PERSONEEL interseafish Cursus VCA basis of VCA Vol INTERSEAFISH B.V. SECRETARESSE STUNTAANBIEDING 129* R05ELIMA Pas jij in ons plaatje? 0166-657007 Ook eigen DNA voor Zeeuws-Vlaanderen en Tholen Help mee aan een veiliger woonomgeving: geef u op via www.burgernet.nl Uitgelicht: VAN RIJN 350,- p.w. all in 175,- p.w. all in EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Maak uw keuze uit één van de volgende opties. Woensdag 15 februari Donderdag 12,19 en 26 april Dinsdag 29 mei 8.30-17.00 uur 19.00-22.00 uur 8.30-17.00 uur Bruidsjaponnen collectie 2012/2013 Annette Wilt u op een leuke manier wijzer worden? Kantooropleidingen B Financieel Administratief Medewerker start 9 februari B Commercieel Administratief Medewerker start 9 februari B Secretaresseopleiding start 6 en 7 maart Medisch Secretaresse start 24, 26 januari, 6 en 7 maart Managementopleidingen Managementsupport Computertrainingen JUNIOR of ERVAREN VERKOOPADVISEUR m/v AUTOBEDRIJF ESKES BERGEN OP ZOOM B.V. informatie van het waterschap Bel voor een abonnement naar Provincie maakt mogelijk Vraag aan Nota Beleid Leefbaarheid 2012 Vier Zeeuwse toeristische projecten 8 Donderdag 19 januari 2012 Interseafish is een import-export onderneming in diepgevroren vis en visproduc ten, waarbij we de laatste jaren succesvol zijn in de afzet van topkwaliteit tonijn en andere sushi en sashimi producten. De in- en verkoopactiviteiten zijn inter continentaal. Wij zijn gevestigd in Tholen. Trefwoorden van onze onderneming zijn: teamwerk, flexibiliteit, goede kwaliteit en langdurige relaties. Wij zijn op zoek naar een: Samen met de collega's van uw afdeling: Bent u het eerste aanspreekpunt voor klanten en leveranciers bij vragen over leveringen, en eventuele klachten. Daarvoor onderhoudt u een inten sief contact met leveranciers, klanten, logistieke dienstverleners en onze traders Bewaakt u de afspraken van geplaatste orders Regelt en coördineert u verschepingen, daarbij stemt u de verladingen af met transporteurs, rederijen en vrieshuizen. U bent tevens verantwoorde lijk voor het verzamelen, bewerken en tijdig verzenden van (handels)- documenten die hierin een belangrijke rol spelen Regelt u de beste transportvorm en plant u deze in bij de dienstverleners Zorgt u voor de aflevercontrole en de bijbehorende administratieve verwerking Bent u het verlengstuk van onze traders De functie-eisen: HBO denk- en werkniveau U heeft logistieke talenten en een internationale interesse Goede kennis van Engels en basiskennis van Duits en Frans U kunt snel schakelen om uw werk op efficiënte wijze te vol brengen, u bent commercieel ingesteld, accuraat en proactief Daadkrachtig, stressbestendig en liefst met enige ervaring Rijbewijs B Geboden wordt: Een fulltime baan met wereld wijde contacten Een veelzijdige functie waarin meedenken en vooruitdenken gewaardeerd wordt Een grote mate van zelfstandig heid (na een gedegen inwerk- periode) Goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Informele prettige werksfeer in een klein team Heeft u nog vragen, bezoek onze website www.interseafish.nl of neem contact op met Mevr. M. van den Broek, tel 0166-604040. Is dit de baan die bij u past? Email uw sollicitatie met CV naar m.vandenbroek@interseafish.nl of schrijf ons: Postbus 22, 4690 AA Tholen. BRAN DB f VEILICINC Aanmelden via: hbv@vrbb.eu www.vanrijnbrandbeveiliging.nl MODERNE BUNGALOWS IN DE BOSSEN excl toeristenbelasting/milieuheffing 25,- p.w. APRIL, MEI EN JUNI Zwembaden en recreatieteam aanwezig. Folders tel. 0529 - 45 72 24 Coevofdenweg 17 i 7735 KJ Ommen I T. 0529 - 45 72 24 i F: 0529 - 45 74 29 Ook kleur Graag even bellen 0187-482431 Zandpad 90 Middelharnis Coaching Officemanagement Energieweg 11B 4691 5E TliOLEh Telefoon: 0166-603036 E-mail: ro5ellna.langius@tiscali.nl Internet: www.roselina.nl Bij ons kunnen bedrijven en particulieren terecht voor erkende opleidingen, trainingen en workshops die leuk en leerzaam zijn om te volgen o.a.: Administratief Medewerker start 13 februari Medisch Registratieassistente start 24 en 26 januari Managementassistente start 13 februari f Middle Management start 8 februari B Voortgezet Management start 10- maart B Officemanagement start 13 februari Rekenvaardlgheid start 9 februari B Commerciële administratie start 9 februari BI klantcontacten start 9 februari B Word start 13 februari B Excel start 9 februari B Diverse ééndaagse workshops (zie onze website) Wij zijn erkend opleider voor L550, Memas en de Associatie Wij sturen u graag informatie toe, ook is een (kosteloos) intakegespek mogelijk. Autobedrijf Eskes Bergen op Zoom B.V. is Hyundai dealer voor Bergen op Zoom en omstreken en heeft vestigingen in Bergen op Zoom en Tholen. Voor onze vestiging Bergen pp Zoom zijn wij op zoek naar een ambitieuze: Wij vragen: Commerciële opleiding IVA, MBO (onze voorkeur) Teamplayer Klantvriendelijk Geen 9 tot 5 mentaliteit Computerkennis Word/Excel/ internet 1 a 2 jaar werkervaring Zelfstandig kunnen werken STEENSPIL 38,4661 TZ HALSTEREN, TEL. 0164 - 21 50 00 Op 24 januari 2012 vindt een informatieavond plaats over de verschillende werkzaamheden op en langs de Stoofweg in Sint- Annaland. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur. Het vindt plaats In de Wellevaete, Hoenderweg 133 In Sint-Annaland. wa'-^pScheidest romen Meer weten? Uitgebreidere informatie over de informatieavond in deze advertentie vindt u op www.scheldestromen.nl/ waterschapsblad. Mocht u niet de beschikking hebben over een computer en meer informatie over een bepaald onderwerp willen ontvangen, dan sturen we u graag de informatie op papier toe. Deze kunt u aanvragen bij de afdeling Communicatie en Bedrijfscultuur. Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl i Provincie Informatierubriek van de Provincie. Geïnteresseerd in het laatste nieuws? Kijk dan op www.zeetand.nl De covers van de DNA-boeken van Tholen en Zeeuws-Vlaanderen. Inmiddels hebben zeven van de dertien Zeeuwse gemeenten een eigen DNA-boek, waarin de eigen heid van de desbetreffende gemeente staat beschreven. Deze zijn een verdere verdieping van het Zeeuwse DNA. Gedeputeerde Staten willen Zeeland op deze authentieke manier promoten. Door ondernemers, inwoners en organisaties te vragen wat zo typisch is voor de gemeente waarin ze wonen, werken, ondernemen en/of recreëren komt de eigenheid ervan boven tafel. Onlangs presen teerde Zeeuws-Vlaanderen en Tholen hun DNA-boek met authentieke beelden, verhalen en uitspra ken. Over de brug naar Tholen Het DNA-boek van Tholen kent elf thema's: van panoramisch leven tot aan handelsgeest. De negen woonkernen worden apart belicht met ieder zijn eigen kenmerken. Zo is Oud-Vossemeer bekend om de carnaval en is Scherpenisse bekend om het veerpontje van Gorishoek. De brug naar Tholen is een krachtig symbool voor het leven op Tholen. Het is de snelle verbinding naar Brabant om daar te werken of te wihkelen én de verbinding terug naar huis zodra de zaken zijn afgehandeld. Marjon de Hond, weervrouw en voormalig inwoonster van Tholen: 'Zo vaak ben ik niet op Tholen. Eerlijk gezegd ben ik hier te weinig. Veel Zeeuwen die niet meer in de provincie wonen', worstelen daar mee: heimwee naar de klei van de geboortegrond. Als ik de brug over rijd, waar Brabant eindelijk Zeeland wordt, ben ik thuis.' Zeeuws-Vlaanderen: leven op de grens De eigenheid van Zeeuws-Vlaanderen speelt zich letterlijk en figuurlijk af op de grens. Dat leest u in het Zeeuws-Vlaamse DNA-boek. Zeeuws-Vlaanderen is gericht op Vlaanderen, maar hoort tegelijk bij Zeeland. Dat geeft de mensen het gevoel het beste van twee werelden te kunnen combineren. De Vlaamse inslag laat zich hier gelden, bijvoorbeeld op culinair gebied, maar ook in de mentaliteit van de Zeeuws-Vlamingen. Zij volgen hun eigen weg, schuwen daarbij de grenzen niet en bezien de rest van de wereld op hun eigen manier: een beetje cynisch maar wel met een knipoog. Daarnaast kent Zeeuws- Vlaanderen drie 'landjes' met ieder zijn eigen dynamiek en identiteit, namelijk de landjes van Hulst, Axel en Cadzand. Het westen bruist van de vakantiegangers, het oosten is de groene long met Hulst als 'de meest Vlaamse stad van Nederland'. In het midden, vanaf de Westerschelde, stroomt het Kanaal van Gent naar Terneuzen met aan haar oevers volop industriële activiteiten. Het DNA-boek van beide gemeenten vormt de basis voor hun promotiebeleid. Provincie Zeeland bedacht dit concept en financiert een gemeentelijk DNA-traject met achtduizend euro. Meer lezen over de verschillende gemeentelijke DNA's? Ga dan naar www.laatzeelandzien.nl en klik op het kopje rechtsboven: DNA's van Zeeland. Om de veiligheid in uw woon- en werkomgeving te bevorderen, wordt er gebruik gemaakt van een tele fonisch netwerk van inwoners en medewerkers van bedrijven uit de gemeente. Een vermist persoon of overval: de politie kan sneller handelen. Zeker in een uitgestrekte regio als Zeeland is dit burgernet een effectief instrument. Om het instrument optimaal toe te passen zijn ruim tienduizend deelnemers nodig die wonen of werken in onze provincie. Wilt u ook een actieve rol spelen bij de veiligheid van uw woon- en leefomgeving? Geef u dan nu op via www.burgernet.nl Provincie Zeeland verstrekte een resultaatsubsidie voor burgernet. Deze maand verscheen de nota Interim Beleid Leefbaarheid 2012: sociaal maat schappelijke factoren. Het bevorderen van de leefbaarheid is één van de speer punten van het provinciaal beleid. Gedeputeerde George van Heukelom: 'Leefbaarheid is een veelzijdig begrip en daar moeten we rekening mee houden. Dat betekent dat er veel partijen nodig zijn om ons doel. een leefbaarder Zeeland, te bereiken. Om een begin te maken, willen we dit jaar regionale leef baarheidsagenda's maken met partijen in Zeeland, waaronder gemeenten. Deze agenda's vormen de basis voor het toekomstig beleid op het terrein van leefbaarheid. Dit interim beleid geeft een eerste aanzet ter bevordering van deze belangrijke basiskwaliteit. Interesse? Vraag een gratis exemplaar aan bij het informatiecen trum, telefonisch via 0118- 63 14 00 of per e-mait: infocentrum@zeeland.nl. U kunt de nota ook downloaden via loket.zeeland.nl/informatiecentrum/publicaties onder het thema Cultuur en Welzijn. In de vorige Provinciewed werden al vier projecten beschreven die waren geselecteerd voor de Innovatieprijs Toerisme Zeeland 2011. In deze editie de andere vier projecten die het nét niet haalden, maar zeker het lezen waard zijn. Watertaxi Kanaal door Walcheren Het project Sailing between the yachts is het varen door het Kanaal van Walcheren van Vlissingen naar Middelburg met elektrische watertaxi's. Initiatiefnemer Wil Kokje: 'We bieden toeristen en loka le bewoners niet alleen een relaxte vaartocht, maar we vertellen ook over de geschiedenis van het kanaal en de stad waar naar toe we varen. Hierbij varen we zoveel mogelijk op met de jachten die door het kanaal varen.' Zeeuwsreisje Zeeuwsreisje is een nieuw reisinitiatief voor Zeeland. Via de portal www.zeeuwsreisje.nl kunnen bezoekers een passend reisje vinden en een Zeeuwsreistasje aanvragen: een strandtas met gratis pro ducten en aanbiedingen. Linda Postma van Zeeuwsreisje: 'Zeeuwsreisje verleidt toeristen om naar Zeeland te komen door ze de leukere adresjes en plekjes te tonen die ze zelf kunnen boeken. Vervolgens worden ze beloond voor hun keuze met een goodiebag waarin Zeeuwse ondernemers hun producten en diensten aanbie den. Een win-win-win situatie dus'. Medio 2012 verschijnt ook het Zeeuwsreisgidsje, een boekje met reisverhalen van reizigers. Het Damspel VW Ouddorp aan Zee ontwikkelde samen met Promotie Zeeland Delta een interactief avonturenspel op de Kabbelaarsbank aan de Brouwersdam. Helma Wegdam van Promotie Zeeland Delta: 'Via een interactieve speurtocht zoeken deelnemers via hints naar geheime superspot locaties. Die hints krijgen zij via QR-codes die verspreid over de Kabbelaarsbank verstopt zijn en via SMS en MP3 geluids fragmenten. Het spel heeft een sociaal aspect, omdat het te spelen is in teamverband en tegen elkaar.' Energiek Borsele Energiek Borsele is bedacht door drie ondernemers uit de sectoren horeca, landbouw en toerisme om de regio meer bekendheid te geven. Sandra Dekker, coördinator: 'Door toepassing van de slogan Land van Borsele, geeft je energie krijgen onze ideeën verder vorm. Inmiddels werken ruim vijftig ondernemers mee in vijf deelproject- groepen om onze regio via het verbindende element energie toeris tisch op de kaart te zetten.' Meer lezen? Zie ook: loket.zeeland.nl/innovatieprijs_toerisme en watertaxi-vlissin- gen.nl en www.zeeuwsreisje.nl en www.promotiezeelanddelta.nl en www.landvanborsele.nl (de laatste is vanaf 25 januari online). Provincie Zeeland Colofon Redactie: afdeling Communicatie en Statengrifiie Provincie Zeeland. Opmaak: Prepress Provincie Zeeland. Fotografie: DNA's zijn coproductie gemeenten. Provincie, inwoners en ondernemers. Nico Out lomslag interim nota leefbaarheid 2012). Reageren op deze uitgave van Provinciewerk? Geïnteresseerd in verschenen nota's of wilt u inzage van stukken? Neem dan contact op met de mensen van het informatiecen trum. Via de e-mail infocenlrum@zeeland.nl of per telefoon op 0118- 63 14 00. Of schrijf naar Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Bezoekadres: Provinciehuis, Abdij 6. 4331 BK Middelburg. De volgende Provinciewerk verschijnt 1 februari 2012. Provinciewerk leest u ook via nieuws.zeeland.nl/provinciewerk

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 8