Oosterschelde Nieuwe directeur Retail 0-12 jaar? RaboKidsClub! Ook in 2012 dragen we een "Steentje bij" Jaar van de coöperatie 100 helpende handen, écht vrijwilligerswerk! Rabobank Oosterschelde Rabobank Zeeuwse Bibliotheek 7 14 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 maart 2012 Nr. 1, maart 2012 De kantoren van Rabobank Verschelde Zijn G°ede Vr,Wag 8n°P ^'paasdag gesloten Het directieteam van Rabobank Oosterschelde is sinds 1 januari 2012 weer compleet met een nieuwe directeur Retail. Jos van Esbroeck heeft 21 jaar gewerkt bij Rabobank Roosendaal-Woensdrecht. Zeven jaar was hij verantwoordelijk voor Bedrijfsmanagement. Daarna ging hij aan de slag bij Cliënten Advies en Particulieren. Binnen deze beide segmenten vervulde hij de functie van directeur. 'Ik heb met veel plezier gewerkt en gewoond in Brabant. Maar ik voel mij nu al weer helemaal thuis in Zeeland en bij Rabobank Oosterschelde. Vanuit de oorsprong van de Rabobank vind ik het belangrijk om nauw verbonden te zijn met het werkgebied van de bank en om naast mijn werk maatschappelijk actief te zijn. Door het coöperatieve karakter van de bank en de ambitie van Rabobank Oosterschelde kan ik goed invulling geven aan deze persoonlijke uitdaging. Een uitdaging die gebaseerd is op het principe van: "koppel het goede van vroeger aan het beste van nu". Het biedt ons de mogelijkheid om mee te gaan in de nieuwste ontwikkelingen. De Virtuele Bank van Rabobank Oosterschelde getuigt hiervan. Zo is onze dienstverlening maximaal afgestemd op uw wensen en profiteert u van het comfort van thuisbankieren. Maar ik hecht ook veel waarde aan oude tradities, zoals écht contact. Of dit via het kantoor is, via de telefoon, thuis of op de zaak, dat maakt niet uit. Het geeft hoe dan ook een meerwaarde die ik niet graag zou willen missen. Daarom, ik ontmoet u graag!' klam - «£S£ï SST.-*£ jaar? Word dan gratis lid korting naar snel naar rabokidsclub.nl en meld je - Sinds 1 januari is Rabobank Oosterschelde van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur's ochtends tot 20.00 uur 's avonds bereikbaar. Ruim vijftig deskundige adviseurs van de Virtuele Bank staan voor u klaar. Zo regelt u uw bankzaken wanneer het u uitkomt! Virtuele Bank voor Particulieren Wilt u een rekening openen, een betaalpas of creditcard aanvragen, geld bestellen, een adreswijziging doorgeven of een verzekering afsluiten? U regelt het snel bij de Virtuele Bank voor Particulieren: telefoon (0113) 24 80 00 e-mail infoparticulier@oosterschelde.rabobank.nl Virtuele Bank voor Bedrijven Heeft u als ondernemer vragen op het gebied van betalen, sparen en verzekeren - ook voor het afsluiten van een incasso- of sealbagcontract? U regelt het snel telefonisch of online bij de Virtuele Bank voor Bedrijven: telefoon (0113) 24 84 00 e-mail infozakelijk@oosterschelde.rabobank.nl (of natuurlijk rechtstreeks via uw eigen accountmanager wanneer u dit wenst) Dien vóór 31 maart 2012 uw donatieaanvraag digitaal in! Samenwerken met en voor de maatschappij, '^^IH U dat is wat Rabobank Oosterschelde ambieert. U «BBf! 4 1 organiseert een activiteit in en voor uw omgeving? Als het nodig is dragen we daar graag een steentje aan bij. Wat u doet komen wij tegemoet! 'De jaarlijks terugkerende actie "Steentje bij" biedt scholen, t, fAifk stichtingen en verenigingen net dat steuntje in de rug dat nodig is om een goed initiatief in de buurt te laten slagen,' zegt Hanneke Punt, Coöperatie adviseur (foto). 'Met een kleine financiële bijdra- Sf1 ge is het makkelijker om bijvoorbeeld een rommelmarkt, een toernooi, een optreden, een jubileumviering of een evenement te realiseren."We willen graag alle verenigingen en stichtingen gelijk behandelen. Dat is wel zo eerlijk. Daarvoor is het belangrijk dat alle donatieaanvragen uiterlijk op 31 maart 2012 bij ons binnen zijn. Na die datum worden alle aanvragen behandeld. De aanvragen die voldoen aan de voorwaarden kunnen in mei de toegekende donatie verwachten.' Heeft uw activiteit net dat kleine beetje extra steun nodig? Ga dan naar rabobank.nl/oosterschelde en download bij "donaties" het "aanvraagformulier donatie". U leest hier ook de voorwaarden. Vul het formulier volledig in en stuur het vóór 31 maart 2012 in via de website. De Verenigde Naties hebben 2012 uitgeroepen tot het Jaar van de Coöperatie om te benadrukken hoe belangrijk coöperaties zijn voor de wereldeconomie. De Rabobank - de grootste coöperatie van Nederland en wereldwijd actief in 48 landen - grijpt het jaar aan om de kracht van deze ondernemingsvorm onder de aandacht te brengen bij haar klanten, leden en bij het grote publiek. "Samen bereik je meer dan alleen." Voor Rabobank Oosterschelde betekent de coöperatievorm samen wérken en samen dóen/Daarom organiseren wij dit jaar exclusief voor onze leden een aantal leuke activiteiten', zegt coöperatieadviseur Janine Schoneman. 'In het voorjaar is er een fietstocht voor leden, en in het najaar staan er weer vier ledenvergaderingen op het programma. Ook willen we graag weten wat er onder de leden leeft. Om die reden organiseren we zogenaamde "ledenpolls" en gaan we letterlijk in dialoog. We nodigen dan vijftien leden uit aan tafel en aan de hand van een thema gaan ze met elkaar in gesprek. Dit soort dialoogtafels levert inspiratie en nieuwe ideeën op. En daar profiteert iedereen van.' Zo'n vijftig medewerkers van Rabobank Oosterschelde zetten zich op 16 en 17 maart in tijdens de jaarlijkse vrijwilligersactie NL Doet. De vrijwilligers helpen een handje bij tien projecten van verenigingen en instellingen verspreid over ons werkgebied. Een ochtend of middag schilderen in het clubhuis, naar het museum met ouderen, helpen in de Speelotheek... Maar óók mensen met een licht verstandelijke beperking meenemen voor een onvergetelijk dagje Blijdorp via de organisatie Best Buddies. We zijn trots op alle deelnemers die dit dankbare werk geheel vrijwillig op zich nemen! ^Openingstijden kantoren beter afgestemd Vanaf 2 april 2012 zijn ook de openingstijden van de kantoren beter op elkaar afgestemd. Het kantoor inTholen is elke werkdag de hele dag, plus de zaterdagochtend en op koopavond geopend. De kantoren in Sint-Maartensdijk en Sint-Annaland zijn elke werkdag een halve dag open: óf elke ochtend, óf elke middag. Rabobank. Een bank met ideeën. Postbus 33,4460 AA Goes, telefoon (0113) 24 80 00 e-mail info@oosterschelde.rabobank.nl www.rabobank.nl/oosterschelde Rabobankvestigingen dichtbij u in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen. Geldautomaten in Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sint-Philipsland, Stavenisse en Tholen. Dichtbij

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 14