Eenvoudige zege SPS Zwakke openingsfase fataal voor Vosmeer Smerdiek komt met de schrik vrij tegen opportunistisch Stavenisse Nieuw wedstrijdtenue Stavenisse Jean Paul van Gastel traint jeugd Noad Smerdiek klopt RVVH al in de eerste helft Zaalvoetbal Knop: als we zo voetballen, pakken we nog genoeg punten Matthijssen derde in Supermoto Motortoertocht voor goed doel DSVF vierde op jubileumtoernooi Donderdag 15 september 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Mark Elenbaas maakt twee doelpunten SPS had geen moeite met het zwakke Brouwershaven. Het werd een eenvoudige 5-0 overwinning voor het team van coach Peter van Poortvliet. Leonard Quist wees zijn team met een vroege treffer de weg. De als rechtsback gestart, Quist profiteerde optimaal van de ruimte op de flank, stoomde op vanaf de middenlijn en passeerde de keeper met een strak schot: 1-0. Aarnoudse en Nelen verzorgen trainingen Een slechte start brak Vosmeer op in het duel met kam pioenskandidaat Nieuw Borgvliet. Binnen de kortste ke ren stonden de Bergenaren met 0-2 voor. Uiteindelijk werd het een 1-3 nederlaag voor de Thoolse zondag club, het tweede verlies op rij. Tim van Mierlo, de ver antwoordelijke man op de bank, was niet ontevreden. fe Noad 3 boekt winst Met de hakken over de sloot. Dat was zaterdagmiddag na afloop van de derby in de vierde klas het overheersen de gevoel bij Smerdiek. Met 1-2 gewonnen bij Stavenis se, ook dankzij een ultieme reflex van doelman Alex Stoutjesdijk in de slotseconden. De aandringende thuis club stond met lege handen en kreeg daarmee, gezien het verdienstelijke spel na rust, te weinig. De verliezende coach Jaap Knop bekeek het van de positieve kant. „Als we zo tegen iedereen voetballen, gaan we nog genoeg punten pakken." Zijn collega Cees Stoutjesdijk koos een heel andere invalshoek. „Dit was de slechtste tweede helft sinds ik trainer bij Smerdiek ben." Gras te lang Fijn hakje Jean Paul van Gastel, talentopleider bij Feyenoord en te genwoordig rechterhand van Ronald Koeman, traint een malig de A/B/C-jeugd van Noad. Dat gebeurt woensdag om half zeven op het sportveld van de Fluplandse voet balclub. Smerdiek dames heeft de tweede overwinning op zak. Op Haestinge werd zaterdag met name in de eerste helft het bezoekende RVVH 2 compleet overklast. Bij de rust stond het 3-0 voor de blauw-zwarten, die na de hervat ting het net niet meer wisten te vinden. Over de krachts verhoudingen in de eerste klasse zal komend weekeinde meer duidelijk worden, als het eveneens ongeslagen Rijnvogels naar de smalstad komt. Jeugdteams Emergo kansloos ten onder Van Dijke in nationale voorwedstrijden biljart 0 Voetbal- I uitslagen Derde ld.: WHS-Krabbendijke 4-1, Vosmeer-Seolto 1-3, MZC-Thol. Boys 4-0, Kapelle-Noad 1-4. Vierde kl.: Stavenisse-Smerdiek 1- 2, SPS-Brouwershaven 5-0. Vijfde kl.: Vosmeer-Nieuw Borg- vliet 1-3. Dames: Smerdiek-RVVH 2 3-0, Smerdiek 2-GJS afgelast, Smerdiek 3-Noad 14-1Vosmeer-Roosendaal 2 1-1. Tweede kl. res.: Noad 2-de Alblas 2 1-3, Alblasserdam 2-WHS2 2-1. Derde kl. res.: Chaam 2-SPS 2 4-2, SPS 2-Dinteloord 2 (beker) 1-7. Vierde kl. res.: Rillandia 2-Thol. Boys 2 1-5, Noad 3-WIK 2 4-1, WHS 3-Smerdiek 2 0-0, WC 3- Stavenisse2 12-1. Vijfde kl. res.: Thol. Boys 3-Smer- diek 3 7-3,SPS 4-VVC 7 1-4. Thol. Boys 4-Chrislandia 2 4-7. SPS 3- Noad 4 uitgesteld. Zesde kl. res.: MZC 2-Vosmeer 2 4-1, BSC 10-Vosmeer 3 10-0. Zevende kl. res.: Chrislandia 4- WHS 4 3-3, Kogelvangers 4-Noad 5 6-1, Stavenisse 3-Thol. Boys 5 uitgesteld. Jeugd: WHS A-DVO 4-2, Odio- WHS B 4-5, WHS B meisjes-SSS 0-6 (vr.), NSV-WHS Cl 1-1, WHS C2-VVC 2-2, WHS D2-Moc 14-1, DZC-WHS D meisjes 6-3, WHS El-Moe 1-6. HSC-WHS E2 1-12, WHS E3-Thol. Boys E3 2-8, Odio- WHS F1 1-7, VVC-WHS F2 3-5; Vosmeer C meisjes-RSV 6-0, WW-Vosmeer D 9-2, Vosmeer El- HSC 2-1, WW-Vosmeer E2 4-0, Vosmeer F-NVS 2-9; Thol. Boys BI-Walcheren 6-1, Thol. Boys B2- VCK 11-0, Thol. Boys Cl-Steen- bergen 4-6,Thol. Boys C2-Vosmeer C 5-3, Thol. Boys Dl-Patrijzen 4-2, Meto-Thol. Boys D2 3-2, Cluzona- Thol. Boys D3 0-16, Thol. Boys D meisjes-Jeka 2-3, Thol. Boys El- FC Bergen 10-0, Thol. Boys E2- Moc 7-3, Steenbergen-Thol. Boys F2 2-8, Thol. Boys mini's-De Fen- dert 9-0. Frank den Engelsman (Noad) 4 Patrick van Schetsen (WI IS) 3 Jeroen Verwijs (Noad) 2 Robin van Dijke (WHS) Mark Elenbaas (SPS) Martijn Lindhout (Smerdiek) Erik van Haaften (Smerdiek) Spelers uit de derde klasse voeren na twee wedstrijden de lijst van topsco rers aan. Frank den Engelsman van Noad leidt met 4 treffers, in elke wedstrijd '2. Patrick van Schetsen van WHS volgt met 3 goals. Vijf spelers uit de derde en vierde klas bezetten de derde plaats met 2 doel punten. De Zebra's en de gebroeders Rog geveen trapten maandag af in de B poule van de zaalvoetbalcompeti tie. In de eerste helft lag het initia tief bij de Zebra's. Dit leverde veel kansen op. met een ruststand van 5- 2 voor de Zebra's. In de tweede helft bleek het team van de gebroe ders Roggeveen herboren. Ze na men het initiatief over en brachten de Zebra's verrassend in de proble men. Na een tussenstand van 5-6 in het voordeel van de Zebra's slaag den ze erin om in de laatste minu ten de stand om te zetten in een 7-6 overwinning. Ook Datdanweerwel en Klavertje bier gingen de strijd met elkaar aan. Ondanks het gemis van basisspeler Justin Tichem eindigde de wed strijd met een 8-1 overwinning voor Klavertje bier. Een week eerder vonden de wed strijd in de A poule plaats. De uit slagen: Eetcafé de Sixties tegen Decora 16-5. 't Centrum Poortvliet tegen Oranje Boven 8-1. Tot slot café Hart van Tholen tegen Lauda- me 7-2. zienderogen. „Bij zo'n veilige voorsprong sluipt er gemakzucht in, of je wil of niet. Het tempo zak te en we wisten niet hoe we met de zeeën aan ruimte op het midden veld om moesten gaan." Mark Elenbaas nam de 4-0 voor zijn re kening, na een afgeweerd schot van Voshol. Op de valreep pikte Voshol ook nog zelf een doelpunt mee: 5-0. Behalve met de overwinning was Van Poortvliet content over het op treden van zijn jonge spelers. Be halve schutter Mark Elenbaas heb ben ook Anco van der Werff en Edwin Andriesse een stek in de hoofdmacht veroverd. „Die jon gens sluiten goed aan." Komende zaterdag wacht voor SPS de lastige opdracht bij het gemakkelijk sco rende De Fendert. „Voor ons een mooie test om te zien waar we staan. We hopen minimaal een puntje mee terug te nemen." Kort daarop kregen de bezoekers hun beste kans van de middag, na een foutje bij SPS achterin. Het was de alarmbel voor de roodwitten die vervolgens niets meer weggaven. Na ruim een kwartier bracht Mark Elenbaas de 2-0 op het bord, na goed voorbereidend werk van Ra mon Voshol. Nog voor de pauze te kende Jan Deij voor 3-0, met Leo nard Quist en weer Voshol als architecten van een mooie aanval. SPS speelde in het eerste bedrijf, zoals Van Poortvliet het voor ogen had. „Snelle balcirculatie, daar ging het om. Tegen een ploeg als Brouw moet je vooral niet verwik keld raken in de fysieke strijd." In de tweede helft zakte het spelpeil Vijfde klasse „We hebben ons goed hersteld en we zijn zeker niet weggetikt." In de vijf de minuut was het al raak. Een Berg se aanvaller mocht vrij aanleggen, doelman John Aarnoudse kon het stuiterende afstandschot maar half verwerken en in de herkansing werd de 0-1 binnengeprikt. Vrijwel vanaf de aftrap leed de thuisclub balverlies en werd door Borgvliet optimaal ge profiteerd: 0-2. De bezoekers bleven de meest gevaarlijke partij, zonder dat Vosmeer veel terrein hoefde prijs te geven. Halverwege de eerste helft bracht Jeremy Stolwijk met een kop bal de spanning terug: 1-2. Een uit val, kort na de hervatting, zette een streep door de Vosmeerse plannen om op zoek te gaan naar de gelijk maker. Ondanks de 1-3 achterstand bleef de thuisclub verdienstelijk te genspel bieden. Sylvester van Willi gen en Jeffrey Kruf waren dicht bij de aansluitingstreffer. Verder liet Nieuw Borgvliet het niet komen. Een vaste hoofdtrainer is nog altijd niet in beeld bij Vosmeer. Keeper John Aarnoudse en Michel Nelen blijven de trainingen verzorgen. Ne len wil echter toch ook weer de voet balschoenen aantrekken. Van Mier lo wordt op zondag coach van het team. Het derde elftal van de Fluplandse voetbalclub Noad ging zaterdag slecht van start tegen Wik'57, maar won toch nog met 4-1De bal werd niet goed gepasst en er werd evenmin kort gedekt. Spits Mi- chiel de Jager benutte zijn kansen niet. Jn een spaarzaam moment, net voor de rust, maakte Wik 0-1In de tweede helft werd er flink gèwis- seld. Zo kwam voor Noad Arjan Moerland in het veld. Hij drukte zijn stempel op de wedstrijd met drie goals. De eerste vanuit een strafschop, een speler van Wik maakte hands en scheidsrechter Wim v.d. Ree legde de bal op de stip. Na een kwartier was het een soloactie van Moerland die voor de 2-1 zorgde. Enkele minuten later kwam de keeper ver het doel uit en maakte bewust hands. De meegelo pen Jurjen Verhage pakte de bal en gaf de vrije trap naar Moerland, die zonder enige tegenstand naar het doel liep en 3-1 scoorde. Na nog een wissel bij Noad werd Coen Everaers diep gestuurd door Ro nald den Braber, waarna Coen de bal alleen voor de doelman vanaf de zijkant in de korte hoek schoot: 4-1. Perry Pot appel aan de bal, tussen Jeffrey Oudesluijs en Leroy Por$ van Smerdiefc. 'i. fc van zijn ploeg. „Bij veel jongens stond er teveel spanning op." Beide teams kregen een vrije trap op een ideale plek, recht voor doel en even buiten het zestienmeterge bied. Leroy Pors mikte in dè han den van De Rijke en aan de over kant zag Jos van der Jagt zijn bal in het natte akkerland, buiten het com plex, eindigen. Andreas Vroegop schoot verrassend in de korte hoek, met De Rijke wederom als een at tente sluitpost. Juist voor de thee sloeg Smerdiek voor de tweede maal toe en leek het pleit beslist. Het was Martijn Lindhout die uit de draai voor de 0-2 zorgde. Cees Stoutjesdijk was op dat moment ge matigd tevreden. ,Je weet dat dit voor Stavenisse een echte derby is. Daardoor is het dat voor ons ook. Met fases speelden we tot aan de rust redelijk. Maar echt lopen deed het niet. Het is geen excuus, maar het lag voor een deel ook aan het gras. Dat gras was veel te lang, de bal rolde niet, zeker in de benauw de warmte van vandaag ben je dan als voetballende ploeg in het na deel." Hoewel zijn team tot dan nauwelijks aan de bal was geweest, zag Knop nog steeds mogelijkhe- Voor de pauze leek de blauwzwarte armada van Stoutjesdijk nog op weg naar een eenvoudige en vooral zakelijke overwinning. Zonder werkelijk groots te spelen, dwon gen de bezoekers een duidelijk veldoverwicht af. Vroeg scoren was het motto, tegen het thuis altijd lastige Stavenisse. Een snel geno men vrije trap bood Daan de Viet de eerste mogelijkheid. Doelman Aalt de Rijke redde knap bij de eerste paal. Nog binnen het eerste kwartier slaagde Smerdiek in haar opzet. De ingeschoven Duncan Weeland werd niets in de weg ge legd en De Rijke moest, iets te ge makkelijk, passen bij het afstand schot: 0-1. Andreas Vroegop (boogbal) en Erik van Haaften (ver dekt schot uit de draai) waren ver volgens dicht bij de tweede treffer. Gaandeweg de eerste helft verzand de het spel van de tot dan dominan te bezoekers. Een puntertje van Lo renzo van Haaften was het eerste teken dat Stavenisse niet van plan was om zich zo maar te laten slachtofferen. Knop was absoluut niet te spreken over de timide start den om het tij te keren. „Veel open kansen kreeg Smerdiek niet. Dat ze er toch twee maken, is natuurlijk ook een kwaliteit. Maar wij moes ten vooral zonder schroom gaan voetballen. De spanning van ons af gooien, plezier hebben en je zag na rust dat er dan toch sommige jon gens opstaan." In de tweede helft liet Stavenisse ineens de tanden zien. Erik de Rijke en Mark Tak kregen samen een goede mogelijkheid op de aanslui tingstreffer. Met kunst- en vlieg werk bleef keeper Stoutjesdijk overeind. Perry Potappel, toch in de basis gestart na een kritisch inter view in deze krant, schoof door als derde spits. Jaap Knop: „Daar zeg ik niets over. We hebben een goed en verhelderend gesprek gehad." Aanvoerder Marco Klippel stuurde in woord en gebaar zijn middenvel ders dichter bij de voorhoede en er werd gebikkeld. Weeland wist een dreigende doorbraak van de gevaar lijke Mark Tak nog juist te onder scheppen en de ook al in de voorste linie opgedoken mandekker Kees van Putte vuurde op de staander. Halverwege de tweede helft kwam de thuisclub verdiend dichterbij. Een fijn hakje van Tak bracht routi nier Sander Smits, terug van vakan tie en meteen in de basis, vrij voor het doel van Smerdiek: 1-2. Stave nisse rook kansen, zeker toen de bezoekers kort daarop met tien man verder moesten. Erik van Haaften liep tegen een tweede gele kaart op en kon vertrekken. Aan de kant zag Cees Stoutjesdijk het allemaal met lede ogen aan. „Dit soort voetbal zijn wij niet meer gewend. Stave nisse koos voor opportunisme en wij hadden daar niet het juiste ant woord op. Dat wordt dit seizoen waarschijnlijk ons grootste pro bleem." Om de numerieke meerderheid op timaal uit te buiten, bracht Jaap Knop met Mathias Moerland een heuse stormram in de spits. Erik de Rijke maakte voor hem plaats. Kort daarop moest Mark Tak gedwongen naar de kant, na een botsing met de uitlopende Stoutjesdijk. Patrick van Haaften kwam als invaller in de ploeg. Op volle oorlogssterkte zocht Sta venisse het vijandelijk strafschop gebied. Verder dan een kopballetje van Mathias Moerland (over) en een mislukt schot van Lorenzo van Haaften kwam de thuisclub lange tijd niet. In de turbulente slotfase voerde Cees Stoutjesdijk een op merkelijke wissel door: invaller Hilbert Brinkman werd na een op treden van pakweg twintig minuten weer van het bord gehaald. „Hilbert had al een gele kaart op zak en was dicht bij een tweede waarschuwing. Hij was teveel met randzaken bezig en niet met voetballen", verklaarde de Smerdiek-coach zijn ingrijpen. De bezoekers leken in veilige ha ven, totdat Stavenisse op de valreep nog een hoekschop wist af te dwin gen. Uit de daaropvolgende doel- worsteling schoot Lorenzo van Haaften van dichtbij in, Stavenisse juichte al, maar Alex Stoutjesdijk wist op de lijn nog net een handje tegen d$ inzet te krijgen. De thuis club protesteerde, in de veronder stelling dat de bal wel degelijk de lijn zou zijn gepasseerd. De arbitra ge wilde er niets van weten en floot meteen voor het einde. Stoutjesdijk haalde opgelucht adem. „Hoewel ik nooit het gevoel had dat die gelijkmaker er zou komen. Maar het had even goed wel ge kund, dat bleek op het einde." Jaap Knop zag na de tweede nederlaag van het seizoen voldoende aankno pingspunten. „Ik vond ons vandaag niet minder dan Smerdiek. Als we compleet zijn, kunnen we het elke ploeg lastig maken." Het eerste elftal van Stavenisse kreeg zaterdag voorafgaand aan de wedstrijd tegen Smerdiek een nieuw wedstrijdtenue van café de Pomp. Niet alleen voor dit seizoen steunen horecaondernemers Mare van Prooyen en Rianne van den Berg de hoofdmacht. Ook de twee sei zoenen hierna is de Pomp aan de selectie verbonden. Robert Lindhout bedankte de sponsor met een bos bloemen. Toepas selijk in de kleuren geel en rood, de clubkleuren van de vereniging. Van Prooyen zei te hopen dat het nieuwe wedstrijdtenue het team, on der leiding van trainer Jaap Knop, geluk zal brengen. (Advertentie I.M.) De stichting Voetbalschool heeft Van Gastel gevraagd om de Flup landse jeugd te onderwerpen aan een echte Feyenoord-training. De trainer was direct bereid. Hij is vooral bekend vanwege zijn vrije- trappenspecialiteit. Midden jaren negentig vormde hij een midden veldpositie bij Feyenoord. In zijn loopbaan speelde hij 271 duels, waarin hij 42 keer scoorde. In de herfstvakantie wordt, van 24 t/m 26 oktober, bij Noad voor de ze vende keer een voetbal school geor ganiseerd. Vanaf zaterdag kunnen jeugdspelers van 6 t/m 12 jaar zich daarvoor aanmelden via de website van de club. Sharona Tieleman (aangespeeld door Angelique Hage) liet de keep- ster de bal los, zodat Sharona de 3-0 kon aantekenen. Kort voor de rust legde Smerdiek de mooiste aanval tot dan toe op de mat. Via Angeli que Hage, Jeras en Tieleman kwam de bal aan de linkerkant terecht. Tieleman zette voor, maar spits An ne Hage kwam een hoofdhaar te kort om de bal in te koppen. Vlak daarna bleef de bal uit een hoek schop hangen voor het Smerdiek- doel, maar Daphne Leemans bracht redding op de lijn. In het begin van de tweede helft was het spelbeeld onveranderd. Maar doordat Smerdiek het doel niet vond - het schortte veelal in de eindpassing - zakte de euforie van het eerste bedrijf langzaam weg. Het jonge verdedigingsduo Wendy de Wilde en Inge Peeters kwam nauwelijks in de problemen. In de slotfase creëerde Smerdiek nog en kele goede mogelijkheden. Nathalie Jeras raakte de lat na een voorzet van Anne Hage, en Corina Luijks zag op het beslissende moment in valster Daisy Troost over het hoofd. Zo bleef het 3-0 en was de tweede zege een feit. Tegen RVVH uit Ridderkerk, dat zich in de zomerstop flink wist te versterken, kwam Smerdiek al in de eerste minuut op voorsprong. Een schot van Corina Luijks (na een pass van Angelique Hage) werd in eerste instantie door de keepster ge keerd maar daarna alsnog door haar binnen getikt. Een meevaller die maakte dat de thuisclub vrijuit kon voetballen. Er kwam een kans uit een vrije trap na een overtreding op Nathalie Jeras, maar Inge Peeters schoot de bal ruim over het doel. Bij een tegenaanval halverwege de eer ste helft kwam Smerdiek goed weg. Agnita Nouwen kon een ogen schijnlijk ongevaarlijke voorzet ter nauwernood van de doellijn tikken. Even later soleerde Angelique Hage op rechts naar de achterlijn en ver schalkte de Ridderkerkse keepster met een subtiele voetbeweging die de bal in de korte hoek deed belan den: 2-0. De voorsprong was ver diend en het zou nog mooier wor den. Want uit een hard schot van Het jeugdteam (B> van korfbalver eniging Emergo uit Sint-Maartens dijk ging zaterdag kansloos ten on der tegen het Roosendaalse Keep Fit. Emergo speelde ronduit zwak. De thuisploeg wekte nauwelijks de indruk dat het de tegenstander lastig wilde maken. Daar kwam in de tweede helft geen verandering in. Emergo legde de tegenstander geen strobreed in de weg. Het resultaat: 0-14. Ook de C-jeugd trok aan het kortste eind tegen TOGO uit Goes. In de eerste helft waren de verdedi gingen van beide ploegen uitste kend. Tot de rust werd er niet ges coord. Daar bracht TOGO veran dering in door twee maal te scoren. De wedstrijd leek beslist. Toch kwam de ploeg uit Sint-Maartens dijk knap terug tot 2-2. In de laatste minuut had TOGO het laatste woord en maakte 3-2. Een nipte ne derlaag voor Emergo C. Kyle Matthijssen (15) uit Poortvliet pakte de derde plaats in het Neder lands kampioenschap Supermoto (een vorm van motorcross) tijdens de tiende wedstrijd in de Wijk. In de beginfase van de eerste manche kreeg hij een aantal tegenslagen te verwerken. Met een dertiende plaats was de rijder uit Poortvliet allesbe halve tevreden. In de tweede man che ging het hem voor de wind. Ge start vanaf een vierde positie, zette hij de aanval in op de kopmannen. Gedurende de wedstrijd wist hij zich op te werken naar een tweede plaats. Op dat moment was de kop man al ver weg. Kyle ging als twee de tevreden over de streep. Ondanks de tegenslag in de eerste wedstrijd, blijft Matthijssen aan de leiding in de tussenstand om het kampioen schap. Op 9 oktober staat de voor laatste wedstrijd op het programma in'Lelystad. les behalen om hun partij te winnen. Van Dijke zag kans om als sterkste uit de poule te komen. „Mocht ik gemiddeld boven de 20 komen, dan promoveer ik naar de overgangs klasse." Deze wedstrijd vindt plaats in het weekend van 6 november in de Ponderosa in Bergen op zoom. Eerder dit jaar werd de Setallander tweede tijdens de nationale finale hoofdklasse jeugd in Hoorn. De negentienjarige biljarter Wilbert van Dijke uit Sint-Annaland speelt 23, 24 en 25 september in de natio nale voorwedstrijden libre extra klasse. De wedstrijd vindt plaats in de Wellse Vaert in de Welberg. Wil bert zit in een poule van zes perso nen. In Nederland zijn in totaal 26 poules van deze klasse. De moyen ne grens is vanaf 11 tot 20 gemid deld. Spelers moeten 225 carambo- Kiwanisclub Tholen organiseert voor de tweede keer een herfst mo tortocht. Dit keer is stichting De Luchtballon het goede doel. Op za terdag 8 oktober vertrekken de deel nemers tussen half tien en half elf bij het pand van Schipper Accoun tants op Welgelegen in Tholen. Na een tussenstop is De Luchtballon, in Calfven bij Ossendrecht, het eind punt. Het inschrijfgeld komt ten goede aan deze instelling, die va kantiekampen organiseert voor jon geren met een handicap, of haar ac commodatie daarvoor beschikbaar stelt. Wie belangstelling heeft om mee te rijden, kan tot 30 september in schrijven via www.kiwanismotor- toer.nl. DSVF uit Sint Philipsland is zater dag in Utrecht vierde geworden bij een viertallentoernooi ter gelegen heid van het eeuwfeest van dam- bond KNDB. De andere Zeeuwse deelnemer, een combinatie uit Goes en Zierikzee, bleef in zijn groep zonder punten. Er deden 38 teams mee, verdeeld over zes groepen. Voor DSVF kwamen Han van de Velde, Willem Drenth en Aart Sla ger in actie. Ze kregen versterking van Frans Hermelink uit Sommels- dijk. DSVF speelde vijf wedstrij den. Hef won van Ons Genoegen (Den lip) en van Denk en Zet (La ren) met 5-3, en van Osdo Dam (Dongen) met 7-1. Daarentegen waren SNA (Heerhugowaard) en Team Ali (Zuid-Holland) met 2-6 te sterk voor de Sint Philipslanders. Met zes punten eindigde DSVF als vierde in de groep van acht teams. Individueel wist Van de Velde zes punten te behalen, Drenth en Slager bleven op drie punten steken. Her melink, die in het verleden lange tijd in de Nederlandse top damde, werd met negen punten topscorer van het team.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 13