'PrinDtntuin voor natuurlijk ondernemen www.eendrachtbode.nl VOCHT WEREN? BETONSCHADE? Officiële Mededelingen natuur en Landschap college ALPHA VOCHTTECHNIEK Jl Kijk ook op onze website van de Provincie Zeeland informatie van het waterschap Alpha Vochttechniek Voor uw dagverse boodschappen hoeft u uw dorp of buurt niet uit. Bij Spar kunt u dagelijks terecht voor kwaliteit, gemak en service. En we hebben een aantal mooie aanbiedingen voor het weekend. Deze zijn geldig van donderdag t/m zondag: Unox stevige soep Spar culinaire beenham Paprikamix Heineken Frikandelbroodje of kroketbroodje Luchtvaartverordening Zeeland en Beleidsregels ont heffingen tijdelijk en uitzon derlijk gebruik luchtvaart provincie Zeeland Luchtvaartverordening Zeeland Op 16 december 2011 hebben pro vinciale stalen van Zeeland de Luchtvaartverordening Zeeland vastgesteld. Tijdens de inzage peri ode binnengekomen zienswijzen hebben geleid tot een aanpassing van het eerdere ontwerp De Wet luchtvaart geeft provinciale staten en gedeputeerde staten diverse bevoegdheden met betrek king tot luchtvaart binnen Zeeland. De Wet luchtvaart en aanverwante wet- en regelgeving regelen enkel de vanuit het Rijk noodzakelijke bepalingen. In het kader van de ver eiste besluitvormingsprocedures en het houden van toezicht is het noodzakelijk in een provinciale ver ordening aanvullende regels en bepalingen op te nemen. De Luchtvaartverordening voorziet hierin en heeft met name betrek king op de indieningvereisten bij een aanvraag om een luchthaven- besluit en luchthavenregeling en op overige procedurele bepalingen. Beleidsregels ontheffingen tijde lijk en uitzonderlijk gebruik lucht vaart provincie Zeeland Op 17 januari 2012 hebben gedepu teerde staten van Zeeland de Beleidsregels ontheffingen tijdelijk en uitzonderlijk gebruik luchtvaart provincie Zeeland vastgesteld. De Wet luchtvaart geeft een zekere beleidsvrijheid ten aanzien van het verlenen van een ontheffing voor tijdelijk en uitzonderlijk gebruik van een terrein door bepaalde lucht vaartuigen. Genoemde beleidsre gels geven een nadere invulling aan deze beleidsvrijheid. Beide besluiten zijn op 25 januari 2012 in werking getreden. De wijzi gingsverordening ligt van 2 februa ri 2012 tot en met 14 maart 2012 ter inzage bij: - de Directie Ruimte, Milieu en Water, het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00 uur tot 17.00 uur en; - het gemeentehuis van Tholen, Hof van Tholen 2 te Tholen, op werkdagen 's morgens van 9.00- 12.00, "s middags of 's avonds na telefonische afspraak (0166- 668200). Conform de Algemene wet bestuursrecht staan tegen deze besluiten geen rechtsmiddelen open. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. R. de Later, tel. (0118) 631915 of E. de Smidt. tel. (0118) 631986. Tevens zijn de stukken te raadple gen via http://nieuws.zeeland.nl/provinci- aalblad/ in Provinciaal Blad 2012 nummer 3 en 4. Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl Postbus 409, 4600 AK Bergen op Zoom Telefoon 0165-3862 00 www.alphavochttechniek.com Dit weekend een stevige aanbieding Veelzijdig en ervaren Ons werkterrein: Adviezen en onderzoek t.a.v. vochtbestrijding Verhelpen van optrekkend vocht Hydrofoberen van gevels Afdichten van kelders Verhelpen van vocht in kruipruimten Preventief beschermen van fundering Alle voorkomende betonreparaties Het afdichten van lekken in b.v. dilatatievoegen Het leveren van speciaal materiaal Kelderisolatie Uitvoering geschiedt door eigen personeel en vanzelfsprekend garandeert ALPHA VOCHT TECHNIEK de verrichte werkzaamheden. De levering is franko thuis Provincie Zeeland Verspreid over ons werkgebied hebben we verschillende verkeers- besluiten genomen. Ze liggen vanaf 6 februari tot en met 19 maart 2012 ter inzage op beide waterschapskantoren. De dijkgraaf is sinds 18 januari jl. namens het dagelijks bestuur bevoegd om bij calamiteiten onder andere een algeheel ontrekkings- verbod voor oppervlaktewater- lichamen te nemen. Meer weten? Uitgebreidere informatie over onderwerpen in deze advertentie vindt u op www.scheldestromen.nl/ waterschapsblad. Mocht u niet de beschikking hebben over een computer en meer Informatie over een bepaald onderwerp willen ontvangen, dan sturen we u graag de informatie op papier toe. Deze kunt u aanvragen bij de afdeling Communicatie en Bedrijfscultuur. STEVtfrE latensoep >-n «ff».' alle smaken blik 800 ml naturel of Amerikaans per 500 gram zak 3 stuks krat (24 x 30 cl) Bijvoorbeeld stevige erwtensoep 2 blikken prijs per liter vanaf 1.24 4HOI EN TABAK Aanbiedingen zijn geldig van donderdag t/m zondag (2 t/m 5 februari 2012), zolang de voorraad strekt. Wijzigingen en prijs-, afbeelding-, druk- en zetfouten voorbehouden. Niet alle aanbiedingen in elke Spar verkrijgbaar. Vind de Spar in uw buurt op www.spar.nl •Per combinatie kan de prijs verschillen. U ontvangt 50% korting op de totaalprijs. J

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 12