TliOLEN £E E 0166-657007 Cees SchoLtes GEMEENTE NIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN Aanleg Onderhoud EVENEMENTEN KALENDER -AUGUSTUS 2012 Bel voor een abonnement naar EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 26 juli 2012 GEMEENTENIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN GEMEENTE THOLEN WEEK30 PO o> gemeente Tholen INLOOPAVONDEN VOOR NIEUW BESTEMMINGSPLAN VOOR ALLE KERNEN MEER INFORMATIE: MELDPUNT GEMEENTE 0166-667667 WWW.THOLEN.NL Schrauwen Vorkhef trucks b.v. Tuinman Uw tuirij mijn zorg! 0167-50 32 89 of 06-40 71 03 74 Hengelsport voor scherpe prijzen Leef- of schepnet nu6,95 Paternosters alle soorten nu 3 voor4,- 8 /7 Tholenderwijs GEMEENTEHUIS i'HOLEN Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen Telefoon: 0166 - 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 - 66 76 67 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Iedere werkdag geopend Van 9.00 uur tot 12.30 uur: vrije inloop van 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: donderdag 18.00 20.00 uur BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 0166 66 83 30: voor de burgemeester 0166 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets met (een lid van) de gemeenteraad wilt bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: 0166-66 83 50. De gemeente Tholen gaat al haar bestemmingsplannen voor de bebouwde kommen actualiseren. Om deze actualisatie zo efficiënt mo gelijk te laten verlopen, komt er èèn bestemmingsplan voor alle bebouwde kernen in de gemeente. Hierin" worden de laatste wijzigingen en aangepaste wetgeving op het gebied van ruimtelijke ontwikkeling opgenomen. Het nieuwe bestemmingsplan dat is gemaakt, gaat uit van de bestaande planologische situatie. Er zitten dus geen grote wijzigingen in verwerkt. Toch wil de gemeente u als inwoner de kans geven om het plan in te zien en u de mogelijkheid bieden om daar op te reageren. Reageren moet u schriftelijk doen en dat kan op verschillende manieren. Inzage De plannen liggen ter inzage van 27 juli tot en met 6 september in de leeszaal van het gemeentehuis. Ook kunt ze inzien via de website van de gemeente, www.tholen.nl Inloopavonden De gemeente organiseert in de periode van 15 augustus tot en met 22 augustus vier inloopavonden. Op deze avonden zijn medewerkers van de gemeente Tholen aanwezig om uw vragen te beantwoorden. In onderstaand overzicht ziet u op welke locatie iedere inloopavond is, en op welke datum. Van twee locaties moet nog een datum en tijd bepaald worden. Zodra dat bekend is, zullen we u daarover infor meren. Plaats Adres Datum/ tijdstip Dorpshuis de Wimpel, Sint Philipsland Eendrachtstraat 52 15 augustus 2012, 19.00 - 21.30 uur Gemeentehuis Tholen Hof van Tholen 2 16 augustus 2012, 19.00 - 21.30 uur Haestinge, Sint-Maartensdijk Sportlaan 2 Nog niet bekend De Wellevaete, Sint-Annaland Hoenderweg 133 Nog niet bekend Schriftelijk Als u na het inzien van de plannen behoefte heeft om te reageren op de plannen, kan dat tot en met 6 september. Dat kan via een e-mail naar gemeente@tholen.nl, ter attentie van afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, of via de post naar burgemeester en wethouder van de gemeente Tholen, Postbus 51 te 4690 AB Tholen. Onderstaand kunt de ons bekende evenementen, collectes en overige verkopingen zien. Wan neer u vragen of opmerkingen heeft, kunt u contact opnemen met mevrouw M. Zegers-Vreede (0166)668372. Schriftelijke reacties kunt u zenden aan gemeente Tholen, afd. Publieksza- ken, Postbus 51, 4691 AB Tholen, of per email naar vergunningen@tholen.nl.Meer infor matie kunt u vinden op de evenementenkalender op de website van de gemeente Tholen. NAAM EVENEMENT Openstelling expositie Oude Stadhuis te Tholen DATUM Tot en met 18 augustus elke dag van 13.30 17.00 uur Kermis Sint-Maartensdijk Dhr. v.d. Vorst Woensdag 1 tot en met zaterdag 4 augustus Braderie Sint-Maartensdijk O.V. Smalstad Zaterdag 4 augustus Kermis Sint-Annaland Dhr. v!d. Vorst Vrijdag 10 tot en met maandag 13 augustus Braderie Sint-Annaland Middenstandsvereniging ACTIVA Zaterdag 11 augustus Rommelmarkt te Oud-Vossemeer Zaterdag 11 augustus van 9.00 - 15.00 uur Zomermarkt in het centrum van Poortvliet Aktiviteiten Comité Poortvliet Zaterdag 18 augustus Rommelmarkt aan de Tolweg 2 te Poortvliet Zaterdag 18 augustus Fietsvierdaagse Tholen Huisvrouwentrim Maandag 20, dinsdag 21, woensdag 22 en donderdag 23 augustus Kermis Tholen Dhr. Witte Donderdag 23, vrijdag 24, en zaterdag 25 augustus Braderie Tholen Ondernemersvereniging Tholen Open dagen bij Gorishoeksedijk 23 te Scherpenisse georganiseerd door Albert Heijn Vrijdag 24 en zaterdag 25 augustus Zaterdag 25 en zondag 26 augustus van 10.00 -16.00 uur Kledinginzameling door S.M.H.O. Woensdag 29 augustus OP WWW.THOLEN.NL: Test uw rijvaardigheid op 16 oktober aanstaande Zorg voor jezelf driedaagse voor mantelzorgers Vrijwilligersavond 23 novem ber 2012 Verkiezingen 2012: De ko mende weken zal de gemeente in de Tholenderwijs en op de website meer informatie ver strekken over de naderende verkiezingen. sin WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT WABO Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning lste fase Sint Philipsland - Sluisweg 20: het uitbrei den van de varkenshouderij (Ontvangen op 5 juli 2012). Ingekomen aanvragen omgevingsvergun ning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de vol gende aanvraag/aanvragen voor een omge vingsvergunning hebben ontvangen: Oud-Vossemeer - Patrijzenweg 37: het ver groten en renoveren van een woning (ontvangen op 5 juli 2012). Poortvliet - Havenweg: het bouwen van 4 recreatiewoningen (ontvangen op 29 juni 2012). Sint-Maartensdijk - Nijverheidsweg 6: het plaatsen van nieuwe kozijnen (ontvangen op 17 juli 2012). Sint-Maartensdijk - Haven 12: het bekle den van een betonrand en plaatsen recla me (ontvangen op 3 juli 2012). Sint-Maartensdijk - Haven het kappen van 13 bomen (ontvangen op 3 juli 2012). Tholen - Ambachtsweg 2: het aanbrengen van een benamingsbord (ontvangen op 12 juli 2012). Tholen Molenvlietsestraat 9: het plaat sen van een nieuwe zijgevel voorlangs de bestaande zijgevel (ontvangen op 13 juli 2012).- De ingediende aanvraag/aanvragen liggen niet ter inzage en hiertegen kan nog geen bezwaar gemaakt worden. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert iedere maandag in de even weken vanaf 9:30 uur in het gemeentehuis van Tholen. De agenda ligt op de donderdag en vrijdag voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeentehuis. De be handeling van de aanvragen omgevingsver gunning is openbaar. De behandeling van de vooroverlegplannen is niet openbaar. Beschikkingen omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de vol gende omgevingsvergunning omgevings vergunningen hebben verleend: Oud-Vossemeer - Bou Kooijmanstraat t.h.v. nr 1: het kappen van 19 bomen op sportpark Oud-Vossemeer (verzonden op 17 juli 2012). Poortvliet - Molenstraat 6 en 8: het uit breiden van een woning (verzonden op 16 juli 2012). Sint-Maartensdijk - Provincialeweg 21: het verbouwen van een woning (verzonden op 17 juli 2012). Tholen - Schelde-Rijnweg 44: het vergro ten van een woning (verzonden op 16 juli 2012). Tholen Oudelandsepoort 1: het slopen van diverse bouwwerken en het verwijde ren van beplanting (verzonden op 16-07-2012). Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 we ken na de dag waarop de beschikking is ver zonden aan de aanvrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk be sluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, ge dateerd en ondertekend zijn. Het bezwaar schrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoonnum mer 0166-668260. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tho- len.nl /digitale balie/trefwoord: 'bezwaar en beroep'). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de brochu re 'Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid'. Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de vol gende beschikking voor de eerste fase van de omgevingsvergunning hebben verleend: Scherpenisse - Gorishoeksedijk 35: het oprichten van 13 recreatieve apparte menten, een horecafaciliteit en een duik school. Voor de herontwikkeling van de locatie De Zeester aan de Gorishoeksedijk te Scher penisse is initiatiefnemer voornemens om de huidige bedrijfsbebouwing te vervangen voor nieuwbouw, bestaande uit 13 recrea tieve appartementen, een horecafaciliteit en een duikschool. Deze bouwplannen pas sen niet binnen de bepalingen van het vige rende bestemmingsplan Buitengebied, 5e herziening. Voor het project wordt in twee fasen een omgevingsvergunning gevraagd. Met de eerste fase wordt toestemming ge vraagd voor de activiteit 'het gebruiken van gronden of bouwwerken in strijd met een bestemmingsplan'. Deze aanvraag is gere gistreerd onder zaaknummer 2011-1440. Met de tweede fase zal toestemming wor den gevraagd voor de activiteit 'bouwen'. De aanvraag, de beschikking en de bijbe horende stukken waaronder een ruimtelijke onderbouwing, die alle betrekking hebben op de eerste fase, liggen vanaf 27 juli 2012 tot en met 7 september 2012 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen. Zie voor adres en openingstijden het colofon. Deze bekend making, de omgevingsvergunning eerste fase en de ruimtelijke onderbouwing zijn ook te raadplegen via onze website www. tholen.nl De beschikking is ten opzichte van de ont werpbeschikking niet gewijzigd. Tegen de beschikking kan beroep worden ingesteld door: De adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend tegen de ontwerpbeschikking of belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen ziens wijzen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 we ken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd beroep aantekenen. Het beroepschrift moet uw naam en adres be vatten, duidelijk maken tegen welk besluit u beroep aantekent en gemotiveerd, geda teerd en ondertekend zijn. Het beroepschrift moet worden ingediend bij Rechtbank Mid delburg, sector Bestuursrechtspraak, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg, Degene die tegen een beschikking beroep heeft ingediend, kan' tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Bezwaar en beroep Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tho- len.nl /digitale balie/trefwoord: 'bezwaar en beroep'). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de brochu re 'Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid'. WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT Beschikking omgevingsvergunning eerste fase Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij, in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo), de volgende omgevingsvergunning eerste fase hebben verleend: Scherpenisse - Gorishoeksedijk 35: het oprichten van 13 recreatieve apparte menten, een horecafaciliteit en een duik school. Voor de herontwikkeling van de locatie De Zeester aan de Gorishoeksedijk te Scher penisse is initiatiefnemer voornemens om de huidige bedrijfsbebouwing te vervangen voor nieuwbouw, bestaande uit 13 recrea tieve appartementen, een horecafaciliteit en een duikschool. Deze bouwplannen pas sen niet binnen de bepalingen van het vige rende bestemmingsplan Buitengebied, 5e herziening. Voor het project wordt in twee fasen een omgevingsvergunning gevraagd. Met de eerste fase wordt toestemming ge vraagd voor de activiteit 'het gebruiken van gronden of bouwwerken in strijd met een bestemmingsplan'. Deze aanvraag is geregi streerd onder zaaknummer 2011-1440. Met de tweede fase zal toestemming worden ge vraagd voor de activiteit 'bouwen'. In het definitieve besluit zijn geen wijzigin gen aangebracht ten opzichte van het ont werpbesluit. Het besluit tot het verlenen van de omgevingsvergunning eerste fase en de bijbehorende stukken waaronder een ruimtelijke onderbouwing, die alle betrek king hebben op de eerste fase liggen met ingang van 27 juli 2012 tot en met 7 sep tember 2012 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen, Hof van Tholen 2 te Tholen. Deze bekendmaking, de omgevingsvergunning eerste fase en de ruimtelijke onderbouwing zijn ook te raadplegen via de website www. tholen.nl. Tegen de beschikking kan beroep worden ingesteld door: De adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend tegen de ontwerpbeschikking of belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen ziens wijzen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. Volgens de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen een verleende omgevingsvergunning eerste fase beroep instellen. Het beroepschrift moet binnen 6 weken na de dag waarop de be schikking ter inzage is gelegd worden ge richt en gezonden aan de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrechtspraak, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die tegen een beschikking beroep heeft ingediend, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare Werken maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuurs recht namens het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen be kend dat na realisering van de nieuwe land- bouwroute Tholen per 1 september 2012 binnen de bebouwde kom van de kern Tho len een gesloten verklaring geldt voor land- bouwverkeer. Het besluit ligt vanaf 27 juli 2012 geduren de zes weken voor een ieder ter inzage tij dens werkdagen in de openbare leesruimte ter gemeentesecretarie, Hof van Tholen 2 te (4691 DZ) Tholen van maandag tot en met vrijdag tussen 08.30 tot 17.00 uur. Dit besluit treedt in werking op 1 september 2012. Iedere belanghebbende kan tegen dit be sluit binnen 6 weken na de datum van af kondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en on dertekend te zijn. Verder moet het bezwaar schrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening vindt u op de website van de gemeente Tholen (www.tho- I len.nl /digitale balie/trefwoord: 'bezwaar f en beroep'). Naast deze informatie vindt u op deze website een document van de bro chure 'Bezwaar en beroep tegen een beslis sing van de overheid'. Bekendmaking In de periode 2004-2008 heeft de gemeen te Tholen de bestemmingsplannen voor de bebouwde kom van de woonkernen en de daarbij behorende bedrijventerreinen geactualiseerd. Inmiddels zijn diverse be stemmingsplannen deels gewijzigd naar aanleiding van diverse initiatieven. Ook is inmiddels wetgeving op het gebied van ruimtelijke ordening gewijzigd. Naar aan leiding van doorgevoerde wijzigingen en nieuwe wetgeving gaat de gemeente Tholen de bestaande bestemmingsplannen voor de bebouwde kommen actualiseren. Om deze actualisering zo efficiënt mogelijk te laten verlopen is er voor gekozen om één bestem mingsplan voor alle bebouwde kommen op te stellen. Het nieuwe bestemmingsplan is conserve rend van aard. Dat wil zeggen dat de be staande planologische situatie opnieuw wordt vastgelegd. Inmiddels is een voorontwerp-bestem mingsplan opgesteld dat beschikbaar ge steld kan worden voor inspraak. Het voor ontwerp-bestemmingsplan ligt met ingang van 27 juli 2012 voor een ieder tijdens de openingsuren gedurende zes weken, tot en met 6 september 2012 ter inzage in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Het plan is ook in te zien op de gemeentelijke website www. tholen.nl, onderdeel Actueel, rubriek Be kendmakingen, subrubriek Bestemmings plannen. ledereen die in de gemeente een belang heeft kan schriftelijk een inspraakreactie indienen over dit bestemmingsplan. Schrif telijke reacties kunnen gedurende de ter mijn van terinzagelegging naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51 te 4690 AB Tholen, gestuurd worden, of via de e-mail naar gemeente@tholen.nl, ter attentie van afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling. Niet alleen voor verhuur maar ook voor onderhoud en APK kunt u terecht bij: Autoverhuur Klein Molenbeek Monteurs die niet alleen vervangen maar ook repareren Telefoon ♦31 (0)166 60 60 33 Industrieterrein 'Welgelegen' Mobiel ♦31 (0)6 20 59 7319 Ambachtsweg 7 Email inlo@klein-molenbeeK.ril 4691 SB Tholen Industrieterrein Vijfhuizenberg 72a 4708 AL Roosendaal Tel. 0165-559320 0165-547982 Verkoop (nieuw en gebruikt), verhuur, leasing, reparatie, service en onderdelen van vorkheftrucks. Coen Moerland Voorstraat 26, Sint-Annaland, tel. 0166-652597

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 8