Sj/eL Pasteltinten en groen de trend, jumpsuits terug van weggeweest Werkzoekenden gaan ook kunstwerk maken voor Spuidam in Scherpenisse EE IHoute Koersballen Tennisdames Sint-Annaland pakken eerste winst seizoen Smash '76 zet stap richting lijfsbehoud in de hoofdklasse Nipte nederlaag voor Emergo in eerste thuisronde op veld i I Ruim honderddertig mensen op modeshow in autoshowroom Donderdag 12 april 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 Herenteam verliest in tweede klasse Heren Damesdubbel Spectaculaire overwinning in degradatiepoule Reserves [COS ATC Scheldestromen Geen geur van olie en rubber maar een mengelmoes van damesparfum. Waar normaal gesproken bij Renault Koe- se in Sint-Annaland auto's in de spotlights staan, waren het donderdagavond acht dames en twee heren. Mode zaak Hebbes organiseerde daar in samenwerking met drogisterij Maja een modeshow. „Groentinten gecombi neerd met pasteltinten vormen dit voorjaar de trend", zei Suzanne van den Bogerd van Hebbes. Pokeren Succesvol Tennisheren in top ranglijst tweede klasse Dames Ruucstoppelen met drie punten terug naar Sint Philipsland Heren 35-plus Jeugd 51 Mooij eerste met twee winstpunten De brugwerkplaats in Sint-Maartensdijk waar werklozen samen een kunstwerk maken, krijgt mogelijk een ver volg. Dat zegt Louis Geleinse van de stichting Dutch Art Match (DAM) uit Goes. DAM wil het project tot het eind van dit jaar door laten lopen. Havenarbeiders interieur Energieweg 11J - 4691 SE Tholen - tel. 0166 60 93 33 www.vanhouteinterieur.nl ATC Scheldestromen werkt echt!! Het eerste damesteam van tennisclub Sint-Annaland heeft zaterdag de eerste wedstrijd van het seizoen gewonnen van Hulster Ambacht. Het werd 2-4 in Hulst voor de tweedeklassers. Het eerste herenteam verloor met 0-6 van MLTC 3. Tennis Yvonne Havermans en Simone Snoep begonnen moeizaam met hun dubbelpartij. De eerste set werd pas bij 7-5 binnengehaald. Hierna bleven Simone en Yvonne de dames uit Hulst onder druk zetten en wonnen hierdoor vrij makkelijk de tweede set met 6-1 Nancy Westdorp en Marion Quist waren gelijkwaardig aan hun oppo nenten en daardoor werd het een par tij van 15 uur met veel lange rally's. Marion en Nancy wilden druk zetten, maar dit pakte niet goed uit waardoor de eerste set verloren ging: 6-3. Ook de tweede set ging naar Hulst met 7- 5. Yvonne Havermans had geen pro bleem met haar tegenstander in de enkelpartij en won de wedstrijd met 6-0,6-1Ook Simone Snoep bleef de dame uit Hulst de baas: 6-1, 6-2. Nancy Westdorp kwam niet in haar spel en verloor met 6-0, 6-2. Marion Quist stelde de winst voor het eerste damesteam van Sint-Annaland veilig met tweemaal 6-4. Het tweede herenteam heeft ook de tweede wedstrijd in de derde klasse verloren. De Goese Maan 2 versloeg de Sint-Annalanders met 5-1. Curtis Goedegebuure en Wim Vermaas ver loren met 6-3, 7-2. William Quist en Gabrie Heijboer begonnen sterk aan de partij, maar bij een 5-2 voorsprong nam de tegenstander het over: 7-5,6- 1Gabrie Heijboer verloor zijn enkel partij met 6-16-0. Ook de tegenstan der van William Quist had aan twee sets genoeg om duidelijk te maken dat hij een maatje te groot was voor de Sint-Annalander: 6-1, 6-1. Curtis Goedegebuure sleepte er wel een puntje 'uit voor zijn club. Hij zette vanaf het begin zijn tegenstander on der druk en liet hem de fouten maken. Goedegebuure won met 1-6,0-6.Wim Vermaas maakte teveel onnodige fouten en dat werd afgestraft door zijn tegenstander. Vermaas verloor vrij kansloos met tweemaal 6-0. Het damesdubbelteam heeft dinsdag met 0-4 verloren van de gedeeld kop loper in de tweede klasse, Scharen- dijke. De Sint-Annalandse dames verweerden zich kranig op hun eigen terrein, want elke partij werd een driesetter. Hanna Moerland en Carina Droogendijk verloren met 3-6, 6-4, 5-7. Willie de Rijke en Gerda van Vossen sleepten er in de eerste set een tiebreak uit. Die werd echter verloren met 6-7. In de tweede set kwamen ze goed terug en wonnen deze met 6-2. De derde set was spannend, maar werd door Scharendijke met 3-6 ge wonnen. Hanna en Willie speelden samen tussen de regendruppels door. Ze wonnen de eerste set met 6-4 en verloren vervolgens met 4-6, 1-6. In de laatste partij speelden Carina en Gerda niet erg constant. Ze verloren de eerste set met 4-6, wonnen de tweede met 6-2 en verloren de laatste set met 3-6. Smash '76 heeft vrijdagavond een grote stap gemaakt richting lijfsbe houd in de hoofdklasse. De eerste in een serie van drie wedstrijden in de degradatiepoule is met 6-4 gewonnen. De overwinning van het Sint- Annalandse tafeltennisteam is spectaculair te noemen, want de wed strijd begon desastreus. Smash stond al snel 4-2 achter, maar boog deze stand uiteindelijk na een aantal bloedstollende partijen om in winst. Smash trad als nummer vijf aan tegen de grootste concurrent die Meede uit Made. Op voorhand leek het een moeilijke opgave' te worden. Kop man Merijn van der Klooster bleek wegens ziekte niet beschikbaar en ook vaste basisspeler Remco Vroeg- op kon niet meedoen. Hierdoor speelde Smash met de oude garde, bestaande uit Christian van 't Hof, Anné van Dijke en Harm Westdorp. Westdorp opende het bal met een kansloze nederlaag tegen Alwin Lensvelt, welke ook van Van Dijke won. Daarnaast had ook Van 't Hof moeite met zijn eerste wedstrijd en verloor hij zijn eerste partij van Johan Verhoeve. Van Dijke won van Peter van der Linden en ook bleek de vroe ger alom geroemde dubbel Van 't Hof/Van Dijke nog steeds effectief. Westdorp verloor ook zijn tweede partij en zo leek een catastrofe in de maak. Maar hier liet de ervaring zich" gelden. Zowel Van 't Hof als West dorp klopte Van der Linden. Boven dien won Van Dijke van de altijd las tige Verhoeve. Zodoende kon Van 't Hof in de laatste partij de kers op de taart zetten met een prachtige over winning op Lensvelt. Een mooi resultaat dat extra dimensie kreeg, doordat concurrent Deume on verwachts bij het kansloos gewaande Tios verloor. Hierdoor staat Smash, met nog drie wedstrijden te gaan, op de veilige vijfde plaats met vijf pun ten voorsprong. Zaterdag speelt het eerste team thuis tegen Tios '51 de tweede wedstrijd in de degradatie poule. Het tweede team speelde zaterdag thuis tegen hekkensluiter Scaldina. De opdracht was om met minimaal 8-2 te winnen. Dit bleek in praktijk toch nog lastiger dan gedacht, maar na een waar tafeltennisgevecht stond toch een prachtige 9-1 op het score bord. Peter Bazen en Peter Hen- drickx verloren de nodige sets. maar wonnen met keihard bikkelen toch Uitslagen van de gespeelde koersbal- wedstrijden van: Meulvliet: Imevr. J. Bos en mevr. J. Verbraeken 29 p.; 2. mevr. N. Deurloo en G. Bolier 26 p.; 3. mevr. H. Schot 25 p.; 4. mevr. A. Suurland en J. Suurland, en mevr. C. Spren kels en W. Bijl, en mevr. R. Bolier en J. Sprenkels 16 p.; 7. mevr. D. Lin- denberg en W. Deurloo 15 p.; 8. me vr. A. Hilgerson en G. v.d. Padt8 p. Gezelligheid vóór Alles/Sint-Maar- ieder drie partijen. Kees van Poort vliet liet een steekje vallen, naast twee overwinningen. Door dit resul taat staat Smash keurig in de midden moot van de derde klasse. Het derde team verloor zaterdag kansloos met 9-1 van Het Markiezaat uit Bergen op Zoom. Alleen Mathijs van de Graaf behaalde een punt voor zijn team. Smash staat nu vijfde (een na laatste) met 15 punten, terwijl de Pinpongers nu zesde staan met 9 pun ten. Op de laatste speeldag treffen beide teams elkaar en lijkt beslist te worden wie er rechtstreeks zal degra deren en wie er een degradatie play off zal moeten spelen. Het vierde team deed afgelopen za terdag uitstekende zaken in de strijd om de tweede plaats in de vijfde klas se. Koploper Kerkwerve werd met 6- 4 naar huis gestuurd en zo zal alles dus aankomen op de komende con frontatie zaterdag tegen de huidige nummer twee.TTC Middelburg. Het gat is nu geslonken tot drie punten. Jan-Willem van Vossen sleepte drie partijen binnen en samen met Chris Hage won hij de dubbel. Hage won evenals Anky Vroegop ook nog een maal. Voor het vijfde team liep het afgelo pen week uit op een regelrechte ramp. Waar Smash met een voor sprong van twee punten begon aan de confrontatie met de nummer 2, Scal dina, is deze voorsprong nu veran derd in een vier punten achterstand door een pijnlijke 8-2 nederlaag. De voortekenen waren ook al slecht, aangezien kopman Job Moerland niet mee kon doen wegens verplichtingen elders. Alleen Jochem van der Kloos ter liet zien wel mee te kunnen met dit niveau. Hij behaalde de enige twee punten. Programma zaterdag: Smash I- Tios '51 14 u.; Effect '71-Smash 2 (vr 13/4) 20 u.; SAR '72-Smash 3 (13/4) 20 u.; Smash 4-Middelburg 14 u.; Smash 5-Kerkwerve 14 u. Jeugd: The Back Hands-Smash 1 13.30 u.; Smash 2-Vice Versa '51 14 u.; Smash 3-Hotak '68 14 u. Arbeidstrainingscentrum 4421 BG Kapelle Tel.: 0113- 34 10 95 www.atcscheldestromen.nl Marchia Houdt uit Poortvliet showt de nieuwe voorjaarsmode aan het publiek in de showroom van Renault Koese in Sint-Annaland. tensdijk: 1. F. de Jong en C. Breure 40 p.; 2. J. Bijnagte en W, Bijl 30 p.; 3. mevr. M. Dane en A. Wielaard 27 p.; 4. mevr. B. Bijnagte en mevr. W. Kloet 25 p.; 5. mevr. A. Bocxe, en mevr. T. Breure en C. van Gorsel 22 P- Oud-Vossemeer: 1. mevr. C. van Mierlo en mevr. R. Nagtegaal 37 p.; 2. mevr. L. Weezenaar en mevr. C. Havermans 35 p.; 3. mevr. J. de Bak ker en mevr. J. van Houte 32 p.; 4. mevr. L. van Poortvliet en mevr. B. Roggeband 18 p.; 5. mevr. M. van Poortvliet 5 p. Zeker honderddertig belangstellen den bezochten de avond. Hoofdza kelijk vrouwen. Mannen bleven veilig op afstand achter één van de staantafels. Aandachtig keken ze hoe hun vrouwen en vriendinnen zich vergaapten aan de nieuwe kle dingcollectie. 'Mok ok eh', moeten ze gedacht hebben. Dit voorjaar be staat de vrouwenmode uit pastel kleuren gecombineerd met groen tinten. Helemaal in is volgens Van den Bogerd de broek met de hoge taille, of om in modetermen te spre ken de 'high wasted'. „Ook de jumpsuits zijn helemaal terug van weggeweest", zegt ze. ,Je kunt ze op verschillende manieren dragen: met taille riem. hoge hakken eron der of 'casual' met slippertjes. Ook skinny jeans, een nauw aansluiten de broek met strakke pijpen, zijn nog steeds helemaal hip. .Zeker in felle kleuren zoals knal roze", zegt ze. „Combineert goed met een T- shirt met opdruk." Bij ieder nieuw model dat de catwalk op liep, klon ken de oh's en ah's je om de oren. Het publiek was duidelijk onder de indruk. Hoewel Suzanne van den Bogerd helemaal thuis is in mode, kwam niet zij maar Carlo van Dienst van Renault Koese met het idee voor de modeshow. „Ontstaan tijdens een avondje pokeren", zegt Suzanne. „Meteen heb ik toegehapt. Een ge weldig idee natuurlijk. De show room is de ideale plek: lekker ruim. Dat heb ik in mijn winkel niet." Met alleen kleren ben je er niet. Daar hoort make-up bij. Nog voor dat Suzanne daarover kon naden ken stond Maja Westdorp van de gelijknamige drogisterij bij haar voor de deur. Ze had lucht gekregen van de modeshow. „Of ze de visa- gie voor haar rekening mocht ne men", zegt ze. ..Dat aanbod heb ik niet afgeslagen." De modellen, acht vrouwen en twee mannen, zijn stuk voor stuk vrienden en familieleden van de onderneemster. .Zonder hun had dit niet gekund", zegt ze. ,Ze hebben allemaal meegeholpen met opbouwen." De modellen hebben het lopen over de catwalk de avond ervoor uitvoerig geoefend. „Dat was ontzettend gezellig." Dat oefe nen werd donderdagavond beloond. De show liep gesmeerd. Tot grote vreugde van Suzanne. „Het is even spannend, zo'n eerste keer." Er liepen niet alleen vrouwen, maar ook mannen over de rode loper. „Blauwtinten zijn dit voorjaar hele maal in de mode bij de heren." De nieuwe trend in broeken land is de zogenaamde chino-broek. Een wij dere broek met een laag kruis. Matthijs Geuze uit Sint-Annaland en Rob Oudesluijs uit Sint-Maar tensdijk tonen de nieuwe collectie aan het publiek. Met een luid ge juich worden ze ontvangen. Johnny Goudzwaard verzorgde die avond de muziek. Na een halfuur loopt de modeshow op een einde. Bezoekers kletsen nog even en bekijken een deel van de collectie die in de showroom staat. Van den Bogerd kan na afloop niet anders conclude ren dan dat het een succesvolle avond is. Maja Westdorp sluit zich daar volkomen bij aan. „Het is een leuke manier van samenwerken tus sen drie ondernemers. Je versterkt elkaar. Zeker voor herhaling vat baar." Ook Carlo van Dienst is te vreden. „Wordt vervolgd", zegt hij. De modellen die aan de modeshow meededen zijn Linda Pluygers uit Scherpenisse, Marjolein van Dam uit Nieuwe-Tonge, Dianne Pluy gers uit Dinteloord, Esther en Sa- mantha Vroegop uit Poortvliet, Janneke van Dam uit Oosterland, Manuela Geuze uit Sint-Maartens dijk. Marchia Houdt uit Poortvliet, Rob Oudesluijs uit Sint-Maartens dijk en Matthijs Geuze uit Sint-An naland. Het damesdubbelteam van tennisclub De Ruucstoppelen is dinsdag middag met drie punten huiswaarts gekeerd na een bezoek aan de Golfbreker in Zoutelande. De Fluplandse hoofdklassers wonnen met 1- 3, dezelfde cijfers als vorig jaar in de thuiswedstrijd tegen dit zelfde team. De Fluplandse dames hebben altijd veel moeite met de grasbanen in Zoutelande en de dwarrelwind vlak achter de duinen is meestal een extra handicap. Tennis Met goede moed begonnen Anja Jansen en Leni Verwijs aan hun par tij die in de eerste set veel onderlin ge strijd opleverde en erg spannend was. Het resulteerde uiteindelijk in een tiebreak die gewonnen werd. De tweede set ging een stuk gemakke lijker en werd met 2-6 winnend af gesloten waarmee het eerste punt binnen was. Lijdie Kot en Betsie Huijsmans had den in de eerste set weinig tegen stand en trokken d<x>r goed spel met 1-6 deze set naar zich toe. In de tweede was er meer tegenstand maar de Fluplandse dames lieten zich het hoofd niet op hol brengen en klaar den de klus met 4-6. Anja Jansen en Betsie Huijsmans konden beiden hun draai niet vinden en maakten teveel fouten waardoor de tegenstandsters vrij simpel de partij wonnen met 6-16-2. Lijdie Kot speelde de laatste partij met Elly van Dijke. die nog nooit een partij had gewonnen op de grasbanen in Zoutelande en daar van een beetje een trauma had op gelopen. Ze nam zich voor dit te doorbreken en meegesleurd door het dwingende spel van Lijdie bleek het onmogelijke nu toch mo gelijk te zijn. Beide speelsters vul den elkaar goed aan en met twee maal 3-6 werden de gastvrouwen verslagen. De Fluplandse dames staan nu met zeven punten uit twee wedstrijden op de tweede plek. Een punt minder dan koploper Bru-Ten. Zaterdag komt Zierikzee op bezoek bij De Ruucstoppelen. De heren uit het eerste team hebben dit paasweekeinde een plekje in de top van de ranglijst veroverd. Ze wonnen zaterdag thuis met 6-0 van Drive uit Sas van Gent. Daarmee staan ze met negen punten uit twee wedstrijden op de derde plek in de tweede klasse. Evenveel punten als de nummer twee en vier. MLTC en Animo. Het team kreeg vooraf een tegenval ler te verwerken doordat Mich iel van der Est zich op het allerlaatste moment ziek meldde. Door het weg vallen van de dubbelspecialist moest meteen een nieuwe strategie bedacht worden. Omdat ook Patrick Walpot verhinderd was, vormden Pim van der Est en Sven Buys het eerste kop pel en Jack Neele en Roland Walpot het tweede koppel. Van der Est en Buys hadden net daarvcx>r al het sterk bezette toernooi van Steenber gen gewonnen en ze lieten zien waarom; met degelijk baselinespel, solide returns en krachtig volley- werk werden de gasten uit Sas van Gent vakkundig gesloopt (6-4,6-1 Neele en Walpot vlogen ook uit de startblokken tegen de wat zwakkere tennissers van Drive. Zonder één bal verkeerd te slaan was de eerste set binnen het kwartier met 6-0 in de tas. Het spel werd daarna wat slordi ger. maar ix>k de tweede set ging naar de Fluplanders: 6-3. Pim van der Est won de eerste set van zijn enkelspel met 6-1. Zfjn te genstander staakte bij 1-1 de tweede set vanwege kramp, zodat de winst binnen was. Sven Buys won met 6- 1,6-0 zijn enkelspel. Roland Walpot boekte met 7-5 en 6- 2 een knappe zege. Jack Neele kwam met bekeken spel en goede loopacties op dezelfde setstanden als Sven Buys op uit: 6-16-0. Zaterdag staat de derby tegen Jacoba van Bei eren in Sint-Maartensdijk op het programma. De 35-plus heren hebben hun twee de wedstrijd tegen de Klappers uit Krabbendijke gespeeld en die ein digde met 3-1 in het voordeel van de Fluplanders. Ad den Engelsman en Kees Ploeg wonnen vrij snel met 6-2 en 6-3. Omdat ook Jan Kot en Adrie van Dijke weinig moeite had den met de andere combinatie van Krabbendijke en met 6-1 en 6-0 wonnen, waren de verwachtingen hoog gespannen. Kees Ploeg en Giel v.d. Est speelden hun partij rus tig en eenvoudig uit met 6-2 en 6-3 winst. Ad en Adrie stonden snel met 3-0 en 4-1 achter tegen het sterkste koppel. Toch kwamen ze nog terug tot 4-4 maar door serviceverlies van Adrie gaf de tegenstanders de kans de eer ste set te winnen met 6-4. De tweede set ging met 6-3 verloren. Emergo heeft met 12-14 nipt verloren van het tweede team van ELKV. De korfballers uit Etten-Leur waren zaterdag te gast in Sint-Maartens dijk. De doelpunten van Hans Peter de Jong (4x), Marnix Somers (4x), Gerrie Anthonisse (2x), Petra de Jong en Maddy Muis waren net niet genoeg om de winst in eigen huis te houden. je Broeren. Bas Crezee, Annemiek Geuze, Jamo Jansen en Michelle v.d. Putten wierpen de bal door de korf. Emergo bleek al snel veel te sterk voor de ploeg uit Hoeven. De F1-jeugd kwam knap terug om een gelijkspel uit het vuur te slepen tegen ADO F2. In de eerste helft was de ploeg uit Sint-Maartensdijk nog niet helemaal bij de les en kon den de gasten uitlopen naar een voorsprong bij de rust. In de tweede helft leek de wedstrijd bij een 1-3 stand gespeeld, maar in een bloed stollende slotfase kwam de thuis ploeg toch nog langszij en was een 3-3 gelijkspel het resultaat. Evy Kostermans maakte alle drie de doelpunten voor Emergo. De F2- jeugd won uit met 2-5 van Juliana. De punten kwamen van Christy den Engelsman (2x), Matthijs de Jong (2x) en Nienke Crezee. Programma zaterdag: Keep Fit- Emergo 1 13.45 u.; Keep Fit-Emer- go A1 12 u.; Scheldevogels-Emergo Cl 10.50 u.; Juliana-Emergo Dl 11 u.; Sporting Delta-Emergo F1 9 u.; Emergo F2-Scheldevogels 10 u. Emergo speelde een prima eerste helft tegen ELKV. De ploeg speelde geduldig en creëerde daardoor vele kansen waar de gasten geen ant woord op hadden. De rust werd be reikt met een 9-4 stand, maar het nadeel daarbij was een geblesseerde speler in de ploeg van Emergo die niet gewisseld kon worden. In de tweede helft leek het Brabantse team dat te beseffen en schroefde het tempo op. Emergo had moeite om de korf te vinden en zag de te genstander steeds dichterbij komen. In de slotfase nam ELKV de leiding en die werd niet meer afgestaan. De D-jeugd won ruim van Spring- Held: 7-1. Ellen de Jong (2x). Bauk- Het kunstwerk voor Sint-Maartensdijk staat nu nog in de hal van Woonboulevard Poortvliet, rechts een maquette van het kunstwerk. Advertentie I.M. Aan het kunstwerk dat volgende week in Sint-Maartensdijk wordt onthuld, werkten zes werkzoeken den. Een paar vonden tijdens het pro ject een baan. De plaatsen zijn door andere werkzoekenden ingenomen, zegt de projectleider. In die zin is de brugwerkplaats geslaagd, vindt hij. ..Maar we zouden het project voor heel 2012 willen vcxrrt zetten." Zover is het nog niet. DAM hoopt nog twee 'commerciële opdrachten' binnen te halen om het financieel rond te krij gen. Voor het kunstwerk in Scherpe nisse wordt in ieder geval dezelfde werkwijze gevolgd. Ook dan gaan er weer zes werkzoekenden in de werk plaats bij Adri Wielaard aan de Wouthoekweg in Sint-Maartensdijk aan de slag. Een van de zes die aan het kunstwerk in de smalstad werkte, gaat meewerken aan het kunstwerk in Scherpenisse. Het kunstwerk voor Sint-Maartens dijk, ontworpen door Danny van Rijt uit Geersdijk, wordt volgende week donderdag onthuld door de wethou ders Kees van Dis en Jan Oudesluijs. Het is onderdeel van het project het onzichtbare zichtbaar maken van de Heidemij voor Sint-Annaland. Sint- Maartensdijk en Scherpenisse. In al le drie gevallen gaat het om de ha vens die verdwenen zijn. De kunst werken verwijzen ernaar. Het beeld voor Sint-Maartensdijk is het eerste dat klaar is. Het is nu nog tot woensdag te zien in de entreehal van Woonboulevard Poortvliet. Het roestvrijstalen beeld is geïnspireerd op het stratenpatroon van het dorp en de loop van de Pluimpot. Op de plaats van de haven steekt een schip de ruimte in. Het beeld glimt de be zoekers tegemoet. Ze lopen er bijna recht op af, maar bijna niemand slaat er acht op. De meesten kijken me teen naar de muur, schuin achter het kunstwerk waar de verschillende af delingen van de Woonboulevard op worden vermeld. Ze zijn vooral geïn teresseerd in de meubels en niet zo zeer in de kunst. Van Van Rijt is ook een aantal meubels te zien die hij via de brug- werkplaatsmethode heeft gemaakt. Daarnaast zijn er maquettes van het kunstwerk in Sint-Maartensdijk en Scherpenisse te zien. Voor Scherpe nisse bedacht hij een schip met zei len dat gelost of geladen wordt door havenarbeiders. Het zou moeten komen op de Spuidamstraat, onge veer tussen het tankstation en het praet'uusje. Linda Mooij uit Sint-Annaland heeft zondag met haar paard Beaufort een eerste prijs gewonnen in de klasse LI van de dressuurwedstrijd in Oude Tonge. „Hij liep op zijn paasbest", zei Mooij over haar grote zesjarige ruin. „Hij is door de 1.80 meter en erg sterk, dus ik moet altijd wel mijn handen aan het stuur houden, zeg maar." Haar winnende proef werd beloond met 206 punten, twee winst punten. In de eerste proef werd ze derde met 182 punten, zodat het lid van de Eendrachtruiters in totaal met drie winstpunten huiswaarts keerde. Ze ging samen met plaatsgenoot Nicky Quaak naar het concours. Zij zadelde Antalya voor twee proeven in de klasse L2. Ze werd vijfde met 188 punten en haalde in haar andere proef 177 punten. Ook Lieke Beve lander. eveneens uit Sint-Annaland, beleefde op dezelfde wedstrijd een mooie paaszondag. Zij won met Or chidee een proef in de klasse Ml (188 punten) en werd tweede met 182 punten. Linsey van der Slikke uit Tholen won zaterdag met haar pony Surprice twee L-springparcour- sen in Alblasserdam. Met haar nieu we D-pony Keybir werd ze maandag vierde in Stad aan 't Haringvliet. Advertentie I.M. Zit je thuis zonder werk en vind je het moeilijk om weer aan de slag te gaan? Arbeidstrainingscentrum Scheldestromen blijkt echt te werken! Kijk voor praktijkverhalen op onze website:

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 9