Titel dreigt voor Smerdiek nu al uit zicht te geraken m Houte Trainer Cees Stoutjesdijkde echte vorm is er niet Eegedima gaat fier aan kop Koersballen Sint-Annaland pakt eerste winst Smash wint van hekkensluiter Ruucstoppelen draait goed mee Vosmeer kan leven met remise Smerdiek dames houdt leiding 't Centrum wint ook tweede partij Casembroot wint schoolvoetbal jr Drie op rij voor tennissers Jacoba Donder dag 6 oktober EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Tweede prijs voor Lieke Bevelander Smerdiek moet de ambi ties voor het kampioen schap opzij zetten. Na het 3-1 verlies bij de directe concurrent De Fendert zit de formatie van Cees Stoutjesdijk in de wacht kamer. SPS trof in Kogel vangers, nog een titelpre- tendent, een tegenstander die een maatje te groot was. Het werd in Willem stad 5-0 voor de thuisclub. Stavenisse hield de eer van de streek hoog met een 0-1 zege bij staartploeg WIK. Lorenzo van Haaften was de matchwinnaar in Kerk- werve. Stavenisse staat in de vierde klas B zevende met 7 punten uit 5 wed strijden. Smerdiek is vijfde met 9 uit 5. SPS staat ne gende met 3 punten uit 5 competitieduels. Stavenisse: tweede zege op rij SPS niet opgewassen tegen aanvalslust Kogelvangers Dames Nog niet scherp Reserves Jeugd Herendubbel Jeremy Stolwijk vlakbij winnende treffer Stuk warmer Gevecht om plaats finale eilandencup interieur Energieweg 11J - 4691 SE Tholen - tel. 0166 60 93 33 www.vanhouteinterieur.nl 2011 kt.: Thol. Bovs-Vosmeer 4-0, Noad-The Gunners 0-1MZC-WHS 4-3. Vfcrde kl.: Kogelvangers-SPS 5-0, WTK-Stavenisse 0-1, De Fendert Smerdiek 3-1 Vijfde kl.ivosmeer-Lcpelstraatse B. 0-0. Dames: Smerdiek-RCL 2 2-1, Smer diek 2-Brielle 1-2, Noad-Klundert 2- 4, WC-Thol. Boys 1-12, Smerdiek 3-MZC 2 4-4, Alliance-Vosmeer 5-1 Tweede kl. res.: WHS 2-Pelikaan 3 1-4, Alblasserdam 2-Noad 2 5-0. Derde kl. res.: SPS 2-Kogelvangers 2 2-5. Vierde kl. res.: Thol. Boys 2-Noad 3 1-1, Stavenisse 2-DVO 3 afgelast, De Fendert 2-Smerdiek 2 2-0, WC 3-WHS 3 3-2. Vijfde kl. res.: Noad 4-SKNWK 3 2-2, Brouwershaven 2-Noad 4 4-2, Bruse Boys 4-Smerdiek 3 1-2, SPS 3-Brouwershaven 2 gestaakt na on wel worden speler Brouw, WC 5- Thol. Boys 3 3-1, Steenbergen 2- SPS 4 2-0,Seolto 5-Thol. Boys 4 Thol. Boys niet opgekomen. Zesde kl. rcs.: Val Aan 2-Vosmeer 2 8-1, Vosmeer 3-Vi voo 3 1-2. Zevende kl. res.: WHS 4-De Fen dert 6 4-2,Thol. Boys 5-Noad 5 2-4. Jeugd: Vosmeer C-SPS C 2-3; SVC- WHS A 4-3, WHS B-Cluzona 3-2, RSV-WHS B 2-3, Welberg/NVS- WHS B meisjes 4-0, WHS Cl -Odio 0-3, WHS Dl-Steenbergen 2-0, MZC-WHS D2 2-4, WHS D meis- jes-Thol. Boys D meisjes 4-2, WHS El-Rillandia 6-1Rillandia-WHS E2 5-6, WHS E2-Vosmeer E2 2-2, MZC-WHS E3 9-0, SPS D-WHS Dl 0-8, WHS F2-MZC 10-5; Dau- wendaele-Thol. Boys BI 3-5, Waar- de/Hansweertse B.-Thol. Boys B2 2- 1, MZC-Thol. Boys Cl 9-1, Thol. Boys Dl-BSC 7-1BSC-Thol. Boys D2 4-1, Divo-Thol. Boys El 1-1, Dinteloord-Thol. Boys E2 0-9, Thol. Boys E3-Dinteloord 1-10, Thol. Boys F1-Steenbergen 7-0, Thol. Boys F2-Halsteren 4-4, Thol. Boys F3-BSC 0-12, Thol. Boys mini's- DSE 7-0. Lieke Bevelander heeft zondag de tweede prijs gewonnen in de klasse L2 op een dressuurwedstrijd in Ou de Tonge. De Sint-Annalandse ama zone deed mee op haar paard Orchi dee. In de eerste proef haalde ze nog geen winstpunt, maar in de tweede wel. Die 185 punten waren gelijk goed voor de tweede prijs. Pony amazone Linsey van der Slikke heeft maar weer eens bewezen dat haar combinatie met Surprice niet te kloppen is. Wederom heeft ze met I haar witte pony de eerste prijs be- haald met een foutloos springpar- i cours. Ditmaal deed ze mee aan de klasse BC-B en L in Heinkenszand. Ze schrijf beide rubrieken op haar naam door foutloos te blijven in zo wel het basisparcours als de barrage. In de klasse B ging dat gepaard met 48 stijlpunten. En in de klasse L had ze de snelste tijd. Het was de eerste binnenwedstrijd van het seizoen voor Linsey. Vierde klasse „De echte vorm is er niet." Dat stelde Cees Stoutjesdijk vast na het 3-1 verlies in Fijnaart. De topper in de vierde klasse kreeg daarmee een winnaar die zich voor de goal slag vaardiger toonde. „In het veld was er weinig krachtsverschil", vond Stoutjesdijk. „We speelden zeker ook niet slecht. Maar als de kansen zich voordoen, moet je toeslaan. En dat gaat juist nu even niet zo lek ker." Het duel tussen beide titelkan didaten werd in hoog tempo ge speeld, met kansen over en weer. De Fendert nam de leiding bij een vrije trap die door iedereen werd gemist, behalve een speler van de thuisclub bij de tweede paal: 1-0. Een verdedigingsfout, aldus Stout jesdijk. „Bij een voorzet vanaf de flank moet je de bal en de tegen stander samen in beeld hebben. Dat werd even vergeten." Bij de 2-0 sloot de controlerende middenvel der van de thuisclub opnieuw onge zien aan om de 2-0 achter doelman Alex Stoutjesdijk te prikken. Smer diek kreeg nieuwe hoop na een met een penalty bestrafte overtreding op Leroy Pors. Vanaf de stip toonde Erik van Haaften zich koelbloedig: 2-1. Dat leek ook de ruststand te worden, totdat De Fendert uit de ul tieme aanval voor de derde maal toesloeg. Ook bij deze treffer had Cees Stoutjesdijk zijn bedenkingen. „Bart Stoutjesdijk lag geblesseerd op de grond. Wij waren even niet bij de les, in de verwachting dat De Fendert de bal buiten zou spelen. Dat deden ze niet. Een moment dat illustratief was voor het ontbreken van scherpte aan onze kant." In de tweede helft speelden de bezoekers al snel carte blanche. Met Stefan Lindhout als extra spits werd De Fendert onder druk gezet. Later schoof ook Erik van Haaften door naar de voorste linie, op de positie van de aangeslagen Bart Stoutjes- Tegen Stavenisse kroop Smerdiek door het oog van de naald, zaterdag verloor de ploeg van Cees Stoutjesdijk. Op deze foto van de derby- tegen Stavenisse staat Perry Potappel gereed om een vrije trap te nemen. Verder v.l.n.r Leroy Pors, Jan de Viet, Eduward de Rijke, Jeffrey Stoutjesdijk en Duncan Weeland. dijk. Het lukte Smerdiek echter niet om de begeerde aansluitingstreffer op het bord te krijgen. Zaterdag komt SKNWK op bezoek, opnieuw een ploeg die een gooi doet naar promotie. „Dat wordt dus een cru ciaal duel", aldus Stoutjesdijk. „Een wedstrijd waarin we de pun ten moeten pakken." Stavenisse borduurde in Kerkwerve voort op de verrassende 1 -0 winst, een week eerder tegen Halsteren. Met één verschil: bij WIK moest het team van coach Jaap Knop nu zelf het spel maken. Het duurde langer dan een halfuur, voordat het offensief van de bezoekers resultaat opleverde. Met een mooie boogbal verschalkte Lorenzo van Haaften de doelman: 0-1. Dat bleek na ne gentig minuten voetbal ook de eindstand. Een magere afspiegeling van de krachtsverhouding, vond Knop. „Maar we speelden de bal in een te laag tempo rond, om WIK werkelijk op te rollen." Toch had de partij halverwege al ruim beslist moeten zijn. Een kopbal van Erik de Rijke werd op het laatste mo ment geblokt, Matthias Moerland raakte de lat en Perry Potappel werd zelfs tot tweemaal toe ge dwarsboomd door het aluminium. Door het uitblijven van de beslis sende tweede treffer bleef WIK hoop houden op een ontsnapping. Bijna lukte het de thuisclub om in het tweede bedrijf langszij te ko men. Doelman Aalt de Rijke kwam echter met de schrik vrij, bij een van de weinige open kansen. Hal verwege de tweede helft viel laatste man Marco Klippel uit, met naar het zich liet aanzien een ernstige knieblessure. Kees van Putte nam de leiding in de verdediging over, waarbij spits Mark Tak zich liet te rugzakken naar de voorstopperspo- sitie. De niet fitte Jeffrey Moerland was helemaal niet gestart, waardoor er in de middenlinie nog meer werk op de schouders van Sander Smits terecht kwam. Zonder averij haalde Stavenisse bij de staartploeg het einde. In de slotminuut werd zelfs een op het oog loepzuivere treffer van invaller Youssef Smits vanwe ge buitenspel afgekeurd. Twee overwinningen op rij, zonder tegen doelpunt. smaken volgens Knop naar meer. Brouwershaven is de ko mende tegenstander, een opponent die voor de geelrode formatie te be happen is. „Onze verdediging staat goed", aldus Knop. „En voorin pikken we ons doelpuntje mee." Na twintig minuten wist SPS dat het in Willemstad een verloren par tij speelde. Drie treffers kort achter elkaar bezegelden het lot van de formatie van Peter van Poortvliet. Een mislukte buitenspelval stelde de spits van Kogelvangers in staat om de 1-0 binnen te schieten. Ook de 2-0 en 3-0 kwamen volgens Van Poortvliet te gemakkelijk tot stand. „Communicatiefoutjes achterin, te slap de duels ingaan, het hoort erbij als je met de jonge garde speelt." Vanwege schorsingen ontbrak nog steeds het centrale verdedigingsduo met Erwin Feijtel en Ap van de Belt. Jan Deij (werk) was evenmin beschikbaar. Na de pauze probeer de SPS tevergeefs om het tij te ke ren. Rond de zestigste minuut strooide Kogelvangers nog meer zout in de wonden, met opnieuw twee doelpunten kort achter elkaar. Na de 5-0 nam de ploeg uit Willem stad in de zinderende hitte gas te rug. Het lukte SPS niet om hiervan te profiteren. „Het zat er gewoon niet in", stelde Peter van Poortvliet kort en bondig. „Voor het huidige SPS is Kogelvangers gewoon een maatje te groot. Het is een complete ploeg, met veel scorend vermogen voorin, een ploeg die in de breedte flink is versterkt. Daar waren we niet tegen opgewassen." SPS heeft tot dusver nog maar drie punten bij elkaar weten te sprokkelen en vindt zichzelf onderin de ranglijst terug. „Te mager"-, erkent Van Poortvliet. „Er zit natuurlijk wel een verhaal achter die stand maar ik zie het uit slagenbord ook, en het staat niet mooi." Tegen Chrislandia en WIK rekent de SPS-coach op betere re sultaten. „Gevoelsmatig zeg je dat die twee wedstrijden voor ons zes punten moeten opleveren." Het herenteam van tennisclub Eegedima (tweede klasse) heeft zaterdag een overwinning geboekt die hun kbppositie heeft versterkt. In eigen huis lieten de Tholenaren hun tegenstanders volstrekt kansloos. Met een totaalzege van 6-0 op Bathse Kreek (Rilland) werd de nummer twee in de stand makkelijk aan de kant gezet. Hierdoor loopt Eegedima verder uit op de concurrentie en heeft nu zeven punten voorsprong op Sluiskil. Tennis Het team bestond deze derde speel dag uit Gerard van Kempen, Koen Wilsing, Steven van Dijke, Erwin Speksnijder en Jacco Priem. Gerard zorgde voor het eerste punt voor Tho- len. In de eerste set waren de spelers aan elkaar gewaagd, maar Gerard forceerde in het begin van de set al snel een break en liep zo uit naar 4-1 Deze voorsprong gaf hij niet meer weg en zo won hij de eerste set met 6-3. In de tweede set voerde Gerard wederom de boventoon, maar zijn te genstander raakte geblesseerd en moest afhaken. Hierdoor kreeg Ge rard de partij enigszins cadeau. De partij van Koen was een stuk spannender. In de eerste set waren beide spelers erg aan elkaar gewaagd. Met mooie rally's was het een spekta kel om naar te kijken. De eerste set ging met 4-6 naar de tegenstander van Koen. Daarna werd het spel van de speler uit Rilland wisselvalliger en bleef Koen wel op hoog niveau spe len, waardoor hij won met 6-1In de derde set werd het 6-3 en daarmee was het tweede punt voor Eegedima binnen. Steven had niet veel tegen stand te dulden en verraste zijn tegen stander steeds met slim spel. Hij won met tweemaal 6-1. Erwin kreeg net als Steven een vrij zwakke tegenstan der tegenover zich. Hij hoefde zich minimaal in te spannen, want met 6-0 en 6-0 was de wedstrijd in een mum van tijd voorbij. Vanwege de blessure van één van de spelers van Bathse Kreek, ging een dubbelspel niet door en was het punt voor Eegedima. Koen en Erwin speelden de andere dubbel, die spannend verliep. In de eerste set kwamen de bezoekers al snel op een 0-3 voorsprong, maar de heren van Eegedima vochten zich terug tot 4-3. Toch verloren ze de set na slordig spel in de laatste games met 4-6. In de tweede set ging het steeds gelijk op. De wedstrijd lag volledig open en het kon alle kanten opvallen. De Tholena ren toonden veerkracht en pakten de tweede set met 7-5. In de derde set viel de beslissing al vroeg. De thuis- spelers braken hun tegenstanders en gaven deze voorsprong niet meer weg. Het werd 6-3. Zaterdag ontmoet Eegedima thuis Yerseke. Het eerste damesdubbelteam (open klasse) heeft zaterdag ook gewonnen. Alle vier de partijen werden gewon nen van het op papier sterkere team van tv De Schelde uit Vlissingen. Els Kooij en Monique Ruinard wonnen de eerste partij vlot in twee sets. Jo- landa van de Klis speelde vooral in de eerste set erg goed maar had sa men met Marjet Bakx drie sets nodig voor de overwinning. Monique en Marjet keken in de tweede set tegen een 5-2 achterstand aan na de eerste set te hebben verloren, maar ze speel den daarna beiden goed en via 7-5 en 6-2 werd de overwinning binnenge haald. Els Kooij en Lindy Bolsman begonnen sterk maar waren erg bij dat ze in een gewonnen tiebreak ook de tweede set naar zich toe konden trekken. Zaterdag gaat het team naar Ovezande voor de vierde partij in de herfstcompetitie. Na twee gelijke spelen heeft het inixteam van tennisclub Sint-Annaland hun eerste winst gepakt. Zij wonnen de uitwedstrijd met 4-2 van 's- Heer AbLskerke. Bij de herendubbel stonden André Verheul en Wim Vermaas geconcen treerd te spelen en de partij werd re delijk snel gewonnen met 6-1, 6-2. De damesdubbel met Anja van Rens- woude met Yvonne Havermans was lastiger. De eerste set werd verloren met 6-3, maar in de tweede set kwa men Anja en Yvonne steeds beter in hun spel en wonnen met 6-3. De der de set ging gelijk op maar de Setal- landers konden na 2,5 uur tennissen toch de derde set winnen en pakten zo de winst in de partij. De mixen konden van start, Wim Vermaas en Yvonne Havermans gin gen de baan op, maar zij konden de tegenstanders niet onder druk zetten en verloren de partij met 6-3, 6-0. Ook Martin Oosdijk en Jaqueline Bruijnzeel konden eindelijk de baan op, maar door het lange wachten wa ren ze in de eerste set nog niet scherp genoeg en verloren de eerste set met 6-2. In de tweede set kwamen Martin en Jaqueline beter in hun spelen en pakten deze met 7-5. De derde set werd met 6-3 gewonnen, waarna ver liezen niet meer mogelijk was met een 3-1 tussenstand. Captain William Quist sprak de spe lers voor de laatste twee partijen nog een keer toe en gaf aan dat hij toch wel met winst naar huis wilde ko men. André Verheul met Jaqueline Bruijnzeel en Martin Oosdijk met Anja van Renswoude namen dit zeer ter harte en begonnen met goede moed aan de laatste twee partijen. Voor Martin en Anja zag het er in be gin niet goed uit en de eerste set werd al snel verloren met 6-4. Ze namen in de tweede set meer risico's, wat goed uitpakte: 6-3 voor de bezoekers. De vermoeidheid sloeg toe, waardoor de derde set met 6-2 verloren ging. Ondertussen waren André Verheul en Jaqueline Bruijnzeel zeer geconcen treerd aan het tennissen, want ook zij wilden de eerste winst mee naar huis nemen. Ze gaven zeer weinig weg en wonnen in twee sets met 6-3,6-2. Za terdag komt Zierikzee op bezoek. Het ging zaterdagmiddag niet vanzelf, maar Smash'76 uit Sint-Anna land heeft een ruime overwinning geboekt op hekkensluiter The Back hands. Het werd 7-3 tegen de tafeltennissers uit Sint-Willebrord. Tafeltennis Kopman Merijn van der Klooster moest in zijn laatste partij diep gaan om deze uiteindelijk met 11-9 in de vijfde set binnen te slepen. Hij won twee partijen. Man van de wedstrijd was zijn neef Remco Vroegop, die steeds beter in vorm komt. Met zijn ij- zersterke backhand maakte Vroegop het zijn tegenstander erg moeilijk en won tweemaal. Met Merijn pakte hij de dubbel. Anné van Dijke speelde niet zijn beste spel, maar sprokkelde ook twee puntjes bijeen. Het tweede herenteam kwam niet in actie. Het derde team leed vrijdag een kleine 6-4 nederlaag bij Vice Versa in Oudenbosch. Smash trad aan zonder de gebroeders De Graaf en de ploeg was nog best tevreden met het resul taat. Amo Bruijnzeel won twee partij en. Ook Jakob Elenbaas liet in posi tieve zin van zich spreken en trok twee overwinningen over de streep. David van Driel won geen een partij. In een zeer matige partij werden Es ther Bruijnzeel, Ellen Hage en Chris Hage van het vierde team van tafel geveegd met 10-0. Team 5 won met 8-2 van Tanaka uit Etten-Leur. Job Moerland en Jan-Willem van Vossen toonden aan dat ze een maatje te groot zijn voor hun tegenstanders. Ze ver loren geen enkele set en voegden zo ieder drie overwinningen en samen de dubbel toe aan hun zegekar. Eldert Besseling heeft nog iets meer moeite met het niveau en won eenmaal. Het eerste jeugdteam leed de eerste nederlaag van het seizoen. Thuis werd met 7-3 verloren van concurrent The Backhands. Kopman Joost van Dijke was als enige goed op dreef en won tweemaal en bijna nog een derde maal. Het overgebleven punt werd toegevoegd door Bennie van Poort vliet. Johan Aarnoudse had duidelijk zijn middag niet en bleef op nul punten steken. Ook het tweede (da- mes)team van Smash was in een slechte vorm. Uit bij Yerseke werd er met 8-2 verloren. Alleen Lonneke den Engelsman en Leontine Aamoudse wonnen een partij. Het derde team gaf hun goede start een vervolg met een 6-4 overwinning op Scaldina uit Zier ikzee. Jelmar Elenbaas won al zijn partijen. Ook Sander Zwagemaker deed een aardige duit in het zakje met tweemaal winst en hij won de dubbel met Jelmar. Martijn Keur moest drie nederlagen slikken. Programma zaterdag: Wanzl/Bel- crum-Smash 1 (7/10) 20 u.; Smash 2- Middelburg 14 u.; Smash 3-Het Mar- kiezaat 14 u.; Smash 4-Het Markie- zaat 14 u.; De Pinpongers-Smash 5 14 u. Jeugd: Westerzicht-Smash 1 13 u.; Smash 2-Middelburg 14 u.; Smash 3- Het Markiezaat 14 u. Het herenteam van De Ruucstoppelen behaalde zaterdag in de hoofd klasse een 1-5 overwinning in Hulst. Daarmee staan ze in de tussen stand op een tweede plek. Het 35+-mixteam kwam met zes punten te rug uit IJzendijke en staat hiermee aan kop in de hoofdklasse. De teams van de tennisclub uit Sint Philipsland draait met alle teams goed mee in de herfstcompetitie. Verwijs de laatste wedstrijd. Cap tain Elly van Dijke had erop gere kend dat deze jonge meiden hun wedstrijd wel zouden winnen maar hoewel ze in de eerste set veel beter waren ging het in de tweede helft van de volgende set bergafwaarts. De derde set moest eraan te pas ko men maar Mirjam en Ilona konden zich niet meer oppeppen en verloren met 6-1,3-6,3-6. Het herendubbel 35+-team van De Ruucstoppelen moest in Bruinisse aantreden tegen het sterkste team uit de poule en had daar erg veel moei te mee. Er werd met 3-1 verloren, maar de tweede positie in de lijst bleef behouden. De eerste dubbel van Jan Kot en Adrie van Dijke be gon zwak en de eerste set werd met 6-2 verloren. In de tweede set werd de tiebreak gewonnen en was een derde set nodig maar die werd snel verloren met 6-1De partij van Giel v.d. Est en Rein Reijngoudt werd ook een driesetter en die werd net jes in de tiebreak van de derde set gewonnen. Intussen eiste de hitte zijn tol want Adrie en Giel gingen kansloos met twee keer 6-2 ten on der en hoewel Jan en Rein er ook weer een derde set uitsleepten ging de partij toch verloren met 6-3 in de derde set. Ook het mixteam, dat speelt in de tweede klasse, verloor in 's Heer- Hendrikskinderen met 5-1. Het team komt hiermee in de tussen stand op de derde plek. Het damesdubbelteam van tennis club De Ruucstoppelen heeft thuis met 4-1 gewonnen van 't Swaecke uit Wemeldinge. Daarmee staan de Fluplandse dames na drie wedstrij den op een gedeelde eerste plaats met Kapelle. Lijdie Kot en Betsie Huijsmans hielden in de eerste set hun tegen standers uit Wemeldinge goed in bedwang en met 6-1 wonnen ze die nog vrij simpel. In de tweede set werd het door het trage spel een stuk moeilijker om de rally's te win nen maar met 6-4 kon er een derde set voorkomen worden. Ilona Giljam en Elly van Dijke wa ren in het begin veel beter maar ook zij kregen het niet cadeau in de tweede set. De gasten gaven meer tegenstand en er werden langere ga mes gespeeld maar toch wonnen Ilo na en Elly overtuigend met 6-16-2. Betsie Huijsmans en Leni Verwijs hadden in de eerste set totaal geen moeite om deze binnen te halen met 6-1Ze begonnen vol zelfvertrou wen aan de tweede set, maar door dat de dames van 't Swaecke hun spel gingen vertragen kwamen Leni en Betsie in de problemen en verlo ren met 2-6. In de derde set zag het er niet best uit want met 1-5 was het bijna gedaan. Maar bij 2-5 vocht het Fluplandse koppel zich terug en won met 7-5 de partij. Ilona Giljam speelde met Mirjam Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Meulvliet: 1mevr. J. Verbraeken en J. Suurland 28 p.; 2. mevr. C. Spren kels en mevr. D. Lindenberg, én me vr. R. Bolier en mevr. A. Suurland 18 p.; 4. mevr. A. Hilgerson en W. Bijl, én mevr. L. van Bale en W. Deurloo 15 p.; 6. mevr. H. Schot en J. Sprenkels 13 p.: 7. mevr. J. Bos en mevr. N. Deurloo 11 p.; 8. mevr. L. Verschoor en G. v.d. Padt 7 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. J. de Bakker en N. Moerkerken 33 p.; 2. mevr. C. van Mierlo en mevr. L. Weezenaar 29 p.; 3. mevr. C. Haver mans en mevr. L. van Poortvliet 25 p.; 4. mevr. M. van Póortvliet en me vr. J. van Hou te 14 p. Gezelligheid Vóór Alles/Sint- Maartensdijk: 1. W. Bijl 47 p.; 2. mevr. C. van Mierlo 31 p.; 3. mevr. W. Kloet 27 p.; 4. A. Poot 21 p.; 5. mevr. M. Dane 17 p.; 6. mevr. A. Bocxe 11 p. Vosmeer en Lepelstraatse Boys kwamen zondag in hun onderlinge duel niet tot scoren. In een heuse derbysfeer, met de nodige bezoekers langs de lijn, bleef het op sportpark De Vossenberg 0-0. Vosmeer-coach Tim van Mierlo was er niet ontevreden mee. Jk denk dat we vandaag een punt hebben gewonnen." Vijfde klasse De Brabanders waren over de hele lijn gezien de betere ploeg, met net iets verzorgder combinaties en een slimmer positiespel. Ondanks het ontbreken van steunpilaren als Dan ny Istha (vakantie), Ricky de Klerk (blessure) en Arjan Verkamman (schorsing) gaf Vosmeer weinig kansen weg. Jeffrey Driehuis startte als laatste man, totdat hij na een halfuur pijnlijke ribben overhield aan een botsing en vervangen moest worden door Danny Brusselaars. Mark Mosch werd hierna het slot op de deur. Spelhervattingen leverden nog het meeste gevaar op, zonder dat doelman John Aarnoudse echt in de problemen kwam. Ook bij scho ten uit de tweede lijn stond het vi zier bij de bezoekers niet zuiver af gesteld. Omgekeerd kon Vosmeer in aanvallende zin eveneens weinig potten breken. Bijna was het in de slotminuut raak, met Jeremy Stol wijk die bij de tweede paal plotse ling dichtbij de winnende treffer was. „Het zou zeker niet verdiend geweest zijn", erkende Van Mierlo realistisch. De coach kon leven met de remise. „Natuurlijk zijn we ge start met de intentie om te winnen. Lepelstraat is tenslotte dit seizoen niet daverend gestart. Maar op een gegeven moment trek je de conclu sie dat er niet meer in zit, en moet je het ene punt over de streep trekken. Dat hebben we goed gedaan." In de vijfde klasse B staat Vosmeer acht ste met 4 punten uit 5 wedstrijden. Smerdiek dames heeft op de valreep RCL dames 2 met 2-1 verslagen. De voetbaldames uit Sint-Maartensdijk moesten winnen van het team uit Leiderdorp om niet af te haken bij de andere drie titelkandidaten. RCL bleek hierin een lastige tegenstander. Na aardig wat aanvallen lukt het Smerdiek toch niet om in de eerste helft de score te openen en krijgt in de tweede helft het deksel op de neus als RCL dat wel doet. De spits van RCL kan zo doorlopen op keepster Agnita Nouwen en scoort de 0-1 Het brengt Smerdiek weer terug bij de les. Er wordt uit een ander vaatje getapt en Smerdiek krijgt gelijk loon naar werken. Daisy Troost schiet vijf minuten na de 0- 1 de bal snoeihard op het doel en hier heeft de keepster van RCL geen goed antwoord op. De bal wordt matig verwerkt en Angeli- que Hage is er als de kippen bij om de bal binnen te lopen: 1-1. Smerdiek gelooft er vanaf dat mo ment weer in en gaat vol in de aan val. Dit resulteert in het bevrij dende tweede doelpunt. Nathalie Jeras zet van achteruit de aanval zelf op door vanaf de rechtsback positie de helft van RCL binnen te dribbelen. Op de rand van het strafschopgebied gaat ze een een tweetje aan met Angelique Hage. Op sublieme wijze krijgt ze de bal weer terug en kan ze beheerst af ronden: 2-1. Het blijft spannend in de eerste klasse A van het dames voetbal, omdat ook de drie mede koplopers hun wedstrijden hadden gewonnen. Café 't Centrum heeft ook de tweede wedstrijd in de Meulvliet zaalvoet balcompetitie gewonnen. De rust stand was met 6-1 een goede weer gave van de krachtsverschillen. De tweede helft ging meer gelijk op en ondanks de enorme inzet van Lau- dame kon het team niet meer volle dig terugkomen in de wedstrijd, 't Centrum speelde de wedstrijd ge routineerd uit en won uiteindelijk met 8-5 van Laudame. The Sixties speelde maandagavond tegen Oranje Boven en begon sterk, maar Oranje Boven gaf zich niet zomaar gewon nen. Het werd 4-2 voor The Sixties. In de wedstrijd van Hart van Tholen en Decora streden beide teams voor de winst, maar bleek het team van Hart van Tholen te sterk: 8-1. Het jongenselftal van De Casem- brootschool heeft de wisselbeker van het jaarlijkse schoolvoetbaltoer- nooi gewonnen. Er deden vorige week woensdag 27 teams van twaalf Thoolse basisscholen mee aan de wedstrijd op het sportpark van Haestinge in Sint-Maartensdijk. Bij de jongens zeventallen was de Jenaplanschool in de finale te sterk voor de combinatie Eevliet/Ooster- scheldeschool. Bij de meisjes kwam de Eevliet er niet aan te pas tegen de Regenboog. Na de eerste twee competitiewedstrijden met 6-0 te hebben gewonnen, is ook de derde wedstrijd in de hoofdklasse een prooi geworden voor de tennisheren van Jacoba van Beieren. Wederom werd het 6-0. Ditmaal uit tegen de kampioen van vorig jaar, de Stoof uit Koudekerke. Door de ze overwinning blijven de heren aan de leiding in de competitie met de Schenge en houden ze De Ruucstoppelen op korte afstand achter zich. Tennis Ruud Schot en Curtis Goedegebuure openden de score. De eerste set werd na gelijkopgaande games met 7-5 gewonnen en ze liepen in de tweede snel uit naar 4-1Toen ha perde de motor even en konden de tegenstanders aanhaken tot 5-5 maar met een kleine eindspurt werd ook de tweede set met 7-5 gewonnen en de wedstrijd binnengehaald. De tweede dubbel met Antal Joppe en Michael Bazen ging voortvaren der van start. Zij pakten de eerste set overtuigend met 6-2, maar in de tweede set en moest een tiebreak de beslissing brengen. Deze ging nipt verloren voor de bezoekers waar door er een beslissende derde set no dig was. In deze set pakten Antal en Michael de draad van de eerste set weer op en met 6-3 setwinst brach ten ze de tussenstand voor de enkel spelen op 2-0. Het was inmiddels een stuk warmer geworden toen de enkelspelen van start gingen. Met een flinke voor raad water en energiedrank gingen Ruud Schot en Michael Bazen als eerste de baan op. Ruud bracht de stand snel op 3-0 door een eenvoudi ge overwinning van 6-1 en 6-0 op zijn tegenstander. Michael had wat meer moeite met zijn tegenstander en er ontstond een mooie strijd om het vierde punt. Een strijd die uitein delijk na een goed gevecht met leu ke slagenwisselingen werd gewon nen door Michael met 7-5 en 6-4. Het was aan Antal en Curtis om er net als de voorgaande weken voor te zorgen dat de perfecte score van 6-0 op het scorebord zou komen. Curtis zorgde duidelijk voor een 5-0 stand na een tweemaal 6-2 overwinning. En ook captain Antal was een maatje te groot voor zijn tegenstander. Met strakke harde slagen dwong hij zijn opponent met 6-2 en 6-3 op de knieën en zette de mooie 6-0 eind stand neer. Zaterdagmiddag spelen de heren weer een thuiswedstrijd. Ditmaal tegen De Schelde uit Vlis singen. De Flupse Stoppels en Smerdiek gaan zondag vechten om een finale plaats in de eilandencup. De tennis sers uit Sint Philipsland spelen om een uur tegen Stalland in Sint-An naland. Titelverdediger Eegedima gaat op hetzelfde tijdstip op bezoek bij Smerdiek. Voor de Flupse Stop pels en Smerdiek is deze speelronde van groot belang. Beide teams leden in hun eerste wedstrijd een neder laag en willen ze nog een kans hou den op de finaleplaats hebben ze minimaal een punt nodig, maar veel beter is het de drie volle winstpun ten te behalen. Voor koplopers Stal land en tv Eegedima geldt het an dersom. Als zij winnen, kunnen ze de finale van de GoedWare eilan dencup voor teams bijna niet meer mislopen. H»l:liim.'li"U ,v. Advertentie LM. t

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 17