k OUD-VOSSEMEER veertig jaar in het nieuws GEMEENTE NIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN GEMEENTE THOLEN Bestelformulier 1 1970-2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 15 december 2011 GEMEENTENIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN WEEK50 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS EN MILIEUSTRAAT IN DE PERIODE VAN KERST EN OUD NIEUW gemeente Tholen Gemeente Tholen wil verdere verbetering ONDERZOEK NAAR DIENSTVERLENING CJl O m o MEER INFORMATIE: NIEUWJAARSRECEPTIE OP 2 JANUARI 2012 WWW.THOLEN.NL Spar supermarkt, Molenstraat, Oud-Vossemeer Boekhandel Dieleman, Dalemsestraat. Tholen Boekhandel Heijboer, Ring, Sint-Annaland 10 Tholenderwijs Wij willen u graag attenderen op de aangepaste openingstijden van het gemeentehuis en de mi lieustraat in de periode van Kerst en Oud Nieuw Vrijdag 16 december van 08:30 tot 12:30 uur vrije inloop en van 12:30 tot 15:30 uur op afspraak Maandag 26 december gesloten Maandag 2 januari is het gemeentehuis tot 12.30 uur gesloten vanwege een personeelsbijeenkomst. Vanaf 12.30 uur is het gemeentehuis weer ge opend. U kunt. dan tot 16.30 uur terecht op vrije inloop. Milieustraat Zaterdag 24 december van 10.00 uur tot 13.00 uur geopend Maandag 26 december gesloten Zaterdag 31 december van 10.00 uur tot 13.00 uur geopend GEMEENTEHUIS THO OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen Telefoon: 0166 - 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 66 76 67 Iedere werkdag geopend Van 9.00 uur tot 12.30 uur: vrije inloop van 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: donderdag 18.00 - 20.00 uur BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 0166 66 83 30: voor de burgemeester 0166 - 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets met (een lid van) de gemeenteraad wilt bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: 0166 - 66 83 50. De gemeente Tholen is actief op zoek naar manieren om haar diensten aan de Thoolse inwoners zo pret tig, makkelijk en toegankelijk mogelijk aan te bieden. Zo staan de medewerkers van de gemeente klaar om vragen per telefoon, post, internet of e-mail te be antwoorden. Maar, net als veel andere Nederlandse gemeenten is nog verdere verbetering van de dienst verlening ook voor Tholen belangrijk. Daarom voert de gemeente in de periode 15 december tot en met 15 januari een onderzoek uit om erachter te komen op welke manieren de inwoners zaken willen doen met de gemeente. Korte enquête Om een antwoord te krijgen op deze vragen is een korte enquête geplaatst op www.tholen.nl. Daarnaast liggen er vanaf 15 december ook papieren enquêtes in de hal van het gemeentehuis. Voor inleverbussen in de hal van het gemeentehuis is gezorgd. Het invullen van de en quête duurt slechts een paar minuten en kan anoniem. Wensen Vragen die in de enquête terugkomen zijn onder meer: Op welke manier zou u de gemeente willen benaderen en wat vindt u belangrijk als u contact heeft met de gemeente Tholen? De gemeente wil de antwoorden gebruiken om haar dienstverlening nog beter te laten aansluiten op de wensen van haar inwoners. Deze wensen kunnen gaan over de bereikbaarheid van de gemeente, het gemak van de website, of de manier waarop de klanten ant woord krijgen als een vraag wordt gesteld aan de ge meente. Vragen Voor vragen over dit onderzoek kunt u contact opne men met mevrouw W. Sparling of de heer R Nelen, tele foonnummer is 0166-68200 of via e-mail adres spd@ tholen.nl OP WWW.THOLEN.NL: Gladheidbestrijding Aanpassingen Regiotaxi Oosterschel- deregio Het college van burgemeester en wet houders, de gemeenteraad en de me dewerkers van de gemeente Tholen wensen u goede feestdagen en een voor spoedig 2012. De Nieuwjaarsreceptie wordt gehouden op maandag 2 januari 2012. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom in het atrium van ons gemeentehuis aan Hof van Tholen 2 te Tholen. -» A m m WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT WABO Ingekomen aanvragen omgevingsvergun ning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omgevings vergunning hebben ontvangen: Scherpenisse Gorishoeksedijk 35: het oprichten van een hotel, een horecafa- ciliteit en een duikschool (ontvangen op 1 december 2011) Sint-Annaland - achter F.M. Boogaardweg 15: het kappen van twee bomen (ontvan gen op 2 december 2011) Sint-Annaland - Weg van Kodde 2: het kappen van vijf bomen (ontvangen op 5 december 2011) Sint-Annaland - Bosweg 5: het slopen en herbouwen van een tuinbouwkas (ontvan gen op 5 december 201-1) Stavenisse Dokter Zoetemanstraat: het bouwen van een woning (ontvangen op* 6 december 2011) Tholen - Kaaij 2: het verwijderen van as besthoudende materialen (ontvangen op 6 december 2011) Tholen - Broeksedijk 1: het uitbreiden van een ligboxenstal (ontvangen op 8 de cember 2011) Tholen - Grindweg 58 t/m 68 (even): het slopen van zes woningen (ontvangen op 8 december 2011) Tholen Nieuwe Postweg: het aanleggen van een landbouwroute (ontvangen op 25 november 2011) De ingediende aanvragen liggen niet ter in zage en hiertegen kan nog geen bezwaar gemaakt worden. Welstandscommissie In verband met de komende feestdagen is de eerstvolgende welstandsvergadering op donderdag 22 december 2011 om 13:30 uur in het gemeentehuis van Tholen. De agenda ligt op de dinsdag en woensdag voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeen tehuis. De behandeling van de aanvragen omgevingsvergunning is openbaar. De be handeling van de vooroverlegplannen is niet openbaar. Ontwerpbeschikking omgevingsvergun ning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij voor nemens zijn een omgevingsvergunning te verlenen voor: Oud-Vossemeer Patrijzenweg 35: het bouwen van een woning. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen vanaf 16 de cember 2011 tot en met 26 januari 2012 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen. Zie voor adres en openingstijden het colofon. Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen schriftelijk zienswijzen worden in gebracht. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Tho len, Postbus 51, 4690 AB Tholen. In deze periode kunnen ook zienswijzen mondeling worden ingebracht. Hiervoor kan contact worden opgenomen met afdeling Vergun ningen en Handhaving, telefoonnummer 0166-668260. Van een mondelinge ziens wijze zal een verslag worden opgesteld. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan wor den ingediend als ook een zienswijze is in gebracht tegen de ontwerpbescliTk^ing en men belanghebbende is. De ingebrachte zienswijzen worden mede ter inzage gelegd. Beschikkingen omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: Poortvliet - Bitterhoekseweg (ongen.): het verwijderen van de asbestdakplaten (verzonden op 7 december 2011) Tholen - Simon Lindhoutstraat la: het uitbreiden van een kerkgebouw (verzon den op 8 december 2011) Tholen - Secretaris Labanstraat 13: het bouwen van een berging (verzonden op 7 december 2011) Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking is verzonden aan de aanvrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemoti veerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, tele foonnummer 0166-668260. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningen- rechter van de Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: Poortvliet - Postweg 21: het bouwen van een loods en het uitbreiden van een be staande loods Poortvliet - Zuidstraat 12: het restaure ren van een woning. De aanvragen, de beschikkingen en de bij behorende stukken liggen vanaf 16 decem ber 2011 tot en met 27 januari 2012 ter inzage in de leesruimte van de centrale hal van het gemeentehuis te Tholen. Zie voor adres en openingstijden het colofon. De beschikkingen zijn ten opzichte van de ontwerpbeschikkingen niet gewijzigd. Tegen de beschikkingen kan beroep worden ingesteld door: De adviseurs die gebruik hebben ge maakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking. Belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingediend tegen de ontwerpbeschik king of belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 we ken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd beroep aantekenen. Het beroepschrift moet uw naam en adres be vatten, duidelijk maken tegen welk besluit u beroep aantekent en gemotiveerd, geda teerd en ondertekend zijn. Het beroepschrift moet worden ingediend bij Rechtbank Mid delburg, sector Bestuursrechtspraak, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die tegen een beschikking beroep heeft ingediend, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningen- rechter van de Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Bezwaar en beroep Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aan vragen van een voorlopige voorziening is te vinden op www.rijksoverheid.nl WET MILIEUBEHEER Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht; delen mede, dat door hen, onder oplegging, van voor schriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel moge lijk te beperken, op 5 december 2011 een vergunning is verleend ingevolge de Wet mi lieubeheer aan de heer M.A.J.M. Welvaarts, Tongeren 7 te Boxtel, in verband met het oprichten en in werking hebben van een intensieve varkenshouderij, gelegen aan de Bitterhoekseweg 2 te Poortvliet, kadas traal bekend Poortvliet, sectie M, nummer 1325. Er zijn zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerp besluit. In het besluit zijn wijzigingen aangebracht ten op zichte van het ontwerp. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 16 december 2011 gedurende zes weken ter inzage in de cen trale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 8.30 uur tot 16.30 uur (indien tussen 12.30 en 16.30 uur een toelichting wordt gewenst dient 'daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoon nummer 0166-668389). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en arti kel 20.6 van de Wet milieubeheer en arti kel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a)belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswij zen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In geval len waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift .moet voor 27 januari 2012 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrecht spraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Graven- hage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afdeling. Het verzoek tot voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voor zitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling maakt krachtens aan hem ver leend mandaat overeenkomstig afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht be kend dat met ingang van vrijdag 16 decem ber 2011 gedurende zes weken het ontwerp van de 22e wijziging van het bestemmings plan Buitengebied en het daarbij behorende ontwerp-besluit, tijdens de openingsuren ter inzage ligt in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Deze planwijziging betreft de wijzi ging van de agrarische bestemming in een woonbestemming en het toestaan van een extra woning in het voormalige agrarische bedrijfsgebouw op het perceel Zuiddijk 78 te Sint Philipsland. De stukken zijn ook te raadplegen op de gemeentelijke website www.tholen.nl onder Actueel Bekendma kingen Bestemmingsplannen Buitenge bied Tholen. In het bestemmingsplan Buitengebied is aan burgemeester en wethouders de bevoegdheid toegekend om de huidige agrarische bestemming te wijzigen in een woonbestemming en om een extra woning toe te staan in de voormalige agrarische bedrijfsgebouwen. Om dit te kunnen reali seren is het noodzakelijk dat een bestem mingsplanwijziging ex artikel 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening wordt vastgesteld. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens, nu aan de voorwaarden uit het be stemmingsplan Buitengebied wordt vol daan, hiertoe over te gaan. Gedurende de termijn van terinzageleg- ging kunnen belanghebbenden hun ziens wijze op het plan schriftelijk of monde ling kenbaar maken bij burgemeester en wethouders, Postbus 51, 4690 AB Tho len. Belanghebbenden die mondeling hun zienswijze kenbaar willen maken, kunnen een afspraak maken met mevrouw N. Tier- nego van eerdergenoemde afdeling. Zij is telefonisch bereikbaar op telefoonnummer 0166-668560. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 11 - 2011. Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift worden verkregen. In het Gemeenteblad Tholen worden de in tegrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubli ceerd. Dit nummer van het gemeenteblad bevat: l.Het besluit van de burgemeester van de gemeente Tholen van 5 december 2011 tot mandatering van de burgemeesters van Reimerswaal, Schouwen-Duiveland, Goes, Middelburg, Vlissingen, Borsele, Hulst, Kapelle, Noord-Beveland, Veere, Sluis en Terneuzen ten aanzien van het bepaalde in artikel 9 en 15 van de Rege ling Verkeersregelaars 2009, betreffende de aanstelling en intrekking van aanstel lingen van evenementenverkeersrege- laars voor het regelen van verkeer tijdens evenementen in de gemeente Tholen. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare werken heeft namens het college van burgemeester en wethouders van Tholen op 6 december 2011 besloten de gehandicaptenparkeer plaats nabij de woning in de Burgemeester van Vrijberghestraat 24 te Tholen voor de heer M.J. Bogers tot 1 januari 2017 op nieuw te reserveren. Iedere belanghebbende kan tegen dit be sluit binnen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons col lege. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepschrift en het aan vragen van een voorlopige voorziening is te vinden op www.rijksoverheid.nl Hierbij bestel ik het 120 pagina's tellende fotoboek Oud-Vossemeer veertig jaar in het nieuws voor 24,95. Dit is exclusief eventuele verzendkosten. Ik ga ermee akkoord dat dit bedrag eenmalig van mijn bankrekening wordt afgeschreven. Vul uw rekeningnummer in. Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Eendrachtbode, Antwoordnummer 14702,4697 WV Sint-Annaland of doe deze in de brievenbus Burg. Versluysstraat 34, Oud-Vossemeer. Naam Adres Postcode/woonplaats Telefoon BankrekeningHandtekening

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 10