PERSONEEL www.eendrachtbode.nl Minder overheid; een groeiende economie.[H VAN ALTEN Wester pooit zaterdag 12 februari 2 maart U stemt toch ook op 2 maart? www.westerpoorttholen.nl Dogg>J zeker in zeeland.m VMBO in Tholen Kies Provinciale Staten KWAUTEITS-MEDEWERKER (m/v) Kijk ook op onze website Restaurant Het Oude Raadhuis Stem Carla de Paepe lijst 2 plaats 5 Dat houdt de VTVïf vaart erin! van 10.00 tot 15.00 uur Abraham Beeckmanlaan 6, Tholen Richtingen: Sport Veiligheid, Dienstverlening in de zorg, Bouwtechniek, Metaaltechniek. e 8 EENDRACHTBODK, DE THOOLSE COURANT Donderdag 10 februari 2011 Producent van pinda's en noten zoekt informatie van het waterschap Kennismakingsmenu/aanbiedingsmenu Regiobijeenkomst Statenverkiezingen carladepaepe.nl Juridisch Advies Betrokken, betrouwbaar en deskundig www.zeelandstemt.nl 398,- Bel tussen 9 en 12 februari "Openbare bijeenkomst" op 16 februari om 19u30 Meulvliet te Tholen, in het teken van de provinciale verkiezingen Sprekers die avond: Aan de orde zullen komen: Ger van Unen De werkzaamheden zijn onder andere: - Kwaliteit controleren van ruwe en bewerkte noten en pinda's; - Samenstellen van product specificaties; - Begeleiden van klant-audits; - Communicatie met betrekking tot klachten, zowel naar leveranciers als klanten. Kenmerken van kandidaat: - Affiniteit met en ervaring in de voedingsmiddelen industrie; - Werken volgens BRC richtlijnen. Wii zoeken een collega voor 20 tot 25 uur. De functie is per direct beschikbaar. A Informatie en sollicitatie Katjang Pedis PCI BV Nijverheidsweg 10c 4695 RC Sint-Maartensdijk Per telefoon: 0166 - 66 55 66 of Per e-mail: info@katjang-pedis.nl WATIRIUG PEDIS^CI BV. I 4 C O T l¥J|l HOJJTH Ondernemersweg 5 - 4691SL - Tholen T: (0166) 60 36 60 - info@vanaltenjuridischadvies.nl - www.vanaltenjuridischadvies.nl Het ontwerp van de wijzigingen van de keurzone ter plaatse van het havengebied van Sint-Annaland en ten oosten van Colijnsplaat ligt vanaf 11 februari tot en met 25 maart ter inzage. De Kostentoedelingsverordening watersysteembeheer en wegenbeheer 2011 ligt van 12 februari tot 6 mei 2011 ter inzage op beide waterschapskantoren. In de algemene vergadering van 14 oktober 2010 is de partiële herziening van peilbesluit Noord (Margarethapolder) vastgesteld. Meer weten? Uitgebreidere informatie over onderwerpen in deze advertentie vindt u op www.scheldestromen.nl/ waterschapsblad. Mocht u niet de beschikking hebben over een computer en meer informatie over een bepaald onderwerp willen ontvangen, dan sturen we u graag de informatie op papier toe. Deze kunt u aanvragen bij de afdeling Communicatie en Bedrijfscultuur (088-2461000). waterschapScheldestromen Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1,4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088 2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl Voor diegene die ons nog niet kennen; Kom naar Restaurant Het Oude Raadhuis in Halsteren en laat u culinair verwennen! 29,50 per persoon Rosbief van het Maas-, Rijn-, IJssel kalf oversmolten met 'lardo di coilonata' spek en een mayonaise van sechuanpeper of Salade met rilette van gerookte heilbot- filet en Hollandse garnalen met een crème van Indiase specerijen Gebraden lende van het "livar" varken met een truffelsaus of Op de huid gebakken doradefilet met rivierkreeftstaartjes geserveerd met een kreeftensaus Proeverij van 3 huisgemaakte zoetigheden Menu is heel de maand februari t/m de carnaval/Vastenavond geldig. Tegen inlevering van deze adverten tie krijgt u 4,50 per persoon korting op het bovenstaande menu. Ons Restaurant heeft sinds 8 november een Bib Gourmand vermelding gekregen van de welbekende Michelin Restaurant Gids! Tot aan Etten-Leur het enige Restaurant in de regio! Dus wilt u even weg uit het carnavals/ Vastenavond gedruis, Laat u zich dan culinair verwennen in Restaurant Het Oude Raadhuis! Restaurant Het Oude Raadhuis Dorpsstraat 22 4661 HP Halsteren Tel: 0164-684076 www.restauranthetouderaadhuis.nl Vrijdag 11 februari 119.30 uur Calvijn College Tholen Discussieer mee met lijsttrekker George van Heukelom en kandidaat-Statenleden! Voor meer informatie, wwvv.sgp-zeeland.nl Specialisten in ondernemings- en arbeidsrecht Open dag BRUIDSJAPONNEN Collectie 2011 vanaf (ook kleur) ANNETTE Zandpad 90 - Middelharnis Tel. (0187)48 2431 Graag even bellen Hondentrimsalon vnr dik Iwvkrijmt in-Iikui rwetje ly bwyy zyn. om een afspraak voor uw hond te maken en krijg een fantastisch tandverzorgingspakket voor uw hond cadeau voor puppy's ook nog een puppypakket ook enkel wasbeurten zijn mogelijk, informeer naar de mogelijkheden tvt Zi^ns' Hoenderweg99 Sint Annaland T: 0166-65 45 68 Lijsttrekker Patricia de Milliano stelt zich voor Kees van Beveren, gedeputeerde CDA Jan Heijkoop, ex-voorz. LTO Ned. Noord, Burgemeester Oostflakkee Kees van Dis, wethouder Ruimtelijke ordening en Recreatie Raakvlakken met de gemeente Tholen Land- en tuinbouw visserij Waterberging en verzilting Volkerak- Zoommeer Visie CDA op Zeeland 2011 -2015 De SP gaat voor minder prestigeprojecten, minder aantasting van ons landschap en minder dure bestuurders, maar voor méér leefbaarheid, kleinschalige zorg en gratis openbaar vervoer. Lijsttrekker SP

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2011 | | pagina 8