PERSONEEL Bert Eskes OESTER SORTEERDER 50-PLUSSERS %x* VERKOOP MEDEWERKERS M/V 4 i Oud-inwoner Nelisse schietkampioen van Thoolse wildbeheereenheid pilem week DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN 11=4=11 tri Al ruim 30 jaar uw betrouwbare partner! Anthonie Verwijs Duurzame verlichting Schelde-Rijnkanaal Belisol verdubbelt uw vakantiegeld VIS Volle punten voor duo vader en zoon Bijnagte va ka nti e k ra c hte n Ben van der Heiden Wm t/m 9 juli EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 30 juni 2011 HANDEL LABRUJÈRE STAALBOUW BV Herhaalde oproep Ervaren constructiebankwerkers Leerling machinaal verspanen (Conventioneel/CNC) Onderhoudsmonteurs (zowel leerling als all-round) LABRUJÈRE STAALBOUW BV Chef werkplaats Staalbouw Erwin Nelisse, voorheen woonachtig in Sint-Maartensdijk en nu in Rockanje, heeft vrijdag de jaarlijkse schietwedstrijd van de wildbeheereenheid Tholen/Sint-Philipsland gewonnen. Het lid schreef met 260 punten de A-klasse op zijn naam en was in 2005 ook al een keer afdelingskampioen. Attractie M/V Uitslagen M/V IMPORT/EXPORT OESTERS Het is weer tijd voor Oosterschelde Kreeft Zien 6 Horen in Tholen Op 1 en 2 juli BEN VAN DER HEIDEN zien horen O* Nobelweg 2-24, Goes (bij de Zeelandhallen). Tel. 01 13-211.81 1 www.belisolgoes.nl BELISOL 30 4AAB geopend: ma.-vr.: 09.00-17.30 uur za.: 09.00-15.00 uur PRODUCTEN BELISOL Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 Jaar garantie 100% financiering mogelijk 8 Vanuit onze moderne verkoopwagen bedienen wij onze klanten op verschillende standplaatsen in West Brabant en Tholen. Dit doen wij met een jong, enthousiast en gemotiveerd team. - Fulltime en parttime - Ervaring met bereiden van vis - Ervaring met schoonmaken van vis - Leeftijd vanaf 17 jaar Uw reactie zien wij graag tegemoet. Schriftelijk naar: Vishandel Bert Eskes 4691 SG THOLEN 06-51481230 na 18 00 uur bert@vishandelberteskes.nl 'Meesters in staal' Staalconstructiewerk Knip-, zet- en laswerk in staal RVS en aluminium Werktuigbouwkundig onderhoud Machinale bewerkingen Ampèreweg4 4338 IT Middelburg Telefoon 0118-623651 Website: wwwJabrujerestaalbouw.nl E-mail: info@labrujerestaalbouw.nl Ondanks het feit dat wij 3 nieuwe werknemers hebben kunnen verwelkomen zijn wij nog steeds op zoek naar gemotiveerd personeel. Door een gestage groei in de Staalbouwsector en sector Wertuigbouwkundig onderhoud, maar ook door het feit dat enkele werknemers op termijn ons gaan verlaten, door o.a het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd, hebben wij op korte termijn plaats voor; De grote diversiteit van werkzaamheden in onze afdeling Staalbouw maakt bovengenoemde vacature zeer interessant voor veelzijdige vakmensen. Voor deze baan is dan ook kennis, ervaring en inzet van groot belang. Wil je echt het vak leren, dan heb je nu de kans. Door de grote veelzijdigheid van onze Staalbouw en de vele facetten van de het werk kun je uitgroeien tot een allround vakman. Als erkend leerbedrijf kun je ook een Beroeps Begeleidende Leerweg volgen, en als je al bezig bent vervolgen. De werkzaamheden houden voornamelijk in het hydraulisch en mechanisch onderhouden van de werktuigbouwkundige installaties bij Rijkswaterstaat zoals bruggen, sluizen enz, maar ook het uitvoeren van inspecties en de verslaglegging daarvan. Kortom een veelzijdige en uitdagende baan. Wij bieden een aantrekkelijke, afwisselende, uitdagende baan binnen een dynamisch bedrijf, dat inzet en prestatie weet te waarderen, middels een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, maar waar het door de onderlinge samenwerking van alle betrokken mensen op ieder niveau ook gewoon prettig werken is. Uw schriftelijke sollicitatie graag per post of mail binnen 7 dagen aan bovenstaand adres t.a.v. Adrie van Gurp of Jan de Nood. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. :l 'Meesters in staal' Staalconstructiewerk Knip-, zet- en laswerk in staal RVS en aluminium Werktuigbouwkundig onderhoud Machinale bewerkingen Ampèreweg 4 4338 PT Middelburg Website: www Jabrujerestaalbouw.nl Telefoon 0118-623651 E-mail: info@labrujerestaalbouw.nl Door een gestage groei in de Staalbouwsector, maar ook door het feit dat er steeds hogere en meer eisen worden gesteld aan de kwaliteit van zowel de uitvoering als de bijbehorende documentatie van de werkzaamheden, gaan wij onze organisatie toekomstgericht aanpassen. Gezien bovenstaande hebben wij plaats voor: Functie eisen: Minimaal MBO niveau. Ervaring in de staalbouwsector. Kennis op het gebied van Tekeninglezen, Lasmethodes en Materiaalsoorten. Goede communicatieve vaardigheden. Leidinggevende en motiverende capaciteiten. Geen 8 tot 5 mentaliteit. Bovengenoemde functie wordt een spilfunctie die zorgt voor een goede communicatieve verbinding tussen het bedrijfsbureau en de werkvloer. Je dagelijkse werkzaamheden zullen dan ook bestaan uit het leiding geven aan en motiveren van de mensen op de werkvloer, bewaken van de kwaliteit van het uit te voeren werk en overleg bedrijfsbureau mbt de uit te voeren werkzaamheden en planning. Kortom, we zoeken een man die van wanten weet, de juiste toon weet te vinden op de werk vloer en op die manier een prettige en vruchtbare werksfeer weet te creëren. Voel je hier wat voor en denk jij dat je de juiste man bent voor ons bedrijf Solliciteer dan Wij bieden een aantrekkelijke, afwisselende, uitdagende baan binnen een dynamisch bedrijf, dat inzet en prestatie weet te waarderen, middels een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, maar waar het door de onderlinge samenwerking van alle betrokken mensen op ieder niveau ook gewoon prettig werken is. En als je de juiste man bent is direct een vast contract ook geen probleem. Uw schriftelijke sollicitatie graag per post of mail aan bovenstaand adres, t.a.v. Adrie van Gurp of Jan de Nood. De wedstrijd is verschoten op de klei- duivenbaan in Rilland, naast het golfter rein. De wildbeheereenheid kon 63 deelnemers inschrijven voor de wed strijd met open deelname. Vooral de vrije schutters kwamen uit de wijde om trek: Werkendam, Zuidland en België. Als terugkerend aardigheidje was er (op aandringen van de leden) een duobaan opgesteld. Daarbij krijgen twee schut ters 25 kleiduiven te schieten die door elkaar vliegen. Ze moeten die zien te ra ken, waarbij ze elkaar mogen helpen als ze een schot over hebben. Er werd veel vuldig gebruik gemaakt van deze attrac tie. Drie duo's haalden de volle 25 pun ten (volle kaart) en in de barrage won het duo vader Leen en zoon Jan Willem Bijnagte uit Scherpenisse. De wedstrijd bestond uit een apart jachtparcours over 25 duiven. Een raak doublet (twee kleiduiven tegelijk) werd beloond met 25 punten zodat de totaal te behalen punten 275 waren. Bij de le den lukte het net niet om die score te ha len. bij de vrije deelnemers was Kees Vlot uit Werkendam degene die fout- Per september Periode of uren in overleg. Tevens komen wij graag in contact met loos het parcours doorliep. Bij de B-klasse van de leden van de wildbeheereenheid won Theo van Vos sen uit Stavenisse met 200 punten. De B-klasse vrije schutters werd gewonnen door Ad Driedijk uit Colijnsplaat met 215 punten. A-klasse leden WBE: 1Erwin Nelis- sen, Rockanje 265 p.; 2. Bart Quist, St. Philipsland 255 p.; 3. Rini Scherpenis se, St. Annaland 250 4. Peter op den Brouw, St. Maartensdijk 250 p. 5. Rein Reijngoudt, St. Philipsland 240 p. 6. Patrick Poot, Scherpenisse 230 p.; 7. Peter Quist, St. Philipsland 230 p.; 8. Leen Potappel, Stavenisse 230 p.; 9,. Rien Kooijman. St. Annaland 230 p.; 10. Leen Bijnagte, Scherpenisse 230 p.; 11Joost Kunst, St. Philipsland 225 p.; 12. Jan Bolier. Scherpenisse 220 p.; 13. Jan Willem Bijnagte, Scherpenisse 220 p.; 14. Jan van Kapel, Oud-Vossemeer 215 p.; 15. Han de Vos, Stavenisse 210 P- B-klasse leden WBE: 1Theo van Vos sen, Stavenisse 200 p.; 2. Theo Bosters, Nieuw-Vossemeer 195 p.; 3. Debora van Kapel, Oud-Vos- smeer 195 p.; 4. Jan Poot. Scherpenisse 190 p.; 5. Mario Har- tog, Scherpenisse 185 p.; 6. Kees Bazen, Tholen 185 p.; 7. Ma rien Poot, Scherpenis se 180 p.; 8. Marcel Kooijman, St. Anna land 180 p.; 9. Rien Quist, St. Philipsland 175 p.; 10. Koos van Sittert, Nieuw-Vosse- meer 170 p.; 11. Jaap Goedegebuure, St. Annaland 170 p.; 12. Adri Elenbaas, Stave- die in overleg enkele uren, halve of hele dagen per week willen werken. Voor inlichtingen/aanmelden kunt u bellen 06 - 53 35 06 30 Oostdijk 55,4675 RE Sint Philipsland Vader Leen (links) en zoon Jan Willem Bijnagte in actie bij de duo's, een rubriek die ze hebben gewonnen. nisse 160 p.; 13. Henri Hendriks, Be- rendrecht 155 p.; 14. Wilma de Graaf, Scherpenisse 150 p.; 15. Leen Berre- voets, Tholen 140 p.; 16. Arné van Vos sen, Tholen 70 p. A-klasse, vrije schutters (Thoolse deelnemers): 8. Laurens Ligtendag, St. Philipsland 235 p.; 14. Jan de Vos, Sta venisse 225 p.; 16. Jaap Walpot. St. Phi lipsland 220 p. B-klasse vrije schutters: 11Armando Hartog, St. Annaland, 165 p.; 13. Leen- dert Bijnagte. Scherpenisse 125 p. Duobaan: A-klasse, full-score: 1. Jan Willem Bijnagte en Leen Bijnagte; 2. Erwin Nelisse en Bart Ouist; 3. Peter op den Brouw en Leen Bijnagte. B-klasse, 22 treffers: 1Sjaak van der Maas en Corné de Rijder; 2. Leen Po tappel en Jan de Vos; 3. Jaap Walpot en Rini Scherpenisse. Rijkswaterstaat gaat vanaf 1 juli tussen de 600 en 700 vaste navigatielichten duurzaam maken, door ze te vervangen door energiezuinige en onderhoudsvriendelijke ledlampen in com binatie met zonnepanelen. Hiermee kan. vanaf eind 2014 op circa de helft van de onderhoudskosten worden bespaard. Bo vendien zorgen de lichten voor minder C02-uitstoot en zijn ze beter zichtbaar voor vaarweggebruikers. De verlichting langs het Schelde-Rijnkaijaal bij Tholen is al duurzaam. Het duurzaam maken van vuurtorens en van sommige lichtenlij- nen en havenlichten wordt nog niet meegenomen, omdat de technologie voor deze grote lichten op dit moment nog niet voorhanden is. U kunt al van een Kreeftenmenu genieten vanaf 35.00 p.p. Mocht u zin hebben gekregen in Kreeft adviseren wij om te reserveren. Tevens zoeken we die drie aaneengesloten weken kunnen werken. Wanneer dit aanspreekt mail dan Restaurant Buutengaets Sint Annaland Buutengaets @wxs.nl of bel naar 0166 652634 Voor iedere gelegenheid een bijpassende bril? Met een eenvoudige handeling heeft u de veren verwisseld en krijgt u een heel andere bril. De wisselbare veren zijn bijzonder van kleur en design en zijn dan ook naar uw wens te verkrijgen. is de gehele collectie Dilem monturen en een diversiteit aan veren in onze omgebouwde Dilemshop te zien. Als u in de actieperiode een nieuwe Dilembril koopt krijgt u in plaats van 1 paar veren, 2 paar veren extra bij uw montuur. Op 1 paar losse veren krijgt u bovendien 20,- korting. Voor meer informatie kunt u kijken op: www.benvdheideri.nl Tholen Markt 8-10 t: 0166-604947 tholen@benvdheiden.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 8