Familieberichten Serrur Pieter 4 EENDRACIITBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 december 2011 Mirthe/ Pieter Lauren* ft Lchard/ SchMbngerkout £r JoyetvJanny Noorthoeb-Joppe/ J.C. Ottes-des Bakker Hanyër Nellies We-ggemawvy Lire vare deve Serges ere Leere vare dereSerges- Lóndhout MARTINUS GUNTER MARINA GERDA DEN BRABER-QUIST ELIZABETH ADRIANA DEURLOO MARIA DEURLOO COBY WILLEMSEN-VAN DER MAAS JOHANNA MARTINA SCHOT - BIJL JOHANNA MARTINA SCHOT-BIJL CORNELIS REIJNGOUDT KEES QUIST In stille verwondering en met grote blijdschap ontvingen wij uit Gods hand een dochter M aria/ Pieter weder We noemen haar 30 november 2011 Trotse ouders Peter en Nelia van den Berg-Rijstenbil Scaldisstraat 12 4694 EP Scherpenisse Uit liefde geboren Met zorg gedragen In dankbaarheid ontvangen Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Cornell* Adricuwv Wij noemen hem Geboren op 1 december 2011 Bart en Marianne Reijngoudt 4675 BM Sint Philipsland Schoolstraat 32, tel. 06-28616619 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje 5 december 2011 Geboren om 7.16 uur met een gewicht van 3770 gram. Niels, Nanja en Celine Lisseveld 4693 EG Poortvliet Hogedorpstraat 15 Op 9 december 2011 trouwen wij Lahore AdriactvvQelaks 6- Joharvnas vare der Plicht De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 13.30 uur in het gemeentehuis van Tholen. Leo Hanneke Lageweg 9 |4695 PX Sint-Maartensdijk Mede namens onze wederzijdse ouders geven wij Qeas de/ Voy u kennis van ons voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 9 december 2011 om 14.30 uur in de Meestoof te Sint-Annaland. Weststraat 7 4697 GA Sint-Annaland Molendijk 6 4696 BL Staven isse Op D.V. 11 december 2011 zijn mijn lieve papa en mama Keey-Jaw ere Clariwdcv Weyler-Verwyy 12 V2 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd en een dikke kus van Lars Weijler 4697 EA Sint-Annaland, december 2011 Schermerspad 3 Op D.V. 11 december 2011 zijn 30 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. We hopen dat de Heere jullie nog vele goede en gezegende huwelijksjaren wil schenken. Veel liefs van moeder Lena Coba en Kees Marianne en Kees Corina en André en kinderen 4675 CX Sint-Philipsland, december 2011 Slaak 2 Op D.V. 9 december zijn onze lieve (o)pa en (o)ma W. öttes ere 40 jaar getrouwd. We hopen dat ze nog veel goede en gezon de jaren samen mogen zijn. Kinderen en kleinkinderen 4693 EA Poortvliet, december 2011 Wilhelminastraat 5 Ons toekomstig adres: Tuinstraat 13 4697 BN Sint-Annaland Op zaterdag 10 december zijn (o)pa (o)ma 40 jaar getrouwd Proficiat, we wensen jullie nog vele gelukkige en gezonde jaren samen toe! Veel liefs Jordy Jacqueline Kelvin Ronnie Carla 4697 RZ Sint-Annaland, december 2011 i. Spastraat 5 Op 12-12-2011 zijn SómxyredesJong/ ere Karin/ des Jongs- E lenbacey al 25 jaar een "echt paar". Van harte gefeliciteerd van pa en ma Elenbaas Pieter, Katinka en Daan Poortvliet, december 2011 Op D.V.9 december 2011 zijn onze lieve o(pa) en o(ma) Han/ ere H armies Kurvery- vareAy 45 jaar getrouwd. We willen jullie hiermee van harte feliciteren en samen nog vele gezonde jaren toewensen. Mariella en Ron Kimberley en loost Naomi Vivianne en Peter (in liefde voile herinnering) Esmée Chimène Bianca en Arno Kevin Yoeri 4693 EG Poortvliet, december 2011 Hogedorpstraat 11 1971 14 december 2011 "Opdat ik Mijn liefhebbers doe beërven dat bestendig is" Spreuken 8 vers 21a Op D.V. 14 december a.s. hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen te gedenken dat wij 40 jaar geleden, met bovengenoemde tekst, in de band van het huwelijk zijn verbonden. A. Kersbergen/ a- (7.ft. Kersbergere-vare Laar Adriaan en Riek Arian, William, Sander, lorian, Cerco Dirk en Jolanda Gertrude, joanke, Arie, Anne-Mieke Marrie en Wim Gerdine, Gerrieke Anne-Marie Ankie Arie en Lizette Lilian (in liefdevolle herin nering), Arjen Gerdien a 4698 CA Oud-Vossemeer, december 2011 Secr. Rijstenbilstraat 7 Wat zullen wij den HEERE vergelden voor al Zijn weldaden aan ons bewezen. Op 13 december D.V. hopen wij met onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen te gedenken 55 jaar in de band van het huwelijk te zijn verbonden. W.C. v.ds. Serges ere EJ. v.ds. Serges-vareQorset Tevens wensen wij familie, vrienden en bekenden Gods onmisbare zegen voor de Kerstdagen en in 2012. Wij hopen dit jubileum in familiekring te gedenken. 4694 EJ Scherpenisse, december 2011 Burg. Bouwensestraat 24 Op 12 december 2011 is het 65 jaar geleden, dat onze ouders en opa en oma in het huwelijk zijn getreden Wij willen jullie hiermee van harte feliciteren Kees en Marian Bianca en Wil joey en Dinand Leander en Welmoed 4695 RA Sint-Maartensdijk, december 2011 Kastel ij nsweg 15 Met droefheid geven wij kennis dat na afne mende krachten door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde broer en zwager weduwnaar van M.H. van Moort in de leeftijd van 88 jaar. L.J. van Dijke-Gunter P. van Dijke A. van Dijke-Gunter K.M. van Dijke Sint-Annaland, 7 december 2011 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Quist Familie Den Braber Sint Philipsland, december 2011 Het verlies was er al voor het einde, verdriet voordat het afscheid kwam. Omdat al jaren de verwarring bezit van haar gedachten nam. Op de leeftijd van bijna 85 jaar hebben wij twee weken na het overlijden van pa afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma weduwe van Willem de Viet Scherpenisse, t Sint-Maartensdijk, 12 december 1926 6 december 2011 Eindhoven, Will Tholen, Joke en Wim Eric Lizette en Theo Anna en Koen Sint-Laurens, Scherpenisse, Ad en Hannie Ruth Eefje Bas en Sophie Laura en Johan Mark en Marit Ellen 4695 HW Sint-Maartensdijk Maartenshof 41 De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 10 december om 11.00 uur in het Holland Huis, Laban Deurloostraat 28 te Scherpenisse, waarna aansluitend de be grafenis op de Algemene Begraafplaats zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aan vang van de dienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren. De laatste jaren werd moeder liefdevol ver zorgd in Maartenshof. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een werkzaam en liefdevol leven en na een lange tijd van hoop en vrees, toch nog on verwachts, door de Heere, van onze zijde is weggenomen onze innig geliefde moeder, oma en overgrootoma sinds 26 december 1961 weduwe van Cornelis Roeland van Andel in de leeftijd van 85 jaar. Hanneke in liefdevolle herinnering Kees en Anja Den nis Kitty Ria Alexander Marianka Hans en Marja Hanneke en Arjan Rosalie en Jim, jasoh Tim en Melanie Antwerpen, 5 december 2011 Correspondentieadres: R. van Andel, Verbeekhof 44, 4661 GP Halsteren De rouwdienst wordt gehouden op D.V zaterdag 10 december om 13.00 uur in de kerk van Gereformeerde Gemeente, Ds. G.H. Kerstenstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bern- hardstraat te Tholen. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen, na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de zaal van de voornoemde kerk. Geen bloemen Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze dochter, (schoon) zus en tante willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons erg goed gedaan en is ons tot steun geweest. Fam. J.J. van der Maas-van Dijke Tholen, december 2011 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden en vol bewonde ring voor de wijze waarop zij het onver mijdelijke aanvaardde, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heen gegaan onze lieve zorgzame moeder en oma sinds 19 juli 2004 weduwe van Cornelis Jan Schot Geboren 13 januari 1918 Overleden 3 december 2011 A.J. Schot C.J. Schot-de Graaf Dolinda en Laurent Aristo Miranda en Arthur Lorena P.C. Schot A.A. Schot-Meeuwissen Kees en Sjanet Patrick, Daniël Ie Diana en John joey, Denice, Kaylee Desiree en Chris jason, Bas E.J. de Rijke-Schot J.l. de Rijke Petra en Jaco Lieke Corné en Adriënne Tholen, Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: Familie de Rijke, Verbrandestraat 11, 4691 CL Tholen. De rouwdienst wordt gehouden heden don derdag 8 december om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, Prins Bernhard- straat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.20 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid ne men, na de begrafenis kunt u de familie per soonlijk condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bloemen Rustig en kalm heeft God tot zich genomen mijn schoonzus en onze tante N.J. Bijl-Vermaas nichten en neven Tholen, 3 december 2011 De overweldigende belangstelling en deel neming welke u voor ons heeft betoond na het overlijden van onze broer, zwager en oom hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Fam. Quist Fam. Reijngoudt Sint Philipsland, december 2011 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn man wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Corry Quist-Poot Kinderen en kleinkinderen Tholen,december 2011 Op 1 7 oktober 2011 is ons dochtertje pleur geboren. We hebben enorm veel kaarten en cadeautjes ontvangen, waarvoor we iedereen hartelijk willen bedanken! Dennis en Mariëlla de Joode Sint Philipsland, december 2011 Voor de vele attenties, in welke vorm dan ook, ontvangen bij ons 50-jarig huwelijk wil len wij iedereen, mede namens onze kinde ren, hartelijk bedan ken. Dirk en Rina Bolier Poortvliet, december 2011 Vervolg familieberichten zie pagina 6.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 4