfde fietskleding. Ze hebben drie setjes: roze, blauw en groen. Op de achterkant staat in witte letters hun naam: Bricja's. Dat is een afkorting gemaakt uit de eerste letter van hun voornamen. Ben Wijnstekers, Pierre van Hooijdonk, Gaston Taument, Roy Makaay zijn een paar voorbeelden uit de ploeg van oud-Feyenoordcoryfeeën die zaterdag naar Tholen komen voor een pot voetbal tegen de Tholense Boys Allstars. Diezelfde dag zijn een paar uur eerder de talenten van de Rotterdamse eredivisieclub in actie te zien. Eeyenoord Al speelt dan te gen de selectie van Noad '67 in Sint Philipsland. Tholense Boys opent met de wed strijd van het Allstarsteam tegen Oud-Feyenoord het nieuwe voetbal seizoen op de Bent. De aftrap is 's avonds om half acht en een deel van de opbrengst is bestemd voor het Sophia kinderziekenhuis in Rotter dam. Daarmee heeft de Rotterdamse eredivisieclub Feyenoord een inten sieve samenwerking. Voor Tholense Boys begint het een beetje traditie te worden om het sei zoen te openen tegen een aanspreken de tegenstander. Eerder al kwamen NAC Breda en FC Volendam op be zoek. Ook een vast onderdeel van het programma is een loterij en een ver makelijk programma na afloop van de wedstrijd. Volgens bestuurslid Micha el Marinus is het te danken aan de sponsoren dat dergelijke wedstrijden kunnen plaatsvinden. Hij denkt dat het dringen wordt om een goed plekje en dat het daarom aan te raden is op tijd aanwezig te zijn. Het sportpark is vanaf zes uur geopend. Voor de vijfde keer komt Feyenoord Al naar het sportpark aan de Zijpestraat in Sint Philipsland. De teams van trainers Damien Hertog en Johan Sulkers ont moeten elkaar zaterdag om vier uur. Ook aan de wedstrijd in Sint Philips land is een loterij verbonden. Daar mee zijn Feyenoordprijzen te winnen. Marjolein Akkermans uit Sint-An- naland heeft dit weekend op een meerdaagse wedstrijd in Rucphen haar laatste benodigde promotie- punten binnengehaald. Ze mag met haar paard Verona nu de overstap maken naar de klasse M-dressuur. Akkermans deed twee van de drie dagen mee in de klasse L2. Donder dag begon ze goed met 180 punten in haar eerste proef en in haar tweede proef bleek de combinatie warmgedraaid, want toen haalden Marjolein en Verona 190 punten. Daarmee waren de laatste twee pun ten voor promotie binnen. Zaterdag werd daar nog een puntje aan toege voegd met 183 punten, goed voor een tweede plaats. In de tweede proef was de pijp leeg: 165 punten. Linsey van der Slikke uit Tholen heeft in Vlissingen de eerste prijs behaald in het L-springen. Ze deed dat met haar pony Surprice. Ze deed in dezelfde rubriek mee met Keybir, maar vanwege vier strafpunten in het basisparcours mocht ze geen barrage rijden. Ze haalde toch nog een vierde plek. Die was er met de zelfde pony ook in het progressief parcours. Met Surprice werd ze daarin zesde. Bouke Gaakeer, Conny Rademakers, Riet van Dalen en Ineke Timmer vormen samen met Jo Franke en Annelies Moerland de Bricja 's. hoog. Zo slecht onderhouden." Van de vijf dagen dat ze fietsen, slapen de vrouwen steevast één nacht in een hotel. „Om bij te komen", grapt Rademakers. Gemiddeld fietsen ze zo'n zeventig kilometer per dag. Niet alle zes de vrouwen gaan mee op fietsvakantie. ,Jo gaat voor het eerst niet mee", zegt Bouke. „Ze heeft last van haar heup. Erg jam mer. Annelies is nog nooit meege gaan. Dus gaan we met z'n vieren." Het feit dat Jo Franke moet afhaken confronteert Riet met hun leeftijd. „We hebben altijd gezegd dat we samen blijven, zo lang het gaat." Onderweg krijgen de dames veel leuke reacties. „Komt door onze kleding", zegt Bouke. Vier jaar te rug heeft Riet het plan opgevat voor het aanschaffen van fietskleding. Die bestaat uit drie verschillende setjes: roze, blauw en groen. Op de rug staat in witte letters Bricja's. „Daar kwam Ineke mee", zegt Riet. „Het is een afkorting gemaakt uit de eerste letter van "onze voornamen. Regelmatig spreken mensen ons aan. Dan denken ze dat we zusjes zijn. Of een bridgeclub." Fietsen doen de Bricja's bijna een heel jaar door. „Meestal van febru ari tot eind november", zegt Riet. „Door een spatje regen laten we ons echt niet uit de weg slaan. Kwestie van goede kleren aantrekken." Ver velender vinden ze de wind. „Laatst hebben we een rondje Noord-Beve land. Zeelandbrug". Schouwen-Dui- veland, Neeltje Jans gedaan. Dat viel zwaar tegen. Wat een wind. Toen hebben we gewaaierd. Maar ook dat hielp niet. Uiteindelijk fietst iedereen in zijn eigen tempo. Dat werkt het beste. Alleen als Ineke op kop gaat, moeten we haar vaak even terugfluiten. Ongemerkt gaat ze steeds harder fietsen." Pech hebben de zes zelden. ,Ja, één keer", herinnert Conny zich. „Er gens bij Dinteloord. Toen heeft een man onze band geplakt." Riet voegt toe. „En een keer liep bij een van ons de ketting er af. Maar dat heb ben we zelf opgelost. Fiets op z'n kop en wat prutsen met een stokje." Als de nood echt aan de man is, zijn de Bricja's lid van fietsnet. Een soort ANWB voor fietsers. „Geluk kig nog nooit nodig gehad." Naast fietsvakanties en toertjes in de regio, fietsen de Bricja's ook voor het goede doel. Zo heeft Riet voor het derde jaar op rij meege daan aan de Ride for the Roses in Goes. Een jaarlijks fietsevenement waarvan de opbrengst naar KWF kankerbestrijding gaat. „Een aantal jaar terug reed ik met de auto over de A58 en zag ik heel die kudde fietsers over een viaduct komen. Toen dacht: dat wil ik ook." Sinds dit jaar doen vier van de zes dames er aan mee. In totaal fietsen ze jaar lijks zo'n drieduizend kilometer. „En dat is zonder de ritjes van en Riet, Bouke en Ineke hebben alle drie dezelfde fiets. Een witte Koga. „Gekocht vanwe ge de kleur en het „We vonden het alle drie mooie fietsen. Degelijk en betrouwbaar. Bovendien is het een Nederlands merk. Dat sprak aan." De fietsen zijn inmiddels twee jaar oud. De drie hebben voor de koop wel nage dacht over elektrische fietsen. „We hebben een proefrit gemaakt", zegt Riet. „Rijdt geweldig. Het is echt een duwtje in de rug. Toch willen we er nog niet aan. Zolang we ge zond zijn, voldoende conditie heb ben, willen we zelf blijven trappen." Een ander nadeel aan de elektrisch fiets vinden ze het gewicht. „Een fiets met trapondersteuning weegt snel dertig kilo. Dat til je niet zom aar op een fietsendrager. Onze fiet sen wegen de helft." Maar als het om wat voor reden dan ook echt niet meer gaat, stappen de dames zeker over op een elektrische fiets. ,JCom over tien jaar nog maar eens terug", zegt Riet. Vervelende situaties maken de da mes onderweg zelden mee. „Die snelle Jelle's zijn er soms ineens", zegt Conny. „Ja, zo noemen we racefietsers. Doordeweeks valt het aantal renners mee. In het weekend is het oppassen." Maar wat vinden de mannen van de vrouwen nu eigenlijk van al dat ge- fiets. „Ze vinden het prima, hoor. Behalve als we een week van huis zijn. Dat vinden ze niet leuk. Moe ten ze hun eigen eten maken. Zijn ze niet gewend." Nu de Ronde van Nederland eind deze maand voltooid is, moeten ze op zoek naar een nieuwe uitdaging. „Volgend jaar gaan we eiland wip pen", zegt Conny. De vrouwen schieten in de lach en giebelen als pubermeisjes van vijftien. „Eiland hoppen zul je bedoelen", verbetert Riet. ,Jij hebt ook altijd van die mooie uitspraken." Over fietsvakanties naar het buitenland heeft het gezel- dacht. Fietsen langs de Donau of Moe zel lijkt ze wel wat. „Eerst het rond je Nederland maar eens tot een goed einde brengen." naar de supermarkt", zegt Riet. „Daarvoor hebben we een andere fiets." Ineke Timmer, Bouke Gaakeer en Riet van Dalen hebben dezelfde fiets. Een witte Koga. Op de schuine buis staat hun naam. Een idee van de zoon van Ineke. w w» I SU'. Hff M Zonnepanelen als energiebron raken steeds meer ingeburgerd. Ook sport verenigingen hebben ze ontdekt. Bij voetbalclub WHS in Sint-Annaland zijn er vrijdag twaalf gelegd op het dak van het clubgebouw. „Momenteel doen we bijna niets anders dan zonnepanelen plaatsen", zegt Tycho Schellart van Gruun, die met een medewerker aan de slag is op sportpark De Waaje. Het Udenhoutse bedrijf doet dit in opdracht van Bcon Energy Systems, waarmee het al een jaar of vier samenwerkt. Het WHS-bestuur moest de cv-installatie vervangen en zocht een duurzame oplossing. Een bio-cv (op houtkorrels of -snippers) stuitte op bezw aren bij omwonenden. Daarom is uiteindelijk gekozen voor een traditionele cv, maar wel in com binatie met zonnepanelen voor de opwekking van elektriciteit. De voetbal club kan er behoorlijk mee besparen op de exploitatiekosten. Op sportpark 't Spookhuisje van tennisclub Sint-Annaland begint za terdag het Van de Velde schilders en Dynaplus accounting Krabbenkreek toernooi. De zevende editie van de tenniswedstrijd voor dubbels duurt tot en met 19 augustus. Elke wed strijddag heeft een ander thema. De tennissers gaan in het weekend van af tien uur 's morgens de baan op en op werkdagen om zes uur 's avonds. Voetbalvereniging SPS organiseert zaterdagmorgen een junior demo training voor kinderen van 7 tot en met 13 jaar oud. Tijdens de demon stratietraining, die wordt gehouden op het trapveldje van het Pluimpot- terrein. wil SPS laten zien dat voet bal meer is dan een teamsport. Er worden verschillende oefeningen gedaan waarin wordt uitgelegd wat het spelletje inhoudt. Ervaren jeugdtrainers en begeleiders van SPS begeleiden de openbare trai ning die om half elf begint. Opgave vooraf is niet nodig. Voor vragen: Rien Voshol, tel. 06-50225552. Voetbal programma Donderdag 9 augustus uur Colijnsplaatse B.-Smerdiek(vr.) 19.30 Noad l+2-Stavenisse(vr.) 19.30 Thol. Boys 2-Meto 2(vr.) 19.30 Zaterdag II augustus uur Noad-Feyenoord Al(vr.) 16.00 Thol. Boys-Oud Feycnoord(vr-) 19.30 Stellendam-Smerdiek(vr.) 14.30 OFB-SPS(vr.) 14.30 Stavenisse-VVC 2(vr.) 14.00 Smerdiek da.-Benschop( vr.) 11.00 SPS 2-Chrislandia 2(vr.) 14.30 DVV 2-Noad 2(vr.) 12.00 Thol. Boys 2-Den Bommel 2(vr.) 12.30 Dinsdag 14 augustus uur Smerdiek-lxpelstraatse B.(vr.) 19.30 SPS-Hr. Arendskerke(vr-) 19.30 FC Bergen-Noad(vr-) 19.30 Steenbergen-Thol. Boys(vr.) 19.30 Vosmeer-Stavenisse(vr.) 19.30 Woensdag 15 augustus uur Smerdiek da.-BSC(vr.) 19.30 Donderdag 16 augustus uur SS V-Noad( beker) 19.00 SPS 2-Kruisland 2(vr.) 19.30 Oefenvoetbal: SPS-DVO l-l,Rimboe- Thol. Boys 3-2, Oostkapelle-Noad 3-1, Stellendam-WHS 2-2. De internationale profwielerronde Eneco Tour is vandaag en morgen in de regio. Vanmiddag eindigt de vierde etappe op de Van Konijcnburg- weg, bij de brandweerkazerne, in Bergen op Zoom. Morgen, vrijdag, rijdt het peloton in de vijfde etappe een minuut of tien over Thools grondgebied. In Bergen op Zoom komen de ren ners rond 15.44 uur over de Holle- weg de stad binnen. Ze rijden via de Gagelboslaan, Roosevelt laan, Jacob Obrechtlaan, Burg. Van Hasselt straat, Van Dedemstraat, Auvergne- straat. Van Glymesstraat en Bou- tershemstraat naar de Van Konij- nenburgweg. Dan is er via de Mar- kiezaatsweg, Olympialaan en Huij- bergsebaan nog een ronde die vanaf de Holleweg weer de eerder ge noemde route volgt. Rond 16.09 uur zal de finish zijn ter hoogte van de brandweerkazerne. Rond de wed strijd zijn er activiteiten in de stad, zoals een 'kidsride' op de Wester singel om half twee, en van half drie tot half vier een koppelkoers van lo kale politici en oud-profrenners uit de regio. Tussen vier en elf uur zijn er op de Grote Markt muzikale op tredens van Piano Jam, Heeren van Amstel en Belle Perez. De doorkomst over Tholen duurt vrijdag hooguit tien minuten. De vijfde etappe start in Hoogerheide. Rond tien voor een rijden de ren ners via de brug het eiland op. Over de Nieuwe Postweg en Reimers- waalseweg gaat het naar de Oester- dam. Om een uur passeert het pelo ton de Bergsediepsluis, en 1600 meter verderop is er een bonificatie sprint. De finish is later die middag, na het passeren van de Westerschel- detunnel, in het Belgische Aalter. De eerste etappe, maandag, eindig de in de Zeeuwse hoofdstad. Jan Capelle uit Oud-Vossemeer zette zaterdag zijn goede reeks met jonge duiven voort. Vanuit Mantes la Jolie had hij de snelste duif van Tholen. In heel Zeeland bleken er maar negen sneller te zijn, terwijl er toch 6666 duiven in de strijd waren. Mevrouw Heieen van Hemert- Rijnberg uit Sint-Maartensdijk was op de marathonvlucht vanuit Ber gerac de verrassende winnares. Met een driejarige doffer pakte ze zelfs goud in het samenspel, waarin alle duivenliefhebbers van Tholen, Sint Philipsland en Schouwen-Duiveland deelnemen. De vlucht vanuit Bergerac betekende het einde van het vliegseizoen voor de oude duiven. In het samenspel Tholen, Sint-Philipsland en Schou wen-Duiveland werden 532 duiven verzameld door 66 deelnemers. De 462 viel zaterdag even na vijf uur - na negen en een half uur vliegen - aan de Ooststraat in Sint-Maartens dijk. „We hebben 'm niet aan zien komen", zegt mevrouw Rijnberg. „We hadden de duiven nog niet ver wacht." De blauwe doffer vloog ge middeld 1386 meter per minuut. Omgerekend 83 kilometer per uur. De blauwe dagfonddoffer van Piet Potappel uit Stavenisse werd tweede met elf meter per minuut minder. Derde werd combinatie Reijngoudt uit Sint Philipsland 1348). De Zwaluw Sint-Maartensdijk, 45 duiven van 7 deelnemers. Eerste duif 17.00.54 u. is 1385,685 m/min. Laatste duif 18.40.02 u. is 1180,078 m/min. H. van Hemert-Rijnberg 13; L. van de Berge 2; C. Potappel 4; AJ. Scherpenisse 5,7; J. de Rijke 6, 10; A. Bijl 8, 11A. Gebraad 9. De Reisduif Scherpenisse, 74 dui ven van 6 deelnemers. Eerste duif 17.05.53 u. is 1376,818 m/min. Laatste duif 18.24.41 u. is 1208,474 m/min. P. Potappel 1,9, 10, 13; D. Noom 2, 6, 14, 18; comb, van der Zanden 3, 4, 8, 15. 16, 17,21,24; M.Y. Ponse 5,22; J.J. Bolier 7, 19.20; A. Moer land 11,12,23,25. De Vredesduif Sint Philipsland, 161 duiven van 18 deelnemers. Eerste duif 1723.19 u. is 1348.430 m/min. Laatste duif 18.58.54 u. is 1161,575 m/min. comb. Reijngoudt 13, 4, 6, 7, 31 46,52; A.W.A.P. Bolijn 2, 36.40: J. Zuidweg (Jzn) 5, 22, 47; J.C. Ver wijs 8, 9, 12, 17,28,32,39,48,51; J. Zuidweg 10, 37; comb. Vermaas 11,27; M. Meijer 13, 25,45; comb. Hoek 14.24,34; A. Goudzwaard 15, 16,23,26,35,38; R. Reijngoudt 18, 20; Jac. Reijngoudt 19, 30, 53, 54; K. de Frel 214143; comb. Bolijn 29.50: gebr. Reijngoudt 33; M.A.C. Meijer 42; Owen Koolbergen 44; P. Wagemaker 49. De Zwaluw Oud-Vossemeer, 72 duiven van 13 deelnemers. Eerste duif 172238 u. is 1343287 m/min. Laatste duif 19.2136 u. is 1110,731 m/min. R. Vaders 1,3,5, 17; A. Havermans 2, 13; C.A. Rijnberg 4. 12; A. Paas- en 6, 18; R. Fonteijne 7, 14. 15; comb. F. en D. Bal 8. 10; F. Rom- mers 9; J. van der Kleyn 11,16. De Zwaluw Oud-Vossemeer, 211 duiven van 12 deelnemers. Eerste duif 11.00.22 u. is 1598,736 m/min. Laatste duif 11.4030 u. is 1342398 m/min. J.A. Capelle 1,6, 7, 11, 13, 15, 18, 19,20.23,24,30,3134,37,40,53; A.J. Capelle 2, 3, 10, 17, 35. 44; comb. Hommel-Walpot 4, 48; Jurre van den Berge 5, 22,26,46, 50. 52; D.A. Vaders 8.9, 12, 14, 16,27,28, 29, 32,42,45,47; A. Paasen 21; H. Rensink 25; P. Vis 33,4149; comb. F. en D. Bal 36, 38.43; T. de Graaff 39,51. De Zwaluw Sint-Maartensdijk, 80 duiven van 6 deelnemers. Eerste duif 11.02.01 u. Ls 1556,084 m/min. Laatste duif 113327 u. is 1352,656 m/min. A.J. Scherpenisse 1, 2.4. 5. 10, 14, 17, 18. 19: C. Potappel 3,9, 13, 15; H. van Hemert-Rijnberg 6, 7, 8. 12, 16; J. de Rijke 11; J. Benningshof 20. De Vredesduif Sint Philipsland, 219 duiven van 9 deelnemers. Eer ste duif 11.1123 u. is 1532,857 m/min. Laatste duif 1133.15 u. is 1289,081 m/min. comb. Hoek 1, 2, 3, 4, 6, 7, 11, 13, 16, 17, 20, 31, 34, 39, 47, 55; R. Reijngoudt 5, 9, 18, 37, 38, 44; P. Wagemaker 8, 12,21, 23: AGoud zwaard 10,46; K. de Frel 14,40,41, 50,51,52; M.Meijer 15,29,42,45, 53; K. van Dommelen 19, 26, 27, 28,30.32.33,35,43; J.D. Quist 22, 24, 49; Jac. Reijngoudt 25, 36. 48, 54. De Reisduif Scherpenisse, 151 dui ven van 11 deelnemers. Eerste duif 11.1320 u. is 1494,821 m/min. Laatste duif 113232 u. is 1373,162 m/min. D. Noom 1,5,6,8, 11, 16, 17,21, 23,25.26,28,32,36,40,4144,45, 46; C. Moeliker 2,3138,39; P. Po tappel 3, 4, 14, 15, 30; P. Laban 7, 13,20,24,37; Mario de Graaf 9,22, 43, 47; DJ. Menheere 10, 18; J. Moerland 12, 27, 34, 49, 50; M.Y. Ponse 19. 33; L. Hage 29, 35; C. Uyl42,48. V

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 13