GEMEENTE NIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN ZB EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 10 maart 2011 GEMEENTE THOLEN WEEK10 GEMEENTENIEUWS OPENBARE BEKENDMAKINGEN gemeente Tholen O VACATURE JONGERENRAADSLID VOOR JONGERENRAAD THOLEN SUBSIDIE-AANVRAAG 2012 VOOR BESTAANDE EN NIEUWE VERENIGINGEN MEER INFORMATIE: WWW.THOLEN.NL 10 Tholenderwijs GEMEENTEHUIS THO-.EN Hof van Tholen 2 4691 DZ Tholen Telefoon: 0166 - 66 82 00 E-mail: gemeente@tholen.nl Meldpunt: 0166 - 66 76 67 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Iedere werkdag geopend Van 9.00 uur tot 12.30 uur: vrije inloop van 12.30 uur tot 16.30 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: donderdag 18.00 20.00 uur BURGEMEESTER, WETHOUDER OF GEMEENTERAAD SPREKEN? U bent van harte welkom in het gemeentehuis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: 0166 66 83 30: voor de burgemeester 0166 66 83 86: voor een van de wethouders Wanneer u iets met (een lid van) de gemeenteraad wilt bespreken, kunt u contact opnemen met de raadsgriffie: 0166 66 83 50. Voor de jongerenraad van Tholen zijn we op zoek naar een enthousiaste jon gere tussen de 12 en 23 jaar die plaats wil nemen in de jongerenraad JOTH. Als jongerenraadslid van de jongeren raad Joth Geef je advies aan B&W over zaken die jongeren raken in de gemeente Tholen.Dit gebeurt gevraagd en on gevraagd. Draag je zelf ideeën aan op het ge bied van jeugdzaken binnen de ge meente Tholen. Organiseer je met het hele team activiteiten voor de jeugd op de 9 kernen van de gemeente Tholen. De gemeente Tholen biedt jou Een mogelijkheid om iets voor de jeugd van Tholen te betekenen samen met een enthousiaste groep jongeren. Teambuildingsactiviteiten om van de jongerenraad een goed team te maken. Verschillende trainingen om het werk in de jongerenraad mogelijk te maken. Vergoeding van alle onkosten die je maakt. Begeleiding door de jeugd- en jongerenwerkers van de gemeente Tholen. Voor vragen kun je contact opnemen met leden van de jongerenraad (voor gegevens kijk www.jongerenraadtholen.nl onder het kopje 'Over ons') of met Ingrid Bras (jongerenwerker gemeente Tholen) 06- 51776440. Lijkt het jou leuk om iets te betekenen voor de jongeren van de Gèmeente Tho len en denk jij dat je een bijdrage kan leveren om Tholen nog leuker te maken, stuur dan een mailtje naar ibr@tholen.nl voor 25 maart 2011. Jaarlijks subsidieert de gemeente Tholen verenigingen en instellingen die in Tholen actief zijn op het gebied van sport, recreatie, jeugd, cultuur, emancipatie of gezondheidszorg. Ook nu is het weer tijd voor de subsidieaanvragen voor 2012. Verenigingen die vorig jaar subsidie kregen, krijgen binnenkort een aanvraagformulier toegezonden. Verenigingen die in 2012 van plan zijn voor het eerst subsidie aan te vragen, moeten eerst zelf het formulier ophalen. Dat kan tele fonisch bij de afdeling Publiekszaken via telefoonnummer 0166-668200. Ook kunt u de formulieren downloaden van de website van de gemeente www.tholen.nl. Voor vragen of aanvullende informatie kunt u terecht bij mevrouw M. Zegers-Vreede via telefoonummer 0166-668372 of e-mail naar mvr@tholen.nl. Deadline U kunt dit schriftelijke verzoek indienen bij de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. De gemeente moet het verzoek voor maandag 1 april 2011 ontvangen hebben. Als u uw verzoek na de dealine inlevert, komt u niet meer in aanmerking voor subsidie. Aandachtspunt bij nieuwe aanvragen Volgens de Algemene subsidieverordening, specifiek welzijn, moet een instelling die voor de eerste maal subsidie aanvraagt de vol gende zaken overleggen: een exemplaar van de stichtingsakte, de statuten en/of het reglement; een overzicht van de financiële toestand van de instelling (in vorm van een begroting en (indien voorhanden) meest recente jaarre kening); een recente ledenlijst (eventueel met aangeven van jeugdleden); een omschrijving van de activiteiten/ doelstellingen. Als uw vereniging niet beschikt over notarieel vastgestelde statuten, is het ook mogelijk deze statuten zelf vast te stellen. In dat geval heeft uw vereniging slechts een beperkte rechtsbevoegdheid, waarbij de bestuurders hoofdelijk aansprakelijk zijn voor de handelingen van de vereniging. In de statuten, die notarieel worden vastgelegd, moeten (volgens het burgerlijk wetboek) de volgende zaken geregeld worden: de naam van de vereniging en de gemeente in Nederland waar zij haar zetel heeft; het doel van de vereniging; de verplichtingen die de leden tegenover de vereniging hebben, of de wijze waarop zodanige verplichtingen kunnen worden opgelegd; de wijze van bijeenroepen van de algemene vergadering; de wijze van benoeming en ontslag van de bestuurders; de bestemming van het batig saldo van de vereniging in geval van ontbinding, of de wijze waarop de bestemming zal worden vast gelegd. OP WWW.THOLEN.NL: Project 'afkoppelen' regenpijpen Eerste paal damwand Sint-Annaland IN WONEN IN UW REGIO: (Vanaf 12 maart gratis huis-aan-huis verspreid) Bijna 150 duurzame ondernemers in Tholen Goede opbrengst inzameling kunststof afval WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT WABO Ingekomen aanvragen omgevingsvergun ning Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omgevings vergunning hebben ontvangen: Poortvliet.- Parallelweg 1: het slopen van een woning met schuur (ontvangen op 24 februari 2011) Sint Philipsland - Krabbenkreekstraat 4: het verbouwen van een woning (ontvan gen op 21 februari 2011) Sint Philipsland - Voorstraat 12: het plaatsen van een dakkapel op het zijdak- vlak van de woning (ontvangen op 22 fe bruari 2011) Stavenisse - Poststraat 29: het plaatsen van een nieuwe berging (ontvangen op 22 februari 2011) De ingediende aanvragen liggen niet ter in zage en hiertegen kan nog geen bezwaar gemaakt worden. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert iedere maandag in de even weken vanaf 09:30 uur in het gemeentehuis van Tholen. De agenda ligt op de donderdag en vrijdag voorafgaand aan de vergadering ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeen tehuis. De behandeling van de aanvragen omgevingsvergunning is openbaar. De be handeling van de vooroverlegplannen is niet openbaar. Beschikkingen omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: Oud-Vossemeer - Coentjesweg 41 en 43: het plaatsen van een zuil met naam in stelling (verzonden op 1 maart 2011) Sint Philipsland - Del Campoweg: het slopen van 4 windturbines (verzonden op 3 maart 2011) Sint-Annaland - Molendijk 18: het bou wen van een aanbouw (verzonden op 3 maart 2011) Sint-Annaland - Klipper 45: het bouwen van een woning (verzonden op 3 maart 2011) Sint-Maartensdijk - Sportlaan 2: het kappen van twee bomen (verzonden op 3 maart 2011) Tholen Eeweg 1: het slopen van twee opstallen (verzonden op 3 maart 2011) Tholen - Visstraat 23: het vergroten van de woning (verzonden op 4 maart 2011) Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 -weken na de dag waarop de beschikking is verzonden aan de aanvrager bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemoti veerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Indien u een beschikking wilt inzien, kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen enJHan^avyig, tele foonnummer 0166-668260. Degene die tegen een beschikking bezwaar heeft gemaakt, kan tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningen- rechter van de Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. BOUWEN Verleende bouwvergunningen Sint-Annaland - Havenplein 9: het veran deren en vergroten van een café (verzon den op 1 maart 2011) Volgens de algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen een verleende vergunning bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is verzonden aan de aanvrager schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethou ders van Tholen. Voor informatie over de mogelijkheid be zwaar te maken kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handha ving, telefoon 0166-668200. ONTHEFFINGEN EN BOUWVERGUNNINGEN Verleende beschikking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, nu geen zienswijzen zijn ingediend naar aanleiding van de ontwerp beschikking, dat zij ontheffing van het gel dende bestemmingsplan verlenen voor de navolgende verzoek met toepassing van: Artikel 3.22. van de Wet ruimtelijke orde ning: Stevinweg 1 te Tholen: het vestigen van een bouwkundig adviesbureau (2010 1052) Vanaf 11 maart 2011 tot en met 22 april 2011 ligt de beschikking ontheffing met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeentehuis (zie voor adres en openings tijden het colofon). Volgens de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen voornoemde verleende beschikking ont heffing beroep instellen. Het beroepschrift moet binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd worden ge richt én gezonden aan de Rechtbank Mid delburg, sector Bestuursrechtspraak, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Beroep Degene die tegen een beschikking beroep heeft ingesteld, kan een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Nadere informatie over het indienen van een beroepsschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening is te vinden in de brochure 'Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid' die op verzoek door het cluster Communicatie van de ge meente Tholen wordt toegezonden. WET MILIEUBEHEER Wet milieubeheer kennisgevingen Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij een melding inge volge artikel 4, lid 3 van het Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval hebben ontvan gen van: Kok Lexmond B.V., Achthoven 23a te Lexmond voor de inzet van een mobiele puinbreekinstallatie op het werk aan de Sportlaan 4 te Sint-Maartensdijk. De werkzaamheden vinden plaats in de pe riode van 09-03-2011 tot 09-06-2011. Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voor schriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel moge lijk te beperken, op 28 februari 2011 een vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan de heer R van Dieren, Bram Groenewegeweg 8 te Poortvliet, voor het veranderen van de bestaande inrich ting, gelegen aan de Bram Groenewegeweg 8 te Poortvliet, kadastraal bekend Poort vliet, sectie L, nummer 649. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtin gen milieubeheer. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 11 maart 2011 ge durende zes weken ter inzage in de cen trale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 16.30 uur (indien tussen 12.30 en 16.30 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoon nummer 0166-668389. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en arti kel 20.6 van de Wet milieubeheer en arti kel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a)belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingebracht tegen,het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een ver zoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 22 april 2011 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bo vengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afde ling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voor schriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mo gelijk te beperken, op 28 februari 2011 een vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan Hemi Onroerend Goed B.V., Curieweg 2 te Tholen, voor het oprichten en in werking hebben van een handelsmaatschappij, .interieurproductie- en inrichtingsbedrijf voor winkelketens, gelegen aan de Curieweg 2 te Tholen, ka dastraal bekend Tholen, sectie S, nummer 335 (ged). Er zijn geen zienswijzen inge diend naar aanleiding van het ontwerpbe sluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieu beheer. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 11 maart 2011 ge durende zes weken ter inzage in de centra le hal van het gemeentehuis, Hof van Tho len 2 te Tholen van 08.30 uur tot 16.30 uur (indien tussen 12.30 en 16.30 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoon nummer 0166-668336. Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en arti kel 20.6 van de Wet milieubeheer en arti kel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a)belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een ver zoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 22 april 2011 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bo vengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afde ling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare wer ken heeft namens het college van burge meester en wethouders van Tholen op 25 februari 2011 besloten de gehandicapten parkeerplaats voor de woning in de Cu- reestraat 16 te Sint-Annaland ten behoeve van de heer F. Prins tot 1 maart 2016 op nieuw te reserveren. Iedere belanghebbende kan tegen dit be sluit binnen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons c.ol- lege. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de re denen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de brochure "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ont wikkeling van de gemeente Tholen maakt, krachtens door burgemeester en wethou ders van die gemeente aan hem verleend mandaat, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde ning (Wro) juncto afdeling 3.4 van de Al gemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. De gemeenteraad heeft in zijn verga dering van 3 maart 2011 op grond van artikel 3.1 Wro het bestemmingsplan Buitengebied, 6e herziening, gewijzigd vastgesteld. Dit bestemmingsplan maakt het planologisch mogelijk dat op het per ceel Mosselhoekseweg 5 te Tholen, na sloop van de aanwezige (glas)opstallen, 4 woningen worden gebouwd (vervanging van 1 bestaande woning en bouw van 3 extra woningen). Met ingang van 11 maart 2011 ligt het raadsbesluit, samen met het vastgestelde bestemmingsplan, gedurende 6 weken tijdens de openingsuren ter inzage in de openbare leesruimte van het gemeen tehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. De stukken kunnen ook worden ingezien op de gemeentelijke website www.tholen. nl. Voor inlichtingen over een en ander kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer ing. R Quist, telefoonnummer 0166- 668235, of de heer mr. G. Vos, telefoon nummer 0166-668327. Tijdens de termijn van terinzageleg- ging kan beroep ingesteld worden tegen het vaststellingsbesluit van het bestem mingsplan door: een belanghebbende die tijdig een zienswijze kenbaar heeft gemaakt tegen het ontwerp(besluit); een belanghebbende die kan aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn ge weest tijdig een zienswijze in te bren gen tegen het ontwerp(besluit). Daarnaast kan een belanghebbende tij dens de inzagentermijn beroep instellen tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling van het bestemmingsplan aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ontwerp. Het raadsbesluit treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien gedurende de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening, bij de voorzit ter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State is gedaan, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de voorzitter van de afdeling aan op welke onderdelen van het plan de voorlopige voorziening betrekking heeft. Het beroepsschrift moet worden gezonden aan de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE te 's-Gravenhage.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 10