Familieberichten Sophie/ Marina Pleune-Otte 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 16 februari 2012 Nieh JAAP HARTOG Johannes Jan Pleune MACHELINA JACOBA DE WEIJZE MACHELINA JACOBA DE WEIJZE LIEVE MA THEUNIS LAUWRENS QUIST weduwnaar van Sara Vermaas ELIZABETH CORNELIA VAN GORSEL weduwe van Cornelis Lindhout ELIZABETH CORNELIA VAN GORSEL KAREL GELUK IZAK MARINUS PRIEM DINA SCHERPENISSE sinds 20 september 2011 weduwe van Cornelis Quist Vervolg familieberichten zie pagina 6. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een zoon Nieolcuifr 12-02-2012 is het broertje van Leonard Arjen en Andrea Brinkman-Snoei Prins Frisohof 2 4695 BZ Sint-Maartensdijk 0166-662874 Opnieuw een groot wonder zo lief en zo klein opnieuw dat gevoel van blijdschap om Cod dankbaar voor te zijn. Dankbaar en gelukkig zijn wij met onze dochter en zusje SophieJa*weXje/\Vi}}wXmlYU*/ 13 februari 2012 Peter en Petra, Emma en Anne Poot 4697 DH Sint-Annaland Vroonland 2, tel. 0166-653022 j WÊÊ/KÊÊÊ^^KKÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊHÊÊÊÊÊÊÊÊÊKÊBÊÊIÊÊKÊIÊÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊtÊÊ^ Op 20 februari 2012 zijn zij een zilveren paar! Wij feliciteren Kee^ en/ Corr ivies K eCfï ngoudt met hun 25-jarig huwelijk en wensen hen samen met John en Dylan nog veel geluk kige en gezonde jaren toe. pa Reijngoudt René en Anke, Rick en Joyce Johan en Pia Sint Philipsland, februari 2012 Zaterdag 18 februari vieren onze lieve (schoon)ouders en opa oma hun 40-jarig huwelijk W&uter ewQvésHoeh Van harte gefeliciteerd en een gezellige dag toegewenst. Wouter en Yvette Mark en Amy Leon en Anita Wessel Mariëlle en Marco Nad ine, Werner 4675 CA Sint Philipsland, februari 2012 Voorstraat 7 Op D.V. 18 februari hopen mijn geliefde kinderen, onze zus, zwager, tante en oom Wouter erv QrésH oeb 40 jaar getrouwd te zijn. moeder den kraber Liesbeth en Laban Marleen en Hans neven en nichten Sint Philipsland, februari 2012 Op D.V. 18 februari hopen onze ouders, opa en oma Pie££r \MfXlle/Giiüjcwvv- LUseweld/ hun 40-jarig huwelijk te gedenken. Wij hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Leon, Elena Petran, Mattheo, Jolianne Corniel 4697 CM Sint-Annaland, februari 2012 Crooswijck 4 Op DV zaterdag 18 februari zijn (oom) Pieten (tcmte) W)ülleyQuUljam/ 40 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd en nog vele goede en gezonde jaren toegewenst! J.M. Guiljam en A. Guiljam-Dijke Rianne en Jan Leen en Rianne André en Simone Jolande en Marcel en kinderen Sint-Annaland, februari 2012 1962 2012 'Dit is de dag. dien de HEERE gemaakt heeft; laat ons op denzelven ons verheugen, en verblijd zijn. (Ps. 118:24) Op D.V. 22 februari 2012 hopen onze geliefde ouders en grootouders CjOloy do Heer erts Tooyd&Heer- votv N LeMMjerduMj^erv De dag te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen onze ouders in hun levensavond van harte Gods nabijheid toe. Tholen: Jan en Ina de Heer Amelia Tholen: Arian en Wim van de Merbel Nathalie en Leendert Bas Martiene Annelie en Joanne Leonie St. Philipsland: Jacco en Marian de Heer Julian Stephanie Tholen: Linda en Henri Swijnenburg Reinier Gijsbert Matthijs Dit gouden huwelijksjubileum hopen we in familiekring te gedenken. 4691 GA Tholen, februari 2012 Simon Lindhoutstraat 7 Na een lange periode van afnemende ge zondheid is overleden onze zwager en oom echtgenoot van onze zus Corrie Hartog-Geense Wij wensen haar veel sterkte toe. J. Geense J. Brouwer-Geense J. Brouwer M. Geense I. Geense-Brouwer W.M. Hopmans-Geense J.P.M. Hopmans neven en nichten Zierikzee, 13 februari 2012 Heer, Uw trouw duurt eeuwig Ps.138: (vs 8) Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma Bruinisse, 24 november 1921 t Steenbergen, 7 februari 2012 weduwe van Etten-Leur: Jan en Wilma Pleurïe-van Dommele Breda: Angeliek en Ruud Guus Amsterdam: Chantal en Kaj Lelystad: Henri en Heieen Pleune-Noppers Amsterdam: Marjolein Berg Ambacht: Jos en Florine Utrecht: Wilrik en Irene Met dank aan het personeel van het verpleegtehuis "De Lindenburgh" te Steenbergen. Correspondentieadres: Tolhuislaan 69 4875 AJ Etten-Leur De uitvaartdienst heeft plaatsgevonden op 13 februari in de Ontmoetingskerk te Poortvliet. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgehad op de algemene begraafplaats te Poortvliet. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Op de leeftijd van 77 jaar, moeten wij af scheid nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Anthonij Stoutjesdijk Oud-Vossemeer, 22-10-1934 t Sint Annaland, 9-2-2012 Trots dat u onze moeder en oma mocht zijn. Bergen op Zoom Cees en José Lenny en Christel Sint-Maartensdijk t Rientje Tholen Janneke en Adrie Wim Wouw Mart en Anita Sint Annaland Rien en Wilma Jeremy Sint-Maartensdijk t Sandra 4695 HV Sint-Maartensdijk Maartenshof 66 De afscheidsdienst is gehouden op dins dag 14 februari om 14.00 uur in dorpshuis Haestinge, Sportlaan 2d te Sint-Maartens dijk, waarna aansluitend de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Algemene Begraaf plaats, Kastelijnsweg te Sint-Maartensdijk. De laatste maanden werd moeder liefdevol verzorgd in Zorgcentrum de Schutse. Bedroefd maar ook met diep respect voor de wijze waarop zij haar ziekte wist te dragen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante sinds 7 december 2011 weduwe van Jan Anthonij Stoutjesdijk in de leeftijd van 77 jaar. We wensen de kinderen veel sterkte toe. Familie Stoutjesdijk Sint-Maartensdijk, 9 februari 2012 Bedankt voor al uw liefde Hou van je Voor altijd in mijn hart Dikke kus Wilma en Barthez Aangaande mij en mijn huis, wij zullen den Heere dienen! Jozua 24:15 Met pijn in ons hart, maar tegelijk dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorg zame vader, schoonvader, opa en overgroot vader Theun Sint Philipsland, 10 februari 1920 t Emmeloord, 8 februari 2012 J.C. Quist J.C. Quist-van Dijke S.C. den Braber-Quist M.M. den Braber C.J. Quist G. Wolfswinkel Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Anemoonstraat 17 8255 BT Swifterbant De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevon den. De vogels fluiten gewoon door, en wij snappen het wel. Ons verstand zegt, het is goed zo, maar wat we voelen is anders, om wie je was, en ook om wat je zei. Dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en lieve oma op de leeftijd van 77 jaar. Janny en Martin Kimberly Martin en Janny Martijn en Cynthia Romy en Arnoud Kees en El les Jessie, Dylan Bert en Ineke Niels, Jaimy Sint-Maartensdijk, 10 februari 2012 Maartenshof Correspondentieadres: B. Lindhout Oostsingel 28, 4695 BN Sint-Maartensdijk De rouwdienst zal worden gehouden he den donderdag 16 februari om 10.30 uur in dorpshuis Haestinge, Sportlaan 2d te Sint- Maartensdijk, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Kastel ijnsweg te Sint-Maar tensdijk. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aan vang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren. Moeder is de laatste jaren liefdevol verzorgd in woning 52 van Maartenshof. Met droefheid geven wij u kennis, van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Cornelis Lindhout op de leeftijd van 77 jaar. Stavenisse: W. Goedegebuure- Lindhout P. Goedegebuure Sint-Maartensdijk: E.C Viergever-van Ast T. Viergever neven en nichten Sint-Maartensdijk, februari 2012 "Als je maar gezond blijft Karei Geluk Bedroefd geven wij u kennis van het overlij den van onze zeer zorgzame vader en opa weduwnaar van Maria Cornelia Hage Tholen 23 april 1927 t Bergen op Zoom 10 februari 2012 Klundert: Marjan Kleinjan-Geluk Teun Kleinjan Ellen Tholen: Adri Geluk Sarien Geluk-Breure Martijn Stephanie en Eduard Correspondentieadres: Familie Geluk Kettingdijk 6 4691 PE Tholen De afscheidsdienst is gehouden woensdag 15 februari om 13.30 uur in het uitvaartcen trum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats al daar. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend geven wij u kennis dat, door de Heere, na een ern stige ziekte uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Johanna Priem-van der Eist in de leeftijd van 85 jaar. Stavenisse: J. Priem-van der Eist Sandra Potappel-Ezinga Leen Potappel Léander Joost Kathleen Marnix Theodoor Lodewijk Madeleine 13 februari 2012 Woonzorgcentrum Scheldeoord Weth. C.J. Moerlandstraat 38 4696 CP Stavenisse Mijn man, onze vader en opa is thuis opge baard, waar gelegenheid is tot condoleren D.V. donderdag 16 februari van 14.30 tot 15.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 17 februari om 13.30 uur in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Prins Bernhardstraat 35 te Sta venisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u uitgenodigd om 13.15 uur in gepaste kle ding in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. - Geen bloemen We zijn de medewerkers en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Scheldeoord dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in de laatste periode van zijn leven heeft gekregen. Mevr. J. Priem-van der Eist Familie Potappel Stavenisse, 13 februari 2012 Gij voert mij tot den morgen, ook door den nacht. Verdrietig, maar dankbaar voor al het mooie dat zij ons heeft gegeven, hebben wij af scheid moeten nemen van onze lieve moe der en oma Geboren, 8 januari 1927 Overleden, 13 februari 2012 Joke den Engelsman-Quist Rien den Engelsman Els Melieste-Quist Ruud Melieste Marrie Quist Thijs Fase Jan Quist Marja Quist- Vroegop .René Quist Marianne Quist- Gunsing Kees Hage Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum De Schutse Correspondentieadres: Ring 22, 4697 EC Sint-Annaland. De afscheidsdienst zal gehouden worden heden donderdag 16 februari om 13.30 uur in het rouwcentrum, F.M. Boogaardweg 17, 4697 GM Sint-Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Anna land. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 4