I Thoolse koren zingen over gelukkige dag VERSTOPT? Plaatselijk nieuws Drukwerk Posters 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 maart 2012 Leger des Heils Samenzangavond Gebakken pan Bedrijfspand Lorenzweg Rommelmarktspul Woning Patrijzenweg Uitbreiding op Klaverveld Vergroten dakkapel Afscheid brandweer Kaartavond WHS Jubilarissen Geen covermodel Paaszang Schutsemarkt Heavy Duty Rock Bodemsanering Van Beek Agrarisch bouwvlak Heupdansje w int Geslacht in eigen slagerij C O z Foto op Canvas Zilverhoek 7a c2 UI Steenbergen Ind. Reinierpolder I D CC T 0167-566 503 O Noodgebouwen Enjoy Activa digitaal Verontreiniging valt mee Ledenvergadering Aanvraag kippenstal Voorgevel akkoord Voorproefje Voorlezen Reclamebord aula Benefiet theater Knobbelzwaan Weihoek RIOLERING/AFVOER Bel Riooltechniek Tholen 0166-60 44 00 YVasstraat Industrieweg Agenda Hersenstichting Reumafonds Tholen De heer Heerlien heeft donderdag op een bijeenkomst van de christelijke ouderenvereniging Tholen vertelt over het werk van het Leger des Heils. Dat deed hij aan de hand van filmmateriaal, opgenomen tijdens ac tiviteiten op het steunpunt in Sint- Maartensdijk. Alle onderdelen van de liefdadigheidsinstelling kwamen aan bod: kledinginzameling. de verkoop ervan en hulpverlening bij calamitei ten. ln de Grote Kerk wordt zaterdag 17 maart om half acht een Datheen sa menzangavond georganiseerd. De avond bestaat uit samenzang van psalmen in de berijming van Petrus Datheen. Dominee C. van Krimpen verzorgt de opening, meditatie en de sluiting. Pieter Heykoop bespeelt het orgel. Er gaat een collecte rond voor stichting Adullam, Siloah en De Schutse. Geen betonpannen, maar gebakken pannen komen er op het dak van de Wereldwinkel aan de Kerkstraat 28. Eigenaar C.A.M. Goos-Kamers wil de er aanvankelijk betonnen pannen op leggen, maar de welstandscom missie wees dat af. De straat valt on der het beschermd stadsgezicht. Daar gelden strenge regels. De eigenaar paste de aanvraag aan. Maandagoch tend ging de welstandscommissie er mee akkoord. Aan de Lorenzweg op Welgelegen II wil Keja Holding een bedrijfpand bouwen van 20 bij 20 meter. Het is één van de drie bedrijfspanden die door Timek Bouwmanagement en Planontwikkeling op die plaats zijn ontworpen. De welstandscommissie ging er maandag mee akkoord. De gevels worden gemaakt van sand wichpanelen. Er komt een betonnen plint. De kleur van de loods wordt lichtgrijs. Voor de romntplmarkt van de Her vormde GeméèfiM Runnen iedere vrij dagavond tussen zeven en acht uur bruikbare spullen worden ingeleverd. Meubelen, elektra, boeken, huishou delijke spullen, complete inboedels en andere nog goede spullen zijn wel kom. Het inleveradres is fam. Van Gorsel, Krommedreef 4. Voor info P. Geene tel. 672856. Op een perceel aan de zuidkant van de Patrijzenweg, nu nog onbebouwd, kan een woning verrijzen. Het be zwaar van een omwonende tegen de omgevingsvergunning is door het ge meentebestuur ongegrond verklaard. De veronderstelde strijdigheid met het bestemmingsplan en de wel standsnota is er volgens burgemeester en wethouders niet. Kusterman Hydroliek v.o.f. aan de Edisonweg in Tholen verhuist voor een deel naar het Klaverveld waar het bedrijf in hydraulische apparatuur het pand op nummer 9 gaat uitbreiden. De bestaande loods is 20 bij 10 meter. Aan de voorkant komt een nieuw stuk van 10 bij 10 meter. Aan de zijkant van de bestaande loods wordt een nieuw stuk aangebouwd en er achter nog eens een stuk van 16 bij 24 meter. De welstandscommissie had er geen moeite mee. Wel was er onduidelijk heid over de kleur. Op de aangelever de tekening zijn de kleuren voor dak en gevels verschillend, op de aan vraag zijn ze hetzelfde. De commissie wil nog monsters van de kleuren zien. Alles in een en dezelfde kleur uitvoe ren noemde secretaris Anthonie Die- leman onacceptabel. Aan de Kalisbuurt wil A J. Plandsoen de dakkapel vervangen. Ten opzichte van de huidige wordt het verdubbeld. „Het ziet er keurig uit." zei secretaris Anthonie Dieleman van de wel standscommissie maandagochtend. De boeidelen worden wit. de zijkan ten groen, de dakbedekking grijs. Adri van Reest en Bram van Iwaar- den hebben zaterdag na 38 jaar en ze ven maanden officieel afscheid geno men van de blusgroep. Ze werden door hun collega's thuis opgehaald met een brandweerauto die met blau we zwaailichten en sirenes kwam aanrijden. In brasserie 'De 2 getijden' op recreatiepark Krabbenkreek werd onder het genot van een hapje en drankje afscheid genomen. Brand weercommandant Koos de Feijter en postcommandant Leo Mosselman hielden een toespraak. Collega-brand weermannen kwamen met verschil lende anekdotes op de proppen. Van Reest en Van 1 waarden kregen na af loop cadeaus, waaronder een beeldje van een brandweerman met een kind in zijn armen. Ook werd een reporta ge getoond van de laatste uitruk naar de Oostweg. Voetbalvereniging WHS houdt vrij dagavond om acht uur de derde en laatste kaartavond van het seizoen. Dat doen zij in de kantine op sport park 'de Waaje'. Er staan verschillen de kaartspelen op het programma: klaverjassen, petoeten en jokeren. Ook dit keer kunnen deelnemers mee doen aan het algemeen klassement. Op de kaartavond zijn verschillende prijzen te winnen. Carla van der Steen en Marco Saar- loos zijn tijdens de ledenvergadering van tafeltennisclub Smash '76 gehul digd voor hun 25-jarig lidmaatschap. Van der Steen ontving een handdoek met opdruk uit handen van voorzitter Kees Vroegop. Saarloos was deze avond verhinderd. Extra aandacht was er voor het jongste bestuurslid Peter Bazen. Hij kreeg een attentie uitgereikt omdat hij tien jaar bestuurs lid is. Bij de bestuursverkiezing wa ren Christian van 't Hof en Bazen af tredend. Beide zijn herkozen. Tijdens de avond is het nieuwe tafeltennis- shirt gepresenteerd. De uitreiking hiervan vindt 13 maart plaats. Geena Fase 14) is vijfde geworden in de verkiezing tot covermodel van het nieuwe boek van schrijfster Mei Wal lis de Vries. Dat betekent dat ze niet verkozen is om de omslag van het boek te sieren. Fase kreeg 91 stem men. Er waren in totaal tien meisjes in de finale gekomen. Via internet kon op ze gestemd worden. De winnares, genaamd Daphne Roos, kreeg 66o stemmen. Het laagste aantal stemmen was 28. In de Bethelkerk wordt op zaterdag 24 maart om half acht een paaszang- avond gehouden. Mannenkoor Door Eendracht Verbonden onder leiding van Koos van der Slikke verleent zijn I medewerking, evenals Comé v.d. Slikke en Danielle Bustraan. Ankie Kaljouw speelt panfluit en Lené de Graaf bespeelt het orgel. Dominee DJ. Diepenbroek verzorgt de ope ning, meditatie en sluiting. In zorgcentrum De Schutse wordt op 21 maart van een tot vier uur een Schutsemarkt georganiseerd. Er wor den diverse waren te koop aangebo den, waaronder bloemen, planten, fruit en groente. De knutselvereniging biedt zelfgemaakte creaties aan. Ook is er textiel te koop. zijn er zelfge maakte kaarten en presenteert het Wienkeltje zich. Er is een koffiehoek waar bezoekers even kunnen gaan zit ten om wat te nuttigen. De opbrengst van deze middag gaat naar de vereni- gingen van het zorgcentrum. De band Heavy Duty Rcx-k uit j Roosendaal treedt zaterdagavond op in café An de Slööve. Ze beginnen om tien uur en spelen nummers van Deep I Purple, The Free, Queen. Black Sab bath. Anouk. Alice Cooper, Kings of Leon en nog vele anderen. Vervol gens, op donderdag 15 maart, wordt een bingo gehouden, 's Avonds vanaf j half acht gaan de ballen rollen. De gemeente heeft het terrein aan de Havenweg, waar recent de vcxirmali- ge bedrijfsgebouwen van constructie bedrijf Van Beek zijn afgebroken, bij de provincie gemeld voor een bodem sanering. Met de saneringswerkzaam heden moet uiterlijk 24 januari vol gend jaar zijn begonnen Op het perceel met de opstallen van diervoerderbedrijf Han van Vossen aan de F.M. Boogaard weg wordt een I (semi)agrarisch bouwvlak gereali seerd. In principe werkt het gemeen- tebestuur daaraan mee. Er zal in het bestemmingsplan een specifieke aan duiding komen met betrekking tot de bedrijfsvoering. Daniel Geluk, Sven van Hemert en Mees Bevelander hebben Toerdeloo's got talent gewonnen. De buiten schoolse opvang organiseerde vrijdag voor de tweede maal een talentenjacht in de vorm van een playbackshow. Daaraan konden kinderen van alle Thoolse vestigingen van Toerdeloo meedoen. Hun prestaties werden in speelzaal van de Casembrootschool beoordeeld d(x>r een jury. Die vond het dansje met de swingende heupen van de drie jongens erg origineel. Er waren in totaal 18 optredens. Alle muziekinstrumenten en rekwisieten waren door de kinderen zelf gemaakt. De tweede prijs ging naar Madelief Muller met een nummer van Shakira: Waka Waka. De derde prijs is gewon nen door Julia Geluk en Emma van Hemert. Zij hadden een hele leuke presentatie met een nummer van Kin deren voor Kinderen neergezet. Alle andere kinderen kregen na afl<x>p een medaille mee naar huis. Drie leidsters waren verkleed als oma's, die zoge naamd met hun kleinkind, ook een leidster, waren komen kijken. Ze ver zorgden de presentatie. Vier juffen van Tlioolse basisscholen vormden de jury. Als slotstuk werd het BSO-lied gezongen. De tekst over de belevenis sen op de BSO was geschreven op de melodie van het liedje In de mane schijn. Dit lied hadden de kinderen in de voorjaarsvakantie geoefend met j juf Carla van de Casembrootschool en met muzikale ondersteuning van een aantal jonge leden van muziek vereniging Accelerando. Maandag 12 maart t/m zaterdag 17 maart Rundvlees met randje 1 kg 7,50 Thoolse chateaubriand haasbiefstuk met katenspek en marinade 150 gr. 3,50 Haasbiefstuk 100 gr. 3,25 Kippenvleugeltjes 500 gr. 2,50 Palingworst 100 gram 0,98 Gebraden rosbief 100 gram 1,50 Jong belegen kaas 100 gram 1,10 Beenham/preisalade 100 gram 1,10 UI MM www.drukkerijvandijke.nl I I Pizza's uit eigen keuken, per stuk 3,25 keuze uit: shoarma, hawaï, champignon, kip of salami I Voor lekker vlees, mals en mager I moet u zijn bij uw echte slager SLAGER v Voorstraat 48 Sint-Annalartd Tel. 0166-652448 X Advertentie I.M. Advertentie I.M. De noodgebouwen van Enjoy Sailing op de havenkade komen weer terug. Die waren vorig jaar na het einde van het watersportseizoen weggehaald omdat dit voorjaar de nieuwe water sportwinkel van Busmariteam klaar zou zijn. In die nieuwe ruimte krijgt ook Enjoy Sailing een onderkomen. Nu de nieuwbouw vertraging heeft opgelopen, moeten de noodgebou wen weer terugkomen. Het verhuur bedrijf van plezierjachten wilde graag het aantal parkeerplaatsen handhaven, want dat bleek een grote plus voor de huurders, die vlakbij hun gehuurde schepen konden ko men. Daardoor hoefden ze met zeil- spullen en proviand niet ver te lopen. Na overleg met de gemeente wordt de nieuwe watersportwinkel zodanig gebouwd, dat Enjoy zijn aantal par keerplaatsen houdt. Komend voorjaar begint de nieuwbouw dan alsnog. Met de presentatie van de aanzet voor een website hebben Kees-Jan en Harm van den Dikkenberg onderne mersvereniging Activa het digitale tijdperk ingeleid. De twee jonge on dernemers zijn met hun bedrijf Can- j neet niet alleen lid geworden van Ac tiva. maar dragen ook direct bij aan de vernieuwing. Alle leden komen met informatie over hun winkel of ander bedrijf op de website om op deze manier de lokale economie te stimuleren. Ook algemene informatie over het dorp en verwijzingen naar verenigingen komen op de website van Activa. Tijdens de jaarvergadering-van de ondernemersvereniging, dinsdag- avond in café de Hoop, praatte wet houder Frank Hommel de leden bij over de havenplannen. Hij hoopte dat de bouw van de nieuwe supermarkt dit jaar nog kan beginnen, als er ten minste geen bezwaren komen. „Daarop heb ik geen invloed", zei de wethouder. Bij Vestetuin in Tholen heeft de gemeente ervaren dat be zwaren voor behoorlijke vertraging kunnen zorgen. De Spar-organisatie heeft beide plannen aangevochten wegens de veel te grote supermarkten die winkels in de omliggende dorpen bedreigen. Hommel zei ook dat de nieuwbouw in de Suzannapolder voorrang krijgt boven de huizen aan het Havenplein, die pas laatste aan bod komen. De nieuwe supermarkt blijft dus jaren alleen staan, zonder woonbebouwing erom heen. De wet houder wees op de economische cri sis en de stagnerende woningmarkt. Nieuwbouw in de Suzannapolder brengt volgens hem eerder geld in het laadje dan die aan het Haven plein. Maandag 12 maart haalt de ko ninklijke fanfare Accelerando oud papier op. Advertentie I.M. De verontreiniging van de bodem met minerale olie, op het adres Ko ning Haakonstraat Iis volgens de criteria van de wet bodembescher ming niet als ernstig aan te merken. Dat hebben gedeputeerde staten be sloten. Bij maar één van acht uitge voerde boringen is een verontreini ging aangetroffen hoger dan de interventiewaarde. Zo'n zes kuub grond is sterk verontreinigd. Die zit ook nog eens dieper dan tachtig cen timeter, waardoor er bij gebruik als 'wonen met tuin' geen nadelige ge volgen zijn. Het grondwater is niet verontreinigd. Op genoemd adres was in de periode 1947-1976 een kleinhandel in petro leum gevestigd. Daarvoor waren twee olievaten aanwezig achter de woning. IJsvereniging 'Eendracht bindt' houdt vrijdag 16 maart om half acht haar algemene ledercttupMtomg in dorpshuis de Stove aan de Voor straat. De welstandscommissie heeft meer informatie nodig om de bouw van de kippenstal van A.C. Knuist aan de Kerkweg te kunnen beoordelen. Het gaat om de kleur van het dak. De on dernemer wil een lichte kleur toepas sen om in de zomer de stal koel te houden. De commissie ziet liever een donkerder kleur, zoals het beleid voor het buitengebied verschrijft. In het geval van Knuist is de be staande loods op zijn terrein echter ook licht. De commissie wil nu eerst uitgezocht zien of er voor deze kleur indertijd vergunning is verleend. „Bij voorkeur een donkere kleurstel ling toepassen in het buitengebied."- las secretaris Anthonie Dieleman uit de welstandsnota voor. Maar ook dat nieuwbouw afgestemd moet worden op de belendende gebouwen. En die zijn juist licht. Aan de Kerkstraat wil W.H. Klippel de voorgevel van de woning veran deren. Er komt een deur te vervallen en het raam wordt kleiner gemaakt. De welstandscommissie ging er maandagochtend mee akkoord. Sint-Maartensdijk Het jeugdorkest van muziekvereni ging Euterpe geeft zaterdag in Maar- tenshof een voorproefje op het jaar concert dat 17 maart plaatsvindt. De jeugdleden vertonen hun muzikale kunsten om half vier in de recreatie zaal van het woonzorgcentrum. Iede re leerling speelt die middag een so lonummer, al dan niet met begeleiding. Het jaarconcert heeft dit jaar als thema 'Home sweet home'. Dat staat garant voor veel Neder landse muziekwerken. Johan Bosters. directeur van kinder dagverblijf Toerdeloo, Ria Verwij- meren van Ria's kinderdagverblijf en bibliotheekdirecteur Jannie van Vugt hebben gisteren een samenwer kingsovereenkomst ondertekend voor stimulerende (voor)leesplek- ken. De twee kinderdagverblijven krijgen zogenaamde 'lekker-liggen- lezen-plekken'. Deze (voon)lees- plekken bestaan uit een goedgevulde boekenkast met prentenboeken, voorleesboeken en kijkboeken. Pe dagogisch medewerkers van de kin derdagverblijven krijgen scholing tot voorleescoördinator. Bibliotheek Oosterschelde begeleidt hen. De on dertekening vond plaats in de biblio theek in Sint-Maartensdijk. Aan de Kastelijnsweg wil uitvaart ondernemer B. Dorst uit Stavenisse een reclamebord bevestigen aan de aula van de openbare begraafplaats. Het natuurstenen bord wordt 1,45 bij 0.80 meter en is op verzoek van de welstandscommissie een stuk kleiner dan aanvankelijk de bedoeling was. Weekenddiensten Scherpenisse Bewegingskunstenaar Martin Hoe- venaars en beeldend kunstenaar Wil- lemien van Dijke houden zaterdag een mimiaturen voorstelling. Dat doen zij om kwart over acht in hun theater aan de Bakkerstraat 22. Hoe- venaars beeldt met beweging ver schillende dynamische werken uit de kunstgeschiedenis uit. Er is in het theater plaats voor maximaal acht personen. Vooraf reserveren wordt aangeraden en kan via tel. 663023. Landbouwer L. Hofland ondervindt schade van knobbelzwanen die zijn perceel grasland in de Weihoek ope ten. maar hij mag ze niet laten af schieten van de provincie Zeeland. De norm die de provincie hanteert is dat er 115 euro per ha schade aange toond moet worden en die onderbou wing kan Hofland niet geven. Wel maakte hij duidelijk, dat van de ze ven ha grasland ongeveer vijf ha in zijn geheel kaal is gegeten, vervuild is met zwanenmest en dicht getrapt. De eerste snede van te oogsten gras zal maximaal 40 procent zijn met veel onkruid. Hofland had de schade niet aangemeld bij het faunafonds omdat dit volgens hem teveel tijd kost en de uiteindelijke vergoeding niet in verhouding staat tot de daad werkelijke schade. De afgelopen 5,5 jaar is er bij het faunafonds uit de Weihoek maar één schademelding gekomen. Vlaggen, zakken, lappen, een knalapparaat en een Ansia pis tool brachten de knobbelzwanen niet van de wijs. Het faunafonds was overtuigd van de schade bij Hofland en adviseerde daarom om enkele exemplaren af te schieten, maar de provincie wijst dat advies af. Bij een bezoek op 15 februari aan het per ceel zagen medewerkers van de pro vincie een groot aantal brandganzen en zeven knobbelzwanen. Preventie ve maatregelen zagen ze echter niet. WWW.R1QQLTECHNIEKTH0LEN.NL Advertentie I.M. Sint-Philipsland Aan de Indusrieweg wil Ben de Rooij een wastraat en twee was boxen bouwen.Het gaat om een ge bouw van 14 bi 14 meter op een deel van het terrein Jat. te bereiken via de doodlopende zjweg. Het dak wordt gemaakt van ;andwichpanelen. de gevels van golfplaten, zilvergrijs. De dirigent Maarten van der Kooij repeteert samen met de koren het programma voor de gospelavond die aanstaande zaterdag in Meulvliet wordt gehouden. De samenwerkende gospelgroepen Clarity uit Sint-Maartensdijk, Polyhymnia uit Oud- Vossemeer en Vision+ geven aanstaande za terdag voor de vijfde maal een groot gospel concert in Meulvliet in Tholen. Dat doen ze om de drie jaar en doorgaans komen daar honderden bezoekers op af. Aan het concert wordt meegewerkt door het Blackgospelkoor Miracles uit Woerden dat door zijn swingende optredens een uitstek ende reputatie heeft opgebouwd en een graag geziene gast is als het gaat om zingend te evangeliseren of om het publiek een geweldige avond te bezorgen. „Het is een echte publiekstrekker", weet Peter de Viet van de stichting Gospel Impuls Tholen, die de avond organiseert. De Viet rekent op een toe hoordersaantal van 400. „Dat leert de ervar ing", verklaart hij de berekening. „Hosanna. Let it be the name of the Lord", klonk het afgelopen zaterdag tijdens de gen erale repetitie in een lokaal van de Gere formeerde Kerk in Oud-Vossemeer. Vijf bassen moesten zorgen voor een krachtig be gin. Dat lukte nog niet erg. Jullie moeten wel stevig durven inzetten", animeerde repetitor Maarten van der Kooij. Hij wees op het combo achter hem, onder meer bestaande uit slagwerk, twee keyboards, een trompet, een klarinet en een saxofoon, gecompleteerd met twee gitaren. „Want denk erom dat er wat volume achter me staat." Op de lessenaar het nummer Hosanna en op de stoelen Happy Day en de Verdieping, die later zouden worden gerepeteerd. Werken ook die, naast individuele optredens van de koren, gezamenlijk zullen worden uitgevo erd. De gospelavond, die om half acht begint, staat in het teken van Happy Day. „Een gelukkige dag", vertaalt De Viet die ervan overtuigd is dat het succes van driejaar gele den, toen circa 400 toeschouwers dik tevre den huiswaarts keerden, zal worden geëve naard. Zondag 11 maart THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Meijer. 18.30 u. prof. dr. De Reuver. Seroos- kerke. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 15 u. ds. v.d. Bas. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. De Graaf, Waalwijk. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. (H.A.) en 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Schipper. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Lemmens. 19.30 u. gebedsdienst. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u. ds. Scheurwater. GEREF. KERK 10 u. ds. Smink. Zierikzee. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 15.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK zo 9.30 u. viering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Versluis. 18 u. ds. Groenendijk. Bruchem. HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. (H.A.) en 14.45 u. ds. Diepen broek. GEREF. GEM. 9.30. 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45. 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Post, Nieuw-Beijerland, H.A. 18 u. ds. Gerritsen, Oud-Alblas. OUD GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Zwartbol. 14 u. leesdienst. SIM-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. kand. Treur, Reste ren. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Röben, Fijnaart. 19 u. ds. Van Beek. Ridderkerk. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. do 15/3 19.30 u. ds. Zwartbol. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. (H.A.) en 14.30 u. ds. Lo- huis. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Bakker. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. dhr. Lissenburg. do 15/3 19.30 u. ds. Veldman. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. (H.A.) en 18 u. ds. Ruijgrok. GEREF. KERK 10 u. ds. Vogelaar. Dordrecht. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. De Wilde. Ridderkerk. 17 u. ds. De Boer. Werkendam. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. do 8/3 19.30 u. ds. Van Veen, Ha- zerswoude. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) 10 en 18 u. leesdienst. ANNAJACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Timmers,Teteringen. HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u.,zaen zo. TANDHEELKUNDIGE IIULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethof8,za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u., Poort vliet za 8.30-9 u.. tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: BIB verloskundi gen Steenbergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bevallingenlijn tel. 0113-224022 (24 u.p.dag). Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoeI)vervoer Ncd. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 06-12257399. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein l.Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 14-17 u. en ma 18.45-19.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel0118-628743 VRIJWILLIGE THUISZORG/ STEUNPUNT MANTELZORG Jeugd- en Jongerenwerk Servicebu reau0166-668 200 WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLIJE VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelehxm 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 8 t/m vrijdag 16 maart donderdag 8 3.19-15.42 vrijdag 9 VV\V4\02 - 16.22.^ zaterdag 10 4.42 - 17.04 zondag 11 5.22-17.47 maandag 12 6.02 - 18.32 dinsdag 13 6.44 -19.17 woensdag 14 7.32 -20.04 donderdag 15 8.27 -21.02 vrijdag 16 9.32 -22.17 do 15/3 2.27 u.LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMÏ tel. 0900-9771. THOLEN 8 mrt Brisa Flamenca, klassieke muziek. Ten Anker, 14.30 u. 10 mrt Oriëntatierit, MAC Tholen. 10 mrt Gospel Impuls, Meulvliet, 19.30 u. 14 mrt Ivo de Jong: Zin in postmo derne kunst, lezing. NPB. 19.30 u. 14 mrt Literaire avond met Ger- brand Bakker, Uit op Tholen, bibli otheek, 20.15 u. 17 mrt Vrouw zoekt boer, toneel Rederijkerskamer Eendracht. Meul vliet, 19.30 u. 19 mrt Vergadering commissie ruimte, gemeentehuis, 19.30 u. 20 mrt Vergadering commissie sa menleving, gemeentehuis, 19.30 u. 21 mrt Vergadering commissie be stuurszaken, gemeentehuis, 19.30 u. 29 mrt Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis. 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 10 mrt Joris Linssen en Caramba: Vuur, Uit op Tholen, de Vossenkuil, 20.15 u. 17 mrt Ronde van Oud-Vossemeer. 31 mrt Tholen's got talent, talenten jacht, Joth, Vossenkuil, 20 u. SINT-ANNALANI) 9 mrt Kaartavond, WHS, 20 u. 10 mrt Try-out concert Acceleran do. Wellevaete. 10 mrt Heavy Duty rock, muziek, café An de Slööve, 22 u. 15 mrt Bingo, café An de Slööve, 19.30 u. 21 mrt Schutsemarkt, verkoping. De Schutse, 13-16 u. 24 mrt Paaszangavond. Bethelkerk, 19.30 u. STAVENISSE 16 mrt Ledenvergadering ijsclub Eendracht Bindt. De Stove, 19.30 u. 24 mrt Verkoping Adullam. par keerterrein Scheldeoord, 10-15.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 8 mrt Brisa Flamenca, klassieke De collecte van de Hersenstichting heeft in totaal 3808,14 euro opgele verd. De opbrengst per plaats is als volgt: Tholen 829,61 euro, Oud- Vossemeer 340,37 euro, Sint-Anna- land 997,37 euro, Stavenisse 335,38 euro. Sint-Maartensdijk 153,50 eu ro. Poortvliet 227,10 euro. Scherpe nisse 421,81 euro. Sint Philipsland 503 euro. De collectanten van het Reumafonds komen van 12 tot en met 17 maart langs de deur in Sint-Maartensdijk. muziek,Maartenshof, 19.30 u. 9 en 10 mrt Toneel PJZ, Haestinge, 19.30 u. 13 en 27 mrt Seniorenwandelen, Oosterscheldestappers, Haestinge, 13.30 u. SCHERPENISSE 17 mrt Turegluren in Scherpenisse- polder, wandelexcursie.Staatsbos- beh./VVV, start eind Platteweg 13.30 u. 23 mrt Paaszangavond, Hervormde kerk, 19.30 u. POORTVLIET 24 en 31 mrt Voorstelling toneel club, 't Ouwe Raed'uus, 20 u. BERGEN OPZOOM 8 mrt Eric Vaarzon Morel e.a.: De nieuwe wereld van Don Quichot, muziek, de Maagd, 20 u. 9 mrt Under Alican skies, show, de Maagd, 20 u. 9 mrt Moss, muziek, Gebouw_T, 21 u. 10 mrt A tribute to Cliff Richards the Shadows: The Golden Years, de Maagd, 20 u. 11 mrt Compama Albadulake: Ma- laje.show.de Maagd, 15 u. 13 mrt Pasión de Buena Vista: Le gends of Cuban Musicdelen, de Maagd. 20 u. 14 mrt Spuiten en Slikken, theater voorstelling, de Maagd. 20 u. 15 mrt Lenette van Dongen, caba ret, de Maagd. 20 u. 27 mrt Modeshow voor vrouwen met borstkanker. Lievensberg, 19- 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 2