Regen kan pret niet drukken op jaarlijks zomerkamp jongerenwerk Fijne vakantie en tot ziens! KÜ OPENBARE BEKENDMAKINGEN Donderdag 21 juli 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT GEMEENTENIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN GEMEENTE THOLEN WEEK29 gemeente Tholen IS5 cz www.tholen.nl 38 Thoolse kinderen logeren week in schoolbuitenhuis te Oosterhout Niet zwemmen h Voor uw dagverse boodschappen hoeft u uw dorp of buurt niet uit. Bij Spar kunt u dagelijks terecht voor kwaliteit, gemak en service. En we hebben een aantal mooie aanbiedingen voor het weekend, geldig van donderdag t/m zondag: Mijn bvurtf m.jn Spar- Pain d'Antan mout Hollandse trostomaten ROOS Vlüf Roosvicee vruchtensappen Spar verse worst of saucijzen Spar kokosmakronen of roomboter gevulde koeken 9 A Tholenderwijs GEMEENTEHUIS THOLEN: Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen Telefoon: 0166 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 66 76 67 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? Iedere werkdag geopend U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt Van 9.00 uur tot 12.30 uur: vrije inloop van 'een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis 0166 66 83 30: voor de burgemeester geopend, dienstverlening op afspraak 0166 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets'met (een lid van) de gemeenteraad wilt Avondopenstelling burgerzaken: bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: donderdag 18.00 20.00 uur 0166 66 83 50. WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT WABO Ingekomen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de vol gende aanvragen voor een omgevingsvergun ning hebben ontvangen: Stavenisse Spuihaven - het plaatsen van een damwand (ontvangen op 11 juli 2011). Tholen - Schelde-Rijnweg 94: het bouwen van een woning met garage (ontvangen op 11 juli 2011). Tholen - Mossellaan 14: het vernieuwen van de garage (ontvangen op 6 juli 2011). Sint Philipsland - Sluisweg 20: het vervan gen van een bestaande mestsilo (ontvan gen op 12 juli 2011). zage en hiertegen kan nog geen bezwaar ge maakt worden. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert iedere maandag in de even weken vanaf 9:30 uur in het gemeentehuis van Tholen. Op 25 juli 2011 vind er geen welstandscommissie ver gadering plaats in verband met de vakan tieperiode. De agenda ligt op de donderdag en vrijdag voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeentehuis. De behandeling van de aan dragen omgevingsvergunning is openbaar. De behandeling van de vooroverlegplannen is niet openbaar. Beschikkingen omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure De ingediende aanvragen liggen niet ter in- Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: Oud-Vossemeer - FD. Rooseveltstraat 6: het slopen van een schuur (verzonden op 8 juli 2011). Tholen - Oesterdam 23 en 29 - het bouwen van twee recreatiewoningen (verzonden op 11 juli 2011). Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking is verzon den aan de aanvrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres be vatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoonnummer 0166-668260. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling maakt, krachtens door burge meester en wethouders van die gemeente aan hem verleend mandaat, bekend dat met ingang van 22 juli 2011 op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht ter inzage ligt het ontwerp-bestem- mingsplan VesteTuin. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt geduren de zes weken ter inzage tijdens de openings uren in de openbare leesruimte van het ge meentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Het bestemmingsplan heeft tot doel detail handel, dienstverlening en wonen mogelijk te maken op het perceel Wattstraat 1 te Tho len. Het bestemmingsplan bestaat uit een planverbeelding, regels en gaat vergezeld van een toelichting. Vanaf 1 januari 2010 is het digitale bestemmingsplan het rechtsgel dige bestemmingsplan. U kunt het digitale bestemmingsplan VesteTuin bekijken op www.ruimtelijkeplannen.nl. U kunt er ook voor kiezen om de papieren versie van het ontwerpbestemmingsplan in te zien. Deze versie ligt, inclusief bijlagen, gedurende bovengenoemde periode op werkdagen ter inzage op het gemeentehuis Hof van Tho len 2 te Tholen. Het ontwerp is in pdf for maat, inclusief bijlagen, ook te zien op de gemeentelijke website: www.tholen.nl. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn zienswijze over het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad van Tholen, Hof van Tholen 2 te 4691 DZ Tholen. Op dit bestem mingsplan is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Voor inlichtingen over een en ander of voor het maken van een afspraak omtrent het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u tijdens kantooruren bellen naar de de heer ing. R Quist van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoonnummer 0166-668235. Wie met het jeugd- en jongerenwerk van de gemeente Tholen mee op kamp gaat, hoeft zich niet te vervelen, ook al zit het weer niet mee. Dat is de afgelopen week maar weer eens gebleken. Van maandag tot en met zaterdag hebben 22 kinderen en 16 tieners het jaarlijkse zomerkamp, genaamd Let's move around, bijgewoond. Dat werd deze keer gehouden in het Schiedams schoolbuitenhuis in Oosterhout. 4 Ingrid De deelnemers aan jongerenwerk van de van circusartiesten in en het tiener- en kinderkamp van het jeugd- gemeente Tholen hebben tijdens het kamp les gehad onder andere koorddansen. Jongerenwerkers Ingrid Bras en Ties Reitsma werden bijgestaan dóór 13 vrij willigers, waaronder twee jongerenraads- leden en ook oud-jongerenraadsleden. Al bij aankomst was er actie, want na het uit pakken van de spullen en inrichten van de slaapzalen, was er voor beide groepen een kennismakingsspel. Na het eten hielpen de tieners, verkleed als clown, mee met de minidropping van de kinderen. De jongste groep kon daarna naar bed, maar voor de tieners stond er nog een spel op het programma: overvallers van een casino moesten in het bos een bankbiljet,naar een kluis proberen te bren gen zonder gepakt te worden door de met zaklampen schijnende politieagenten. De volgende morgen gingen beide groepen boogschieten. De tieners gingen daarna fietsen over mulle en bochtige paden door het bos en de kinderen hadden een survi- valparcours. Er is ook met verf gespat voor de activiteit Mondriaan de luxe, waarbij el ke deelnemer zijn creativiteit op een doek kon uiten, 's Avonds was er een disco. Er stond op donderdag zwemmen in de buitenlucht op het programma, maar van-. wege het winderige en natte weer werd ge kozen voor wat anders. Dat werd een tv- avond, waarbij de deelnemers zelf voor filmpjes zorgden. De tieners maakten een spelshow, reclamespotjes voor tussendoor en een talkshow. De kinderen kregen als opdracht om per groep een film in elkaar te zetten en op te nemen. Er kwamen uitein delijk vier films uit: een sprookjesfilm, een griezelfilm, een documentaire over het kamphuis en een kinderkampjeugdjour naal. Er waren daarnaast nog meer activiteiten, zoals een telefoonspel, waarbij er opdrach ten via de telefoon werden gegeven, maar het hoogtepunt was een tweedaagse trai ning van een circus. Alle deelnemers slo ten op zaterdag namelijk het kamp af met een circusvoorstelling. Ze leerden daar voor onder andere koorddansen, bewegen PP££fl,b4len fietsen °P een eenwieler. Zestien tieners en 22 kinderen zijn mee naar Oosterhout gegaan. 400 gram per 500 gram ll alle varianten pak 1,5 liter of 6-pack Bijv Roosvicee rood fruit 50/50 pak 1500 ml voordeelverpakking 1 kilo pak 200/300 gram Aanbiedingen zijn geldig van donderdag t/m zondag (21 t/m 24 juli 2011), zolang de voorraad strekt. Wijzigingen en prijs-, afbeelding-, druk- en zetfouten voorbehouden. Niet alle aanbiedingen in elke Spar verkrijgbaar. Vind de Spar in uw buurt op www.spar.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 9