ONDERZOEK MEER DAN ALLEEN UW ZICHT NETVLIESSCREENING! 0 Laminaat Gratis gelegd! ÉÉT Openings Actie! POORTlinÊT r v Kom snel naar de vernieuwde afdeling Crea Home Fashion! SIGNALEER VROEGTIJDIG NETVLIESAFWIJKINGEN MET DE GRATIS NETVLIESSCREENING BIJ SPECSAVERS Leverbaar in vele trendy kleuren. V Vanaf ongeveer 45 jaar komen bepaalde oogziektes vaker voor. Deze kunnen vaak ongemerkt ontstaan en tegen de tijd dat de eerste symptomen merkbaar worden is het proces vaak al even aan de gang. Met de preventieve netvliesscreening van Specsavers kunnen mogelijke netvliesafwijkingen vroegtijdig worden gesignaleerd en maatregelen worden genomen. Het is een extra controle van de gezondheid van uw ogen waarbij met een netvliescamera foto's worden gemaakt van de binnenkant van uw oog, het netvlies. De foto's worden altijd beoordeeld door optometristen en oogartsen. VRAAG HET DE EXPERT... Op vertoon van deze voucher kunt u gratis een compleet oogonderzoek inclusief preventieve netvliesscreening laten uitvoeren met V groef voor zwaargebruik wonen geschikt voor vloerverwarming De kwaliteiten balterio en v master laminaat. per rrY Openingstijden Paasdijkweg 33 Poortvliet infolijn 0166619100 POORTVLIET (advertorial) Wat is preventieve netvliesscreening? Met preventieve netvliesscreening maken we een foto van het netvlies (de binnen kant van het oog waar beelden op binnen komen en worden doorgestuurd naar de hersenen) en de aderen in het oog. Zo kun nen we bepaalde aandoeningen ontdek ken. zoals netvliesafwijkingen ten gevolge van suikerziekte, hoge oogdruk of netvlies- slijtage. Wanneer deze afwijkingen op tijd gesignaleerd worden is het mogelijk dat een behandeling van de oogarts of oogchirurg misschien de aandoening kan verhelpen of verdere verslechtering kan voorkomen. Hoe werkt het? Als onderdeel van het uitgebreide oogon derzoek in de Specsavers winkel wordt'met een speciale camera van ieder oog één net vliesfoto gemaakt. Wanneer we de foto's maken, ziet u een flits in de ogen, net als bij het maken van een gewone foto. Dit is pijnloos en geheel onschadelijk. Het is niet nodig de ogen te druppelen en u kunt direct weer goed zien. De netvliesfoto's worden vervolgens, samen met de overige resul taten van het oogonderzoek, beoordeeld door oogartsen en optometristen van Best Eye Care. Na maximaal een week krijgt u de uitslag van de beoordeling van uw foto's. Indien na zorgvuldige beoordeling blijkt dat verder onderzoek van uw ogen raad zaam is, ontvangt u hierover een brief met verdere informatie en zult u tevens een verwijsbrief ontvangen waarmee u een afspraak kunt maken bij uw oogarts. Best Eye Care Best Eye Care is een zorginstelling die gespecialiseerd is in oogzorg en met name netvliesscreening. Deze organisatie verzorgt voor Specsavers de beoordeling van de foto's, eventuele verwijzing en klantenservice. Best Eye Care werkt met gekwalificeerde optometristen en oogartsen en heeft een netwerk van academisch geschoolde oogartsen en oogklinieken waarnaar doorverwezen kan worden. Specsavers ontvangt geen inhoudelijke uitslag van de beoordeling van de gemaakte netvliesfoto's. GRATIS UW VESTIGING! Specsavers Bergen op Zoom Wouwsestraat 23a (naast WE) 0164 263 337 *l voucher per persoon. De netvliesfoto's worden beoordeeld door optometristen en oogartsen van de onderneming BestEye Care en zijn een momentopname van de gezondheid van uw ogen waaraan geen garanties kunnen worden gekoppeld. 2011 Specsavers Optical Group. All rights reserved. Drs. R. Zandbergen Best Eye Care Oogarts Drs. R. Zandbergen, een van de oprichters van Best Eye Care is een van de meest ervaren oogartsen in Nederland. Zandber gen wordt daarnaast gezien als een voor aanstaande refractiechirurg in Nederland. Zandbergen beschikt over een uitgebreid netwerk van oogspecialisten. Zandbergen: "Preventieve netvliesscreening ligt mij al jaren aan het hart en ik ben hier ontzet tend gepassioneerd over. Het oog is een van de weinige plekken in het menselijk lichaam waar je zonder te snijden als het ware in het lichaam kan kijken. Op deze manier kunnen dus vrij eenvoudig netvlies afwijkingen vroegtijdig gesignaleerd worden. Daarnaast is deze service laag drempelig: mensen hoeven niet naar een ziekenhuis te gaan, maar kunnen in hun eigen winkelstraat een netvliesfoto laten maken." Wie komen er in aanmerking voor preventieve netvliesscreening? In principe komt iedereen in aanmerking voor deze service, maar omdat de oogaf wijkingen waar op gecontroleerd wordt veel vaker voorkomen op latere leeftijd adviseren we met name mensen vanaf 45 jaar om deze screening te laten doen. -w-V8 V al frrr. Mooi wonen is een kwestie van smaak, niet van geid. Met een beetje fantasie en een paar goed gekozen basiselementen bereikt u meer dan u denkt. Onze binnenhuisadviseurs laten u zien wat u kunt doen op het gebied van vloer of raamdecoratie. Wat zijn de nieuwste trends, wat is voor uw huis en budget de juiste keuze, wij geven u graag een uitgebreid advies. De keuze is groot, want Crea Home Fashion biedt u het meeste uitgebreide assortiment van de regio. Dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 17.30 uur Vrijdag (koopavond) van 10.00 tot 21.00 uur Zaterdag 8van 9.30 tot 17.00 uur Zondag en maandag 4 gesloten ujootAoouWö-Cc^ tUJ Vanuit Tholen Bij aankomst in Poortvliet, Ie rotonde rechts en de weg volgen. Woonboulevard Poortvliet vindt u na 500 meter aan uw linkerhand. Vanuit Andere richtingen Aangekomen in Poortvliet volgt u de aanduidingen Bedrijventerrein". Vi Middelburg Vlrssmgen Ten 9 Antwerpen _QJ 4—> s O O CL ~g 03 QJ Z5 O _Q C O O

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 16