Vosmeer zaterdag haalt einde niet, Bouhoudane 7 wedstrijden geschorst Twee doelpunten van Jeffrey Kruf brengen Vosmeer laat naar 4-1 zege Concordia bij voetbalschool Geen winstpunt voor Geluk w Smerdiek dames wint topper van Barendrecht met beetje geluk 't Centrum pakt leiding in zaal Donderdag 20 oktober 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Gelijkmaker Tholense Boys wint ook vierde thuiswedstrijd en is stevig tweede Vrolijke gezichten in Tholen Mineurstemming bij Noad'67 Naïef verdedigen breekt WHS op In de zaalvoetbalcompetitie Meulvliet troffen deze week de leiders in de tussenstand van de A-poule elkaar: Hart van Tholen en café 't Centrum. Het was een gelijkop- gaande strijd met een ruststand van 3-2. Na de rust had 't Centrum de wedstrijd goed in de hand en liep uit naar 5- 2. Ondanks dat Hart van Tholen zich terugvocht in de wedstrijd, speelde 't Centrum de wedstrijd goed uit naar een 7-5 eindstand. Elisabeth Geluk uit Sint-Annaland heeft zaterdag bij de subtop dressuurwedstrijd in Heinkenszand net geen winstpunt behaald. Ze deed mee in de klasse young ri ders met haar paard Samaranch. In de landenproef, waar bij drie jury's de proef beoordelen, eindigde ze in de middenmoot met 69,56%. Bij de individuele proef (twee jury's) werd ze derde van de drie combinaties met 59,14%. Voetbal uitslagen Voetbal- programma Derde kl.: Thol. Boys-Seolto 2-0, Noad-Krabbendijke 1-1, Rillandia- WHS 3-1Kapelle-Vosmeer gestaakt bij 5-1 Vierde kl.: Kogelvangers-Smerdiek 2-2, WIK-SPS 0-6. Vrederust-Stave- nisse 1-3. Vijfde kl.: Vosmeer-Renesse 4-1 Dames: Smerdiek-Barendrecht 3-2, Smerdiek 2-RVVH 3 8-0, MZC 2- Thol. Boys 4-3, Smerdiek 3-ZSC 4- 1. Tweede kl. res.: WHS 2-Zwaluwe 2 3-4. Klundert 2-Noad2 5-l. Derde kl. res.: SPS 2-WC 2 0-2. Vierde kl. res.: Krabbendijk 3-Noad 3 2-3, Stavenisse 2-Ha1steren 2 0-8, Thol. Boys 2-WIK 2 uitgesteld. In ternos 2-Smerdiek 2 5-0, Vrederust 2-WHS 3 2-2. Vijfde kl. res.: Noad 4-Smerdiek 3 4-1, SPS 3-Moc 2 4-0, Brouwersha ven 2-Thol. Boys 3 1-8, DVO 4-SPS 4 uitgesteld, DSE 2-Thol. Boys 4 21- 0. Zesde kl. res.: Lepelstraatse B. 3- Vosmeer 2 4-0. NSV 5-Vosmeer 3 5- 2. Zevende kl. res.: Stavenisse 3-Hal- steren 5 3-6. WHS 4-Thol, Boys 5 6- 1 ,Moc 3-Noad 5 6-2. Jeugd: Vosmeer C-Welberg 7-1, Welberg-Vosmeer D 5-1, Vosmeer El-Lepelstraatse B. 0-6, Vosmeer F- SPS F 0-6, SVC-Vosmeer mini's 0- 17; Meto-WHS A 11 -0, WHS B-DSE 3-2, WC-WHS B meisjes 4-1WHS Cl-BSC 8-1, Steenbergen-WHS C2 2-1, Cluzona-WHS C2 4-2, WHS D2-Smerdiek D2 8-0, Bevelanders- WHS D meisjes 3-3, WHS El-NVS 6-2, SPS E2-WHS E2 4-2. WHS E3- Moc 2-5, BW-WHS F1 1-8, Moc- WHS F2 0-3, SPS smurfen-WHS smurfen 6-2; DVO-Smerdiek BI 0-6, WW-Smerdiek B2 7-0, Smerdiek C-Kloetinge 3-5, Smerdiek El-Vivoo 8-2, Meto-Smerdiek E2 3-2, Smer diek Fl-Noad F1 2-3, Dosko-Smer- diek F2 2-5; Thol. Boys A-Roosen- daal 0-4, Steenbergen-Thol. Boys B1 2-0, Thol. Boys B2-Serooskerke 0-5, RCS-Thol. Boys Cl 1-4, Thol. Boys C2-Vivoo 3-1, Thol. Boys Dl-RCS 2-2, DVO-Thol. Boys D2 3-0, Steen bergen-Thol. Boys D3 0-5, Thol. Boys D meisjes-Welberg 8-5, Thol. Boys El-Roosendaal 1-5, Thol. Boys E2-Steenbergen 6-7, NVS-Thol. Boys E3 17-1 .Thol. Boys F1-Halste ren 5-2, Moe-Thol. Boys F2 1-4. Me- to-Thol. Boys F3 9-5. Zaterdag 22 oktober uur Rillandia-Noad 14.30 WHS-Jonge Spartaan(vr.) 14.30 Zwaluwe-Thol. Boys(vr.) 14.30 Stavenisse-Brouwershaven 14.30 BSC-Smerdiek da.(beker) 16.15 Kozakken B.-Smerdiek 2 da. (beker) 10.30 Dintelcxjrd 2-Noad 2 (beker) 12.00 SPS 2-Unitas 2 14.30 Noad 3-WC 3 (beker) 15.00 Thol. Boys 2-WIK 2 14.30 Stavenisse 2-Vrederust 2 13.00 SPS 3-Thol. Boys 3 14.00 Vrederust 3-SPS 4 12.30 Seolto 5-Thol. Boys 4 14.30 WHS 4-Stavenisse 3 13.30 Noad 5-De Fendert 6 13.30 Dinsdag 25 oktober uur WHS-SPS(vr.) 19.30 Donderdag 27 oktober uur Thol. Boys 5-Moc 3 20.00 Kogelvangers 4-Stavenisse 3 20.00 Trefzeker Topscorer '•i Joey Deurloo (Thol. Boys) 6 Arvin de Witte W1 IS) Frank den Engelsman (Noad) Robin van Dijke (WHS) 5 Matthijs van Stee (Thol.Boys) 4 Patrick van Schetsen (WHS) Jom Elenbaas (SPS) Stefan Lindhout (Smerdiek) Jeffrey Kruf( Vosmeer) Twintig doelpunten in de zevende com petitieronde. Zaterdag a.s. is het inhalen en komen slechts enkele ploegen in actie. Jom Elenbaas van SPS stal de show met drie trefTcrs, terwijl Perry Potappel van Stavenisse en Jeffrey de Kruf van Vo smeer zondag ieder twee keer scoorden. Dat bracht echter geen verandering in de top twee, want de niet scorende Joey Deurloo van Tholense Boys en Arvin de Witte van WHS blijven gewoon samen leider met 6 treffers. Ze kregen wel ge zelschap van Frank den Engelsman van Noad, die zich met 1 doelpunt naast de koplopers schaarde. WHS-spits Robin van Dijke staat in zijn eentje op de twee de plaats met 5 goals. Op de derde stek is het veel drukker, want de niet scorende Patrick van Schetsen van WHS kreeg ge zelschap van de wel scorende Matthijs van Stee van Tholense Boys, Jorn Elen baas van SPS, Stefan Lindhout van Smerdiek en Jeffrey Kruf van Vosmeer zondag, die allemaal 4 keer scoorden. Corina Luijks, Mandv Roels en Anne Hage hebben de bal zaterdag drie keer in het doel van Barendrecht gekregen en dat was aan het eind van de wedstrijd een keer meer dan de gasten van Smerdiek dames. De 3-2 zege is een belangrijke voor de voetbalsters in de eerste klasse A. Beide teams stonden op de gedeelde tweede plaats en daarom was de wedstrijd vooraf gezien een zware dobber voor de formatie van trainer Servaas Brouwer. Tijdens de openingsfase van de wed strijd werd al snel duidelijk dat er twee teams met totaal verschillende speelstijlen tegenover elkaar stonden. Smerdiek zocht via combinatiespel de aanval en Barendrecht leunde veelal op de lange bal en de omschakeling. Het werd volgens trainer Servaas Brouwer dan ook een boeiende wed strijd zonder te kunnen zeggen wie de bovenliggende partij was. Smerdiek creëerde de eerste grote kans. Een inzet van Mandy Roels werd ternauwernood uit de doelmond weggewerkt. Barendrecht kwam als eerste op voorsprong door een snelle counter. De organisatie in de Smer- diek-verdediging was weg doordat ie dereen in voorwaartse beweging was. De spits van Barendrecht kon uitein delijk met enig fortuin, de bal werd nog aangeraakt, het openingsdoelpunt Nog geen minuut later leek Smerdiek de achterstand al goed te maken. Een voorzet van Sharona Tieleman ging voorlangs het doel, maar werd bij de tweede paal net gemist door Corina Luijks. Na een half uur kwam Smer diek dan wel langszij. Een diepe bal van Wendy de Wilde op Anne Hage werd door laatstgenoemde net gemist. Corina Luijks pikte de bal wel op en schoot prachtig raak: 1 -1 Direct na de gelijkmaker nam Smer diek de leiding. Mandy Roels liet de bal aan de rechterkant van het veld bij Angelique Hage belandden, die ver volgens de bal hard op Anne Hage speelde. Laatsgenoemde prikte de bal binnen voor de 2-1wat ook de rust stand was. De stand was in de tweede helft al weer snel gelijk, omdat Smerdiek op het middenveld aan balverlies leed. De snelle linksbuiten van Barendrecht kon zo de 2-2 maken. Smerdiek liet zich echter niet uit het veld slaan. Een mooie aanval eindig de bij Sharona Tieleman wiens schot werd geblokt door een speelster van Barendrecht. De scheidsrechter zag een handsbal en legde de bal op de stip. Mandy Roels wist hier wel raad mee en schoot beheerst de 3-2 binnen. De speelsters van Barendrecht zetten dan alles op alles vooreen goed resul taat en daarbij liepen de gemoederen hoog op. Hierdoor was de scheids rechter genoodzaakt een aantal gele kaarten te trekken en uiteindelijk een speelster van Barendrecht met rood van het veld sturen. Toch bleef Baren drecht tot het eind gevaarlijk via de lange bal en de snelle spitsen. Uit één van de uitvallen leek Barendrecht te scoren, maar keepster Agnita Nou- wen verrichtte een knappe redding. Later kreeg Barendrecht nog een pe nalty, omdat Nathalie Jeras probeerde de linkerspits van Barendrecht tegen te houden, nadat die haar voorbij was gesneld. De penalty werd hoog over geschoten, zodat het geluk aan de kant van Smerdiek dames stond. Het voetbalveld van Noad'67 is van maandag tot en met woensdag het decor voor de zevende editie van de voetbalschool. Deze maal zijn er niet alleen grote voetbalnamen bij de Sint Philipslandse club te vinden, maar komt ook de plaatselijke mu ziekvereniging Concordia meewer ken aan een onderdeel, namelijk met sport, jeugd en techniek op woensdag. Daarbij wordt het uit houdingsvermogen van de deelne mers getest en ook gekeken hoe dat kan worden vergroot. Het motto is 'om succesvol te worden heb je zo wel in de sport als in je maatschap pelijke carrière uithoudingsvermo gen nodig'. Elke dag begint het programma om kwart over negen en eindigt het om vier uur. De gasttrai- ners en trainingen zijn: maandag Ri chard Roelofsen, hoofd jeugdoplei ding de Graafschap; dinsdag Soccer matrix, ontwikkeld bij Manchester United en international Wim Hof- kens; woensdag Rick Hoogendorp; trainer bij ADO Den Haag en Feye- noordtrainer Ulrich van Gobbel. VERVOLG VAN VOSMEER In het drie kwartier durende onder houd met de selectie heeft het bestuur wel aangedrongen op het naleven van gemaakte afspraken. Naderhand spraken spelers en trai ner Guno Pelgrim met elkaar in de kleedkamer. Mede door de tegenval lende sportieve prestaties dreigt het team uit elkaar te vallen. De begelei ding van de selectie dreigt ook af te haken. Volgens Hommel hebben de spelers zelf hun toekomst in handen. .Zoals het nu gaat, is het voor nie mand leuk. Ik kan me niet voorstel len dat ze op dit moment plezier in het spelletje hebben. Ze moeten mentaal sterker worden en vooral voor elkaar door het vuur willen gaan. Onderling zitten ze niet op één lijn en dat zie je in het veld terug." Ook in de vereniging zelf worden al le ontwikkelingen met argusogen gevolgd. „Volgende maand hebben we een ledenvergadering. Dan zal dit onderwerp zeker ook weer aan de orde komen." Geruchten over een flinke contributieachterstand van het zaterdagteam, wijst Hommel naar het rijk der fabelen. Jk weet niet waar dat verhaal vandaan komt. Ze zijn hoogstens wat nalatig met het doorgeven van veranderingen in hun adresgegevens." Tot nader order blijft Hommel achter het team staan. „Maar als op de ledenvergadering blijkt dat ik een roepende in de woe stijn ben, zal ik ook mijn conclusies moeten trekken." „Tegen de afspraken in, kwamen de spelers in groepjes binnen druppelen. Heel triest, want we hadden als één team moeten vertrekken", zegt Vosmeer-trainer Guno Pelgrim. Het zaterdagteam van Vosmeer vreest voor het vervolg van het seizoen, na het bij een 5-1 achterstand gestaakte duel bij Kapelle. De oranje hemden blijven rode lantaarndrager en zijn bang voor een stevige straf door de voetbalbond, gezien de proeftijd die vorig seizoen werd opge legd na een eerder incident. Derde klasse Tholense Boys nestelde zich stevi ger op de tweede plaats met een 2-0 overwinning op Seolto. NOAD heeft die positie ook nog in het vi zier, hoewel de formatie van Johan Sulkers in eigen huis bleef steken op l-l tegen Krabbendijke. Net als vorige week bij Vosmeer gaven de Fluplanders de overwinning op de valreep uit handen, terwijl de tegen stander na een rode kaart nog met tien man op het veld stond. WHS keek eveneens met weinig plezier terug op de zaterdag. Een dubieuze rode kaart voor Richard van de Re- pe leidde het 3-1 verlies bij Rillan- dia in. The Gunners verzekerde zich van de eerste periodetitel. Twee minuten voor het einde van de reguliere speeltijd vond arbiter Jos Simonse het welletjes. De scheids rechter voelde zich in Kapelle be dreigd door de spelers van Vosmeer en staakte het duel. Op dat moment keken de bezoekers tegen een 5-1 achterstand aan. Vosmeer-trainer Guno Pelgrim snapte de aanleiding van het staken niet. „De man werd niet vastgepakt of aangeraakt. Wel vroegen mijn spelers massaal om uitleg na weer een gele kaart." Volgens Pelgrim had het besluit een voorgeschiedenis. Vorig seizoen liep het duel tussen Vosmeer en SPS onder leiding van Simonse uit de hand. „Het leek of hij nog een reke ning moest vereffenen." Zonder het* te beseffen, bezegelde de arbiter misschien het lot van Vosmeer. „Als team zitten we nog in onze proef tijd. Er loopt nog een voorwaardè-' lijke straf. Misschien trekt de bond de stekker er wel uit", somberde Pelgrim na afloop. „Even goed kan het zijn dat de spelers niet meer ver der willen, of het bestuur van de club." In de aanloop naar het duel met Kapelle rommelde het al volop bij Vosmeer. Een groot deel van de technische staf en begeleiding heeft uit onvrede zijn functie ter beschik king gesteld. Bovendien kreeg top scorer Rachid Bouhoudane zeven wedstrijden schorsing opgelegd, na zijn dubieuze rode kaart tegen No ad. „Het braafste jongetje van de klas", vond Pelgrim. Al voor de af trap zag de Vosmeer-trainer de bui hangen. „Tegen alle afspraken in, kwamen de spelers weer eens in groepjes binnen druppelen. En dat voor de wedstrijd, waarin we de laatste plaats hadden moeten verla ten. Zeker dan moet je als team ver trekken. Heel triest." De chaos in de aanlcx)p was direct terug te lezen in de wedstrijd. Met name het linker verdedigingsblok vün Vosmeer sta pelde fout op foiit» zodat de 5-1 stand al (?ij ru^t was gereikt. Halver wege het eerste bedrijf haalde Pel grim dq zwakke Nordin Zakriti naar Je kant, in een poging om orde op zaken te stellen. Ilias El Jilali was zijn vefvanger. Pas'bij 4-0 scoorde Mo,El Jilali tegenga de rust vielen er in de*kleèdk;jmer van Vosmeer Irat^le woorden. De distussies resul teerden in een duidelijk betere twee de helft, waarin niet meer werd ge scoord. Wel waren de beste kansen voor de bezoekers. Pelgrim hekelde andermaal de zwakke mentale in stelling bij een aantal van zijn spe lers. „We verliezen telkens door ons eigen doen en laten. Er zijn teveel jongens die niet in het belang van het team denken." Op sportpark de Bent waren er wel vrolijke gezichten, in ieder geval bij de thuisclub. De ploeg van Paul van Buuren wees een zwak Seolto met 2-0 terug. Pas na de pauze na men de Tholenaren definitief af stand. met treffers van Laurens Bo venberg en Matthijs van Stee. „Het wordt voor ons s(eeds lekkerder", stelde Van Buuren na afloop tevre den vast. Vrijwel vanaf de aftrap dwong Tholense Boys een veld- overwicht af, zonder dat het offen sief veel noemenswaardige kansen opleverde. Laurens Bovenberg stel de de doelman op de proef met een verdekt schot. Een treffer van Mat thijs van Stee werd afgekeurd we gens buitenspel. Niels Hopmans raakte van afstand de buitenkant van de paal. Een gekraakt schot van de linkerspits werd op slag van rust met moeite gekeerd door de keeper. Meer dan een zwakke inzet in han den van doelman Marius Bal wist Seolto tot aan de pauze niet te pro duceren. Na de hervatting kwamen de Zevenbergenaren helemaal niet meer in de buurt van de Th(x>lse goal. Juist daar zag Van Buuren de winst. „Want Seolto is geen ploeg die zelf wil voetballen. Ze wachten de fouten van de tegenstander af." Van Buuren had geen wijzigingen in de opstelling aangebracht na het knap gewonnen duel bij Krabben dijke (3-5). Dat betekende opnieuw basisplaatsen van Stephan van As en Mitchell Jansen op het midden veld. Arjan van Dijke deed het op vallend goed als laatste verdediger. Tien minuten na rust kwam Auke Bqvenberg in de ploeg voor Hans Willem Hopmans. Even later nam Tholense Boys de leiding, uit een hoekschop die werd voorgebracht door Joey Deurloo en Laurens Bo venberg werkte binnen: 1-0. Na een snel genomen inworp sloeg Lau rens Bovenberg bijna voor de twee de maal toe. Het schot ging over de lat, meteen het laatste wapenfeit van de kleine spits. Reinier de Groen was zijn ongeïnspireerde vervanger. Achterin nam Erwin Doggen de plek van Marien Hop mans over. In het laatste kwartier liet de thuisclub enkele goede kan sen op een veilige marge onbenut. Joey Deurloo zag bij een uitbraak de vrijstaande Matthijs van Stee over het hoofd. Uit de daarop vol gende hoekschop werkte Seolto de bal bijna in het eigen doel. In de slotminuut maakte Van Stee aan al le onzekerheid een eind: 2-0. De frustraties bij de bezoekers resul teerden nog in een rode kaart, na commentaar op de leiding. Van Buuren wilde na de vierde thuisze ge niets weten van ambities voor een prijs. „Voorlopig kijken we niet naar andere ploegen, alleen naar onszelf. We willen beter gaan voet ballen. met meer vertrouwen en moeten onze kansen nog beter leren uitspelen." Met 15 punten uit 7 wedstrijden staan de Tholenaren fier op de tweede plek. The Gun ners leidt met 19 punten, DHV is derde met 13. „Weer twee punten laten liggen." Noad-trainer Johan Sulkers stelde het bitter vast na het 1-1 gelijkspel tegen Krabbendijke. In de slotfase lieten de Fluplanders een speler van de bezoekers door de linies glippen, zodat doelman Corné de Frel naar de mxxlrem moest grijpen. De bal ging op de stip en het gelijkspel was een feit, nota bene op een mo ment dat Krabbendijke met tien man speelde na een veldverwijzing. Net als bij Vosmeer vond Sulkers dat zijn ploeg in het eigen zwaard was gevallen. „We vergeten telkens om door te drukken." Voor de pau ze ging de strijd tussen beide sub toppers nog gelijk op. De eerste kansen waren voor de gasten, met NOAD dat aanvankelijk zocht naar de juiste balans in het team. Sulkers kon geen beroep doen op Jeroen Verwijs, Wesley Kievit en Roy van Splunter die op vakantie waren. Wiljan Lisseveld was wegens een blessure niet beschikbaar. Vervan gers als Jeroen Reijngoudt, Danny Steijn en Marinus van Dijke haak ten zonder moeite aan bij het ver eiste niveau. Martijn Reijngoudt was in het eerste bedrijf het dichtst bij een treffer. Zijn kopbal, op slag van rust, werd van de lijn gehaald. Na de pauze was Noad de bovenlig gende partij. In de 65e minuut kwam de thuisclub op voorsprong. Het was Frank den Engelsman die een afgeslagen hoekschop alsnog binnen werkte: 1-0. Martijn Reijn goudt leek de marge te verruimen, totdat de arbiter het op het oog glaszuivere doelpunt annuleerde. Sulkers kon er na afloop met de pet niet bij. „Martijn kreeg die bal van af de achterlijn in de voeten ge speeld." Na twee keer geel moest Krabbendijke een man inleveren en leek de zege voor Noad binnen. Tot de slotminuten, waarin eerst Noad nog vergat een bal op de doellijn het laatste zetje te geven. De rake penalty zorgde voor een mineur stemming aan de Zijpestraat, ook bij Sulkers. „Buiten die strafschop heeft Krabbendijke eigenlijk in de hele tweede helft geen kans ge had." Komende zaterdag speelt No ad het inhaalduel bij Rillandia. „Willen we meedoen, dan zijn drie punten nodig." In de derde klasse B staat Noad vierde met 11 punten uit 6 wedstrijden. Ko Stoutjesdijk viel na het 3-1 ver lies bij Rillandia in herhaling. Weer moest de WHS-trainer richting ar bitrage wijzen. ,Je moet respect voor scheidsrechters hebben en be grip op kunnen brengen voor de fouten die ze soms maken. Maar dit ging voorbij de grens." Na pakweg twintig minuten werd een volgens vriend en vijand zuivere sliding van Richard van de Repe direct met een rode kaart bestraft, zodat WHS ruim een uur met tien man verder moest. „Een enorme aderlating", vond Stoutjesdijk die ook al geen beroep kon doen op routiniers als Patrick Ketting en Hans van den Ouden. „En toch waren we tot aan de rust de bovenliggende partij." Dennis Vaders creëerde vanaf links de eerste kans en Arvin de Witte was met een mooie boogbal dicht bij de openingstreffer. Ook na het vertrek van Van de Repe bleef WHS de meest gevaarlijke ploeg. De vrijstaande Jordy Hommel had de hoek voor het uitkiezen, maar de doelman van de thuisclub kon diens slappe inzet nog juist uit zijn kooi werken. Met Tom Vroegop als in valler gokte Stoutjesdijk in het tweede bedrijf op de snelle counter. Linksback Julian Elenbaas maakte voor hem plaats. In de 55e minuut viel het tactisch plan in duigen. Bij de tweede paal mocht een speler van Rillandia ongehinderd aanleg gen: 1 -0. Een kwartier voor het ein de moest WHS het hoofd definitief in de schoot leggen, na weer een dekkingsfout voor het door Anton Elenbaas verdedigde doel: 2-0. „Naïef verdedigen", noemde Stout jesdijk het achteraf. „Misschien is het onze onervarenheid. En het helpt ook niet mee dat we elke week met een andere verdediging moeten spelen." Op aangeven van Robin van Dijke zorgde Tom Vroegop nog even voor nieuwe hoop: 2-1. Een rake kopbal bij de tweede paal maakte een eind aan al le illusies: 3-1. Vanwege commen taar op de leiding moest ook leider Sander Goedegebuure nog vroegtij dig achter de draad, zodat WHS een vervelend gevoel overhield aan het duel. De competitiestart van de groenwitten stelt teleur, erkent Stoutjesdijk. „Terwijl we nog niet één keer zijn weggespeeld door een ploeg die beter was." De stand liegt echter niet, aldus de WHS-trainer. „We moeten zeker niet bij de pak ken gaan neerzitten. Wel wordt het tijd om eens goed achter onze oren te krabben." De Sint-Annalanders bezetten een negende plaats op de ranglijst met 6 punten uit 7 wed strijden. Alleen SVF, Kapelle en Vosmeer hebben minder punten, maar de laatste twee ploegen heb ben een wedstrijd minder gespeeld. Jeffrey Kruf, hier in actie bij een hoekschop, kreeg tegen Renesse volop mogelijkheden om te scoren. Hij benutte er twee. Tegen rode lantaarndrager Renesse moest er door Vosmeer worden ge wonnen. De formatie van coach Tim van Mierlo loste de verwachtin gen in en toonde zich met 4-1 de sterkste. Pas in het laatste kwartier namen de oranjehemden afstand. Van Mierlo noemde de zege ver diend. „We waren veruit de betere ploeg. Maar het duurde lang voor dat de goals vielen." Vijf de klasse Halverwege de partij keek de thuis club zelfs nog tegen een 0-1 achter stand aan. Een foutieve uittrap van doelman John Aamoudse leidde in de zevende minuut de treffer van de Schouwse ploeg in. Daarv<x>r was een attente Joshua van Willigen al dicht bij een doelpunt geweest. Vos meer domineerde, met Benjamin Suurlant als diepste spits en snelle middenvelders die keer op keer in de punt van de aanval opdoken. Jeffrey Kruf schoot na een halfuur juist voor langs en stuitte later op de doelman, na een mooie actie van Robin Capel- le. Kruf was de meest opvallende pion bij Vosmeer, met na de pauze weer een schot dat rakelings naast ging en acties die Suurlant tot twee keer toe in scoringspositie brachten. Pas na een uur spelen kwam Vosmeer langszij. Het was Ricky de Klerck die vanuit de tweede lijn een afgeslagen hoekschop alsnog tot doelpunt pro moveerde: 1-1. Renesse wilde ook graag met de volle winst van sport park de Vossenberg vertrekken, zodat het laatste halfuur ongemeen span nend werd. Aamoudse ontsnapte bij een van richting veranderde inzet die, buiten zijn bereik, juist over de lat suisde. Ook moest Danny Driehuis op de lijn redding brengen bij een in zet van de bezoekers. Na dat hache lijke moment kwam Vosmeer vanuit de tegenaanval op 2-1, met Jeffrey Kruf als eindstation van de combina tie. Vijf minuten voor het laatste fluit signaal besliste Kruf met een rake strafschop het duel: 3-1. De penalty werd toegekend na het neerhalen van Joshua van Willigen. In de extra tijd maakte Sylvester van Willigen op aangeven van Jeremy Stolwijk er zelfs nog 4-1 van. Bij de andere wedstrijd in de A- poule, ging het er voor Laudame om niet te ver achterop te raken bij de leiders in de competitie na het verlies in de vorige ronde. Dat doel werd gehaald, want het werd een 9-5 overwinning op The Six ties. Vorige week werden er drie wed strijden in de B poule gespeeld. Zebra's had een makkelijke avond tegen Datdanweerwel en zege vierde met 19-5. In de tweede wedstrijd stond Gebr. Roggeveen tegenover het Keeten/Westdorp bouw. Na een ruststand van 2-1, moest Het Keeten zijn meerdere erkennen in de gebroeders. Door een gebrek aan ervaring en condi tie bleek het team uit Stavenisse de onderliggende partij en verloor ruim met 9-3. Klavertje Bier startte goed tegen Pladijsvogels, dat door een bles sure met maar vijf spelers in de zaal kwam. De ruststand van 8-4 beloofde veel voor Klavertje Bier. Maar Pladijsvogels kwam terug en beet zich vast in de tegenstander en slaagde er toch nog in om een punt in de wacht te slepen, met een 9-9 eindstand. Paardensport Een ander lid van de Eendrachtrui- ters, Linsey van der Slikke uit Tho len. reisde iets verder de provincie in. naar Nieuw- en Sint Joosland. Daar deed ze met succes mee aan een springconcours, want ze won de klasse ABC-B met 49 stijlpunten en twee foutloze ritten. Linsey zadelde haar pony Surprice voor de wed strijd en sprong ook mee in de klas se L. Daarin haalde ze vier strafpun- ten, waardoor ze geen barrage mocht rijden. Kaylee Heijnen uit Tholen deed op dezelfde wedstrijd mee in de pony klassen L. M en Z. De klasse M won ze door met haar D-pony Kohvie S tweemaal fout loos te blijven en de snelste tijd neer te zetten. In de klasse L schopte ze het met dezelfde pony tot de barra ge. maar daarin haalde ze vier straf- punten. in Z. de hoogste klasse op het con cours. viel Kaylee met haar pony Turbo net buiten de prijzen. Ze werd vierde met vier strafpunten in het basisparcours. Ze maakte met Turbo ook een warmloopronde in de klasse M en ook daarin had ze vier strafpunten.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 13