Amissio<$^ Familieberichten Rein Javi Eendrachtbode 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 3 mei 2012 Avmelot Jonas AliezEv&nboer Gosdljh- H esndrCk^es Simon van Dijke SIMON VAN DljKE LIEVE GERANDA DAG LIEVE GERANDA Plaats uw familieadvertentie in de GERANDA GERANDA VROEGOP-SCHERPENISSE GERANDA VROEGOP Geertje Janna van Dijke Geertje Oma van Bemden BUURVROUW VAN BEMDEN Josefine de Jong-Rijstenbil Fini MARIA JANSEN MARJA GRAAUWMANS- VAN DEN BOSCH WILLEM PIETER GARDENIER WILHELMINAVAN DIJKE-DE HOND Groot is het wonder lij bent zo klein Dankbaar zijn wij God Dat jij ons kindje mag zijn Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Jcmny Jcvnnetje/ Ze is geboren op 26 april 2012. Rens, Sylvia, Thiemen en Babette Reijngoudt 4675 PW Sint PhiIipsland Campweg 5 Hoera een zoon/een broer! Zoon en broer van Lenneke, Rafael en Nina Fructuoso van der Veen Dorsvloer 13, 4691 DLTholen, 28 april 2012 Vol verwondering en met grote blijdschap ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand een zoon Jan/Joch&wv 28 april 2012 Johannes Jeantine Mallan Weststraat 6 4697 GB Sint-Annaland JohawViMjnhmuve*- £r trouwen op D.V. 11 mei 2012 om 12:00 uur in het gemeentehuis van Nieuwleusen. Om 13:15 uur wordt ons huwelijk kerkelijk bevestigd door Ds. G. Kater, in de Hersteld Hervormde kerk Rehoboth te Nieuwleusen. Hoge Markt 1 4694 CE Scherpenisse (toekomstig adres) Schapendijk 25a 7715 PV Punthorst Op 5 mei 2012 zijn onze broer, zwager en schoonzus KeesyeswQr&e£ voyu der Kleijw 40 jaar getrouwd. Wij willen hen hiermee van harte feliciteren en hen nog vele goede en ge zonde jaren toewensen. Jan en Corry Gerard (in liefdevolle herinnering) Willy - Leen (in liefdevolle herinnering) Saar Tholen, mei 2012 1962 2012 Vandaag 3 mei zijn onze (o)pa en (o)ma Wlm/£T Carries 50 jaar getrouwd. Wij willen hen hiermee van harte feliciteren en nog vele fijne jaren samen toewensen. Kamperland: Jaap en Paula Linda en Michiel Patrick Stavenisse: Henk en Jobje Sander Sint-Annaland: Martin en Petra Edwin, Daan 4696 BA Stavenisse, mei 2012 Elenahof, Poststraat 7k Heden overleed, geheel onverwacht, mijn innig geliefde zoon. onze lieve broer, zwager en oom Hij werd slechts 41 jaar. Oud Vossemeer: L. van Dijke-van den Tempel Tholen: I.enie en Ted Tholen: Saskia en Carlo Tholen: Ramon en Mandy Tholen: Pascal Ie Bergen op Zoom: Edwin en F.l St. Annaland: Anneke en Rien Bergen op Zoom: Ellen en Terence Tholen: Betty en Dirk Oud Vossemeer: Willy en Ron John t Breda. 29 april 2012 Correspondentieadres: Koningin Wilhelminastraat 5 4691 GF Tholen Simon is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 in Tholen. waar u op donderdag 3 mei van 19,00 tot 19.30 uur de gelegenheid krijgt om afscheid van hem te nemen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 4 mei om 14.00 uur in Dorpshuis "De Vossenkuil Bou Kooijmanstraat 4S in Oud Vossemeer. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Molenstraat in Oud Vossemeer. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst en persoonlijk na de begrafenis in dorpshuis "De Vossenkuil". i Verdrietig zijn wij door het plotselinge over lijden van onze medewerker de heer Wij wensen zijn familie, vrienden en ken nissen veel sterkte toe met het verwerken van dit zo onverwachte verlies. Met respect denken we terug aan de rustige wijze waarop Simon zijn werkzaamheden binnen de portiekgroep van het Schoon maakbedrijf van De Betho heeft verricht. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho Goes, 29 april 2012 Veel te vroeg ben je van ons weggegaan. Waarom? Wij zullen je enorm missen... Wij wensen Leen, Clarissa, Kira en de ver dere familie veel sterkte toe in deze moei lijke tijd. Jan en Sarina (in liefdevolle herinnering) Wilbert en Jacqueline Nathalie Alexandra en Tanita Elly en Ingrid Stavenisse, 24 april 2012 Lieve Kira en Clarissa Groep 5 en 6 van OBS de Schalm wensen jullie heel veel sterkte met het verlies van jullie moeder. ....en toch steeds weer zullen jullie mama tegen komen. Zeg nooit: Het is voorbij Alleen haar lichaam werd jullie ontnomen. Niet wat ze was en ook niet wat ze zei.... Naomi Sanne Jovanka Colin Faya Daan Rick Lotte Keivin Joeri Joy Melissa Stavenisse, 24 april 2012 Stan Milan Er is niets dat voorgoed verdwijnt als de hérinnering aan jou wordt bewaard. Woorden schieten te kort, we missen je nu al.... Coba Toon Jacqueline Jessica Armando Lorenzo Martin Jolanda Jeffrey Quincy Devaney Stavenisse, 24 april 2012 Met grote verslagenheid hebben wij op veel te jonge leeftijd geheel onverwacht afscheid moeten nemen van ons nichtje Sint-Annaland: Tante Nel en oom Kees Bergen op Zoom: Piet en Carmen Paulien, Chiel Hagestein: Corrie en Toine Renco, Thimo Sint-Annaland, 24 april 2012 Met verslagenheid vernamen we het bericht van het overlijden van op de jonge leeftijd van 39 jaar. We wensen Leen, de kinderen en verdere familie heel veel kracht, sterkteen 's Heeren nabijheid toe. We blijven haar herinneren als een lief, opgewekt "buurmeisje". Rien van Winkelen Sint-Annaland, 24 april 2012 Tuinstraat 26 Bedroefd zijn wij door het plotseling overlij den van onze vriendin Je was een geweldig mens, we zullen je missen We wensen Leen, Clarissa, Kira en familie veel sterkte toe. Karina, Jolanda en familie Stavenisse, 24 april 2012 God is mij een toevlucht en sterkte Met liefde hebben wij afscheid genomen van sinds 1982 weduwe van Jacob van Bemden Anna Jacobapolder, 1 maart 1920 t Tholen. 27 april 2012 Jan en Truus Annemarie en Erwin Robin, Jip, Sterre Marieke en Henk Eva, Bas Christine en Peter Stijn, Daan, Meike, Roos Jan Jaap, in liefdevolle herinnering Rini Lia en Jan - Willem Imka en Marco Amy, Ryan Johanna r en Jan Leen Karima en Bennie Correspondentieadres: Tolweg 2 4693 RA Poortvliet De begrafenis, voorafgegaan door de rouwdienst in de Ontmoetingskerk, heeft plaatsgevonden j.l. woensdag 2 mei op de Algemene Begraafplaats te Poortvliet. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve We zullen haar oprechte betrokkenheid en belangstelling erg missen. Annemarie en Erwin Robin, Jip, Sterre Marieke en Henk Eva, Bas Christine en Peter Stijn, Daan, Meike, Roos Jan Jaap f Imka en Marco Amy, Ryan Johanna en Jan Leen Karima en Bennie Poortvliet, 27 april 2012 Zij heeft haar leven geleefd. Op haar manier gedaan. Een uniek mens is van ons heen gegaan. De buurtjes Anthonisse, Scherpenisse, Bolier Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Poortvliet, 27 april 2012 Er is een Naam, die ik niet kan vergeten, zelfs in de diepste wanhoop niet. Als alles wat ik liefheb wordt gebroken, geen enkel woord mij uitzicht biedt, dan is die Naam mijn enige houvast, dan vind ik daarin toch weer kracht, want alles waar ik nog voor huiver, is in die Naam voor mij volbracht. Altijd sterk betrokken en nimmer afscheid kunnen nemen van haar omgeving, delen wij u mede dat mijn bijzondere vrouw is overle den in haar Heer en Heiland. Verdrietig zijn ook de kinderen en kleinkin deren om het verlies van hun moeder en zorgzame oma. echtgenote van Simon de Jong in de leeftijd van 71 jaar. S. de Jong Simon de Jong Karin de Jong-Elenbaas Mandy en Emiel Simon en Sonja Josefine jacco Jaap de Jong N Marja de Jong-Breure Leo dé Jong Matilde de Jong-van der Male Sam Felix Marjorie 1 mei 2012 Platte weg 26 4694 BB Scherpenisse De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 5 mei om 11.00 uur in de Ont moetingskerk, Zuidplantsoen 3 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in het Holland Huis, Laban Deurloostraat 28 te Scherpenisse. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Gezang 392 vers 5 Bedroefd, maar dankbaar dat haar een lan ger lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante gehuwd geweest met Hendrik Dijkslag t 21 juni 1987 in de leeftijd van 84 jaar. S. Jansen in liefdevolle herinnering M. Jansen-Slager K. Waal-Jansen J. Waal in liefdevolle herinnering P. Jansen C. Jansen-Schot Neven en nichten Tholen, Zorgcentrum Ten Anker, 1 mei 2012 Correspondentieadres: Familie P. Jansen, Wilhelminastraat 12, 4691 GG Tholen. De dienst van Woord en Gebed wordt ge houden zaterdag 5 mei om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Doelweg 7 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bern- hardstraat te Tholen. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in 't Visnet, na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze rouwadvertentie als zodanig beschouwen Daar het ons door de vele reacties onmo gelijk is om iedereen persoonlijk te bedan ken, willen wij langs deze weg onze dank betuigen voor de blijken van medeleven, in welke vorm ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Frans Graauwmans kinderen en kleinkinderen Oud-Vossemeer, mei 2012 Voor de grote belangstelling, telefoontjes, kaarten en e-mails die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn aller liefste man, onze lieve pa, hele fijne opa en mijn oudste zoon zeggen wij u langs deze weg onze welge meende dank. Hieruit blijkt dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor u veel heeft betekend. Ini Gardenier-Kruithof Suzy Wilco Heidi en Rini Sharon en Jordi Merijn Mevr. H. Gardenier-Bervoets Tholen, mei 2012 De overweldigende belangstelling en deel neming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame moe der, oma en overgrootoma hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun wel ke ons dit heeft gegeven. Een speciale dank aap het personeel van zorgcentrum Ten An ker voor de liefdevolle verzorging die er is gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoon lijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Tholen, mei 2012 Voor alle leuke reacties, felicitaties, kaarten en cadeautjes die we na de geboorte van onze zoon, kleinzoon en neefje Jmftivu ontvangen hebben willen wij u allen harte lijk bedanken. Hij is geboren op dinsdag 27 maart 2012 in Zoetermeer. de ouders: Mark en Saskia van Dijke-Tellekamp de grootouders: Adrie en Elly van Dijke Dirk en Ria Tellekamp de ooms en tante: Koen van Dijke en Bianca Moerland Stefan Tellekamp 2652 CB Berkel en Rodenrijs Doesburgerpad 10, mei 2012 7-4-1967 7-4-2012 Na de Heere, willen wij iedereen heel har telijk bedanken voor de vele, vele kaarten en attenties die wij gekregen hebben voor de 45-jarige bruiloft. Ook de kinderen en kleinkinderen bedankt voor het mooie cadeau. Fam. P.M. Bazen-Koopman Sint-Maartensdijk, mei 2012 Mede namens onze kinderen zeggen wij u heel hartelijk dank voor de vele attenties en blijken van belang stelling, in welke vorm dan ook, ontvangen bij de herdenking van ons 65-jarig huwelijksjubi leum. Fam. W.J.M. de Rooij- Verkamman Tholen, mei 2012 Diep ontroerd zijn we door het medeleven de afgelopen tijd. Het is voor ons een enorme steun. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken. Piet en Ria Mosselman Sint-Annaland, mei 2012 Begrafenisonderneming Um verlies, onze zorg... Uw onderneming voor het eiland Tholen en omstreken!! Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding. Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken. Arentine Bout-Kot Tel. 06-41826826 Chris Kot Tel. 06-41826925 www.amissio.nl Molenvlietsedijk 6 4691 HS Tholen

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 4