Nieuwe centrale toegang wordt met Pinksteren geopend Woonboulevard Poortvliet krijgt met roltrappen grootse uitstraling Tweede vestiging Van Haaften sierbestrating Koken en wonen zijn hier geïntegreerd Spijseten en drinken: nieuw restaurant met 300 zitplaatsen Vrijdag 3 juni 2011 - Advertorial - EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 9 Ook blokhutten en tuinverlichting Geen onkruid Speeltoestellen Poggenpohl Studio Poortvliet Ruim 25 jaar Unieke locatie Slaapwereld XXL Laatste fase 2012 Webshop Met een nieuwe centrale toegang, roltrappen en een lift krijgt de Woonboulevard Poortvliet een grootse uitstraling. Voor Pinksteren wordt de uitbreiding in gebruik genomen. Het nieuwe restaurant Spijs is dan ook volop in bedrijf. Het assortiment is uitgebreid met de complete lijn van Leolux en Poggenpohl keu kens. De grootste studio's van deze twee topsegmenten in de Benelux zijn nu in Poortvliet te zien. Zij ge ven een impuls aan de kwaliteitsverbetering die steeds meer inhoud krijgt. Met 1000 parkeerplaatsen is de Woonboulevard Poortvliet helemaal klaar voor de extra bezoekers. Leolux verdriedubbeld JL. POORTVuiT Van Haaften sierbestrating uit Stavenisse opent met Pinksteren een tweede vestiging op het buitenterrein van Woonboulevard Poortvliet. Het bedrijf hoopt daarmee een graantje mee te pikken van de vele duizenden bezoekers die om (tuin)meubelen komen bij Bouman-Potter. „We maken hier een nieuwe laatste tien jaar is er enorm veel start, maar Stavenisse blijft normaal open", zeggen John en Lenny van Haaften. „Poort vliet is een aanvulling." Er is een showroom gebouwd van 150 m2, zodat de klanten bij minder goed weer binnen een keuze kunnen maken. Daar zijn ook zitjes beschikbaar. Het buiten terrein is als het ware één grote showroom, want overal is ander materiaal gebruikt voor de be strating. Betontegels, gebakken stenen, leisteen, diverse graniet tegels, in alle soorten, maten en kleuren. Daarnaast zijn er nog 28 rekken die zowel binnen als buiten staan met allerlei soorten steen, zodat er sprake is van een groot assortiment. Op het buitenterrein zijn ook voorbeelden van tuinbakken te zien, gemaakt van verschillende soorten steen. „Sommigen willen een strakke, gesloten bestrating. Dat kost niet zoveel en het voor deel is dat je geen onkruid meer hebt. Anderen houden juist meer van een open bestrating met wat groen." Alles is op maat te krijgen, want de tegelformaten variëren van 40x40 tot 80x80 cm. „De veranderd. Eerst had je alleen grindtegels en cobblelstonens van 10x10, maar als je ziet wat er nu voor een assortiment is!" Van Haaften sierbestrating gaat in Poortvliet ook tuinverlichting (in een speciale, donkere ruimte binnen), blokhutten en speel toestellen verkopen. Annelies Goedegebuure is speciaal voor de nieuwe vestiging aangetrok ken. De openingstijden lopen parallel aan die van Bouman- Potter, dus van dinsdag tot en met zaterdag. Op maandag is de vestiging Poortvliet geslo ten, maar je kunt dan wel bij Van Haaften in Stavenisse terecht. De oorspronkelijk als aanne mingsbedrijf begonnen onder neming bestaat al 45 jaar en telt 10 medewerkers. Zo'n twintig jaar geleden werd als neventak met sierbestrating begonnen en dat vormt inmiddels de helft van de omzet. „We komen in heel Zuidwest Nederland. Men zoekt de materialen uit, waarna wij deze eventueel bezorgen. Een complete tuinaanleg behoort ook tot onze mogelijkheden", al dus John en Lenny van Haaften. „Dit gaat een stap verder!", zegt Ronald Schot van Pog genpohl Studio Poortvliet. Keukens zijn er al veel langer te koop op het eiland, maar met Poggenpohl is het neusje van de zalm te zien. „Dit is een knipoog naar het wonen." Vandaar dat de Poggenpohl Studio Poortvliet ook onderge bracht is in de uitbreiding van Woonboulevard Poortvliet aan de Paasdijkweg. Via de nieuwe centrale hal de trap op en aan de rechterkant is de splinternieuwe keukenstudio te bewonderen. Vlak naast Weyts interieur. „Onze keukens sluiten perfect aan bij merken als Leolux", zegt Ronald Schot. „Poggenpohl heeft naast keukens ook wandmeubelen. Het vormt een mooie aanvulling, maar het bijt elkaar niet." Poggenpohl Studio Poortvliet is een aparte tak van de DB Keu- kengroep uit Sint-Annaland. Op bijna 500 m2 zijn zeven keuken opstellingen te zien met daar naast nog wandmeubels. Het Duitse keukenmerk is al 130 jaar oud en wordt in het luxe seg ment alom gewaardeerd. „Dank zij de kwalitatief hoogwaardige en natuurlijke materialen", maakt Ronald Schot duidelijk. Hij heeft al meer dan 25 jaar erva ring in de keuken- en woonbran- ,che in Zuid-Holland en verkocht onder meer Sie Matic. Dat merk komt er eind dit jaar nog bij in Poortvliet, maar met Pinksteren is de Poggenpohl Studio al in volle glorie te bewonderen. „Wij zijn ex clusief dealer en met deze studio zijn we de grootste in Europa. Het is een nieuw concept. Met minder laten we juist meer zien. Dat kan allemaal door onze ruime opstel lingen." Poggenpohl heeft keukens in het midden- en topsegment van 15.000 tot wel 80.000 euro. „Koken en wonen zijn hier geïntegreerd. De hele bijzondere afzuigtechnie- ken en natuurstenen werkbladen onderscheiden Poggenpohl van andere keukenmerken." Voor de uit Hellevoetsluis afkom stige Ronald Schot is het een grote uitdaging om het volledig nieuwe concept op de markt te zetten. „We zitten op een unieke locatie in een prachtig nieuw ge bouw. Het nodigt uit om meer uit te pakken. Eind juni krijgen we er nog de +Artesio bij, dat is een nog mooier model met nog meer een knipoog naar het wo nen." Poggenpohl is er niet alleen voor vrijstaande woningen of grote appartementen. „Mijn taak is om alles te vertalen naar de be schikbare ruimte. Alles hoeft niet groot te zijn. En we deinzen ner gens voor terug, want vanaf de verkoop tot en met de montage hebben we alles in eigen hand." levard Poortvliet, die niet voor niets de toevoeging XXL heeft gekregen. Daarmee wordt dui delijk dat er op ruim 50.000 m2 maar liefst 22 verschillende for mules zijn te zien: vanaf Bou man-Potter tuinmeubelen tot en met Woonoutlet magazijn 07. De opening van het middenstuk met Pinksteren is een tussen stap, want in december wordt het voormalige pand van Budel- pack II voor de verkoop geopend. „Daarin komt één van de groot ste slaapkamerafdelingen van Nederland, het Auping Plaza. Dat is een verviervoudiging van wat we nu aan slaapkamers hebben, dus hier kun je altijd slagen. We hebben slaapkamers van laag tot zeer hoog, in de breedste zin van het woord. Naast Auping hebben we ook van Hulsta een royale slaapkamerstudio. Je kunt dus echt spreken van een Slaapwe reld XXL." Het voormalige Budelpack II- pand telt twee verdiepingen, dus er is nog ruimte voor veel meer. Baby- en kidsworld bijvoor beeld met o.a. tienerkwamers en Home-office voor kantoorinrich ting en de thuiswerkplek. Ook komen er nog meer keukens bij met o.a. Sie Matic. Aansluitend hierop komt er een showroom voor badkamers en sanitair, wat helemaal nieuw is voor Woon boulevard Poortvliet. In 2012 krijgt het bestaande winkelgedeelte dan nog een opfrisbeurt. Dat wordt eveneens grondig aangepakt met nieuwe formules. De eiken meubelen, tuinmeubelen, verlichting, e.d. krijgen dan veel meer ruimte omdat o.a. de slaapkamerafde ling naar het nieuwe deel is ver huisd. Een trekpleister wordt ook zeker het sfeervolle decoplein met allerlei winkels in decoratie- en cadeau-artikelen. Er komen ook nieuwe kantoren bij voor de 180 medewerkers. „Eind 2012 is er dan sprake van een totale vernieuwing van onze woonbou levard, helemaal aangepast aan alle eisen." Het parkeerterrein is dat nu al. Dat is helemaal op de schop geweest, geasfalteerd, opnieuw ingericht en voorzien van be wegwijzering. Je kunt helemaal rondrijden om de totaal 1000 parkeerplaatsen aan weerszijden van de Woonboulevard Poort vliet te kunnen bereiken. De aan- en afvoerroutes zijn ruim beme ten. „Onze organisatie is er klaar voor", zegt Arie Bouman. „Als de omzetten zich verder ontwik kelen, kunnen we meer mede werkers aannemen. De schoon maak en het onderhoud wordt verzorgd door Dekker Facilitaire Diensten onder leiding van Arjan Dekker. Onze medewerkers heb ben het afgelopen jaar tijdens de verbouwing heel wat flexibiliteit en bereidheid getoond. Zo'n ver huizing gaat immers niet vanzelf." Het Poortvlietse familiebedrijf Bouman-Potter is al meer dan 90 jaar een begrip op het eiland en inmiddels in heel Zuidwest Neder land. „Ook in Noord-Belgie rijden onze wagens elke dag", voegt Arie Bouman daar nog aan toe. „Dank zij onze webshop leveren we in heel Nederland en zelfs uit Duits land krijgen we aanvragen. De klanten zoeken op merk en dan biedt ons assortiment zoveel mo gelijkheden, dat ze hier een royale keuze hebben. Het transport en de betaling van die internetaan kopen is tegenwoordig gemak kelijk te regelen. Voor onze web shop hebben we aparte mensen aangenomen. Mede door deze ontwikkelingen staan de winkel voorzieningen in Nederland aan de vooravond van grote verande ringen. Heel veel vestigingen zul len sluiten, maar door ons brede en complete aanbod, hopen wij juist meer mensen te krijgen. We bedienen nu heel Zeeland, Noord- Brabant tot Tilburg, Zuid-Holland tot Rotterdam en Belgie tot aan Brussel toe. De bestaande ingang blijft voorlopig nog in gebruik, maar wie de nieuwe entree binnen komt, ontdekt een totaal andere woonwereld. Alles oogt ruim en modern. Algemeen directeur Arie Bouman is blij dat een lang voorbereidingsproces met een prachtig resultaat is bekroond. „In verband met de stagnerende woningbouw is de markt in de woninginrichting landelijk nog moeilijk. Gelukkig zitten wij heel sterk op de vervangingsmarkt. Eén groot pluspunt is ook dat we een heel breed assortiment hebben voor het lage, midden en hoge segment. En dat allemaal onder één dak. Je hoeft niet naar buiten om al die verschillende formules te kunnen bekijken." Woonboulevard Poortvliet kan zijn vleugels uitslaan dankzij de aankoop van grond en het pand van Budelpack II. Die grond is nu bebouwd en vormt de verbin ding van de bestaande woon boulevard met de uitbreiding. In dat middenstuk zitten behalve de centrale toegang ook nieuwe formules. „We hebben daar nu één van de grotere studio's van Leolux in gericht. Het complete Leolux as sortiment is in Poortvliet te zien en daar zijn we best trots op. We hadden dat merk al, maar nu is er sprake van een verdriedubbeling van de Leolux-presentatie." Aansluitend daarop is de show room van Poggenpohl ingericht. „Dat is echt een topsegment in de keukenbranche." Die extra's betekenen een ver dere uitbreiding van Woonbou- Arie Bouman„Door ons brede en complete aanbod, alles onder éé-n dak, kunnen we steeds meer consumenten in Poortvliet van dienst zijn." Spijs eten en drinken is de nieuwe naam van het restau rant in Woonboulevard Poortvliet. Met 300 zitplaatsen is de ruimte meer dan verdubbeld. „Alles is vernieuwd en je ziet wat er klaargemaakt wordt", zegt Lian Bouman. Het nieuwe restaurant ligt vlak het nieuwe restaurant zeker uit naast de centrale ingang op de om daar - voor of na het zoeken begane grond. Aan de buiten- naar meubelen, tapijt, gordij- kant lijkt het - met de markiezen nen, een slaapkamer, gordijnen met de naam Spijs erop - net of of cadeau-artikelen - even te het om een groot aantal kleine genieten van koffie met wat lek- winkels gaat. Daarachter gaat kers, een broodje gezond of een het grote restaurant schuil, maar smakelijke schotel, door de fraaie inrichting oogt De kinderen kunnen zich prima het niet massaal. Je kunt gezel- vermaken in de nieuwe, grote lig in knusse hoekjes zitten om ballenbak. Verder is er ook een wat te drinken of te eten. De bioscoop en speelgelegenheid. klanten kunnen zelf hun keuze Als het weer buiten wat minder maken, want in de nieuwe opzet zonnig is, vormt Spijs met de bij- is zelfbediening ingevoerd. Met behorende voorzieningen een grote foto's aan de wanden en echte slechtweervoorziening. andere mooie decoraties nodigt

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 9