Oosterschelde Ook in 2012 dragen we een "Steentje bij" Private Banking écht private maken. Dat is het idee. f39 Contact(a)! Rabobank Oosterschelde O Rabobank Steentje bij! EEN DRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 november 2011 Nr. 3, november 2011 Elk vermogen heeft zijn eigen verhaal. Waar het vandaan komt, hoe het is opgebouwd en hoe hard ervoor is gewerkt. Bij Rabobank Oosterschelde kennen we dat verhaal. Aandacht voor üw vermogen, üw wensen en doelen voor later... dat is ons uitgangspunt, daar werken we graag samen met u naartoe. Wat kunt of wilt u nu of later met uw opgebouwde vermogen bereiken? Kent u de financiële, fiscale en organisatorische consequenties van een bedrijfsoverdracht? En wat doet zo'n overname met uw directe omgeving? Daarnaast is Rabobank Oosterschelde ook expert in Estate Planning. Of het nu gaat om onroerend goed, een verkregen erfenis, spaargeld of emotionele goederen. Met Estate Planning stelt u een plan op voor de bestemming van uw bezit om het zo gestructureerd mogelijk over te dragen naar de volgende generatie. Ga eens vrijblijvend in gesprek met één van onze adviseurs en ontdek uw persoonlijke mogelijkheden. Rabobank Oosterschelde heeft twee adviseurs in dienst die zich speciaal richten op de financiële vraagstukken van senioren. Neem contact op met een financieel adviseur of uw persoonlijke accountmanager via telefoon (0113) 24 80 00 of e-mail PrivateBanking@oosterschelde.rabobank.nl Familiebedrijf overdragen? Bijeenkomst 29 november ^7) Wat maakt familiebedrijven zo succesvol, generaties lang? Vind samen met andere ondernemers antwoord op al uw vragen. Kom naar de avond vóór en dóór familiebedrijven. Meld u aan via blijftuwbedrijfindefamilie.nl, organisatie: Rabobank en Baker Tilly Berk. App Internetbankieren Makkelijk en snel Internetbankieren, altijd en overal. Download de App Internetbankieren in de iTunes store. RabolDopjeiPad Lees ons digitale magazine RabolD voortaan op uw iPad, waar en wanneer u maar wilt! Download de App in de iTunes store. Zoek op "Rabobank" en ontdek ook alle andere RaboApps. Of kijk op RabolD.nl RabolD^ Meer dan 21.000 bezoekers kwamen ook dit jaar weer naar dé ontmoetingsplaats voor ondernemers. Kennismaken met collega's of juist bestaande relaties aanscherpen, kennis opdoen en delen; een druk bezocht paviljoen van Rabobank Oosterschelde tijdens de grootste netwerkbeurs van het jaar bewijst dat ondernemend Zeeland volop in beweging is! Rabobank Oosterschelde is partner van de beurs en organiseerde voor deze jubileumeditie diverse kennissessies en workshops van onder andere Scarlett Kwekkeboom, Michiel Verduijn, Wubbo O.ckels, Bram Moszkowicz en Jan van Halst. Uiteenlopende sprekers die vanuit het thema "Visie op de toekomst" ingingen op trends als social media en zakendoen via internet en de recente financiële ontwikkelingen. Thema's die leven, zo bleek uit het grote aantal deelnemers. Bedankt voor uw komst! Ook in 2012 hopen we u te mogen ontmoeten in onze stand. Dien vóór 31 maart 2012 uw donatieaanvraag digitaal in! Samenwerken met en voor de maatschappij, dat is wat Rabobank Oosterschelde ambieert. U organiseert een activiteit in en voor uw omgeving? Als het nodig is dragen we daar graag een steentje aan bij. Wat u doet komen wij tegemoet! 'De jaarlijks terugkerende actie "Steentje bij" biedt scholen, stichtingen en verenigingen net dat steuntje in de rug dat nodig is om een goed initiatief in de buurt te laten slagen,'zegt Hanneke Punt, Coöperatie adviseur (foto). 'Met een kleine financiële bijdrage is het makkelijker om bijvoorbeeld een rommelmarkt, een toernooi, een optreden, een jubileumviering of een evenement te realiseren. We willen graag alle verenigingen en stichtingen gelijk behandelen. Dat is wel zo eerlijk. Daarvoor is het belangrijk dat alle donatieaanvragen uiterlijk op 31 maart 2012 bij ons binnen zijn. Na die datum worden alle aanvragen behandeld. De aanvragen die voldoen aan de voorwaarden kunnen in mei de toegekende donatie verwachten.' Heeft uw activiteit net dat kleine beetje extra steun nodig? Ga dan naar rabobank.nl/ oosterschelde en download bij "donaties" het "aanvraagformulier donatie". U leest hier ook de voorwaarden. Vul het formulier volledig in en stuur het vóór 31 maart 2012 in via de website. awiff Nieuwe uitgave Dichterbij De nieuwe Dichterbij verschijnt deze maand. Dit ledenmagazine is leden van Rabobank Oosterschelde en staat boordevol interessant aantrekkelijke aanbiedingen en lokale wetenswaardigheden. Bent Meld u'aan via rabobank.nl/oosterschelde en profiteer net als 19.000 het hele jaar van exclusief ledenvoordeel. 2012: "VN Jaar van de Coöperatie" De Verenigde Naties hebben 2012 uitgeroepen tot het VN Jaar van de Coöperatie. De coöperatieve organisatievorm, zoals Rabobank, is volgens hen belangrijk voor de wereldeconomie en draagt bij aan bijvoorbeeld armoedebestrijding, werkgelegenheid en sociale integratie. Doel in 2012 is het vergroten van het publieke bewustzijn van de rol van de coöperaties en het stimuleren van de groei van coöperaties wereldwijd. Rabobank hoofdsponsor Floriade 2012 Eens in de tien jaar vindt de wereldtuinbouwtentoonstelling Floriade plaats in Nederland. Van 5 april tot en met 7 oktober 2012 is dat in Venlo. De Rabobank is hoofdsponsor - founder - van deze groene, duurzame beleving waaraan zo'n 40 landen en 90 bedrijven meewerken. De organisatie verwacht twee miljoen bezoekers vanuit alle landen! Het evenement past bij de wereldpositie van de Rabobank als food agribank. Postbus 33,4460 AA Goes, telefoon (0113) 24 80 00 e-mail info@oosterschelde.rabobank.nl www.rabobank.nl/oosterschelde Rabobankvestigingen dichtbij u in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen. Geldautomaten in Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sint-Philipsland, Stavenisse en Tholen. Rabobank. Een bank met ideeën. 26 Donatie van Rabobank Oosterschelde

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 26