Runningteam Tholen wil volgend jaar via Thoolse en de Vossemeerbrug Rustige overschrijvingsperiode in het Thoolse amateurvoetbal Volbrengen zware tocht geweldige prestatie voor KWF Koersballen Nick de Lang (Thol. Boys) en Hilbert van Akkeren (SPS) naar WC Nikki de Groot wint vier keer Dubbeltoernooi voor 35-plussers Donderdag 16 juni 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Matthijssen valt, maar herpakt zich Drie Thoolse collega's willen Mont Ventoux beklimmen voor Vlinderkind Opnieuw kampioensteam Eegedima Gemeente geeft 750 euro subsidie Lies en knie Automatische piloot Nick de Lang en Hilbert van Akkeren zijn de meest pro minente voetballers die vertrekken uit de streek. Beiden gaan voor de kersverse eersteklasser VVC'68 uit Halste ren spelen. Eilandelijk topscorer Rachid Bouhoudane verruilt het zaterdagteam van Vosmeer voor zondagclub Halsteren. Over de hele lijn bleef het op Tholen en Sint Philipsland vrij rustig tijdens de gisteravond afgesloten overschrijvingsperiode. Alleen Vosmeer trok van BW een drietal nieuwe spelers aan, om het vertrek van Bou houdane te compenseren. Vraagtekens Afscheid Geruchten Dames Oppeppende taal Voetbalschool voor Cruijff Foundation Sint-Annalandse mix nog onderaan Het eerste mixteam van tennisclub Sint-Annaland staat na zaterdag nog steeds onderaan in de eerste klasse ge mengd senioren met nog geen enkele gewonnen wed strijd. De tegenstander van dit weekend, De Bos.kreek uit Breskens, versloeg de Sint-Annalandse tennissers met 1- 5 op de banen van het Spookhuisje. Wachten op winst Ondanks een paar valpartijen is Kyle Matthijssen uit Poortvliet niet van de eerste plek af te krijgen in de strijd om het open Nederlands kampioenschap supermoto. Uiteraard won Matthijssen, zoals we van hem gewend zijn, een manche, namelijk de tweede, in zijn klasse, de eu ro's. Maar even daarvoor, in de eerste manche, moest hij het doen met een zeventiende plaats. Kyle maakte namelijk kleine fout jes, waardoor hij in de eerste man che twee keer onderuit ging. Ook in de superfinale aan het einde van de dag, waaraan alleen de beste drie nationale rijders, de beste 10 euro rijders en de beste 15 inters mee mochten doen. had Kyle pech. In de eerste ronde viel de rijder naast Ky le en kwam met zijn stuur tegen het achterwiel van de Poortvlietenaar. kon Hierdoor werd Kyle meege^slingerd en kwam hij ook ten val. Daardoor moest hij aan een inhaalrace begin nen. Hij haalde alles uit de kast en zich nog opwerken tot de ze- 3de plek. In de tussenstand om het eurokam pioenschap blijft Kyle aan de lei ding* staan. Zondag staat de zesde kampioenschapswedstrijd op het programma in Hellendoorn. Peter van Poortvliet, Kees Goedegebuure uit Sint-Annaland en Eric Nieuwkoop uit Tholcn, alle drie werkzaam op de vliegbasis Woensd- recht van de Koninklijke Luchtmacht, gaan dit weekend de uitdaging aan om de zware berg Mont Ventoux te beklimmen op de racefiets. Ze doen dat om geld in te zamelen voor de stichting Vlinderkind, die zich inzet voor kinderen met een erfelijke huidziekte. Het Thoolse drietal doet mee aan de rit op een hoogte van 1909 meter met nog meer medewerkers vanuit de vliegbasis Woensdrecht. Daar be staat al jaren een fonds voor goede doelen waarvoor telkens iets wordt georganiseerd om geld op te halen. Voor de fietstocht in Frankrijk ver kopen de deelnemers loten en het geld gaat, zoals hierboven beschre ven naar de stichting Vlinderkind, opgericht voor kinderen met Epi dermolysis Bullosa (EB), een erfe lijke huidziekte die zorgt voor bla ren en wonden. De mannen zijn al weken in voorbe reiding om vele kilometers te trai nen en gaan regelmatig op de race fiets naar hun werk. In de omgeving van de vliegbasis kunnen ze moun- tainbiken in het bos, en hebben op de basis zelf goede sportfaciliteiten zoals fitness en spinning. Ook heb ben de collega's meegedaan aan di verse toertochten, zoals de Koos Moerenhout Classic, De Helm van Limburg, en de Ride for the Roses. Op deze manier hebben ze de nodi ge kilometers al in de benen. Maar in Frankrijk deze berg beklimmen, blijft toch iets aparts, zeggen de mannen. Na het kampioenschap van twee seniorenteams heeft tennisclub Eege dima uit Tholen ook een jeugdteam kunnen huldigden. Ditmaal was het de beurt aan het team jongens t/m 10 jaar, dat ongeslagen kam pioen werd in de open klasse op driekwart veld. De prestatie kreeg met name glans omdat een paar jongens van het team pas dit seizoen zijn gaan tennissen. Het kampioensteam met op de foto v.l.n.r. Mauri ce de Leeuw, Thijmen van Leeuwen, Jorian Zoeteweij en John Gei- lings won vijf keer en speelde een keer gelijk tegen de directe concur rent Yerseke I. Namens het bestuur zette competitieleider Perry Bakx de jongens eens niet in de gebruikelijke bloemen maar 'in de snoep- zak', die welverdiend was. Perry maakte van de gelegenheid gebruik om de jeugdcommissie (Brenda Beuns en Sinione Bijkerk), alsmede de moeders die het team hebben begeleid, hartelijk te danken voor hun inzet. Na de aankomst in Haestinge is de stemming bij het Runningteam weer opperbest. Runningteam Tholen, lopend en fietsend onder nummer team 85, heeft wederom een geweldige prestatie geleverd door met de complete ploeg de Roparun van 550 kilometer tussen Parijs en Rotterdam uit te lopen. Samen met de acties van de scholen, de sponsors en de opbrengst van de lotenverkoop, kan waarschijnlijk 18.000 euro worden overgemaakt aan het KWF kankerfonds, schat penningmeester Geeske Koevoets. Volgend jaar, zo is de verwachting, passeert de karavaan de Thoolse brug om via de Vossemeersebrug naar Brabant te gaan. Nu was er een doorkomst in Halsteren, waar de deelnemers op een geweldige wijze werden onthaald. Roparun is een es tafetteloop tussen Parijs en Rotter dam. In drie dagen moeten de deel nemers hardlopend de 550 kilometer zien te overbruggen die Parijs van Het gemeentebestuur steunt Roparun Runningteam Tho len met een bijdrage van 750 euro. B. en w. besloten op deze manier hun waarde ring te uiten voor de activitei ten van de lopers en bege leiders die zich inzetten voor de KWF kankerbestrijding. de Rotterdamse Coolsingel scheidt. Het eerste evenement vond plaats in 1992 en inmiddels kon. dankzij deelnemers en sponsors in totaal 40 miljoen euro worden overgemaakt om het onderzoek naar het ontstaan en de bestrijding van kanker moge lijk te maken. Vorig jaar liepen de deelnemers 4,6 miljoen euro bij el kaar en de 273 teams die nu meede den, zullen daar dit jaar niet ver van af zitten. De lengte van de stoet deelnemers was ruim 62 kilometer. Tholen deed mee met twee teams. Een runningteam bestaat uit vier lo pers en twee of drie begeleidende fietsers. Ze lopen elk anderhalve ki lometer en lossen elkaar af. Er rijdt een bus mee waarin het tweede team rust, slaapt of wacht. Na ongeveer 56 kilometer vindt de aflossing plaats en gaat het tweede team op pad. En natuurlijk is Tholen trots op zijn teams. Met ruim twintig mannen en vrouwen trotseerden zij wind en re gen. Ze trokken zich niets aan van verveling tussen eentonige tarwe- en maïsvelden. Ook de dip die het team in België overviel, kon met praten en door elkaar te stimuleren, worden omgezet in een enthousiaste herpak king. „We kregen te maken met blessures. Een van de lopers kreeg last van een lies en de ander van een knie. Dat drukte het wandeltempo. Een aantal deelnemers dacht dat ze daardoor de finish niet op tijd zouden halen en zagen het even niet meer zitten. Maar na gesprekken en onderlinge oppeppers, kregen ze weer moed", aldus organisator Bram Verwijs. Op een bankje voor gemeenschaps centrum Haestinge in Sint-Maartens dijk spelen Femke (5 jaar) en Stefan Verwijs van een jaar of twee uit Sint Philipsland. Ze wachten op vader en moeder Maurits en Joke Verwijs die deelnemen aan de Roparum. Het echtpaar kan zo lang van huis omdat er goede oppas is. Robert en Leonie van Linschoten uit Heense Molen. Nee. Ze hebben pa en ma niet zo heel erg gemist omdat er met regel maat werd gebeld. „De kinderen vonden het heel fijn om even de stem te horen van pa en ma", legt Leonie uit. Via de mobiel werd er ook zaterdag contact gehouden en hoorden de vrienden dat het Running Team Tho len in Halsteren geweldig was ont vangen en dat de hele club onder weg was naar Sint-Maartensdijk. Daar wordt Frits de Jong uit Sint- Maartensdijk gefeliciteerd met de prestatie van zijn ploeg. Frits deed voor de vierde keer mee. Niet zozeer als loper of fietser, maar meer als manusje van alles. "Ik heb alles ge daan wat verboden is", grapt hij over zijn activiteiten. „Kaartlezen, de bus in- en uitladen, noem maar op." Hij deed ook mee aan de oefentocht. „Om de snelheid op te meten, maar het meeste wijst zichzelf. Na vier van die tochten loopje die op de au tomatische piloot. Alleen was er nu weinig tijd om uit te rusten", vond hij. Ook hij verhaalt van irritaties onder weg. „Er waren lopers geblesseerd en ze wilden allemaal een beetje bij tijds in Rotterdam zijn. Joris had iets Het vertrek van De Lang wordt be treurd door Piet van der Vlies, sinds kort de nieuwe voorzitter van Tho- lense Boys. „In principe is Nick een jongen die wat extra's kan brengen, hoewel hij het in het afgelopen sei zoen bij ons ook niet altijd liet zien. Wel is het iemand die je er graag bij houdt en ook nodig hebt, als je ooit als vereniging nog eens een stapje hoger wilt spelen." Gezien de inte resse over de brug voor spelers als Laurens en Auke Bovenberg, en ook Joey Deurloo, is Van der Vlies niet eens ontevreden. „We zijn blij dat we in ieder geval die andere jongens hebben weten te behouden." In de breedte werd de ploeg bovendien versterkt met de weer beschikbare Reinier de Groen en de van Vos meer overgekomen Ibrahim Tihani. Ook doelman Marius Bal is na een positief gesprek met hoofdtrainer Paul van Buuren weer inzetbaar, zo dat Michael Donkersloot er onder de lat een concurrent bij krijgt. "Over de hele linie verwacht ik dat we wat sterker zijn geworden." Bij SPS riep het vertrek van Hilbert van Akkeren vraagtekens op. Secre taris Ap van de Belt wil niet in de tails treden. „Maar ik heb het hem in een persoonlijk gesprek verteld." Als opvolger van de gestopte keeper Dennis Boer is Hugo Visser (Vrede rust) aangetrokken. „Een contact van de trainer", aldus Van de Belt, die zelf komend seizoen ook weer beschikbaar is voor de hoofdmacht, net als de andere routinier Erwin Feijtel. Een vijftal junioren wordt toegevoegd aan de eerste selectie. Stiekem wordt in Poortvliet gehoopt op een snelle rentree van topscorer Willem Bevelander. Tot voor kort werd aangenomen dat Bevelander vanwege medische redenen voor goed zou afhaken. Volgens Van de Belt zijn er positieve signalen. „Wellicht volstaat een minder in grijpende operatie die ook nog eens eerder zou kunnen worden uitge voerd, zodat Willem er bij de start van de competitie weer bij is." Van het A-juniorenteam, dat kam pioen werd en in het nieuwe seizoen niet terugkomt, zijn linksback Ed win Andriesse, spits Mark Elenbaas en de middenvelders Marnix en Ar nold v.d. Slikke kandidaten voor het eerste elftal, zegt leider Corné Nie- mantsverdriet. Het naar de derde klasse gepromo veerde zaterdagteam van Vosmeer zocht versterking in Bergen op Zoom. Van BW komen Redwane Bouttaouane, Bilal Azarkan en Ab- delmajid Allouchi. Mogelijk wordt de selectie ook nog aangevuld met twee spelers uit de regio Utrecht. Vanwege de afstand en de verhui zing geldt voor hen de datum van 15 juni niet, zodat zij in een later stadri um hun overschrijving kunnen rege len. Goalgetter Bouhoudane maakte zijn afscheid al op de dag van de kampioenswedstrijd in Halsteren bekend. Ibrahim Tihani probeerde tevergeefs tussentijds naar Tholense Boys over te stappen. Secretaris Jack Mosch is blij dat de selectie grotendeels intact blijft. „Tenslotte zijn er in een kampioensteam altijd spelers die zich in de kijker spelen." Bij WHS, Noad'67 en Smerdiek bleef alles bij hetzelfde. Eerder werd al wel bekend dat bij de Flup- landers sterkmakers als Arjan Moer land en Dennis Kot een stapje terug zouden doen. Ook is het de bedoe ling dat diverse jeugdspelers wor den betrokken bij de eerste selectie. WHS hoopt op de terugkeer van langdurig geblesseerde steunpilaren als Perry Snoep en Matthijs Bruijn- zeel. De degradatie naar de vierde klasse was voor geen enkele speler van Smerdiek aanleiding om zijn heil elders te zoeken. „Er waren wel de nodige geruchten, maar er is niets concreet geworden", aldus se- Voorzitter Piet van der Vlies betreurt vertrek van Nick de Lang bij Het vertrek van Hilbert van Akkeren ligt gevoelig bij SPS. Tholense Boys cretaris Rens de Viet. Ook bij Stave- nisse bleef volgens voorzitter Louis Wesdorp alles rustig. „Geen veran deringen. Niet in de selectie, de technische staf of het bestuur." Op het eind van het vorige seizoen meldden zich al een viertal jongens uit Oud-Vossemeer bij de roodgelen aan. De betreffende spelers hadden niet eerder in clubverband opgetre den en werden in de laatste wed strijden van de competitie voorzich tig gebracht. Wesdorp is blij met hun komst. „In de breedte zijn we gegroeid." Bij het zondagteam van Vosmeer zijn er evenmin wijzigin gen. Eerder werden nog vraagte kens bij de deels in de regio Drecht- steden woonachtige broertjes Van Willigen geplaatst. Ook zij bleven Vosmeer trouw, aldus secretaris Mosch. „Ik heb van niemand over schrijvingsperiode ontvangen." Volop beweging was er wel bij de dames van Smerdiek. Vanwege stu dieredenen vertrekt steunpilaar Ma rieke Goeree naar hoofdklasser Ter Leede. Cynthia Kramer keert terug naar Rillandia, de club in haar woonplaats. Eerder al haakte Claudia de Frel na een intern conflict af. Zij gaat voor Dosko spelen. Smerdiek investeer de volgens secretaris Rens de Viet vooral in het aantrekken van jong talent. De van Noad'67 gekomen Alischa van Esch speelt komend seizoen in het blauwzwart. Van Divo komen Jorien Verbaten en Kaylee Geene. De zussen Sylvana en Sharona Tieleman verruilen Ter- neuzen voor Haestinge. Daisy Troost (De Jonge Spartaan, Mid- delharnis) komt eveneens de gele deren versterken. De Viet is niet ontevreden. „Het vertrek van Ma rieke Goeree is een aderlating. Maar met de komst van vijf belof tevolle nieuwe speelsters wordt dat ruimschoots gecompenseerd." Jes sica Speet (Tholense Boys) stapt over naar het damesteam van Vo- aan zijn lies en Zep had problemen met zijn darmen." Hij valt tijdens het gesprek even stil. Zijn vrouw Riet de Jong, secretaresse van de club en tevens steun en toeverlaat voor het team, is twee jaar geleden aan kanker te zijn overleden. Martin Voshol (46) uit Tholen deed voor de tweede keer mee. We ont moeten hem bij de barbecue waar hij met een glas bier, een forse hambur ger aan zijn vork prikt en er een sa- teetje naast legt. „Gelukkig. Weer eens wat anders dan drie dagen nasi, bami en energiedrankjes", zegt hij met gulzige blik en volle mond. „Ik wist wat er ging komen en vindt zo'n loop vooral eentonig. Velden en nog eens velden met tarwe en kool zaad. Nee. Geen zonnebloemen en geen Van Gogh-effect." Voshol praat niet als hij lexipt. „Ge woon doorlopen. Nergens aan den ken. Geen muziek in je oor. We lie pen in blokken van 56 kilometer. Rusten deden we in een bus met bed den. Dus bouw je een bepaald ritme op. Lopen, bus, verfrissen, eten, sla pen. Een uurtje of drie. Maar slapen doe je haast niet. Je raakt ook het be sef van dag en tijd kwijt. Dan heb je geen idee of het ochtend of avond is." Of hij volgend jaar weer meedoet, is afhankelijk of hij tijd heeft. Die heeft Dennis van Lent, teamleider, waarschijnlijk wel. Hij sprak de deelnemers toe tijdens een uitgebrei de barbecue en complimenteerde zijn ploeg met de inzet. „We waren een leuke ploeg die veel voor elkaar overhad. En die irritaties, hebben we allang vergeven." Hij memoreerde de afgelopen drie jaar waarbij deelnemers te maken hadden met vooral zonnig weer. .Alleen maar zon. Daarmee zijn we verwend. We konden 's nachts bui ten slapen. Deze keer was het buiten soms maar vier graden." Door die lagere temperaturen blijken deelne mers sneller gevoelig voor bles sures. Maar het ging toch rap met 12,7 kilometer per uur. Het psychi sche kwaad zat hem soms in het feit dat de Tholenaren werden inge haald. Vooral een ploeg uit Baren- drecht had daar een handje van. Dan weer lag de een voor, dan de ander. Dat één van de Tholenaren de pas santen uiteindelijk toezwaaide met een onderbroek zou daar niet in goe de aarde zijn gevallen. Van Lent: „Natuurlijk lieten sommi ge Thoolse deelnemers 'het kopje soms even hangen', als ze dachten dat ze eindstreep niet op tijd zouden halen. Oppeppende taal en zeker de doorkomst in Halsteren met 1000 met petten getooide mensen langs de foute, maakte veel goed. En voor je het wist was het vier uur en stonden we op de Coolsingel". Hij gaf alle deelnemers een medaille. Voetbalclub Noad '67 en de stichting Voetbalschool organiseren dit najaar de zevende editie van de voetbal school in Sint Philipsland. Jaarlijks doen daar ruim 100 voetballertjes in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar aan mee. Elk jaar is dat ook gekop peld aan een goed doel en dat is deze keer de Johan Cruijff Foundation. Die stichting heeft tot doel meer kin deren de kans te geven samen te sporten en te spelen. Dat gebeurt on der andere door het plaatsen van zo geheten Cruijff Courts: ontmoetings plaatsen waar kinderen van verschil lende achtergronden en culturen el kaar spelenderwijs ontmoeten en le ren respecteren. De voetbalschool duurt van 24 tot en met 26 oktober en wordt gehouden op de velden van Noad in Sint Philipsland. Ponyamazone Nikki de Groot is zon dag vier keer eerste geworden bij de dressuurwedstrijd in Oude Tonge. Ze reed met de pony Janoe van de Ma- riskahoeve uit Poortvliet in de klasse L2 en haalde voor beide proeven een winstpunt, vergezeld van oranje ere- lint en een beker. Met Janoe mag ze nu een klasse hoger gaan rijden, in de Ml. Ook met de pony Naomi haalde Nikki twee winstpunten en twee eer ste prijzen in de klasse B. Daarmee heeft ze nu ook genoeg punten voor promotie naar de klasse LI. Mariska Ponse uit Poortvliet reed in Oude Tonge mee op haar paard L'Unique in de klasse L2-dressuur. Ook zij zag haar twee proeven beloond met elk een winstpunt. Ze werd er derde (wit te rozet) en vijfde (groene rozet) mee. Uitslagen van de gespeelde koersbal- wedstrijden van: Meulvliet: 1mevr. J. Verbraeken 39 p.; 2. mevr. J. Bos 31 p.; 3. W. Bijl 29 p.; 4. W. Deurloo 18 p.; 5. mevr. L. van Bale 14 p.; 6. mevr. D. Linden- berg 13 p.; 7. mevr. A. Hilgerson 9 p.; 8.G. v.d. Padt7 p. Gezelligheid vóór Alles/Sint-Maar- tensdijk: 1. J. Bijnagte en C. van Gorsel 46 p.; 2. C. Breure 44 p.; 3. A. Wielaard en mevr. T. Breure 28 p.; 4. mevr. A. Bocxe en mevr. B. Bijnagte, én T. Goode en mevr. M. Dane 23 p. Oud-Vossemeer: 1. N. Moerkerken 26 p.; 2. mevr. C. van Mierlo 23 p.; 3. mevr. J. van Houte, én mevr. C. Ha- vermans 17 p.; 5. mevr. M. van Poortvliet, mevr. L. van Poortvliet én mevr. R. Nagtegaal 11 p.; 8. mevr. L. Weezenaar 10 p. Tennisvereniging De Ruucstoppe- len uit Sint Philipsland organiseert van 27 juni t/m 3 juli voor de twee de keer een open veteranen dubbel toernooi. In november vorig jaar werd er voor het eerst een 40-plus dubbeltoernooi georganiseerd en omdat dit bij veel deelnemers erg werd gewaardeerd is besloten om hier een vervolg aan te geven. Deze keer is het toernooi al toegankelijk vanaf de leeftijd van 35 jaar, dus ook degenen die dit jaar deze leef tijd bereiken kunnen zich inschrij ven. Aanmelden kan tot 20 juni via www.toernooi.nl voor de catego rieën heren- dames- en gemengd dubbel met speelsterkte 5/6/7/8. Op vrijdagavond is er een feestavond met band. Tennis Het Thoolse team bestond uit Elis- ca de Jonge, Angelique Goedege buure, Martin Oosdijk, Martijn v.d. Graaf, Roland v.d. Velde en André Verheul. Irene Verheul speelde niet vanwege een blessure, maar kan wel gerekend worden tot de vaste supporters. De damesdubbel en de herendubbel gingen als eerste de baan op. Ange lique en Elisca begonnen goed aan de partij en wonnen de eerste set met 6-2, de tweede kwamen zij achter met 5-2, maar op doorzet tingsvermogen trokken zij toch de tweede set naar zich toe met 7-5 en daarmee wonnen zij deze wedstrijd. Roland en Martin speelden de he rendubbel. Zo op papier een goede combi, maar dit is de eerste klasse en dat is toch pittig. Met 6-3 en 6-1 werd deze partij verloren. Martin en Elisca speelden de eerste mix, 6-2 verlies in de eerste set, in de tweede set konden ze aardig bij blijven, maar de break niet maken. De tegenpartij deed dit wel en met 6-4 werd deze partij verloren. Angelique en Martijn speelden de tweede mix, begonnen de eerste set sterk met 4-1 voorsprong, maar verloren deze toch met 6-4, de tweede werd gewonnen met 7-5. De derde set verloren zij met 6-1 en konden daarmee toch net geen punt pakken. De derde mix werd ge speeld door Martijn en Elisca. Ze hadden geen schijn van kans om deze partij te winnen, laat staan een puntje te pakken. De tegenpartij zette flink druk en zelf sloegen de Sint-Annalanders geen bal goed. 6- 0 en 6-1 verloren. In de laatste partij mochten André en Angelique het proberen, maar ook hier wilde het niet lukken te winnen 6-4 en 6-2 was de uitslag in het voordeel van Breskens. Daarmee kwam de eindstand op 1- 5. Maar het was nog wel lang ge zellig in de kantine en dat maakte veel goed. Het derde mixteam van Sint-Anna- land heeft zaterdag ook haar wed strijd verloren. Zaterdag stond thuis de wedstrijd tegen MLTC uit Mid delburg op het programma. Het werd 2-4. Met twee verloren en twee gelijkgespeelde wedstrijden staat het derde team nu op de zesde plek van de acht in de derde klasse. Het is dus wachten op de eerste winstpartij In de herendubbel stonden William Quist en Vincent de Jonge voor het eerst met elkaar op de baan. De par tij ging gelijk op, maar op het eind gaven William en Vincent net te veel weg en verloren de eerste set met 6-4. De tweede set ging tot op het laatst gelijk op en moest beslist worden door middel van een tie break, maar de heren van MLTC waren net iets beter en wonnen deze met 7-9. In de damesdubbel speelden Anja Westdorp en Jaqueline Bruijnzeel een sterke partij en zij wonnen vrij gemakkelijk met 6-1, 6-2. De ge mengd dubbel met Gabrie Heijboer en Petra van 't Hof ging ondanks sterk spel van de Setallanders toch naar MLTC met 6-3,6-3. William Quist en Anja Westdorp konden in de eerste set niet in hun spel komen en verloren deze met 6- 3. De tweede set werd door sterk spel van Anja met 6-1 gewonnen. Hier moest een derde set de uit komst bieden en die ging in het be gin gelijk op, maar op een 4-3 voor sprong gaven Anja en William niets meer weg en wonnen met 6-3. Inmiddels waren Jaqueline en Ga- brie de baan opgegaan. Hun tegen standers waren net te sterk en ze verloren met 6-4. 6-1Omdat Petra van 't Hof geblesseerd uit haar eer ste partij kwam, nam Anja Westdorp haar beurt over. Met Vincent de Jonge kon ze er een gelijkspel uit halen: 7-5,6-3.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 15