Gemeente geeft nu garantie dat Van Burgh niet gehinderd wordt Luizter verrast winkelend publiek in Poortvliet met luistermuziek 'Coisument heeft baat bij en moderne super' Genrente timmert ruimte supeimarkten nu dicht Veertig Thoolse gezinnen moeten op houtje bijten Vrouw zoekt Boer in komedie rederijkerskamer Vossemeer CU wil inbreng tarief regiotaxi DÉ SPECIALIST IN ZONNE-ENERGIE Elfstedentocht niet, maar Vestetuin Tholen 'giet aon'zegt Fase Raad herdenkt Paul,van Belzen Wozoco mogelijk deze maand rond Donderda 16 februari 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 Reactie 1RO op kritiek Spar-ondernemers: Concentrae Poortvliet Winkelpaden Eendrachtsweg en Kotterstaat Eco-supei Poortvliet Niet ideaal Procesgang Unaniem Zorg om aanscherpen wet werk en bijstand Inspannen Uitvoeringen in maart in Meulvliet en Vossenkuil Energy Systems Een moderneupermarkt op een beter bereikbare plek in plaats van een supermait met een verouderd aanbod op een slechte plek, is al leen maar gol voor de detailhandel en de consument. Dat schrijft het adviesburcaiiRO uit Boxtel in een reactie op de kritiek van de Thool- se Spar-ondaemers. B. en w. hadden het adviesbureau gevraagd te reageren vooiat de gemeenteraad donderdag een besluit moest nemen over de Veste in in Tholen. De Spar-ondaemers vrezen voor ontwrichting n de voorzieningen structuur als ttwee grotere super markten komt in Vestetuin. Vol gens BRO knt er echter 'een modern aanboen/of een aantrekke lijk verblijfsknaat bij. 'En daar heeft de consnent uiteindelijk het meeste baat b' Het toekennen van meer bedrijfsvteroppervlakte (waar de Spar-onderimers bang voor zijn) hoeft helema niet erg te zijn, schrijft BRO ide reactie op de kri tiek. 'Vooropgteld dat de effecten per saldo positf zijn.' BRO erkent it er gebruik is ge maakt van aarames 'over toekom stige ontwikkeigen' Op voorhand kunnen die roit exact voorspeld worden, aldu het adviesbureau. 'Woningbouw:an vertraging oplo pen. de gemidilde woningbezetting kan hoger of ger uitvallen, de be stedingen kuien sterk stijgen of juist gaan den en koopstromen kunnen toch ts anders lopen dan verwacht. De tkomst van de bere keningen mojn daarom nooit als keihard gezieivorden.' Kwaliteit gaavolgens BRO voor kwantiteit. 'Irde ruimtelijke orde ning dient op»asis van ruimtelijke relevante arguenten beoordeeld te worden of h( consumentenbelang op langere tmijn wordt gediend (geen duurzae ontwrichting); het gaat niet omeen verslechterende concurrentiepötic voor individuele bedrijven.' BD is het ermee eens dat er sprake van duurzame ont wrichting als consumenten niet meer op aanvaardbare afstand hun dage lijkse boodschappen kunnen doen. Het advies verwijst in dit geval naar de gemeente De Marne in Groningen die veel op Tholen lijkt en waar het zelfde zich voordeed. Er was geen sprake van duurzame ontwrichting als gevolg van de concentratie van supermarkten in de grootste wcxm- kern, stelt BRO. 'Bedacht moet wor den dat veel consumenten al gewend zijn om (ook) naar grotere super markten te gaan. Als er bovendien een bestaande supermarkt verdwijnt, ontstaat er ook weer extra markt- ruimte voor de kleinere supermark ten in de omringende kernen.' Dat het huidige aanbod van super markten in de overige kernen zou verdwijnen met de bouw van de twee in Tholen (zoals Visser Silfhout namens de Spar had beweerd) is vol gens BRO 'totaal niet aan de orde.' Het bureau voorziet dus geen proble men voor Poortvliet en Oud-Vosse- meer, zoals de Spar-ondernemers en inwoners die in de raadscommissie ruimte van het spreekrecht gebruik maakten.dat wel zien. BRO zegt wel degelijk rekening ge houden te hebben met het uitbreiden van supermarkten buiten Tholen. Vooral inwoners uit Sint Philipsland en Oud-Vossemeer zijn gericht op West-Brabant. Als de supermarkten zich in Tholen sterker maken, kun nen ze de afvloeiing uit de eigen ge meente naar elders tegen gaan, aldus het adviesbureau uit Boxtel. Aan de Eencachtsweg in Tholen mag geen supermarkt meer komen in het pand war Landgraaf was gevestigd en voorheen Cl000. In de pandcnicndrachtsweg 3-5 en Kotterstraat 61 in Tholen, kunnen geen supernrkten meer komen als de Aldi en C1000 naar Vestetuin zijn verhuisdDat besloot de meerderheid van de gemeenteraad don- derdagavondn het pand aan de Eendrachtsweg, waar eerst de C1000 zat voor verlizing naar de Postweg en later kledingzaak Landgraaf kwant, blijft el detailhandel mogelijk. Als enige raadsfractie was de CU tegen hebesluit voor de Eendrachtsweg. Jaap Hage wilde de mo gelijkheid vaeen ecologische supermarkt openhouden. Met het raadsesluit wordt gedeel telijk tegemotgekomen aan de be zwaren van dopar-ondernemers in Poortvliet. Si-Maartensdijk (met vestigingen i Oud-Vossemeer en Scherpenisse>n Sint Philipsland. Zij vrezen d.ze omzet verliezen als de twee stermarkten in Veste tuin meer ruite krijgen en het op andere plekkt in Tholen nog mo gelijk is supenarkten te vestigen. Dat laatste is 1 van de-baan. In de Eendraitsweg zat tot zeven jaar geleden (000. De supermarkt verhuisde tijdijk naar de Postweg. Dat was vai/ege verkeershinder van klanten c met de auto bood schappen kwaen doen en de over last van vraclvagens die de super markt bevooradden. Ze reden via de Eendrachtveg, Botermarkt en Kerkstraat rnting Molenvlietse- straat de sta weer uit. Ook nu wordt dat als gument aangevoerd: 'in verband nt de verkeers- en be- voorradingshder is geen (herves tiging van eesupermarkt meer ge wenst.' De htste gebruiker was textielketen Lndgraaf. Het bedrijf uit Molenaagraaf met ongeveer 150 werknenrs is failliet. Aan de Eendrachtswt was in een deel van het pand een an de zestig filialen van Landgraagevestig'd. Partijhan- del De Zeeuse Eilanden maakte gebruik van iet andere gedeelte van het pane maar die onderne ming ging al irder failliet. De Christennie was als enige fractie tegen iet nemen van een voorbereidinpesluit voor de Een drachtsweg. Jtp Hage liet in zijn stemverklarin weten dat zijn frac tie moeite hamet het 'monopolie' dat op één pl: voor supermarkten wordt gecreëd, namelijk in Veste tuin. Hij zei at bijvoorbeeld een 'eco-supermat' in het centrum de andere super in het nieuwe be- stemmingsplaniet zal bijten. Vol gens Hage zohet mogelijk moeten blijven voor en ondernemer om aan de Eendchtsweg een super markt te begnen die een afwij- Mevr. Van de Velde en haar dochter laten hun hondjes uit op de Eendrachtsweg, met uitzicht op het bedrijventerrein Tholen-Noord. De roep om ook het resterende deel van Tholen-Noord her in te richten, klinkt steeds harder. SGP en CU riepen daar donderdag in de gemeen teraad toe op. Het gaat dan onder meer om de autobedrijven van Van Burgh en Eskes, schadebedrijf Labo, vishandel Van Alphen en het pand waarin de lokale omroep zit. Wethouder Peter Hoek zei de hand schoen graag op te willen pakken. Het CDA vond dat nu te vroeg. Alle fracties gingen akkoord met het voorstel om bestemmingsplan Vestetuin gewijzigd vast te stellen. Eerder maakten ze een voorbehoud nadat de Spar-ondernemers bezwaar hadden gemaakt, autobedrijf Van Burgh aan de bel had getrokken en toekomstige bewoners van de wo ningen boven de te bouwen super markten van zich hadden laten ho ren. Dat was na een hoorzitting en tijdens de vergadering van de com missie ruimte op 30 januari. Een dag daarna al werd opnieuw overleg gevoerd met Van Burgh (die vreest dat hij wordt belemmerd in zijn be drijfsvoering als er straks bezwaren komen van bewoners over geluid- of geuroverlast). Na afloop van dat gesprek is er door Van Burghs' zaakwaarnemer ir. H.T.W. van Veen een korte notitie toegestuurd met een aantal opties. Dat schrijven is vertrouwelijk, maar wel aan de frac ties verstrekt. Een van de mogelijk heden is dat de gemeente garandeert dat Van Burgh in zijn bedrijfsvoe ring 'binnen de huidige regelgeving en het thans ter plaatse vigerende bestemmingsplan ongehinderd blijft.' Die schriftelijke garantie stemde de fracties hoopvol. De Spar-ondernemers maakten ook bezwaar. Zij vrezen met de grotere supermarkten in Vestetuin een 'duurzame ontwrichting van de voorzieningencultuur in de gemeen te'. Ze hadden kritiek op de aanna mes in het distributie-planologisch onderzoek (d.p.o) dat ten grondslag lag aan het voorstel van b. en w. Het bureau dat de studie maakte, werd om een reactie gevraagd. Ook die reactie hielp de twijfelaars in de ge meenteraad over de streep. Het was nog net geen hamerstuk, maar het was snel beklonken. Alle fracties konden zich vinden in het voorstel, al waren er nog wel een aantal vra gen en kanttekeningen. 'It giet oan', zei Anco Fase van de VVD in zijn beste Fries nadat de avond ervoor bekend was gemaakt dat de Elftstedentocht niet doorging. Helemaal gerust was hij nog niet over de situatie bij Van Burgh. „Ik hoop dat het wak door de Raad van State wordt gedicht." Theo Korevaar (SP) zag wel in dat Vestetuin door moest gaan, maar pleitte ervoor de leefbaarheid in de kleine woonkernen 'overeind te houden.' Hij was bang dat de super markt in Poortvliet het loodje zal leggen. „Bedenk een constructie zo als in Scherpenisse." (Daar heeft Spar van Ommen uit Sint-Maartens dijk een filiaal-red.) Volgens wet houder Frank Hommel heeft de Spar-ondernemer een 'document' overlegd over de mogelijkheden, maar is dat geen beleidsstuk van b. en w. Henk Geluk (SGP) noemde het weerleggen van de bezwaren van de Spar-ondernemers overtuigend. „Er is geen sprake van duurzame ont wrichting." De notitie overVan Burgh mag vol gens hem niet los worden gezien van het bestemmingsplan. „Wij hebben begrip voor Van Bifrgh. Hij kan niet belemmerd worden." Ge luk riep wel op om in gesprek te blijven met de ondernemer. „Maar we zien liever een integrale herzie ning van het gehele gebied." Ook de PvdA kon zich nu - dankzij de nieuwe informatie - in het voorstel vinden, zei Jan Heshof. Ook hij riep op om in gesprek te blijven met de ondernemer. Han van 't Hof (ABT) vond dat de gemeenteraad in een spagaat zat. „We kunnen geen nee zeggen. We hebben alle insprekers gehoord. Er is maar een antwoord: ja." Jaap Ha ge (CU) was het daar mee eens. „We zijn er mee begonnen en gaan nu door. Maar het is niet de meest ideale oplossing, nu niet het gehele 1 gebied ontwikkeld wordt." Hij stel de voor ook het laatste deel van Noord te ontwikkelen. „Daar kan dan ook het bedrijf van Van Burgh in worden meegenomen en kunnen zaken bij de Raad van State worden voorkomen." Voor Gert-Jan Boudeling (CDA) was het ook zaak door te gaan. Van Burgh moet er zijn bedrijf kunnen voortzetten. Hij begreep de Spar- ondernemers 'die voor hun zaak vechten.' „Maar ik heb niet de in druk dat ze concurrentie krijgen als de C1000 en Aldi naar de Vestetuin verhuizen en hun winkels aanpassen aan de eisen van de huidige tijd. Met twee supermarkten onder de brug kunnen we voorkomen dat de mensen in Bergen op Zoom of Steenbergen gaan winkelen." Hoek was blij met de reactie om door te gaan. Hij zegde toe in ge sprek te blijven met Van Burgh om te proberen 'een procesgang te voorkomen.' Hoek had er wel oor naar om 'op lange termijn' Veste tuin helemaal af te ronden. Dus in clusief Van Burgh en alle andere be drijven. Maar Boudeling voelde daar niets voor. „Nog lang niet alle kavels in Welgelegen zijn uitgege ven. Ik heb er echt twijfels over." Geluk gaf toe dat een en ander ook afhangt van de economische situ atie. kend aanbod heeft. Desgevraagd zegt Hage te denken aan super markten die 'meer en meer duurza me producten aanbieden dan de grote ketens'. .Je ziet het vooral in de stedelijke gebieden waar alleen artikelen worden verkocht die op een milieuvriendelijke manier zijn geproduceerd." Door het nu aan de Eendrachtsweg 'dicht te timmeren' kan er steeds minder in het hartje van de stad. „Wellicht is er over een aantal jaren wel weer behoefte aan een stadssupermarktje. In ande re plaatsen zoals Middelharnis, nog kleiner dan Tholen. zijn er zelfs meer supermarkten. Wij willen de band met het centrum levend zien te houden." Aan de Kotferstraat zit Aldi. Dit j pand is - evenals de gebouwen aan de Eendrachtsweg - eigendom van Cl000 Vastgoed. Voor de-Kotter straat komt een andere bestemming. B. en w. spreken met de eigenaar over het beperken van de 'planolo gische' ruimte. Na de sluiting van Aldi op die plek zal het gebied een andere functie krijgen. Dat zal dan geregeld worden in een nieuw be stemmingsplan. De gemeenteraad ging hiermee unaniem akkoord. Volgens wethouder Peter Hoek wordt met de twee voorbereidings- besluiten tegemoet gekomen aan de bezwaren van de Spar-ondernemers zoals die geuit zijn tijdens de hoor zitting enkele weken geleden. Hij benadrukte dat er voor het pand aan de Eendrachtsweg wel detailhandel mogelijk blijft. Gré Boelhouwers (VVD) had daar naar gevraagd. Voor de Kotterstraat heeft de ge meente volgens Hoek 'een jaar de tijd om na te denken over de toe komst.' De voorstellen voor het ne men van een voorbereidingsbesluit waren als extra punten aan de agen- I da toegevoegd en waren tevoren j niet bekend gemaakt. Het is zater- dag - een dag na publicatie - inge- gaan. Het besluit ligt ter inzage. Volgens de algemene wet bestuurs- recht is er geen beroep mogelijk. Jolanda Bazen en Jörgen Versteeg brengen achtergrondmuziek. Verrast kijken veel bezoekers van Woonboulevard Poortvliet XXL za terdagmiddag om als ze door de ontvangsthal lopen. Ze realiseren zich op dat moment dat de muziek die ze horen, live is. Onder de trap in de grote ruimte, vlakbij het restaurant, brengen Jolanda Bazen en Jörgen Versteeg luistermuziek ten gehore. Het optreden is een proef, vertelt de uit Sint-Annaland afkomstige zan geres. .Als het aanslaat, wil eige naar Bouman dit misschien vaker doen op bijzondere dagen." Zij en haar man brengen, onder de naam Luizter, live achtergrondmuziek. Daar is steeds meer vraag naar. „Mensen stoort het in toenemende mate dat op feestjes of recepties de harde muziek het voeren van een gesprek onmogelijk maakt", aldus Jolanda. Ieder weekend treden zij en Jörgen dan ook wel ergens op. In Poortvliet heeft het duo, in ver band met de grootte van de hal, het volume wat hoger gezet dan ge woonlijk. Maar niet zodanig dat het storend is. Een groepje Thoolse be kenden zit gemoedelijk te kletsen. Luistert dan weer eens, en applau disseert zo af en toe. Op de afschei ding tussen de hal en het restaurant zijn een paar statafels geplaatst. Ge regeld staan daar wat mensen iets te eten of te drinken, terwijl ze naar de muziek luisteren. Het repertoire is uiteenlopend: Trijntje Oosterhuis, Boudewijn de Groot, Anouk. Maria Mena, Blöf. Rod Stewart, Guus Meeuwis, Ilse Delange. Toon Hermans, Bryan Adams en Marco Borsato. Ook 'Let it be' van The Beatles klinkt door de ruimte. Jolanda zingt en Jörgen be geleidt haar als toetsenist. Het win kelend publiek geeft af en toe een blijk van waardering. „Ze blijven meestal niet staan. Maar dan zie je een duim omhoog gaan bijvoor beeld." Het duo uit Halsteren er vaart het optreden in Poortvliet - ook voor hen een nieuwe ervaring - zelf in ieder geval als positief. Zo'n veertig Thoolse gezinnen krijgen direct te maken met de aanscher ping van de wet werk en bijstand. Thuiswonende werkende kinderen moeten bij gaan dragen in de kosten van ouders met een uitkering en dat baarde de meeste fracties donderdag in de gemeenteraad zorgen. Het is een rijksmaatregel. De gemeenteraad kan er niet veel aan doen, maar pleit voor lokale maatregelen om knelgevallen te helpen. Volgens Jolanda Prins (PvdA) legt de aanscherping 'een enorme claim op mensen die weinig hebben.' Zij moeten nu veel meer eigen verant woordelijkheid aan de dag leggen, terwijl ze daar niet of nauwelijks toe in staat zijn. Ze vroeg zich af wat de gemeente doet voor de groep Tholenaren die de dupe wordt van het nieuwe beleid. Ze kreeg steun van Chris Koopman (SGP) die om lokaal maatwerk vroeg. Een en an der moet nog in nieuwe verordenin gen worden vastgelegd. Daar heeft de gemeente zes maanden voor. Koopman vroeg zich af of de ge meentelijke organisatie daar toe in staat is. Ook Annie Vogelaar (SP) maakte zich zorgen over de inkomens van jongeren die 'direct naar de ouders gaan'. „De wet stimuleert jongeren om apart te gaan wonen." Jongeren die in vier weken geen baan hebben gevonden, krijgen volgens haar ook geen uitkering meer. Ze wilde we ten of deze groep begeleid kan wor den. Ook is er een sollicitatieplicht en worden er tegenprestaties geëist. Dat kan zijn het opruimen van af val. Vogelaar is bang dat dit 'echt werk gaat verdringen.' Ook Hans Boulogne (ABT) maakte zich zorgen. Het vraagt volgens hem om extra inspanningen van de gemeente. Een goed begin is vol gens hem om bij het in- en aan koopbeleid meer rekening te hou den met 'mensen die moeilijk aan het werk komen.' Ook hij voorziet dat jongeren die hun ouders moeten onderhouden, het huis uit zullen gaan. „Zijn er wel voldoende huur woningen onder de 400 euro per maand?" Bram van de Sande (CU) noemde het een lastig onderwerp. Volgens hem gaat deze bezuiniging op de sociale voorzieningen te ver. „Het is moeilijk om het werk eerlijk te ver delen. Er is ook niet altijd werk in de buurt. Mensen solliciteren zich een slag in de rondte. Het is lang niet zo dat iedereen maar werk vindt." Van de Sande vond dat er bij het werven van nieuwe bedrijven gekeken moet worden naar het aan tal arbeidsplaatsen. Gré Boelhouwers (VVD) wees er op dat er eerst gemeentelijke veror deningen moeten komen. Ze ver wacht dat de maatregelen die de b. en w. opstellen, op tijd aan de ge meenteraad wordt voorgelegd. Wethouder Jan Oudesluijs erkende dat er 40 gezinnen in de gemeente direct te maken krijgen met het nieuwe beleid. De zes maanden die er resten worden gebruikt om in kaart te brengen wat de gevolgen zijn op de inkomens. De beleidsre gels die nu nog gelden, blijven van kracht tot 1 juni. Hij lichtte toe dat er ruimte is voor lokaal beleid en wees op het werkgeversservicepunt (w.s.p.) die ingezet wordt om men sen aan een baan te helpen. Het kan zijn dat het werkgebied van het w.s.p. groter wordt, zei hij. Dat kan door West-Brabant er bij te gaan be trekken. Volgens Oudesluijs moet de gemeente zich inspannen om mensen aan het werk te krijgen. Dat mag er echter niet toe leiden dat ze werk van vrijwilligers over gaan ne men." De SP diende een amende ment in. Daarin riep de fractie op 'de plicht tot tegenprestatie en de verplichting om naar vermogen op gedragen onbeloonde maatschappe lijk nuttige werkzaamheden te ver richten. vooralsnog niet in te zetten.' Het amendement (een wijzi ging op het voorstel) werd door Ou desluijs afgeraden. Ook de andere fracties steunden het niet. Volgens Rina Ligtendag( CDA) was de zorg om de nieuwe wet en de gezinsin komens al verwoord. „We vertrou wen er op dat het college van b. en w. met goede voorstellen komt." Hernia Beekman, die het hoog tijd vindt worden dat haar zoon Dick een vrouw leert kennen, schrijft een brief naar de redactie van het tv- programma Boer zoekt vrouw. Er zijn slechts twee vrouwen die reage ren. De redactie van het tv programma vindt dit zo uniek, dat Dick 'in de race' blijft. Dan komen de vrouwen. Suus, een schuchter en zenuw achtig type, in gezelschap van haar buurman en vriend Louis. C'orrie, een hoertje, in gezelschap van haar vriendin en collega Ria. Dick Beek man zal een keus moeten maken. Dat is in het kort het verhaal van de nieuwe uitvoering die de spelers van rederijkerskamer De Eendracht uit Oud-Vossemeer hebben ingestu deerd. Het stuk heet Vrouw zoekt Boer, en is duidelijk een knipoog naar het succesvolle televisiepro gramma Boer zoekt Vrouw. Het is een komedie in zeven scènes en het stuk is geschreven door Carl Slot boom. De uitvoeringen zijn op 3 maart in De Vossenkuil in Oud-Vossemeer en op 17 maart in Meulvliet in Tho len te bezoeken. Beide avonden be ginnen om half acht. De spelers zet ten op dit moment de laatste puntjes op de i onder regie van Betsy Ga- keer en regieassistent Janny van Oorschot. Dit alles staat weer garant voor een gezellige en leuke avond. Kaarten zijn te reserveren bij Kees Jan van Gorsel (0166-672739) en Janny van Oorschot (0166-603798). De gemeenteraad nam donderdag een ogenblik stilte in acht naar aan leiding van het overlijden op 10 ja nuari van Paul van Belzen, die van 1982 tot 2006 raadslid was na mens de ChristenUnie. Burgemees ter Nuis typeerde hem aan het begin van de raadsvergadering als een dy namisch. betrokken, consciëntieus. aimabel raadslid die gedecideerd zijn mening kon poneren en een enorme dossierkennis had. .JJet was jammer dat hij stopte. Dat vond hij zelf ook. Hij deed het raadswerk met heel veel plezier." Nuis wenste zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en nabestaanden sterkte om het gro te verlies te verwerken. Wethouder Kees van Dis verwacht dat er deze maand overeenstemming wordt bereikt met de buren van het te bouwen woonservicecentrum in Scherpenisse. Dat zei hij donderdag avond op een vraag van raadslid Theo Korevaar (SP). Er zou een ge sprek komen tussen de gemeente en Arnoudse en Beens die bezwaar ma ken tegen de bouw omdat het com plex te dicht op hun woningen zou komen te staan. Korevaar wilde we ten wat het resultaat was en of er ver der gegaan kon worden met de bouw van het complex. Volgens Van Dis was het niet bij één gesprek geble ven. „We zijn nog steeds in gesprek. Deze maand hopen we eruit te zijn. Zodra dat het geval is, komen we naar u toe." Korevaar was niet onder de indruk van de toelichting: „We zullen het ermee moeten doen." De gemeenteraad mag zijn zegje doen over de tarieven die voorge steld worden voor de gebruikers van de regiotaxi. Dat zegde wethou der Jan Oudesluijs donderdag toe in de gemeenteraadsvergadering. Bram van de Sande (CU) wilde we ten hoe de stand van zaken is nu de Centrale Raad voor Beroep (het hoogste rechtsorgaan voor de socia le zekerheid) heeft bepaald dat de gemeenten geen inkomensgrens mo gen hanteren om de hoogte van de tarieven vast te stellen. Gebruikers die anderhalf maal het minimum loon hebben, zouden 1,30 euro per kilometer gaan betalen, in plaats van 18 cent per kilometer. De invoering werd twee maanden uitgesteld. Oudesluijs zei dat er een voorstel van b. en w. in de maak is en dat de gemeenteraad daar kennis van kan nemen. Van de Sande wilde een stapje verder gaan, in verband met de politieke gevoeligheid van het onderwerp. Heeft de raad er nog wat over te zeggen?" Volgens de wethouder is het beleid een bevoegdheid van b. en w.. „Maar voordat we een afspraak ma ken met het samenwerkingsverband (met nog zeven gemeenten rond de Oosterschelde red.) komen we eerst naar de raad." C^Cllt3WGQ 2 I 4697 RV I Snt-Annaland 3166 - 65 43 35 I www Qcon-enefgysystenrs.nl Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 9