GEMEENTE NIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN isi to o GEMEENTE THOLEN EVENEMENTEN KALENDER JANUARI 2012 I VEILIG HET NIEUWE JAAR IN EENDRACIITBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 29 december 2011 WEEK52 GEMEENTENIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN gemeente Tholen O m VASTSTELLING VAN DE VERORDENING VOORZIENINGEN MAATSCHAPPELIJKE ONDERSTEUNING GEMEENTE THOLEN 2011 MEER INFORMATIE: NIEUWJAARSRECEPTIE WWW.THOLEN.NL 8 Tholenderwijs GEMEENTEHUIS; >LEN Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen j Telefoon: 0166 - 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 66 76 67 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Iedere werkdag geopend Van 9.00 uur tot 12.30 uur; vrije inloop van 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: donderdag 18.00 20.00 uur BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 0166 66 83 30: voor de burgemeester 0166 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets met (een lid van) de gemeenteraad wilt bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: 0166 66 83 50. Onderstaand kunt de ons bekende evenementen, collectes en overige verkopingen zien. Wanneer u vragen of opmerkingen heeft, kunt u contact opnemen met mevrouw M. Zegers-Vreede (0166)668372. Schriftelijke reacties kunt u zenden aan gemeente Tholen, afd. Publiekszaken, Postbus 51, 4690 AB Tholen, of per email naar vergun- ningen@tholen.nl. Meer informatie kunt u vinden op de evenementenkalender op de website van de gemeente Tholen. NAAM EVENEMENT Nieuwjaarsduik nabij de Bergse Diepsluis Stichting Uit op Tholen: Katinka Polderman met reprise van haar programma 'Polderman tuigt af" in de Meulvliet te Tholen Snerttocht, Organisatie Wandeltochten Poortvliet Stichting Uit op Tholen: Hans Kazan in de Meulvliet te Tholen Stichting Uit op Tholen: Gezelschap Andermans Veren Live! in de Meulvliet te Tholen DATUM Zo. 1 jan. Vr. 6 jan. om 20.15 u. Za. 7 jan. Vr. 13 jan. om 20.15 u. Za. 21 jan. om 20.15 u. De jaarwisseling, traditioneel een feest van champagne, oliebollen en vuurwerk.Veilig gebruik van vuurwerk zorgt ervoor dat de jaarwisseling voor iedereen gezellig en leuk blijft. Verantwoord Niet alleen knalvuurwerk kan gevaarlijk zijn. Ook aan het afsteken van siervuurwerk zitten risico's. Denk bijvoorbeeld aan een omvallende fles of een vuurpijl die blijft steken in de grond. Zorg daarom dat siervuurwerk altijd stevig en sta biel staat! Zet pijlen in een grote fles, gevuld met zand. Of steek een pvc-buis in de grond. Als u vuurwerkpotten heeft, zet deze dan klem. Bijvoorbeeld tussen twee bakstenen. Opruimen Bent u klaar met het afsteken van vuurwerk, laat geen res tanten van vuurwerk op straat liggen. Als iedereen zijn vuur- werkafval opruimt, ziet het er weer snel netjes uit. Laat u vooral geen vuurwerk liggen wat niet is afgegaan. Ervaring leert dat veel kleine kinderen de volgende dag zoeken naar vuurwerkresten en proberen die opnieuw af te steken. Veel van het onafgestoken vuurwerk is vuurwerk met een zoge naamde "schietlont". In deze lont zit meer kruit verwerkt, zodat het vuurwerk razendsnel afgaat. Tijd om het vuurwerk dus weg te gooien, is er niet. Opruimwerk Als u de vuurwerkresten voor uw deur opruimt, dan kunt u ze in de grijze container deponeren. Vuurwerk dat nog niet is afgegaan, kunt u goed nat maken, zodat er geen ontplof fingsgevaar meer aanwezig is. Bijvoorbeeld door het een dag in een emmer met water te leggen. Gemeentebedrijf Het Gemeentebedrijf van de gemeente Tholen zet op nieuw jaarsmorgen personeel in om de vuurwerkresten die niet zijn afgegaan weg te halen, maar liever hebben wij dat u dat zelf doet als u vuurwerk heeft afgestoken. Daarnaast rui men ze grote hoeveelheden papier en andere resten op. Ook grote pakketten die een gevaar kunnen opleveren voor het verkeer of die zelfs een voetpad blokkeren, ruimen zij op. Contactgegevens Mocht u tijdens de jaarwisseling overlast ervaren dan kunt u bellen met de politie via telefoonnummer 0900-8844. Als u een melding wil doen die betrekking heeft op de handel en opslag van illegaal vuurwerk, kunt u bellen naar Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000 of een e-mail sturen naar: vuurwerkoverlast@zeeland.politie.nl. Nieuwjaarsdag valt dit jaar op zondag. Een groot deel van onze inwoners hecht aan de zondagsrust. Het gemeente bestuur doet een beroep op een ieder daarmee rekening te houden. Bij voorbaat dank. Op 15 december 2011 heeft de raad van de gemeente Tholen de Ver ordening voorzieningen maatschappelijke ondersteuning gemeente Tholen 2011 vastgesteld. De voorgaande verordening komt hiermee te vervallen. Voorzieningen en de voorwaarden De Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) schrijft voor dat de ge meenteraad in een verordening regels moet vaststellen over de te verlenen voorzieningen en de voorwaarden waaronder burgers aanspraak hierop kunnen maken. De voorgaande verordening leek op een voortzetting van de vroegere Wet voorzieningen gehandicapten. Dit sloot niet geheel aan bij het doel van de Wmo. De Wmo gaat namelijk uit van het compensatie beginsel. Dat betekent dat het te bereiken resultaat uitgangspunt moet zijn. Bijvoorbeeld dat iemand in een schoon huis moet kunnen wonen. Dit resultaat kan bereikt worden vanuit diverse voorzieningen en moge lijkheden. Ook van de burger zelf en vanuit zijn of haar omgeving mag de gemeente, indien mogelijk, een eigen inbreng verwachten. Maatwerk Welke voorziening de gemeente toekent, hangt dan ook af van de indi viduele situatie. Het gaat dus om het leveren van maatwerk. Voorzienin gen vanuit andere welzijnsterreinen zullen hierbij in de toekomst een grotere rol spelen. Deze benadering staat landelijk bekend onder het begrip "De Kanteling Wmo". Resultaat De nieuwe verordening verschilt dus in de eerste plaats met de oude. verordening doordat deze niet uitgaat van verstrekking van een voorzie ning, maar van een te bereiken resultaat. Voordat iemand een aanvraag indient, zal eerst een aanmelding voor een gesprek plaatsvinden. In dat gesprek wordt nagegaan wat er precies aan de hand is en hoe een beper king of probleem het best is op te lossen of te compenseren. Vervolgens is in de nieuwe verordening bepaald dat het college een in komensgrens vaststelt voor onder andere het collectief vervoer. Ook dit verschilt met de oude verordening. Wat in de nieuwe verordening in stand is gelaten, is de mogelijkheid om een persoonsgebonden budget te vragen in plaats van een voorziening in natura. Ook het systeem van eigen bijdragen is hetzelfde gebleven. In werking per 1 januari De Verordening voorzieningen maatschappelijke ondersteuning gemeen te Tholen 2011 treedt vanaf 1 januari 2012 in werking. Vaststelling van het Financieel besluit maatschappelijke ondersteuning gemeente Tholen 2011 en de Beleidsregels maatschappelijke onder steuning gemeente Tholen 2011 Het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Tholen heeft op 20 december 2011 de Beleidsregels maatschappelijke onder steuning gemeente Tholen 2011 en het Financieel besluit maatschappe lijke ondersteuning gemeente Tholen 201 lvastgesteld. Hiermee komen de voorgaande beleidsregels en het voorgaande besluit te vervallen. Het college heeft bovengenoemde stukken vastgesteld, omdat dit voort vloeit uit de Verordening maatschappelijke ondersteuning gemeente Tho len 2011 die door de gemeenteraad op 15 december 2011 is aangeno men. In het beleid staan de regels hoe de gemeente in de praktijk omgaat met de Wmo. Het Financieel besluit gaat over de maximale vergoedingen. In werking per 1 januari De Beleidsregels maatschappelijke ondersteuning gemeente Tholen 2011 en het Financieel besluit maatschappelijke ondersteuning gemeen te Tholen 2011 treden vanaf 1 januari 2012 in werking. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Quist of mevrouw E. Ruikes, telefoon 0166-668200 of via de email: lqu@tholen. nl of eru@tholen.nl. De complete verordening, beleidsregels en het financiële besluit kunt u terugvinden en nalezen op www.tholen.nl. OP WWW.THOLEN.NL: Wijziging afvalinzameling 2012. Veilig het nieuwe jaar in. Wijzigingen naar aanleiding van nieuwe be lastingverordeningen. Geen rijbewijzen op 28 en 29 december! Openingstijden gemeentehuis en milieus traat rond Oud Nieuw Het college van burgemeester en wethouders, de gemeenteraad en de medewerkers van de gemeente Tholen wensen u goede feestdagen en een voorspoedig 2012. De Nieuwjaarsreceptie wordt gehouden op maandag 2 januari 2012. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom in het atrium van ons gemeentehuis aan Hof van Tholen 2 te Tholen. WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT WABO Ingekomen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de vol gende'aanvragen voor een omgevingsvergun ning hebben ontvangen: Oud-Vossemeer - Botlandstraat 9: het ver groten van een woning (ontvangen op 15 december 2011). Poortvliet - Burgemeet 46: het uitbreiden van een woning (ontvangen op 21 decem ber 2011). Sint Philipsland - Sluisweg 8: het slopen van 4 pluimveestallen en een schuur (ont vangen op 13 december 2011). Sint-Annaland - Havenweg ong. - het slo pen van een elektriciteitsgebouw (ontvan gen op 19 december 2011). Sint-Annaland - Bierensstraat 79: het plaatsen van een silo t.b.v. opslag houtpel- Iets (ontvangen op 15 december 2011). Stavenisse - Oudelandsedijk 3: het vernieu wen van een nertsenhuisvesting (ontvan gen op 23 december 2011). Tholen - Molenvlietsedijk t.h.v. nr 15 - het slopen van schuurtjes (ontvangen op 12 december 2011). Tholen - Oudelandsepoort 17: het plaatsen van dakramen en het renoveren van het dak (ontvangen op 13 december 2011). Tholen - Visstraat 2: het renoveren van een woning (ontvangen op 14 december 2011). Tholen - Kettingdijk 5: het verwijderen van asbestbeplating van twee schuren (ontvan gen op 20 december 2011). Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning - 1ste fase Tholen - Hoek Burgemeester van Boeijen- straat en Dilt in Stadszicht II het bouwen van 36 appartementen, 3 algemene ruimte een berging en 22 parkeerplaatsen (ont vangen op 14 december 2011). De ingediende aanvragen liggen niet ter in zage en hiertegen kan nog geen bezwaar ge maakt worden. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert iedere maandag in de even weken vanaf 9:30 uur in het gemeentehuis van Tholen. De agenda ligt op de donderdag en vrijdag voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke lees- ruimte van het gemeentehuis. De behande ling van de aanvragen omgevingsvergunning is openbaar. De behandeling van de voorover legplannen is niet openbaar. Ontwerpbeschikking omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij voor nemens zijn een omgevingsvergunning te verlenen voor: Tholen - Slabbecoornweg 31-33: het wijzi gen van de opslag in hal 7.1 en 7.2. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen vanaf 30 de cember 2011 tot en met 10 februari 2012 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen. Zie voor adres en openingstijden het colofon. Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen schriftelijk zienswijzen worden in gebracht. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Post bus 51, 4690 AB Tholen. In deze periode kunnen ook zienswijzen mondeling worden ingebracht. Hiervoor kan contact worden opgenomen met afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoonnummer 0166-668336. Van een mondelinge zienswijze zal een ver slag worden opgesteld. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan wor den ingediend als ook een zienswijze is inge bracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. De ingebrachte zienswij zen worden mede ter inzage gelegd. Beschikkingen omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: Sint Philipsland - Voorstraat 8: het bouwen van een berging op het achtererf van de woning (verzonden op 22 december 2011). Sint-Annaland - Klipper 51: het bouwen van een garage (verzonden op 22 decem ber 2011). Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking is verzon den aan de aanvrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres be vatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoonnummer 0166-668260. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 14 - 2011. Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift wor den verkregen. In het Gemeenteblad Tholen worden de integrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubliceerd. Het besluit treedt in wer king op 1 januari 2012. Dit nummer van het gemeenteblad bevat: 1.Het besluit van de raad van de gemeente Tholen van 15 december 2011 tot intrek king van de Tarievenverordening gemeen telijke accommodaties gemeente Tholen 2011 en vaststelling van de Tarievenver ordening gemeentelijke accommodaties gemeente Tholen 2012. 2.Het besluit van de raad van de gemeente Tholen van 15 december 2011 tot intrek king van de Tarievenverordening voor het gebruik van de gemeentelijke zwembaden 2011 en vaststelling van de Tarievenver ordening voor het gebruik van de gemeen telijke zwembaden 2012 Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 15 - 2011. Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift wor den verkregen. In het Gemeenteblad Tholen worden de integrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubliceerd. Het besluit treedt in wer king op 1 januari 2012. Dit nummer van het gemeenteblad bevat: 1.Het besluit van de raad van de gemeente Tholen van 15 december 2011 tot intrek king van de verordening maatschappe lijke ondersteuning 2006 en vaststelling van de verordening voorzieningen maat schappelijke ondersteuning gemeente Tholen 2011. 2.Het besluit van het college van burge meester en wethouders van de gemeente Tholen van 20 december 2012 tot intrek king van de beleidsregels maatschappe lijke ondersteuning 2006 en vaststelling van de beleidsregels maatschappelijke ondersteuning gemeente Tholen 2011 3.Het besluit van het college van burge meester en wethouders van de gemeente Tholen van 20 december 2012 tot intrek king van het besluit maatschappelijke ondersteuning 2006 en vaststelling van het financieel besluit maatschappelijke ondersteuning gemeente Tholen 2011 Toelichting punt 1 In deze verordening is opgenomen, in hoofdlijnen, de wettelijke verplichting die geldt voor de gemeente Tholen op grond van de wet maatschappelijke ondersteuning Toelichting punt 2 Hierin is beschreven op welke manier de gemeente Tholen uitvoering wil geven aan de wettelijke taken van de wet maatschap pelijke ondersteuning. Toelichting punt 3 In dit besluit zijn opgenomen de maximale bedragen die vergoedt kunnen worden in dien er vastgesteld is dat er van een be paalde voorziening in de gemeente Tholen gebruik gemaakt kan worden. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 16 - 2011. Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift wor den verkregen. In het Gemeenteblad Tholen worden de integrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubliceerd. Het besluit treedt in wer king op 1 januari 2012. Dit nummer van het gemeenteblad bevat: l.Het besluit van de heer H. van Vossen, functioneel leidinggevende van de clus ter Financiën en Belastingen van de ge meente Tholen, van 15 december 2011, tot actualisatie van zijn mandaatbesluit waarmee het vaststellen, bekendmaken en invorderen in eerste aanleg van een aantal gemeentelijke heffingen door hem wordt gemandateerd aan diverse mede werkers binnen de gemeentelijke organi satie Bekendmaking Raadsbesluit toepassing gemeentelijke coördinatieregeling voor realisering woon zorgcomplex aan de Laban Deurloosatraat te Scherpenisse Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken hierbij bekend dat de gemeenteraad op 15 december 2011 beslo ten heeft de gemeentelijke coördinatierege ling toe te passen, dit in verband met de behoefte om de realisering van een woon zorgcomplex aan de Laban Deurloostraat te Scherpenisse zo voortvarend mogelijk te kunnen oppakken. Deze gemeentelijke coördinatieregeling is geregeld in para graaf 3.6.1 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro). Tegen dit raadsbesluit kan geen be zwaar en beroep worden ingesteld. De gemeentelijke coördinatieregeling maakt het mogelijk om de bestemmingsplanpro cedure, de behandeling van de aanvraag omgevingsvergunning en de ontheffing Wet geluidhinder (hogere grenswaarde) ten be hoeve van de realisering van het woonzorg complex gelijk op te laten lopen. Dit bete kent dat de voorbereiding, bekendmaking en vaststelling worden gebundeld. Dit zorgt voor een heldere procedure en een snellere realisatiemogelijkheid. Het ontwerp-bestemmingsplan, de ont- werp-omgevingsvergunning en het ontwerp besluit hogere grenswaarden zullen gelijk tijdig ter inzage worden gelegd. Vervolgens zullen het besluit omtrent de vaststelling van het bestemmingsplan, het besluit op de aangevraagde omgevingsvergunning en het besluit hogere grenswaarden eveneens gelijktijdig worden gepubliceerd voor de be roepsmogelijkheid bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Het college verzorgt de coördinatie en de bevoegdheid tot vaststelling van het be stemmingsplan blijft in handen van de ge meenteraad. Met ingang van vrijdag 30 december 2011 ligt het hiervoor bedoelde raadsbesluit ge durende zes weken ter inzage, tijdens de openingsuren in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Tevens kunnen de stukken worden ingezien op de gemeentelijke website www. tholen.nl onder de rubriek Actueel, subru briek Bekendmakingen, onderdeel Bestem mingsplannen. Voor inlichtingen over een en ander kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer ing. R Quist, telefoonnummer 0166-668235. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling maakt krachtens aan hem ver leend mandaat overeenkomstig afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van vrijdag 30 december 2011 gedurende zes weken het ontwerp van de 23e wijziging van het bestemmingsplan Buitengebied en het daarbij behorende ont- werp-besluit, tijdens de openingsuren ter in zage ligt in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Deze planwijziging betreft de vergroting van het agrarische bouwvlak op het perceel Sluisweg 20 te Sint Philipsland De stukken zijn ook te raadplegen op de gemeentelijke website www.tholen.nl onder Actueel Be kendmakingen Bestemmingsplannen Buitengebied Tholen. In het bestemmingsplan Buitengebied is aan burgemeester en wethouders de be voegdheid toegekend om het agrarische bouwvlak te vergroten. Om dit te kunnen realiseren is het noodzakelijk dat een be stemmingsplanwijziging ex artikel 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening wordt vastge steld. Burgemeester en wethouders zijn voornemens, nu aan de voorwaarden uit het bestemmingsplan Buitengebied wordt vol daan, hiertoe over te gaan. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden hun zienswijze op het plan schriftelijk of mondeling ken baar maken bij burgemeester en wethou ders, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Belang hebbenden die mondeling hun zienswijze kenbaar willen maken, kunnen een afspraak maken met mevrouw N. Tiernego van eer dergenoemde afdeling. Zij is telefonisch be reikbaar op telefoonnummer 0166-668560. Bekendmaking Op grond van art. 10 Besluit registratie kinderopvang maakt de gemeente Tholen bekend dat per 20 december 2011 de voorziening voor gastouderopvang van de heer C. Heuvelman, met uniek registratie nummer 150945449, uit het Landelijk Re gister Kinderopvang is verwijderd. Bekendmaking Terinzagelegging ontwerp-bestemmings plan Vakantiepark De Pluimpot en Vakan tiepark De Pluimpot Milieueffectrapport. Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling maakt, krachtens door burge meester en wethouders van die gemeente aan hem verleend mandaat, bekend dat met ingang van 30 december 2011 op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimte lijke ordening juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan en het Milieueffectrapport (MER) vakantiepark De Pluimpot met bijbehorende stukken. Het ontwerp-bestemmingsplan en het MER liggen gedurende zes weken ter inza ge tijdens de openingsuren in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Het bestemmingsplan heeft tot doel her structurering van de bestaande camping de Pluimpot en uitbreiding aan de noord zijde met ca. 12 ha. planologisch mogelijk te maken. Het bestemmingsplan bestaat uit een planverbeelding, regels en gaat vergezeld van een toelichting. Het MER geeft een beschrijving van mogelijke mi lieueffecten die het gevolg kunnen zijn van de herstructurering en uitbreiding van Camping De Pluimpot. U kunt het digitale ontwerpbestemmingsplan en het MER Va kantiepark De Pluimpot bekijken op www. ruimtelijkeplannen.nl. U kunt er ook voor kiezen om de papieren versie van het ont werpbestemmingsplan en het MER in te zien. Deze liggen, inclusief bijlagen, gedu rende bovengenoemde periode op werkda gen ter inzage op het gemeentehuis Hof van Tholen 2 te Tholen. Ontwerpbestem mingsplan en MER zijn in pdf formaat, in clusief bijlagen, ook te zien op de gemeen telijke website: www.tholen.nl, alsmede op de landelijke website www.ruimtelijke- plannen.nl (planidentificatienummer is NL.IMR0.0716.bpDePluimpot-OW02). Gedurende de termijn van terinzageleg ging kan een ieder schriftelijk of mon deling zijn zienswijze over het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad van Tholen, Hof van Tholen 2 te 4691 DZ Tho len. Voor inlichtingen over een en ander of voor het maken van een afspraak omtrent het indienen van een mondelinge zienswij ze kunt u tijdens kantooruren bellen naar de de heer ing. P. Quist van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoonnummer 0166-668235.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 8