Smerdiek dames maken geen vuist WHS-Noad '67 EQu/MiO Kruiningen maatje te groot voor Stavenisse Scherpenisse stapt van veld dames Smerdiek Zilveren vogelliefhebbers Andriesse en De Rijke IjSSen Tweewielers iriari leaning Leen Rijstenbil Strijd om eilandencup barst los louwbedrijf Jan van Dijke VOORDELIG TANKEN! ®)Dekker Hair/tyling/hop Donderdag 10 maart 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Ploeg gewogen en te licht bevonden Penalty Dikke bandenrace Servaas Brouwer uit Tholen opvolger als trainer Wim Scherpenisse stopt aan het eind van het seizoen als trainer bij de dames v.an Smerdiek. Scherpenisse (56) is aan zijn zestiende jaar bezig en draagt het veldwerk over aan Servaas Brouwer uit Tholen, nu nog de verantwoor delijke man bij het tweede team. Keeperstrainer René Uijl blijft gewoon deel uitmaken van de technische staf. Opvolger Zeeuwse selectie Lege handen Noad 3 M.C. Andriesse en F. de Rijke uit Stavenisse zijn een kwart eeuw lid van de Ned. Bond van Vogelliefhebbers. Het tweetal is daarvoor gehuldigd op de jaarvergadering van Vogelvreugd. Voorzitter L. Quist speldde beide he ren de bijbehorende onderscheiding op. Vanwege carnavalvierende teamgenoten lukte het Smer diek dames niet om het elftal compleet te krijgen in de wedstrijd tegen WIJ uit IJsselstein en daarom werd uit het tweede geput. Ondanks protest van trainer Wim Scherpenisse bij de KNVB, ging de wedstrijd gewoon door. Het werd 2-2. De strijd om de Goed Ware eilandencup is zondag losge barsten op de banen van tennisclub Jacoba van Beieren te Sint-Maartensdijk. Met 40 deelnemers is er een kleine stijging van twee inschrijvingen genoteerd ten opzichte van vorig jaar. Damesfinale Diemei leidt Goed debuut Van Dijke en Ver hage Twee Thoolse jeugdspelers hebben zaterdag meegedaan aan het nationaal jeugdklassentoernooi tafeltennis in Eindhoven. Smash '76-lid Joost van Dijke uit Sint-An naland en Eric Verhage uit Anna Jacobapolder van Tana- ka uit Etten-Leur waren afgevaardigd namens de regio Zuid-West, waar Zeeland en Brabant onder vallen. Beide spelers hadden zich via een succesvol optreden op de re gionale meerkampen geplaatst en mochten zich nu me ten op nationaal niveau. Tuin Compleet Hoveniersbedrijf )astraat 3 4697 RZ St.-Annaland mob. 06-53524842 Tel. 0166-1 'CHELSHOP RUCPHEN Bezoek zaterdag om 15.00 uur de competitiewedstrijd Markt 1 Oa Poortvliet Dyna+ Accounting 06-53477475 T/KMOÊL) I - M L. HEEREN&ZN. C NOA Timmer Metselbedrijf HARM LAND Sterk in schoonmaakwerk P> I i PROFILE TYRECENTER NIET ALLEEN BETER IN BANDEN molenstraat 31, oud-vossemeer tel. 0166-672563 www.rijstenbil.nl Voetbal I* programma Donderdag 10 maart uur Thol. Boys 5-WHS 4 20.00 Zaterdag 12 maart uur WHS-Noad 15.00 SVG-Thol. Boys 14.30 Stavenisse-SPS 14.30 CSW-Smerdiek da. 14.30 Papendrecht-Smerdiek 2 da. 12.30 Pelikaan-Noad da. 14.30 Smerdiek 3 da.-Groote Lindt 15.00 WHS 2-Pelikaan 3 12.30 Noad 3-Brusc Boys 3 15.00 Wemeldinge 2-Thol. Boys 2 14.30 Smerdiek 2-Seolto 3 14.30 WHS 3-Stavenisse 2 14.00 Thol. Boys 3-SKNWK 4 14.30 DVO 3-Noad 4 15.00 Rillandia 4-Smerdiek 3 14.30 Thol. Boys 4-FC Bergen 2 12.30 Moe 2-SPS 3 15.00 Noad 5-WC 4 14.00 WHS 5-SPS 4 12.35 Zondag 13 maart uur Victoria 3-Vosmeer 2 9.45 Moe 5-Vosmeer 3 14.30 Vierde kl.: Kruiningen-Stavenisse 6- 0. SPS-BVV afgelast. Dames: Smerdiek da.-VVIJ 2-2. Vierde kl. res.: Thol. Boys 2-Yerse- ke 3 2-3, Dauwendaele 4-Noad 3 3-0. Zevende kl. res.: Noad 6-WHS 5 3- 2. Oefen voetbal: SKNWK-WHS 1-3, ..WHS 3-SPS2 1-4. Jeugd: Odio-Thol. Boys A 5-0, Thol. Boys B2-Cluzona 6-2, Zeelandia Middelburg-Thol. Boys B meisjes 2- 5, Thol. Boys C2-Serooskerkc (be ker) 0-9, Thol. Boys C2-Kwaden- damme 7-0, Yerseke-Thol. Boys C3 2-2, Meto-Thol. Boys Dl 6-2, Thol. Boys D2-Hoeven 1-3, Thol. Boys El-Dioz 11-2, Thol. Boys E2-Odio 5-4, Halsteren-Thol. Boys E3 1-1, SC Gastel-Thol. Boys E meisjes 4-2, FSV-Thol. Boys Fl 5-0, Thol. Boys F2-Halsteren 4-1, Meto-Thol. Boys F3 2-0, BSC-Thol. Boys F4 0-11, Thol. Boys MP1-BSC 1-3; 's Heer Arendskerkc-WHS D2 1-6, Flakkee- WHSF1 9-1, WHS F2-Flakkee 1-13, Smerdiek F2-WHSF3 0-11. Stavenisse was zaterdag de enige Thoolse ploeg die in actie kwam. De uitwedstrijd bij Kruiningen eindigde voor de formatie van coach Jaap Knop in een 6-0 verlies. Het was volgens Knop een resultaat waar wei nig op viel af te dingen. „Dit was een van de meest complete teams die ik dit seizoen aan het werk heb gezien. We zijn gewogen en te licht be vonden." Vierde klasse Stavenisse kon tegen de geheime ti telkandidaat uit Zuid-Beveland geen beroep doen op de geblesseer de spits Jaeco Knuist en middenvel der Jos van der Jagt (gesehorst). De niet fitte Mark Tak startte wel, rpaar haak'te halverwege de eerste helft alsnog af. Jeremy Gierman was zijn vervanger. Kruiningen volgt qua verliespunten lijstaanvoerder Hal steren op de voet en hijgt ook nog in de nek van Vosmeer. In de 20e mi nuut nam de thuisclub de leiding, uit een slimme aanval die de spits vrij voor doelman Robert Lindhout bracht: 1-0. Na een halfuur bouwde een oppermachtig Kruiningen de voorsprong uit. Stavenisse kon er niets tegenover stellen, aldus Knop. „We kregen niet de tijd en de ruimte om iets uit te richten. Het tempo lag voor ons eenvoudigweg te hoog." In de rust probeerde Knop met en kele omzettingen nog om orde op zaken te stellen. Erik de Rijke kwam in de spits en Kees van Putte schoof door naar de middenlinie, zonder dat het effect sorteerde. Vier minuten na de pauze viel de beslis sing: 3-0. Matthias Moerland maak te na lange afwezigheid zijn rentree, als wissel voor Tim Ponsteen. Kruiningen ging onverstoorbaar door naar 4-0. In de slotfase werd het nog 5-0 en 6-0, de laatste treffer uit een penalty. Met goede reddin gen voorkwam keeper Lindhout een hogere uitslag. Komende zaterdag wacht voor Stavenisse de derby te gen SPS. De stichting Wielercomité Oud-Vos- semeer organiseert op zaterdag 19 maart een dikke bandenrace. De club. in 1947 opgericht, heeft het tientallen jaren geleden wel eens geprobeerd om de jeugd op te trommelen voor deze wedstrijd op hun eigen gewone stalen ros, maar vanwege gebrek aan enthousiasme is de organisatie daar van teruggekomen. Nu probeert ze het weer. Voorafgaand aan de 63ste editie van de wielerronde van Oud- Vossemeer zal in diverse categorieën de regionale jeugd van start gaan. Vanaf half twaalf 's morgens start de jeugd als opwarmer voor het criteri um. Er zijn vijf categorieën variërend voor kinderen in de leeftijd van drie tot 14 jaar. Inschrijven kan tot vrijdag 18 maart via slokkersi@online.nl. Voor iedere deelnemer is er een herin nering. De winnaars worden gehul digd en mogen meedoen aan de lan delijke finaledag dikke banden wedstrijd. Racefietsen zijn niet toege staan en het dragen van een helm is verplicht. Op de achtergrond blijft ook Scher penisse bij de damesafdeling betrok ken, in een meer coördinerende rol. „Anders valt het om, terwijl we voor het eiland Tholen de voorbije jaren zoiets moois hebben weggezet." Volgens Scherpenisse is het tijd om een deel van zijn takenpakket af te stoten. Behalve trainer en coach is hij ook duizendpoot en regelneef van de selectie. „Er ligt gewoon gigan tisch veel op mijn bordje. Je bent een kleine vereniging, met relatief wei nig vrijwilligers. En toch wil je het net zo goed voor elkaar hebben als bij de grote clubs." Die brede taak opvatting is soms wel eens teveel van het goede. „Je doet ook sponsoring, scheidsrechters regelen en ontvan gen, vervoer regelen voor de dames teams, en je zorgt dat er voldoende aanwas is van nieuwe talenten. Bij elkaar is het eigenlijk te zot voor woorden. En door tijdgebrek blijft er nog ontzettend veel liggen." Smerdiek heeft in het damesvoetbal ondertussen een regiofunctie. „We zijn een nieuwe weg ingeslagen en zoeken onze talenten nu vooral in West-Brabant. We hebben veel jeug dig talent uit de regio, in de leeftijd tussen veertien en zeventien jaar. Hun binding met de club is groter, als dat je meiden uit Zeeuws-Vlaan- deren of Brussel met een reiskosten vergoeding naar het eiland laat ko men. Maar het is wel zaak dat die jeugd goed wordt opgevangen. De continuïteit en het niveau van het da mesvoetbal in de streek hangt er van af." Achter de schermen was Scherpe nisse al langer bezig met de machts overdracht. Servaas Brouwer, in het verleden werkzaam als trainer van dc dames bij het gereputeerde Sedo- co, is volgens Scherpenisse een meer dan geschikte opvolger. „Ik heb het volste vertrouwen in hem." Zijn echtgenote, Irini Brouwer, keepte een seizoen bij Smerdiek en nam als Grieks international deel aqn dc Olympische Spelen. Brou wer is op dit moment in verwach ting, net als Simone Scherpenisse, de dochter van de aftredende coach. Op termijn hoopt Scherpenisse dat beiden weer aansluiten bij de selec tie. „Dat zijn meiden die je er graag bij wil hebben." In feite verandert er ook weer niet zoveel, zegt Scher penisse. „Ik stap van het veld af, zodat ik mijn handen vrij heb voor de organisatie rond dc damesafde ling." Scherpenisse blijft overigens wel veldtrainer en coach van het Zeeuws dameselftal, een initiatief dat nog in de kinderschoenen staat. Hij doet dat samen met Servaas Brouwer en Ko Stoutjesdijk, de nieuwe trainer van WHS die als as sistent fungeert bij de dameselectie. Er staan voor dat team leuke wed strijden op de rol. In mei wordt in IJzendijke gespeeld tegen Club Brugge. In juli volgt een ontmoe ting met FC Twente. Dat duel wordt in Yerseke gespeeld, als voorwed strijd van een oefenpartij tussen de profs van NAC Breda en het Zeeuws elftal. In augustus is in Haamstede Cercle Brugge de tegen stander. „We willen die Zeeuwse damesselectie goed op poten zetten. Ook dat is reclame voor ons." De derde keus van Noad uit Sint Phi- lipsland is met lege handen huis waarts gekeerd van het inhaalduel te gen Dauwendaele in Middelburg. Het werd 3-0 tegen de ploeg die nog geen enkel punt heeft laten liggen. De Middelburgse ploeg is gewend thuis op kunstgras te spelen, dus Noad was in het nadeel, maar liet zich niet ken nen. Een grote kans was er met een voorzet van Edwin Hage. Die beland de bij Ronald den Braber die de bal niet goed inkopte. Ook Dauwendaele haalde nog een keer goed uit, maar de dwarsligger was het obstakel dc Mid delburgers. Ook Johan Reijngoudt kon inschieten na een voorzet van Marco Reijngoudt, maar vijf meter voor het doel miste hij scherpte. Ook Kees Vroegop was met een schot ge vaarlijk. maar de doelman redde. Dauwendaele kopte in buitenspelpo sitie de bal in, maar helaas voor Noad negeerde de scheidsrechter vlagger Peter Jan Fontijne. Erwin Kot mocht net voor rust aanleggen voor een vrije trap. maar zijn schot miste precisie. In de rust waren er de nodige wissels en Dauwendaele bleef met de rug te gen de muur. Een schot van Ronald den Braber ging net voorlangs en spits Kees Vroegop was telkens het slachtoffer van overtredingen. Hij moest net voor het einde van de wed strijd de arena verlaten. Noad pro beerde uit het druk zetten ook kansen te creëren, maar de verdediging stond als een huis bij Dauwendaele. Net voor het einde van de wedstrijd was Dauwendaele in twee counters ge vaarlijk en scoorde daarmee ook ge lijk. De heren De Rijke (links) en Andriesse zijn onderscheiden voor 25 jaar lidmaatschap van de Ned. Bond van Vogelliefhebbers. In De Wellevacte in Sint-Annaland waren twintig leden aanwezig van de 114 die de vogelvereniging er telt. Zij herkozen de periodiek aftredende bestuursleden L. Quist en I. de Graaf. Verder stonden dc gebruikelij ke zaken op de agenda. De verslagen van de secretaris en de penningmees ter werden goedgekeurd. En de rin- gencommissaris kon melden dat er door de leden totaal 4180 ringen zijn besteld. In de kascommissie, die de boeken in orde had bevonden, werd A. de Graaf benoemd als opvolger van J. van Dijke. De penningmeester presenteerde namens het bestuur een rooskleurige begroting. „Een beves tiging dat Vogelvreugd een gezonde en bloeiende vereniging is", aldus voorzitter Quist. De eerste aanval kwam al na een paar minuten via een schot van Len ny Stoutjesdijk. dat ging via de lat over. Angelique Hage scoorde na acht minuten hoog in de hoek 1-0. WIJ kon in het begin het tempo van de dames uit Sint-Maartensdijk niet bijbenen. Zo kon Angelique Hage net voor de rust een paar speelsters van IJsselstein passeren, werd binnen de beruchte lijnen neergehaald en dc strafschop werd keurig binnen geknald door Mandy Roels 2-0. WIJ kon wgt terug doen door gevaarlijk in het zi jnel te knal len, ook moest keepster Agnita Nouwcn ver strekken om een bal uit de hoek te halen. Zonder enige overtuiging door di verse dames werd aan het tweede bedrijf begonnen. Er waren nog maar tien minuten gespeeld toen via een corner en een prachtige kopbal WIJ de 2-1 maakte. Een schitte rend doelpunt waar Agnita Nouwen nog bij zat. Smerdiek had terug kunnen komen toen Ilse Polderman voor eigen succes ging en de bal niet breed gaf op Angelique Hage die zo binnen had kunnen schieten. WIJ kon frank en vrij voetballen. Smerdiek kon geen vuist maken op het middenveld, verloor elk duel en de passing was bijzonder slecht. Bij een aarzeling in de verdediging kon de goed spelende Joline Geene nog op tijd ingrijpen. Maar toch kon WIJ een kwartier voor tijd gelijk komen. Er was nog eén dot van een kans toen Angelique Hage Ilse Polder man geheel vrij voor het doel zette. Ilse schoot de bal zo slecht in dat hij zeker zes meter naast ging. Tennis Robert van 't Hof en Jacco Kooij ga ven om 11 uur 's morgens het start sein van deze editie om het Thoolse tenniskampioenschap. Een duel uit poule E van de heren 7/8/9 klasse. Beide spelers waren aan elkaar ge waagd. Maar Robert was iets vaster op de beslissende momenten in de wedstrijd en Jacco maakte een aan tal onnodige fouten waardoor Ro bert de wedstrijd met 6-4 en 6-3 naar zich toe trok en voorlopig de leiding neemt in deze poule. Ruud Schot en Jean Ruinard ston den tegenover elkaar in poule B bij de heren 3/4/5/6 klasse. Het werd een slijtageslag in het voordeel van Ruud: 6-2, 1-6. 4-6. Tegelijkertijd waren ook de Thoolse Jolanda v.d. Klis en de Vossemeerse Yvonne Ha- vermans bezig aan een ware thriller. In hun wedstrijd in poule C bij dc dames algemeen klasse waren ook drie sets nodig om een winnaar aan te wijzen. Jolanda won met 6-1,3-6, 6-1. Elisca de Jonge en Petty Menheere hadden een Setal lands onderonsje bij dc dames in poule B. Elisca was de sterkere en won met 6-4 en 6-3. De damesfinalisten van vorig sei zoen stonden tegen over elkaar in Poule D. Addie y.d. Zande uit Oud- Vossemeer en Lijdie Kot uit Sint Philipsland waren weer aan elkaar gewaagd maar Lijdie trok in twee sets dc wedstrijd met 7-5 en 6-4 naar zich toe. Bij de heren 7/8/9 speelden Antaf Joppe van de Sint-Maartensdijkse club tegen Ton Buijs uit Stavenisse. Ton is de oudste deelnemer van dit tóernooi, maar dat was niet te zien op de baan. Hij speelde een erg leu ke wedstrijd, maar kon tegen de jon ge Antal toch net geen vuist maken en ging met tweemaal 6-2 ten onder. Antal maakte zijn ranking meer dan waar en staat voorlopig aan de lei ding in poule A bij de heren 7/8/9. Dick Jansen uit Sint Philipsland en Frans Hommel uit Oud-Vossemeer speelden in dezelfde poule. Dick was de bovenliggende partij en won met 6-1, 6-4 en en steeg naar de tweede positie in de poule, achter Antal Joppe. De als tweede geplaatste Coen Die mei bij de heren 7/8/9 klasse ver sloeg de voor het eerst tennissende Lené Suurland met tweemaal 6-0. Daarmee pakte Coen dc leiding in poule B. Op de tweede plaats in de ze poule nestelde John V.d. Zande zich na een mooie overwinning in een spannende partij tegen dc jonge Bas Wielaard. De uitslag was 6-4 en 7-6 met een 7-5 stand in de tie break. Tegelijkertijd versloeg Sam Douw uit Oud-Vossemeer met 6-0 en 6-2 Vincent de Jonge uit Sint- Annaland en gaat daardoor aan de leiding in poule C bij de heren 7/8/9. De volgende speelronde is op vrij dagavond 25 maart, wederom bij Jacoba van Beieren. Tafeltennis De vier beste spelers uit de vijf afde lingen waren geselecteerd middels meerkampen, zodat er 20 spelers per toernooiklasse meededen. Er werd gespeeld in poules en dc eerste twee uit elke poule streden via kruisfina les om het Nederlands kampioen schap. Joost van Dijke speelde in de derde klasse (7 deelnemers), Eric Verhage in de eerste klasse (6 deelnemers). Joost speelde met veel inzet, maar kwam tekort om mee te dingen naar de prijzen. Hij won twee van de zes partijen.Hij was de jongste en tevens kleinste deelnemer in zijn categorie. Eric deed het prima en won vier van dc vijf duels. Hij plaatste zich voor de kruisfinale, maar daar verloor hij van zijn tegenstander. Zaterdagprogramma Smash: Smash l-TIOS'51; Smash 2-TCS; Vice Versa '51-Smash 3 (11/3); TTVO-Smash 4 (11/3); TCO '78- Smash 5 (10/3). Jeugd: Westerzicht- Smash 1; Smash 2-Arnemuidcn; Smash 3-Hotak. HOOFDSPONSOR WHS 2 Havenplein 9, Sint-Annaland, tel. 0166-654541 Leonard Ketting Tuinstraat 44 4697 BS Sint Annaland 06-12952042 tuincompleet@zeelandnet.nl Burgemeet25, 4693 CJ Poortvliet Raiffeisenstraat 2, 4697 CG Sint Annaland «-Mn T(0166) 61 25 09 F: (0166) 61 29 12 <^"n info@overbeeke.nl www.overbeeke.nl verzekeringen financiële diensten Ér Raadhuisstraat 30a, 4715 CD Rucphen Tel. 0165-342750 Fax 0165-343684 Voor al uw hout-, gas- en elektrische kachels, marmeren schouwen en cadeau-artikelen. Wij zijn geopend van 9.00 tol 18.00 uur. Maandag en dinsdag gesloten. Vrijdag koopavond tot 20.00 uur. Zaterdag geopend tot 16.00 uur. II Opnieuw een derby op de Waaje Nadat WHS de eerste helft van de compe titie goed had afgesloten en daarbij de stij gende lijn duidelijk zichtbaar was, werd na de winterstop zelfs gesproken over de na- competitie als 'toetje'. Inmiddels zijn we na die winterstop vier wedstrijden verder en behoort het toetje nog steeds tot de mo gelijkheden ondanks twee nederlagen tegen Seolto en Beek-Vooruit Want naast die twee nederlagen stonden daar twee schitte rende overwinningen tegenover in de der by's tegen respectievelijk Smerdiek enTho- lense Boys. Als nu ook beide inhaalwedstrijden worden gewonnen, komt WHS op een mooie vierde plek en dan heeft WHS voldaan aan de doel stelling en dat is een plek in de top vijf, dus een prima resultaat. Voorbeschouwing WHS I - Noad '67 I Nadat de return van de Krabbenkreek derby al twee keer werd afgelast, houden we het er maar op dat drie keer scheeps recht is en dat aanstaande zaterdag WHS eindelijk als gastheer mag optreden voor Noad '67 uit Flupland. Beide verenigingen kennen elkaar door en door en op alle ni veaus, van de F-jes tot aan het eerste, gaat het er altijd om. Een gezonde prestigestrijd met na afloop vaak lange nabeschouwingen door beide supportersschare. Zo had ook de heenwedstrijd van deze voetbaljaargang volop redenen voor een uitgebreide nabe schouwing. Er werd dan ook langdurig na- getafeld over de scheidsrechter, die gele kaarten te pas en te onpas trok en rode kaarten waar ze nodig waren achterwege liet. De al dan niet terechte strafschop, die overigens door Lars Steijn feilloos werd in geschoten en daarmee de l-O eindstand voor Noad '67 bepaalde, werd nogmaals geanalyseerd. Beide supporters waren het er in ieder geval over eens dat een gelijk spel een terechte uitslag zou zijn geweest. Maar zo was het niet,WHS voelde zich be stolen en stond aan het eind van de rit met zes gele kaarten, een rode kaart en nul pun ten. Noad '67 echter had volop redenen om te lachen, liep slechts twee gele kaarten op en kon mooi drie punten bijschrijven. Inmiddels is de winterstop weer een tijdje achter de rug en nadert de competitie de beslissende fase. En geconcludeerd kan worden dat onze gasten uit Flupland het prima doen, met tien punten uit de laatste vier wedstrijden staat Noad '67 op een mooie derde plek die aan het eind van de competitie zeker recht geeft op een plek in de nacompetitie. Noad 6 J dit seizoen voor het eerst onder leiding van oud WHS trai ner Johan Sulkers, is een team waarbij volop ervaring aanwezig is. Kortom een te genstander waartegen je volop aan de bak moet. Onze groen witten hebben trouwens een prima "generale" achter de rug tegen Tho- iense Boys wat zeer zeker voor het nodige zelfvertrouwen heeft gezorgd. Want na Beek-Vooruit moest er wat worden recht gezet en dat is door de ploeg prima uitge voerd. Een schitterende 4-0 overwinning, die al binnen het half uur op het scorebord stond en waarbij het ene doelpunt nog mooier was dan het andere, werd Tholense Boys volledig van de mat gevaagd. Met aan WHS zijde een zeer sterke Patrick van Schetsen en Dennis Vaders, die de ploeg ge weldig op sleeptouw namen. Daarbij was ook Arvin de Witte met vlagen weer onna volgbaar, hij onderstreepte dit trouwens met 2 prima doelpunten tegen Tholense Boys. Na zijn ziekte en blessure nadert hij weer zijn niveau van voor de winterstop. Ook verdedigend gaf WHS tegen Tholense Boys weinig weg en met name Cliff Ligthart en Richard van de Repe speelden een prima partij. De scherpte en gedrevenheid zoals tegen Tholense Boys, zal aanstaande zaterdag ook op de mat moeten worden gelegd, hopelijk kan voor de jonge ploeg van WHS de erva ring van Patrick Ketting, Hans van den Ouden en Anton Elenbaas van doorslagge vende betekenis zijn, zodat het weer een leuke middag kan worden. De wedstrijdbal De wedstrijdsponsor voor de wedstrijd tegen Noad '67 aanstaande zaterdag is Ben de Rooy Car-Repair uit Sint Philipsland. Ben de Rooy is een allround flexibel schadere- paratie bedrijf, met daarnaast een inkoop en verkoop van tweede hands auto's. Het bedrijf is in korte tijd snel gegroeid en op 30 oktober 2010 is het nieuwe bedrijfspand op feestelijke wijze in gebruik genomen. De nieuwe werkplaats is ook geschikt om te werken met tuningmaterialen. Ben de Rooy Car-Repair levert, spuit en monteert tu ningmaterialen voor zo goed als alle mer ken auto's. Graag willen we Noad '67 felici teren omdat we onlangs hebben vernomen dat juist dit bedrijf het aanstaande seizoen hun hoofdsponsor zal zijn. Ben de Rooy Car-Repair is gevestigd aan de Industrieweg 8 te Sint-Philipsland en is telefonisch bereik baar onder nummer 0167-573995. U kunt ook virtueel een kijkje nemen bij Ben de Rooy op www.benderooy.nl of via e-mail occasions@benderooy.nl WHS wil Ben de Rooy hartelijk danken voor de ondersteuning van onze vereniging en het sponsoren van de wedstrijdbal voor de wed strijd WHS I - Noad '67 I. Pupil van de week Pupil van de week bij de enige echte Krab benkreek derby WHS I - Noad '67 I is Thymo de Ruiter uit Stavenisse. Thymo speelt in WHS D2 en zijn trainers zijn Leon de Witte, Johan Sturris en Pieter de Viet. Thymo speelt meestal rechtshalf maar scoort ook gemakkelijk doelpunten. Bij WHS I is Arvin de Witte zijn favoriete spe ler. Ook Arvin is een speler die gemakkelijk scoort en technisch zeer begaafd is dus daar is wel een gelijkenis. Zijn favoriete voetbal clubs zijn Feyenoord en Barcelona. Georgi- nio Wijnaldum en Lionel Messi zijn de favo riete voetballers van Thymo de Ruiter. De favoriete hobby van Thymo is voetballen en in dat kader is het leuk om te weten dat Thymo al tien maal bij Feyenoord heeft ge traind en iedere zondag in Roosendaal op de voetbalacademie trainingen krijgt. Het is dan ook niet zo raar dat Thymo graag prof voetballer of voetbaltrainer wil worden. Maandag 28 februari heeft Thymo voor de tweede keer meegedaan aan een scouttrai ning bij Feyenoord. Dus het wordt best wel spannend de ko mende tijd. Rest me nog om te vertellen dat Thymo eigenlijk alles lust maar het liefst spinazie, waar hoor je dat nog en dat hij voorspelt dat WHS met 2 - I wint van Noad 67. Thymo de Ruiter Opleidingsinstituut met behulp van paarden Zorgboerderij Workshops Equitherapie Natural Horsemanship Annavosdijk 6, Sint Annaland www.equimio.nl Tel. 06-16418258 0166-617040 dynaplus@zeelandnet.nl Financial Accounting - Management support - Interim Consult info@tamoil.nl T 088 -4007320 www.tamoil.nl Gc&terscfitÊe M RMauuiu 1 i,Veerhuis Restaurant 't Veerhuis/ Hotel Oosterschelde Rijksweg 5 - Anna Jacobapolder Eric Karin Moerland Bezoek onze VISSPECIALITEITENAVOND op: 19 maart, 9 april en 23 april Meer informatie: tel. 01 67-576046 www.restaurantveerhuis.nl STUKADOORSBEDRIJF AFBOUWWERKZAAMHEDEN O na* '«om* M>«rcal«lnf Voor stuc-, spack- en sierpleisterwerk Klaverveld 43, 4698 PS Oud-Vossemeer j-*-* Tel. 0166-677023 Mob. 06-53210131 if JMC SIGNMAKERS GOED GEZIEN Autobelettering Bewegwijzering Bouw/projectborden Displays Gevel/lichtreclame Reclameborden Vlaggen Technologieweg li Bruinisse 0111 485 485 www.imcsignmakers.nl NIEUWBOUW - VERBOUW - ONDERHOUD T 0166-653598 F 0166-654644 M 06-51678528 's Graven kreek 38 4697 DE Sint-Annaland timmerbedrijf ©zeelandnet.nl AUTOSERVICE ONDERHOUD REPARATIE APK Spastraat 6, 4797 RZ Sint-Annaland Tel. 0166-653848 06-24668375 Fax 0166-654263 E-mail: haimmoerland@planet.nl www. hammoerlandnl Contactpersoon: Saskia van Oeveren Mob.: 06 25564685 Fax: 0166-692976 email: cvoeveren@zeelandnet.nl GOOD Verkoop nieuwe en gebruike auto's e— ft t1 I l"*a Autobedrijf Dekker Spuistraat 40 Sint Annaland Tel 0166-652454 info@dekker-group.nl www.dekker-group.nl Profile Tyrecenter Rinus Roon Nijverheidsweg 8 4695 RC St. Maartensdijk Tel. 0166-664198 t

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 13