m Duivenmelker uit Scherpenisse in tien jaar zes keer kampioen Jeugdteam Batho ziet kans op kampioenschap kleiner worden Houte Kwestie autobedrijf zo snel mogelijk regelen Koersballen Smash laat kans op stunt liggen Korfballers van Emergo zorgen voor verrassing tegen DSO DÉ SPECIALIST IN ZONNE-ENERGIE Winst Noad 3 Donderdag 2 februari 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 'We hebben Raad van State niet aan touwtje' Jeugd Jeugd Systems Jan-Jaap en Kees Bolier winnen nipt van Frans en Daniël Bal Jan-Jaap Bolier uit Scherpenisse had er niet op gerekend dat hij als eerste zou eindigen in het klassement van ra yon 6, Tholen en Schouvven-Duiveland. Op twee van de zeven onderdelen van het vliegseizoen kon hij geen dui ven inzetten omdat ze ziek waren. Dat scheelt punten. Maar op de andere onderdelen had Bolier toch zo'n voor sprong op weten te bouwen dat hij nagenoeg niet meer ingehaald kon worden. De overwinning was echter nipt. Inkorven Zwaargewicht Potentie Record eilandencup Les voor keepers Voetbal tweedaagse Thoolse badmintonvereniging vooralsnog tweede in kampioenschap De strijd om het jeugdkampioenschap badminton is nog niet gestreden. Het U15 jeugdteam van badmintonver eniging Batho uit Tholen speelde onlangs in Meulvliet met 4-4 gelijk tegen de kampioen van vorig jaar. Blauw wit uit Roosendaal. Daarmee blijft Tholen tweede met nog twee wedstrijden te gaan. Gelijkspel Nuis opent centrum voor pastorale hulp interieur Energieweg 11J - 4691 SE Tholen - tel. 0166 60 93 33 www.vanhouteinterieur.nl korfbal Dc gemeente moet zo snel mogelijk een oplossing vinden voor autobe drijf Adrie van Burgh in Tholen. Dat vindt de meerderheid van de com missie ruimte. De leden riepen maandagavond wethouder Peter Hoek op het te regelen. De ondernemer heeft bezwaar gemaakt tegen het be stemmingsplan VesteTuin. De te bouwen woningen boven de super markten zouden te dicht op zijn bedrijf komen. Dat zou 20 meter zijn. Van Burgh stapte naar de Raad van State, die hem in het gelijk stelde. Gewoonlijk wordt 50 meter in acht genomen. De gemeente verschoof de grens naar 30 meter en bedacht dat er een 'dove muur' moet ko men die het appartementencom plex scheidt van het bedrijf. Raads man Van Horssen van Van Burgh is er niet zeker van dat dit afdoende is. Hij vroeg zich af hoe doof de dove muur na drie jaar is. „Er ko men ramen en deuren in. Van Burgh is bang dat hij dan weer maatregelen moet nemen." De commissie ruimte vroeg zich af of de nu gekozen afstand de toets der kritiek bij de Raad van State kan doorstaan. Volgens Hoek heeft een externe jurist er naar gekeken, plus een derde jurist die zelfs lid is ge weest van de Raad van State. „Maar we hebben de Raad niet aan een touwtje." De gemeente deed in 2007 een bod om Van Burgh uit te kopen. Vol gens b. en w. heeft Van Burgh het niet doorgaan van de aankoop be treurd en doet hij nu een poging om de gemeente alsnog te bewegen tot aankoop over te gaan. Dat zou de achtergrond van zijn plannen zijn. De raadsman noemde dat on gehoord. „Apert onjuist, typerend voor de waarde die hier wordt toe gekend aan de belangen van bedrij ven." Volgens Hoek was er in 2007 een bedrag vastgesteld op basis van een taxatie en zijn er verschil lende opties op tafel gelegd. Toen het niet doorging is het plan Noord afgegrendeld, dus tot Van Burgh. Voor de herstructurering van het bedrijventerrein kreeg de gemeente in 2007 een half miljoen van de provincie toegekend. Daar waren voorwaarden aan verbonden. Daar aan is voldaan. De 500.000 euro is volledig verrekend, meldt de pro vincie. Smash '76 heeft zaterdag bij de start van de tafeltenniscompetitie een grote kans laten liggen. Het eerste team begon het seizoen in de hoofd klasse met een wedstrijd tegen kampioenskandidaat Herwaarden. We gens persoonlijke omstandigheden kon het team uit Herwaarden slechts met twee personen komen en zodoende lag er een optimale mo gelijkheid voor een kleine stunt. Het werd echter een deceptie. On danks de 3-0 voorsprong werd verder geen enkel punt gepakt door Me- rijn van der Klooster, Harm Westdorp en Remco Vroegop en eindigde de wedstrijd in een 3-7 verlies. Tafeltennis Ook het tweede team van Smash begon dramatisch aan de competi tie in de derde klasse. Ondanks en kele zeer hoogstaande partijen en 'close games' werd geflatteerd met 8-2. verloren van ODT in Roosen daal. Smash begon nog goed aan de avond, wist met goed spel snel een 0-2 voorsprong te nemen en leek dan ook af te stevenen op een overwinning. Helaas wilde het daarna niet meer vlotten en bleef de teller op twee staan. Peter Hen- drickx en Peter Bazen boekten ie der één overwinning. Kees van Poortvliet verscheen niet op het scorebord. Evenals het tweede team kreeg ook het derde team van Smash er stevig van langs in de andere derde klasse. Het kreeg thuis met 9-1 klop van het uit de tweede klasse gedegra deerde Middelburg. Het enige punt werd gemaakt door Arno Bruijn- zeel. Jacob Elenbaas en Mamix van de Graaf scoorden niet. Het vierde team verraste met een 8- 2 overwinning op het gedegradeer de Kapelle. Nieuwe man Jan-Wil lem van Vossen liet gelijk van zich spreken en won driemaal. Leen Guiljam en de sterk spelende Chris Hage zorgden voor twee punten. Het laatste punt werd in de dubbel gewonnen door Hage en Van Vos sen. Het vijfde team haalde deze week tweemaal met dikke cijfers uit in de zesde klasse. Eerst werd TTVO uit Oudelande met 7-3 aan de kant ge schoven. Gert-Jan van den Berg, Job Moerland en Jochem van der Klooster wonnen elk tweemaal en daarnaast werd ook het dubbelspel gewonnen. Zaterdag begon de wed strijd met een 3-0 voorsprong, om dat Kapelle met slechts twee man kwam opdagen. Job Moerland bleek een onneembare horde en ook Eldert Besseling en Gert-Jan van den Berg boekten nog een overwin ning in de enkels en de dubbel. Het eerste jeugdteam begon uitste kend aan de eerste competitieronde in de tweede klasse. Uit bij Bel- crum 2 in Breda werd met 6-4 ge wonnen. Joost van Dijke en Bennie van Poorvliet boekten ieder twee overwinningen en zij wonnen ook de dubbel. Ten slotte werd het zes de punt binnengeslagen door Johan Aarnoudse. Het eerste jeugdteam hoopt dit seizoen een stapje hoger op te kunnen en begon zodoende redelijk aan de competitie. Het tweede jeugdteam verloor thuis met 7-3 tegen Westerzicht. Christel Vroegop won tweemaal en ook Leontine Aarnoudse haalde nog een punt binnen. Lonneke den Engels man kwam niet tot een overwin ning. Het derde jeugdteam boekte uit bij Vice Versa met 9-1 een dikke over winning Enigszins verrassend was de nederlaag van kopman Jelmar Elenbaas. Hij won tweemaal. Mar- tijn Keur en Sander Zwagemaker bleven ongeslagen. Programma zaterdag: TIOS '51- Smash I 14 u.; Smash 2- Middel burg 14 u.; ODT/Klaverblad-Smash 3 (3 feb) 20 u.; Smash 5-Kapelle 14 u. Jeugd: Smash 1-Yerseke 14 u.; Het Markiezaat-Smash 2 10.30 u.; Smash 3-TC0'78 14 u. Emergo heeft in de wedstrijd tegen DSO voor een verrassing gezorgd met een 12-8 overwinning. Het korfbalteam uit Sint-Maartensdijk ging vanaf het begin goed mee in het tempo van de nummer twee van de ranglijst en hield ook in de score de ploeg uit Klundert bij. Bij 3-3 sloe gen de rood-zwarten zelfs een gat en de rust werd bereikt met een 6-3 voorsprong. Suzanne de Jong (2x) en Sanne Jan sen zorgden voor de punten en zo werd de wedstrijd met 3-1 gewon nen. De thuisploeg kwam in de openingsfase op voorsprong, maar zag de gasten daarna wel langszij komen. Toch werd de eerste helft afgesloten met een 2-1 voorsprong. In de tweede helft bleef het tot het einde toe spannend. De rood-zwar- ten kregen ontzettend veel kansen. Maar omdat die er niet in gingen, bleef KVK hoop houden. In de slot fase scoorden de Tholenaren toch nog eenmaal. Het eerste D-team speelde een ster ke wedstrijd tegen SKV uit Sleeu- wijk. De thuisploeg schoot uit de startblokken en had binnen de kort ste keren een voorsprong te pakken. In de loop van de wedstrijd werd duidelijk dat de gasten niet heel veel hadden in te brengen tegen het geconcentreerde spel van de ploeg uit Sint-Maartensdijk. In de slotfase werd de marge nog wel wat kleiner, maar de tijd was te kort voor SKV om nog een serieuze bedreiging te gaan vormen. Emergo won met 7-5 door doelpunten van Ellen de Jong (3x), Baukje Broeren (2x) en Robyn Timmer (2x). Het El-team was nog ongeslagen, maar had het moeilijk tegen naaste belager Terda en verloor met 4-7. Annemiek Geuze (2x) en Jarno Jan sen (2x) waren trefzeker. Programma zaterdag: Good Luck-Emergo A1 12 u.; Oranje Wit- Emergo Fl 9 u.: TOGO-Emergo F2 12 u. In de tweede helft bleven de rood zwarten uitlopen omdat het vizier simpelweg scherper stond dan bij de gasten. De marge werd al snel uit gebreid naar 11-5, waarna de zege niet meer in gevaar kwam. Voor Emergo scoorden Gerrie Anthonisse (3x), Marnix Somers (3x), Hans Pe ter de Jong (2x), Liesbeth Potappel (2x), Petra de Jong en Jaco Rip. Emergo Cl speelde een behoorlijke wedstrijd tegen KVK uit Kapelle. emms 2 I 4697 RV I Sint-Annaland 0166 - 6543 35 I wwvv.bcon-energysysteiiis.nl Advertentie I.M. Jan-Jaap Bolier (rechts) werd samen met zijn vader Kees generaal kampioen, op nummer twee Frans en zijn kleinzoon Daniël Bal. Bolier werd op de huid gezeten door Frans Bal uit Tholen die sa men met zijn kleinzoon Daniël flink aan de deur rammelt. Op de jaarlijkse bijeenkomst van rayon 6 zaterdag in de Wellevaete, Tholen en Schouwen-Duiveland, toonden ze zich strijdlustig. Het is de zesde keer in tien jaar dat Bolier generaal kampioen geworden is. Samen met zijn vader. Want als hij niet thuis is, verzorgt zijn vader de dieren. In het rayon zijn zo'n 155 duiven melkers aangesloten bij verenigin gen die aan de wedvluchten deel kunnen nemen. Telt de gemeente Tholen nog vier verenigingen, op Schouwen-Duiveland zijn er maar twee: in Nieuwerkerk en Zierikzee. Tijdens het vliegseizoen zijn er ze ven wedvluchten over verschillen de afstanden: vitesse (tot 300 km), midfond (300-500 km), dagfond (500-700 km), overnachtfond (700- 130 km), vitesse jonge duiven, midfond jonge duiven en natoer (korte vlucht tot 300 km voor jonge én oude duiven). De stand wordt wekelijks bijge houden. De 31-jarige Bolier zag dat hij elke keer werd ingelopen. „Het verschil met Bal werd steeds kleiner. De voorlaatste vlucht was Bal me voorbij. Er waren nog twee vluchten, een natoer en een jonge duivenvlucht. Ik heb toen jonge duiven ingezet voor de verste af stand 430 kilometer. Toen heb ik in dat weekend de kop weer over we ten te nemen." Op twee afstanden (vitesse jonge duiven en midfond jonge duiven) kon Bolier nagenoeg geen duiven inzetten omdat ze pok ken hadden, vertelt de duivenmel ker. Op twee afstanden niet mee doen, betekent ook geen punten verzamelen. Maar de duiven van Bolier excelleerden op de andere afstanden en maakten het gemis van twee afstanden goed. Jan-Jaap en Kees Bolier houden zo'n 130 duiven. In het vliegseizoen zijn dat er tussen de 160 en 170. „Dan zijn we op volle oorlogssterkte. Die heb je nodig om in alle disciplines mee te doen." Bolier is lid van de Reis duif in Scherpenisse, maar tijdens het vliegseizoen is er geen enkel verenigingsbelang. „Het is altijd een individuele sport." Bolier heeft niet alleen hart voor de dieren, maar ook voor de duivensport in het algemeen. Hij is sinds 2005 be stuurslid van de afdeling Zeeland '96 en komt in heel de provincie om vergaderingen en bijeenkom sten bij te wonen. In de zaal van de Wellevaete domi neren de grijze haren, maar toch zit er hier en daar nog wat jeugd aan een tafel. Daniël Bal uit Tholen is nog maar 14 jaar, maar is besmet met het virus door zijn opa Frans Bal. Beiden zijn lid van De Zwa luw in Oud-Vossemeer en tweede van het ra-yon met slechts 466,6 punten minder dan de generaal kampioen uit Scherpenisse. „We hebben de laatste vlucht slecht ge speeld," erkent de 64-jarige Bal. Ze hadden zestien jonge duiven meegegeven naar Orléans, maar haalden geen punten. „Toch heb ben we een best seizoen gehad." De combinatie werd eerste provin ciaal op de midfond uit Pithiviers, boekte vijf rayonoverwinningen en eiste vijftien keer de eerste plaats op bij zijn vereniging. „Van de ruim dertig vluchten van het afge lopen seizoen wonnen we er bijna de helft." Bal is sinds 1991 actief, stopte in 1998, maar pakte zijn hobby in 2008 weer op. De liefde voor de duivensport bleek nog springlevend. „Het is helemaal uniek als het goed gaat, maar je moet elk jaar wel goed kweken en er nieuwe duiven bijhalen. Ik heb ook duiven van Jan-Jaap Bolier en van André Havermans gekocht." Volgens Bal is het zaak om een brede selectie in het hok te kwe ken. Ze hebben 13 doffers en 13 duivinnen. Bal speelt met dertig jonge dieren. „Met vijf duiven steeds op oorlogssterkte." Het is het eerste jaar dat hij samen met zijn kleinzoon speelt. Daniël is jeugdlid geworden en werd meteen generaal jeugdkampioen van Zee land. Vorig jaar is hij voorzichtig met zijn opa mee gaan doen. „Ik kreeg er interesse voor." De jonge Bal combineert de duivensport met de voetbalsport. Hij voetbalt bij de C2 van Tholense Boys. „Het is goed te combineren. Als de voet balcompetitie klaar is, begint het vliegseizoen. En als dat weer klaar is, begint het voetballen weer." Als hij moest kiezen? Zonder aar zelen kiest hij voor de duivensport. „Als je ze binnen ziet vallen, dan geeft dat een kick." Dat deed zich voor op een overnachtvlucht vanuit Bordeaux. De duiven zouden op vrijdagavond worden gelost, maar door de weersomstandigheden werd dat 's ochtends. „Terwijl de anderen 's avonds aan het inkorven waren, kwam er al een duif van me binnen. Ik had twee duiven meege geven en had de tweede prijs." In het klassement staan negen dui venmelkers van Tholen en Sint- Philipsland bij de eerste tien. Op nummer drie eindigde C. Moeliker uit Tholen (hij was niet aanwezig), 4. Dick Vaders uit Oud-Vossemeer, 5. David Noom uit Tholen, 6. Adrie Scherpenisse uit Sint-Maartens dijk, 7. Mario de Graaf uit Tholen, J. den Hengst uit Zierikzee, Jo Moerland uit Stavenisse, 10. René Reijngoudt uit Sint Philipsland. Om de kosten van de rayonbijeenkomst in de Wellevaete te dek ken, werd er een bonnenverkoop gehouden. Dagvoorzitter Kees van den Berge prees de duiven aan. Via internet was er al een bod gedaan op de duiven die door de verschillende liefhebbers waren aangeboden. Van den Berge prees ze bij het publiek aan. Er worden veel jonge duiven aangeboden, soms eieren. De prij zen varieerden van 30 euro voor een jonge duif van Piet Wage naar uit Sint Philipsland (ging voor 60 euro naar hoogste bieder) tot 210 euro voor een jonge duif.van Flupiander Ko van Domme len. „Wie kent hem niet, een zwaargewicht uit Sint Philipsland. Deze man grossiert in superduiven." De voorzitter over Rini Vermaas: „Daar worden we stil van. Een grootheid in de duivensport. Was de smaakmaker van 2011met een eerste prijs van cje ZLU. Het grenst aan het ongelooflijke." Ondanks de inspanningen van de voorzitter, bleef de opbrengst beneden de verwachtingen. Batho telt een kleine zestig jeugdle den. Dertien daarvan spelen wed strijden: zes meisjes, zeven jongens verdeeld over twee teams. „Gezien het aantal leden aan de magere kant", stelt Sundermeijer. Niet al leen bij de junioren, ook bij de seni oren is de bereidheid voor het spe len van wedstrijden klein. Daar wil de voorzitter van Batho komend seizoen verandering in brengen met het organiseren van een bedrijven- competitie. Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Gezelligheid vóór Alles/Sint- Maartensdijk: 1mevr. A. Poot 41 p.; 2. W. Bijl 32 p.; 3. mevr. C. van Mierlo 24 p.; 4. F. de Jong 23 p.; 5. C. Breure 20 p.; 6. mevr. C. Breure 19 p.; 7. mevr. W. Kloet 17 p.; 8. mevr. B. Bijnagte 15 p. Meulvliet: 1. mevr J. Verbraeken en mevr. J. Bos 25 p.; 2. mevr. N. Deurloo en mevr. R. Bolier 13 p.; 3. mevr. L. van Bale en mevr. L. Ver schoor, en mevr. C. Sprenkels en G. Bolier, en W. Deurloo 12 p.; 6. J. Sprenkels en W. Bijl 10 p.; 7. mevr. A. Hilgerson en mevr. A. Suurland 9 p.; 8. mevr. D. Lindenberg en J. Sprenkels 7 p.; 9. mevr. H. Schot en G .v.d. Padt 5 p. Oud-Vossemeer: Imevr. C. van Mierlo, en mevr. C. Havermans 26 p.; 3. mevr. R. Nagtegaal 25 p.; 4. mevr. L. van Poortvliet 24 p.; 5. me vr. J. de Bakker 14 p.; 6. mevr. L. Weezenaar 13 p. Oud-Vossemeer (25 jan.): 1mevr. C. van Mierlo 34 p; 2. mevr. R. Nagtegaal 22 p; 3. mevr. J. van Houte 16 p: 4. mevr. L. Weezenaar 14 p; 5. mevr. J. de Bakkeren mevr. C. Havermans 11 p; 7. mevr. B. Roggeband 8 p. Jongeren gaat hij warm maken met speciale wedstrijdtrainingen. Want potentie, dat heeft de jeugd volgens de voorzitter zeker. Trainen doen de jeugdleden iedere donderdag in twee leeftijdsgroepen: van 8 tot en met 12 jaar en van 13 tot en met 17 jaar. „In de toekomst willen we trainen op niveau, niet perse op leeftijd", zegt Sundermeijer. Om die reden gaat de Thoolse badmin tonvereniging met deeldiploma's werken. Zes in totaal. Doel is meer uitdaging en competitiedrang onder jongeren. „Een kind dat goed is, moet je niet beperken omwille van de leeftijd." Met een record van 50 inschrijvin gen gaat de Goed Ware eilandencup individueel zondag van start, In to taal doen er 39 tennissers mee, maar bij deze vijfde editie mochten deel nemers zich voor meer dan één on derdeel inschrijven. Ook de titelver dedigers Edwin Braat, Sam Douw en Ingrid Geilings zijn van de partij. De eilandencup begint 's morgens om elf uur bij tennisclub Jacoba van Beieren in Sint-Maartensdijk. Die dag staan er negen partijen op het programma. Op het sportveld van Noad '67 in Sint Philipsland wordt op 23 febru ari les gegeven voor voetbalkee pers. Oud-keeper Pim Doesburg brengt deelnemers alle kneepjes van het doelmannenvak bij tijdens de zogeheten Feyenoord goal keeper academy clinics. De training duurt van negen tot vier uur en inschrij ven kan via de website feyenoords- occerschools.nl. De jeugdvoetbalopleiding Zeeland (JVOZ) organiseert in de voorjaars vakantie en in de meivakantie een voetbaltweedaagse op Tholen. Voet ballers in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar, ongeacht van welke club. mogen hieraan meedoen. Op woensdag 22 en donderdag 23 fe bruari wordt de tweedaagse gehou den bij Smerdiek in Sint-Maartens dijk. Op dinsdag 1 en woensdag 2 mei is de JOVZ bij Tholense Boys in Tholen. De derde keus van Noad '67 heeft zaterdag winst behaald in de in haalwedstrijd tegen WIK 2. Het werd 1-2. Met 13 man en vlagger Wim v.d. Ree werd er afgereisd naar Kerkwerve. Thuis had Noad moeite met WIK. dus begonnen de Fluplanders scherp aan de wed strijd. Al na vijf minuten schoot Michiel de Jager de bal subliem binnen. Noad kreeg in het begin ge noeg kansen om op verdere voor sprong te komen, maar tweemaal redde de keeper en eenmaal ging de bal naast het doel. Na een half uur spelen kreeg WIK de eerste en eni ge kans van de eerste helft en ver zilverde deze met een bal in de kruising. Net voor rust werd een solo van Arjan Moerland goed af gerond en kon Noad lekker de rust in. Noad kon gelijk na de pauze de finitief een gat slaan, maar diverse kansen om de 3-1 te maken werden gemist. WIK wilde de laatste tien minuten nog druk zetten, maar de verdediging van Noad kwam niet in gevaar. Met deze uitslag staat Noad weer eerste, met een punt voor sprong op Tholense Boys 2. Het UI5 jeugdteam van Batho in actie tegen Blauw-wWt uit Roosendaal. Zicht op het kampioenschap is er nog steeds, maar de kans is klein. „De stand in de competitie is ge heel afhankelijk van het besluit dat de Nederlandse Badminton Bond neemt", zegt Edwin Sundermeijer. voorzitter van de vereniging en trai ner van de jeugdleden. Door mis communicatie heeft het jeugdteam eerder dit seizoen wedstrijden mis gelopen. „Besluit de bond dat we die wedstrijden mogen spelen, dan maken we alsnog kans op de over winning." Zo niet, dan blijft het Thoolse U15-jeugdteam tweede. „Blauw-Wit is een geduchte tegen stander", aldus Sundermeijer. „Niet voor niets werden ze vorig seizoen kampioen." Hoe hard de zeven jeugdleden uit het U15-team ook hun best deden, het bleef met 4-4 gelijk. „Geen slecht resultaat", zegt Sunderme ijer. „Eerder dit seizoen verloren we nog van Roosendaal met 6-2." Het seniorenteam verloor afgelopen zaterdag van Reeshof (Tilburg) met 5-3. Het staat met vijftig punten vijfde in de stand. Dertien punten achter de nummer vier, Hirundo SV uit Lage Zwaluwe. Het tweede jeugdteam, UI7. speelde zaterdag met 4-4 gelijk tegen BCO uit Oos terhout. Daarmee eindigt het Thool se team op de zesde plaats, met één punt verschil ten opzichte van de nummer vijf, TFC '57 uit Bergen op Zoom. Door het beperkt aantal jeugdleden dat wedstrijden speelt, is Sunder meijer niet altijd verzekerd van vol doende spelers. „Belangstelling voor badminton is er genoeg. Mo menteel hebben we zelfs een wachtlijst voor de jeugdteams. Maar waar het aan schort, is wed strijdmentaliteit." Burgemeester Nuis heeft zaterdag in de Hoogstraat in Tholen de nieuwe vestiging van het Centrum voor Pas torale Counseling (CPC) geopend. Dit is gevestigd in het pand van De Vlinderbloem. Het CPC biedt pas torale hulp op Bijbelse grondslag en is onderdeel van ggz-instelling De Hoop, een evangelische hulpverle ner. Tot voor kort zat de pastorale hulpverlening in de Oesterschelp aan de Simon Lindhoutstraat, het kerkgebouw van de Christenge meente. Daar heeft het CPC tweeën half jaar gebruik van gemaakt. Nu beschikt het over een eigen locatie. waar medewerkers het groeiende aantal hulpvragen beter kunnen be antwoorden. Na de officiële opening konden de aanwezigen onder het genot van een hapje en drankje de nieuwe vesti ging bezichtigen. Naast burgemees ter Nuis was ook de heer T. Storten beker, voorzitter van de Raad van Bestuur van De Hoop, aanwezig. De Hoop is een ggz-instelling op Bijbelse grondslag waar kinderen, jongeren en volwassenen terecht kunnen met vragen en problemen. Het CPC is gevestigd in de Hoog straat 16. Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 13