voor iedereen! 3 SEPTEMBER U KOMT - TOCH OOK?] &an het cs®@EBond Tv.Q"" Mondzorg Totaalformule introductie in Tholen Buitenboordmotoren SPECIALE ACTIEPRIJZEN Bal Watersport GRATIS Gezonde kennismaking tijdens de braderie in Tholen 0800 - 23 54 32 48 (BELGEBIT) www.mondzorgtotaal.nl Begin de dag met een glimlach Donderdag 25 augustus 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT naar de Eendrachtsweg 10, voorheen Bloemsierkunst Van den Berge. tijdens de braderie op vrijdag 26 en zaterdag 27 augustus, dus kom gezellig Kom op zaterdag 3 september a.s. naar onze winkel en geniet van het plattelandsleven. Het thema voor dit jaar is "'t platteland altijd dichtbij"! Een dag om te proeven, te ruiken, te aaien en te bewonderen voor het hele gezin. Activiteiten tijdens de Dag van het Platteland! Diverse dieren aanwezig zoals geiten, kippen én Alpaca's Oude ambachten (papierscheppen/boekbinden/ boekdrukken, glasgraveren, oud-hollandsschilderen, manden vlechten, wolspinnen Plantenmarkt Poffertjeskraam Versgebakken oliebollen Ponyrijden Rondritten op authentieke boerenkar met paarden Schminken Springkussen Tevens zal deze dag het Steenbergs-Raskonijn aanwezig zijn met: - kippen - konijnen - sierduiven Welgelegen 2a tel: 0166 - 60 74 32 suikerspinnen drankje hapje snoepHheliumballonnen unieke kunstwerkjes maken 1 MONDZORG TOTAAL HM klaassen Tandheelkunde voor 0 tot 100 jarigen "De appel valt niet ver van de boom" "Even door de zure appel heenbijten" "Geen appels met peren vergelijken" WERCURY OUICKSILVSR vaTTATJT Wattstraat 3 - Tholen - Tel. 0166 - 60 24 40 21 VERHUISD OPENING LANGS wij maken er een kleurrijk 'a. f4 1LATTELAND Tholen - 'Klaassen Mondzorg Totaal' zal tijdens de Thoolse braderie "lekker uitpakken" met een gezonde boodschap. Onder de noemer van een gezond gebit zullen er vele honderden appels worden uitgedeeld. De Totale Mondzorgformule van Klaassen Mond zorg Totaal wordt hiermee in Tholen geïntroduceerd. Dankzij de succesvol gebleken formule kunnen we nu in onze vernieuwde opzet patiënten nog sneller en nog gerichter behandelen. Doordat we in Tholen de beschikking krijgen over'een eigen tandarts kunnen we integrale mond zorg bieden. Alle mondzorgdiensten worden nu onder één dak aangeboden. Het moment van de introductie op de Informatie Klaassen Mondzorg Totaal biedt de volgende specialismen: tandprothetiek, tandheelkunde, implan- tologie, mondhygiëne en tandtechniek Wilt u een afspraak maken Klaassen Mondzorg Totaal Stationsplein 11 Bergen op Zoom 0164-24 64 72 E-mail: info@mondzorgtotaal.nl www.mondzorgtotaal.nl 0800-23 54 32 48 (gratis nummer) Thoolse braderie is met opzet gekozen omdat er grote veranderingen op til staan in het zorg-vergoedingenstelsel. Vanaf volgend jaar moeten patiënten zelf hun zorgaanbieder kunnen kiezen aan de. hand van de beste zorgverle ning tegen de beste prijs. Klaassen Mondzorg Totaal kan dankzij de Mond zorg Totaal-formule hier ruimschoots aan voldoen. We zijn daarom ook als een van de weinigen in de regio beloond met het HKZ kwaliteitskeur merk. Patiënttevredenheid staat bij ons bovendien ook zeer hoog in het vaandel. Omdat wij vinden dat de patient moet weten wat er speelt in de markt zijn we voor een open communicatie. U hoort nog van ons. Vestigingen Tholen, Eendrachtsweg 9 tel. 0166-60 64 44 Bergen op Zoom, Stationsplein 11 tel.0164 -24 64 72 Zierikzee, Haringvlietplein 7A tel.0111 -41 65 34 JC mondzorg totaal nsoN r900i1 'HKZ' Klaassen Mondzorg Totaal heeft alle specialismen binnen de mondzorg samengebracht in de Thoolse praktijk aan de Eendrachtsweg in Tholen. Dankzij de intensieve samenwerking van de behandelende mondzorgspecialisten ontstaat er een duidelijke meerwaarde, in een thematische reclamecampagne zullen alle aspecten van de integrale mondzorg aan u worden gepresenteerd. De basis van een goed gebit wordt in de kinderjaren bepaald. Ouders zijn daarom verantwoordelijk voor goed poetsgedrag en regelmatig tandartsbezoek. Gaan de kinderen al van jongs af aan mee naar de tandarts, zo ervaren we, dan is het allemaal niet meer zo eng en voorkom je onnodige angst voor wanneer een echte behandeling nodig is. Bij ons nemen patiënten vaak ook hun partner, zoon of dochter mee naar onze praktijk om hen te begeleiden. Nu zien we deze mensen als patiënt in onze stoel. Jonge kinderen maken bij ons dus spelenderwijs kennis met de tandarts. Een bezoek aan de tandarts ervaart niet iedereen als even plezierig. Het vertrouwen in een vakkundige en snelle behandeling maakt de keuze voor een prothese uiteindelijk eenvoudig. Een implantaat geeft u bovendien echt meer zekerheid. De implantaatgedragen prothese is binnen ons uitgebreide productenaanbod gegroeid tot het belangrijkste onderdeel. Uit ervaring blijkt dat onze patiënten zeer tevreden zijn over het draagcomfort van de implantaat gedragen prothese. Toine Klaassen is algemeen directeur en oprichter van Klaassen Mondzorg Totaal. Deze succesformule is in amper 12 jaar uitgegroeid tot markt leider in Zuidwest Nederland. "Er zijn tandartsen, implantologen en er zijn tandprothetici. leder zijn eigen 'vak. Bij ons werken deze samen onder één dak. Dit maakt het voor u een stuk gemakkelijker. Er wordt ook rekening gehouden met de individuele wensen van de patiënt. Klaassen Mondzorg .Totaal kent dankzij deze werkwijze en door de intensieve samenwerking van de verschillende disciplines geen tot korte wachtlijsten. We kunnen door de Mondzorg Totaalformule ook de beste kwaliteit waarborgen. We hebben niet voor niets het HKZ-kwaliteitskeurmerk mogen ontvangen. De zorgverzekeraars zijn blij met deze ontwikkeling. Want dankzij onze efficiënte werkwijze blijven de prijzen laag". Klaassen Mondzorg Totaal heeft in Tholen een team van 4 medewerkers voor u klaar staan. Er is in Tholen zelfs ruimte voor de aanname van nieuwe patiënten voor elk van de specialismen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 21