T Esr^ f\ Eendrachtbode Familieberichten Peter Jeroense 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 19 mei 2011 Mcu>o 12 Yz Plaats uw familieadvertentie ook in de 2011 PETER JEROENSE PETER JEROENSE PETER JEROENSE PETER DHR. PETER JEROENSE Sara van der Klooster-Scherpenisse MARTINUS JACOB DE RIJKE MARINUS ABRAHAM JANSENS echtgenoot van Rachel Cornelia Jansens-Poot MEVROUW J.A. SNOEP-OVERBEEKE Jozina Pieternella Voets-de Groen Joke Vervolg familieberichten zie pagina 6. 3 lieve kindjes wat maken jullie ons blij Eerst kwam Julian, daarna Marijn en nu jij Wondertjes zijn jullie voor ons kan het niet meer stuk Want naar jullie kijken dat is ons door Cod gegeven geluk Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje KubevuKorebAdricu^vv Kubew Hij is geboren op 12 mei 2011 en weegt 3900 gram Arnold, Marjolein, Julian en Marijn Jasperse 4695 HD Sint-Maartensdijk Bloemenlaan 90 mÊÊÊÊÊÊÊmmmmmmÊmmmmÊÊÊmÊmmammmmÊiÊÊmÊÊiÊmmmmÊÊm Hoera!!!!!!!!!!!!!!! Wij eten beschuit met muisjes, want we hebben een dochter met piepkleine knuisjes! 2 oortjes, 2 oogjes een neusje en een mond, 10 kleine teentjes, 8.5 pond en gezond!!! Bram Smits en Trudy Koolaard Trotse ouders van Bo-Swuty 4695 HG Sint-Maartensdijk Bloemenlaan 142 Op zaterdag 21 mei a.s. zijn mijn geliefde kinderen, onze zus en zwager M arCjkey ewJaw d&Wdde'-'BCjl 35 jaar getrouwd. Wij willen hen hiermee van harte feliciteren. Moeder Bijl-Vermaas Elly en Jan van 't Hof Koos en Laura Bijl Hanna en Koos van Drongelen Tholen, mei 2011 Zaterdag 21 mei is het 40 jaar geleden dat onze (o)pa en (o)ma RLewBurgery ew Kootje^ 8 urgery- O verbeeke; in het huwelijksbootje zijn getreden. We wensen hen nog vele gezonde en liefdevolle jaren toe. Veel liefs, Luciën en Diana Boy t, Monica, Carlo Dion Anna, Esmeralda, Deavy 4691 BV Tholen, mei 2011 Molenvlietsestraat 22 God, in wiens hand alle leven is, verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje MachlelVLnowt 13 mei 2011 John, Kitty en Luuk Ponsteen Prins Bernhardstraat 3 4696 BT Stavenisse De Heere, Die leven gaf en leven spaarde verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje A ntcnv HcurCnuy We noemen hem Twcvw 14 mei 2011 Anton en Marita Elenbaas jelmar Mirthe Burg. Bouwensestraat 43 4694 EH Scherpenisse Woensdag 18 mei waren onze lieve ouder, groot- en overgrootouders Hivibrecht Bout ew PCeterneUa/ 8 out- vawdewBoogocut 55 jaar getrouwd. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen, Els en Jap Bruijnzeel-Bout Patricia en Gerard, Eva, Britt, Matthijs en Saskia, Hubert en Arien, Arno, Esther, Erik Piet en Forrina Bout-Molhoek Bert-Jan en Hanneke, Mirthe, Cora en Jelle, Peter, Joost, Mirjam, Tabitha Bram en Hennie Bout-Aarnoudse Harm en Leonie, Joanne en Corné, John en Monica, René, Elly, Niels Ellen en Theun Aarnoudse-Bout Nadieka en Leo, Kavita en Wilbert, Aimée Dianne en Lauran Verwij-Bout Laurens en Tjitske, Petra en Peter, Robert, Sjoerd, Lennard André Bout 4691 LW Tholen, mei 2011 Trouws lagersd reef 11 Hoera! Donderdag 19 mei zijn onze lieve; papa; ew wiamcc jaar getrouwd Hartelijk gefeliciteerd! Een dikke zoen van jullie mannen Windsingel 54 4691 DA Tholen Met vreugde en dankbaarheid delen wij u mede, dat onze ouders V.L. Koppehhot ew C.l. Koppewhob-Vlacvnder D.V. 22 mei a.s. 65 jaar getrouwd zijn. Wij feliciteren hen van harte met deze bijzondere mijlpaal. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4697 GM Sint-Annaland, mei 2011 F.M. Boogaardweg 9 Op maandag 16 mei hebben wij in familie kring het 60-jarig huwelijksjubileum van onze ouders A.p. Keij$ery Er PA. Ketj%ery-TLAnmcryviawy mogen vieren. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Zorgcentrum de Vossemeren Kamer 44 Burg. Janssenstraat 1 4681AW Nieuw-Vossemeer Vi Vandaag, 19 mei, is het 40 jaar geleden dat onze (o)pa (o)ma in het huwelijk zijn getreden. Yttehrawd; H utbert Etkev Er Aagje; Ebkev-vaw Ettekovew 1971 Van harte gefeliciteerd! Namens kinderen en kleinkinderen wen sen wij jullie nog veel goede, gezonde en liefdevolle jaren toe. Arjan Jolanda Margreet, Rieneke, Andyne Hermen Dineke Marieke, Alinda, Corina, Anne-Marie, Huibert (in liefdevolle herinnering), Andy, Hannah Bert Adrienne Marco Eline Jan Joanne jannes 4691 DA Tholen, 19 mei 2011 Windsingel 12 Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder Peter, zonder papa, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze papa, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Vivianne Jeroense - Kurvers papa van Esmée en Chimène op de leeftijd van 44 jaar. Vivianne Esmée, Chimène Familie Jeroense Familie Kurvers 14 mei 2011 Hoogaarsstraat 47 4691 KB Tholen Gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum van Monuta Tholen, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen op donderdag 19 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematiedienst zal plaatsvinden op vrijdag 20 mei om 13.00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Alles leeft, leeft voort in die Peter kenden, die van hem hielden, en blijven houden. Omdat zijn geest, nooit, nooit vergaat. Hoe moeilijk dit ook is, dit grote gemis! Dag PETER lieve schat, een goede ,reis. Pa en ma Jeroense Rob en Corette Dionne, Sanne, Meriëlle en Jasper Tholen, 14 mei 2011 Ongewild en onverwacht, niemand had dit gedacht. Zo plotseling uit ons leven, onze lieve schoonzoon, oom en zwager Vivianne, Esmée, Chimène, weet dat we er altijd voor jullie zijn. Pa en ma Kurvers Mariëlla, Ron, Kimberley Naomi Bianca, Arno, Kevin Yoeri Tholen, 14 mei 2011 Geschokt zijn wij door het plotseling over lijden van onze neef Wij wensen Vivianne, Esmée en Chimène veel sterkte met dit grote verlies. Rinus van As Riet van As en Kees Suurland Riek den Engelsman-van As Adrie en Koos van As Maart en Els van As en kinderen Tholen, 14 mei 2011 Geschokt en intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Woorden schieten tekort. Wij wensen Vivi anne, Esmée, Chimène en verdere familie enorm veel sterkte bij het verweiden van dit ondraaglijk verlies. Angelique en Toine Sandra en Richard Priscilla en Reinout Thea en Frangois Daan, Reint en Nora Tholen, mei 2011 Like a Comet Blazing cross the evening sky Cone too Soon We zullen je missen. Wij wensen Vivianne, de kinderen en de fa milie veel sterkte toe. Michel en Petrina Tygo en Senna Karin en Mark Maud en Quint Tholen, mei 2011 Met grote verslagenheid namen we kennis van het plotselinge overlijden van vader van Esmée en Chimène Wij bidden hen en hun moeder de troosten de nabijheid van de Allerhoogste toe. Bestuur en directie VPCO Tholen e.o. Medezeggenschaps- en Ouderraad Team en leerlingen van CNS De Regenboog Tholen, mei 2011 'Mijn genade is u genoeg' 2 Korinthiërs 129 Dankbaar voor de goede herinneringen en voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma sinds 27 september 1984 weduwe van Hendrik Leendert van der Klooster in de leeftijd van 90 jaar. God, die de zorgeloze vogels en de bloemen kleedt en voedt, riep haar naar huis, ze was van 't leven zo moe geworden, nu is 't goed. Rotterdam: Cora Schoonhoven: Els en Hans Arnoud en Ymke Stefan Alblasserdam: Aad en Sophie Erik en Stephanie Sven Annemarie en Tino Rotterdam, 16 mei 2011 Correspondentieadres: A.J. van der Klooster Parallelweg 56 2951 BT Alblasserdam De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 21 mei om 11.00 uur in de aula van begraafplaats Oud Kralingen, Laan van Oud Kralingen 1 te Rotterdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Met droefheid maken wij bekend dat de Heere onverwachts uit onze familiekring heeft weggenomen onze neef Stavenisse: Mevr. H. van Oeveren Wadenoijen: fam. de Vree-Ridderhof Stavenisse: fam. Ridderhof-Boogaard Stavenisse, mei 2011 Ik ben de Opstanding en het Leven; die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven; en ieder, die leeft en in Mij gelooft, zal niet sterven in eeuwigheid, johannes 11: 25 en 26 Diep bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor het fijne huwelijksleven en het vele goede dat we samen gehad hebben, deel ik u mee dat in de avond van dinsdag 17 mei 2011 mijn innig geliefde en onver getelijke man tijdens zijn leven Bedienaar van het Goddelijke Woord in Christus is ontslapen, in blijde verwachting van het uur van de opstanding der doden. Geboren 19 juli 1922 Overleden 17 mei 2011 In stille bewondering denk ik terug aan de manier waarop hij, door de kracht van Gods genade, aan zijn laatste levensperi ode inhoud heeft weten te geven. R.C. Jansens-Poot Kuipersdreef 1 4691 LT Tholen De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden zaterdag 21 mei om 15.00 uur op de Alge mene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Tholen, voorafgegaan door een rouwdienst in de Hervormde Kerk, Kerkplein te Tholen. Deze dienst begint om 13.30 uur en zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. P. Vernooij. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het verenigingsge bouw "De Wingerd", Nieuwepad 1, gele genheid tot persoonlijk condoleren. Geen bloemen Indien we u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Met dankbaarheid herinneren wij haar inzet als gemeenteraadslid namens de Partij van de Arbeid in de gemeente Tholen. Zij was zeer betrokken en had een groot sociaal hart. Wij gedenken haar met dtep respect. Wij wensen de familie veel sterkte en troost toe in deze moeilijke tijd. Partij van de Arbeid, afdeling Tholen J. Kettelerij, voorzitter M. van der Linde, secretaris Tholen, mei 2011 Wij betuigen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank voor het medeleven en de belangstelling ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van Uit aller naam: Cok Voets Monster, mei 2011 Voor uw warme belangstelling tijdens het ziek zijn en uw deelneming ons betoond na het overlijdèn van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en trotse opa SFeetK zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan dat er zoveel medeleven was en voor de bemoedigende woorden gesproken of geschreven, dit heeft ons gesteund om verder te gaan. Coba Struijk-Fierens Kinderen en kleinkinderen Stavenisse, mei 2011

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 4