Vosmeer praat met bond over racisme Noodklokken luiden op de Waaje SPS C ongeslagen najaarskampioen w Vosmeer rekent af met directe degradatieconcurren t Schoolvolleybal in Meulvliet Koersballen Doelpunten van Erik van Haaften Hart van Tholen verslaat Sixties Winst Bevelander, Geluk in prijzen Thoolse judoka's in de prijzen Smash bereikt morgen climax in beslissing om tafeltennistitel Nipte nederlaag voor Emergo Volleybalheren op tweede plaats Donderdag 24 november 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Scheidsrechters met vooroordelen Het bestuur van Vosmeer heeft zaterdag een gesprek ge had met een afvaardiging van de KNVB. Aanleiding voor het onderhoud vormde de voorwaardelijke straf die het zaterdagteam van de vereniging vorig seizoen kreeg opgelegd. Een kwestie die plots actueel werd toen on langs de wedstrijd bij Kapelle werd gestaakt. Volgens voorzitter Ad Hommel heeft de club zelf om het gesprek gevraagd. „Want het is onze indruk dat ook sommige scheidsrechters last hebben van vooroordelen." Kousemaker scoort na afwezigheid WHS is dit seizoen een serieuze degradatiekandidaat. Na het ontluisterende 1-4 verlies tegen de directe concurrent Vosmeer was dat zelfs voor de meest doorgewinterde supporters van de groen witten een bittere conclusie. De formatie van Ko Stoutjesdijk keek bij rust al tegen een 0- 3 achterstand aan. Met name op snelheid en effectiviteit voor de goal werd de thuisclub afgetroefd. Tot overmaat van ramp viel steunpilaar Richard van de Repe met een zware blessure uit. „Het wordt voor ons steeds moeilij ker", aldus Stoutjesdijk. Meer zout Uitspraak Het was zaterdagmorgen een eenzijdige partij op sportpark d'n Aekerboam, tegen de puntloze hekken sluiter. Bij de rust stond SPS al met 8-0 voor, na de pauze kwamen daar nog vijf treffers bij. Topscorer Maurice Lindhout voegde drie treffers toe aan zijn to taal. Hij scoorde 34 keer in de competitie, zeven keer in bekerwedstrijden en 25 keer in oefenpartijen van zijn team. Website Eindduel tegen Bergse club Het Markiezaat Jeugd Reserves Voetbal programma Donderdag 24 november WHS-SKNWK(vr.) Zaterdag 26 november )VHS-Halsteren(vr.) Thol. Boys-Victoria(vr-) Smerdiek da.-DVV(bekcr) Smerdiek 2 da.- De Meeuwen(beker) Wolfaartsdijk-Noad da. Noad 2-Arnemuiden 2(beker) Bruse Boys 2-WHS 2 Halsteren 2-Noad 3(beker) Thol. Boys 2-Duiveland 3 Thol. Boys 3-Rillandia 3 Moe-Noad 4 DVO 4-SPS 4 Thol. Boys 4-Zwaluwe 5 Stavenisse 3-Chrislandia 4 Noad 5-De Fendert 6 Zondag 27 november Devo-Vosmeer da. uur 19.30 uur 14.30 14.30 14.30 12.30 13.00 14.30 14.30 14.30 12.30 14.30 14.30 14.30 12.30 13.30 13.30 uur 11.00 Frank den Engelsman (Noad) 13 J») Arvin de Witte (WHS) 9 Jeffrey Kruf (Vosmeer) Erik van Haaften (Smerdiek) Joey Deurloo (Thol.Boys) Zeventien doelpunten in de elfde compe titieronde met drie voetballers die twee maal scoorden. Mourad Tihani en Ilias El Jilali van Vosmeer zorgden voor de 1-4 zege bij WHS en ook Jeremy Stolwijk van het zondagteam van Vosmeer maakte er twee. Voor de ranglijst maakte dat niets uit, want de niet scorende Frank den Engelsman bleef fier aan kop. Zijn drie achtervolgers sprokkelden er elk een puntje bij. Daarmee werd de afstand naar de derde plaats vergroot, waar Joey Deurloo zich alleen staande hield. Voetbal uitslagen Derde kl.: Noad-Thol. Boys 2-0, WHS-Vosmeer 1-4. Vierde kl.: SPS-Smerdiek 1-2. Sta- venisse-ZSC 2-3. Vijfde kl.: Vosmeer-Volharding 5- 3. Dames: Smerdiek-Lisse 3-0. Thol. Boys-ZSC 4-1Noad-Bruse Boys 1 - 2, Smerdiek 3-Wolfaartsdijk 2-2. Tweede kl. res.: Noad 2-Pelikaan 3 1-1. Derde kl. res.: DIA 2-SPS 2 3-1 Vierde kl. res.: ZSC 3-Thol. Boys 2 1-7, Bruse Boys 3-Noad 3 3-1. WHS 3-DVO 3 1-6. Vijfde kl. res.: Thol. Boys 3-Moc 2 7-4, SKNWK 3-Smerdiek 3 1-4, Noad 4-Duivelatld 4 0-5. Zesde kl. res.: Moerstraten 2-Vos meer 2 1-0. Zevende kl. res.: Thol. Boys 5-Sta- venisse 3 2-2, WHS 4-Chrislandia 4 1-l. Jeugd: Noordhoek-Vosmeer C meisjes 7-7, Vosmeer D-Vivoo 5-1, Vosmeer E2-WHS E2 6-1Vosmeer F-Dosko 2-5, Vosmeer mini's-HSC 7-3; WHS A-Moc 0-5, Kogelvan gers-WHS B 6-1, Moc-WHS Cl 1- IFC Bergen-WHS C2 6-0. WHS Dl-Grenswachters 2-2, WC-WHS D2 0-9, WHS D meisjes-Kapelle 3- I. WHS E3-Meto 6-1, WHS Fl- Halsteren 4-2. Cluzona-WHS F2 5- 5: BVV-Thol. Boys A 4-3, Thol. Boys B1 -Terneuzen 5-1TholBoys Cl-Mik 2-3, Thol. Boys C2-Hans- weertse Boys/Waarde 2-3, Thol. Boys Dl-Heinkenszand 2-2, Moc- Thol. Boys D2 7-1, Moc-Thol. Boys D3 1-4, Moerstraten-Thol. Boys D meisjes 3-3,Thol. Boys El- Meto 0-2. Halsteren-Thol. Boys E2 2-2, Thol. Boys E3-Smerdiek E2 0- 17, Odio-Thol. Boys F1 0-10, Thol. Boys F2-Cluzona 1-2, VVC-Thol. Boys F3 6-0. Na het incident van vorig jaar in de wedstrijd tegen Kogelvangers heb ben Vosmeer en de bond afgespro ken om vermeend racisme zorgvul dig in beeld te brengen. Bij vrijwel elke wedstrijd van Vosmeer was vervolgens een officiële waarnemer aanwezig. Dit seizoen bleef het controleren door de bond vaak ach terwege. Voor Vosmeer reden om Wilmer Kousemaker heeft direct in zijn eerste wedstrijd na een lange blessuretijd zijn club FC Dordrecht aan de winst geholpen. Tegen Hel mond Sport maakte de uit Tholen afkomstige voetballer vrijdagavond de 3-2, waardoor de winst in de slotfase aan de zijde van de eerste divisieclub uit Dordrecht viel. de bond te herinneren aan de ge maakte afspraken. Zeker nu de voorwaardelijke straf waarschijn lijk wordt meegewogen in de uit spraak over de partij bij Kapelle. Van het gesprek van afgelopen za terdag komt een officieel verslag. Hommel wil daarom niet vooruitlo pen op mogelijke conclusies. „Po sitief is in ieder geval dat de bond voor ons nu een gezicht heeft ge kregen. Het was een constructief gesprek." De afvaardiging bestond uit vertegenwoordigers van een af deling die clubs ondersteunt bij strategische vraagstukken. Volgens Hommel staat die afdeling volledig los van de tuchtcommissie of de- districtsraad van de bond. partijen die zich moeten uitspreken over de strafmaat voor het zaterdagelftal. „Deze mensen zijn volledig onaf hankelijk en hebben met ons met open vizier van gedachten gewis seld over racisme langs de velden." Erik van Haaften heeft inmiddels 170 doelpunten gemaakt in het eerste elftal van sv Smerdiek. Vorige week kwamen de rekenmeesters langs de lijn op 150 nadat de ploeg met 5-0 had gewonnen van Vrederust en Van Haaften er drie voor zijn rekening nam. Maar na de wedstrijd ontstond al discussie over het juiste aantal. Se cretaris Rens de Viet zocht het uit: na zijn debuut in 1996 heeft Van Haaf ten maar liefst 169 competitietreffers op zijn naam staan. Zaterdag tegen SPS maakte hij zijn 170ste treffer. Op de tweede plaats staat Niels Hage met 131 doelpunten (1992-2006), derde is Addy Stoutjesdijk met 95 (1983-1995). Het team van Hart van Tholen heeft The Sixties verslagen in de A-poule van de zaalvoetbalcompetitie Meul- vliet te Tholen. Er werden deze week twee wedstrijden gespeeld in de A-poule. Het team van The Six ties miste door blessures spelers, wat het spel niet ten goede kwam. Na een ruststand van 2-4, nam Hart van Tholen relatief makkelijk af stand en boekte een belangrijke overwinning met 4-10. In de tweede wedstrijd van de avond moest 't Centrum wat rechtzetten na de ne derlaag van de vorige ronde. Door dat Decora zonder wisselspelers aantrad, hadden zij het moeilijk met de dadendrang van 't Centrum. De rust werd bereikt met 6-2 voor sprong voor 't Centrum en dit werd, na de rust, uitgebouwd tot een 14-2 overwinning. Lieke Bevelander uit Sint-Anna- land heeft zaterdag in Oude Tonge maar liefst vijf winstpunten met twee dressuurproeven bijeen gere den. Daarmee heeft ze voldoende punten om de overstap te maken naar de klasse M1Met haar paard Orchidee haalde ze in de klasse L2 210 en 201 punten. Dorpsgenoot Tommie Geluk, die uitkomt voor de Thoolse rijvereniging De Een- drachtruiters, viel in de prijzen op hetzelfde concours. Hij won de tweede proef in de klasse M2 met zijn paard Ultano en werd tweede in de eerste proef. Het leverde hem met 208 en 192 punten drie winst punten op. Mortischa van Hoek en Luka Mrak hebben beiden de eerste prijs in de wacht gesleept op het recreatieve Sint-Nicolaas judotoernooi in Heer- Ie. Beide judoka's zijn lid van judoclub OVJ uit Oud-Vossemeer. Clubgenoot Zoë van Moort werd tweede en Xem Reuvers eindigde als zesde. Ook leden van stichting judo Geelhoed uit Sint-Maartens dijk deden mee. Alle vier de deelnemers haalden zilver, namelijk Rosan Stoutjesdijk (12 jr.); Bo van de Boogert (I I jr); Pim Geelhoed (10 jr) en Luuk Geelhoed (8 jr). f - - >-x- Niels West dorp in duel met Ilias El Jilali. de flank een moeilijke middag. Hal verwege het eerste bedrijf moest verdediger Richard van de Repe forfait geven. De jonge Rudy Rid derhof kwam voor hem in de ploeg. Door de wissel moest WHS gaan schuiven met de opstelling, waar door een aanvaller als Armando van de Repe in het hart van de defensie terecht kwam. Ko Stoutjesdijk zei het na afloop kort en bondig. „Ik heb geen verdedigers." Bij Vosmeer, waar de dinsdagtrai ning vanwege een gebrekkige op komst geen doorgang vond. waren de posities op details ook anders in gevuld. Hicham Benhammou was '-"V Derde klasse In de vijfde minuut nam Vosmeer al de leiding, dankzij een koelbloedige Ilias El Jilali die balverlies van Pa trick van Schetsen afstrafte: 0-1. Binnen het kwartier maakte Mourad Tihani er 0-2 van, met ditmaal Cliff Ligthart als schlemiel bij WHS. Vosmeer-trainer Guno Pelgrim was blij met de bliksemstart van zijn ploeg. „Het zat bij ons goed in el kaar. Tot aan de rust had WHS ei genlijk niets te vertellen." Het was vooral Adderahin El Fadili die met zijn snelheid voor het gevaar zorg de. Cliff Ligthart had daardoor op weer laatste man, na enkele wed strijden op het middenveld te heb ben gespeeld. Samen met Mo Allali was hij bij de bezoekers het slot op de deur. Keer op keer werd de snel heid van El Fadili gezocht. Op slag van rust liepen de oranjehemden uit naar 0-3, met Ilias El Jilali die in de korte hoek raak schoot. In de twee de helft kwam de conditionele zwakte bij Vosmeer aan het licht, zodat WHS nog stiekem mocht ho pen op een ommekeer. Met Pieter Lindhoud als extra spits kwam er een vierde aanvaller binnen de lij nen. Patrick Ketting maakte voor de snelle flankspeler plaats. Arvin de Witte tekende in de 70e minuut voor de 1-3. Verder liet Vosmeer het niet komen, hoewel Dennis Va ders en Robin van Dijke beiden nog de paal raakten. In de extra tijd strooide Mourad Tihani nog meer zout in de wonden: 1-4. Pelgrim sprak van een cruciale overwin ning. „Eindelijk rekenen we een keer af met een directe concur rent." Stoutjesdijk luidde na het verlies de noodklokken. „Ik kan het ook niet vatten. We hebben een overwinning nodig, zoveel is zeker. Winnen SPS C is zonder puntverlies herfstkampioen geworden in de vierde klasse. De jonge Scherpenissenaar debu teerde pas na de zomervakantie bij SPS. Met nog drie dorpsgenoten werd hij lid nadat de club op het Pluimpotterrein enkele open trainin gen en toernooitjes had georgani seerd. „Het zijn redelijke tot zeer goede voetballers. En er zit moge lijk meer aan te komen uit Scherpe- nisse", zegt trainer Rien Voshol. De C-jeugd is een talentvolle groep, die vorig seizoen bij de D-pupillen zowel de najaars- als de voorjaars competitie won. De begeleiding probeert om ieder van de drie mei den en zeventien jongens zoveel mogelijk speeltijd te geven, maar dat is wel eens lastig. In de competi tie is het resultaat immers belang rijk. .Je probeert de groep uit te leg gen dat een steunpilaar in het team soms niet gemist kan worden", zegt Voshol. De begeleiding ondervangt het door veel oefenwedstrijden te organiseren. Vijf speelde SPS C er inmiddels, en drie bekerwedstrij den. „In die oefenpartijen, tegen leeftijdgenoten, zie je dat ze goed kunnen voetballen." Na de winter stop mag het elftal het in een hogere klasse gaan proberen. Komende za terdag is MZVC uit Middelburg de tegenstander voor de beker. De kampioensploeg bestaat uit Lennard Andriesse, Joëlle van de Belt, Michelle van de Belt, Joost geeft zelfvertrouwen." De coach bleef voor het oog rustig, zoals hij dat ook tijdens de wedstrijd was. „Ik geloof niet in trainers die voor hun dug-out staan tieren. Ik geef aanwijzingen op de training en in de kleedkamer. Wat schiet je er mee op om spelers langs de lijn hardop neer te sabelen?" Stoutjesdijk be kende wel kritisch in de spiegel te kijken. „Natuurlijk vraag ik me af of ikzelf iets verkeerd doe. Maar ik heb tot nu toe nog niet zo gek veel gevonden." Door het verlies is WHS onder de fatale streep terecht gekomen. Vosmeer blijft ondanks de zege ook in de onderste regio nen. Bovendien wordt binnenkort een uitspraak van de KNVB ver wacht inzake het gestaakte duel bij Kapelle. Volgens Pelgrim heeft zijn team de eigen sportieve toekomst in handen. „Voor de winterstop krij gen we met Krabbendijke en Seolto nog twee pittige tegenstanders. En ik hoop dat de jongens in de winter blijven trainen, zodat we in het nieuwe jaar kunnen aantonen dat we een waardige derdeklasser zijn." Vosmeer staat in de derde klasse B samen met Rillandia op een gedeel de achtste plaats met negen punten. WHS is voorlaatste met slechts 6 punten uit 11 wedstrijden. van Eenennaam. Koen van Erp, René de Groen. Glenn Hage, Mar- cha Hout. Mario Hout, Bas Hellen- doorn, Ardjan de Jong, Jacco de Jong, Maurice Lindhout, Martijn van der Maas, Pieter van der Male (aanvoerder). Mathijs Melis, Nick Paulusse, Kevin Poot (keeper). Jus tin Quist en Kevin Uijl. Trainers zijn Rien Voshol en Ap van de Belt, leiders Corné van der Male (tevens grensrechters) en Witte Andriesse. De eerste drie van hen hadden de groep ook vorig seizoen bij de D onder hun hoede. SPS C maakte in deze competitie, in de vierde klas se. zestig doelpunten en kreeg er slechts negen tegen. De prestaties van het team zijn op internet te vol gen via een website die speler Len nard Andriesse verzorgt. Het is een zwaarbevochten, maar wel een 6-4 overwinning van Smash'76. Het eerste team van de Sint-Annalandse tafeltennisclub heeft zaterdag Belcrum verslagen en daardoor wordt de laatste speel ronde zeer spannend voor Smash. Door het 5-5 gelijkspel van titelcon- current TCS staan beide teams nu gelijk in het aantal punten in de eer ste klasse. Alleen het onderling resultaat is in het voordeel van TCS. verlopen seizoen. Na het vorige week behaalde kampioenschap werd (x)k deze speelronde weer gewon nen. Thuis werd nummer drie De Pinpongers met 9-1 aan de kant ge zet. Job Moerland en Jochem van der Klooster bleken deze middag on- klopbaar en wonnen ieder driemaal. Eldert Besseling won tweemaal en daarnaast won hij met Van der Klooster de dubbel. Door dit resul taat heeft het team 70 uit de maxi maal te behalen 80 punten behaald. Het eerste jeugdteam houdt nog een kleine theoretische kans op het kam pioenschap in de tweede klasse juni oren. Afgelopen zaterdag werd in De Wellevaete met 8-2 van hekken sluiter Westerzicht uit Vlissingen gewonnen. Joost van Dijke trok drie overwinningen over de finish. Johan Aarnoudse en Bennie van Poortvliet behaalden allebei tweemaal de volle buit. Het eerste jeugdteam moet nu nog twee wedstrijden spelen tegen de koploper. Als beide met 7-3 wor den gewonnen zijn ze kampioen. Voor het tweede team dreigt het dit seizoen in mineur te eindigen. Na de achtste speelronde is het met een kansloze 10-0 nederlaag hekkenslui ter. Het derde jeugdteam mag voor zichtig de bloemen voor het kam pioenschap gaan kopen. Met nog twee wedstrijden tegen de rode lan taarndrager voor de boeg en een dik ke voorsprong op de nummer twee lijkt niets een kampioenschap nog in de weg staan. Zaterdag werd Het Markiezaat eenvoudig met 7-3 aan de kant geschoven. Jelmar Elenbaas behield zijn ongeslagen status met drie winstpartijen. Sander Zwage- maker won eenmaal. Ame Fase won tweemaal. En ook de dubbel werd gewonnen. Programma zaterdag: Het Markie- zaat-Smash 1 (25/11), 20 u.; Smash 2-TCO '78 14 u.; Smash 3-ODT 14 u.; Sinash 4-Kerkwerve 14 u. Jeugd: Smash I - Vice Versa '51 14 u.; Arne- muiden-Smash 2 10.30 u.; Smash 3- WITAC '89 14 u. Kopman Merijn van der Klooster zette zijn goede vorm van deze com petitie voort en behaalde drie over winningen. Ook Harm Westdorp was in goede doen en voegde twee pun ten toe. Remco Vroegop hield zich niet staande in zijn partijen en ver loor driemaal. De dubbel ging na een ware thriller naar Smash. Vrijdag avond staat het beslissende duel op het programma. Dan speelt het eerste team in Bergen op ZÏoom tegen de nummer vier. Het Markiezaat. Kop loper TCS neemt het op tegen Scal- dina. dat derde staat, maar in theorie ook nog kampioen kan worden. Voor het tweede team van Smash staat er dit seizoen niks meer op het spel. Het kampioenschap was al een utopie en ook de vierde plaats kon niet meer behaald worden. Het tweede trad vrijdag aan met Adrie Aarnoudse, Kees van Poortvliet en Jan-Willem van Vossen tegen Mid delburg. Alle drie de spelers waren niet in vorm en zo werd dan ook kansloos met 10-0 verloren. Het sprookje van het derde team is bijna zeker ten einde. Na een voort varend begin, waarin zelfs een twee de plaats lonkte, rest nu waarschijn lijk een degradatiewedstrijd of zelfs directe degradatie na kansloos 8-2 verlies tegen Het Markiezaat uit Bergen op Zoom. Alleen Arno Bruijnzeel liet zien het niveau aan te kunnen met twee overwinningen. Het vierde team leed vrijdag een 6-4 nederlaag tegen Het Markiezaat. Leen Guiljam zorgde voor twee punten. Cindy van der Klooster en Chris Hage.beiden voor één. Dcxir dit resultaat lijkt een vierde plaats en dus behoud het team niet meer te kunnen ontgaan. Het vijfde seniorenteam zette in de slotwedstrijd de kers nog even op de taart in het voor hun toch al zo mooi Met 11-13 heeft Emergo de eerste korfbalwedstrijd in de zaal nipt ver loren. Het eerste team van Zevenbergen was zaterdag te gast in Meul- vliet in Tholen en beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. Het ging gelijk op tot aan de rust die met 7-8 in het voordeel van de Brabanders werd bereikt. Het Cl-team haalde de eerste pun ten in de zaal door Swift C2 met 7- 3 te kloppen. De doelpunten kwa men van Suzanne de Jong (3x), Yoni v. Daalen, Sanne Jansen, Step hanie Langeland en Ilse Leemreij- ze. Een monsterzege was er voor het Dl-team. Dat won met 19-1 van Zevenbergen, met behulp van Baukje Broeren met 8 treffers. El len de Jong met 7 treffers. Bas Cre- zee met 2 treffers en Robyn Tim mer met 2 treffers. Ook Emergo El walste zonder enige moeite over te genstander Juliana heen. De teller stopte bij 25-1De doelpunten k%va- men van Alejandro Moncilla Tello lOx), Annemiek Geuze (7x), Jarno Jansen (5x), Richard v.d. Putten (2x) en Michelle v.d. Putten. Programma zaterdag: DSO- Emergo 1 18.25 u.; Oranje Wit- Emergo Al 13 u.: SKV-Emergo Dl 10 u.; Terda-Emergo El 13.30u. Het ging mis in de tweede helft. Nadat Emergo de gelijkmaker had gescoord, sloeg Zevenbergen met vier doelpunten achtereen een gat. Maar de Tholenaren gaven zich niet zomaar gewonnen en knokten zich terug tot één punt verschil. Zeven bergen deed er nog een schepje bo venop en won zo d? partij. Petra de Jong (4x), Liesbeth Potappel (2x), Gerrie Anthonisse, Harmen van Heemskerk, Hans Peter de Jong, Gisela v.d. Ree en Jaco Rip zorgen voor de punten voor de club uit Sint-Maartensdijk. De seniorenteams van AVC '87 uit Tholen hebben een goed weekend achter de rug. Het herenteam versloeg zijn tegenstander Savok met 3-1 in de uitwedstrijd. De Thoolse volleyballers, die sinds dit seizoen in een nieuwe formatie spelen, staan nu tweede in de tweede klasse G, met 25 punten uit zeven wedstrijden. Ze lopen tien punten achter op koploper Mikro-Electro uit Roosendaal. Het eerste damesteam won vrijdag met 4-0 van VVS '92 uit Vlissingen en zaterdag met dezelfde cijfers van Sterre uit Zuiddorpe. De dames staan nu vijfde in de tweede klasse G. Het tweede herenteam verloor met 1-3 van Alfa/Next volley uit Dor drecht. Heren 3 won met 3-1 van Atak '55. De jeugd van AVC draait goed mee in de competitie. Alle jeugdteams hebben dit weekend ge wonnen. De meisjes Cl en C2 de den dat beide met 4-0. Meisjes Cl staat op dit moment tweede in de competitie en meisjes C2 is koplo per. De jongens C hebben ook met 4-0 gewonnen en hebben de leiding in de competitie. Jongens A, dat eerste staat, won met 4-0 in Hoor naar en meisjes A, ook koploper, won met 3-2. Voor de jongens A lijkt het kampioenschap in zicht. Bob v.d. Berg en Kees Bout maak ten goede serveerbeurten en daar door werd het een makkelijke wed strijd. Setstanden: 7-25. 10-25.7-25 en 4-25. Zaterdagmiddag om vijf uur spelen de jongens thuis in Meulvliet een belangrijke wedstrijd tegen de nummer 2, VOKO uit Oos terhout. Volleybalvereniging AVC'87 orga niseert morgen een schoolvolleybal- toernooi in de sporthal van gemeen schapscentrum Meulvliet in Tholen. Leerlingen van groep 7 en 8 van di verse basisscholen uit de gemeente gaan daarbij met elkaar de strijd aan. Het toernooi begint om half vijf en om acht uur wordt de laatste wed strijd gespeeld. De prijzen worden om kwart over acht uitgereikt. Voor de nummers een tot en met drie zijn er bekers, er is een bokaal voor het sportiefste team en een prijs voor de leukste mascotte of spandoek. Alle deelnemers krijgen een aandenken. Anders dan in voorgaande jaren, doen bij deze 29ste editie geen leer lingen van het voortgezet onderwijs mee vanwege te weinig animo. Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Meulvliet: 1. mevr. D. Lindenberg 30 p.; 2. W. Bijl 29 p.; 3. mevr. J. Verbraeken 27 p.; 4. mevr. L. van Bale, én mevr. C. Sprenkels 18 p.; 6. mevr. L. Verschoor 15 p.: 7. G. v.d. Padt 13 p.; 8. mevr. A. Hilger- son 12 p.; 9. mevr. J. Bos 10 p. Gezelligheid vóór Alles/Sint-Maar tensdijk: 1. J. Bijnagte en C. van Gorsel 36 p.; 2. mevr. C. van Mierlo en mevr. T. Breure 32 p.; 3. mevr. M. Dane en A. Poot 31 p.; 4. C. Breure en W. Bijl 29 p.; 5. mevr. B. Bijnagte 19 p.; 6. mevr. W. Kloet en mevr. ABoxce 18 p.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 15