c: Millennium Gemeente THOLEN Nieuwe bedrijven Misdrijf nog gesprek van de dag GEMEENTE NIEUWS VERGADERINGEN RAADSCOMMISSIES OPENBARE BEKENDMAKINGEN Donderdag 16 juni 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT GEMEENTE THOLEN 9 WEEK24 gemeente Tholen o> OPROEP AANVRAGEN SUBSIDIE MILLENNIUMDOELEN 2015 GESCHEIDEN INZAMELEN BELANGRIJK MEER INFORMATIE: MELDPUNT GEMEENTE 0166-667667 WWW.THOLEN.NL Tholen Oud-Vossemeer STARTEND ONDERNEMER? Bel (0166)-61 25 09 voor een verzekeringsadvies op maat! Sint-Annaland Stavenisse Sint-Maartensdijk Scherpenisse Poortvliet Sint Philipsland Tholenderwijs GEMEENTEHUIS THOLE Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen Telefoon: 0166 - 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 66 76 67 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Iedere werkdag geopend Van 9.00 uur tot 12.30 uur: vrije inloop van 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: donderdag 18.00 20.00 uur BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 0166 - 66 83 30: voor de burgemeester 0166 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets met (een lid van) de gemeenteraad wilt bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: 0166 - 66 83 50. De gemeente Tholen is een Millenniumgemeente. Millenniumgemeenten spannen zich in om de extreme armoede in de wereld te verminderen. De ge meente Tholen verstrekt daartoe financiële bijdragen aan projecten/initiatie ven die één of meerdere millenniumdoelen nastreven. U kunt tot 1 september 2011 een millenniumaanvraag in dienen bij de gemeente Tholen. Oproep Heeft u een idee, project of activiteit waarvan u denkt dat dit voor een millenni umsubsidie in aanmerking komt? Laat ons dit dan weten en stuur een beschrij ving van uw plan naar ons toe. Misschien kunnen wij dan een bijdrage leveren. Wij zijn er als gemeente Tholen trots op dat wij mede een Millennium gemeente van Nederland zijn en zullen samen met u deze mooie Millenniumdoelstellingen nastreven. Meer over de Millenniumdoelen vindt u op de website www.millenniumdoelen.nl Formulier De spelregels voor deze subsidie en een aanvraag formulier zijn in te zien en te downloaden op de website van de gemeente Tholen: www.tholen.nl Over Tholen Millenniumgemeente Meer informatie kunt u krijgen van mevrouw D. Pilaszek tel: 0166-668200 of e-mail: gemeente@tholen.nl Hoe zit het met uw oude winterschoenen? Warme laarzen, schoenen die volgend jaar echt niet meer meegaan? Weggooien is zonde! Loop eens met uw oude schoenen naar de textielcontainer, dan krijgen die een tweede leven. In Tholen is KICI de inzamelaar die de textielbakken beheert en ledigt. Op op brengsten gaan naar goede doelen. Meer informatie over gesteunde projecten en de dichtstbijzijnde container vindt u op www. kici.nl. Wat kunt u allemaal in de textielcontainer deponeren Wel Kleding Schoenen (per paar aan elkaar gebon den) Huishoudtextiel (handdoeken, theedoe ken) Bedtextiel (lakens, dekens, hoezen, slo pen) Gordijnen en vitrage Alles schoon, in gesloten plastic zak Dat bespaart KICI kosten, zodat meer geld naar goede doelen gaat Geen (rest) Afval Natte kleding Vloerbedekking en tapijt Met olie en verf verontreinigd textiel Kussens, dekbedden en matrassen OP WWW.THOLEN.NL: Koninklijke Onderscheidingen 2012 Sluiting gemeentelijke sportvelden voor klachten of RAADSCOMMISSIE RUIMTE De commissie Ruimte vergadert op maan dag 27 juni om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis in Tholen. Op de voorlopige agenda staan onder meer de volgende punten: Schriftelijke vragen voor het college van burgemeester en wethouders antwoord college op schriftelijke vraag 11.16796 fractie SGP over Auvergnepol- der Bergen op Zoom Door burgemeester en wethouders voor bereide stukken Voorstel over Windpark Stavenisse; af ronden Noordpolder Sint Maartensdijk Voorstel tot vaststelling van de grondex ploitatieberekening voor het bedrijven terrein te Sint-Maartensdijk Voorstel om de verordening Stimule ringsregeling Duurzame Particuliere Woningverbetering Tholen 2011 vast te stellen Voorstel tot vaststelling van de tussen tijdse evaluatie beleidsplan natuur- en milieu-educatie 2008-2012 én continu ering huidig beleid 2013 en verder Voorstel om in te stemmen met de jaar rekening 2010 en de begroting 2012 van het Woonwagenschap Midden- en Noord-Zeeland Voorstel om in te stemmen met de start notitie evaluatie welstandsbeleid RAADSCOMMISSIE SAMENLEVING De commissie Samenleving vergadert op dinsdag 28 juni 2011 om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis in Tho len. Op de voorlopige agenda staan onder meer de volgende punten: Door burgemeester en wethouders voor bereide stukken Voorstel om kennis te nemen van het jaarverslag 2010 en in te stemmen met de jaarrekening 2010 en de conceptbe groting 2012 van de Gemeenschappe lijke Regeling Zeeuwse Muziekschool Voorstel tot herijking kunstbeleid Voorstel om een opmerking te maken over de jaarrekening 2010 van GGD Zee land Voorstel om geen opmerkingen te ma ken over de kadernota 2012-2015 van de GGD Zeeland Door de gemeenteraad ingebrachte on derwerpen Bespreken antwoord college B&W op schriftelijke vraag 11.16791 fractie SP over asbest in scholen RAADSCOMMISSIE BESTUURSZAKEN De commissie Bestuurszaken vergadert op woensdag 29 juni om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis in Tho len. Op de voorlopige agenda staan onder meer de volgende punten: Informatief Stand van zaken strategische agenda West-Brabant Door burgemeester en wethouders voor bereide stukken Voorstel tot het indienen van zienswij zen naar aanleiding van de Jaarrekening 2010 en het Jaarverslag 2010 van de Veiligheidsregio Zeeland Voorstel om: 1. in te stemmen met de jaarrekening 2010 van SaBeWa die sluit met een positief saldo van 77.300; 2. in te stemmen .met de le en 2e wijziging van de begroting 2011 van SaBeWa Door de gemeenteraad ingebrachte on derwerpen Bespreken antwoord college B&W op schriftelijke vraag 11.16274 fractie SP over extra politieagenten Bespreken evaluatie inkoop- en aanbe stedingsbeleid - WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT WABO Ingekomen aanvragen omgevingsvergun ning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omgevingsver gunning hebben ontvangen: Poortvliet - Smidsstraat 22: het uitbrei den van een woning (ontvangen op 6 juni 2011) Sint-Annaland - Ring 38: het uitbreiden van een woning (ontvangen op 31 mei 2011) Sint-Annaland - Nieuwlandseweg: het bou wen van een chalet (ontvangen op 30 mei 2011) Sint-Maartensdijk - Molenstraat 11: het bouwen van een berging (ontvangen op 30 mei 2011) Sint-Maartensdijk - Pierhoekseweg 2: het kappen van een treurwilg en vijf populie ren (ontvangen op 31 mei 2011) De ingediende aanvragen liggen niet ter in zage en hiertegen kan nog geen bezwaar ge maakt worden. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert iedere maandag in de even weken vanaf 9:30 uur in het gemeentehuis van Tholen. De agenda ligt op de donderdag en vrijdag voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke lees- ruimte van het gemeentehuis. De behande ling van de aanvragen omgevingsvergunning is openbaar. De behandeling van de voorover legplannen is niet openbaar. Beschikkingen omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: Oud-Vossemeer - Klaverveld 17a: het aan brengen van gevelbelettering (verzonden op 10 juni 2011) Sint Philipsland - Beatrixstraat 6: het plaatsen van een dakkapel (verzonden op 10 juni 2011) Sint-Annaland - Bierensstraat 41: het uit breiden van een woning (verzonden op 7 juni 2011) Sint-Annaland - Bierensstraat 48: het ver groten van een garage (verzonden op 10 juni 2011) Sint-Maartensdijk - Markt 44: het bouwen van een aanbouw (verzonden op 10 juni 2011) Tholen - Kruittorenstraat 19: het verande ren van de voor- en zijgevel van de woning (verzonden op 7 juni 2011) Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking is verzon den aan de aanvrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres be vatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoonnummer 0166-668260. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare Werken heeft namens het college van burgemeester en wethouders van Tholen op 31 mei 2011 besloten vier gehandicaptenparkeerplaatsen (algemeen) voor en nabij de ingang van het gemeentehuis, Hof van Tholen in Tholen. Iedere belanghebbende kan tegen dit be sluit binnen 6 weken na de datum van af kondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en on dertekend te zijn. Verder moet het bezwaar schrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de brochure "Be zwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare werken heeft namens het college van burgemeester en wethouders van Tholen op 10 juni 2011 besloten: l.de gehandicaptenparkeerplaats aan de Kaaij te Tholen voor de heer J. van de Graaf tot 1 juli 2016 opnieuw te reserve ren. 2. de gehandicaptenparkeerplaats in de Hoogaarsstraat te Tholen voor Mohamed Ben Hammou tot 1 juli 2016 opnieuw te reserveren. 3.de gehandicaptenparkeerplaats voor het pand Wal 11 in Tholen te verwijderen. 4.de gehandicaptenparkeerplaats nabij het pand Marehoekstraat 30 te Oud-Vosse meer te verwijderen. Iedere belanghebbende kan tegen dit be sluit binnen 6 weken na de datum van af kondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en on dertekend te zijn. Verder moet het bezwaar schrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de brochure "Be zwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden. Inschrijving van nieuwe bedrijven op Tholen en Sint Philipsland in het Handelsregister in de maand februari. Bakkersland Tholen b.v., Energie weg 32, de productie van en groot handel in bakkerij- en banketpro ducten en aanverwante artikelen, directeur-grootaandeelhouder Bak- kerland b.v. uit Hedel, 45 medewer kers. Kaeswienkeltje Potter, Kerkstraat 2, detailhandel in (buitenlandse) kaas, vleeswaren, noten en belegde brood jes, eenmanszaak mevr. B.J. Potter, gevolmachtigde J.F. Mulders. Riethoff bouwconsultancy, Zoekweg 11het laten verrichten van alle voor komende diensten tijdens en rondom de uitvoering van bouwkundige en installatietechnische werken zoals projectbegeleiding, bouwkostenbere kening, directievoering en toezicht, eenmanszaak André Riethoff. Ben van der Heiden Horen b.v., Markt 8-10, audicienbedrijf, het aanmeten van gehoorstoestellen en oordoppen, kleinhandel in accessoi res en batterijen, bestuurders G. At- res holding b.v. en J. Straten beheer b.v. J. Straten beheer b.v., Meanderlaan 13, holding, directeur-grootaandeel houder Jan Straten. Machinale houtbewerking Mark van den Enden, Mosselhoekseweg Ine venvestiging van Oudelandsepoort 20, eenmanszaak. John van der Linde, Windmolen 3, het geven van geweldregulerende trainingen, sociale vaardigheden, persoonlijke ontplooiing, communi catie en het zichzelf verhuren als persoons- en objectbeveiliger, een manszaak J.A. van der Linde, gevol machtigde Zilla Grondel. Harmony Photography en Harmony Hendrickx, Dalemsestraat 10, beel dend kunstenaar, kunst- en bedrijfs- fotografie, eenmanszaak Harmony Hendrickx. Kaashandel Karremans, Groot Ver- réhof 20, ambulante kaashandel, eenmanszaak A.P.L. Karremans. Roem van Tholen, Parksingel 16, het inleggen van gekookte mosselen in azijn, eenmanszaak C.M. van de Velde. Comé Photography, Schuttershof 9, fotograaf, eenmanszaak C.J.W. de Rijke Maro invest b.v., Schelde Rijnweg 30, holding, bestuurders Sjappesjoe holding b.v. en Oostje holding b.v. uit Barendrecht. De Schutse afdeling De Eendracht, RegioBank' lid van AdfiiZ <*7 FD Burgemeet 25,4693 CJ Poortvliet - Raiffeisenstraat 2, 4697 CG Sint Annaland 1: (0166) 61 25 09 - F: (0166) 61 29 12 info@overbepke.nl I: www.overbeeke.nl =nngen financiële diensten hypotheken pensioenen Advertentie I.M. Coentjesweg 41-43, kleinschalige woonvoorziening voor verstandelijk gehandicapten, nevenvestiging van stichting tot het verzorgen van ver standelijk gehandicapten de Schutse, uitgaande van de Gereformeerde Gemeenten in Nederland. R. Bruijnzeel beheer b.v., Burge meester Smithstraat 5, holding, di recteur-grootaandeelhouder M.C. Bruijnzeel. A.P. Heijboer, Buurtweg 263, akker bouwbedrijf, eenmanszaak. Stichting Protestantse Zorgvoorzie ning Elenahof, Poststraat 7, wel zijnswerk voor ouderen, voorzitter raad van bestuur P.W. Kok, voorzit ter raad van toezicht G.J. Harmsen, vice-voorzitter L.C. van Gorsel, le den mevr. J. Hoogendoorn-van Dijk, J.C. Koopman en A.J. van de Bree- vaart. Bouwbedrijf M. van Prooijen, Bos straat 7. aannemersbedrijf voor bur gerlijke en utiliteitsbouw, eenmans zaak, 8 medewerkers. De Thoolse Taxi, Nijverheidsweg 17, taxibedrijf, eenmanszaak mevr. W.P. Oostrum-van Haaften, 3 mede werkers. InstallMate, Gladiolenstraat 20, het verrichten van installatiewerkzaam heden, advies, implementatie van en training in ERP applicaties en teken pakketten, eenmanszaak H.C. van Dijke. Schildersbedrijf Noom b.v.. Geul- weg 33a, schilders-, behangers- en glaszettersbedrijf, 8 medewerkers. Schildersbedrijf Noom b.v., Lange- weg 2 en Kerkstraat 24, schilders-, behangers- en glaszettersbedrijf, 3 medewerkers. Polderman loodgieters- en dak- werkbedrijf, Noordstraat 13, een manszaak F.P.J. Polderman. Zorgonderneming Keur, School straat 18, thuiszorg, eenmanszaak mevr. W.E. Keur-Oostdijk. XL-Techniek en XL-Customs, in dustrieel onderhoud en machine bouw, in- en verkoop van motorfiet sen, vennootschap onder firma van J.G.M. Langenhuizen en W.P. Nee- Ie. LHM Holland, Priestermeetpolder 6, groothandel in groenen en fruit, keuring en controle van agrarische produkten, het geven van cursussen, trainingen gericht op de persoonlij ke ontplooiing en vorming, het zichzelf verhuren als arbeidskracht voor diverse werkzaamheden, een manszaak L.H. Manneke. Zorg Wisse, Langeweg 55, het bie den van zorg aan particulieren en andere instellingen, eenmanszaak mevr. MJ.A. Wisse-Bonte. Binnenvaartbedrijf Van Vossen, Oostdijk35, vervoer van goederen met vrachtbinnenschip, vennoot schap onder firma van L.G. van Vossen en N.J. van Vossen. De Eendenkooi, Noordweg 51, be heer van natuurgebied, het instand houden van de eendenkooi en be zoekerscentrum. nevenvestiging van stichting Het Zeeuwse Land schap te Wilhelminadorp. Het pand aan de Keethil is door de politie verzegeld. VERVOLG VAN MEYE Ook zij zelf, 88 jaar, ging naar bui ten om poolshoogte te nemen. Ze is niet binnen geweest, maar zou wel het slachtoffer hebben zien liggen. Onder aan de trap. De buurman heeft daarna de politie gewaarschuwd. De bewoner zou met twee schoten zijn omgebracht. Een in zijn schouder en een in zijn been. De politie bevestigt dat er ge schoten is, maar wil verder in het belang van het onderzoek nog geen details verstrekken. De politie zegt nog steeds weinig te weten van het 55-jarige slachtoffer. Het onderzoek loopt nog. Donderdagmiddag werd rond een uur of drie het onderzoek in de woning afgerond. Personeel van de gemeentelijke buitendienst verwijderde de dranghekken. Ook de politie van Tholen rukte in. Die had het afgezette terrein tussen de Westpoort en de Haven (ter hoogte van de garage van familie Oude- sluijs) dag en nacht bewaakt. Bij de afzetting kwamen geregeld mensen kijken. Het was en is nog steeds het gesprek van de dag. Burgemeester Nuis bracht donder dagochtend een bezoek aan de plaats van het misdrijf en ging ook langs bij de buurvrouw van het slachtoffer die ondanks de afzetting tijdens het onderzoek gewoon thuis is geble ven. De politie probeert een beeld te krijgen van Meye en wil weten met wie hij omging, of hij bijvoorbeeld lid was van een sportschool op Tho len of daarbuiten. Ook wil de politie weten wie de auto van het slacht offer heeft gezien tussen 4 juni en 10 juni, tel: 0900-8844 of anoniem: 06- 18176703.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 9