Vosmeer trekt stekker uit afgeslankt zaterdagteam 'Ik ben niet zo snel als anderen, ik moet alles met één hand doen' Sint-Annaland haalt volle winst bij mix Eegedima Koersballen Bout haalt goud op turnfinale Zesenvijftig Tholenaren stappen op de fiets voor Ride for the roses Mosch: bestuur heeft er vier jaar veel energie in gestoken Donderdag 21 juni 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Myrthe Bout van Olympia Tholen heeft zaterdag bij de toestelfinale in Zevenbergen een gouden medaille ge haald op het onderdeel sprong met 11,625 punten. De gymclub kan mede daarom terugkijken op een mooi sei zoen. Eerder al werd er goed gepresteerd op de regio kampioenschappen zesde en zevende divisie in Breda. Bout plaatste zich daar op niveau 11 voor de toestelfina le op onderdeel sprong en vloer. Koploper tegen Thoolse rode lantaarndrager Het tweede gemengd team van tennisclub Sint-Annaland heeft zaterdag in het streekduel tegen en bij Eegedima in Tholen de volle winst gepakt. De koploper (met 23 pun ten uit vijf wedstrijden) won met 6-0 van het Thoolse tennisteam, dat nu laatste staat met zes punten. GEA Goedhart uit Sint-Maartensdijk vormt team Van de 4769 deelnemers aan de Delta Ride for the roses die zaterdag werd gehouden, waren er 56 afkomstig van Tholen. De opbrengst van 144.324,66 euro gaat naar het KWF kankerfonds. Er waren vier afstanden bij de fiets tocht, die startte vanaf de Zeelandhallen in Goes: 25, 50, 80 en 120 kilometer. Op de langste afstand waren de meeste Tholenaren te vinden, namelijk 27. GEA Goed hart uit Sint-Maartensdijk had zich ook met een team in geschreven bij de categorie bedrijven. Prostaatkanker Avondvierdaagse Oosterscheldestappers Eerste bij L-debuut Integratieproces Sylvana van Hees uit Oud-Vossemeer gaat naar EK rolstoelbasketbal Sylvana van Hees uit Oud-Vossemeer gaat met haar bas ketbalteam naar het Europees kampioenschap in Ayles bury in Engeland. Dat is al een prestatie op zich, maar het is extra bijzonder omdat de 19-jarige Vossemeerse in een rolstoel zit. Ze mist haar beide benen en een deel van haar rechterarm. Ze is de enige Zeeuwse in haar rolstoel basketbalteam U22, dat van 10 tot en met 15 juli ons land gaat vertegenwoordigen. Tot twee jaar terug had Van Hees nooit gedacht dat ze basketbal zou kunnen spelen. „Omdat ik maar één hand heb." Samen sterk Martijn Lindhout naar WC Streekduels Scheve stoeptegels Hersenvliesontsteking Op dat laatste onderdeel werd ze ge deeld achtste met 12,5 punten. Ook turnsters van Excelsior uit Poort vliet haalden de finale in Zevenber gen. Op hetzelfde onderdeel als Bout, sprong, haalde Iris Quist van de Poortvlietse club een derde plek met 11,4 punten. Zij werd tevens vierde op vloer met 12,85 punten. Fabiënne Ruinard van Olympia werd vierde op sprong met 11,17 punten. Danique Pot van Excelsior werd op niveau 12 derde op brug met 13.35 punten. Anna Dek van Olympia werd daarbij zesde met 13,05 punten. Esmee Marrevee van Olympia werd op sprong elfde in de finale met 11,15 punten. Turnsters van Excelsior deden ook mee op niveau negen en tien. Zo werd Lusine Wardanian zesde op sprong en negende op brug. Karlijn Reedijk werd zevende op brug en negende op vloer. Annelie Houke en Ashley Wiens wisselde stuivertje op de onderdelen sprong, brug, balk en vloer. Houke werd een keer tweede, een keer derde, vierde en vijfde. Wiens haalde drie keer een derde plaats en een keer een vierde. Lotte Beuns van Olympia had zich afge meld voor de finale op niveau 10. Tennis tiebreak (bij 11-9) van Tholenaren Danny Bout en Corina Oudesluijs die zich kranig verweerden. Daarna ging de tweede set met 6-1 vrij ge makkelijk naar Sint-Annaland. Rebecca en Martijn begonnen even moeizaam tegen Lennart Berre- voets en Corina Oudesluijs van Ee gedima. Na een aantal games liep het als een trein en wonnen de gas ten met 6-2 en 6-0. Elisca en André speelden de derde mix tegen Lennart Berrevoets en Judith Geuze. In het begin werd slordig gespeeld, maar de winst was met 6-2 en 6-3 ruim binnen. Laatste mixpartij was van Esther en Martijn, een leuke wedstrijd te gen Wim Bal en Denise de Jager werd winnend afgesloten met 6-3 en 6-3. De dames dubbel werd gespeeld door Esther Arts en Elisca de Jon ge, zij speelden een korte wedstrijd welke vrij gemakkelijk werd ge wonnen met 6-0 en 6-2 van Jolanda Smit en Denise de Jager. André Verheul en Martijn van der Graaf moesten een driesetter spelen om de overwinning te pakken op Wim Bal en Danny Bout. Met 3-6 werd de eerste set verloren, de tweede met 7-5 gewonnen en de derde met 6-2 gewonnen. Roland van de Velde en Rebecca Bijl maakten de eerste set in de mix onnodig spannend. Ze wonnen een Twee schreven zich in voor de kort ste afstand van 25 km: Koos Bijl en Laura Bijl-Aarnoudse uit Tholen. Aan de 50 kilometer deden mee: Jan Bijl, Nel Bijl-van Loon en Ineke van de Kasteele uit Tholen; Barry Blijleven uit Sint-Annaland; en Rya den Engelsman-Rijnberg, Lydia van der Peet, Mart Steijn, Aafke Verker- ke en Corry Walpot uit Sint Philips- land. Chris en Maarten Koopman uit Sint-Maartensdijk kozen voor deel name aan de 80 kilometer. Het SGP-raadslid en waterschapbe stuurslid Chris Koopman zegt daar over: „Persoonlijk vind ik deze tocht heel belangrijk. De opbrengst dit jaar is voor een nieuwe aanpak van prostaat - en blaaskanker. Er is veel aandacht geweest aan Alpe d'- Huzes maar dit evenement met zo'n 4800 deelnemers, 600 meer dan vo rig jaar. is in mijn ogen net zo be langrijk. Ik ben trots op alle Thole naren die mee hebben gedaan." Andere deelnemers aan de 80 km zijn: Amelia de Heer, Jan de Heer, Marco van de Hel en Ineke Timmer uit Tholen; Hans van den Ouden en Pieter de Viet uit Sint-Annaland; Riet van Dalen, Hubert van der Graaf en Comé van Haaften uit Stavenisse; George Don, Jo Franke, Peter Franke en Rick Zwagemaker uit Sint-Maartensdijk; Henk van der Mark uit Poortvliet; Jacco de Heer en Peter van de Velde uit Sint Philipsland. Aan de 120 kilometer: Piet van Dij- ke, Wim den Haan, Marcel Haver- mans, Jan van de Kasteele. Robbert Roggeband, Wesley van Schilt, Bri gitte van Velzen en Jeroen Vroege uit Tholen; Martijn van Damme, John den Engelsman, Rini Goede- gebuur. Jankees van den Hoek en Christian Schrier uit Sint-Maartens dijk; Mark Mol en Lené van der Werf uit Scherpenisse; Kees Eike lenboom, Rien Jansens, Hans Krij ger en Joost Krijger uit Poortvliet; Rien van Duuren, René van Gees- bergen. Leen Geluk, Leendert Keg ge, Peter Kosten, Marty Neele, Rien van de Velde en Gerard Verkerke uit Sint Philipsland. Wandelsportclub De Oosterschelde stappers organiseert in samenwer king met het Evenementencomité Smalstad en de stichting Dorpsge meenschap Scherpenisse van maan dag tot en met donderdag de avond wandelvierdaagse in Sint-Maartens dijk en Scherpenisse. Gestart kan worden in Sint-Maartensdijk bij ge meenschapscentrum Haestinge aan de Sportlaan en in Scherpenisse vanuit het Holland Huis in de Laban Deurloostraat. De starttijden zijn voor alle afstan den, vijf, tien of vijftien kilometer, vanaf zes uur tot half zeven. Tijdens de wandeltocht krijgen alle deelne mers dagelijks op de rust- of stem pelpost een verfrissende traktatie aangeboden. De wandelaars op de vijf kilometer worden elke avond begeleid door een groep tromme laars van muziekvereniging Euter pe. Op de laatste avond worden alle wandelaars muzikaal ingehaald door Euterpe. Voorinschrijven is mogelijk om de drukte bij de start maandag te beperken via de website van de wandelclub oosterschelde- stappers.nl. of bij het VVV-kantoor en de Dorpswinkel. De Oosterschel destappers steunt met het organise ren van diverse wandelactiviteiten het gehele jaar door de Nederlandse stichting Cystic Fibrosis in haar doel om wetenschappelijk onder zoek naar taaislijmziekte financieel mogelijk te maken. Linsey van der Slikke uit Tholen is gelijk bij haar debuut in de klasse L met haar D-pony Keybir als eerste geëindigd. Ze bleef zaterdag als eni ge foutloos in het basisparcours en ook in de barrage op hel concours van de Weelruiters in Nisse. Ook met haar pony Surprice won ze de klasse L, maar dan in de categorie BC, een ponymaatje kleiner. Na twee foutloze ritten bleek dat ze met 28,79 seconden de snelste tijd had. Linsey was eerst met Keybir in de klasse DE-B gestart. De door de ju ry toegekende 82 stijlpunten waren goed voor de derde prijs. Vorig jaar mei was het nog feest op de Vossenberg met een barbecue van het gepromoveerde zaterdagteam. De zaterdagafdeling van Vosmeer houdt op te bestaan. Het bestuur van de club trok de stekker eruit vanwege het grote aantal overschrijvingen naar andere clubs. Volgens secretaris Jack Mosch was er geen ander besluit mogelijk.,Als je tien man tekort komt, heeft het weinig nut om verder te gaan." Mosch betreurt de gang van zaken. „Als bestuur heb ben w e er vier jaar lang heel veel energie in gestoken." Voor de insiders in het Thoolse voetbal komt het besluit niet als een verrassing. Op voorhand werden vraagtekens geplaatst bij het incas seringsvermogen van het team in de derde klasse. Na een slechte sei zoenstart begon het al snel te rom melen binnen de groep. Ook de nieuw aangetreden trainer Guno Pelgrim wist de ploeg niet bij el kaar te houden. Binnen het bestuur was het zaterdagteam een voortdu rende bron van zorg, ook al vanwe ge incidenten in de seizoenen daar voor. De vereniging nam zelfs deel aan een project van de voetbalbond dat erop gericht was allochtone teams beter te begeleiden. Al die in spanningen blijken nu tevergeefs te zijn. Wat in de wandelgangen al langer bekend was, gebeurde na de onvermijdelijke degradatie: tien spelers vroegen overschrijving aan naar andere clubs, met name Tho- lense Boys. Mosch: „Het kam pioenschap vorig jaar was gewel dig. We hebben ook leuke dingen teruggekregen voor alle energie die we erin gestopt hebben. Maar dit seizoen zag je de ploeg langzaam uit elkaar vallen. Die jongens moe ten de hand in eigen boezem steken dat het minder is gegaan." Voor het zaterdagteam waren vol gens Mosch nog slechts zes spelers beschikbaar. „Er is niemand bijge komen." Het bestuur heeft niet overwogen om een deel van de zondag voetbal Iers over te hevelen naar de zaterdagtak. „Een grote meerderheid bij Vosmeer is. voor het spelen op zondag." Mosch vindt het jammer dat het integratie proces binnen de vereniging zo ab rupt tot staan is gebracht. „We had den tijd nodig om te wennen aan de andere cultuur en de andere menta liteit van die jongens. Maar we wa ren wel op de goede weg. Een paar van die jongens gingen bij ons jeugdelftallen trainen. Op de laat ste clubdag waren ze met twaalf man present." Bij het eerste zondagteam van Vos meer, dat in de nacompetitie juist naast promotie naar de vierde klas se pakte, bleef het rustig. Er waren Sylvana van Hees uit Oud-Vossemeer kan dribbelen en scoren met één hand en tegelijkertijd haar rolstoel voortbewegen. Ze wil zover mogelijk komen in deze sport. „Voor zover ik weet is het enige verschil met gewoon basketbal dat je bij rolstoelbasketbal in een rol stoel moet zitten. Een andere regel is dat je niet tegen elkaar mag aan rijden." Simpel gezegd. Maar met anderhalve arm je rolstoel voortbe wegen en dribbelen met de bal is nog niet zo eenvoudig. Toch lukt het Sylvana. „Ik heb voor alles wel mijn eigen maniertjes." Maar ze kan niet alles. „Ik ben niet zo snel als anderen, omdat ik alles met één hand moet doen. Ik probeer wel de dingen net zo goed te doen als ie mand met twee handen." Een ander onderdeel dat er bij rolstoelbasket bal niet in zit is dunken: een doel punt maken en daarbij aan de ring gaan hangen. Dat wordt een beetje lastig, lacht ze. Twee jaar geleden, toen Sylvana nog op de mytylschool in Breda zat, werd er een basketbalclinic op school georganiseerd. „Zo kon je kennismaken met de sport." Sylva na was direct enthousiast. „Ik vond het leuk dat ik het kon spelen, maar ook omdat het een teamsport is. Ik speel liever in een team. Sporten in mijn eentje vind ik niet echt leuk. Ik mis dan anderen om me heen. Samen ben je sterk. Bovendien help ik graag anderen in mijn team." Sylvana zat eerst op volley bal, maar die trainingen stopten. Ook heeft ze getennist en gezwom men, maar die sporten vond ze te individualistisch. Haar ouders Danny en Tamara en haar oma Lisa van Hees zijn haar grootste fans. Zij rijden met Sylva na naar alle trainingen en wedstrij den. Elke zondag traint ze in Arn hem in het Olympics training center Papendal. Elke maandag heeft ze training bij haar club in Middelburg, RBVM. Daar speelt ze in het tweede team. Elk teamlid heeft een andere handicap. Om ge lijkwaardige teams te vormen, worden punten uitgedeeld die de graad van handicap aangeven. Syl vana heeft een één, wat staal voor ernstige beperking. Het hoogste dat iemand kan halen is een 4,5 en dat is niet of vrijwel niet gehandicapt. Volgens Sylvana kunnen op die manier ook gezonde mensen mee- geen mutaties. In het nieuwe sei zoen krijgt de ploeg wel te maken met nieuwe Brabantse tegenstan ders als Odio, Divo, NSV en Vivoo. Volgens Mosch wordt het moeilij ker om een rol van betekenis te spe len. ,Jk denk dat onze klasse zwaarder is geworden." Bij de andere clubs in de streek bleef het tijdens de overschrijvings periode rustig. Alleen Smerdiek heeft moeten inleveren. Martijn Lindhout (goed voor tien doelpun ten in de voorbije competitie) ver trekt zoals verwacht naar tweede klasser WC '68. De in Bergen op Zoom woonachtige Daan de Viet kan zijn werk niet langer combine ren met voetballen bij Smerdiek en is gestopt. Bij de blauw-zwarten keert Mo Allali terug op het oude nest. Secretaris Rens de Viet vindt het jammer dat Martijn Lindhout het avontuur zoekt. „Als clubman ben je daar niet blij mee. Smerdiek heeft lang de dans kunnen ontsprin gen. We kennen het beleid van WC. een club zonder A-jeugd die actief spelers in de regio benadert. Mijn beleid is het niet. SPS heeft al veel vaker spelers aan WC verlo ren en nu zijn wij aan de beurt." Volgens De Viet is Lindhout. bij Smerdiek vooral een middenvelder met aanvallende potentie, door de Halsterse club gehaald voor de backpositie. ,Jn de Thoolse selectie is hij door Ko Stoutjesdijk ook als back gebruikt en we weten allemaal dat Ko de scout op het eiland is. Op die manier is Martijn in de etalage gezet." De secretaris vindt ook het afhaken van Daan de Viet jammer. „Een jongen waar je altijd op kon bou wen. Positief, nooit commentaar en met een mooie voorzet in de be nen." De rentree van Allali (hij komt van het zaterdagteam van Vosmeer) vergoedt veel. „Mo is ook een leuke voetballer die we op het middenveld goed kunnen ge bruiken. Bovendien zit er een be loftevolle lichting jeugdspelers aan te komen." Smerdiek treft in het komend sei zoen vooral oude bekenden, ook de zusterclubs SPS en Stavenisse. Al liance en DVO zijn nieuw in de af deling. De Viet: „Ik denk dat Smer diek zich weer moet richten op het halen van een periodetitel. Maar laat vooral onze nieuwe trainer Pe ter van Poortvliet in alle rust bou wen aan een nieuw elftal. Eigenlijk vind ik het belangrijker dat ons tweede elftal een stapje hoger gaat zetten. De reserves spelen nu op een ondermaats niveau en voor hen is de overstap van onze jeugdspe lers een mooie aanvulling." De Thoolse inbreng bij WC wordt komend seizoen enkel maar groter. Tariq Zakriti (Vosmeer) speelt voortaan ook aan de overkant van de brug. Zoals eerder gemeld koos Perry Potappel (Stavenisse) even eens voor de tweedeklasser uit Hal steren. Verder bleef het tijdens de overschrijvingsperiode rustig aan de Pilootweg. Bij SPS zijn hele maal geen wijzigingen. Met de komst van een zevental spelers van Vosmeer is Tholense Boys in de derde klasse, zeker in de breedte, fors versterkt. Het wordt bijvoor beeld dringen voor een plek onder de lat. Eerste doelman Marius Bal moet. mits hersteld van zijn schou derblessure, de concurrentiestrijd aangaan met Ibrahim Eijilali (Vos meer) en de van Halsteren terugge keerde Marcel Nuijten. Ook oud- Vosmeer-speler Richie Wahlbrinck komt de Thoolse gelederen verster ken. Talentvolle jongeren als Wer ner Marsman, Koen Nieuwkoop en Omar Boudou werden door trainer Paul van Buuren al op het eind van het afgelopen seizoen gebracht. Voorzitter Piet van der Vlies is blij met de komst van de Vosmeer-spe lers. ,Ze zijn ten slotte bij ons op geleid en er zitten aardige voetbal lers bij." Over één ding wil Van der Vlies duidelijk zijn: een eigen elftal voor spelers met een allochtone achtergrond is in Tholen onbe spreekbaar. „We selecteren uitslui tend op kwaliteit. De trainer beslist in welk team die jongens gaan spe len." Met de versterkingen nemen ook de ambities bij de club toe. „De selectie is intact gebleven en wordt in de breedte sterker. Dan mag je rekenen op de bovenste plekken." De langetermijnvisie van Tholense Boys gaat uit van promotie. „We willen ooit met het eerste team een stapje hoger. Op de korte termijn is het zaak dat ons tweede elftal de kloof met de hoofdmacht verkleint. De afstand tussen die twee selecties is nu veel te groot." De verhoudin gen met Vosmeer hebben volgens Van der Vlies door de overschrij vingen niet geleden. „Wij ronselen geen spelers. Al die jongens komen uit vrije wil, zoals ze destijds ook op eigen verzoek naar Vosmeer overstapten." De derde klasse B blijft komend seizoen Thools getint met, naast Tholense Boys, ook WHS en Noad '67. De streekclubs krijgen wel te maken met een viertal nieuwe te genstanders: de degradanten Yerse- ke en Internos, als ook de gepro moveerde ploegen De Fendert en Beek Vooruit. Van der Vlies: „Een leuke afwisseling van Brabantse en Zeeuwse clubs, met de streekduels op Tholen die overeind zijn geble ven. Vosmeer haakt nu af en ook daarom is het jammerdal Smerdiek het net niet heeft gehaald." Sylvana van Hees woont aan de Patrijzenweg, schuin tegen over een basketbalveldje. Ze gaat daar dan ook wel eens oefe nen, maar stuit met haar rolstoel op allerlei obstakels. Ten eer ste is de toegang tot het sportterrein bemoeilijkt door twee hekjes, waartussen ze moet zigzaggen. Het basketballveld is, door vrijwilligers van Vosmeer600, aangelegd met stoeptegels en die liggen niet overal even recht meer en ertussen woekert onkruid. Dat geeft gevaarlijke situaties voor Sylvana. ,,lk ben al een paar keer met mijn voorwieltjes achter een stoeptegel blij ven hangen, waardoor ik viel." Ze zou liever zien dat het terrein geasfalteerd wordt, zoals bij de naastgelegen skateplek wel het geval is. Eerder heeft ze de gemeente gebeld toen er te strakke netjes aan de basketringen hingen. „Ik gooide mijn bal erin, maar die bleef gelijk steken. Ik dacht, hoe moet ik die er nou ooit uitkrijgen? Mijn oma is het toen met een bezem gelukt." De netjes zijn inmiddels verwijderd. Ook als de bal in de bosjes achter de basket valt, heeft Sylvana een probleem. „Bij het voetbalveld staan wel hekken, die kunnen ze beter ook achter de basket zetten." doen aan rolstoelbasketbal. Een team moet samen 14,5 punten zijn. De kosten voor het sporten en het vervoer naar de sportterreinen be taalt de familie Van Hees uit eigen zak. „Ik heb een sportrolstoel moe ten aanschaffen en die heb ik wel vergoed gekregen van de gemeen te. Maar ik moest ook extra onder delen kopen, zoals extra wielen. Die moest ik zelf betalen." Eén wiel kost ruim 500 euro, laat oma Van Hees weten. „En dan heb je er nog maar één. Je hebt er twee no dig." In een sportrolstoel zit Sylvana la ger, ze zit dan meer tussen haar wielen. Het fijne aan basketbal vindt ze dat ze haar hele lichaam erbij gebruikt. „Ook allebei mijn armen. Het is best lastig, want het kost veel kracht om mijn rolstoel vooruit te krijgen." Dribbelen en scoren doet ze met één hand. Sylvana is gehandicapt geworden toen ze nog maar een baby was. „Ik was 21 maanden oud toen ik een hersenvliesontsteking kreeg. Eerst wist de dokter nog niet goed wat het was, dus die stuurde ons naar huis. Toen we uiteindelijk weer terugkwamen, was het te laat. Het zat al in mijn armen en benen." Volgens Sylvana had de dokter een verkeerde diagnose gesteld. „Als hij er eerder bij geweest was, had het alleen in mijn voeten gezeten." Door de bacterie die de hersen vliesontsteking veroorzaakte, wer den haar bloedvaten afgesloten, waardoor ze afstierven. Sylvana heeft aardig wat behendigheid in het omgaan met haar beperking. „Ik kan zelf geen staart in mijn haar maken met een elastiekje. Meestal zet ik het vast met een haarklem. Ook strakke sieraden krijg ik niet aan." De piercing door haar onderlip kan ze wel zelf uit en in doen, met behulp van haar tan den. Na de zomervakantie gaat ze naar de tweede klas van de mbo-oplei- ding media en vormgeving op het Radiuscollege in Breda. „Ik weet nog niet of ik ga werken als ik klaar ben met mijn opleiding of dat ik verder ga met rolstoelbasketbal. Ze zeggen dat je in Nederland er niet genoeg mee verdient om van te kunnen leven. Daarvoor kan ik be ter naar het buitenland gaan." Het EK is haar tweede internatio nale wedstrijd. Eerder, toen ze nog in het team U18 (tot 18 jaar) speel de. heeft ze al eens meegedaan aan een internationaal toernooi in Bel gië. Ze wil wel graag zo goed mo gelijk worden. Nu voor het EK, gaat ze voor het hoogste doel. „Ik wil wel graag goud halen." Ze moet met haar team drie landen proberen te verslaan om door te kunnen naar de kwartfinale, ver volgens de halve finale met tot slot de finale, Er doen in totaal acht landen met evenveel teams mee. Op veel publiek rekent ze niet. ..Rolstoelbasketbal is heel onbe kend in Nederland. Ik vind dat je sowieso al weinig basketbal op te levisie ziet, laat staan rolstoelbas ketbal. De enige supporters zijn ouders, familie en vrienden. Dat vind ik eigenlijk best jammer." Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Gezelligheid vóór Alles/Sint- Maartensdijk: 1mevr. A. Poot en C. van Gorsel 27 p.; 2. mevr. C. van Mierlo en W. Bijl 25 p.; 3. mevr. B. Bijnagte en C. Breure, en mevr. A. Bocxe en mevr. W. Kloet 22 p.; 5. mevr. T. Breure en J. Bijnagte 18 p.; 6. mevr. M. Dane en A. Wiel aard 15 p. Meulvliet: 1mevr. A. Suurland en J. Suurland 35 p.; 2. mevr. H. Schot en W. Bijl 33 p.; 3. mevr. C. Spren kels en J. Sprenkels 25 p.; 4. mevr. J. Bos en G. v.d. Padt 23 p.; 5. me vr. J. Verbraeken en mevr. D. Lin- denberg 22 p.; 6. mevr. L. Ver schoor ea W. Deurloo 13 p.; 6. mevr. A. Hilgerson en mevr. N. Deurloo 11 p.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 13