Titel WHS F2 zonder te verliezen Inhaalrace Vosmeer wordt niet beloond Erik van Haaften helpt met 150e treffer Smerdiek aan ruime zege Twee sponsors voor Noad El Cees Stoutjesdijk stopt bij Smerdiek met een prijs Koersballen Smerdiek dames houdt met 0-6 zege titelkans in eigen hand SPS na zware nederlaag extra gemotiveerd voor derby Ambities Peter van Poortvliet en SPS lopen niet meer gelijk Donderdag 17 november 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Vier seizoenen is een mooie periode Vier doelpunten op rij van Anne Hage De dames van Smerdiek hebben zaterdag in Houten met 0-6 gewonnen van Delta Sports *95. Een tegenstander die mee wil doen voor de bovenste plaatsen. Het werd voor de Thoolse voetbaldames direct duidelijk dat ze op een bijzondere vorm van tegenstand konden rekenen op het kunstgras. Vanaf de eerste minuut werd alles uit de kast getrokken om Smerdiek het spel te beletten. Maar de koploper liet zien hiermee om te kunnen gaan en ver stevigde met deze uitslag de leiderspositie. Enig gevaar Slotakkoord Kruf claimt tevergeefs een strafschop Pas bij een 3-0 achterstand bij Moerstraten begon Vos meer te voetballen. Na treffers van de verdedigers Martijn Brooijmans en Mark Mosch hing de gelijkma ker in de lucht. Zover kwam het niet. In de extra tijd trokken de Brabanders de partij definitief naar zich toe. Vosmeer-coach Tim van Mierlo hinkte na afloop op twee gedachten. „Er had voor ons meer in gezeten. We kregen een paar ongelukkige doelpunten tegen. Maar met de mentale weerbaarheid van de ploeg is niets mis." Hands Als enige vierdeklasser in de streek wist Smerdiek de volle buit in de wacht te slepen. De formatie van Cees Stoutjesdijk blies het bezoekende Vrederust met 5-0 van het veld. Zowel SPS als Stavenisse incasseerden een monsternederlaag. Met name het 8-1 verlies van SPS bij ZSC kwam hard aan. Stavenisse kon het niet bolwerken bij lijstaanvoerder SKNWK: 7-2. Een zeldzaam slecht start, met vier treffers in het eerste kwartier, brak de roodgelen op. In de vierde klasse B is Smerdiek de hoogst geklasseerde Thoolse club met 19 punten uit 10 wedstrijden, goed voor de vijfde plaats. SPS is zesde met 15, Stavenisse negende met 13 uit 10. Collectief falen bij SPS Prijsschieten bij Stavenisse Nederlaag voor Thoolse dammers Smash pakt thuis batje weer op Voetbal uitslagen Derde kl.: Thol. Boys-WHS 2-0, Vosmeer-Thc Gunners 0-6, DHV- Noad 1-0. Vierde kl.: Smerdiek-Vrederust 5- 0, SKNWK-Stavenisse 7-2, ZSC- SPS 8-1. Vijfde kl.: Moerstraten-Vosmeer 4- 2. Dames: Delta Sports-Smerdiek 0-6. Sleeuwijk-Smerdiek 2 4-0, Bruse Boys-Thol. Boys 1-2, Rillandia- Smerdiek 3 3-2. Tweede kl. res.: WHS 2-Noad 2 1- 2. Derde kl. res.: SPS 2-Advendo 2 1- 7. Vierde kl. res.: Thol. Boys 2-Bruse Boys 3 3-3, Noad 3-Wemeldinge 2 4-3, Stavenisse 2-WHS 3 3-3. Vijfde kl. res.: Rillandia 3-SPS 3 2- 1Smerdiek 3-Brouwershaven 2 af gelast, Bruse Boys 4-Noad 4 0-2, SPS 4-Rimboe 2 1-5, Dinteloord 3- Thol. Boys 4 13-0. Zesde kl. rcs.: Vosmeer 2-Steen- bergen 6 5-1. Vosmeer 3-Victoria 6 3-1. Zevende kl. res.: WHS 4-Halsteren 5 4-3, Chrislandia 4-Thol. Boys 5 3- 2, Stavenisse 3-Noad 5 afgelast. Jeugd: Thol. Boys A-Odio 6-2, SSV-Thol. Boys BI 1-3, Krabben- dijke-Thol. Boys B2 11-2, Roosen- daal-Thol. Boys Cl 2-1, SPS C- Thol. Boys Cl 3-3, Yerseke-Thol Boys C2 4-1,Thol. Boys Dl-Luctor 1-0, Gastel-Thol. Boys D2 11-0. Thol. Boys D3-Roosendaal 4-0, Thol. Boys D meisjes-Roosendaal 1-5, Rood Wit-Thol. Boys El 2-1, Thol. Boys E2-WVV 8-1, Thol. Boys FI-WHS F1 7-1, FC Bergen- TholBoys F2 2-1, Thol. Boys F3- Gastel 7-1, Thol. Boys mini's-Vos- meer mini's 1-7; WHS B-Rood Wit 4-1, Cluzona-WHS B meisjes 0-4 WHS Cl-Roosendaal 0-0, WHS C2-BSC 0-4, Halsteren-WHS Dl 6- 3, WHS D2-Steenbergen 3-2. Zee- landia M'burg-WHS D meisjes 2-3, Roosendaal-WHS El 12-0. WHS E2-Stcenbergen 2-0. NVS-WHS E3 14-0. WHS F2-Smerdiek F2 8-2 (WHS kampioen); Vosmeer C meis jes-Wernhout 4-1NVS-Vosmeer D 3-5, Vosmeer El-Kruisland 0-2, SPS E2-Vosmeer E2 7-0, Roosen daal-Vosmeer F 5-1 Voetbal- programma Donderdag 17 november uur Thol. Boys 5-Stavenisse 3 20.00 WHS 4-Chrislandia 4 19.30 Zaterdag 19 november uur Noad-Thol. Boys 14.30 WHS-Vosmeer 14.30 SPS-Smerdiek 14.30 Stavenisse-ZSC 14.30 Smerdiek da.-Lisse 14.30 Thol. Boys da.-ZSC 14.30 Noad da.-Bruse B. 10.00 Smerdiek 3 da.-Wolfaartsdijk 13.00 Noad 2-Pelikaan 3 12.30 DIA 2-SPS 2 14.30 ZSC 3-Thol. Boys 2 13.30 Bruse B. 3-Noad 3 14.30 Internos 2-Stavenisse 2 14.30 Seolto 3-Smerdiek 2 12.30 WHS3-DV0 3 12.30 Thol. Boys 3-Moc 2 14.30 SPS 3-Bruse B. 4 14.00 SKNWK 3-Smerdiek 3 14.30 Noad 4-Duiveland 4 14.30 BSC 2-SPS 4 14.30 Thol. Boys 4-Kogelvangers 3 12.30 Noad 5-Kogelvangers 4 12.30 Zondag 20 november uur Vosmeer-Volharding 14.30 Moerstraten 2-Vosmeer 2 10.00 Odio 4-Vosmeer 3 9.45 frank den Engelsman (Noad) 13 Arvin de Witte (WHS) 8 Jeffrey Kruf(Vosmeer) Erik van Haaften (Smerdiek) Joey Deurloo (Thol. Boys) Maar 12 doelpunten in de tiende compe titieronde, waarvan twee op naam van Erik van Haaften. Die maakte voor Smerdiek zijn 150ste competitietreffer. Ook Tholense Boys kon juichen, maar voor de rest was het kommer en kwel bij de Thoolse clubs. Frank den Engelsman van het verliezen de en niet scorende Noad bleef fier aan kop met vijf punten voorsprong op de drie achtervolgers. Erik van Haaften nes telde zich met zijn twee goals op de tweede plaats, waar Arvin de Witte en Jeffrey Kruf zich handhaafden. Joey Deurloo blijft alleen derde. Cees Stoutjesdijk en Smerdiek gaan na vier seizoenen in goed overleg uit elkaar. Stoutjesdijk deelde het besluit zaterdag mee aan de spe lersgroep. De 58-jarige trainer staat nog steeds open voor nieuwe uitda gingen. „Ik voel dat de tijd niet rijp is om te stoppen. Ik heb nog altijd de energie en de emotie om me vol uit te geven aan een club. Dat merk ik ook bij Smerdiek. Altijd zijn er zo rond de vijfentwintig man op de training. Eigenlijk is dat teveel voor één trainer. Maar als het dan weer een leuke avond is geweest, weet je zeker dat je het nog niet kan mis sen." Vier seizoenen bij een vereni ging noemt Stoutjesdijk een mooie periode. Ook al omdat de club on der zijn leiding na vele jaren weer kampioen werd en een seizoen in de derde klasse speelde. In samen spraak met het bestuur van Smer diek heeft hij besloten om het kar wei op Haestinge na dit jaar over te dragen aan een collega. „Samen met de groep hoop ik dit seizoen op een mooie manier af te sluiten. Ik wil er alles aan doen om met een prijs afscheid te nemen. Promotie behoort nog altijd tot de mogelijk heden." De eerste grote kans dient zich al na vijf minuten aan. Een vrije trap van Delta Sports wordt wegge werkt en de bal komt t?ij Sharona Tieleman. Die maakt gebruik van de ruimte en kan het veld volledig oversteken. Haar voorzet wordt matig verwerkt door de keepster, waardoor Anne Hage binnen lijkt te tikken. Ze komt echter net een teenlengte tekort. Maar Anne's tijd zou wel komen. Een minuut later is het wel prijs. Een corner van Corina Luijks komt terecht bij Nathalie Jeras. Zij weet met een mooie steekpass Angelique Hage te bereiken in het strafschopge bied. Angelique legt vervolgens de bal panklaar voor Anne Hage: 0-1 Smerdiek houdt het spel in han den, ondanks verwoede pogingen van de speelsters van Delta Sports om een aanval te forceren. Enig gevaar komt van de opkomende linksback, maar dat wordt vakkun dig gepareerd door het middenveld onder leiding van Alissa van Esch. Aan de andere kant is Mandy Roels dicht bij een doelpunt als ze een cornerbal direct in de volley neemt. De bal gaat rakelings over het doel. Smerdiek ^et steeds meer druk op de verdediging van de thuisploeg. Kort doordekken is dan ook de basis van het volgende doelpunt. Angelique Hage vero vert al snel de bal op het midden veld en stuurt gelijk Sharona Tie leman de diepte in. Haar voorzet komt nu wel goed bij Anne Hage terecht: 0-2. Delta Sports geeft zich nog niet gewonnen en krijgt vijf minuten voor rust een grote kans op de aan sluitingstreffer. Keepster Agnita Nouwen komt goed uit het doel en zorgt bekwaam voor redding, zo dat Smerdiek opgelucht kan gaan rusten. Smerdiek komt goed de kleedka mer uit en creëert direct een aantal mogelijkheden via afstandsscho ten. Goed storen is wederom de basis van de volgende treffer. Een achterbal wordt ingespeeld bij een verdedigster. Onder druk wordt een te zachte terugspeelbal gege ven. Anne Hage is attent en prikt de bal binnen: 0-3. Niet veel later weet Anne Hage voor de vierde keer het net te vin den. Een vrije trap van Corina Luijks wordt net voor de handen van de uitkomende keepster bin- nengekopt: 0-4. Anne Hage wordt hierna rust gegund en wordt ver vangen door Tina Dujakovic. Di rect volgt een grote kans voor Smerdiek als Corina Luijks door kan gaan op de keepster. Ze legt de bal goed af op Sharona Tieleman, die vervolgens net wordt aange tikt, waardoor ze de bal niet in het doel kan schuiven. Sharona zet daarna zelf met een snelle actie de 0-5 op het scorebord. In de 88e minuut is er een gevaar lijke situatie voor het doel van Smerdiek. Een vrije trap wordt hoog ingebracht, maar op fraaie wijze onderschept Alissa van Esch de bal en werkt die weg. Het slot akkoord is voor Angelique Hage. In de 90e minuut rondt ze een indi viduele actie af. Een tegenstander probeert nog aan het shirt te han gen, maar hier laat Angelique zich niet door tegenhouden: 0-6 Vijfde klasse De WHS-pupillen zijn blij met het kampioenschap. Staand v.l.n.r. Luka Knijff, Quincy van Dijke, Julia v.d. Werf, Rens Ketting, Jens Elenbaas en Lieke Kooien. Knielend v.l.n.r. Die go Mol, Britt Voshol, Fabian Vroegop, Ymke van Tiggele en Justen de Leeuw. Achter de groep houden de leiders Marco Elenbaas links) en Leo Vroegop een spandoek vast. Met nog twee wedstrijden te gaan en negen punten voorsprong op de nummer twee in de najaarscompetitie is WHS F2 G (de G staat voor gemengd) kampioen geworden. Zaterdag won het team met 8-2 van Smerdiek F2 dat op de tweede plaats stond. WHS verloor tot nu toe geen competitiewedstrijd. In acht wedstrijden werden 49 doelpunten gescoord en kreeg men er maar twaalf tegen. Het pupillenteam bestaat uit vijf meisjes en zes jongens. Na ruim een kwartier nam Moer straten de leiding, uit een vrije trap die doelman John Aarnoudse op de rug van Mark Mosch bokste: 1-0. Uit een goede aanval werd het op het halfuur 2-0. Tussen beide Bra bantse doelpunten was Benjamin Suuriant met een lob gevaarlijk voor Vosmeer geweest. Onmiddel lijk na de tweede treffer strandde Jeffrey Kruf uit een steekpass van Ricky de Klerk op de keeper. Drie minuten na de hervatting leken de bezoekers een verloren partij te spelen. Met een vlijmscherpe counter, waarbij Aarnoudse twijfelde bij het uitkomen, werd het 3-0. „Maar daarna namen we het helemaal over", aldus Van Mierlo. Een doel punt van Suurlant werd geannu leerd wegens hands. Het offensief van Vosmeer leverde de nodige hoekschoppen en vrije trappen op. Na een afgeslagen comer schoot Martijn Brooijmans in de 56e mi nuut de 3-1 binnen. Vosmeer deed er nog een schepje bovenop, met Pascal Zwegers die de buitenspel- val slim ontweek en oog in oog met de keeper de weg kwijtraakte. Ook een kopbal van Ricky de Klerk miste de juiste richting. Tien minu ten voor het einde bracht de naar de middenlinie doorgeschoven Mark Mosch de aansluitingstreffer op het bord: 3-2. Kruf leek op weg naar de gelijkmaker, totdat hij door de Bra bantse keeper werd gevloerd. Heel Vosmeer claimde tevergeefs een strafschop. Van Mierlo was na af loop vol onbegrip. „De krassen stonden in zijn bovenbeen." Nog één keer zette Vosmeer aan, met een mooi schot van Danny Brusse^ laars dat door de keeper uit de krui sing werd getikt. „We telden hem al", baalde Van Mierlo. In de bles suretijd nam Moerstraten definitief afstand: 4-2. In de vijfde klasse B staat Vosmeer zevende met 11 pun ten uit 10 wedstrijden. In een degelijke partij schudde Smerdiek het tot de zwakke broe ders behorende Vrederust van zich af. Stefan Lindhout kreeg al vroeg in de wedstrijd een goede kans op de openingstreffer. Zijn schot ein digde in het zijnet. Ook een mooie volley van Martijn Lindhout uit een hoekschop van Daan de Viet had een beter lot verdiend. Het duurde ruim een kwartier, voordat de thuisclub de leiding nam. Het was Andreas Vroegop die een pass uit het achterland van Hilbert Brinkman netjes afrondde: 1-0. Vrederust wist slechts sporadisch in de buurt van het doel te komen, al moest keeper Alex Stoutjesijk wel een keer voluit aan de bak om de gelijkmaker te voorkomen. Na een halfuur stond Stefan Lindhout op de goede plaats, na voorberei dend werk van Erik van Haaften: 2-0. Tot aan de rust kwam er in die stand geen verandering meer. Vier minuten na de hervatting was het pleit beslist. Na een door de keeper geloste inzet van Daan de Viet toonde Erik van Haaften zich een echte goaltjesdief: 3-0. Volgens de rekenmeesters langs de lijn was het de 150e competitietreffer van Van Haaften. Smerdiek bleef de betere ploeg, met Leroy Pors die een niet te missen kans om zeep hielp. La ter in de tweede helft kon Pors wel juichen, als eindstation van een door Martijn en Stefan Lindhout opgezette aanval: 4-0. Het slotak koord was voor Van Haaften, met weer Stefan Lindhout als aangever: 5-0. „Een mooie uitslag" stelde Cees Stoutjesdijk na afloop tevre den vast. Smerdiek lijkt de absen ties van geblesseerde spelers als Bart Stoutjesdijk, Richard Wiel aard en Jeffrey Oudesluijs moeite loos op te vangen. Duncan Wee land is vanwege studie niet meer beschikbaar. Mede daardoor kon de jonge Koen Diemei als invaller voor Hilbert Brinkman andermaal ruiken aan het grote werk. Met het oog op de lastige uitwedstrijden te gen SPS en ZSC noemde Stoutjes dijk de ruime zege een opsteker. „Bovendien zijn er bij ons ver schillende mensen die een goal we ten te maken. Ook dat is de kracht van Smerdiek." De derby bij SPS wordt volgens Stoutjesdijk lastig, ook al omdat de gastheer in Scha- rendijke tegen ZSC zwaar onderuit ging. „De kans bestaat dat ze daar door tegen ons extra gemotiveerd zijn." Bij ZSC droop SPS met het schaamrood op de kaken af. Het 8- I verlies kwam aan als een moker slag. In de eerste minuten leek er nog niets aan de hand. De bezoe kers kwamen zelfs op voorsprong, na een benutte strafschop van Ra mon Voshol. De penalty werd toe gekend na een overtreding op Leo nard Quist. Lang genieten van de 0-1 was er niet bij. In een mum van tijd boog ZSC de achterstand om in een 3-1 voorsprong. Op slag van rust volgde een vierde treffer. Aan de kant keek coach Peter van Poortvliet machteloos toe. „Alles wat mis kon gaan, ging ook mis. Persoonlijke fouten, afspraken die niet werden nagekomen, we faal den collectief." Met name de twee snelle en doelgerichte spitsen van ZSC waren een plaag voor de Thoolse ploeg. „We konden ze niet aan banden leggen" In het tweede bedrijf ging de nachtmerrie onver minderd verder. Van Poortvliet: „Alles viel binnen. Ze haalden het optimale rendement uit hun kan sen." Behalve de afwezige spits Martin Quist was SPS in Scharen- dijke op volle oorlogssterkte. Van Poortvliet keek kort na afloop al weer vooruit naar de derby met Smerdiek. .Misschien komt die wedstrijd voor ons wel op het goe de moment. We moeten ons natuur lijk revancheren." Vier goals voor de thuisclub in precies elf minuten. Dat was de bi zarre start in Nieuwerkerk, met een SKNWK dat er op gebrand was de eerste nederlaag van het seizoen tegen De Fendert recht te zetten. Een onwennig opererend Stavenisse hielp daar voluit aan mee. Achterin ontbraken geschor ste steunpilaren als Marco Klippel en Jos van der Jagt. Ook de gebles seerde Jeffrey Moerland was niet inzetbaar. Met Mark Tak als voor stopper dacht coach Jaap Knop een goed alternatief in de laatste linie voor handen te hebben. Na de 4-0 in de openingsfase waren de kaar ten geschud. „Ik was bang dat ik een telraam moest gaan pakken", aldus Knop. „Het was prijsschie ten. Iedere kans was raak." Het was in alle opzichten een droevige middag voor de bezoekers. Loren zo van Haaften en Erik de Rijke haalden de rust niet. Zij bliezen geblesseerd de aftocht en werden afgelost door Youssef Smits en Matthias Moerland. In de rust (5- 0) riep Knop zijn mannen op om zich te herpakken. Eerst werd het nog 6-0. na een te zachte terug speelbal van Perry Potappel. Ver volgens maakte Bennard de Rijke, de enige veldspeler van Stavenisse die een voldoende haalde, op aan geven van Perry Potappel een mooie 6-1. Doelman Aalt de Rijke voorkwam met goede reddingen een hogere score. Matthias Moer land tekende voor de 7-2. Knop plaatste vraagtekens bij de slechte start van zijn ploeg. „Verliezen van SKNWK mag. Maar de manier waarop is een beetje schrijnend." Volgens Knop brak de smalle se lectie zijn formatie andermaal op. „We hebben twaalf tot dertien man die aan elkaar gewaagd zijn. Daar achter is het gat eigenlijk te groot." Het verdienstelijke spel na de pauze noemde de coach posi tief. .Jammer dat we dat niet vanaf het begin lieten zien." Het damteam van DSVF/Tholen speelde haar tweede wedstrijd in de Zeeuwse hoofdklasse thuis te gen GZC (Goes/Zierikzee combi natie). Er werd een nipte nederlaag gele den met 7-9. Sterkste speler H. Gunter (speel- sterkte 1221) had een 1-1 gelijk spel tegen M. Walraven (1216). J. v.d. Velde (959) verloor van C. Rijk (1156): 2-0. J. van Akkeren (961) speelde met 1-1 gelijk tegen de hoger genoteerde J. de Wild (1055). A. Slager (1040) had even eens een gelijkspel tegen C. Boot (975). Verdere uitslag: W. van Dij ke (853)-JFlikweert (916) 2-0; G. v.d. Velde (886)-J. Honig (918) 0- 2; S. Schot (749)-L. Folkertsma (802) 0-2; W. Drenth (7I5)-W. Flikweert (806) 2-0. De spelers van Smash '76 uit Sint- Annaland verschijnen, na een weekend rust, zaterdag weer ach ter de tafeltennistafel. Het eerste team neemt het thuis, in de Welle- vaete, op tegen Wanzl/Belcrum. De wedstrijd begint om twee uur. Ook het eerste jeugdteam speelt thuis en ontvangt Westerzicht. Ver der programma van zaterdag: Mid delburg-Smash 2 (18/11) 20 u.; Markiezaat-Smash 3 (18/11) 20 u.; Markiezaat-Smash 4 18/1 Ij 20 u.; Smash 5-De Pinpongers 14 u. Jeugd: Middelburg-Smash 2 10.30 u.; Markiezaat-Smash 3 10.30 u. Normaal moet je in het derde seizoen oogsten Peter van Poortvliet en SPS gaan na twee seizoenen alweer uit el kaar. Van Poortvliet nam dat be sluit eind vorige week, na overleg met het bestuur. Tijdens een eten tje na afloop van de wedstrijd bij ZSC werd de spelersgroep op de hoogte gesteld. Van Poortvliet ziet op termijn te weinig perspectief bij SPS. „Normaal gesproken moetje in een derde seizoen bij een club gaan oogsten. Maar ik verwacht niet dat SPS volgend jaar voor de bovenste plaatsen meedoet. Mijn ambities liggen op een ander ni veau. Dan moet je de knoop door hakken, hoe goed ik het bij SPS ook naar mijn zin heb." Van Poortvliet spreekt van een be wuste keuze. „Bij SPS hebben we te maken met enkele langdurig ge blesseerde spelers, waarvan je maar moet afwachten of ze ooit weer aansluiten bij het eerste elf tal. Oudere spelers als Ap van de Belt roepen al jaren dat ze gaan stoppen, en eenmaal zal het ook zover zijn. Omgekeerd is er al veel jeugd doorgestroomd naar de se lectie. De conclusie is dat de selec tie in de toekomst smaller wordt en de mogelijkheden afnemen." Ook is Van Poortvliet door erva ring wijs geworden. „In het verle den ben ik wel eens te lang bij een club gebleven, met alle vervelende gevolgen van dien. Dat wil ik niet meer meemaken." Van Poortvliet heeft nog geen contacten met an dere verenigingen. „Ik heb me tot dusver volledig op SPS geconcen treerd. Ondertussen is de carrousel wel op gang gekomen. Ik wacht af wat er eventueel op mijn pad komt." Van Poortvliet onderstreept dat het bij SPS prettig werken is. „Ik voel geen enkele druk en kan vrijuit werken. Ook is het een ver eniging met een sterk kader. We gaan met z'n allen proberen om dit seizoen zo hoog mogelijk te eindi gen." Danny van der Gaag rechtsen Benjamin Vos met de in het nieuw gestoken EI-pupillen. (Advertentie LM.). l)e voetballertjes van de El van Noad '67 in Sint Philipsland zijn zaterdag in het nieuw gestoken. Liefst twee sponsors waren er gevonden om dat te realiseren: Van der Gaag Transport en Burgland investments. Laatstge noemde is de werkgever van elftalleider Benjamin Vos. In de nieuwe outfit speelden de Noad-pupillcn 4-4 gelijk tegen Rimboe uit VVouwsc Plantage. Het team ging natuurlijk op de foto met Danny van der Gaag en Benja min Vos, die in de bloemen werden gezet. De spelertjes zijn Abdirahim Aweys Ali, Maurice Walpot, VVessel Quist, Arjen Breeman. Jaco Kool- aard, Mark Tichem, Floris Vos, Benjamin v.d. Gaag, Sanne vxi. Velde, Jimmie van Dongen en Bart Verwijs. Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Meulvliet: 1. mevr. D. Lindenberg 34 p.; 2. mevr. H. Schot en mevr. J. Bos 31 p.; 3. mevr. L. van Bale en mevr. C. Sprenkels 26 p.; 4. mevr. L. Verschoor en W. Bijl 21 p.; 5. mevr. J. Verbraeken en W. Deurloo 16 p.; 6. mevr. A. Hilgerson en G. v.d. Padt 13 p. Gezelligheid vóór Alles/Sint- Maartensdijk: 1. A. Wielaard en W. Bijl 40 p.; 2. mevr. A. Bocxe en C. van Gorsel 29 p.; 3. mevr. T. Breure en J. Bijnagte 25 p.; 4. me vr. W. Kloet en C. Breure, én mevr. C. van Mierlo en A. Poot 21 p.; 6. mevr. B. Bijnagte en F. de Jong 17 p.; 7. mevr. L. Wielaard en mevr. M. Dane 6 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. C. van Mierlo 27 p.; 2. mevr. J. van Houte 25 p.; 3. mevr. C. Havernians. én N. Moerkerken 24 p.; 5. mevr. L. van Poortvliet 18 p.; 6. mevr. R. van Driel 10 p.; 7. mevr. M. van Poortvliet 7 p.; 8. mevr. J. de Bak ker 3 p.; 9. mevr. B. Roggeband I P-

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 13