Tholense Boys revancheert zich met 2-0 zege op WHS *6» Êr ül< WHS-Vosmeer §H <tp EQu/'MiO d Dolend Vosmeer-zateam dobbert stuurloos verder OVERBEEKE DIJ HE Leen Rijstenbil IjSSen Tweewieiers Freddy Simons op wonder sloffen; rode kaart Tom Vroegop Sint-Annaland ïouwbedrijf Jan van Dijke VOORDELIG TANKEN! Harm Moerland it»Dekker Donderdag 17 november 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Zowel Vosmeer als Noad'67 stapten zaterdag zwaar te leurgesteld van het veld. Vosmeer omdat het kansloos verloor van koploper The Gunners. De Bredanaars won nen eenvoudig op sportpark de Vossenberg: 0-6. Noad leek een punt over te houden aan de confrontatie bij DHV, totdat vier minuten voor het einde de partij alsnog in het voordeel van de Brabanders kantelde: 1-0. In de derde klasse B is WHS nu de laagst geklasseerde Thool- se ploeg met 6 punten uit 10 wedstrijden, Vosmeer heeft er ook 6, maar uit 9 wedstrijden. Noad deelt met twee andere ploegen de 4de, 5de, 6de plaats met 17 punten. Tholense Boys is tweede met 22 uit 10. Late treffer dompelt Noad in mineur Rode kaart Zorgen Winst voor Zebra's en Pladijsvogels E-jeugd Emergo blinkt uit Winstpunt bij rentree Akkermans Tuin Compleet Hoveniersbedrijf tuincompleet@zeelandnet.nl jastraat 3 inaland mob. 06-53524842 Tel. 0166-652048 Bezoek zaterdag om 14.30 uur de competitiewedstrijd IVIarkt 1 Oa Poortvliet; A L. HEEREN ZN. w T NOA v Timmer Metselbedrijf Sterk in schoonmaakwerk GOOD I i PROFILE TYRECENTER Nijverheidsweg 8 4695 RC St. Maartensdijk Tel. 0166-664198 NIET ALLEEN BETER IN BANDEN Holr/ty llng/hop molenstraat 31, oud-vossemeer tel. 0166-672563 www.rijstenbil.nl Jongens kunnen niet omgaan met achterstand' kers. Na uitglijden van Remco Buijs volgde een scrimmage die werd be sloten met een vervelend rollertje waar doelman Corné de Frel het ant woord op moest schuldig blijven. Sulkers noemde de nederlaag zuur. „Wjj hadden het meeste recht op de punten." Natuurlijk was Noad met de nodige zorgen afgereisd voor de par tij met DHV. Op een zestal potentiële basisspelers kon geen beroep worden gedaan, vanwege schorsingen en blessures. De vervangers deden het echter prima. Remco Buijs was rechtsback en Jeroen Reijngoudt keerde terug als voorstopper. Links op het middenveld was er een start- plek voor Marinus van Dijke. Wiljan Lisseveld speelde in de rug van de spitsen Jeroen Verwijs en Stephan van der Peet, zodat het met de snel heid voorin wel goed zat. In de vijfde minuut schoot Martijn Reijngoudt van dichtbij vol op de doelman. Na een kwartier loste Remco Buijs een gevaarlijk schot uit de tweede lijn dat door de keeper uit de kruising werd gewerkt. De Fluplanders hadden het beste van het spel, met ook Jeroen Verwijs die nog een keer dicht in de buurt van een treffer was. Aan de overkant leverde foutief uitverdedi gen van Lars Steijn bijna een Bra bants doelpunt op. Op het nippertje lukte het de bezoekers om de bal van de lijn te halen. „Dat was eigenlijk hun grootste kans van de middag", vond Sulkers. In de tweede helft bleef het een open wedstrijd, met No ad als de meest voetballende ploeg. De voor Jeroen Verwijs binnen de lij nen gekomen A-junior Jouko Goris- sen had tot twee keer toe de beslis sing op de schoen. Bij de eerste gelegenheid speelde de jonge invaller zich keurig vrij, om vervolgens de verantwoording te verleggen naar de in de dekking staande Lars Steijn. Bij de volgende kans maakte Gorissen opnieuw de verkeerde keuze, ditmaal om voor het eigen succes te gaan en de vrijstaande Wiljan Lisseveld niet in het spel te betrekken. Even later was het op de andere helft wel raak: 1-0. Door het verlies ziet NOAD het gat met Tholense Boys en DHV gro ter worden. Winnen in de derby met Tholense Boys is noodzakelijk om de aansluiting te heroveren. Sulkers blijft optimistisch. „Er keren geluk kig ook weer wat jongens terug." In de aanloop naar het duel met The Gunners was er bij Vosmeer sprake van voorzichtig optimisme. Stiekem werd gehoopt op een stunt tegen de lijstaanvoerder. Op de training was er voor Vosmeerse begrippen een onge kende opkomst. In de praktijk bleek de formatie van Guno Pelgrim vol strekt niet opgewassen tegen de Bredanaars. De niet fitte Ilias El Jilali kwam niet in de basisopstelling voor. In het eerste kwartier kon de thuis club het nog droog houden. Een rake kopbal na een voorzet vanaf de flank brak het verzet: 0-1Vervolgens ging doelman Ibrahim EI Jilali in de fout bij het meevoetballen: 0-2. Bij de derde treffer werden de defensieve taken op het middenveld uit het oog verloren. Tot overmaat van ramp liet de doorgaans betrouwbare Ibrahim El Jilali een houdbaar balletje glip pen: 0-4. In de rust haakte bovendien Mo El Jilali nog eens af. Na de her vatting zag Pelgrim zijn dolende ploeg stuurloos verder dobberen. Een 0-6 nederlaag was het resultaat. „Het blijft lastig om vat te krijgen op deze groep", aldus Pelgrim. „Vandaag bleken we eens te meer wisselvallig en geen collectief. De meeste jongens kunnen volstrekt niet omgaan met een achterstand. Tactische aanwijzin gen worden dan in de wind gesla gen." Volgens Pelgrim is er echter nog steeds geen man overboord. Het komende streekduel bij WHS had hij op voorhand al hoger genoteerd dan de confrontatie met The Gunners. „Winnen van directe concurrenten telt dubbel." Tot dusver liet Vosmeer juist tegen ploegen als SVG, Rillan- dia en Kapelle bijna alle punten lig gen. Jk hoop dat iedereen komende zaterdag doordrongen is van het be lang van de wedstrijd. Er zijn nog te veel jongens die niet beseffen dat we bijna onderaan staan." Iedereen in Zevenbergschen Hoek verzoende zich al met de 0-0 eind stand, ook Noad-trainer Johan Sul Matthijs van Stee van Tholense Boys in duel met Patrick van Schetsen van WHS. Linksachter Marien Hopmans. Pas in blessuretijd besliste invaller Reinier de Groen het duel definitief. De derby tussen Tholense Boys en WHS moest het dan ook vooral heb ben van de spanning. Van goed voetbal was op de Bent nauwelijks spra ke. Voor de thuisclub vergoedde het resultaat alles. Dankzij de 2-0 zege blijven de Tholenaren de naaste achtervolger van lijstaanvoerder The Gunners. Misschien belangrijker was nog de revanche voor de twee zware nederlagen van het vorig seizoen. En WHS, het modderde voort. Zonder overtuiging, zonder idee, zonder zicht op herstel. „We zitten in zwaar weer", beaamde coach Ko Stoutjesdijk. Derde klasse In de aanloop naar de derby had Niels Hopmans de zaak nog op scherp gezet, met pittige uitspraken in de regionale pers over de uitslag. Hopmans voorspelde een ruime overwinning voor zijn ploeg. In vroeger tijd werkten dergelijke uitla tingen nog wel eens als de rode lap op de stier, maar niet bij het huidige WHS. Zieker voor rust was Tholen fanatieker in de duels", vond Stout jesdijk. „Over de hele wedstrijd ge zien waren ze ook de betere ploeg. Ze hebben de zege verdiend." Bin nen zijn eigen team had Hopmans met zijn voorspelling de druk op een gezonde manier opgevoerd. Dat vond tenminste Freddy Simons, de maker van de 1-0. „We waren nu wel verplicht om wat te laten zien." Coach Paul van Buuren kon de wed strijd niet los zien van de ruime ver- liespartijen vorig jaar. Ook daardoor werd het volgens Van Buuren een vertoning van een bedenkelijk ni veau. „Die verhalen van vorig jaar zaten bij de jongens in het achter hoofd. We wilden niet weer op ons bek gaan. Op een of andere manier lijkt het dan of je er met de rem op speelt. We durfden niet echt te voet ballen." Van Buuren had ook een tactische tekortkoming bij zijn ploeg gezien. „We hebben onvoldoende druk gezet op de laatste lijn van WHS. Met name hun laatste man Ketting moest worden dicht gezet, zodat hij de lange bal niet kon spe len. We deden dat niet goed en dan krijg je dus zo'n wedstrijd." Vrijwel de hele eerste helft domi neerde Tholense Boys, zonder dat het werkelijk open kansen wist af te dwingen. Een poeier van linksback Erwin Doggen op de staander was het eerste wapenfeit. In de 18e mi nuut nam de thuisclub de leiding, niet toevallig uit een spelhervatting. Het was rechtsachter Freddy Simons die van dichtbij een hoekschop ach ter doelman Anton Elenbaas mocht tikken. Op geleende schoenen nog wel. „Freddy en zijn wonderslof- fen", grapte Van Buuren. „We win nen dankzij de witte voetbalschoe nen van Freddy", deed Hans Willem Hopmans een duit in het zakje. De doelpuntenmaker zelf verschafte duidelijkheid. „Mijn eigen schoenen zijn kapot en ik had deze week geen tijd om nieuwe te kopen. Daarom speelde ik op de schoenen van mijn broertje." Volgens Simons, al vaker succesvol bij de tweede paal met hoekschoppen, waren de schoenen niet van invloed op de treffer. „Het is vooral een kwestie van slim positie kiezen." Het kwam de schutter voor de kleedkamer op een even hartelijk als hatelijk gelach van zijn medespe lers te staan. Van Buuren gaf in de luwte welgemeende complimenten aan zijn verdediger. „Freddy wordt steeds belangrijker voor het team. Zowel defensief als aanvallend. Hij gaat steeds beter mee voetballen." Een truc van Simons, waarbij Dennis Vaders te kijk werd gezet, bracht het spel even op de wagen. Ineens ging het tempo in de match omhoog en werd het voor de circa vierhonderd toeschouwers een aantrekkelijk kijk spel, voor een minuut of vijf. Een voorzet van de flank door Simons bood Niels Hopmans in die fase een goede kans op de tweede treffer. Zijn kopbal miste echter de juiste rich ting, zodat het naar zelfvertrouwen zoekende WHS niet meteen over de kling werd gejaagd. Een lage voorzet van Joey Deurloo bood perspectief, tot keeper Elenbaas er stijlvol zijn handje tegen zette. Pas in de 43e mi nuut kwamen de bezoekers in de buurt van het vijandelijke doel. Het was Arvin de Witte die uit de tweede lijn testte of doelman Marius Bal nog wakker was. Dat bleek het geval te zijn, zoals ook in de extra tijd van het eerste bedrijf bleek. De Witte kreeg het leer in de punt van het zestienme tergebied in de voeten en juichte al toen zijn geplaatste schot in de verste hoek leek te eindigen, totdat Bal met een miraculeuze reflex de nul redde. Bij de daaropvolgende uitval speelde Niels Hopmans het slordig uit, met enkele medespelers vrij voor het doel. Uiteindelijk volgde er nog een knal van Joey Deurloo die door Elenbaas knap werd gekeerd. In de rust sprak Ko Stoutjesdijk in de kleedkamer van WHS harde woor den. „Ik miste duelkracht bij veel van mijn spelers. We lieten Tholense Boys te gemakkelijk aan de bal ko- WHS kwam inderdaad daverend uit de catacomben, met Tom Vroegop als invaller voor Jordy Hommel. Dennis Vaders en Arvin de 'Witte gingen niet slim genoeg om met de eerste mogelijkheid na de pauze. Even later trof De Witte met een ach terwaartse kopbal bijna doel. Het offensief ebde even snel weg als het gekomen was. Beide partijen bakten er lange tijd niets van, wat tot de no dige cynische reacties langs de lijn leidde. Een Brabantse bezoeker sprak over hotseknots-begonia-voet- bal: „Ik heb geprobeerd te tellen hoe vaak het lukte om de bal bij een me despeler te krijgen. Daar had ik geen kladblok voor nodig." Pas een kwar tier voor het einde was er iets wat op een doelpoging leek. Het was Hans Willem Hopmans die met een kop bal, weer uit een corner, voor gevaar zorgde. Bij de thuisclub was Reinier de Groen op dat moment binnen de lijnen gekomen, als vervanger van Laurens Bovenberg. Stoutjesdijk speelde Niels Westdorp als troef uit, voor Robin van Dijke. WHS streed in die fase al vooral tegen zichzelf. Het was pijnlijk om te zien hoe bij voorbeeld acties van Patrick van Schetsen, vorig seizoen de man die Tholen bijna in zijn eentje oprolde, keer op keer mislukten. „Patrick is vooral met het team bezig", zei Stoutjesdijk. „Daarom komt hij zelf minder uit de verf." De frustraties richtten zich met name op arbiter Van Rumpt, de fluitist die de thuis club bij twijfelgevallen herhaaldelijk leek te bevoordelen. Volgens Stout jesdijk riep zijn ploeg dat vooral over zichzelf af. „We zeuren teveel. Ik denk dat het daardoor komt." In de toenemende emoties ging de jonge Tom Vroegop over de schreef, door Freddy Simons na een verloren duel hard onderuit te schoffelen. Een rode kaart was zijn deel. „Er ging een niet bestrafte handsbal van Tholen aan vooraf", aldus Stoutjesijk. „Maar daar wil ik die actie niet mee goed praten. Zulke zaken horen op het veld niet thuis." Ronald van de Repe maakte in de slotfase zijn opwachting, als vervan ger van de duidelijk naar zijn vorm zoekende Armando van de Repe. Bij Tholen kreeg Stephan van As nog enkele minuten speeltijd, op de plek van Mitchel Jansen. Uit de laatste aanval maakte De Groen op aange ven van Matthijs van Stee de 2-0. Voor WHS nemen de zorgen toe, ook al omdat Dennis Vaders en Tom Vroegop een schorsing in het voor uitzicht hebben. Stoutjesdijk: „Het wordt er zo niet gemakkelijker op." Bij Tholense Boys blijven de ambi ties volgens Freddy Simons beschei den. „Om werkelijk bij de top te ho ren, moeten we veel meer volwassen en meer gedegen worden." Deze week werden twee wedstrij den gespeeld in de B-poule van de zaalvoetbalcompetitie Meulvliet. In de eerste kwamen de teams van Zebra's en Klavertje Bier tegen el kaar uit. Zebra's won met 13-4. Pladijsvogels versloeg met 7-10 Gebr. Roggeveen. Zebra's had een goede start en kwam snel op voorsprong. Er werd goed samengespeeld in het team. De spelers zaten kort op de bal en zetten Klavertje Bier al vroeg on der druk. Die bleek daar veel moei te mee te hebben en verspeelde daardoor het balbezit. De wedstrijd tussen Gebr. Rogge veen en Pladijsvogels was meer in evenwicht. De score liep geduren de de eerste helft volledig gelijk op, waardoor de rust werd bereikt met een 3-3 stand. Ook in de her vatting bleef het spelbceld gelijk, maar in de laatste tien minuten, slaagde Pladijsvogels erin om drie keer achter elkaar te scoren en was het verzet van Gebr. Roggeveen gebroken. In de eerste ronde van de zaalcom petitie heeft de C-jeugd van Emer go uit Sint-Maartensdijk een ver- liespartij moeten incasseren. Het werd 8-2 tegen TOP, waarbij Chloë Anthonisse en Suzanne de Jong de eer van Emergo redden met ieder een doelpunt. De korfballers van het D- en E-team wonnen wel. De D-jeugd versloeg Vlaardingen/Rid- derhof in de uitwedstrijd met 4-10. Ellen de Jong (4x), Baukje Broeren (3x) en Bas Crezee (3x) namen de treffers voor hun rekening. Juliana E2werd volledig ondergesneeuwd door de E-jeugd uit Sint-Maartens dijk. Het werd een zege van 5-22. Uitblinkers waren Alejandro Mon- cilla Tello met 9 treffers, Jarno Jan sen met 8 doelpunten. Annemiek Geuze maakte 4 treffers en Richard v.d. Putten gooide ook een keer de bal door de korf. Programma zaterdag: Emergo 1- Zevenbergen 14.55 u (Tholen/ Meulvliet); Emergo C1-Swift 13.50 u. (Tholen); Emergo Dl-Zevenber gen 12.50 u. (Tholen); Emergo El- Juliana 9 u. (Sint-Maartensdijk/Ha- estinge); Emergo Fl-PKC/Hagero 10.05 u. (Sint-Maartensdijk). Marjolein Akkermans uit Sint-An- naland heeft na zeven maanden pauze de draad weer opgepakt met dressuurwedstrijdenZe maakte met haar paard Verona gelijk haar de buut in de klasse L2 op een wed strijd in Klundert. Dit resulteerde in 171 punten voor de eerste proef en 180 in de tweede proef. Daarmee had Akkermans dus net een puntje te pakken en is ze officieel gepro moveerd. (0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 HOOFDSPONSOR WHS 1 Leonard Ketting Tuinstraat 44 4697 BS Sint Annaland 06-12952042 Burgemeet25, 4693 CJ Poortvliet p'. Raiffeisenstraat 2, 4697 CG Sint Annaland (0166)61 25 09 0166)61 29 12 'FD I info@overbeeke.nl www.overbeeke.nl verzekeringen financiële diensten hypotheken pensioenen CHCLSHOP RUCPHCN Raadhuisstraat 30a, 4715 CD Rucphen Tel. 0165-342750 Fax 0165-343684 Voor al uw hout-, gas- en elektrische kachels, marmeren schouwen en cadeau-artikelen. Wij zijn geopend van 9.00 tot 18.00 uur. Maandag en dinsdag gesloten. Vrijdag koopavond tot 20.00 uur. Zaterdag geopend tot 16.00 uur. II -S Vosmeer zaterdag en zondag Nadat vorig seizoen jammer genoeg Smer- diek degradeerde en er daardoor een derby minder gespeeld zou worden, bleek dit toch niet het geval. Want voor aanstaande zater dag staat de wedstrijd tegen nieuwkomer Vosmeer I zaterdag op het programma, dus weer een derby. Voor beide teams de eerste keer om in competitieverband tegen elkaar te spelen. Vosmeer I zaterdag werd vorig seizoen kampioen in de 4e klasse. Een team wat na enkele jaren bovenin draaien in de 4e klasse vooraf al werd bestempeld als een van de titelkandidaten en dit ook waarmaakte. Het team stond destijds onder leiding van oud-WHS-er Aad van der Meeren. Dit sei zoen staat de ploeg onder leiding van Guno Pelgrim uit Bergen op Zoom. Vosmeer is voor WHS altijd een beetje een vreemde eend in de bijt, niet omdat ze het niet kunnen vinden, maar meer omdat er in het verleden weinig officiële wedstrijden zijn gespeeld. Want zowel tegen de zaterdag- als de zondagafdeling, speelde WHS niet vaak officiële wedstrijden. Hoewel in de beginja ren van WHS er regelmatig tegen teams uit Oud-Vossemeer werd gespeeld, was dat nog niet tegen de huidige vereniging Vosmeer. Vosmeer is opgericht op 13 januari 1946. In de periode voorafgaand had Vosmeer ook nog de verenigingen VIOS, OW en OVC.Vos- meer kennen we hoofdzakelijk van de zon- dagtak en daarmee heeft WHS vele mooie duels gestreden om de jammer genoeg stop gezette Eendrachtcup. Halverwege de jaren 70 had Vosmeer zijn meest glorieuze perio de en speelde het ruim 5 seizoenen in de 3e klasse zondag. Bekende namen uit die perio de zijn Wim Heijboer.Jan Verreijen, Karei en Ko Hommel, Daan Vaders, Sjaak Istha, Kees Timmermans, Hans Vaders, Dré Hommel. De huidige trainer van WHS Ko Stoutjesdijk was in de jaren 80 trouwens ook nog enke le jaren trainer van Vosmeer I zondag. Dan nu weer terug naar Vosmeer zaterdag, dit team bestaat hoofdzakelijk uit spelers waarbij de ouders van Marokkaanse afkomst zijn. Enkele jaren terug hebben enkele spe lers het initiatief hiertoe genomen en Vos meer was bereid om ze deze mogelijkheid niet te ontnemen. Met als resultaat een mooi kampioenschap in de 4e klasse en dit seizoen proberen leuk mee te doen in de derde klasse en hopelijk leuke resultaten in de derby's tegen NOAD '67,Tholense Boys en WHS. Voorbeschouwing Met de wedstrijd van WHS - Vosmeer voor aanstaande zaterdag op het programma, kan met recht worden gesproken van een de gradatieduel. Onze gasten uit Oud-Vosse meer staan elfde met 5 punten uit tien wed strijden en een doelsaldo van min 20. De eerste kennismaking met de 3e klasse is dus niet meegevallen. WHS vindt men terug op de tiende plaats met 6 punten uit evenveel wedstrijden en een doelsaldo van min 6. Ook bij WHS had men dit seizoen anders voorgesteld en gehoopt, maar de realiteit is helaas anders. Beide teams zijn al tegen en kele grote nederlagen aangelopen. Vosmeer verloor met 4-0 van Tholense Boys, met 5-1 van Kapelle en vorige week met 0-6 van The Gunners. WHS heeft twee grote zeperds opgelopen tegen DHV I-5 en tegen The Gunners 4-1De punten werden gepakt in de thuiswedstrijden tegen Krabbendijke 4-1 en tegen SVG 6-0. Terugkijkend op de laat ste wedstrijden, valt het bij WHS allemaal nog niet op zijn plaats. Feit is wei dat er in dit soort wedstrijden andere wetten gelden. Mooi voetbal is niet van belang, maar er zal volop strijd geleverd moeten worden en daarbij zal natuurlijk ook het nodige voetbal intellect op de mat gelegd moeten worden om te weten wat er van je wordt verwacht. Kortom op het scherpst van de snede strij den voor de punten, dat is het enige waar het nu om gaat. En zo ervoor zorgen dat het vertrouwen in de groep terugkeert en de weg naar boven kan worden ingezet, maar dan zal iedereen goed bij de les moeten blij ven. Hoe de opstelling van beide teams aan staande zaterdag zullen zijn, is nog niet be kend. Bij WHS is Hans van den Ouden nog steeds geblesseerd en is Tom Vroegop naar aanleiding van zijn rode kaart tegen Tholen se Boys geschorst. De wedstrijdbal De wedstijdsponsor voor aanstaande za terdag tegen Vosmeer is Cirian Cleaning. Onder deze naam runnen Saskia en Rien van Oeveren uit Stavenisse alweer enkele jaren hun gerenommeerd schoonmaakbe drijf. Men is zowel actief op de particuliere markt als bij de bedrijven. Op afspraak komt men regelmatig langs voor het zemen van de (boven)ramen, maar ook goten, overstekken of dakkapellen kunnen wor den meegenomen. Daarnaast verzorgt men dagelijks alle voorkomende schoonmaak- wensen aan kantoor- en bedrijfspanden. Ook productiebedrijven en recreatieon dernemers kunnen terecht met al hun schoonmaakwensen. Bij grotere projecten wordt voor het zemen van de ramen ge bruik gemaakt van telescopische glasbewas- sing met osmosewater. Verder is men ge specialiseerd in het reinigen van vloeren, zoals tapijt, grindvloeren en het behandelen van marmoleum en linoleum. Dus schakel Cirian Cleaning in voor als het écht schoon moet zijn. Breng ook eens een bezoek aan de website www.ciriancleaning.nl. Telefo nisch is men bereikbaar onder nummer 0166-692976 of mobiel 06-25564685. WHS wil Cirian Cleaning bedanken voor alle sponsorbijdragen, met nu in het bijzonder het sponsoren van de wedstrijdbal voor de derby WHS l - Vosmeer I. Pupil van de week Bij deze wedstrijd is Stijn Bevelander pupil van de week. Zijn grootste hobby is voetballen, in zijn vrije tijd voetbalt hij graag op het trap veldje. Zijn favoriete clubs zijn PSV en Barce lona (daar zou hij later graag profvoetballer willen worden) en zijn favoriete speler is Afel- lay. Bij WHS is Stijn vooral fan van achterneef Perry Snoep, maar omdat hij momenteel niet speelt door een zware blessure geeft hij aan dat Patrick van Schetsen ook bij zijn favorieten hoort en keeper Anton Elenbaas vindt hij ook heel goed. Stijn speelt zelf in de D2 en hij is laatste man verdedi gende middenvelder. Het liefst speelt hij op het middenveld. Stijn lust graag pizza en houdt niet van spruit jes. Stijn voorspelt een 3-I winst voor WHS. Stijn Bevelander. Opleidingsinstituut met behulp van paarden Zorgboerderij Workshops Equitherapie Natural Horsemanship Annavosdijk 6, Sint Annaland www.equimio.nl Tel. 06-16418258 1 66-617040 wil je een geslaagde opleiding naar je rijbewijs? i aangesloten bij: BGF www.autorijschooljeroendenhaan.nl sn.denhaan@kpnplanet.nl I Sint-Annaland I 0612787866 info@tamoil.nl T 088 - 4007320 www.tamoil.nl Oostersch ÜRUUUM ii 'I Veerhuis Restaurant 't Veerhuis/ Hotel Oosterschelde Rijksweg 5 - Anna Jacobapolder Eric Karin Moerland Bezoek onze VISSPECIALITEITENAVOND op: 26 november en 10 december Meer informatie: tel. 01 67-576046 www.restaurantveerhuis.nl STUKADOORSBEDRIJF AFBOUWWERKZAAMHEDEN Voor stuc-, spack- en sierpleisterwerk Klaverveld 43, 4698 PS Oud-Vossemeer Tel. 0166-677023 Mob. 06-53210131 1/ JMC SIGNMAKERS GOED GEZIEN Autobelettering Bewegwijzering Bouw/projectborden Displays Gevel/lichtreclame Reclameborden Vlaggen Technologieweg 11 Bruinisse 0111 485 485 www.jmcsignmakers.nl NIEUWBOUW - VERBOUW - ONDERHOUD 's Gravenkreek 38 4697 DE Sint-Annaland timmerbedrijf ©zeelandnet.nl T 0166-653598 F 0166-654644 M 06-51678528 onderhoud - reparatie - apk - autoservice - uitlijnen verkoop van nieuwe en gebruikte auto's Spastraat 6 4697 RZ Sint-Annaland tel. 0166-653848 06-24668375 fax 0166-654263 e-mail: harmmoerland@planet.i www.harmmoerland.nl jrian leaning Contactpersoon: Saskia van Oeveren Mob.: 06 25564685 Fax: 0166-692976 email: cvoeveren@zeelandnet.nl Verkoop nieuwe en gebruike auto's Autobedrijf Dekker Spulstraat 40 Sint Annaland Tel 0166-652454 lnfo@dekker-group.nl www.dekker-group.nl Profile Tyrecenter Rinus Roon

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 15