'*ri '<ëm A Familieberichten Geert Jurre/ steenhouwerijdeKort www.dekortnatuursteen.nl DE VLIEGER Kowlyvwv LEENDERT WALPOT LEENDERT WALPOT LEEN WALPOT LEENDERT WALPOT LEEN WALPOT KEES WESSELS L. WALPOT CATHARINA JOHANNA NOORTHOEK-LABRUYÈRE CATHARINA JOHANNA NOORTHOEK-LABRUYÈRE CATHARINA JOHANNA LABRUYÈRE KLARA JOHANNA PONSE-DE KIEVID uitvaartv UITVAARTZORG Vervolg familieberichten zie pagina 6. 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 15 maart 2012 Lieve Pappa en Mamma Hartelijk Gefeficiteenf met juffie 12 lj2 jarig Huwelijk op D.V. 17 Maart a.s. Blij zijn wij met de geboorte van ons doch tertje en mijn zusje Rosalynn is geboren op 10 maart 2012 en het zusje van Mary linde JanKees, Wendela en Marylinde de Graaf 4671 GA Dinteloord Prinses Margrietstraat 3, 0167-524244 Verwonderd en blij ontvingen wij uit Gods hand een zoon Kleun- Cjerard/ We noemen hem 11 maart 2012 Gerard en Annelieke Ponse Laban Deurloostraat 2B 4694 BR Scherpenisse 0166-610827 Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje 13 maart 2012 Jack, Digna, Niek en Cas van Poortvliet Noordstraat 25 4697 EW Sint-Annaland Onze lieve ouders P.A.C. Scherp^nCysez e*v A.J. SoherpeAWr^-Kij nberfy waren op dinsdag 13 maart 25 jaar getrouwd. We willen hen hiermee van harte feliciteren en wensen hen nog vele goede jaren toe. Kailey en Corné Mike 4697 DC Sint-Annaland, maart 2012 De Casembrootstraat 17 121 Ja, het is echt waar, dit jonge stel is al 40 jaar een paar. Hartelijk gefeliciteerd Leonard, Miranda, Jasper en Anne Mol Herbert, Margreet, Jeile en Niek Mol 4695 JB Sint-Maartensdijk, maart 2012 Plevierlaan 24 Op 16 maart 2012 is het 50 jaar geleden dat JcuxAyervHctatje/ Stokma^-B ewelcunder in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd namens Trudi en Marus Majanka - Bram, Tracy en Maik Karlos - Hanna Klarina Jacobina - Adriaan Martina Cor en Christina Angela Mandy Lenny 4693RH Poorvlietmaart 2012 Kadijk 14 «i mamma bedank dat u altijd zo qoed voor ons als yayya op ut af. Liefs van Daniël,Jesse.RuGen.Benjamin Jutfitft Stavmisse, Kerkstraat 63 4696 RA "Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorg zame vader en opa echtgenoot van Jacoba Maatje Quist in de leeftijd van 77 jaar. Sint Philipsland: J.M. Walpot-Quist Apeldoorn: Jan Walpot Lia Walpot-Noorthoek Niel en Katarina Marien en Steven Tholen: Sjaak Walpot Bruinisse: Johan Walpot Corrine Walpot- Wagemaker Ilse, Sofie Tholen: Leo Walpot Heieen Walpot-Geense Leonard en Janneke, Floris Elise Thomas en Ariëtte Mirthe Goes: Thea Eckhardt-Walpot Kees Eckhardt Corné Leendert en Annette Rijn Jan Sint Philipsland: Teus Walpot Marianne Walpot-Geense Lidian, Evert, Jacco 11 maart 2012 Schoolstraat 50 4675 BM Sint Philipsland Gelegenheid tot condoleren D.V. donder dag 15 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem. in Ned., Voorstraat 36 te Sint Philipsland. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 16 maart om 13.15 uur in de kerk van de Oud. Ger. Gem. in Ned., Achter straat 31 te Sint Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Phi lipsland. Indien u de dienst wenst bij te wonen, wordt u vriendelijk uitgenodigd om 13.00 uur, in gepaste kleding, in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Ceen bloemen Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom echtgenoot van Jacoba Walpot-Quist Janus Walpot (in herinnering) Corrie Walpot-V.d. Welle (in herinnering) Piet Walpot (in herinnering) Mien Walpot-Quist Henk Walpot (in herinnering) Ina Walpot-de Bruijne Jane Faasse-Walpot (in herinnering) Johannes Faasse (in herinnering) Sien Lindhout-Walpot David Lindhout CeeS Walpot (in herinnering) Janna Walpot-Wagemaker Glijn Walpot Mien Walpot-van der Reest Rinus Faasse Els Faasse-Koster neven en nichten Sint Philipsland, 11 maart 2012 r i Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager Maat Kaashoek-Quist t Henk Kaashoek Mientje Verwijs-Quist Wim Verwijs t Corrie van Oudenaarde-Quist Rien van Oudenaarde Bram Quist t Maat Dieleman-v.d. Reest Kees Dieleman Jan Quist Greta Quist-Wesdorp Hans Quist Dineke Breeman-Quist Frans Breeman Laura den Braber-Quist Kees den Braber Sjaak Quist Sjanneke Tussenbroek Anke Geense-Quist Adrie Geense Tiny de Vos-Quist Andries de Vos Tanny Quist Marja v.d. Zande-Quist Ron v.d. Zande Sint Philipsland, 11 maart 2012 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden op 11 maart 2012 van de heer in de leeftijd van 77 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij de wijze waarop hij in de periode 18 juni 1970 tot en met 14 april 1998 zijn werkzaamheden als raadslid van de voormalige gemeente Sint Philipsland en de gemeente Tholen heeft verricht. Tevens was hij van 1 september 1970 tot en met 31 december 1994 wet houder van de voormalige gemeente Sint Philipsland. Wij herinneren hem als een betrouwbaar en gedegen raadslid en bestuurder, die over een uitgebreide dossierkennis beschikte en die een grote mate van maatschappelijke betrokkenheid heeft getoond. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkin deren en familie veel sterkte en troost toe, bij het verwerken van dit grote verlies van een geliefde. Met gevoelens van oprechte deelneming, Burgemeester en wethouders van Tholen, De secretaris, S. Nieuwkoop De burgemeester, W. Nuis De Gemeenteraad van Tholen, De voorzitter, De griffier W. Nuis mw. mr. W.C. Antes Tholen, 12 maart 2012 Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van de heer Gedurende vele jaren hebben wij met hem samengewerkt in de gemeenteraad van de voormalige gemeente Sint Philipsland. Met waardering en grote achting denken wij te rug aan zijn betrokkenheid bij de gemeente en zijn inzet voor het behoud van de iden titeit van Sint Philipsland. Met groot respect herinneren wij ons zijn rechtschapenheid en onverkorte binding aan een Bijbels ge normeerde politiek. De Heere gedenke en sterke zijn vrouw, (klein)kinderen en verdere familie in dit ver lies. H. Geluk C. van 't Hof Sint Philipsland, maart 2012 Onze dank voor de hartverwarmende blij ken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Rie Wessels Kinderen en kleinkind Stavenisse, maart 2012 Met verslagenheid en droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer Als wethouder in de voormalige gemeente raad van Sint Philipsland en later als raads lid in de gemeenteraad van Tholen heeft hij met de van God ontvangen gaven op een integere en betrokken wijze in getrouwheid zijn krachten mogen geven voor de zaak van de SGP in de gemeenteraad. Wij bidden zijn vrouw, kinderen en klein kinderen de ondersteuning van de Heere toe bij het verlies van hun innig geliefde man en onvergetelijke vader en opa. Namens de wethouder, de fractie en het be stuur van de SGP Plaatselijke Kiesvereniging in de gemeente Tholen C. van 't Hof, voorzitter M.J. van Dijke, secretaris P.W.J. Hoek, wethouder H.W. van Eenennaam, fractievoorzitter Sint Philipsland, maart 2012 Diep bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van haar hebben mogen ont vangen, delen wij u mede dat, na een peri ode van afnemende krachten door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma sinds 21 december 2001 weduwe van Abraham Marinus Noorthoek Sint Philipsland Geboren, Overleden, 23 januari 1921 9 maart 2012 Dat wij de kracht mogen ontvangen dit zware verlies te dragen. Sint Philipsland: Eljo Verwijs-Noorthoek Bram Verwijs Clarinda en Kees-Jan, Lars Harm en Joyce, Robbin, Anouk Maurits en Marjoke, FemkeStefan Pieter en Mariska Jos Noorthoek Janny Noorthoek-Joppe Bram en Wilma Marlinda, Julianne, Anne-Mirthe Coen en Ellis, Jurrian Caroline en Arjan, Loran Lennard Carla Noorthoek Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Curadomi en Allévo voor de liefdevolle verzorging. Gladiolenstraat 11 4675 BA Sint Philipsland De rouwdienst zal gehouden worden heden donderdag 15 maart om 13.15 uur in het verenigingsgebouw van de Oud Gerefor meerde Gemeente in Nederland, Voorstraat 36 te Sint Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Phi lipsland. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame oma Wij zullen nooit vergeten wat zij voor ons heeft betekend. Clarinda en Kees-Jan, Lars Harm en Joyce, Robbin, Anouk Maurits en Marjoke, Femke, Stefan Pieter en Mariska Bram en Wilma, Marlinda, lulianne, Anne-Mirthe Coen en Ellis, jurrian Caroline en Arjan, Loran Lennard Sint Philipsland, 9 maart 2012 Bedroefd delen wij mee dat in de leeftijd van 91 jaar is overleden onze lieve schoon zuster en tante weduwe van A.M. Noorthoek We wensen de kinderen en verdere familie Gods nabijheid en troost toe. M. Labruyère (in herinnering) A. Labruyère (in herinnering) Goes: W. A. Labruyère-de Ruijter C. Labruyère (in herinnering) Goes: M. Labruyère-Meeuwsen J. van Vliet-Labruyère (in herinnering) A. van Vliet (in herinnering) neven en nichten Goes, 9 maart 2012 Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 18 juni 1988 weduwe van Gerard Ponse op de leeftijd van 90 jaar. Sint-Maartensdijk: Tholen: Vlissingen: Scherpenisse: Sint-Maartensdijk: Vlaardingen: Ria van der Slikke-Ponse Piet van der Slikke Roelie van de Velde- Ponse Lein van de Velde Rien Ponse Marjan Ponse- Bruggemans Klaas Ponse Lenie Ponse den Engelsman Jaap Ponse Marjo Ponse-Hage Carla van Ee-Ponse Wim van Ee Klein- en achterklein kinderen Weizigtweg 92 3314JJ Dordrecht, 11 maart 2012 Correspondentieadres: M.R. van der Slikke-Ponse William Boothstraat 34, 4695 GX Sint-Maartensdijk De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrijdag 16 maart 2012 om 13.30 uur in de aula op de begraafplaats. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kas- telijnsweg te Sint Maartensdijk. Na de begrafenis is er in de aula gelegen heid tot condoleren. Indien u de rouwdienst en begrafenis wilt bijwonen, verzoeken wij u om in gepaste kleding aanwezig te zijn Geen bloemen - Geen toespraken Mocht u geen rouwcirculaire hebben ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. H Uw grafmonument op maat, met een persoonlijk ontwerp! K Wij leveren rechtstreeks en/of werken A samen met uw begrafenis- ondernemer! Grafmonumenten, Urnmonumenten, Urnen Graf decoratie, Vazen, Lantaarns, Porseleinen foto's Meer dan 85 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Uw persoonlijke wens staat bij ons centraal. Bezoek onze showroom uitvaartwinkel en showtuin. Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Tel. 0164-23 41 09 Fax 0164-24 51 00 Tholen Sint Philipsland Contactpersoon J.M. Steijn Eendrachtstraat 49 4675 CR Sint Philipsland (dag en nacht bereikbaar) 0167 572 105 info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Eigen rouwkamer op Sint Philipsland

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 4