Jirsca Vroegop slaagt met vlag en wimpel 'We hoefden alleen maar te fietsen, verder was alles voor ons geregeld' Zaterdagteam Vosmeer verliest tien spelers Van Gijlswijk is schutterskoning Donderdag 14 juni 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Tholenaar haalt met Halo-team ruime ton op Drie beklimmingen Mare Pekelsma bij 128 van ploeg op Alpe cTHuez Verrassing Afzien Setallandse haalt 9 voor C-examen bugel Wandelaars uur minder vertrektijd Eerste prijs voor judoka's Geelhoed Goede kans dat StaVoordó ook volgend jaar naar Alpe d'HuZes gaat Afzien Teambuilding Financiën Hoevenaars 5 keer Doelman Nuijten De Frel speler Eerste team staat in middenmoot eerste klasse Tweede tennismix Sint-Annaland blijft aan kop na gelijkspel Tholense Boys krijgt er zeven van bij Hof van Holland naar biljartfinale Mare Pekelsma uit Tholen is drie keer de Alpe d'Huez opgefietst om geld in te zamelen voor het KWF. Hij deed dat op de dinsdag vooraf gaand aan het evenement Alpe d'Huzes, waar hij met zijn team Halo uit Den Haag aan meedeed. Pekelsma studeert aan de Haagse academie voor lichamelijke opvoe ding (Halo), die dit jaar zijn 100-ja- rig bestaan viert. In het kader van het jubileumjaar is er een stichting opgericht, die tot doel heeft om 100 keer de alp te beklimmen met een team van dertig personen. Daarmee wil de stichting een ton in euro's binnenhalen voor het KWF kanker fonds. Aan die doelstelling is ruim voldaan. Het team is 128 keer de berg opgegaan en heeft meer dan 100.000 euro ingezameld. Pekelsma en zijn teamleden be klommen dinsdag in totaal 41 keer de berg. Op woensdag en donder dag stond de Tholenaar als suppor ter in bocht zeven en moedigde hij zijn teamgenoten aan en zorgde hij voor hun bevoorrading. De teller was op woensdag opgelopen tot 62 beklimmingen, zodat er op donder dag nog 38 gedaan moesten wor den. Daar is dus ruim aan voldaan. Pekelsma volbracht zijn eerste be klimming in een uur en een kwar tier. Nadat hij weer afgedaald was naar het startpunt, werd hij verrast door zijn vader en zijn vriendin die hem stonden op te wachten om hem mentaal te ondersteunen. Na onge veer een half uur rustpauze startte Mare voor de tweede beklimming. Ondertussen was het stralend weer en begon de temperatuur op te lo pen, wat het extra zwaar maakte. Tijdens de beklimming stonden col legastudenten op de drie door Halo ingerichte steunpunten Mare en zijn medeklimmers aan te moedigen. Dat was geen overbodige luxe, om dat de deelnemers tijdens de klim veel vocht en gewicht verliezen. Belangrijk is dat ze goed eten en drinken om de energiehuishouding op peil te houden. Na circa een uur en dertig minuten was de tweede klim volbracht. Op naar de derde. Dat werd een erg zware. Het was inmiddels een graad of 22 geworden. De zon scheen fel, waardoor het afzien werd. Bij bocht zeven (nog zes te gaan tot de finish) kwam 'de man met de ha mer' bij Mare langs. „Ik heb nog nooit zo afgezien", zei hij. Na een pauze van twintig minuten met drinken, eten en peptalk ging hij weer op de fiets om de laatste zes bochten te bedwingen. Na zo'n vijfendertig minuten had hij de top gehaald en was zijn doelstelling volbracht. Mare Pekelsma heeft de steile helling van de Alpe d'Huez drie keer bedwongen. Dinsdagavond hield Accelerando in Sint-Annaland een bijzonder con certje ter gelegenheid van het C-examen van de jonge bugeliste Jirsca Vroegop De 14-jarige Jirsca deed haar examen met het muziekwerk Concertino van André Waignein. Jirsca slaagde met vlag en wimpel, de examencommissie beoordeelde samenspel met het orkest met een 9. Jirsca begon op bugel op haar ze vende, drie jaar later speelde ze al mee met Accelerando. Evenals haar moeder en zusje Imara speelt ze ook bij muziekvereniging Euter pe in Sint-Maartensdijk en bij de band Expreszo, een amusements band uit Bergen op Zoom. Volgens dirigent Clemens Rosmulder is het alleen voor echte muzikale doorzet ters weggelegd om op je 14e C-exa men te doen. Hij gunt het Jirsca zeer. „Ze heeft een hele mooie toon en ze is zeer bescheiden." Haar mu ziekleraar Ronald Baljeu noemt het een meerwaarde om het examen te doen met een echt orkest. „Dat heeft zoveel meer dan spelen met muziek op een bandje." Jirsca die nu op 't Rijks in Bergen op Zoom zit, heeft geen muzikale carrière voor zichzelf in gedachte, ze wil kinderarts wor den. Op 21 september mag Jirsca haar solo nog eens overdoen tijdens het concert van Accelerando in de Grote kerk in Veere. Jirsca Vroegop met haar moeder en zusje Imara. Deelnemers aan de langste afstand van de Zevendorpentocht, 50 kilo meter, hebben een uur minder de tijd om te vertrekken. Ze kunnen nu tussen zeven en acht uur 's mor gens vertrekken en niet meer tot negen uur, zoals voorheen. De organisatie, wandelsportclub Vos meer, heeft dat gedaan in de hoop dat alle wandelaars hierdoor eerder weer binnen zijn. De 24ste Zeven dorpentocht is op 7 juli en heeft ze ven afstanden: variërend van vijf tot 50 kilometer. Het startbureau is gevestigd in dorpshuis De Vossen- kuil in Oud-Vossemeer. Deelne mers op de drie langste afstanden kunnen vanaf zeven uur vertrek ken, met negen uur als eindtijd voor de 40 en tien uur als uiterlijke vertrektijd voor de 30 kilometer. Bij de 20 kilometer kan er tussen acht en tien uur worden gestart en bij de vijf, tien en vijftien kilome ter kan dat tussen negen uur 's morgens en twee uur 's middags. Rosan Stoutjesdijk en Sam van Bey- merwerdt hebben zondag allebei de eerste plaats veroverd in de B-cate gorie van een judowedstrijd in Hal steren. Er deden van de stichting Ju do Geelhoed uit Sint-Maartensdijk in totaal acht judoka's mee aan de wedstrijd van judovereniging Shin- tai. De kinderen werden ingedeeld in drie niveaus. A is voor wedstrijd judoka's, B voor judoka's met wei nig ervaring en C voor beginners. Pim Geelhoed behaalde een vierde plaats in de A-categorie. Amina Re- 'sic en Luuk Geelhoed werden derde in de B-categorie. Marit Stoutjesdijk was de jongste deelnemer van de stichting Judo Geelhoed en werd knap vierde in de C-categorie. Het was haar eerste wedstrijd en ze zit nog maar vijf weken op judo. Harley Borkent haalde een derde en Mike Meeuwsen een vijfde plaats in deze beg i n nerscategorie De fietsers van StaVoordó, met Ivo Slokkers in het geel voorop, op de Stoofweg onderweg naar hun ontvangst op het sportveld. Het zal niet bij een eenmalige deelname van StaVoordó aan Alpe d'Hu Zes blijven, denkt Ivo Slokkers. „Een aantal jongens wil graag een keer op de donderdag naar boven, zes keer proberen te halen." Vorige week woensdag was vier beklimmingen van de berg in de Franse Alpen het maximum aantal voor de Tholenaren. De 26 fietsers zijn zaterdagmid dag groots onthaald in Sint-Annaland. „Heel de gemeente Tholen is trots op jullie", zei burgemeester Nuis, die de groep samen met de wet houders Van Dis en Oudesluijs verwelkomde. Een gelegenheidsorkest van muzi kanten van Accelerando en OVM - met beide dorpsvlaggen bij zich - stond in de Dorpsweg klaar, een gro te schare familieleden en bekenden wachtte de fietsers op bij de ingang van het sportpark. Daar werden oranje 'klapperhandjes' uitgedeeld om te gebruiken bij het arriveren van de groep. Die was om half elf bij het hotel in Antwerpen op de fiets gestapt voor de laatste etappe van de thuisreis. Op het laatste stuk, onge veer vanaf Oud-Vossemeer, hadden ze de stormachtige wind van voren. „Maar dat stelde niet zoveel meer voor, na wat jullie in Frankrijk heb ben gepresteerd", meende de burge meester. Met een kwartiertje vertraging draaide de groep vanaf de Stoofweg de Dorpsweg in. Op één na allemaal gestoken in de zwarte Alpe d'HuZes uitrusting: Ivo Slokkers droeg een geel shirt met op de rug het St- aVoordó-logo. „Donderdagavond, onze laatste avond in Frankrijk, ge kregen van de groep", vertelt de Vossemeerder die vorig jaar juni de handschoen oppakte om het door Jan Koning uit Zevenbergen (regis seur van theaterspektakels in Sint- Annaland en Oud-Vossemeer) geop perde idee te realiseren. De gele trui is voor Slokkers een waardering voor al zijn inspanningen op organi satorisch gebied. „Het kost veel tijd en energie, maar gaandeweg zet je een bepaalde structuur neer. En eerst mochten we niet meedoen, waren we uitgeloot. Toen kwam de woens dag er als extra dag bij en lukte het tóch." De organisatie liet op twee dagen totaal achtduizend deelne mers toe, maar stelde er ook vierdui zend teleur. Chaotische taferelen bij sportpark De Waaje: applaus, omhelzingen, bloemen, tranen. Spandoeken met teksten als '4x, mijn papa is top, welkom thuis', 'hier komt onze held Frans', 'pa en ma jullie zijn kanjers van goud' en 'world's greatest dad'. De partners van de fietsers droegen allemaal een wit T-shirt met het St- aVoordó-Iogo, en ook de teambege leiders (chauffeurs, masseurs e.d.) waren in eenzelfde shirt gestoken. Woensdagavond hadden de partners alle fietsers voor hun prestatie be loond met een medaille. Op het sportveld stelden de fietsers zich in een rij naast elkaar op, waar na de burgemeester hen toesprak. „Ontroerende momenten, brokken in de keel, tranen, lachen. Wij heb ben het gezien en het heeft veel in druk gemaakt", verwees Nuis naar de televisiebeelden die de voorgaan de dagen over Alpe d'HuZes te zien waren. Hij bedankte de groep voor 'de geweldige prestatie', en voor het feit dat ze Tholen op deze manier op de kaart hebben gezet. „De hele ge meente is buitengewoon trots op jul lie. En of je nu één keer of vaker naar boven bent gereden, dat maakt niet uit. Jullie hebt daarbij jezelf overwonnen en voor jezelf iets neer gezet" Als blijk van waardering kreeg iedereen van het team een handdoek met het gemeentelogo. Ook werd een groepsfoto gemaakt waarvan ieder een exemplaar zal krijgen. De Tholenaren kijken zonder uit zondering terug op een bijzondere ervaring. „Het was afzien", zegt Robert de Jonge. „Maar dat wilde ik ook." De Vossemeerder fietste drie keer vanuit Bourg d'Oisans de berg op naar Alpe d'Huez en had daar tel kens zo'n twee uren voor nodig. Vooral de derde keer was zwaar. Toch deed hij die laatste beklim ming het snelst. „Dat komt door de aanmoedigingen van de mensen langs de kant. Dat geeft zo'n kick, het scheelt wel zo'n vier kilometer per uur dat je sneller rijdt" De Jonge is onder de indruk van wat hij alle maal heeft gezien: brandende kaars jes langs de weg, foto's van aan kan ker overleden mensen. Want Alpe d'HuZes is een actie gericht op het binnenhalen van zoveel mogelijk geld voor onderzoek naar de bestrij ding van de ziekte kanker. Heel veel deelnemers hebben er van dichtbij mee te maken gehad en delen hun verhalen met elkaar. Dat maakt de sportieve uitdaging tot een emotio neel gebeuren. Gedurende de week in Frankrijk is er een hechte groep ontstaan, zegt Slokkers. StaVoordó is een geza menlijk initiatief van mensen uit Sint-Annaland en Oud-Vossemeer. „In zo'n week zie je elkaar op zijn zwakst. Dit is de beste remedie om tot elkaar te komen, daar kan geen enkele vorm van teambuilding te genop." Een flink aantal Jsajjileden heeft van'dichtbij, of in de kennis senkring. met kanker te maken of te maken gehad. Slokkers' vrouw ver loor in eqn kort tijdsbestek haar bei de oudere, Sint-Annalander Cent van Dijkje recent zijn vrouw. Frans HavermiJrjS bleek enkele rtlaa'nden nadat hij zich vopr' StaVoordó had aangem< jld, kju^fér te hebben. Ook Jan KanLtjp^lmelo. een collega van SloMT vecht al jaren tegen dc ziekte. ICSffiSt reed mee samen met zijn zoon Roy (die de plaats innam van een teamlid dat zich terugtrok). Rini Mathijssen, die als vrijwilliger de logistiek regelde, is ook onder de indruk van wat er in de voorbije week in de groep gebeurde. „De meesten kende ik tevoren niet. Maar er ontstaat een band door wat je sa men ervaart en meemaakt." Na woensdag te hebben gefietst, ston den de Tholenaren donderdag langs de route om de deelnemers aan te moedigen. Aangrijpende dingen za gen ze soms. Maar bijvoorbeeld ook een man en een vrouw die de hele dag met een lepel op een deksel stonden te slaan ter aanmoediging. De Tholenaren keken die donder dagavond samen naar de Nederland se tv-uitzending rondom het evene ment. „Toen vloeiden er tranen", zegt Mathijssen. De teamgeest werd ook geïllustreerd door Cent van Dij- ke, die door omstandigheden achter op reisde en eerder naar huis ging, maar wél zaterdagmorgen in Ant werpen stond om met de groep naar Sint-Annaland te fietsen. Op de woensdagochtend dat de St- aVoordó'ers reden, regende het. Maar op het moment dat ze startten (even na tien uur) werd het droog. De temperatuur liep op tot een graad of achttien, terwijl het de volgende dag zeven graden warmer was. Alle 23 mannen en drie vrouwen fietsten één of meerdere keren de steile berg op; bij elkaar opgeteld 64 keer. Sint- Annalander Erwin Meijnderts en Kees Mosselman uit Driebergen wa ren bij de 'eerste beklimming het snelst boven, na een uur en 28 minu ten. Anderen deden er aanmerkelijk langer over. Frans Havermans uit Oud-Vossemeer bijvoorbeeld kwam na drie uur en 47 minuten op de top aan. „Aan mijn benen lag het niet. Maar ik zat geregeld zonder adem. Dan rustte ik even en ging weer ver der", legt hij uit. Havermans is vol lof over de organisatie rond het team: „Wij hoefden alleen maar te fietsen. Verder was alles voor ons geregeld." Zijn dorpsgenoot Jack Hommel was één van de vier team leden die vier beklimmingen wisten te halen (de anderen waren Wim Lindhoud en Daan Bolier uit Sint- Annaland, en John Vroegop uit Oud- Vossemeer). Hommel voltooide de tweede klim in één uur en 20 minu ten, de snelste van alle 64 Thoolse beklimmingen. „Als ik op donder dag had kunnen rijden, had ik de zes keer zeker gehaald", denkt hij. Hommel is al jarenlang een fervent toerfietsen Sint-Annalander Kees Goedegebuure was van de Tholena ren het eerst klaar; hij ging één keer naar boven en arriveerde om vier minuten voor twaalf. Als laatste kwam Chris Burgers boven, de Vos semeerder deed drie uren en 57 mi nuten over de klim en was één mi- ut voor sluitingstijd binnen, nderweg had Ivo Slokkers hem op pept toen hij Burgers zittend op n muurtje aantrof. „Dat vond ik ob dat moment belangrijker dan te proberen zelf nog een vierde be- k imming te halen." nnco Fase, Abbie Hommel, Peter Westdorp, Raymond Knijff. Rick- Jan Blom en Erwin Meijnderts (al len Sint-Annaland); Ivo Slokkers, Robert de Jonge en Michel Nelen (Oud-Vossemeer) en Kees Mossel man (Rotterdam) voltooiden drie be klimmingen. Twee keer naar boven gingen Rachella Slokkers-Zwage- maker en Laurien Droogers (Ovm); Sander Goedegebuure, Peter den Ouden en Cent van Dijke (Anl) en Jan Kamst (Almelo). En één beklim ming deden Goedegebuure (Anl); Frans Havermans, Chris Burgers, Frank Hommel en Jacoline de Reus (Ovm)en Roy Kamst (Almelo). Ongeveer driehonderd meter voor de top stond de verzorgingstent van StaVoordó. Boven moest ook het nodige geregeld worden, vertelt Ma thijssen. „Er waren er die niet op de fiets durfden afdalen, dus moesten we zorgen dat ze - met hun fiets - weer beneden kwamen om aan de volgende klim te beginnen." Hij kijkt er met genoegen op terug, maar laat dit werk volgende keer aan een ander over. „Twee dingen zijn zeker: er komt een reünie van StaVoordó, én mijn vrouw en ik lopen volgend jaar de Alpe d'Huez op." Wat nog rest, is de financiële afwik keling. De geldstromen lopen zoveel mogelijk via de stichting. Inclusief de persoonlijke sponsorgelden (én de toezeggingen) van de fietsers (ruim 36 mille) stond de teller an derhalve week geleden op 80.646 euro wat was ingezameld voor KWF kankerbestrijding. Dinsdag was daarvan 63.618 euro overgemaakt. „Er moeten nog een aantal zaken af gerekend worden", legt Ivo Slok kers uit. „Zo is de opbrengst van het benefietconcert (ruim 15 mille - red.) nog niet naar de stichting over gemaakt." Verder moeten de teamle den nog achter de toegezegde spon sorbedragen aan: totaal 5457 euro wat al wel is meegeteld in de tachtig mille. De organisatie van Alpe d' HuZes wil uiterlijk 7 oktober alles afgerond hebben. Gezien de animo om mee te doen zou het Slokkers niet verbazen als de organisatie de eisen voor volgend jaar aanscherpt. „Nu moet je per deelnemer 2500 euro betalen. Dat bedrag zouden ze kunnen verho gen." Het is een gegeven om reke ning mee te houden als de Thoolse deelname aan Alpe d'HuZes een vervolg zou krijgen. Net als het feit dat er waarschijnlijk weer geloot moet worden. Slokkers: „Wel is het zo dat teams die eerder hebben mee gedaan, voorrang krijgen bij de in schrijving." Er deden nog meer Tholenaren mee aan Alpe d'HuZes. Martin Hoevenaars uit Scherpenisse fietste donderdag vijf keer de berg op, met zijn team B.o.Zes. Hoevenaars en zijn vrouw vertrokken begin mei op de fiets naar de Franse Alpen. Lyon Walhout uit Stavenisse (team Fur life) maakte één beklimming, en vond het een bijzonder gevoel om over de finish te komen. Ook Vosse- meerse Sheila van Sprundel (team Anjakuh) ging één keer naar boven. En Pim van Hekken uit Sint Philipsland deed als handbi- ker (team Rijndam racers) mee. Door kramp lukte het hem niet om zijn beklimming sneller te doen dan vorig jaar. De overschrijvingsperiode voor voetballers sluit morgenavond pas, zodat er nog meer wisselingen kun nen plaatsvinden. Benhamou gaat zelf met zijn medespelers Ibrahim Eljilali (doelman), Mohammed Elji- lali, Ilias Eljilali, Mourad Tihani, Nodin Benjilali en Said Ouhamed van Vosmeer naar Tholense Boys. De andere drie vertrekkers bij Vos meer zijn: Mohammed Allaii naar Smerdiek, Tariq Zakriti naar WC en Rachid Bouhoudane naar Halste ren. Hicham Benhamou ziet er naar uit om bij Tholense Boys te gaan voet ballen. „Daar heeft men een bredere organisatie dan bij Vosmeer." Voor Tholense Boys zijn het allemaal be kenden, want vier jaar geleden ver trokken de spelers van Marokkaanse afkomst, nadat ze in Tholen vanaf de F-pupillen in de jeugdteams uit kwamen. Behalve de zeven van Vosmeer krijgt Tholense Boys er nog twee spelers bij: doelman Marcel Nuijten komt van Halsteren weer terug naar Tholen en van WC komt Richy Wahlbrinck. Van de A-junioren bij Tholense Boys stromen Marijn de Hond. Wemer Warsman, Koen Nieuwkoop, Jelles de Kok en Omar Boudou over naar de seniorensectie. Het wordt dus dringen voor een plek in het standaardteam. Voor trainer Paul van Buuren een geweldige luxe, want hij heeft ze op alle posi ties maar voor het uitkiezen, inclu sief de keepers. WHS verliest twee jeugdkeepers. Janko van (waarden gaat van de B- junioren over naar zondagclub Goes. Hij is door trainer Gerard de Nooijer benaderd om doelman te worden van het reserveteam van Goes, waardoor hij ook aan de se lectietrainingen mag meedoen. Het eerste elftal promoveerde zondag naar de hoofdklasse. Pjotr Mosselman, doelman van de A-junioren bij WHS, gaat naar No- ad, zodat zijn Fluplandse vriendin hem meer in actie kan zien. Van het derde elftal van WHS gaan er twee spelers naar een andere club: Joran Hendrickx naar Smerdiek en Wesley Verhoef naarSPS. Noad krijgt met Pjotr Mosselman van WHS een nieuwe doelman. De huidige Fluplandse doelman Corné de Frel wil weer terug in de spits om het aantal doelpunten voor Noad op te vijzelen. Remi van Herk, het afge lopen seizoen goed voor vier treffers in het eerste elftal, stapt over naar Den Bommel, zodat hij dichterbij zijn vriendin op Flakkee zit. Dick van Gijlswijk is zaterdag de nieuwe schutterskoning geworden van schuttersvereniging Cloveniersgilde uit Scherpenisse. Hij deed dat door de jaarlijkse koningsschieting op zijn naam te schrijven. I)ie werd gehouden op het Pluimpotterrein. Bij de koningsschieting is het de be doeling om een houten vogel uit een 21 meter hoge paal te schieten. De koning van vorig jaar, Jaap de Wilde, mocht beginnen met drie voor- keurschoten. Deze misten doel zodat de negen aanwezige schutters op toerbeurt een poging konden doen. Na zes ronden, een uur na de start, schoot Dick de vogel uit de paal. De overige schutters misten, zodat hij zich schutterskoning van 2012 mag noemen. Volgend jaar in juni kan hij zijn titel verdedigen. Dick van Gijkswijk. Het tweede mixteam van tennisclub Sint-Annaland gaat na vier wed strijden nog steeds aan de leiding in de tweede klasse. De tennissers van het Spookhui,sje speelden zaterdag gelijk tegen De Schelde in Vlissingen met 3-3 en daardoor bleef het verschil met de concurrentie even groot. Tennis Schelde en Duiveland hijgen wel in de nek op twee punten achterstand. Sint-Annaland is koploper met 17 punten. Voor het eerste team. dat in de eerste klasse speelt, is een kop positie waarschijnlijk niet meer binnen bereik. Het staat met elf punten achterstand op koploper Sjef op de zesde plek. Het weer werkte zaterdag niet mee voor het tweede mixteam. Het was wel droog, maar er stond een harde wind met windkracht 7 op het ten nispark in Vlissingen. dat gelegen is achter de Boulevard. Rebecca Bijl en Elisca de Jonge verloren de damesdubbel met 2-6 en 0-6. André Verheul en Martijn van der Graaf haalden wel een punt binnen met de herendubbel: 6-3 en 7-6. Martijn en Rebecca speelden de eerste mix en wonnen deze met tweemaal 7-5. Martin Oosdijk en Rebecca speelden de tweede mix en zagen na drie sets het punt naar de tegenpartij gaan: 6-4, 3-6 en 6-3. Samen met Elisca speelde Martin wederom een driesetter. Z& waren op weg de partij te winnen, tot de tweede set in een tiebreak verloren ging. Ook de derde set ging naar Vlissingen, met 6-3. André en Elis ca trokken de stand gelijk door met 6-4 en 6-2 hun gemengde dubbel te De voortzetting van het zaterdagteam van Vosmeer is twijfelachtig nu tien spelers naar andere clubs gaan, waaronder Tholense Boys en Smer diek. „Als vriendenteam hebben w e een leuke tijd gehad bij Vosmeer en dat zullen we zeker missen", zegt aanvoerder Hichan Benhamou. „Maar het had geen zin om door te gaan, nadat er enkelen wilden gaan stoppen. Dan word je te kwetsbaar." gustus in Goes en de tegenstanders zijn Vega 1 en 2 uit Oost-Souburg. Delta uit Colijnsplaat en Herberg 2 uit Kapelle. In de poulewedstrijden bleef het Thoolse team met 248 punten een punt voor op ALM uit Goes. Avontuur 2 uit Goes werd derde op 14 punten afstand van de nummer een. Thea Niemantsverdriet heeft voor elke Alpe d'HuZesser bij aankomst een pioenroos, dus ook voor Ivo Slokkers. Links staat Rachella Slokkers die ook mee reed. Het bandstootteam van biljartclub Hof van Holland uit Oud-Vosse meer heeft de finale bereikt van de competitie van het district Delta Zuid-West. Dat is de derde keer voor dit team, dat wordt gevormd De deelnemers stelden zich op De Waaje op. V.Ln.r. Abbie Hommel, door Jan en Rien van Gorsel. Ad en Cent van Dijke, Robert de Jonge, wethouder Frank Hommel en Rien Goedegebuure, Jos Capello en vrijwilliger Theo van 7 Hof. Jan Burgers. De finale is begin au-

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 15