Eendrachtbode Familieberich ten werijdeKort YARDEH& VISSER www.dekortnatuursteen.nl 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 juli 2011 J01 JACOBA ROUKEMA-KLIPPEL Leendert Cornelis Jacob Potappel Leen Adriana Jacoba Potappel - Wesdorp LIEVE OPA CORNELIS VAN DER KLOOSTER CORNELIS VAN DER KLOOSTER CORNELIS V.D. KLOOSTER Kees Plaats uw familieadvertentie in de GILLES DE KOK EUGIENJA STEFANJA VAN DEN BERGE-DABROWSKA GERRIT JAN VAN DER WART 0166-60 26 22 Groot is het wonder, zo lief en klein Dankbaar zijn wij dat jij ons kindje mag zijn Teiurf&WiUielwióna/ Jasmijn/ Geboren op 6 juli 2011 13.07 2450 gram Huib, Marieke en Jarno Leunis Molenweg 27 4698 AVV Oud-Vossemeer Wij zijn ontzettend dankbaar en blij met de geboorte van onze dochter en zusje JCU/A tana/ Sophia^ We noemen haar is geboren op 18 juli 2011 om 02.20 uur, weegt 2760 gram en is 50 cm lang. Antoine en Ingrid Verdonk Tammy, Gail, Julie en Sem Dorsvloer 7, 4691 DL Tholen Tel. 0166 604707 Het lag op ons pad dat wij elkaar tegen kwamen. Vanaf toen beleefden we alles samen. Onze liefde werd heel intens. Sindsdien hebben wij nog maar I wens: Elkaar het ja-woord geven en samen verder leven! Op D.V. vrijdag 22 juli trouwen wij, JaccrVL&mel Eïjcc depetjter Om 12.30 uur staan wij in het gemeen tehuis van Tholen hand in hand, voor de ambtenaar van de burgerlijke stand. Daarna zullen wij naar de Rehoboth kerk te Sint-Maartensdijk gaan, en hopen daar om 14.30 uur voor in de kerk te staan. Ons adres wordt: Koningin Julianastraat 18 4695 BH Sint-Maartensdijk Op woensdag 27 juli 2011 zijn onze lieve (o)pa en (o)ma Cor ewAcugje/ Vrovgop -vcvkv 'tHof 50 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. Ineke en Berry Anne en Niek furian Christian en Ellen jorick Esmee (in liefdevolle herinnering) Menno Johan 4697 CT Sint-Annaland, juli 2011 Kerkeblokstraat 20 Lieve opa/ ew oma/ Stoutje^dXjks Hartelijk gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijk. Esra Rosan Tirsa Yaël Sijmen Beer Timme 4695 ET Sint-Maartensdijk, 27 juli 2011 H. Dunantstraat 1 wmP 26-7-2008 26-7-2011 In liefdevolle herinnering SARINA Een lege plek. Een groot gemis Dit zal zo blijven, heel m'n leven. Ik zal altijd om je blijven geven. Liefs Anja Stavenisse, juli 2011 Heere! Gij doorgrondt en kent mij Gij weet mijn zitten en mijn opstaan; Gij verstaat van verre mijn gedachten Gij omringt mijn gaan en mijn liggen; en Gij zijt al mijn wegen gewend Ps. 139: 1,2 en 3 Na een leven vol zorg voor anderen is zacht en vredig, in de Heere ontslapen, onze lieve moeder en oma weduwe van Duije Roukema Geboren 28 september 1927 Overleden 16 juli 2011 Henk en Corrie Duije Marian Larissa, Marlou jacquelien en Ferry Kelly, Lynn, Bo Corrie in liefdevolle herinnering Diana en Martin Ariëlla en Ramön, Celesta, Myrthe Jacobien en Leo Cherise, Marvin Leendert en Annika Daisy, Sacha Janneke en Merien Judith en Gert-Jan Luuk, Daan Petra en René Maris Tholen, Zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: Familie Bazen-Rou- kema, Ten Ankerweg 70, 4691 GX Tholen De rouwdienst is gehouden woensdag 20 juli om 13.15 uur in het uitvaartcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats al daar. Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Stavenisse Brasschaat (B) 11 december 1929 17 juli 2011 Essen (B): A.J. Potappel - Wesdorp Tholen: Ineke de Rijke - Potappel Kees de Rijke Angela en Patrick Edwin Carolien Willemstad: John Potappel Miijam Polderman Halsteren: Janine Donders - Potappel Willem-Jan Donders Wouter Niels Kuiperstraat 18 2910 Essen, België Gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum van Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen op donderdag 21 juli van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 22 juli om 11.00 uur in crematorium "Zoomstede", Mastcndrcef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering wij zullen je missen. Angela, Edwin en Carolien Wouter en Niels Altijd voor ons werkend Altijd voor ons zorgend Zo was mijn geliefde man, onze vader en opa Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van Elizabeth van der Klooster-Heijboer Sint-Annaland, 26 februari 1925 Bergen op Zoom, 18 juli 2011 'drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver' Betsy van der Klooster Martin en Dina Marinda Oscar Peter en Simone Nando Vandra Marian en Walter Quinta f Levi Den nis Vicky Jos en Yvonne An en Hans- Susie Remy René Ilse Weststraat 33 4697 GA Sint-Annaland De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 23 juli om 13.30 uur in het ver enigingsgebouw van de Gereformeerde Ge meente, Weststraat 25 te Sint-Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de F.M. Boogaardweg te Sint-Annaland. H* Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te stu ren, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig be schouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze gelief de broer, zwager en oom Sint-Annaland: J. v.d. Klooster-van Eenen- naam J. v.d. Klooster-Goedege- butire J. Aarnoudse-v.d. Klooster neven en nichten Sint-Annaland, 18 juli 2011 Tholen, juli 2011 Met droefheid delen wij u mede dat, na een tijd van zorg en moeite, de Heere van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde zwa ger en oom in de leeftijd van 86 jaar. J. Heijboer (in herinnering) J. Heijboer-Gunter G.A. Heijboer C.N. Heijboer-Bolier A.A. Saarloos-Heijboer M. Saarloos Neven en nichten Sint-Annaland, 18 juli 2011 Na een zorgzaam leven heeft mijn vrouw, onze moeder en oma afscheid genomen van 'haar al- lerliefsten' Qf(oendvtJla /jord/ioo m echtgenote van Alfonsius Gerhardus Johannes Leemreijze Rijswijk 7 september 1922 t Tholen 17 juli 2011 Tholen: Alfons Leemreijze Sint-Annaland: Raymond en Isa Leemreijze Poortvliet: Ad en Willeke Leemreijze Tholen: Fons Leemreijze Tholen: Jos en Maja Leemreijze Tholen: Anjo van de Klundert Martin de Jager Bergen op Zoom: Miriam Leemreijze Bert van der Linden Klein-en achterklein- kinderen Correspondentieadres: Familie Leemreijze, Ten Ankerweg 80,4691 GZTholen De uitvaartdienst zal gehouden worden heden donderdag 21 juli om 14.00 uur in O.L. Vrouw He- melvaartkerk, Markt 22,4691 BX Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.-K. Begraafplaats, Hertenkamp te Tholen. Na de uitvaart is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Eetcafé Hart van Tholen, Markt 11 4691 BX Tholen. Geboren 18 juni 1933 Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil. Intens verdrietig, maar dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, is na een dappe re, moedige strijd van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en trotse opa - echtgenoot van Cornelia Jacoba de Kok-Potter Overleden 19 juli 2011 C.J. de Kok-Potter Wilma en Louis Peter en Anneke jeroen jelles er Annemarie Vliethof 29 4691 HA Tholen De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 23 juli om 11.00 uur in het uitvaart centrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegen heid tot afscheid nemen. Na de begrafenis kunt u de familie persoon lijk condoleren in het uitvaartcentrum. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze tante betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie van Dijke Tholen, juli 2011 De overweldigende belangstelling en deel neming die u ons heeft betoond na het over lijden van mijn geliefde man, onze vader en opa hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun die ons dit heeft ge geven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hier mede onze oprechte dank. Mw. K.P. van der Wart-v.d. Marei Kinderen, klein- en achter kleinkinderen Tholen, juli 2011 ADRESWIIZIGING Lieve mensen van Sint Philipsland, We willen iedereen vriendelijk bedanken voor de goede en fijne tijd die we in Sint Philipsland mochten hebben. De vele con tacten zullen we missen. Maar we bewaren deze jaren als een mooie herinnering. Het ga u/jullie goed. Gods zegen toegewenst. Derk-Jan, Karin, Emma en Lisa Vorstelman Seringestraat 14 4431 DZ's Gravenpolder 0113-603792 Via deze weg wil ik iedereen bedanken voor de vele kaarten die ik mocht ontvan gen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Het was hartverwarmend toen ik bij mijn thuiskomst de vele kaarten, bloemen en at tenties mocht ontvangen. Namens mijzelf en ons gezin allen hartelijk dank hiervoor, het heeft ons goed gedaan. Mardiolien Vroegop Sint Philipsland, juli 2011 FUUFTUG Tis dur nog zekur nie an te zien Wan ze zietur nog uut as un lekkur dieng Wuh ouwuh van juh Denice en Linsey Sint-Annaland, 21 juli 2011 Hieper de piep hoera oma Liesbeth 50 jaar xxx van Iwan en Laurah Elize en Hendrik Lieke en Judith Tholen, 19 juli 2011 Wij feliciteren Nettie graag, met haar 50e verjaardag vandaag. Van ons allen een dikke kus, voor onze lieve zus. Sint-Annaland, juli 2011 Voor de belangstel ling in de vorm van de vele kaarten, bloemen, geld, cadeaus en tele foontjes die wij bij de herdenking van ons 50-jarig huwelijk van u mochten ontvangen willen wij u allen har telijk bedanken. Het was hartverwar mend. Jan en Janny Kempeneers Sint Philipsland, juli 2011 Uitvaartzorg De Schelde Voor persoonlijke begeleiding en een waardige, respectvolle uitvaart 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Yarden& Visser Uitvaartzorg De Schelde Oesterstraat 41 4691 KV Tholen www.yarden-visser.nl Grafmonumenten, Urnmonumenten, Urnen Graf decoratie, Vazen, Lantaarns, Porseleinen foto's Zonder bemiddeling tussenpersoon, altijd voordeliger! Bijna 80 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Uw persoonlijke wens staat bij ons centraal. Bezoek onze showroom uitvaartwinkel en showtuin. Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Tel. 0164-23 41 09 Fax 0164-24 51 00

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 4