Degradatiezorgen Vosmeer nemen toe na onnodig verlies Bezoek zaterdag om 15.00 uur de competitiewedstrijd 2 Tholense Boys SVG RENAULT K0ESE OVERBEEKf t JAN DljKE b puiteri j reclamel HOPMANS sSEENSE MAKELAARDIJ 0.6. UW THUI! IS □□EL! Jansen Tholen B.V. AUTOSCHADE LABO BAL www.schoonenbv.nl Extra thuiswedstrijd voor Tholense Boys op 7 april VERJflflL Tholense Boys zet kledingsponsors in het zonnetje BEN VAN DER HEIDEN rlXI-i m www.eendrachtbode.nl 16 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 29 maart 2012 'Thoolse derdeklassers eindigen allen met tien man' Zware tweede helft voor tien man Noad Tholense Boys met vlagen rommelig Modoc uitzendbureau steekt Tholense Boys Cl in het nieuw WieleR Uw fiets scoort u natuurlijk bij www.renaultkoese.nl Van 't Hof Aluminium B.V. profile tyrecenter C1000 lage prijzen zo voor het inkoppen LEUNIS 0166-604522 ook bij u installeert: Installatiebedrijf Contant UW WAARBORGINSTALLATEUR ADRIE VAN BURGH Pupil van de week NIET ALLEEN BETER IN BANDEN AUTOBEDRIJF zien horen Wtholen Vosmeer bewees zichzelf een slechte dienst door het duel tegen de recht streekse concurrent Kapelle met 2-3 te verliezen. Op vier ronden van het einde staat de formatie van Guno Pelgrim daardoor onder de degradaties- treep. Voor Noad '67 en Tholense Boys wordt het lastig om zich te plaatsen voor de nacompetitie. hoewel de Fluplanders de zege bij Krabbendijke met 1-2 naar zich toe trokken en daardoor meedoen in de derde periode. Tho lense Boys bleef bij Seolto steken op 1-1. Het duel tussen WHS en Killandia werd afgelast omdat de scheidsrechter verstek liet gaan. ..Het leek wel of sommige spe lers van ons in de slaapstand stonden." Vos meer-coach Guno Pelgrim kon zich na het 2-3 verlies van zijn ploeg tegen het bezoekende Kapelle niet kernach tiger uitdrukken. Met name voor de pauze gaven de oranjehemden in het cruciale duel niet thuis. De start was nog veelbelovend, met Mo Allali die bij een van de eerste schermutselin gen meteen raak schoot: 1-0. Een verkeerde taxatie van doelman Ibra him El Jilali bij een hoge bal bracht Kapelle al snel op gelijke hoogte: 1 -1 Na die tegenvaller ging de thuisclub vooral tegen zichzelf voetballen. De onderlinge irritaties bij verkeerde pas ses namen toe. en ook de arbiter moest het vaak ontgelden. Halverwege de eerste helft nam de Zuid-Bevelandse formatie de leiding, bij een communi catiefout tussen doelman El Jilali en zijn verdedigers: 1-2. Een bizarre goal. met een ongevaarlijke voorzet die plots vreemde capriolen maakte na onderweg te zijn aangeraakt, zette Vosmeer na een halfuur zelfs op een 1-3 achterstand. Met de nodige aan passingen probeerde Pelgrim orde op zaken te stellen. De voorin gestarte Ilias Hl Jilali werd bijvoorbeeld terug gehaald naar de achterste linie. De niet fitte schutter Rachid Bouhoudane moest ntxxlgedwongen in het eerste bedrijf al plaatsmaken voor Bi lal Azarkan. In de tweede helft gooide Vosmeer alles op de aanval en werden de bezoekers met de rug tegen de muur gedrongen. Meer dan een treffer van de uit de draai raak schietende Azarkan in de 73e minuut leverde het offensief niet op, ook al omdat de doelman van Kapelle zich onder scheidde met enkele knappe reddin gen. Hicham Benhammou viel nog uit met een armblessure. De altijd protesterende Mohammed Ezzagh- rayri haalde het einde evenmin. De flankverdediger kon inrukken na zijn tweede gele kaart, zodat Vosmeer in het laatste kwartier met tien man ver der moest. In de slotfase leek de thuis club bij een mooie vrije trap van Mourad Tihani toch nog het verdien de gelijkspel uit het vuur te slepen. Met een ultieme reflex dompelde de goalie Vosmeer verder in mineur. Pel grim was na aflixip zwaar teleurge steld. „We begonnen veel te slap aan deze wedstrijd. Terwijl Kapelle vanaf het begin doordrongen was van het belang van deze partij. Vervolgens ra ken er weer teveel jongens opgefokt, en dat kunnen we er nu niet meer bij hebben. Het houdt een keer op." Pel grim gelooft nog steeds dat Vosmeer derdeklasser kan blijven. „Maar het wordt een lastig verhaal, dat geef ik toe. Technisch gezien lukt het alle maal wel. Maar op mentaal vlak heb ik mijn vraagtekens. En als Hicham en Rachid wegvallen, hebben we plots een smalle selectie." Wie verloor zou afhaken voor de prij zen. Dat was op voorhand de inzet bij het duel tussen Krabbendijke en Noad '67. De bijna weer op volle oorlogs sterkte aangetreden formatie van Jo- han Sulkers trok dik verdiend aan het langste eind: 1-2. Sulkers had enkele opmerkelijke aanpassingen doorge voerd in de opstelling. Rob den En gelsman was als centrale man doorge schoven naar het middenveld. Martijn Reijngoudt fungeerde nu achterin als slot op de deur. Vcxirin was Frank den Engelsman terug in de gelederen. „Rob eist toch wat makkelijker de bal op en achterin komen de coachende kwaliteiten van Martijn beter tot zijn recht", gaf Sulkers als uitleg voor de positiewisselingen. De aanpak werk te, met vlotte combinaties die de ver dediging van Krabbendijke keer op keer uiteen rafelden. Na een kwartier zorgde Wiljan Lisseveld voor de ope ningstreffer. Niet veel later liet Frank den Engelsman zien dat hij terug aan het front was: 0-2. Ook Lars Steijn verscheen nog een keer oog in oog met de doelman. Er leek geen vuiltje aan de lucht, totdat Remi van Herk bij rust commentaar gaf op de leiding. Op weg naar de kleedkamer beteken de het voor de Fluplandse middenvel der een tweede gele kaart en einde van de partij. „Dat was van hem geen slimme keuze. Je dupeert de ploeg daarmee", aldus een verbolgen Sul kers. Met een mannetje extra gelixif- de Krabbendijke plots weer in zijn kansen, zeker na de fel bekritiseerde aansluitingstreffer. Na een blessurebe handeling rekende heel Noad op te ruggave van de bal, maar de thuisclub dacht daar anders over: vanuit de in gooi werd de aanval gezocht en lag de 1-2 in het net. Met nog een halfuur op de klok werd het een zware middag voor de Fluplanders. Frank den En gelsman bleef voorin de enige spits, met Stephan van der Peet meer in zijn rug. Achterin won Jeroen Reijngoudt vrijwel alle kopduels, zodat het offen sief van de thuisclub weinig open kansen opleverde. Bij een uitval in de slotfase werd Frank den Engelsman in het zestienmetergebied neergelegd en mocht Lars Steijn de toegekende penalty benutten. De doelman kwam echter als winnaar uit hel onderlinge duel, zodat het spannend bleef tot de laatste seconden van de mini bemeten blessuretijd. Met zeven punten uit drie duels beschikt Noad over goede papieren in de derde periode. De feeststemming werd gedrukt dooi" het uitvallen van Rob den Engelsman (enkelblessure). De aanvoerder is naar verwachting enkele weken uitge schakeld en recidivist Van Herk kan een schorsing tegemoet zien. Invaller Mitchel Jansen kreeg in de slotminuut nog een geweldige kans op de winnende treffer. Vrij voor de doelman verlegde de voor de moege streden diepste spits Arjan van Dijke in de ploeg gekomen Jansen de ver antwoording naar een denkbeeldige medespeler: weg kans, geen overwin ning. Tholense Boys sloot in Zeven bergen bij Seolto af met I -1Volgens coach Paul van Buuren was dat geen verkeerde uitslag. „Voor ons had er misschien meer in gezeten als we on ze goede start hadden voortgezet. Maar het was bij vlagen ook erg rom melig." In de openingsfase klopte het bij Tholense Boys, met Freddy Si mons en Merien Hopmans in de mandekking en ook weer een basis plaats in de laatste linie voor de jonge Werner Marsman. Auke Bovenberg moest in die opstelling op het mid denveld voor het verschil zotten. Se olto werd van meet af aan onder druk gezet en rechterspits Matthijs van Stee kopte juist naast het doel. Na een kwartier zakte het in bij de bezoekers. Van Buuren: „We vergaten steeds om druk op de bal te zetten en probeer den mee tc gaan in hun fysieke spel. Dat lukte ons niet en we gingen steeds meer duels verliezen." Na een halfuur nam Seolto de leiding, op een manier die er bij Van Buuren niet in Op zaterdag 24 maart was het voor de Cl van Tholense Boys dan eindelijk ook zover. Marja en Linda de Heer van Modoc uit zendbureau waren in alle vroeg te aanwezig om de nieuwe kle ding uit te reiken aan de Cl-junioren zodat die in de nieu we tenues en trainingspakken aan de wedstrijd tegen RCS C2 uit Oost-Souburg konden begin nen. Of het nu aan de nieuwe kleding lag of aan de aanwezig heid van de sponsor zullen we nooit weten, maar de wedstrijd werd gemakkelijk gewonnen met 5-2. Tholense Boys bedankt Marja en Linda voor de mooie kleding. Wie ook een (jeugd)team van Tholense Boys wil aankleden, kan contact opnemen met Mi chael Marinus van de sponsor commissie. (advertentie I.M.) kon. „We lieten ze veel te gemakke lijk voorzetten vanaf de vleugel, bij de tweede paal verloren we het kop duel en vervolgens konden ze de bal gewoon binnen lopen." Koit na de hervatting kwam Tholen langszij, uit een vrije trap van Erwin Doggen die precies op het hoofd van Niels Hop mans werd gelegd: 1-1. In het laatste kwartier moesten de bezoekers met tien man verder, na een tweede gele kaart voor Hans Willem Hopmans. Joey Dcurloo raakte bij een vrije trap nog de buitenkant van de paal, voor dat hij werd afgelost door Martin de Waal. Laurens Bovenberg loste Mat thijs van Stee af. Door de remise raakt Tholense Boys achter bij de subtoppers, en daarmee verliezen de geelzwarten ook het zicht op de na- competitie. THOLEN VOORHEEN TERLOUW Tweewielercentrum Tholen Bebouwdendam 5-7 4691 EH Tholen Tel. 0166-606300 RENAULT Co Sponsor Veilingweg 15 Sint-Annaland Tel. 0166 - 65 36 25 ramen, deuren, winkelpuien automatische deuren Tevens uw adres isolatie glas v00r alle rolluiken, zonwering glassoorten Slabbecoornweg 214691 RZ Tholen Tel. 0166-604140, Fax 0166-604123 U zoekt een beëdigd makelaar!taxateur op het eiland Tholen! Hans Hopmans, Molenvlietsestraat 5, 4691 BT Tholen. Telefoon 0166-603525 www.hopmansengeense.nl TEGELS BOUW 8c AFBOUW T 0166 606 681 E info@en3elsmantholen.nl www.engelsmantholen.nl Profile Tyrecenter Rinus Roon Nijverheidsweg 8 4695 RC St. Maartensdijk Tel. 0166-664198 De Cl in de nieuwe tenues met links Marja en rechts Linda de Heer van Modoc uitzendbureau SLIM BEZIG! C1000 JURGEN STROOT Postweg 3a 4691 RH Tholen ma t/m za 8.00-20.00 u. Burgemeet25, 4693 CJ Poortvliet R|: '9» 5 Raiffeisenstraat 2, 4697 CG Sint Annaland1 (0166)61 25 09 (0166)6129 12 <^h'D info@overbeeke.nl www.overbeeke.nl verzekeringen financiële diensten hypotheken pensioenen Aswintha Scheepvaart B.V. MAKELAARS www.leunis.nl e-mail: adres: info@jansentliolen.nl www.jansentholen.nl •Machinebouw "Laswerk •Verspanende bewerkingen •Superflnishing walsrollen •Vlamspuiten "Industriële automatisering •Industrieel technisch •Elektrotechnisch onderhoud installateur Slabbecoornweg 51 4691 RZ Tholen Tel. 0166-601090 Fax 0166-604257 Gas - Water - Sanitair - Centrale verwarming - Elektra - Loodgieters- en dakdekkerswerken Dalemsestraat 5 *11101611 Tel. 0166-602581 Fax 0166-603104 06-53832718 info@contant-installatie.nl ITEIO www.contant-installatie.nl voor autoschades bij alle merken complete schadeafhandeling bij uw verzekeringsmaatschappij Focwa eurogarantiebedrijf Voltstraat 2, Tholen, tel. 0166-607060 schoonen Automobielbedrijf - Autoschadebedrijf RMP6R6STRRRT 1THOLEN, T6L. 0166-603079 voor grote en kleine: BEURTEN REPARATIES SCHADE EN REPARATIES NIEUWE en GEBRUIKTE ERKEND APK ll-KEURINGSSTATION AUTO'S Op zaterdag 7 april staat er een extra thuiswedstrijd voor Tholense Boys op het programma tegen Rillandia. Zowel het eerste als het tweede team uit Rilland werd een aantal weken geleden afgelast vanwege een schijnbaar on bespeelbaar veld. De consul heeft echter geconstateerd dat de afgelasting van de wedstrijden om die reden niet noodzakelijk is ge bleken en heeft dit gemeld aan de KNVB. De KNVB heeft vervolgens beide teams bestraft wegens het onterecht afgelasten van de duels met Tholense Boys en ZSC '62. Zowel het eerste elftal als het tweede elftal van Rillandia krijgen drie punten in mindering Bovendien heeft de voetbalbond de inhaalduels omgezet in een uitwedstrijd. Dat kan in het voordeel uitpakken van de geel zwarten omdat ze thuis beter presteren dan uit. Al was de zwaarbevochten 3-2 overwinning in september daar niet direct een goed voorbeeld van. Eerst komt a.s. zaterdag de hekkensluiter SVG op bezoek, laten we oppassen voor onderschatting en de drie punten in eigen huis proberen te houden. Een 3-0 overwinning zoals in het uitduel zou meer dan welkom zijn. Kom de ploeg steunen op Sportpark de Bent, de wedstrijd begint om 15.00 uur. Thijmen van Leeuwen. Als we zaterdag de thuiswedstrijd Tholense Boys - SVG op het pro gramma hebben staan is Thijmen van Leeuwen daarbij de Pupil van de Week. Thijmen is 10 jaar oud en al lid vanaf de Smurfen. Onze Ajax-fan is fanatiek en wil later net zo goed worden als zijn grote voorbeeld Messi. Zijn zus Merel is ook een fanatiek voetbalster, die haar mannetje staat in de verdedi ging. Met zijn vader dolt hij graag een balletje en oefent hij trucjes. Zijn droom is profvoetballer wor den maar eerst nog de.CNS Re- genboogschool afmaken. Op za terdag speelt Thijmen in het team van Wim, Anita en Wim, de El dus. Zijn positie is verdediger maar hij wil ook wel mid-mid spe len. Zijn grootste angst is blessures oplopen, zijn specialiteit hard schieten. Wat we verder nog over hem kunnen vertellen is dat zijn lievelingseten friet of pizza is en een hond zijn favoriete huisdier. Van Tholense Boys 1 kent hij Joey, Matthijs en Laurens en hij wenst hen samen met hun teamgenoten succes Molendijk 3-4 ST.MAARTENSDUK Tel.10166! 66 23 15 www.verjaal.nl Wassen - Drogen - Vriezen - Koelen - Home Cinema LCD/Plasma - Huishoudelijk apparatuur Digitaal foto en film - Digitale TV - Computer accessoires Installatietechniek Professioneel geluid - Eigen Service dienst Voorafgaand aan de wedstrijd tegen koploper the Gunners uit Breda heeft de sponsorcommissie van Tholense Boys een lunch georganiseerd voor zijn trouwe hoofdsponsor en de in dit seizoen nieuw aangetrokken subsponsoren. Sinds het begin van dit seizoen staan er buiten de trouwe hoofdsponsor Aswintha Scheepvaart ook de namen van Eetcafé The Sixties, Renault Koese, Valora promotions en aannemersbedrijf Deurloo op alle nieuwe tenues van de vereniging. Bovendien prijkt op alle nieuwe trainingspakken van de vereniging de naam Cor van Raay elektrotechniek uit Ber gen op Zoom en zijn de tassen ook voorzien van het logo van Deurloo. Als dank voor deze geweldige bijdrage aan het verder pro fessionaliseren van onze vereniging kregen alle partijen na afloop van de lunch een ingelijst shirt als aandenken om daarna gezamenlijk de spannende wedstrijd tegen The Gunners te bekijken. Namens Tholense Boys heel veel dank voor jullie bijdrage de komende seizoenen! Hoofdsponsor Aswitha en de nieuwe subsponsoren Eetcafé The Sixties, Renault Koese Valora promotions, Cor van Raay elektrotechniek en aannemersbedrijf Deurloo krijgen uit handen van bestuurslid sponsoring Michael Marinus een ingelijst shirt uitgereikt als dank voor hun bijdrage. v.l.n.r.: Michael Marinus, Paul Deurloo, Stefan Kuhn, Rene van Ee, Geert van der Rijssen, Stephanie Boontjes en Hans Koese. atif u/1 Zuid Oudaan 6- 4691 HH Tholen Tel. 0166-603381 Mob. 06-28673864 -jp Fax 0166-612032 E-mail: info@atelieraurum.nl www.atelieraurum.nl ■ia Bal Wattstraat 3, Tholen, Slabbecoornweg 43, Tholen, tel. 0166-602440, fax 604440 www.autobedrijflial.nl Halsteren Dorpsstraat 128 t: 0164 - 682160 Tholen Markt 8-10 t: 0166 - 604947 info@benvdheiden.nl www.benvdheiden.nl Stevinweg 11, Tholen, tel. 0166-604418 Openingstijden: ma. t/m wo. 8.00-18.00 u. do. en vr. 8.00 tot 20.00 u. za. 8.00-17.00 u. JE MAAKT HET MET FIXET L Nijverheidsweg 4 4695 RC Sint-Maartensdijk Tel. (0166)66 71 81 Vang 4-6 4661 TX Halsteren Tel. 0164-685090 www.fixetsintmaartensdijk.nl www.fixethalsteren.nl Vliethof 8 4691 HAThoien Tel 0166-606643 Fax 0166-606711 http://www.apotheektholen.nl/ De apotheek is geopend ma t/m vr 8.30 17 30 u. En za 11.00-12.00 u. Herliaalrecepten, welke u voor 11,00 uur bij de arls of via internet heeft herhaald, kunt u de volgende dag ophalen in de apotheek. Buiten openingsuren kunt u uw recept ook ophalen met uw klantenpas uit de uitgifte automaat. DE THOOLSE COURANT Bel voor een abonnement 0166-657007 of kijk op internet:

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 16