Ervaren judoka wil nu zelf graag techniek op jeugd overbrengen 'Mooiweerlopers doen dit niet' Heshof schrijft nieuw plan voor sportvelden Thoolse U13 team is badmintonkampioen Sixties blijft koploper bij Koersballen Degradatie in zicht voor Smash Huub Geelhoed (58) start met judoles in Sint-Maartensdijk Dubbele cijfers voor Noad 3 Donderdag 3 maart 2011 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 De degradatietopper tussen Irene 1 en Smash '76 1 is in het nadeel van de Sint-Annalandse tafeltennissers afge sloten. Op een druilerige vrijdagavond werd het een 6-4 nederlaag in Tilburg. De messen waren van te voren flink geslepen. De tegenstander werd vooraf uitgebreid geana lyseerd en een strijdplan werd opgesteld. Het mocht ech ter niet baten. Tot dusver wilden alle partijen iets anders Sportpark Verweggistan in Tholen, Eegedima wil aan Zoekweg blijven Flexibiliteit rr/% H 111 Griffie Kletsen Moeizame start Jeugd 355 lopers trotseren regen winterwandeltocht Oosterscheldestappers Het gemengde jeugdteam UI 3 van badmintonvereniging Batho uit Tholen is kampioen geworden in hun klasse. De competitie in de regio Noord-Brabant is voor hen daarmee met een super resultaat afgesloten. Zeker in ogenschouw genomen dat veel van de tegenstanders twee tot drie keer per week een trainingsmogelijkheid hebben en Batho slechts een uur per week. Het komend seizoen komen de spelers, zelf tussen de 10 en 13 jaar oud, uit in de klasse U15 (tot 15 jaar). Er komt definitief geen sporteomplex in de wijk Stadszicht II. Maar evenmin is het zeker dat voetbalvereniging Tholense Boys en tennisclub Eegedima verhuizen naar een plek, ten noorden van het viaduct. Jan Heshof (PvdA) komt namens de Thoolse politiek binnenkort met een aangepast voorstel, waarin de criteria voor de sportaccommodatie op nieuw worden geformuleerd. Huith Geelhoed poetst in de sportzaal van het oude Haestinge het zeil van de matten, achter hem Geert en Bart de Witte uit Sint Philipsland. Het was lastig om een paar uur de drukbezette sportzaal van Haestinge in Sint-Maartensdijk te bespreken, maar het is judoka Huub Geelhoed toch gelukt. Hij begint op maandag 14 maart met een gratis open les voor belangstellenden. Jong en oud zijn welkom, zegt de 58-jarige Geel hoed uit Sint-Maartensdijk. Heshof, ook voorzitter van Tholense Boys, sloot in de wandelgangen van de commissie bestuurszaken mogelij ke nieuwe locaties niet uit. „Het zou zo maar kunnen." Sportvelden en tennisbanen nabij het gemeentehuis zijn na donderdag he lemaal van de baan. De commissie stemde vrijwel unaniem in met het voorstel van het college om die va riant te schrappen. Een sportaccom modatie op die locatie heeft een ne gatieve invloed op de verkoop van huizen in Stadszicht II. Ook de beeld kwaliteit van het gebied zou onder druk komen tc staan, net als de land schappelijke inpassing van het ge meentehuis. Hoewel de sportaccom modatie deel uitmaakt van het vanwege de bezuinigingen uitgestel de Masterplan Tholen, wilde het col lege daarom alvast een streep trekken door de variant ten noorden van de Postweg. Alleen Theo Korevaar (SP) had moeite met dat voorstel. „We sluiten onderdelen uit, terwijl de dis cussie over het totale plan nog moet beginnen. We blokkeren dingen, voordat wc erover praten. Een vreemd verzoek." Achteraf gezien vond Han van 't Hof (ABT) het vreemd dat de zogeheten sportlocatic IV in het Masterplan was Stemmen van lezers Het college van burgemeester en wet houders heeft de gemeenteraad voor gesteld om de Postweg, nabij het ge meentehuis, als nieuwe vestigings plaats voor voetbalvereniging Tho lense Boys en tennisvereniging Eege dima te laten vallen. Een van de rede nen zou zijn dat de 'dreiging' dat het sportpark daar zou koinen, remmend werkt op de verkoop van kavels in de wijk Stadszicht II. Volgens het colle ge zouden veel potentiële kopers af haken uit angst dat ze in de toekomst een sportpark voor hun deur zouden krijgen. Ik ga ervan uit dat veel van die potentiële kopers nu dat besluit genomen is op zeer korte termijn tot aankoop van een kavel zullen over gaan. „Gelooft u het....ik in geen ge val." Het moet toch niet gekker wor den dat 'potentiële kopers' gaan bepalen wat er wel of niet voor hun toekomstige voordeur gaat komen en hoe Tholen planologisch wordt inge richt! Het heeft het gemeentebestuur er in Sint-Annaland in ieder geval niet van weerhouden een woonwijk tegenover het sportpark van WHS en tennisvereniging Sint-Annaland te creëren. Waarvan acte! Zouden er an dere redenen kunnen zijn die tot dit besluit aanleiding hebben gegeven? Feit is dat de grond ten noorden van de Nieuwe Postweg (over het via duct) via een zogenaamde strategi sche aankoop nu reeds eigendom is van de gemeente Tholen. Dit in te genstelling tol de veel duurdere grond nabij het gemeentehuis. Als er door het gemeentebestuur wordt aangegeven dat de sportvereni gingen zeer tc spreken zouden zijn over verhuizing naar een plek ten noorden van de Nieuwe Postweg, is dit zeker voor tennisvereniging Eege dima onjuist. Eegedima heeft altijd aangegeven te willen blijven zitten waar men nu zit. Een prachtige loca tie aan de Zoekweg, te midden van de gemeenschap, makkelijk bereikbaar (vooral voor kinderen), met voldoen de parkeergelegenheid in de directe omgeving. Tennisvereniging Eegedi ma heeft bij monde van haar bestuur wel bij de diverse bijeenkomsten die in het kader van het Masterplan Tho len zijn gehouden, uitgesproken be grip te hebben voor de situatie waarin de gemeente Tholen verkeert (ruim tegebrek scholen ci\ voetbalvereni ging Tholense Boys), maar heeft bij uitplaatsing een uitdrukkelijke voor keur voor dc locatie nabij het ge- meenthuis. Een locatie die nu blijk- Johan Reijngoudt, Kees Vrocgop, Michiel de Jager, Ronald den Braber en Wim v.d. Ree namen zaterdag al lemaal een punt of meer voor hun re kening om de score op 2-10 te bren gen tegen Mevo in Zierikzee. De mannen van Noad '67 3 reisden on danks de vele regenval van Flupland naar Schouwen alwaar werd besloten de wedstrijd door te laten gaan. Reijngoudt opende de score nadat Mevo na 20 minuten het eerste punt binnenhaalde via de voet van Cenny Reijngoudt. Een tweede poging van Johan ging over het doel. Toen brak de Vroegopshow aan met drie treffers na aangeven van Johan Reijngoudt, Ronald den Braber en Michiel de Jager. Laatstgenoemde draaide zich net voor rust vrij, maar werd onreglementair onderuit ge haald. Hans Polderman nam de pe nalty. De doelman stopte die half, maar de bal bleef in de modder op de terecht gekomen. „Van tevoren viel al te bezien dat het op die plek niet kon." Bram van de Sandc (CU) drong erop aan om de betrokken sportver enigingen snel duidelijkheid te ver schaffen en niet te wachten tot 2018, het jaar waarin het Masterplan moge lijk opnieuw wordt opgepakt. „De onzekerheden voor de verenigingen moeten eerder weggenomen wor den." De commissie vroeg zich in meerderheid af, of nu enkel nog de locatie aan de overzijde van het via duct in beeld was. Volgens wethouder Peter Hoek is dat niet het geval. Hoek verwees daarbij indirect naar het door Heshof aangekondigde initiatiefvoor stel. „Ik denk dat er nog heel wat flexibiliteit in de afweging zit. Het is tenslotte uw wens om ook andere mogelijkheden in beeld tc krijgen." Hoek herinnerde er aan dat er in eer ste aanleg acht opties voor de sport accommodatie in beeld waren, waar van er twee het uiteindelijke Mas terplan hebben gehaald. „En elke op tie had zijn plussen en minnen." Hes hof heeft intussen al met dc gemeen telijke griffie overlegd over zijn tekst. Volgens hem is het zaak om alles op een rijtje te zetten. „Tot dusver wil den alle partijen iets anders. Dat schiet niet op." baar definitiefis afgevallen. Hoe jam mer! De nu beoogde locatie ligt als het wa re midden in de polder, is als gevolg daarvan vandalisme gevoelig en heeft geen enkele relatie meer met de stad Tholen. De opmerking dat 'sommige inwoners moeite met de locatie heb ben, omdat die redelijk afgelegen ligt', mag op zich eufemistisch wor den genoemd en voor wat betreft de tennisvereniging onjuist. Eegedima is fel gekant tegen dit sportpark dat wellicht als naam zou kunnen krij gen: Sportpark Verweggistan. Wat vooral frustrerend is voor de bei de in het geding zijnde sportvereni gingen is de onduidelijkheid die er heerst. Gaan de plannen nu wel of niet door en zoja, wanneer? Telkens weer worden beslissingen uitgesteld en vooruit geschoven. Dc verenigin gen weten niet waar ze aan toe zijn. Investeringen zowel van de zijde van de vereniging als van de gemeente worden nagelaten en accommodaties verpauperen. Ter illustratie: Tennisverenging Eege dima heeft 4 tennisbanen die zij van de gemeente huurt. Twee banen had den al in 2002 door de gemeente ge renoveerd moeten worden, twee an dere in 2004. Die renovaties hebben niet plaatsgevonden gelet op de mo gelijkheid van verhuizing door die zelfde gemeente. Het hekwerk rond om deze tennisbanen is circa 40 jaar oud en is nu - weliswaar door de ge meente - provisorisch hersteld, maar palen staan krom of zijn in het beton afgebroken. De tennisbanen van Ee gedima hebben een ondergrond van gravel (gemalen baksteen) en kunnen alleen in de maanden april t/m okto ber worden bespeeld. Dit in tegen stelling tot de verenigingen in de di recte omgeving (Sint Philipsland, Lepelstraat. Halsteren, Steenbergen en Bergen op Zoom). Die verengin gen hebben samen met hun respectie velijke gemeentes de laatste 5 jaar al lemaal zogenaamde all-weatherba- nen aangelegd, waarop het hele jaar door gespeeld kan worden. Daarmee komt de concurrentiepositie van ten nisvereniging Eegedima in het ge ding en heeft als gevolg daarvan met een terugloop in ledenaantal te ma ken. In het gunstigste geval - zo liet wetfiouder Hoek de vereniging weten - vindt uitplaatsing en verhuizing plaats in 2018. Vraag is of Tholen tegen die tijd dan nog wel een tennisvereniging heeft! Perry Bakx, competitieleider Eegedima en bondsgedeleerde van de Koninklij ke Nederlandse Tennisbond. doellijn liggen. Twee minuten na rust maakte Noad weer de treffers: Johan Reijngoudt en Michiel de Jager wa ren de makers en Dennis van Star- kenburg de aangever. Een pass van Edwin Hage op Van Starkenburg be landde op de lat. Michiel de Jager schoot zijn tweede binnen, 1-7. Ro nald den Braber soleerde door de verdediging heen en schoot de bal goed in. Zijn eerste competitietreffer werd groots gevierd met een buik schuiver, het kwam goed uit dat hij aan de beurt was om de shirts te was sen. Halverwege de tweede helft kwam Wim v.d. Ree in het veld voor Johan Reijngoudt en nog geen twee minuten later schoot hij dc negende treffer van Noad binnen. Tien minu ten voor het einde kreeg hij nog een kans, maar zijn schot ging net naast. Door een stevige overtreding van Ste fan Fontijne werd de bal op de stip gelegd, maar keeper Ligtcndag pakte dc bal uit de hoek door een zweef- duik. De tiende treffer van Noad kwam op naam van Ronald den Bra ber. Precies in het eindsignaal scoor de Mevo nog zijn tweede doelpunt. Zaterdag maakte hij samen met dc broers Geert en Bart de Witte uit Sint Philipsland het zeil schoon van de pas aangeschafte matten. Dat gebeurde in het oude Haestin ge waar ze even het rijk alleen had den. Geelhoed die tijdens de Senior Games in 2009 voor 50-plussers een gouden plak haalde: „Ik heb eerst geprobeerd om thuis aan de Jan Karelsweg les te gaan geven, maar dat is niet gelukt. Ik ga het nu in Haestinge doen. Om de jeugd van de straat te houden. Ik heb zelf twee zoontjes van negen en zeven jaar die lid zijn van OVJV in Oud- Vossemeer waar ik als vrijwilliger Dc routes van 5, 10, 15, 20 en 30 kilometer waren praktisch hetzelfde als vorig jaar, zegt Wessels. Dc af stand van dertig kilometer is de ba sis, de rest past er min of meer in. Het aantal voorinschrijvingen met 150 was veel hoger dan vorig jaar toen 21 wandelaars zich van tevo ren aanmeldden. Vorig jaar beleefde de wintcrwandeltocht dc primeur. Er waren toen 407 deelnemers. Nu dus 52 minder. Van het eiland kwamen dc meesten uit Sint-Maartensdijk: 29, Tholen 20, Poortvliet 18, Scherpenisse 17, Oud-Vossemeer 10, Stavenisse 9, uit Sint Philipsland 2, Sint-Anna land I. Totaal 106. Uit de rest van Zeeland kwamen 100 wandelaars (waarvan 21 van Dc Vrolijke Wan delaars en 14 van WIK uit Vlissin- gen). Uit Noord-Brabant 82, uit Zuid-Holland (22 van SDS uit Rot terdam), uit Gelderland en Noord- Holland (Krommenie en Zaandam) ook les geef, samen met mijn goe de vriend Rien Govers. Maar ik wil dit ook graag voor de jeugd in Sint- Maartensdijk doen. Ik kom uit een judofamilie. Ik heb acht broers. We hebben allemaal op de mat gestaan. Mijn broer Wim Geelhoed is hier 40 jaar geleden ook in Sint-Maar tensdijk begonnen. Hij is nu 71 jaar, ik noem hem een grootmees ter. Ik kan me dat zelf nog herinne ren, in een klaslokaal van de lagere school." Geelhoed heeft nog steeds een sportschool in Goes waar Huuh ook op vrijdagavond traint. Geelgoed is schilder van beroep en richt voor zijn sportieve kant van ieder 5. Er deden ook vijf Belgen mee. Een oude heer uit Nijmegen kwam met het openbaar vervoer naar dc smalstad. Hij deed er vier uur over om naar Haestinge te komen en had van te voren al bij Wessels geïnfor meerd naar de busverbindingen en waar er postzegels in het dorp te koop waren. Voor velen is het niet alleen het le veren van een sportieve prestatie, het is ook een dagje uit. Het ont moeten van bekenden. Velen zijn aangesloten bij de wandelbond en treffen elkaar op deze tochten. Wes sels: „Dc Vrolijke Tippelaars is een samengestelde groep, van jong tot oud, vrouwen en mannen. De da mes lopen 10 kilometer en wachter dan gezellig tot de mannen en de jongeren die dertig kilometer lopen terug zijn." Enkele wandelaars lopen met stok ken, maar volgens de voorzitter is zijn leven een stichting op: stich ting judo Geelhoed (SJG). Onder die naam kunnen kinderen bij hem op judoles. Hij benadrukt dat het hem er vooral om te doen is dat kinderen elkaar leren waarderen. „Het begint met het Ieren van val- techniekcn. De judo zelf komt la ter." Geert (21) en Bart (18) de Witte steunen Geelgoed, maar ze blijven gewoon ook judoën in Oud-Vosse meer. Ze hebben zelf de bruine band, maar dat vinden ze niet be langrijk. Geert: „Dat zegt niet zo veel. In het echt is het toch an- ders."Dat is ook de mening van Geelhoed: „Een band is er vooral om je jas bij elkaar te houden, zeg ik altijd maar. Ik train zelf met een witte band. Voor dc mensen die ko men trainen geldt een kleur mis schien als motivatie, maar voor mij nordic walking op zijn retour. „Je ziet het steeds minder." Er zijn vier rust- en controlepunten waar ze een versnapering krijgen aangeboden: Scaldis Naluralis in Sint-Maartens dijk (appel), dorpshuis Holland Huis in Scherpenisse (plak ontbijt koek), café 't Centrum in Poortvliet (bolus en een babbelaar) en Haes tinge (chips). De wandelaars op de 20 cn 30 kilometer treffen elkaar in Poortvliet. De deelnemers konden hun auto parkeren bij Schot-Oudesluijs. Het terrein bij Wcggemans was wegens werkzaamheden niet te gebruiken. Tegen elf uur komen Ko Haver- mans (84), zijn kleindochter Jerney Havermans (28) uit Oud-Vossemeer alweer terug, samen met Saskia van der Graaf (31) uit Sint-Maartens dijk, vriendin van Jerney. Zc heb ben de tien kilometer gelopen. „Het was wel aanpoten", zegt de kleind ochter van Havermans. „Maar ik ben al wat gewend want vorig jaar liep ik voor het eerst met mijn opa mee." Havermans is ondanks zijn hoge leeftijd nog steeds actief. Hij loopt nog mee op de wandeltochten in Poortvliet, Bergen op Zoom, Sint-Annaland en Tholen. In Oud- Vossemeer liep hij jarenlang de 30 verandert er niks aan een kind. Het gaat mij erom kinderen tc leren el kaar geen pijn tc doen." Veel belangrijker is dat kinderen er meer zelfvertrouwen door krijgen. Geert beaamt dat. „Het is goed voor je mentale ontwikkeling. Al leen moet je niet denken dat het meteen gebeurt, het is iets voor de langere termijn." Voor Geelhoed is het een jongens droom. „Ik heb zelf altijd op dc mat gestaan, nu ga ik er, als iemand van de oude garde, zelf les op geven." De open les begint om half vijf. Dan kan de jeugd van 4 tot 9 jaar er terecht. Vanaf half zes zijn de kin deren van 9 tot 13 jaar aan de buurt. Het laatste uur-is vrij trainen. Ook ouderen kunnen meedoen. „In Goes zijn er bij van in de veertig. Dan gaal het meer om bewegen voor ouderen." kilometer, maar zit nu op een con trolepost, zegt hij. „Vorig jaar heb ik een paar keer gerust vanwege mijn knie. Meestal loop ik met mijn dochter Nel, maar die kon vandaag niet." In het Holland Huis in Scherpenisse komen Ilse van Oudenaarde en Ag nes van der Werff uit Scherpenisse hun kaart afstempelen bij Corina Priem en Lia van Akkeren. Ze lo pen de twintig kilometer. Ilse: „Het gaat prima. Jammer van de regen. Vooral langs het water had de last van de regen en de wind." Ilse is een geoefende wandelaar, Agnes helemaal niet. „We hebben gewoon afgesproken en kletsen lekker on derweg." De Oosterscheldestappers schreef zes nieuwe leden in. Drie op de open dag van Haestinge een week eerder en drie1 op de dag van dc tocht. Het aantal leden bedraagt nu 26. Ook daar is Wessels over te spreken. Dc volgende tocht is op 29 juni. Dan wordt er een marathon gelopen (42,195 meter), een halve marathon (21,100 meter) cn een tocht van 10,550 meter. Merijn van der Klooster en Anné van Dijkc haalden allebei twee keu rige overwinningen. Alleen van ex- derde divisie speler Wietske Kant werd verloren. Dit mag echter geen schande worden genoemd. Remco Vroegop had kansen op een over winning, maar bleef met lege han den staan. Door deze nederlaag blijft het eerste team van Smash op een troosteloze laatste plek in de hoofdklasse staan. Hierdoor valt er aan de degradatiepoule nauwelijks meer te ontkomen. Voor het tweede team ziel het er al lemaal een stuk rooskleuriger uit. Dit team speelt dit seizoen om het kampioenschap in de derde klasse. Na vier speelrondes hebben ze een kleine achterstand op de nummer één. Tegenstander was vrijdag Ef fect '71 in Zeeuws-Vlaanderen en de lange reis was niet voor niets: een 7-3 overwinning. Peter Bazen en Peter Hendrikx wonnen beide 3x. Ook mentor Kees van Poortvliet snaaide weer mooi een puntje mee. De dubbel van Bazen en Hendrikx ging verrassend genoeg wel verlo ren. Ook het derde team speelt nog mee om de prijzen in de vierde klasse. Dit team speelde afgelopen weken twee wedstrijden. Beide keren werd een 5-5 gelijkspel op de mat gelegd. De eerste wedstrijd eindigde in een 5-5 gelijkspel tegen Breda. Man of the match Matthijs de Graaf hand haafde zijn 100% score cn haalde drie overwinningen. Ook broer Marnix en Arno Bruijnzeel haalden ieder een overwinning binnen. In de andere wedstrijd, tegen middenmo tor TCO, was Arno Bruijnzeel de kartrekker. Hij haalde met zeer goéd spel drie overwinningen binnen. Ook Jacob Elenbaas en Marnix de Graaf voegden beiden een punt toe aan het totaal. Wat wel opvalt is dat in beide wedstrijden de dubbel ver loren ging. Wellicht een aandachts punt voor dit team, omdat ze dit wel eens het kampioenschap zou kun nen kosten. Het vierde team blijft ook na haar promotie uitstekend presteren in de vijfde klasse. Thuis werd een keuri ge 6-4 overwinning geboekt op Ho- tak '68. Nestor van het team. Leen Guiljam, was weer eens ouderwets op dreef cn pakte drie overwinnin- Ze krijgen vanaf 16 maart wel een extra trainingsmoment in de sport hal van Haestinge in Sint-Maartens dijk. Met die nieuwe locatie hoopt de club, die tot nu toe steeds in Mculvliet in Tholen traint, ook meer jeugdleden aan te trekken. Aan het begin van het badminton compctiticscizoen 2010-2011 stond het Batho jeugdteam U13 alweer te trappelen om te mogen beginnen met de eerste wedstrijden. In verge lijking met het voorafgaande sei zoen was er aan het team met vaste spelers Anouk Brandwijk, Tanja Dieleman, Larissa Junge, Julia Sun- dermeijer, Robin Junge en Carlo van den Berge een nieuw teamlid toegevoegd, namelijk Stan Lind- hout. De tegenstanders kwamen uit West Brabant, respectievelijk Bavel, Hal steren, Roosendaal, Dongen en Waalwijk. De eerste wedstrijd in september verliep moeizaam en het werd een 4-4 gelijkspel tegen wat later bleek de nummer twee van de poule, Blauw Wil. Die is met 64 punten geëindigd tegen 73 van Ba tho. In de daarop- volgende wedstrijden werden FST en Shot beiden in Meulvliet met 7-1 verslagen. De spannendste wedstrijd van dit sei zoen was de uitwedstrijd tegen BC Bavel. In de bijna drie uur durende confrontatie, zes van de acht partij en waren driesetters, werd ook hier de winst met 6-2 naar zich toe ge trokken. Het is nog steeds onduide lijk wie het meeste zweet verloren hadden, de spelers op de baan of het meegereisde publiek op de tribune. De laatste wedstrijd van 2010 was thuis tegen Olympus welke met 5-3 werd gewonnen. Bij de start van het Het zaalvoetbalteam van The Sixties blijft lijstaanvoerder 't Centrum goed volgen in de race naar het kam pioenschap. In de A-poule van de competitie in Meulvliet in Tholen werd maandagavond een 2-5 over winning geboekt op Komopjoh 2. gen. Ook Cindy van der Klooster had een goede dag met 2 overwin ningen. Ten slotte wist ook Anky Vroegop nog een puntje te pakken. Ook dit team doet nog volop mee om het kampioenschap. Bij het vijfde seniorenteam waren vooraf de verwachtingen hoog, maar realistisch gezien, is handha ving toch wel het hoogst haalbare voor de drie musketiers in dit team. Afgelopen vrijdag deelde TCS 4 een gigantische dreun uit met een 8- 2 overwinning op Smash 5. Alleen Jan-Willem van Vossen was goed op dreef met twee overwinningen. Teamgenoot Jochcm van der Kloos ter kon mede door een blessure geen potten breken en scoorde niet. Voor Eldert Besseling blijkt de zesde klasse toch nog een maatje te groot. Ook hij haalde geen punten binnen. Het eerste jeugdteam leed zaterdag een onverwachte doch zeer harde nederlaag in de Zccuws-Vlaande- ren. Het werd 9-1. Kopman Job Moerland was als enige in goeden doen en bood goed partij. Hij kon echter ook maar één overwinning toevoegen aan het totaal, ondanks kansen op meer. Bennie van Poort vliet en Gert-Jan van dc Berg scoor den niet. Ook zij proberen zich te handhaven in hun klasse. Het tweede jeugdteam deed het een klasse lager duidelijk beter. Het boekte een knappe 8-2 overwinning op The Back Hands uit Sint-Wille- brord. Sterspelers Joost van Dijke en Johan Aarnoudse wonnen al hun partijen cn daarnaast de dubbel. Christel Vroegop had een iets min dere dag en haalde één overwin ning. Dc jeugdige talentjes van het derde behaalden een kleine maar nuttige zege op Yerseke. Jelmar Elenbaas was goed op dreef cn won drie keer. Ook Sander Zwagemaker bleef niet achter met twee overwinningen en de winst in het dubbelspel met Jel mar. Arne Fase kon jammer genoeg geen punt halen, maar speelde wel een goede wedstrijd. Door dit resul taat blijft het derde in de midden moot staan. Programma: Vanwege carnaval zijn er zaterdag geen wedstrijden. nieuwe jaar stond Batho met twee wedstrijden minder gespeeld op de derde plaats. De eerste wedstrijden in 2011 begonnen weer goed met 8- 0 overwinningen op BC Shot en Blauw Wit. Op dat moment waren de meisjes van het team nog onge slagen met zowel dc enkel, mix als dubbel. Hier kwam echter een einde aan na twee wedstrijden die verlo ren werden met 3-5: de uitwedstrijd tegen Blauw Wit en de thuiswed strijd tegen BC Bavel. Na het 4-4 gelijkspel van de twee leidende teams én de 7-1 en 8-0 winst van Batho nam het Thoolse team de koppositie over met slechts een punt verschil en nog een wed strijd te gaan. Dc laatste wedstrijd uit tegen FST uit Waalwijk was niet meer van belang voor het behalen van de titel, maar het team heeft ook deze laatste wedstrijd geknokt cn de winst met een 7-1 overwinning vei lig gesteld; Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Gezelligheid vóór Alles/Sint- Maartensdijk: 1. C. van Gorsel 46 p; 2. mevr. M. Dane cn A. Wielaard 40 p; 3. A. Poot en W. Bijl 28 p; 4. mevr. C. van Mierlo en C. Breure 19 p; 5. mevr. L. Wielaard en J. Bij- nagte, én mevr. W. Kloet en mevr. T. Breure 17 p; 7. mevr. B. Bijnagte en F. de Jong 14 p; 8. mevr. A. Bocxe en T. Goode 7 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. L. Wee- zenaar en mevr. C. van Mierlo 21 p; 2. mevr. R. Nagtegaal en mevr. C. Havermans 19 p; 3. mevr. R. van Driel en mevr. M. van Poortvliet 17 p; 4. mevr. L. van Poortvliet en me vr. B. Roggeband 14 p; 5. mevr. J. van Houte en mevr. S. Bolicr 12 p. Beide teams speelden verzorgd, maar The Sixties ging beter om met de kansen. In de B-poule speelde Komopjoh 1 tegen Klavertjebier. Helaas bleken enige spelers niet be schikbaar en moest Komopjoh het zonder wissels stellen. Ondanks dit gebrek kreeg het team nog wel goe de kansen. Helaas bleek dc conditie niet toereikend om Klavertjebier bij tc houden. Dat scoorde makkelijk en won uiteindelijk verdiend met 10-4. Ilse van Oudenaarde (midden) en Agnes van der Werff melden zich hij de controlepost in het Holland Huis bij Corina Priemt links) cn Lia van Akkeren. „We zijn zeker content over het aantal deelnemers," zegt voorzitter Kees Wessels van dc Oosterscheldestappers in Sint-Maartensdijk. „Wat wil je met zulk weer." 355 trotseerden zaterdag de regen die tegen elf uur begon te vallen. Vooral het stuk langs het water van de Oostersehel- de, waar de wandelaars bovendien de wind tegen hadden, was het even doorbijten. „Het zijn wel de echte wandelaars die hier op afkomen. Mooiweerlopers doen dit niet."

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 13