Eendrachtbode Familieberichten Arjeru Plaats uw familieadvertentie in de 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 juli 2011 Thijs Anthonie Ar ie/ PCeter Johanyie<y Qoed&fyebuures Joep Neeles ■6c CATHARINA VAN EENENNAAM MAATJE JACOBA VAN STEE MEVR. JOHANNA HENDRINA V.D. GRIEK-V.D. BOOGAARD JAN JOHANNES KIK DHR. JAN J. KIK CORRIE JANSEN-MOELIKER CATHARINA VAN TIGGELE-KAAT SARINA Jctap vcuwder Welles WAGEMAKER Grafmonumenten Beeldhouw- Etswerken - Snelle levertijden- Als jouw oogjes naar ons stralen, stroomt er liefde door ons heen. Deze liefde is oneindig, zoals jij is er maar één! Vol dankbaarheid en blijdschap ontvangen wij dit wonder van God 20 juli 2011 15.00 uur 3275 gram 48 cm zoon van Matthijs van Luijk Bianca Nieuwenhuijzen broertje van Twan, Elisha en Roos 4697 PA Sint-Annaland Weg van Kodde 4, tel. 0166-653622 Dankbaar en blij geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter en zusje frederüca/ H uuberdiAxa/ Lenco Wij noemen haar T&mmy Femmy is geboren op 21 juli 2011 om 10.10 u. en weegt 3860 gram. Arjan Dirmia den Braber Petronella, Justus, Fabian Eendrachtstraat 75 4675 CR Sint Philipsland AZcesuz, wij eten Beschuit met want wij hebben een dccLtei met piepkleine knuistjes Twee twee oortjes, een neusje, een mond, tien kLeiew teentjes, 7 pond eni<pec&uil geboren op 22 juli 2011 om 16.06 uur, weegt 3610 gram en is 52 cm lang Sander, Linda en Rowan Kot Wilhelminastraat 22 4675 BT Sint Philipsland De HEERE, die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoontje. We noemen hem Arie en Lizette Kersbergen- Andriesse Lilian (in liefdevolle herinnering) Scarpe Ee Laan 12 4694 EM Scherpenisse b OU^KcrfuA^Cnaz geven u er, mede namens onze ouders, kennis van dat wij vandaag 28 juli 2011 kerkelijk in het huwelijk hopen bevestigd te worden in de Baptisten gemeente teVolitsa door Ds. J. Sagan. Ons burgerlijk huwelijk is voltrokken op 7 juli 2011 in het stadhuis te Zhitomir in Oekraïne. Wilt u ons feliciteren, dan bent u van harte welkom op onze receptie die wij houden op D.V. 26 augustus van 20:00 - 23:00 uur in Gemeenschapscentrum Meulvliet, Zoekweg 8 te Tholen. Hoenderweg 25 4697 BE Sint-Annaland Kirova 8 12444 Vol itsa (Oekraïne) Ons toekomsig adres: Bierensstraat 9 4697 CG Sint-Annaland Op D.V. 29 juli 2011 zijn onze lieve ouders, opa en oma Lf^Neele^-Xcuvshoeh 45 jaar getrouwd. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Diane en Erik, Richard Nicole, jorian Madeion, Marcel, Elsbeth Wil ma, Arjan Danica, Lisanne Ron en Angelique, Iris, Daphne, Louise Sander en Adrianne, Marit, Finn 4675 BP Sint Philipsland, jul Mossel kreekstraat 44 2011 w Deze kleurenconsulente wordt 60 jaar 29 juli 2011 en vormt met deze klus opa al 40 jaar een paar 30 juli 2011 Wij feliciteren jullie van harte met dit dubbelfeest en wensen jullie nog veel mooie jaren samen toe. Henk en Ria,'joni, Maikel, janco Corné en Margon, Remco, Leonie Peter en Wil ma, Anna, julia, Maria Juli 2011 Als je minder wordt, en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, je niet meer bewust bent van liefde en pijn, dan zal eeuwige rust een verlossing zijn. Dankbaar voor alle mooie herinneringen is na een leven van liefde en zorg, rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en överoma weduwe van Jacob Moerland eerder weduwe van Gilles Jan Niemantsverdriet 2 augustus 1925 25 juli 2011 Plonie den Engelsman- Niemantsverdriet Chris den Engelsman Rianne en Daaf Martijn en Susan, Ryan Jannie Stoutjesdijk- Niemantsverdriet in liefdevolle herinnering Ko Stoutjesdijk Jolanda Bart Dinie Weggemans- Niemantsverdriet Ally Weggemans Adrie van der Ree in liefde volle herinnering Sander en Jessica Carola Jeannette Borst-Niemants- verdriet Arie Borst Dennis en Gerrian, Loïs Jeroen en Colinda Sandra en Pepijn Jens Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum De Schutse voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Familie den Engels- man-N iemantsverdriet, Buurtweg 4a, 4696 RV Stavenisse. De afscheidsdienst voor familie en belang stellenden zal gehouden worden D.V. vrij dag 29 juli om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Van der Lek de Clercqplein 2 te Sta- venisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Na de begrafenis is er gelégenheid de fami lie te condoleren in de kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Ik ben de Opstanding en het Leven; die in Mij gelooft zal leven. johannes II :25b Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder weduwe van Willem van der Vlies Geboren Overleden 30 juli 1920 24 juli 2011 Tholen Tholen Zeewolde: Xandra en Rob Tholen: Piet en Corry Tholen: Anton en Henny Tholen: Jan en Willy Klein- en achterkleinkinderen Tholen, Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: Familie P. van der Vlies Meanderlaan 17 4691 LJ Tholen De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 29 juli om 13.30 uur in het uitvaart centrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen, Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in het uitvaart centrum. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten en vermogens uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en de kleine oma sinds 6 november 1997 weduwe van noo-- "t lort - Geboren, Overleden, 19 juli 1925 27 juli 2011 Sint-Annaland: Janneke en Adrie Johan in liefdevolle herinne ring Sint-Maartensdijk: Ko en Adrie Klein- en achterklein kinderen Wij zijn het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum De Schutse dankbaar voor de liefdevolle verzorging aan onze moeder en oma gegeven. Correspondentieadres: Familie van de Griek, Bloemenlaan 110, 4695 HE Sint- Maartensdijk. De afscheidsdienst voor familie en belang stellenden zal gehouden worden zaterdag 30 juli om 10.15 uur in het rouwcentrum, F.M. Boogaardweg 1 7 te Sint-Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Anna land. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in voornoemd rouwcen trum. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze gelief de zus, schoonzus en tante Sint-Annaland: Jannetje Snoep- v.d. Boogaard Jan van Dijke Iza van Dijke-v.d. Boogaard neven en nichten Sint-Annaland, 27 juli 2011 Ik wil van God als van mijn Herder spreken. Onder zijn hoede zal mij niets ontbreken. Psalm 23 Na een moeilijk laatste levensjaar, waarin kracht in lichaam en geest afnam, is over leden mijn geliefde man, onze vader, opa en zwager echtgenoot van Neeltje Andrina Smits Geboren, 14 januari 1929 Zonnemaire Overleden, 26 juli 2011 Sint-Annaland Sint-Annaland: Neeltje Kik-Smits Oost-Souburg: Nellie en Jan jan And ré Sint-Annaland: Leen en Helma Wij spreken onze dank uit voor de liefde volle verzorging door het personeel en vrij willigers van zorgcentrum De Schutse, met name de afd. Meekrap en Vroonhof. F.M. Boogaardweg 30 4697 GZ Sint-Annaland De afscheidsdienst, welke geleid wordt door Ds. P. Zeedijk, zal gehouden worden zaterdag 30 juli om 13.30 uur in het rouw centrum, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-An naland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Anna land. Voor aanvang van de dienst is er gelegen heid tot afscheid nemen in voornoemd rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren. Geen bloemen Bedroefd geven wij kennis van het overlij den van onze zwager en oom Sint-Annaland: M. Smits-Potappel 's Heer Arendskerke: P. Labruyere-Hanne- wijk Stavenisse: J. Smits-Vroegop Sint-Annaland: Leen en Helma Neven en nichten Sint-Annaland, 26 juli 2011 Hartverwarmend was het dat zo velen ons tijdens haar ziekte en bij het afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het ge voel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap, liefde, bloemen en kaarten. Piet Jansen Henk en jeanet Els en An dries Corina en Noël Klein- en achterkleinkinderen Tholen, juli 2011 Uw belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder hebben ons diep getroffen. Wij zij u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Poortvliet, juli 2011 26-07-2008 26-07-2011 Er is een schakel die de dood niet kan verbreken Liefde en herinnering leven altijd voort El ly Tholen, juli 2011 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en attenties die wij mochten ontvangen na de geboorte van onze tweeling Arthur en Jciclwthaz Andries en Marieke de Boer-Andriesse Scherpenisse, juli 2011 Voor de vele kaarten en attenties die wij bij ons 40-jarig huwelijk hebben gekregen, wil len wij u hartelijk be danken. Kees en Annie Geuze Sint-Annaland, juli 2011 Onze lieve opa Gert wordt D.V. woensdag 3 augustus 80 jaar. Van harte gefeliciteerd. Veel liefs van de kleinkinderen. Jacqueline en Vincent Alexandra en Bart Stephanie en Maurice Monique Jennifer Justin Sint-Philipsland, juli 2011 Enorm verrast waren wij door zoveel kaar ten, telefoontjes en ca deautjes bij de geboor te van onze Vfeve-'en de warme belangstel ling tijdens en na de ziekenhuisopname van Amber. ledereen die aan ons heeft gedacht, heel erg bedankt daarvoor! Henk, Amber, Nout Vieve Sturris Tholen, juli 2011 Via deze weg wil ik iedereen hartelijk be danken voor de ve le kaarten, bloemen, fruit, telefoontjes, at tenties en bezoekjes die ik mocht ontvan gen tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis Amphia te Breda en bij mijn thuiskomst. Het medeleven voor, tijdens en na de ingrij pende operatie heeft ons erg goed gedaan. Ook namens mijn man en kinderen bedankt hiervoor. A.F. Potappel- van Bever en Stavenisse, juli 2011 Schoolstraat 41 ADRESWIIZIGING Dhr. M.M. Punt en Mevr. A.J. Punt- Hanse verhuizen op 29-07-2011 naar: Dalemhof 28 4691 ZC Tholen tel: 0166-672392 26 juli 1971 26 juli 2011 Van loopjongen naar hoofd verkoop binnendienst! Proficiat, met dit 40-jarig jubileum bij Pontmeyer Steenbergen! Liefs, Corry Adriënne en Bert Madeleine en William Sander Jonathan 4671 JG Dinteloord, juli 2011 Hamermolen 21 MARMER GRANIET BV v $2 in»* t- 4 "s 1 Eigen productie van uw monument naar elk gewenst ontwerp i- Jarenlange ervaring waarborgt kwaliteit en deskundig advies Wagemaker Marmer Graniet Pascal 6, 3241 MB Middelharnis 1:0187-489088 F: 0187-485088 E: info@corwagemaker.nl W: www.corwagemaker.nl Algemene Nederlandse Bond van Natuursteenbedrijven

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 4